REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Wszystkie mecze

ALBANIA: Super Liga

51'Kukesi - Tirana 1:0
49'Partizani - Kastrioti 1:1

ALBANIA: First Division - Grupa - awans

13:00Burreli - Korabi Peshkopi 0:1
13:00Din. Tirana - Vora 2:1

ALBANIA: First Division - Grupa spadkowa

15:00Beselidhja Lezha - Koplik -:-
15:00Cerrik - Flamurtari -:-
15:00Erzeni - Partizani II -:-

ALGIERIA: Ligue 2

16:00Amal Bou Saada - USM Blida -:-
47'Arba - Harrach 0:0
47'Arzew - Oued Sly 1:2
49'Bejaia - MO Bejaia 0:0
16:00CR Beni Thour - Lakhdaria -:-
PrzerwaCRB Ouled Djellal - US Chaouia 1:1
PrzerwaEl Kerma - Ain Ouessara 1:0
16:00El Khemis - SC Ain Defla -:-
16:00Khenchela - Batna -:-
PrzerwaMO Constantine - Khroub 2:1
47'MSP Batna - Annaba 0:0
52'RC Kouba - Msila 0:0
47'RC Oued Rhiou - ASM Oran 0:1
48'Saida - Temouchent 0:0
PrzerwaTadjenant - Eulma 3:1
PrzerwaTelaghema - Chelghoum 1:0
16:00Widad Adabi de Boufarik - Ben Aknoun -:-
23:30JSM Tiaret - Remchi -:-

ALGIERIA: Coupe de la Ligue - Runda wstępna

23:30Bordj Bou Arreridj - Oran 0:1pen

ANGLIA: Premier League

13:30Newcastle - West Ham 3:2
16:00PrzełożoneSouthampton - Crystal Palace -:-
21:15Wolves - Sheffield Utd -:-

ANGLIA: Championship

13:30Brentford - Millwall 0:0
13:30Luton - Watford 1:0
13:30Middlesbrough - QPR 1:2
13:30Nottingham - Huddersfield 0:2
13:30Sheffield Wed - Bristol City 1:1
13:30Stoke - Preston 0:0
13:30Swansea - Wycombe 2:2
21:00Norwich - Bournemouth -:-

ANGLIA: League One

13:30Blackpool - Sunderland 1:0
13:30Bristol Rovers - Lincoln 0:1
13:30Burton - Plymouth 1:1
13:30Charlton - Ipswich 0:0
13:30Hull - Fleetwood 2:1
13:30Milton Keynes - Portsmouth 1:0
13:30Rochdale - Accrington 3:1
13:30Shrewsbury - Doncaster 0:2
13:30Wigan - Crewe 2:0
18:30Oxford Utd - Gillingham FC -:-
18:30Wimbledon - Swindon -:-

ANGLIA: League Two

13:30Carlisle - Port Vale 0:0
13:30Exeter - Southend 0:0
13:30Forest Green - Scunthorpe 3:2
13:30Grimsby - Bolton 2:1
13:30Harrogate - Bradford City 2:1
13:30Leyton Orient - Barrow 2:0
13:30Morecambe - Oldham 4:3
13:30Newport - Cambridge Utd 0:1
13:30Stevenage - Mansfield 0:1
13:30Tranmere - Salford 0:0
18:30Colchester - Walsall -:-

ANGLIA: National League

13:15Halifax - King’s Lynn 4:2
13:30Barnet - Aldershot 3:1
13:30Chesterfield - Bromley 1:2
13:30Dagenham & Red. - Solihull Moors 3:2
13:30Notts County - Eastleigh 0:1
13:30Stockport - Maidenhead 2:2
13:30Wealdstone - Hartlepool 2:7
13:30Woking - Wrexham 0:4
13:30Yeovil - Boreham Wood 1:0
17:30Altrincham - Sutton -:-

ANGLIA: Puchar FA

18:30Chelsea - Manchester City -:-

ANGLIA: Akademicy U18

12:00Middlesbrough U18 - Wolverhampton U18 2:1
12:30Brighton U18 - Reading U18 5:2
12:30Sunderland U18 - Manchester City U18 0:4
13:00Norwich U18 - Southampton U18 5:0
13:30Blackburn U18 - Derby U18 3:0
13:30Crystal Palace U18 - Aston Villa U18 3:1
13:30Leeds U18 - Stoke City U18 4:3
13:30Newcastle Utd U18 - Manchester Utd U18 3:2

ANGLIA: FA Youth Cup

17:30Sheffield Utd U18 - Bristol City U18 -:-

ANGLIA: Women’s FA Cup

13:00Manchester City K - Aston Villa K 8:0

ANGOLA: Girabola League

16:30Sagrada - Petro -:-

ARABIA SAUDYJSKA: Pierwsza liga

20:35Al-Fateh - Damac -:-
21:10Al Wehda - Al-Ettifaq -:-

ARGENTYNA: Copa de la Liga Profesional

23:00Velez Sarsfield - Huracan 2:0
02:30Central Cordoba - River Plate 0:5
18:30Sarmiento Junin - Lanus -:-
20:45San Lorenzo - Argentinos Jrs -:-
23:00Boca Juniors - Atl. Tucuman -:-

ARGENTYNA: Primera Nacional

20:00Brown Adrogue - Def. de Belgrano -:-
20:30Barracas Central - Deportivo Moron -:-
20:30Instituto - Ferro -:-
21:00Villa Dalmine - All Boys -:-
22:00Gimnasia Jujuy - Tristan Suarez -:-

ARGENTYNA: Torneo Federal

21:00Desamparados - Huracan Las Heras -:-

ARGENTYNA: Primera B - Apertura

23:00Talleres (R.E) - Sacachispas 4:0
19:00Deportivo Armenio - Los Andes -:-
20:30Deportivo Merlo - Canuelas -:-
20:30San Miguel - Acassuso -:-
20:30UAI Urquiza - Justo Jose de Urquiza -:-
20:30Villa San Carlos - Colegiales -:-

ARGENTYNA: Primera C - Apertura

20:30El Porvenir - Leandro N. Alem -:-
20:30Sportivo Italiano - Berazategui -:-

ARGENTYNA: Primera A Women - Apertura

15:00Comunicaciones K - Platense K -:-
15:00Lanus K - San Lorenzo K -:-
16:00UAI Urquiza K - Estudiantes K -:-
20:30Excursionistas K - Villa San Carlos K -:-
21:30Huracan K - Independiente K -:-

AUSTRALIA: A-League

09:00PrzełożoneWellington Phoenix - Western United -:-
09:05Western United - Central Coast Mariners 1:0
11:10Melbourne City - Melbourne Victory 7:0

AUSTRALIA: NPL ACT

07:00Canberra Olympic - Belconnen United 3:0
09:30Monaro Panthers - West Canberra Wanderers 1:2

AUSTRALIA: NPL Northern NSW

06:30Adamstown Rosebud - Valentine 6:3
06:30Lambton J. - Lake Macquarie 2:1
09:00Edgeworth E. - Newcastle Olympic 0:1

AUSTRALIA: NPL NSW

07:00Northbridge Bulls FC - Manly Utd 3:4
07:30Sutherland - Rockdale 0:4
10:00Marconi - Sydney Olympic 0:0
11:00Druitt Town Rangers - Sydney Utd 0:0

AUSTRALIA: NPL Queensland

08:15Logan Lightning - Gold Coast Knights 1:2
10:30Gold Coast - Queensland Lions 0:4
11:30AnulowaneEastern Suburbs - Moreton Bay Utd 0:0
11:30Magpies Crusaders - Peninsula 0:6

AUSTRALIA: NPL South Australian

06:00Adelaide U21 - Croydon 0:1
07:30Adelaide Raiders - Adelaide Comets 1:4
07:30Sturt Lions - Campbelltown City 1:1
09:30Adelaide City - Blue Eagles 1:0
10:30Adelaide Olympic - South Adelaide 1:3

AUSTRALIA: NPL Tasmania

06:15Kingborough Lions - Devonport 2:0

AUSTRALIA: NPL Victoria

07:00Eastern Lions - Heidelberg 0:1
09:00South Melbourne - St Albans 2:0
11:00Dandenong - Hume City 4:3

AUSTRALIA: NPL Western Australia

09:00Armadale - Balcatta 1:1
09:00Bayswater City - Floreat Athena 1:4
09:00Cockburn City - Perth SC 0:3
09:00Gwelup Croatia SC - Perth Glory U21 1:1
09:00Inglewood - Sorrento 1:2
09:00Joondalup - Rockingham City 2:0

AUSTRALIA: Australia Brisbane Premier League

10:00Acacia Ridge - Albany Creek 0:9
10:00The Gap - Western Spirit 0:5

AUSTRIA: Tipico Bundesliga - Grupa spadkowa

8'Admira - Hartberg 0:0
8'Ried - Altach 0:0
8'St. Polten - Austria Wiedeń 0:0

AUSTRIA: 2. Liga

14:30Amstetten - Liefering 0:3
14:30Austria II - Innsbruck 0:2
14:30BW Linz - Vorwarts Steyr 5:0
14:30FC Juniors - Floridsdorfer AC 2:3

AZERBEJDŻAN: Premier Liga

PrzerwaKeshla - Sabah Baku 0:0
18:15Neftci Baku - Zira -:-

AZJA: AFC Liga Mistrzów

38'Al-Wahda (Uae) - Goa (Ind) 0:0
8'Al Quwa Al Jawiya (Irq) - Pakhtakor (Uzb) 0:0
19:00Al-Rayyan (Qat) - Persepolis (Irn) -:-
20:00Al Nasr Riyadh (Sau) - Al-Sadd (Qat) -:-
20:00Foolad (Irn) - Al Wehdat (Jor) -:-
20:00Tractor-Sazi (Irn) - Al Sharjah (Uae) -:-

BAHRAJN: Premier Liga

21:00Al-Hidd - Al-Muharraq -:-
21:00East Riffa - Al-Ahli Manama -:-

BELGIA: Jupiler League

18:30Charleroi - Eupen -:-
20:45Antwerp - Genk -:-

BELGIA: 1B Pro League

51'Seraing - Lierse K. 0:0
20:00RWDM - Lommel SK -:-

BELGIA: Super League Women - Runda przegranych

53'Zulte Waregem K - Genk K 1:1

BELGIA: Super League Women - Runda zwycięzców

14:00Leuven K - RSC Anderlecht K 0:0
49'St. Liege K - Club Brugge K 3:0

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha

13:00Zhodino - Dynamo Brześć 0:2
15:00Nioman Grodno - FC Mińsk 0:2
8'BATE - Eniergietyk-BDU 0:0
19:00Szachcior Soligorsk - Sławija Mozyrz -:-

BIAŁORUŚ: Pierszaja liha

13:00Naftan - Baranovici 2:0
15:00FC Słonim - FK Orsza 0:2
8'Dnepr Mogilev - Lida 0:0

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja liha Rezerwa

14:30Ruch Brześć 2 - Smorgonie 2 1:1

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha Kobiety

14:00Dynamo Brześć K - Zorka-BDU K 0:9
48'FC Gomel K - Minsk FK K 0:6

BOLIWIA: Division Profesional

01:30PrzełożoneNacional Potosi - Royal Pari -:-
21:00PrzełożoneOriente Petrolero - Always Ready -:-
23:15PrzełożoneThe Strongest - Palmaflor -:-

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Pierwsza Liga

15:00Krupa - Sloboda 1:0
15:00Mladost DK - Tuzla City 2:0
19:00Sarajevo - Borac Banja Luka -:-

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prva Liga - FBiH

16:30Bratstvo Gracanica - TOSK Tesanj -:-
16:30Gorazde - Capljina -:-
16:30Gradacac - Zivinice -:-
16:30HNK Orasje - Kakanj -:-
16:30Jedinstvo Bihac - Travnik -:-
16:30Posusje - Igman K. -:-
16:30Vis Simm-Bau - Hadzici -:-

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prva Liga - RS

51'Drina Zvornik - Sutjeska Foca 1:0
47'Jedinstvo Brcko - Sloga Doboj 1:1
PrzerwaKozarska Dubica - Prijedor 0:0
PrzerwaLeotar - Novi Grad 0:0
PrzerwaLjubic Prnjavor - Kozara 0:1
48'Modrica - Zvijezda 09 0:1
PrzerwaPodrinje Janja - Slavija 0:0
PrzerwaTekstilac - Zeljeznicar Banja Luka 0:0

BRAZYLIA: Campeonato Alagoano

22:00Coruripe - Murici AL -:-

BRAZYLIA: Campeonato Amazonense

22:05Manaus - Princesa Solimoes -:-

BRAZYLIA: Campeonato Baiano

21:00UNIRB - Vitoria da Conquista -:-

BRAZYLIA: Campeonato Brasiliense - druga runda

20:30Gama - Unai EC -:-
20:30Luziania - Taguatinga Esporte -:-

BRAZYLIA: Campeonato Capixaba

20:00Desportiva Ferroviaria - Estrela do Norte -:-
20:00Rio Branco-VN - Rio Branco ES -:-
20:00Serra - Pinheiros -:-
20:00Vitoria ES - Real Noroeste -:-

BRAZYLIA: Campeonato Carioca - Taca Guanabara

20:15Madureira - Macae -:-
21:00Fluminense - Botafogo RJ -:-

BRAZYLIA: Campeonato Gaucho - pierwsza runda

01:00SER Caxias - Gremio 0:0

BRAZYLIA: Campeonato Goiano

23:30Atletico GO - CRAC -:-

BRAZYLIA: Campeonato Mineiro

22:30America MG - Coimbra -:-
00:00Caldense - Athletic Club -:-

BRAZYLIA: Campeonato Paraense

15:00Tapajos - Paysandu 0:1

BRAZYLIA: Campeonato Paraibano

21:00Nacional de Patos - Perilima -:-

BRAZYLIA: Campeonato Paranaense

20:30Rio Branco PR - Cianorte -:-
21:00Athletico-PR - Operario -:-

BRAZYLIA: Campeonato Paulista

01:00Corinthians - Sao Bento 1:1
01:00Ponte Preta - Santos 3:0
03:00Palmeiras - Sao Paulo 0:1

BRAZYLIA: Campeonato Piauiense

20:45Picos - Parnahyba -:-

BRAZYLIA: Campeonato Sergipano

21:00Atletico Gloriense - Confianca -:-

BRAZYLIA: Copa do Nordeste - Play Offy

21:00Bahia - CRB -:-
21:00Fortaleza - CSA -:-
23:30Vitoria - AE Altos -:-

BRAZYLIA: Brasileiro Women

22:00Sao Paulo K - Gremio K -:-
00:00Corinthians K - Napoli K -:-

BUŁGARIA: Parva Liga

23'Botev Plovdiv - Slavia Sofia 0:1
19:00Arda - Beroe -:-

BUŁGARIA: Third League - South-East

16:00Atletik Kuklen - Gorski Izvor -:-
16:00Borislav Parvomay - Karnobat -:-
16:00Gigant Saedinenie - Levski Karlovo -:-
16:00Maritsa Plovdiv - Dimitrovgrad -:-
16:00Nesebar - Zagorets -:-
16:00Rozova Dolina - Spartak Plovdiv -:-
16:00Vereya - Rodopa Smolyan -:-
16:00Yambol 1915 - Chernomorets 1919 -:-

BUŁGARIA: Third League - South-West

15:00Balkan Botevgrad - Oborishte -:-
15:00Chavdar Etropole - Marek -:-
15:00Nadezhda Dobroslavci - Chepintsi -:-
15:00Perun - Bansko -:-
15:00Razlog - Botev Ihtiman -:-
15:00Rilski Sportist - Gotse Delchev -:-
15:00Slivnishki Geroy - Belasitsa -:-
15:00Velbazhd - Vladaya -:-
15:00Vihren - Kyustendil -:-

BUŁGARIA: Third League - North-East

15:00Dorostol - Chernomorets Balchik -:-
15:00Septemvri Tervel - Chernolomets -:-
15:00Svetkavitsa - Dunav Ruse -:-

BURKINA FASO: Premier League

18:00AS Police - USFA -:-
18:00Bobo-Dioulasso - Kozaf -:-
18:00Rahimo - Leopard St.Camille -:-
20:15AS Douanes - Kadiogo -:-

BURUNDI: Primus League

15:00Aigle Noir - Inter Star -:-
15:00Atletico Olympic - Bujumbura C. 0:3
15:00Bumamuru - Rukinzo 2:0

CHILE: Primera División

00:00Huachipato - Nublense 5:3
02:30U. Catolica - Curico Unido 2:1
00:00O'Higgins - La Serena -:-

CHILE: Primera B

8'San Felipe - D. Puerto Montt 0:0
18:00Barnechea - Coquimbo -:-

CHORWACJA: 1. HNL

19:05Rijeka - Lok. Zagrzeb -:-

CHORWACJA: 2. HNL

38'Cibalia - Sesvete 1:0
38'Croatia Zmijavci - Medjimurje 0:0
38'Dugopolje - Zapresic 1:0
38'Junak Sinj - Kustosija 0:0
38'Orijent - Bijelo Brdo 0:0
38'Osijek 2 - Opatija 0:0
38'Rudes - Solin 1:0

CHORWACJA: 3. HNL Center

16:30HASK - Ponikve -:-
16:30Jarun - Segesta -:-
16:30Karlovac - Kurilovec -:-
16:30Maksimir - Bistra -:-
16:30Mladost Petrinja - Tresnjevka -:-
16:30Vrapce - Lucko -:-
16:30Vrbovec - Spansko -:-
16:30Zagorec K. - Gaj Mace -:-

CHORWACJA: 3. HNL North

17:00Bjelovar - Rudar Mursko Sredisce -:-
17:00NK Polet - Zdralovi -:-
17:00Papuk Orahovica - Granicar Djurdjevac -:-
17:00Podravac Virje - Radnik Krizevci -:-
17:00Podravina Ludbreg - Varteks Varazdin -:-
17:00Tehnicar Cvetkovec - Virovitica -:-

CHORWACJA: 3. HNL South

16:30GOSK Dubrovnik - OSK Otok -:-
16:30HV Posedarje - Neretva -:-
16:30Primorac Biograd - Zagora -:-
16:30Uskok Klis - RNK Split -:-
16:30Vodice - Jadran LP -:-
16:30Zmaj Blato - Kamen Ivanbegovina -:-

CHORWACJA: 3. HNL East

17:00Croatia Dakovo - Kutjevo -:-
17:00Marsonia - Bedem Ivankovo -:-
17:00NASK Nasice - Vukovar 1991 -:-
17:00Oriolik - Slavonac Bukovlje -:-
17:00Pleternica - Belisce -:-
17:00Sloga NG - Slavonija Pozega -:-
17:00Valpovka - Zrinski Jurjevac -:-
17:00Vuteks Sloga - Vihor Jelisavac -:-

CHORWACJA: 3. HNL West

15:30Cres - Grobnican -:-
17:00Crikvenica - Uljanik Pula -:-
17:00Jadran Porec - Vinodol -:-
17:00Krk - Pazinka -:-
17:00Naprijed Hreljin - Buje -:-
17:00Nehaj Senj - Rovinj -:-
17:00Novigrad - Rudar Labin -:-

CYPR: Pierwsza Dywizja - Grupa mistrzowska

18:30Anorthosis - Omonia -:-

CYPR: Pierwsza Dywizja - Grupa spadkowa

53'Ermis - APOEL 1:0

CYPR: Division 2

15:00ASIL Lysi - Ypsonas 3:1
15:00Ayia Napa - Sotiras 2:1
15:00Digenis Akritas - Aris 0:2
15:00Kouris Erimi - Othellos Athienou 0:1
15:00Omonia Aradippou - Achyronas Liopetriou 4:5
15:00Paeek - Anagennisi 3:1
15:00Zakakiou - Xylotympou 0:2

CZARNOGÓRA: Pierwsza Czarnogórska Liga

14:00Jezero - Decic 1:0
14:00Rudar - Zeta 0:1
49'OFK Petrovac - Titograd 0:0
8'Iskra - Sutjeska 0:0
18:00Buducnost - FK Podgorica -:-

CZECHY: 1. Liga

14:00Mlada Bolesław - Opawa 2:0
49'Karwina - Czeskie Budziejowice 3:0
50'Sigma Ołomuniec - Teplice 1:0
18:30Pilzno - Jablonec -:-

CZECHY: Dywizja 2

14:30Chrudim - Lisen 0:3

CZECHY: Pierwsza Liga Kobiet

12:00Lok. Brno K - Plzen K 0:3
13:00Dukla Praga K - Sparta Praga K 1:7
14:00Slavia Praga K - Pardubice K 9:1

DANIA: 1st Division - Grupa - awans

13:15Koge - Silkeborg 0:3

DANIA: 1st Division - Grupa spadkowa

14:00Vendsyssel - Hvidovre IF 1:0
15:00F. Amager - Hobro 0:0

DANIA: 2nd Division - Group 1

13:00SfB-Oure - Holstebro 3:2
13:30VSK Aarhus - Sydvest 1:0
14:00Holbaek - BK Frem 3:0
14:00Jammerbugt - Aarhus Fremad 3:0
14:00Middelfart - Dalum IF 0:1
14:00Næsby - B.93 1:1

DANIA: 2nd Division - Group 2

14:00Hillerod - Skovshoved 1:0
14:00Tarnby - Roskilde 1:3
15:00Nykobing - Roskilde KFUM's 2:1

DANIA: Elitedivisionen Women - Baraż o utrzymanie

13:00ASA Aarhus K - B93 K 2:0
14:00Aalborg K - Odense Q K 1:2
14:00Sundby K - Aarhus K 3:5

DANIA: Elitedivisionen Women - Grupa mistrzowska

14:00Brondby K - Fortuna Hjorring K 4:1
14:00Nordsjaelland K - KoldingQ K 1:0
51'Koge K - Thisted K 2:0

DOMINIKANA: LDF

01:00Cibao - Jarabacoa 3:2
22:00Vega Real - Atlantico -:-
23:00Delfines Del Este - Atl. San Francisco -:-

DR KONGO: Ligue 1

16:30AS Vita Club - AC Rangers -:-

DŻIBUTI: Division 1

20:00Police Nationale - Barwaqo -:-

EGIPT: Pierwsza liga

21:30Ghazl El Mahallah - Pyramids -:-

EKWADOR: Liga Pro - pierwsza runda

02:00Mushuc Runa - Barcelona SC 2:2
22:00Macara - Orense -:-
00:30Aucas - Olmedo -:-

ESTONIA: Meistriliiga

15:00Flora - Narva 5:0

ETIOPIA: Premier League

15:00Hadiya Hossana - Wolkite Kenema 2:0
18:00Bahir Dar Kenema - Dire Dawa -:-

FINLANDIA: Kansallinen Liiga Women

13:00HJK K - Jypk K 4:1
13:00PK-35 Vantaa K - Aland Utd K 2:2
15:00KuPS K - HPS K 4:0
15:00PK-35 Helsinki K - TiPS K 0:3

FRANCJA: Ligue 1

12:45Angers - Rennes 0:3
8'Marsylia - Lorient 0:0

FRANCJA: Ligue 2

15:00Clermont - Le Havre 1:1
15:00Troyes - Caen 1:0
20:00AC Ajaccio - Niort -:-
20:00Auxerre - Nancy -:-
20:00Chambly - Amiens -:-
20:00Dunkerque - Grenoble -:-
20:00Rodez - Paris FC -:-
20:00Sochaux - Pau FC -:-
20:00Toulouse - Chateauroux -:-
20:00Valenciennes - Guingamp -:-

FRANCJA: National

19:00Concarneau - Bastia-Borgo -:-
19:00Sete - Laval -:-
20:00Boulogne - Stade Briochin -:-
20:00Red Star - Cholet -:-

FRANCJA: 1 Dywizja - Kobiety

14:30Fleury 91 K - Guingamp K 0:2
14:30Issy K - Montpellier K 0:3
14:30Reims K - Dijon K 2:1
14:30Soyaux K - Bordeaux K 0:2
20:45PrzełożoneParis FC K - Paris SG K -:-

GAMBIA: GFA League

00:30Fortune - Ports Authority 1:0
22:30Brikama U. - Marimoo -:-
00:30Wallidan - Hawks -:-

GHANA: Pierwsza Liga

8'Elmina Sharks - WAFA 0:0
8'King Faisal - Ashanti Gold 0:0

GIBRALTAR: National League - Grupa mistrzowska

54'Europa FC - Lynx 0:0
18:30St Josephs - Lions Gibraltar -:-
20:30Lincoln - Mons Calpe -:-

GRECJA: Super League - Grupa spadkowa

14:00OFI Crete - Atromitos 1:1
PrzerwaPanetolikos - Smyrnis 0:0
18:30Volos - Giannina -:-

GRECJA: Super League 2

13:45Diagoras - AO Trikala 2:0
13:45Levadiakos - Ionikos 1:2
13:45O.F. Ierapetra - Xanthi 1:2

GRECJA: Football League

11:00Kalamata - Niki Volos 0:0

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 7

15:30Aris Skalas - Pangytheatikos -:-

GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga

12:00Shukura - Telavi 2:0
14:00Samgurali - Torpedo Kutaisi 2:1
51'Dila Gori - Dinamo Batumi 1:0

GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga 2

12:00Merani Tbilisi - Shevardeni Tbilisi 0:0
13:00Gagra - Bolnisi 1:0
13:00Rustavi - Zugdidi 0:0

GWATEMALA: Liga Nacional - Clausura

20:00Iztapa - Sacachispas -:-
23:00Santa Lucia - Coban Imperial -:-

GWINEA: Ligue 1

16:30Wakriya - SOAR -:-

HAITI: Championnat National - Serie de Cloture

23:00Cosmopolites - Fica -:-

HISZPANIA: LaLiga2

14:00Lugo - Alcorcon 1:3
52'Castellon - Mallorca 1:0
18:15Gijon - R. Oviedo -:-
18:15Las Palmas - Malaga -:-

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 1 - druga runda

8'Ferrol - Marino de Luanco 0:0

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 1 - Grupa - awans

51'Unionistas - Valladolid Promesas 2:1

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 1 - Grupa spadkowa

8'Coruxo - R. Oviedo B 0:0

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 2 - druga runda

18:30Laredo - Tarazona -:-

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 2 - Grupa - awans

66'Ath. Bilbao B - SD Logrones 2:0
38'Amorebieta - Calahorra 0:0

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 2 - Grupa spadkowa

18:00Leioa - Izarra -:-

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 3 - Grupa spadkowa

19:00L'Hospitalet - Atzeneta -:-

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 4 - Grupa spadkowa

13:00Las Palmas B - Ejido 0:1
19:00CD Marino - Yeclano -:-

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 5 - druga runda

8'Rayo Majadahonda - Villanovense 0:0

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 5 - Grupa - awans

18:00Real Madryt B - CF Talavera -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 1 - druga runda

18:00Racing Club Villalbes - Estradense -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 3 - druga runda

17:00Atletico Albericia - Selaya -:-
17:00UD Samano - UC Cartes -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 3 - Grupa spadkowa

17:00Ribamontan al Mar - Solares -:-
18:30Bezana - Torina -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 4 - druga runda

15:30San Ignacio - Beasain -:-
16:30Anaitasuna FT - SD Deusto -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 4 - Grupa - awans

15:30CD Vitoria - Real Sociedad C -:-
17:00Pasaia - Sestao -:-
17:30Urduliz - Gernika -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 4 - Grupa spadkowa

16:00Sodupe - Aurrera Ondarroa -:-
16:30Lagun Onak - Urgatzi -:-
16:30Santurtzi - Somorrostro -:-
18:15Durango - Balmaseda -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 6 - Grupa - awans

19:00Roda - CF Intercity -:-
19:00Saguntino - Ilicitano -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 6 - Grupa spadkowa

18:00Acero - Crevillente -:-
19:30Vilamarxant - Novelda CF -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 8 - druga runda

17:00Atl. Tordesillas - Real Avila -:-
17:30La Virgen - Arandina -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 8 - Grupa - awans

17:00Leonesa B - Burgos Promesas -:-
18:00Atl. Astorga - Numancia B -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 8 - Grupa spadkowa

16:30Penaranda - Almazan -:-
17:00Salamanca B - La Granja -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 9 - Grupa spadkowa

12:45Jaen - Melilla CD 1:0

HISZPANIA: Tercera Division - Group 11 - druga runda

12:00Portmany - Santanyi 1:2
16:15Manacor - San Rafael -:-
18:30Collerense - Mallorca B -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 11 - Grupa - awans

17:00Andratx - Sant Jordi -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 11 - Grupa spadkowa

18:00Genova - Llosetense -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 15 - druga runda

17:00CD Cantolagua - Pamplona -:-
17:00Cortes - Huarte -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 15 - Grupa - awans

17:00CD Ardoi - Valle Egues -:-
17:00Pena - Beti Kozkor -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 15 - Grupa spadkowa

16:30Bidezarra - CD River Ega -:-
16:30CD Baztan - Txantrea -:-
16:30Fontellas - CD Corellano -:-
17:00Lourdes - Beti Onak -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 16 - Grupa spadkowa

16:00Comillas - CCD Alberite -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 18 - druga runda

18:00Ciudad Real - Guadalajara -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 18 - Grupa spadkowa

18:00Almagro - Madridejos -:-

HISZPANIA: Puchar Króla

21:30Ath. Bilbao - Barcelona -:-

HISZPANIA: Primera Division Women

11:00Eibar K - Athletic Bilbao K 2:5
11:00Espanyol K - Vallecano K 2:2
12:00Barcelona K - La Coruna K 9:0
12:45Real Sociedad K - EDF Logrono K 3:1
13:00Tenerife K - Santa Teresa K 3:1
14:00Levante K - Huelva K 2:2
8'Valencia K - Madrid C. K 0:0

HOLANDIA: Eerste Divisie

20:00G.A. Eagles - Almere -:-

HOLANDIA: KNVB Beker Women

38'Twente K - Den Haag K 1:0

HONDURAS: Liga Nacional - Clausura - 1-sza faza

23:15Real Sociedad - Marathon -:-
00:00UPNFM - Platense -:-

HONG KONG: Premier League

09:00Eastern AA - Lee Man Warriors 3:2

IRAK: Super Liga

15:00PrzełożoneAl Shorta - Naft Missan -:-
15:00Al-Qassim - Al Kahraba 1:1
15:00Zakho - Naft Al-Basra 1:2
20:00Erbil - Al Karkh -:-

IRLANDIA: Premier Division

19:00Dundalk - St. Patricks -:-
19:00Shamrock Rovers - Longford -:-
19:00Sligo Rovers - Finn Harps -:-

IRLANDIA: National League Women

15:00Bohemians WFC K - Cork City K 3:3
19:00Dublin Waves K - Galway WFC K -:-
19:00Peamount K - Shelbourne K -:-

IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership

18:30Linfield - Ballymena -:-
18:30Portadown - Cliftonville -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al - Grupa mistrzowska

17:45M. Petach Tikva - H. Beer Sheva -:-
19:30M. Haifa - Kiryat Shmona -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al - Grupa spadkowa

8'Netanya - H. Tel Aviv 0:0
8'Sakhnin - H. Kfar Saba 0:0

IZRAEL: 2 Liga - Grupa - awans

20:00Hapoel Iksal Imad - Beitar Shimshon -:-

JAPONIA: J1 League

07:00Avispa Fukuoka - Tokyo 1:0
07:00Oita - Kashiwa 0:1
07:00Tokushima - Kashima 0:1
07:00Yokohama FC - Vegalta Sendai 2:2
08:00Shonan - Kobe 0:0

JAPONIA: J2 League

06:00Blaublitz - Yamagata 0:0
07:00Albirex Niigata - Kanazawa 1:0
07:00Chiba - Tochigi 0:0
07:00Kyoto - Kitakyushu 6:1
07:00Omiya Ardija - Ehime 0:1
07:00Renofa Yamaguchi - Kusatsu 1:0
07:00V-Varen Nagasaki - Machida 0:3
07:00Yamaga - Kofu 3:3
09:00Okayama - Mito 1:2
10:00Ryukyu - Verdy 2:0

JAPONIA: Nadeshiko League Women

06:00Angeviolet Hiroshima K - FC Takatsuki Speranza K 0:0
06:00Yamato Sylphid K - Orca Kamogawa K 2:2

JORDANIA: Pierwsza Liga

21:30Al Salt - Al Jazeera Amman -:-

KAMERUN: Elite One

15:00APEJES Academy - Colombe Lobo 2:1
15:00Eding Sport - Dragon de Yaounde 2:2
15:00PrzełożoneNew Star - Cotonsport -:-
15:00Union Douala - Avion Academy 0:4
15:00Young Sports Academy - Panthere 4:0
50'Feutcheu - Bamenda 0:1
PrzerwaFovu Baham - Bamboutos FC 1:0
8'Canon Yaounde - Tonnerre 0:0
17:00Les Astres - UMS de Loum -:-
8'Yafoot - Stade Renard 0:0

KATAR: QFA Cup

21:00Al Arabi - Shamal -:-
21:00Al-Waab - Lusail -:-

KAZACHSTAN: First Division

10:00Kyzylzhar Academy - Kairat Academy 1:1
11:00Ekibastuz - FK Kyran 1:3
12:00Baykonur Kyzylorda - Igilik 3:0
12:00Lashyn Taraz - Okzhetpes 2:2
12:00Shakhtar Bulat - Maqtaaral 0:1
13:00Akademiya Ontustik - Aksu 0:1

KIRGISTAN: Premier Liga

12:30Ilbirs - Kara Balta -:-

KOLUMBIA: Primera A - Apertura

02:40Petrolera - Envigado 1:1

KOLUMBIA: Primera B - Apertura - Quadrangular

22:00Valledupar - Atletico F.C. -:-
22:30Leones - Cortulua -:-
00:40Huila - Fortaleza -:-

KOREA POŁUDNIOWA: K League 1

07:00Suwon City - Gangwon 2:1
09:30Incheon - Jeju 0:3
09:30Seoul - Daegu 0:1
12:00Gwangju - Pohang 0:1

KOREA POŁUDNIOWA: K League 2

06:30Daejeon - Seoul E. 2:1
09:00Bucheon - Ansan Greeners 0:1
11:30Gyeongnam - Busan 1:2

KOREA POŁUDNIOWA: K3 League

08:00Gimpo C. - Busan Kyotong 1:2
08:00Gyeongju KHNP - Daejeon Korail 1:1
08:00Mokpo City - Cheonan City 2:1
08:00Ulsan Citizen - Yangju Citizen 2:0

KOSOWO: Superliga

15:00Gjilani - KF Llapi 0:2
15:00Prishtina - Arberia 2:0

KOSTARYKA: Liga de Ascenso - Clausura - Play Offy

01:00Carmelita - Liberia 2:2
22:00Consultants Desamparados - Guanacasteca -:-

LIBAN: Pierwsza Liga - Runda przegranych

15:00Bourj FC - Tripoli -:-
15:00Shabab El Bourj SC - Salam Zgharta -:-
15:00Tadamon - Al Ghazieh -:-

LITWA: A Lyga

12:00FK Panevezys - Nevezis Kedainiai 4:2
14:00Hegelmann Litauen - Banga 0:1

LITWA: I Lyga

12:30Riteriai 2 - Siauliai FA 0:1
13:00Babrungas - Neptunas 5:1
13:00FK Minija - Kauno Zalgiris 2 3:4
8'Zalgiris 2 - Atmosfera 0:0

LUKSEMBURG: Dywizja Narodowa

52'Benfica - Victoria Rosport 2:0
18:00Racing Luxembourg - Hostert -:-
19:30Jeunesse Esch - Rodange -:-

ŁOTWA: Optibet Virsliga

14:00Riga FC - BFC Daugavpils 4:0

MACEDONIA PÓŁNOCNA: 1. MFL

13:00Renova - Sileks 2:1

MACEDONIA PÓŁNOCNA: 2. MFL

13:00Bregalnica - Rosoman 83 5:1
13:00Kadino Skopje - Drita 2:1
13:00KF Gostivar - Ohrid 1:1
13:00Kit Go Pehchevo - Kozuv Gevgelija 1:0
13:00Sasa - Pobeda 2:1
13:00Sloga Vinica - Plackovica 1:1
13:00Tikves - Osogovo 3:0
13:00Veleshta - FK Korab 3:2
13:00Vellazerimi - Teteks 0:1

MAKAO: Elite League

13:00Sporting Macau - Benfica 1:4
15:00Hang Sai - Cheng Fung -:-

MALAWI: Super League

14:30Ekwendeni Hammers - Big Bullets -:-
14:30Kamuzu Barracks - Moyale Barracks 0:1
14:30Karonga United - Mighty Tigers -:-
14:30Red Lions - Silver 0:1

MALEDIWY: Dhivehi Premier League

19:00Super United Sports - United Victory -:-

MALEZJA: Super Liga

90+'Sabah - UiTM 4:0
50'Perak - Kedah 0:0

MALEZJA: Pierwsza Liga

49'Skuad Projek - Kelantan United 0:1
48'Terengganu 2 - Johor DT II 1:2

MAROKO: Botola Pro

00:00Agadir - Berkane 1:2
00:00Moghreb Tetouan - Raja Casablanca 2:3
00:00FUS Rabat - Renaissance Zemamra -:-
00:00Safi - Rapide Oued Zem -:-

MAROKO: Botola 2

00:00Dcheira - Salmi -:-
00:00Fes - RAC Casablanca -:-
00:00Marrakech - Chabab Benguerir -:-

MAURETANIA: Ligue 1

23:15JAHE - Garde Nationale 1:3
01:15Nouadhibou - Tidjikja 3:0
23:15Nouakchott King's - Madine Trarza -:-

MEKSYK: Liga MX - Clausura

02:30Necaxa - Queretaro 0:0
04:30Mazatlan FC - Atlas 0:0
00:00Atl. San Luis - Puebla -:-

MEKSYK: Liga Premier Serie A - Play Offy

23:00Cafetaleros de Chiapas 2 - Alacranes -:-
00:00Gavilanes de Matamoros - Cruz Azul Hidalgo -:-

MEKSYK: Liga MX Women - Clausura

23:00Cruz Azul K - Guadalajara K 0:1
8'Atlas K - Necaxa K 0:0
8'Mazatlan FC K - Pachuca K 0:0
19:00U.N.A.M. K - Queretaro K -:-

NIEMCY: Bundesliga

80'B. Moenchengladbach - Eintracht Frankfurt 3:0
80'FC Augsburg - Arminia Bielefeld 0:0
78'SC Freiburg - FC Schalke 04 4:0
80'Union Berlin - VfB Stuttgart 2:1
79'VfL Wolfsburg - Bayern Monachium 2:3
18:30Bayer Leverkusen - FC Koeln -:-

NIEMCY: 2. Bundesliga

13:00St. Pauli - Wurzburger Kickers 4:0

NIEMCY: 3. Liga

14:00PrzełożoneDresden - Duisburg -:-
14:00Kaiserslautern - Saarbrucken 2:1
14:00Magdeburg - Zwickau 0:0
14:00Turkgucu Munchen - Monachium 1860 0:2
14:00Verl - Uerdingen 3:0
14:00Viktoria Koeln - Hallescher 2:0

NIEMCY: Liga Regionalna Zachód

14:00Aachen - Wegberg-Beeck 1:1
14:00B. Moenchengladbach II - Ahlen 1:0
14:00Bergisch Gladbach - Wiedenbruck 0:0
14:00Homberg - Lotte 3:1
14:00Rodinghausen - Bonner 0:0
14:00Straelen - RW Essen 0:2
79'Wuppertaler - Koeln II 1:0

NIEMCY: Regionalliga Sudwest

14:001. FSV Mainz 05 II - Kassel 2:1
14:00Aalen - FC 08 Homburg 1:1
14:00Bahlinger - Stadtallendorf 1:0
14:00FSV Frankfurt - RW Koblenz 1:2
14:00Grossaspach - Schott Mainz 1:4
14:00Offenbach - VfB Stuttgart II 1:1
14:00SC Freiburg II - Pirmasens 1:0
14:00Steinbach Haiger - Alzenau 4:0
14:00TSG Hoffenheim II - Giessen 2:2
14:00Walldorf - Elversberg 1:4

NIEMCY: Bundesliga - Kobiety

18:30Bayern Munich K - Hoffenheim K -:-

NIEMCY: 2. Bundesliga Women

15:00Hoffenheim 2 K - Wurzburger Kickers K -:-

NIGERIA: NNL

17:00El Kanemi - Taraba -:-
17:00Niger - Bukola -:-
17:00Road Safety - Kogi -:-
17:00Shekarau - Kebbi -:-

NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura

23:00Managua FC U20 - Juventus Managua U20 -:-
00:00Diriangen U20 - Ferretti U20 -:-
00:00Ocotal U20 - Real Madriz U20 -:-

PANAMA: LPF - Apertura

01:00Costa del Este - Deportivo Universitario 0:0
02:00Independiente - Plaza Amador 1:0
02:00Miguelito - Chiriqui 2:1

PARAGWAJ: Primera Division - Apertura

00:00Guairena FC - Olimpia Asuncion 1:2
02:1512 de Octubre - Guarani 1:1
23:45Nacional Asuncion - Sp. Luqueno -:-

PARAGWAJ: Division Intermedia

47'3 De Febrero - Dep. Capiata 2:2
47'Guarani de Trinidad - Fernando de la Mora 0:0
48'Rubio Nu - Sportivo Trinidense 0:1

POLSKA: PKO BP Ekstraklasa

15:00Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 2:2
17:30Raków Częstochowa - Lech Poznań -:-
20:00Wisła Kraków - Warta Poznań -:-

POLSKA: Fortuna 1 Liga

12:40Górnik Łęczna - Puszcza Niepołomice 0:0
15:00Resovia Rzeszów - Stomil Olsztyn 1:0
50'Sandecja Nowy Sącz - Widzew Łódź 2:0
20:00PrzełożoneBruk-Bet T. - Chrobry Głogów -:-

POLSKA: eWinner 2 liga

15:00Garbarnia Kraków - Sokół Ostróda 2:1
48'Olimpia Elbląg - Lech Poznań 2 1:1
50'Skra Częstochowa - Hutnik Kraków 0:0
51'Wigry Suwałki - Bytovia Bytów 2:1

POLSKA: III Liga - Grupa I - Grupa mistrzowska

14:00Jagiellonia Białystok II - Świt Nowy Dwór 1:2
14:00Znicz Biała Piska - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:2
15:00Unia Skierniewice - Legia II 2:3

POLSKA: III Liga - Grupa I - Grupa spadkowa

13:00Błonianka Błonie - Sokół Aleksandrów Ł. 3:0
14:00KS Kutno - Pelikan Łowicz 1:2
88'Olimpia Zambrów - Tomaszów Mazowiecki 3:2
15:00RKS Radomsko - Ruch Wysokie Maz. 4:0
51'KS Wasilków - Huragan Morąg 1:0
8'Broń Radom - Concordia Elbląg 0:0

POLSKA: III Liga - Grupa II - Grupa mistrzowska

11:00Świt Skolwin - Pogoń Szczecin II 4:2
14:00Elana Toruń - Bałtyk Gdynia 2:0
15:00Starogard Gdański - GKS Przodkowo 2:1
52'Polonia Środa Wlkp. - Radunia Stężyca 1:0

POLSKA: III Liga - Grupa II - Grupa spadkowa

13:00Unia Swarzędz - Mieszko Gniezno 3:0
14:00Chemik Police - Unia Janikowo 0:1
14:00Flota Świnoujście - Pomorzanin Toruń 1:0
15:00Górnik Konin - Bałtyk Koszalin 1:4
50'Gryf Wejherowo - Jarota Jarocin 0:0
8'Kotwica Kołobrzeg - Sokół Kleczew 0:0
8'Nielba Wągrowiec - Gwardia Koszalin 0:0

POLSKA: III Liga - Grupa III

14:00Ślęza Wrocław - Warta Gorzów 1:0
15:00Rekord Bielsko-Biała - LKS Goczałkowice Zdrój 3:2
15:00Zagłębie Lubin 2 - Ruch Chorzów 0:1
50'Polonia Bytom - Polonia-Stal Świdnica 2:0
38'Lechia Zielona Góra - Górnik Zabrze 2 0:0
38'Piast Żmigród - MKS Kluczbork 0:0
38'Polonia Nysa - Pniówek-74 Pawłowice 0:2
38'Stal Brzeg - Gwarek Tarnowskie Góry 0:0

POLSKA: III Liga - Grupa IV

13:00Jutrzenka Giebułtów - Podlasie Biała Podlaska 2:4
PrzerwaSiarka Tarnobrzeg - Sokół Sieniawa 1:0
16:30PrzełożoneWólczanka Wólka Pełkińska - KSZO Ostrowiec -:-
8'Podhale Nowy Targ - Stal Kraśnik 0:0

POLSKA: Centralna Liga Juniorów

12:00PrzełożoneEscola Warszawa U18 - Gwarek Zabrze U18 -:-
12:00PrzełożoneGórnik Zabrze U18 - Lechia Gdańsk U18 -:-
12:00PrzełożoneHutnik Kraków U18 - Arka Gdynia U18 -:-
12:00PrzełożoneLegia Warszawa U18 - Śląsk Wrocław U18 -:-
12:00PrzełożonePogoń Szczecin U18 - Jagiellonia Białystok U18 -:-
12:00PrzełożoneUKS SMS Łódz U18 - Cracovia U18 -:-

POLSKA: Ekstraliga Kobiet

12:00Olimpia Szczecin K - UKS SMS Łódz K 1:2
12:15Czarni Sosnowiec K - Medyk Konin K 1:3
13:00GKS Katowice K - Śląsk Wrocław K 2:1
13:30Biedrzychowice K - ROW Rybnik K 2:3

PORTUGALIA: Primeira Liga

38'Guimaraes - Santa Clara 1:0
38'Moreirense - Tondela 1:3
19:00Belenenses - Maritimo -:-
19:00Benfica - Gil Vicente -:-
21:30Rio Ave - Braga -:-

PORTUGALIA: Liga Portugal 2

12:00Feirense - Varzim 1:0

ROSJA: Premier Liga

13:00Akhmat Grozny - Khimki 3:1
72'Lok. Moskwa - FK Rostów 3:1
80'R. Volgograd - Dyn. Moskwa 0:2
18:00Krasnodar - Zenit -:-

ROSJA: FNL

11:00Tomsk - Veles Moscow 0:0
12:00Jenisej - Orenburg 1:2
13:00Omsk - Bałtika 0:1
13:00Samara - F Woroneż 5:1
13:00Sp. Moskwa 2 - Wołgar Astrachań 2:0
14:00Chertanovo M. - SKA Chabarowsk 0:4
14:00Tekstilshtik - Jarosław 0:0
15:00D. Bryansk - Krasnodar 2 2:1
15:00Neftekhimik - Akron Togliatti 3:2
15:00Nizhny Novgorod - FK Chayka 2:0
48'Alania Vladikavkaz - Torpedo Moscow 1:0

ROSJA: PFL - Group 2

08:00Czyta - Zvezda St. Peterburg 0:2
12:00Kolomna - Leningradets 1:1
13:00Znamya Truda - Din. Moskwa 2 1:1
14:00OdwołaneZenit Irkutsk - Zenit 2 -:-
15:00Murom - Olimp-Dolgoprudny 0:2
52'Luki-Energiya - Vladimir 2:0
52'Smolensk - Rodina Moscow 0:0

ROSJA: PFL - Group 4

12:00Dynamo Barnaul - Volna Nizhegorodskaya 1:0
12:00FK Novosibirsk - Ulyanovsk 3:1

ROSJA: Supreme Division Women

14:00Riazań K - FK Rostów K 4:1
17:30Zenit K - Kazań K -:-

RPA: GladAfrica Championship

15:00Cape Town Spurs - Bizana Pondo Chiefs 1:2
15:00Free State Stars - JDR Stars -:-
15:00TS Sporting - Pretoria U. -:-
15:00Uthongathi - Richards Bay 2:1

RPA: Diski Challenge

09:30Supersport U23 - TS Galaxy U23 1:2
10:00Baroka U23 - Tshakhuma U23 -:-
10:00Cape Town City U23 - Stellenbosch U23 1:4
10:00Golden Arrows U23 - Maritzburg Utd U23 3:5
12:00Orlando U23 - Bloem Celtic U23 2:1

RPA: Puchar Nedbank

15:00Pretoria Callies - Chippa United 0:1

RUMUNIA: Liga 1 - Grupa mistrzowska

19:30Univ. Craiova - Sepsi Sf. Gheorghe -:-

RUMUNIA: Liga 1 - Grupa spadkowa

14:00Chindia Targoviste - FC Hermannstadt 2:0
38'Gaz Metan - FC Voluntari 0:1

RUMUNIA: Liga 2 - Grupa spadkowa

10:00Aerostar - Viitorul Tg. Jiu 1:5
10:00CSM Resita - Concordia 2:0
10:00F. Constanta - Comuna Recea 3:1
10:00Metaloglobus Bucharest - CSM Slatina 1:0
11:30Petrolul - Gloria Buzau 1:1

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 1

16:00Bradu Borca - Miroslava -:-
16:00Dante Botosani - Pascani -:-
16:00Husana Husi - Ceahlaul -:-
16:00Somuz Falticeni - Bucovina Radauti -:-
16:00Vaslui - Foresta Suceava -:-

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 2

13:00Avantul Valea Marului - CSM Focsani -:-
16:00Chiscani - CSM Bacau -:-
16:00Liesti - Viitorul Ianca -:-
16:00Otelul - Braila -:-
16:00Ramnicu Sarat - Faurei -:-

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 3

14:00FC Viitorul 2 - Afumati 1:1
14:00Inainte Modelu - Axiopolis Cernavoda -:-
16:00Oltenita - Agricola Borcea -:-
16:00Recolta Gh. Doja - Gloria Albesti -:-

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 4

16:00Progresul Spartac - Metalul Buzau -:-
16:00Steaua Bucuresti - Rapid Bukareszt 2 -:-
16:00Voluntari 2 - Concordia 2 -:-

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 5

13:00Targu Secuiesc - Kids Tampa Brasov -:-
16:00CS Blejoi - SR Brasov -:-

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 6

15:00Univ. Craiova 2 - Vedita Colonesti -:-
16:00Petrolul Potcoava - FC Pucioasa -:-
16:00Sporting Rosiori - Filiasi -:-

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 7

16:00Horezu - CSM Deva -:-
16:00Jiul Petrosani - Viitorul Selimbar -:-

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 8

16:00Avantul Periam - Fortuna Becicherecu Mic -:-
16:00Progresul Pecica - Ghiroda -:-
16:00Teuz Cermei - Progresul Ezeris -:-

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 9

16:00Cugir - CS Hunedoara -:-
16:00Sanatatea Cluj - Ariesul Turda -:-

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 10

16:00Bistrita - Baia Mare -:-
16:00CSM Satu Mare - Luceafarul Oradea -:-
16:00Sanmartin - 1910 Oradea -:-
16:00Simleul Silvaniei - Zalau -:-
16:00Somcuta Mare - Somesul Dej -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

15:00Cailungo - Pennarossa 1:1
15:00Cosmos - Juvenes/Dogana 2:5
15:00Folgore - Fiorentino 2:1
15:00Tre Penne - Domagnano 4:3

SENEGAL: Ligue 1

19:00Jaraaf - Mbour -:-
19:00Teungueth - Dakar SC -:-

SERBIA: Super Liga

19:00Crvena zvezda - Radnik -:-

SERBIA: Prva Liga

51'Kabel Novi Sad - Zemun 0:0
Oczekuje na
aktualizację
Radnicki 1923 - Borac 1926 0:0
51'Radnicki Pirot - Loznica 2:0
52'Sloga Kraljevo - Jagodina 0:0

SERBIA: Srpska Liga - Belgrade

11:00Sindjelic Beograd - Lokomotiva Beograd 2:0
16:00Mladenovac - Polet Dorcol -:-
16:00Radnicki Beograd - Zvezdara -:-
16:30Studentski Grad - TEK Sloga -:-

SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina

16:30Becej - Vojvodina Perlez -:-
16:30Dinamo Pancevo - Hajduk 1912 -:-
16:30Feniks 1995 - Omladinac NB -:-
16:30Jedinstvo SP - Kozara BVS -:-
16:30Mladost GAT - Vrsac -:-
16:30Radnicki 1912 - 1. Maj Ruma -:-
16:30Radnicki Zrenjanin - Stari Grad -:-
16:30Sloboda NK - Sloga Conoplja -:-

SERBIA: Srpska Liga - East

16:30Dunav Prahovo - Car Konstantin -:-
16:30Paracin - Timocanin -:-
16:30Pcinja - Zupa -:-
16:30Sindelic - Morava Vladicin Han -:-
16:30Timok - Moravac -:-
16:30Trstenik - Rembas -:-

SERBIA: Srpska Liga - West

16:00Gruza - Sloboda -:-
16:00Macva Bogatic - Sloga Petrovac -:-
16:00Sloga Pozega - Susica -:-
16:00Smederevo - Bane Raska -:-
16:00Sumadija Arandjelovac - Tutin -:-
16:00Trepca - Jedinstvo U. -:-

SINGAPUR: Premier League

14:30Hougang - Young Lions 1:1
14:30Tanjong Pagar - Albirex Niigata 0:6

SŁOWACJA: Fortuna liga - Grupa mistrzowska

80'Slovan Bratysława - Trnava 0:2
8'Dun. Streda - Trencin 0:0

SŁOWACJA: Fortuna liga - Grupa spadkowa

79'Ruzomberok - Pohronie 1:0
8'Nitra - Senica 0:0
8'Sered - Michalovce 1:0

SŁOWACJA: 2. liga

11:00Bardejov - Slovan Bratysława B 2:1
38'FC Kosice - Dubnica 1:0
38'Komarno - Trebisov 0:0
38'L. Mikulas - Podbrezova 0:1
38'Poprad - Zilina B 0:3
38'Puchov - Skalica 0:0

SŁOWENIA: Prva Liga

15:00Bravo - Domzale 2:2
17:15Gorica - O. Ljubljana -:-
20:00Koper - Tabor Sezana -:-

SŁOWENIA: 3. SNL - West

15:00Ilirija - Fama Vipava -:-
15:00Izola - Sava Kranj -:-
15:00NK Adria - Grosuplje -:-
15:00Sencur - Tolmin -:-
15:00Skofja Loka - Ljubljana Svoboda -:-
15:00Zagorje - Sobec Lesce -:-
15:00Ziri - Postojna -:-

SZKOCJA: Dywizja 1

13:00Alloa - Raith 1:2
13:00Arbroath - Ayr 4:0
13:00Dunfermline - Queen of South 3:1

SZKOCJA: League One

13:00Cove Rangers - Falkirk 2:0
13:00East Fife - Peterhead 2:1

SZKOCJA: League Two

13:00Annan - Brechin 3:0
13:00Cowdenbeath - Stirling 1:5
13:00Edinburgh City - Queen's Park 2:3
13:00Elgin - Albion Rovers 2:5

SZKOCJA: Scottish Cup

12:45Kilmarnock - Montrose 3:1
18:30Aberdeen - Livingston -:-
18:30St. Johnstone - Clyde -:-

SZWAJCARIA: Super League

18:15Sion - Zurich -:-
20:30St. Gallen - Luzern -:-

SZWAJCARIA: Challenge League

18:15Grasshoppers - Wil -:-
18:15Kriens - Schaffhausen -:-

SZWAJCARIA: Promotion League

15:00PrzełożoneBlack Stars - Sion II -:-
15:00Munsingen - Cham -:-
16:00Bavois - Basel II -:-
16:00Breitenrain - Bellinzona -:-
16:00PrzełożoneBruhl SG - Yverdon -:-
16:00Bruhl SG - YF Juventus -:-
16:00PrzełożoneKoniz - Cham -:-
16:00Nyonnais - Black Stars -:-
16:00PrzełożoneYF Juventus - Rapperswil -:-
16:00Zurich II - Sion II -:-
17:00Etoile-Carouge - Koniz -:-
17:30Yverdon - Rapperswil -:-

SZWAJCARIA: Nationalliga A Women

48'Luzern K - Young Boys K 1:0
8'Servette K - Zurich K 0:0
18:00FF Lugano 1976 K - St. Gallen K -:-

SZWECJA: Allsvenskan

15:00Hammarby - Mjallby 2:0

SZWECJA: Superettan

13:00AFC Eskilstuna - Akropolis 3:0
15:00Brage - Falkenbergs 0:1
15:00GAIS - Västerås SK 1:0
8'Vasalunds - Trelleborgs 0:0

SZWECJA: Dywizja 1 - Norra

13:00Gefle - Dalkurd 1:2
13:00Orebro Syr. - Hudiksvalls 1:0
53'IFK Lulea - Sandvikens 0:0
8'Brommapojkarna - Umeå 0:0

SZWECJA: Dywizja 1 - Södra

13:00Assyriska IK - Vanersborgs IF 1:4
13:00IFK Malmo - Lindome 2:0
13:00Tvaakers - Qviding 2:2
15:00Oskarshamns - Torns 5:1
50'Linkoping City - Utsiktens 0:2
51'Lunds - Atvidabergs 0:1
52'Skövde - Osterlen FF 1:0

SZWECJA: Allsvenskan - Kobiety

13:00Vaxjo DFF K - AIK K 1:1
15:00Djurgarden K - Örebro K 1:0

SZWECJA: Elitettan Women

13:00Borgeby K - Alvsjo K 2:3
14:00Jitex K - Sundsvall K 3:0
14:00PrzełożoneNorrkoping K - Kalmar K -:-
14:00Umeå IK K - Bollstanas K 7:1
15:00Uppsala K - Lidkopings FK K 4:1

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

23:00Maryland Bobcats (Usa) - San Diego 1904 (Usa) 1:2
02:00New Amsterdam (Usa) - Chattanooga (Usa) 0:3
13:00Rosenborg (Nor) - Raufoss (Nor) 3:0
14:00Gnistan (Fin) - HIFK (Fin) 0:1
14:00PrzełożoneHaka (Fin) - KTP (Fin) -:-
14:00Jaro (Fin) - Ilves 2 (Fin) 1:0
14:00Mjondalen (Nor) - Grorud (Nor) 5:2
14:00Start (Nor) - Bryne (Nor) 2:3
14:30Molde (Nor) - Stjordals Blink (Nor) 2:1
15:00Sogndal (Nor) - Brann (Nor) 4:1
82'Kristiansund (Nor) - Ranheim (Nor) 0:3
PrzerwaInter Turku (Fin) - Mariehamn (Fin) 1:0
46'Odd (Nor) - Sandefjord (Nor) 0:0
16:00SJK (Fin) - KPV (Fin) -:-
46'Viking (Nor) - Åsane (Nor) 1:1
8'Jerv (Nor) - Sandnes (Nor) 0:0
17:30HJK (Fin) - Lahti (Fin) -:-
19:00New Mexico (Usa) - Tucson (Usa) -:-
21:00FC Tulsa (Usa) - Austin Bold (Usa) -:-
21:00Louisville City (Usa) - Pittsburgh (Usa) -:-
21:00Union Omaha (Usa) - Sporting Kansas City 2 (Usa) -:-
21:30Birmingham (Usa) - Chattanooga Red Wolves (Usa) -:-
22:00OdwołaneEl Paso (Usa) - FC Dallas (Usa) -:-
22:00Greenville (Usa) - Charlotte Independ. (Usa) -:-
22:00Indy Eleven (Usa) - Forward Madison (Usa) -:-
22:00Orange County SC (Usa) - LA Galaxy 2 (Usa) -:-
22:00Phoenix Rising (Usa) - Colorado Springs (Usa) -:-

ŚWIAT: Club Friendly Women

13:00Rosenborg K (Nor) - Kil/Hemne K (Nor) 4:1
14:00Grimstad K (Nor) - Lyn K (Nor) 1:2
14:00Ovrevoll Hosle K (Nor) - Fart K (Nor) 1:0
14:00RØA K (Nor) - Honefoss K (Nor) 5:0
38'Vålerenga K (Nor) - Grei K (Nor) 2:0

TADŻYKISTAN: Wyszejszaja Liha

13:30Dushanbe 83 - Khatlon 1:0
13:30Khujand - CSKA Pomir Dushanbe 2:0

TAJLANDIA: Thai League 2 - Play Offy o awans

13:00Khonkaen Utd. - Nakhon Pathom 2:1

TAJWAN: Mulan Football League Women

09:00Taipei Bear K - New Taipei K 0:0
09:00Taoyuan K - Hualien K 0:4
10:30Kaohsiung K - Taichung Blue K 0:2

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

13:00Coastal Union - Ruvu Shooting 2:1
15:00Mtibwa Sugar - Kagera Sugar 1:1
18:00Young Africans - Biashara Mara United -:-

TOGO: Championnat National

16:00PrzełożoneSara Sport - Binah -:-
17:00ASC Kara - Binah -:-

TUNEZJA: Ligue 2 - Grupa - awans

14:30CO Medenine - Hammam-Lif 1:1
14:30Gafsa - ES Djerba 2:1

TURCJA: Super Lig

12:30Denizlispor - Erzurum BB 2:3
15:00Trabzonspor - Hatayspor 1:1
15:00Yeni Malatyaspor - Alanyaspor 1:0
18:00Goztepe - Galatasaray -:-

TURCJA: 1. Lig

15:00Keciorengucu - Tuzlaspor 0:1
18:00Adana Demirspor - Giresunspor -:-

UGANDA: Premier League

14:00Express - Mbarara City 1:1
15:00Busoga - Police 2:1
15:00Myda - Bright Stars 0:3
15:00UPDF - Kyetume 4:2
15:00Wakiso Giants - Onduparaka FC 2:0

UKRAINA: Premier League

13:00Minaj - Desna 3:1
50'Worskła Połtawa - FK Zoria Ługańsk 4:0
18:30Szachtar - Dynamo Kijów -:-

UKRAINA: Persha Liga

15:00Krystal - Kramatorsk 1:2
18:00Metalist 1925 - Wołyń Łuck -:-

UKRAINA: Youth League

10:00Kołos Kowaliwka U21 - Dnipro-1 U21 6:4
11:00Mariupol U21 - Olimpik Donieck U21 1:0
13:00Inhułeć U21 - Ruch Lwów U21 1:5

USA: MLS

02:00Houston Dynamo - San Jose Earthquakes 2:1
03:30Seattle Sounders - Minnesota 4:0
20:00Club de Foot Montreal - Toronto FC -:-
21:00Orlando City - Atlanta Utd -:-
00:00Los Angeles FC - Austin FC -:-

USA: USL League One

23:00New England II - Richmond Kickers -:-

USA: NWSL Challenge Cup Women

04:00Reign K - Houston Dash K 0:0

WALIA: Cymru Premier - Grupa mistrzowska

18:15Bala Town - Caernarfon -:-
18:15Connah's Q. - Barry -:-
18:15TNS - Penybont -:-

WALIA: Cymru Premier - Grupa spadkowa

18:15Druids - Cardiff Metropolitan -:-
18:15Newtown - Haverfordwest -:-

WENEZUELA: Primera Division - pierwsza runda

01:15Estudiantes M. - Trujillanos 4:0
22:00Caracas - Universidad Central -:-
00:15Lara - Yaracuyanos -:-

WĘGRY: OTP Bank Liga

14:45Ujpest - Mezokovesd 3:0
8'Kisvarda - Ferencvaros 0:0
19:30Paks - Zalaegerszeg -:-

WĘGRY: NB I Women

16:00DVTK K - Kelen K -:-
16:00MTK Hungaria K - Szent Mihaly K -:-

WIETNAM: V.League 1

12:00Binh Dinh - Thanh Hoa 0:1
12:00Song Lam Nghe An - Hong Linh Ha Tinh 0:2
14:15Sai Gon FC - Hai Phong 0:0

WIETNAM: V.League 2

12:00BHTS Quang Nam - Can Tho 5:2
13:00Pho Hien - TTBD Phu Dong 0:1

WŁOCHY: Serie A

15:00Crotone - Udinese 1:2
15:00Sampdoria - Verona 3:1
18:00Sassuolo - Fiorentina -:-
20:45Cagliari - Parma -:-

WŁOCHY: Serie B

14:00Empoli - Brescia 4:2
14:00L.R. Vicenza - Lecce 1:2
14:00Monza - Cremonese 2:1
14:00Pisa - Cosenza 3:0
14:00Reggina - Reggiana 2:1
14:00Salernitana - Venezia 2:1
49'Cittadella - Chievo 0:0
18:00Pordenone - Frosinone -:-

WŁOCHY: Serie C - Group B

17:30Ravenna - Perugia -:-

WŁOCHY: Serie C - Group C

17:30Vibonese - Avellino -:-

WŁOCHY: Serie D - Group D

15:00Pro Livorno - Mezzolara 0:1

WŁOCHY: Primavera 1

11:00Juventus U19 - Ascoli U19 5:0
13:00AC Milan U19 - Torino U19 3:1
13:00Atalanta U19 - AS Roma U19 1:1
15:00Spal U19 - Bologna U19 2:2

WŁOCHY: Primavera 2

12:00Entella U19 - Frosinone U19 3:2
14:00Cremonese U19 - Udinese U19 -:-
14:30Chievo U19 - Monza U19 2:2
15:00Benevento U19 - Salernitana U19 -:-
15:00Cittadella U19 - Venezia U19 -:-
15:00Pescara U19 - Reggina U19 -:-
15:00Pisa U19 - Spezia U19 -:-
15:00Pordenone U19 - Vicenza U19 -:-
15:00Reggiana U19 - Parma U19 -:-
15:00Verona U19 - Brescia U19 -:-
15:30Lecce U19 - Cosenza U19 -:-

WŁOCHY: Serie A Women

12:30Bari K - Inter K 1:2
12:30Fiorentina K - AS Roma K 1:2
15:00Empoli K - Florentia K 6:2

WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ: Ligue 1

17:30ES Bafing - ASI d'Abengourou -:-
20:00Bassam - Africa Sports -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.WynikiNaZywo.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona WynikiNaZywo.pl z powodów technicznych.