REFRESH

Piłka nożna » Wczoraj » Wszystkie mecze

ALBANIA: Super Liga

19:00PrzełożoneApolonia Fier - Bylis -:-
19:00PrzełożoneKukesi - Partizani -:-
19:00PrzełożoneLaci - Kastrioti -:-
19:00PrzełożoneSkenderbeu - Vllaznia -:-
19:00PrzełożoneTirana - Teuta -:-

ANGLIA: Premier League

13:00Southampton - Tottenham 2:5
15:00Newcastle - Brighton 0:3
17:30Chelsea - Liverpool 0:2
20:00Leicester - Burnley 4:2

ANGLIA: Championship

15:00Stoke - Bristol City 0:2

ANGLIA: League One

16:00Rochdale - Portsmouth 0:0

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

16:00Wingate & Finchley - Bowers & Pitsea 1:2

ARABIA SAUDYJSKA: Division 1

19:30Al-Kawkab - Hottain 5:2
19:30Al-Taqadom - Al Taee 1:1
19:30Al Ain - Najran 1:1
19:30Al Ansar - Al Thuqbah 1:2
19:30Al Bukayriyah - Al Batin 1:1
19:30Al Jabalain - Jeddah 3:0
19:30Al Mojzel - Al-Shoalah 4:1
19:30Al Najoom - Ohod 4:0
19:30Al Qadisiya - Al Jeel 5:1

AUSTRALIA: NPL ACT - Runda przegranych

05:30Canberra Olympic - Monaro Panthers 0:5
07:45Tuggeranong Utd - Woden Weston 0:3

AUSTRALIA: NPL Northern NSW

06:30Adamstown Rosebud - Maitland 0:6
06:30Newcastle Olympic - Edgeworth E. 1:3

AUSTRALIA: NPL NSW

06:30Wollongong Wolves - Sydney Olympic 1:0
07:00Sydney Utd - Marconi 2:1
10:30Sydney U21 - Rockdale 0:4

AUSTRALIA: NPL Queensland

08:00Sunshine Coast Wanderers - Moreton Bay Utd 1:2
09:15Capalaba FC - Brisbane U21 3:1

AUSTRALIA: Australia Brisbane Premier League

09:00St. George Willawong - Taringa 1:0

AUSTRIA: Tipico Bundesliga

14:30Admira - St. Polten 0:5
14:30Hartberg - Wolfsberger AC 0:2
17:00Austria Wiedeń - Ried 2:1

AUSTRIA: 2. Liga

10:30BW Linz - A. Lustenau 5:2

AUSTRIA: Liga Regionalna Wschód

16:00PrzełożoneMauerwerk - Admira (Am) -:-

AUSTRIA: Regionalliga West - Tyrol

17:00Schwaz - SC Imst 2:1
17:00Telfs - Reichenau 1:0

AUSTRIA: Regionalliga West - Vorarlberg

16:00Rothis - Bregenz 0:4

AUSTRIA: Bundesliga Women

14:00Altenmarkt K - Sturm K 0:3
15:00Neulengbach K - Bergheim K 4:1

AZERBEJDŻAN: Premier Liga

16:00Zira - Sabah Baku 0:2
18:15Qarabag - Neftci Baku 1:2

AZJA: AFC Liga Mistrzów

17:00OdwołaneAl Ahli SC (Sau) - Al-Wahda (Uae) -:-
17:00Shahr Khodrou (Irn) - Al-Hilal (Sau) 0:0
20:00Al-Ahli Dubai (Uae) - Pakhtakor (Uzb) 0:0
20:00Esteghlal F.C. (Irn) - Al Shorta (Irq) 1:1

BELGIA: Jupiler League

13:30Waregem - Club Brugge 0:6
16:00St. Liege - Kortrijk 2:1
18:15Genk - KV Mechelen 3:1
20:45Antwerp - Eupen 2:2

BELGIA: Proximus League

16:00Lierse K. - Club Brugge U23 2:1

BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF

15:00Couvin-Mariembourg - Virton 5:0
15:00Stockay-Warfusee - Hamoir 2:1

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV A

15:00Menen - Dikkelvenne 2:2
15:00Westhoek - Petegem 0:2
15:00PrzełożoneWetteren - Merelbeke -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV B

15:00PrzełożoneSpouwen-Mopertingen - Hades -:-

BELGIA: Puchar Belgii - Kwalifikacje

16:00AnulowaneBambrugge - SG-Tertre Hautrage -:-
16:00Blankenberge - KRC Gent 3:2aet
16:00Boom - Wijgmaal 4:0
16:00Francs Borains - Zelzate 2:3
16:00Jong Lede - Patro Eisden 2:1
16:00URSL Vise - La Louviere 2:1
16:00Waltwilder - Rochefort 1:2
16:00Warnant - Entite Manageoise 5:2

BERMUDY: Premier League

02:00Dandy Town Hornets - X-Roads Warriors -:-
20:00Devonshire Cougars - SBRC -:-
20:00North Village Rams - Devonshire Colts -:-
20:00Robin Hood - Somerset -:-
20:00Southampton - St. Georges Colts -:-

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha

12:00Isłacz Mińsk - Dynamo Mińsk 2:1
14:00FK Słuck - BATE 1:3
16:00Sławija Mozyrz - Szachcior Soligorsk 1:0

BIAŁORUŚ: Pierszaja liha

14:00Naftan - Krumkaczy 1:2
14:30Lokomotiv Gomel - Arsenal Dzyarzhynsk 1:1
15:00Oszmiani - Lida 3:2

BIAŁORUŚ: Division 2 - Group B

12:00Energetik-BGATU - Petrikov 1:7
14:00Dnepr Mogilev - Dnepr Rogachev 0:1

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Pierwsza Liga

18:00Sloboda - Sarajevo 2:3

BOŚNIA I HERCEGOWINA: FBiH

15:30Hadzici - Vis Simm-Bau 1:1
15:30TOSK Tesanj - Bratstvo Gracanica 3:0

BRAZYLIA: Serie A

00:00Bragantino - Ceara 4:2
00:00Fortaleza - Internacional 1:0
02:00Atletico GO - Atletico-MG 3:4
21:00Coritiba - Vasco 1:0
21:00Gremio - Palmeiras 1:1
23:15Botafogo RJ - Santos 0:0

BRAZYLIA: Serie B

00:00Ponte Preta - Operario 1:1
02:00CSA - Cruzeiro 3:1
02:00Cuiaba Esporte - Oeste 3:0
16:00Avai - Sampaio Correa 2:5

BRAZYLIA: Serie C

00:00Manaus - Santa Cruz 0:0
21:00Boa - Ituano 1:2
21:00Brusque - Tombense 1:0
21:00Ypiranga FC - Criciuma 2:0
23:00Remo - Botafogo PB 0:0

BRAZYLIA: Serie D

23:00Goianesia - Vitoria ES 2:0
23:00Sao Caetano - SER Caxias 0:1
00:00Rio Branco - Independente 2:1
01:30Alagoinhas - Gama 0:1
20:00Bragantino - Vilhenense 3:1
20:00Brasiliense - Caldense 3:1
20:30Potiguar - Frei Paulistano 0:0
20:45AE Altos - Sao Raimundo RR 0:1
21:00Afogados da Ingazeira - Floresta EC 1:0
21:00Cajazeirense de Desportos - Globo 1:2
21:00Cascavel - Cabofriense 3:3
21:00Guarany - Salgueiro -:-
21:00Itabaiana - ABC 1:1
21:00Ji-Parana - Acreano 1:1
21:00Sinop - River-PI 0:2
21:00Tubarao - Sao Luiz 0:1
21:00Villa Nova MG - Palmas 3:1
21:00Vitoria da Conquista - Coruripe 2:0
22:00Bare - Moto Club 2:2
00:00Galvez - Fast Clube 1:5
00:00Mirassol - Bangu 1:1

BRAZYLIA: Campeonato Carioca B1 - pierwsza runda

15:00Olaria - Marica 1:1
20:00Goytacaz - Sao Goncalo 1:1

BRAZYLIA: Brasileiro Women

20:30Vitoria K - Flamengo K 0:1

BUŁGARIA: Parva Liga

16:45Etar - Lok. Plovdiv 1:3
19:30CSKA Sofia - Ludogorets 2:2

BUŁGARIA: Vtora liga

16:00Minyor Pernik - Dobrudzha 0:0

BUŁGARIA: Third League - North-East

16:00Chernolomets - Sportist Toshevo 3:0
16:00Dunav Ruse - Septemvri Tervel 1:1
16:00Kubrat - Chernomorets Balchik 0:0
16:00Ludogorets III - Shumen 2007 1:1
16:00Svetkavitsa - Spartak 0:2
16:00Topolite - Dobrich 3:0

BUŁGARIA: Third League - North-West

16:00Botev Vratsa II - Parva Atomna 2:1
16:00Drenovets - OFK Levski 2:2
16:00PrzełożoneLok. Dryanovo - Bdin Vidin -:-
16:00Mezdra - Spartak Pleven 1:2
16:00Partizan Cerven Brjag - Svishtov 3:1
16:00Pavlikeni - Levski Lom 0:2
16:00PrzełożonePeshtera Galata - Tryavna -:-
16:00Vihar Slavyanovo - Etar II 2:0
16:00Yantra Polski Trambesh - Sevlievo 2:1

BURKINA FASO: Premier League

17:30Kozaf - US Ouagadougou -:-
19:45Sonabel Ouagadougou - Bobo-Dioulasso 1:1

BURUNDI: Primus League

13:30Bujumbura C. - Muzinga 1:0
15:00Bumamuru - Royal de Muramvya 1:2
15:00Kayanza - Atletico Olympic 3:0
15:00Musongati - Vital O 2:1
16:00Inter Star - Rukinzo 1:1

CHILE: Primera B

16:00Valdivia - Cobreloa 1:1
18:30CD Santa Cruz - Deportes Temuco 0:2

CHINY: Liga Jia

09:30Guizhou Zhicheng - Shenyang Urban FC 0:2
09:30Nantong Zhiyun - Changchun Yatai 0:0
10:00Suzhou Dongwu - Nei Mongol 0:0
13:35Jiangxi Liansheng - Meizhou Hakka 0:4
13:35Taizhou Yuanda - Chengdu Qianbao 1:2
14:00Sichuan Jiuniu - Xinjiang Tianshan 0:0

CHORWACJA: 1. HNL

19:05PrzełożoneRijeka - Hajduk Split -:-
19:05Varazdin - Osijek 0:1

CHORWACJA: 2. HNL

16:30Croatia Zmijavci - Sesvete 3:1
16:30Orijent - Kustosija 1:1
16:30Osijek 2 - Medjimurje 6:0

CURAÇAO: Promé Divishon - Runda zwycięzców

01:00UNDEBA - CSD Barber -:-
03:15Willemstad - Vesta -:-

CYPR: Pierwsza Dywizja

17:30Omonia - AEK Larnaca 2:1
18:30Paralimni - APOEL 0:2
19:30Anorthosis - Apollon 1:3

CYPR: Division 2

15:30Omonoia Psevda - Ypsonas 3:0

CZARNOGÓRA: Pierwsza Czarnogórska Liga

18:00Sutjeska - Zeta 0:2
19:00FK Podgorica - Jezero 1:0
20:00Decic - Rudar 4:1
20:00PrzełożoneOFK Petrovac - Buducnost -:-
20:00Titograd - Iskra 1:1

CZECHY: 1. Liga

15:30Brno - Sigma Ołomuniec 2:4
15:30Liberec - Karwina 1:1
18:00Sparta Praga - Zlin 3:1

CZECHY: Dywizja 2

16:30Mas Taborsko - Usti n. L. 0:2
16:30Varnsdorf - Blansko 1:1
16:30PrzełożoneVlasim - Prostejov -:-

CZECHY: CFL - Group A

10:00Przybram B - Povltavska FA 1:4
10:30Karlovy Vary - Sparta Praga B 1:4

CZECHY: CFL - Group B

10:15Bohemians 1905 B - Jablonec B 0:1
10:15Chlumec nad Cidlinou - Dukla Praga B 4:1
10:15Hradec Kralove B - Zivanice 0:2
10:15Pardubice B - Zbuzany 3:2
16:00Brozany - Zapy 0:1

CZECHY: MSFL

10:15Slovacko B - Jihlava B 1:0
10:15Unicov - Znojmo 6:2
10:30Zlin B - Ostrava B 2:3

CZECHY: Dywizja A

16:00Horovicko - Prestice 0:2

CZECHY: Dywizja B

10:15Meteor Prague - Steti 4:1
16:00Louny - Slany 0:1

CZECHY: Dywizja C

16:00Dvur Kralove - Velke Hamry 0:2
16:00Poricany - Trutnov 2:1

CZECHY: Dywizja D

10:30Lanzhot - Zdirec n. D. 4:1
15:30Tasovice - Stara Rise 4:1
15:30Zdar na Sazavou - Humpolec 1:4

CZECHY: Dywizja E

10:15Slavicin - Vsechovice 5:1
15:30FK Kozlovice - Vsetin 3:2

CZECHY: Division F

10:15Havirov - Polanka nad Odrou 4:2
15:30Bruntal - Opava B 1:0
16:00Trzyniec B - Frenstat p. R. 4:1

CZECHY: Moravskoslezsky KP

16:00Koberice - Moravan Oldrisov 2:2
16:00Krnov - Fulnek 5:2
16:00Pusta Polom - Celadna 6:0
16:00TJ Bystrice - Petrvald na Morave 1:1

CZECHY: Zlinsky KP

15:30Borsice - Valasska Polanka 3:2
15:30Nevsova - Nedasov 1:2pen

CZECHY: Jihomoravsky KP

10:30Sparta Brno - Boskovice 2:1

CZECHY: Vysocina KP

10:30Sapeli Polna - Nova Ves 2:2
15:30Ledec nad Sazavou - Bedrichov 1:1
15:30Pribyslav - Okrisky 2:1
15:30Sperice - Namest n. Oslavou 3:1

CZECHY: Kralovehradecky KP

16:00Cerveny Kostelec - Vrchlabi 3:4
16:00Horice - Rychnov n. Kneznou 5:2
16:00Novy Bydzov - Jicin 4:0

CZECHY: Liberecky KP

10:30Skalice u C.Lipy - Hradek nad Nisou 2:1

CZECHY: Ustecky KP

15:00Banik Most - Sous B - Vilemov 2:3pen
16:30Modra - Litomericko 2:3

CZECHY: Plzensky KP

10:30Holysov - Sokol Lhota 2:5
16:00Stankov - Plzen-Cernice 0:3
16:00Zruc - Meclov 0:4

CZECHY: Jihocesky KP

10:30Trebon - Blatna 0:0

CZECHY: Stredocesky KP

16:30Cesky Brod B - Bohemia Podebrady 1:0
16:30Lysa n. L. - Tochovice 3:2
16:30SK Lhota - FK Komarov 0:5

CZECHY: Karlovarsky KP

16:30Touzim - Nejdek 3:6

CZECHY: Olomoucky KP

15:30Dolany - Medlov 3:1
15:30Lutin - Zelatovice 2:1pen
15:30SK Lipova - Sternberk 1:3
15:30Velke Losiny - Jesenik 3:0

CZECHY: Pardubicky KP

10:15Chrudim B - Litomysl 3:1
16:00Hermanuv Mestec - Moravany 3:2
16:00Lanskroun - Horni Redice 3:0
16:00Moravska Trebova - Luze 1:0pen
16:00SK Pardubicky - Ceska Trebova 5:4pen

CZECHY: 2. Liga Women

13:00Lisen K - Sparta Praga B K 0:4
13:00Teplice K - Olomouc K 2:2

DANIA: Superliga

14:00FC Kopenhaga - Brondby 1:2
14:00Odense - Nordsjaelland 1:1
16:00Randers - Aarhus 1:1
18:00Vejle - Sonderjyske 4:1

DANIA: 1st Division

13:00F. Amager - Hvidovre IF 4:0
15:00Hobro - Fredericia 3:2

DANIA: 2nd Division - Group 1

13:00Thisted - B.93 0:1
13:30Holbaek - SfB-Oure 0:2
14:00Næsby - Sydvest 0:2

DANIA: 2nd Division - Group 2

13:00Avarta - Roskilde 2:2
13:00Slagelse - Hillerod 1:1

EGIPT: Pierwsza liga

17:30El Entag El Harby - El Gounah 2:1
20:00Arab Contractors - Al Ittihad 1:1

EKWADOR: Liga Pro - druga runda

21:00PrzełożoneDep. Cuenca - Delfin -:-
21:00PrzełożoneEl Nacional - Barcelona SC -:-
21:00PrzełożoneEmelec - Tecnico U. -:-
21:00PrzełożoneGuayaquil City - Mushuc Runa -:-
21:00PrzełożoneInd. del Valle - LDU Portoviejo -:-
21:00PrzełożoneLDU Quito - Aucas -:-
21:00PrzełożoneMacara - Orense -:-
21:00PrzełożoneOlmedo - U. Catolica -:-

EKWADOR: Liga Pro - pierwsza runda

01:00Emelec - LDU Quito 1:1
20:30U. Catolica - Tecnico U. 2:1
22:45PrzełożoneGuayaquil City - El Nacional -:-

EKWADOR: Serie B

18:00Nueve de Octubre - Gualaceo 2:1
19:00Santo Domingo - Atl. Porteno 0:0
22:00PrzełożoneAtl. Porteno - Santo Domingo -:-
22:00PrzełożoneChacaritas - America de Quito -:-
22:00PrzełożoneFuerza A. - Ind. Juniors -:-
22:00PrzełożoneGualaceo - Nueve de Octubre -:-
22:00PrzełożoneManta - Santa Rita -:-

ESTONIA: Meistriliiga

12:00OdwołaneTulevik - Kalju -:-
14:00Levadia - Kalju 2:1
14:00OdwołaneTallinna Kalev - Tammeka -:-

ESTONIA: Esiliiga

12:00Elva - Vandra Vaprus 2:0
12:00OdwołaneElva - Flora U21 -:-
12:00OdwołaneJK Jarve - Parnu JK Vaprus -:-
12:00OdwołaneVandra Vaprus - Nomme Utd -:-
18:00OdwołaneMaardu - Parnu -:-

FIDŻI: Premier League

03:00Nasinu - Nadi 1:3
05:00Ba - Lautoka 0:0
05:00Rewa - Labasa 1:2
05:00Suva - Navua 4:1

FINLANDIA: Veikkausliiga

12:00Honka - HJK 0:0
17:30Rovaniemi - KuPS 0:2

FINLANDIA: Ykkonen

14:00SJK Akatemia - VPS 1:1
16:00Ekenas - AC Kajaani 5:0
16:00MyPa - Jaro 1:1
17:30Gnistan - MuSa 3:1
17:30Oulu - KPV 1:2

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa A

16:00Lahden Reipas - Kultsu 7:1
17:30Viikingit - Honka Akatemia 0:4

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa B

13:00KaaPo - P-Iirot Rauma 4:0
14:00OdwołaneIlves 2 - P-Iirot Rauma -:-
16:00Klubi 04 - Atlantis 3:2
17:30GrIFK - Espoo 2:0

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa C

13:00Rovaniemi 2 - Hercules 0:1
14:00OdwołaneJBK - KuFu-98 -:-
16:00JIPPO - KuFu-98 1:0
16:00OLS Oulu - Kemi City 3:2

FRANCJA: Ligue 1

13:00Nice - PSG 0:3
15:00Brest - Lorient 3:2
15:00Metz - Reims 2:1
15:00Montpellier - Angers 4:1
15:00Strasbourg - Dijon 1:0
17:00Nantes - St. Etienne 2:2
21:00Marsylia - Lille 1:1

FRANCJA: Division 2 Women

15:00Marsylia K - Le Puy K 2:1

GRECJA: Super League

17:15Lamia - OFI Crete 1:2
19:30Volos - Aris 0:1

GRUZJA: Puchar Gruzji

13:30Betlemi Keda - Torpedo Kutaisi 1:4
13:30Tbilisi City - Samtredia 3:2
17:00Telavi - Merani Tbilisi 2:0

GWATEMALA: Liga Nacional - Apertura

23:30Coban Imperial - Sanarate 2:0
19:00Deportivo Achuapa - Municipal 1:0
21:00Xelaju - Malacateco 1:1
00:00Sacachispas - Guastatoya 2:1

HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture

23:00Cosmopolites - Real du Cap 0:2
22:00America des Cayes - Capoise 0:1
22:00Cavaly - Don Bosco 1:0
22:00Mirebalais - Baltimore 0:0
22:00Racing des Gonaives - Ouanaminthe 1:0
23:00Racing Haitien - Triomphe Liancourt 1:0
00:00Fica - Juventus 0:0
00:00Tempete - Arcahaie 0:1

HISZPANIA: LaLiga

16:00Huesca - Cadiz 0:2
17:00PrzełożoneLevante - Atl. Madryt -:-
17:00PrzełożoneSevilla - Elche -:-
18:30Betis - Valladolid 2:0
18:30Granada - Alaves 2:1
21:00Real Sociedad - Real Madryt 0:0

HISZPANIA: LaLiga2

12:00Lugo - Leganes 2:1
16:00Espanyol - Mallorca 0:0
17:00PrzełożoneAlmeria - Zaragoza -:-
17:00PrzełożoneGirona - Logrones -:-
18:15Albacete - Ponferradina 0:2
18:15Cartagena - Gijon 0:1
20:30Las Palmas - Fuenlabrada 3:3

HOLANDIA: Eredivisie

12:15Den Haag - Groningen 0:1
14:30Feyenoord - Twente 1:1
14:30Willem II - Heracles 4:0
16:45Ajax - Waalwijk 3:0

HOLANDIA: Eerste Divisie

20:00Nijmegen - Almere 0:1

HOLANDIA: Tweede Divisie

14:30De Treffers - AFC 0:3

HOLANDIA: Derde Divisie

14:00ADO 20 Heemskerk - EVV 0:0
14:00GVV Unitas - DEM 1:1
14:00HV & CV Quick - FC Oss 1:3
14:00USV Hercules - Watergraafsmeer 2:0
14:00Westlandia - Dongen 2:3
14:30Groene Ster - Gemert 3:0
14:30HSC '21 - Blauw Geel 1:4
14:30Oostzaan - HVV Hollandia 1:1
14:30UNA - Hoogland 2:2

HONG KONG: Premier League

09:00Guangzhou R&F - Southern District 2:2

IRLANDIA: Premier Division

18:00PrzełożoneCork City - Dundalk -:-

ISLANDIA: Inkasso-deildin

13:00Vestri - Leiknir F. 2:0
18:00Magni - Leiknir 0:1

IZRAEL: Ligat ha'Al

19:15PrzełożoneHapoel Hadera - H. Beer Sheva -:-
20:00PrzełożoneSakhnin - M. Haifa -:-

JAPONIA: J1 League

11:00Oita - Yokohama FC 1:0
12:00Tokyo - Vegalta Sendai 1:0
12:00Urawa - Kawasaki 0:3

JAPONIA: J2 League

10:00Machida - Omiya Ardija 0:0
12:30Kusatsu - Ehime 1:0

JAPONIA: Nadeshiko League Women

08:00Nojima Stella K - C-Osaka K 0:3
09:00Albirex Niigata K - Vegalta Sendai K 0:1
10:00Beleza K - JEF United K 0:1

JORDANIA: Pierwsza Liga

18:30Aqaba - Al-Faisaly Amman 0:0

KANADA: Canadian Premier League

23:00OdwołaneEdmonton - York 9 -:-
01:00OdwołanePacific FC - Forge -:-

KANADA: CSL

23:00Hamilton City - Brantford 1:0
01:00Scarborough B. - Serbian W. E. 0:3

KAZACHSTAN: Pierwsza liga

11:00FC Astana - Szachtar K. 1:1
14:00Kaisar - Ordabasy 1:1
15:00PrzełożoneFC Astana - K. Almaty -:-
15:00PrzełożoneKaisar - Kaspij Aktau -:-
15:00PrzełożoneOrdabasy - Tobol -:-

KOLUMBIA: Primera A - Apertura

23:00Pereira - Santa Fe 1:2
01:05Petrolera - Ind. Medellin 1:0
03:10Millonarios - Once Caldas 1:3
22:15Pasto - Jaguares de Cordoba 2:0
00:30America De Cali - Bucaramanga 2:1

KOLUMBIA: Primera A - Clausura

22:00OdwołaneAmerica De Cali - Envigado -:-
22:00OdwołaneAtl. Nacional - Bucaramanga -:-
22:00OdwołaneCucuta - Ind. Medellin -:-
22:00OdwołaneJaguares de Cordoba - Chico -:-
22:00OdwołaneLa Equidad - Dep. Cali -:-
22:00OdwołaneMillonarios - Tolima -:-
22:00OdwołanePasto - Junior -:-
22:00OdwołanePatriotas - Aguilas -:-
22:00OdwołanePereira - Once Caldas -:-
22:00OdwołanePetrolera - Santa Fe -:-

KOLUMBIA: Primera B - Apertura

21:00Fortaleza - Llaneros 1:1
21:30Boca Juniors - Tigres 1:0

KOREA POŁUDNIOWA: K League 1

08:00Gangwon - Suwon 1:2
08:00Incheon - Ulsan Hyundai 0:1
08:00Jeonbuk - Busan 2:0
08:00Pohang - Sangju Sangmu 4:3
08:00Seongnam - Gwangju 0:2
08:00Seoul - Daegu 0:0

KOREA POŁUDNIOWA: K3 League - Runda przegranych

08:00Gyeongju Citizen - Cheonan City 0:1
08:00Pyeongtaek Citizen - Jeonju Citizen 1:1

KOSOWO: Superliga

13:30Feronikeli - Gjilani 4:0
16:00PrzełożoneDrita - KF Llapi -:-

KOSTARYKA: Primera División - Apertura

23:00Sporting San Jose - Saprissa 1:2
02:00Santos DG - Zeledon 1:4
04:00Herediano - Guadalupe 3:1
23:00Limon - ADR Jicaral 1:0
23:00San Carlos - Cartagines 1:0

KOSTARYKA: Liga de Ascenso - Apertura

23:00Puntarenas FC - Marineros 0:0
19:00Municipal San Ramon - Santa Ana 2:1
19:00Municipal Turrialba - Puerto Golfito FC 2:1
21:00Liberia - Guanacasteca 0:1

LITWA: I Lyga - Grupa - awans

15:00Vilniaus Vytis - Dziugas Telsiai 2:0
16:00FK Panevezys 2 - Hegelmann Litauen 1:3

LUKSEMBURG: Dywizja Narodowa

16:00Benfica - Niedercorn 0:0
16:00Dudelange - Fola 2:0

ŁOTWA: Optibet Virsliga

13:00OdwołaneBFC Daugavpils - Tukums 2000 -:-
14:00BFC Daugavpils - FK Liepaja 0:4
14:00Metta/LU - Spartaks 1:1
14:00Tukums 2000 - Jelgava 0:0
15:00OdwołaneMetta/LU - Jelgava -:-
16:00RFS - Ventspils 1:1
18:00Riga FC - Valmiera 1:0

MACEDONIA PÓŁNOCNA: 1. MFL

15:30Belasica - Pelister 0:2
15:30Shkendija - Akademija Pandev 2:1
15:30Shkupi - Renova 4:3
15:30Sileks - Borec 1:2

MACEDONIA PÓŁNOCNA: 2. MFL

15:30Labunishta - Drita 2:0

MALEZJA: Super Liga

15:00Felda - Pahang 2:2
15:00Melaka United SA - Petaling Jaya CFC 1:1
15:00PDRM FA - Perak 0:2

MALEZJA: Pierwsza Liga

14:15Kuching City FC - Kelantan 2:0
15:00Selangor 2 - Johor DT II 1:6
15:00Terengganu 2 - UKM 2:2

MALTA: Premier Liga

17:00Lija Athletic - Senglea Athletics 4:0
17:00Tarxien - Balzan 0:1
21:15Floriana - Gzira 2:1
21:15Sliema - Hibernians 3:1

MAROKO: Botola Pro

18:00Raja Beni Mellal - Tanger 0:1
20:15Renaissance Zemamra - Wydad 1:2
22:30Raja Casablanca - Difaa El Jadidi 3:1

MAURETANIA: Ligue 1

22:15Sahel - Nouadhibou 0:2

MEKSYK: Liga MX - Apertura

00:00Atlas - Pachuca 0:1
02:00Tigres - Queretaro 3:0
04:00Club America - Guadalajara 1:0
19:00Toluca - Santos Laguna 1:2

MEKSYK: Liga Premier Serie A

23:00Ciervos - Canoneros Marina 0:4
00:00Saltillo - Mineros de Fresnillo 3:2pen
02:00Colima FC - Gavilanes de Matamoros 2:0
19:00UA Zacatecas - La Piedad -:-
23:00Azores de Hidalgo - Dongu -:-
23:00Cafetaleros de Chiapas 2 - Pioneros -:-
00:00Cimarrones de Sonora 2 - Mazorqueros -:-

MEKSYK: Liga MX Women - Apertura

16:30U.N.A.M. K - Guadalajara K 1:2
23:00Cruz Azul K - Necaxa K 0:2

MOŁDAWIA: Liga Narodowa

15:00Sf.Gheorghe - Codru Lozova 2:2

MONGOLIA: Premier League

13:00Anduud City - Sumida Gepro 2:0

MYANMAR: National League

11:00Magwe - Yadanarbon 2:4
11:00Sagaing - Southern Myanmar 4:0

NIEMCY: Bundesliga

15:30RB Lipsk - Mainz 3:1
18:00Wolfsburg - Leverkusen 0:0

NIEMCY: 2. Bundesliga

13:30Furth - Osnabruck 1:1
13:30Heidenheim - Braunschweig 2:0
13:30Kiel - Paderborn 1:0

NIEMCY: 3. Liga

13:00Ingolstadt - Uerdingen 2:1
14:00Magdeburg - Hallescher 0:2

NIEMCY: Liga Regionalna Północ

14:00Havelse - Oldenburg 1:1
14:00St. Pauli II - SC Weiche-08 0:4
15:30Drochtersen/Assel - Heider SV 3:0
16:00Kiel II - Luneburger Hansa 0:3

NIEMCY: Regionalliga Nordost

13:30Babelsberg - Cottbus 0:1
13:30Furstenwalde - Rathenow 5:1
13:30Hertha Berlin II - Luckenwalde 1:2
13:30Viktoria Berlin - Lichtenberg 2:0

NIEMCY: Liga Regionalna Zachód

14:00Dortmund II - RW Essen 1:1

NIEMCY: Regionalliga Sudwest

14:00Aalen - Alzenau 1:2
14:00Grossaspach - Balingen 2:2

NIEMCY: Oberliga NOFV-Nord

14:00Greifswald - Seelow 0:0
14:00Neustrelitz - Blau Weiss Berlin 1:1
14:00Stendal - Hansa Rostock II 0:2
14:00Tasmania Berlin - Stern 3:1
14:00Torgelower Greif - CFC Hertha 5:2

NIEMCY: NOFV - Liga Regionalna Południe

14:00Einheit Rudolstadt - Blau-Weiss Zorbau 3:1
15:00Sandersdorf - Erfurt 0:3

NIEMCY: Oberliga Schleswig-Holstein

13:00Lubeck II - Todesfelde 0:2
13:30SC Weiche-08 II - Inter Turkspor Kiel 2:0
14:00Eichede - Dornbreite Lubeck 6:0
15:30Frisia Risum-Lindholm - Flensburg 3:6

NIEMCY: Oberliga Hamburg

14:00TSV Buchholz 08 - HEBC Hamburg 0:0

NIEMCY: Oberliga Bremen

11:00Geestemunde - Brinkumer 3:5
14:30Hemelingen - OSC Bremerhaven 1:1
15:00Borgfeld - Vatan Bremen 0:3
15:00Hastedt - Schwachhausen 2:3
15:00Komet Arsten - Blumenthaler 2:1
15:30Habenhauser - Bremen III 2:1
15:30Leher - SFL Bremerhaven 4:1

NIEMCY: Oberliga Niedersachsen

14:00Eintracht Northeim - Tundern 1:1
15:00Arminia Hannover - Ramlingen-Ehlershausen 0:2
15:00Gifhorn - Wolfenbuttel 2:3
15:00Hagen/Uthlede - Heeslinger 0:4
15:00Lohne - Eintracht Celle 6:3

NIEMCY: Oberliga Westfalen

15:00Ennepetal - Schermbeck 2020 2:2
15:00Erndtebruck - Clarholz 2:1
15:00FC Gutersloh - Wattenscheid 1:0
15:00Holzwickeder SC - Siegen 4:1
15:00Kaan-Marienborn - Eintracht Rheine 8:1
15:00RSV Meinerzhagen - Haltern 2:4
15:00Sprockhovel - Hammer SpVgg. 3:2
15:00Vreden - Paderborn II 4:1
15:00Westfalia Rhynern - ASC 09 Dortmund 4:2
15:30Finnentrop/Bamenohl - Munster 2 0:1

NIEMCY: Oberliga Hessen

15:00Eddersheim - SV Steinbach 2:3
15:00Ginsheim - Viktoria Griesheim 1:1
15:00Neuhof - Friedberg 0:4
17:00Bad Vilbel - RW Walldorf 1:2

NIEMCY: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

14:00Koblenz - SG 2000 Mulheim-Karlich 2:1
15:00Kaiserslautern II - Emmelshausen 4:1

NIEMCY: Oberliga Bayern Süd

14:00Munich 1860 II - Ingolstadt II 0:2
16:00Schwabmunchen - Schwaben Augsburg 0:3

NIEMCY: Oberliga Baden-Württemberg

14:00Walldorf II - Stuttgarter Kickers 1:5

NIEMCY: Oberliga Mittelrhein

15:00Alfter - Siegburger 1:1
15:00Duren - Glesch-Paffendorf 3:0
15:00Hennef - Friesdorf 2:0
15:00PrzełożoneHurth - Breinig -:-
15:30Deutz - FC Viktoria 08 1:1
15:30Frechen - Freialdenhoven 1:4
15:30Pesch - Eilendorf 5:0
15:30VfL Vichttal - Wesseling-Urfeld 3:2

NIEMCY: Oberliga Niederrhein

15:001.FC Monchengladbach - Niederwenigern 0:2
15:00PrzełożoneFC Monheim - Hilden -:-
15:00Kray - Baumberg 1:3
15:00Meerbusch - Kleve 1:1
15:00SW Essen - Duisburg 2:1
15:00PrzełożoneTVD Velbert - Schonnebeck -:-
15:15SpVgg Sterkrade-Nord - Cronenberger 2:3
15:30Bocholt - SC Velbert 3:0
15:30TuRU Düsseldorf - DJK Teutonia St.Tonis 0:1

NIEMCY: Juniorska Bundesliga Pólnocna

11:00Hannover U19 - Drezno U19 0:0
11:00VfL Osnabruck U19 - RB Lipsk U19 0:2
12:00Hallescher U19 - Viktoria Berlin U19 4:0

NIEMCY: Juniorska Bundesliga Południowa

14:00Mainz U19 - Karlsruher U19 5:2
14:00Ulm U19 - Bayern U19 0:8

NIEMCY: Juniorska Bundesliga Zachodnia

11:00Fortuna Koln U19 - Düsseldorf U19 0:1
11:00Leverkusen U19 - B. Moenchengladbach U19 0:1
11:00Preussen Munster U19 - Dortmund U19 0:5
11:00Schalke U19 - Kolonia U19 1:0
14:00Duisburg U19 - Bielefeld U19 2:2

NIEMCY: DFB Pokal - Kobiety

11:00Moenchengladbach K - Werder Bremen K 0:5

NIKARAGUA: Liga Primera - Apertura

01:00Ocotal - Diriangen 1:0
04:00Juventus Managua - CD Junior 1:1
04:00Managua FC - Esteli 3:4
23:15Chinandega - Ferretti 2:2

NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

01:00Juventus Managua U20 - CD Junior U20 0:1
01:00Managua FC U20 - Esteli U20 1:5
20:15Chinandega U20 - Ferretti U20 2:1
22:00Real Madriz U20 - Jalapa U20 1:1

NORWEGIA: Eliteserien

18:00Brann - Bodo/Glimt 1:3
18:00Rosenborg - Haugesund 2:1
18:00Sandefjord - Strömsgodset 0:0
18:00Start - Kristiansund 1:2
18:00Viking - Aalesund 5:2
20:30Odd - Stabaek 2:0

NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 1

14:00OdwołaneSenja - Hodd -:-
14:30Alta - Skeid 3:1
15:30Tromsdalen - Eidsvold 2:1
16:00OdwołaneKjelsås - Tromsdalen -:-
16:00OdwołaneMoss - Halden -:-
20:00Hodd - Vålerenga 2 4:0

NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 2

14:00Bryne - Levanger 4:2
15:00OdwołaneBryne - Fram -:-
15:00Nardo - Asker 1:1
16:00OdwołaneV. Haugesund - Asker -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 2

14:00PrzełożonePors Grenland - Fredrikstad 2 -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 6

14:00OdwołaneJunkeren - Lokomotiv Oslo -:-
14:00PrzełożoneUllern - Rana -:-
16:30PrzełożoneLokomotiv Oslo - Junkeren -:-
17:00OdwołaneMjolner - Bodo/Glimt 2 -:-

PARAGWAJ: Primera Division - Apertura

23:00San Lorenzo - Diaz 2:1
01:30Olimpia Asuncion - Sp. Luqueno 7:0
23:00Guarani - Guairena FC 0:0

PERU: Liga 1 - Apertura

01:00Sporting Cristal - Alianza Huanuco 2:1

PERU: Liga 1 - Clausura

22:00PrzełożoneBinacional - Alianza Huanuco -:-
22:00PrzełożoneCajamarca - A. Lima -:-
22:00PrzełożoneCesar Vallejo - Carlos Stein -:-
22:00PrzełożoneCusco - U. San Martin -:-
22:00PrzełożoneDep. Municipal - Ayacucho -:-
22:00PrzełożoneGrau - Carlos Mannucci -:-
22:00PrzełożoneHuancayo - Sport Boys -:-
22:00PrzełożoneMelgar - AD Cantolao -:-
22:00PrzełożoneSporting Cristal - Cienciano -:-
22:00PrzełożoneU. de Deportes - Llacuabamba -:-

POLSKA: PKO BP Ekstraklasa

15:00Zagłębie Lubin - Cracovia 1:1
17:30Lech Poznań - Warta Poznań 1:0

POLSKA: Fortuna 1 Liga

12:40Korona Kielce - Górnik Łęczna 0:2
13:00PrzełożoneRadomiak Radom - Puszcza -:-

POLSKA: II Liga

12:00Śląsk Wrocław 2 - KKS Kalisz 0:3

POLSKA: III Liga - Grupa I

15:00RKS Radomsko - Polonia Warszawa 0:4
15:00Tomaszów Mazowiecki - Olimpia Zambrów 1:0

POLSKA: III Liga - Grupa III

19:20Ruch Chorzów - Lechia Zielona Góra 4:0

POLSKA: III Liga - Grupa IV

15:00ŁKS Łagów - Podhale Nowy Targ 3:2
15:00Sokół Sieniawa - KS Wiązownica 0:0

POLSKA: Centralna Liga Juniorów

12:00Górnik Zabrze U18 - Lech Poznań U18 2:0
12:00Hutnik Kraków U18 - Jagiellonia Białystok U18 0:4
12:15Escola Warszawa U18 - Lechia Gdańsk U18 2:1
12:15Zagłębie Lubin U18 - Śląsk Wrocław U18 3:0

PORTUGALIA: Primeira Liga

17:00Santa Clara - Maritimo 2:0
19:30Moreirense - Farense 2:0
22:00Tondela - Rio Ave 1:1

PORTUGALIA: LigaPro

12:15Academica - Estoril 1:0

PORTUGALIA: Campeonato de Portugal

16:00Alcains - SB Castelo Branco 0:0
16:00Alverca - Lourinhanense 1:0
16:00Berco - Aves 3:0
16:00Braga B - GD Braganca 3:0
16:00Caldas - Fatima 3:0
16:00Castro Daire - Valadares Gaia 2:0
16:00Coimbroes - Maritimo B 3:0
16:00Condeixa - Oleiros 1:0
16:00Fafe - Camacha 3:0
16:00Juv. Evora - Aljustrelense 3:1
16:00Lusitania FC - Lusitano FCV 2:1
16:00Marinhense - GRAP 3:0
16:00Merelinense - Maria de Fonte 1:0
16:00Mirandela - Cerveira 2:0
16:00Mondinense - Pevidem 1:2
16:00Oriental Dragon - Belenenses B 0:1
16:00Pedras Rubras - Amarante 1:0
16:00Pedras Salgadas - CDC Montalegre 0:0
16:00Pero Pinheiro - Sintrense 1:0
16:00Pinhalnovense - Lusitano GC 1:0
16:00Real SC - Fabril do Barreiro 2:1
16:00Rio Ave B - Brito 3:2
16:00SC Vianense - Vilaverdense 0:0
16:00Sertanense - Mortagua 1:1
16:00S. Joao Ver - Sanjoanense 1:1
16:00Tirsense - Sao Martinho 1:0
16:00Vidago - Aguia Vimioso 2:1
16:00Vila Cortez - Agueda 2:1
16:00Vitoria Sernache - Oliveira Hospital 3:0
17:00Camara de Lobos - Paredes 1:2
17:00Fontinhas - Estrela 1:2
17:00Gondomar - Salgueiros 1:1
17:00Leca - Trofense 0:0
17:00PrzełożoneU. Madeira - SC Vila Real -:-

REUNION: Regionale 1

13:30PrzełożoneExcelsior - Trois Bassins -:-
13:30PrzełożoneJeanne d'Arc - Capricorne -:-
13:30PrzełożonePiton - St Marienne -:-
13:30PrzełożoneSaint-Denis - St. Louis -:-
13:30PrzełożoneSaint-Pierroise - Marsouins -:-
13:30PrzełożoneSDEFA - Saint-Pauloise -:-
13:30PrzełożoneTamponnaise - Bretagne -:-

ROSJA: Premier Liga

13:00Arsienał Tuła - Sochi 3:2
13:00Ufa - CSKA Moskwa 0:1
15:30Kazań - Sp. Moskwa 0:2
18:00Lok. Moskwa - FC Tambow 1:0

ROSJA: PFL - Group 1

14:30Legion Dynamo - Inter Cherkessk 4:1
15:00Kholding - FK Makhachkala 3:0
16:00Maykop - Mashuk 1:1
16:00Yessentuki - Dynamo Stavropol 2:0
16:30Chernomorets - Nalczyk 0:2

ROSJA: PFL - Group 2

12:00Zenit 2 - Tver 3:1
12:00Znamya Truda - Luki-Energiya 2:1
14:00Zvezda St. Peterburg - Olimp-Dolgoprudny 0:1
17:00Murom - Vladimir 0:1

ROSJA: PFL - Group 3

08:00Sakhalin - F. Woroneż 2 5:1
13:00Khimik-Arsenal - FK Strogino Moscow 3:1
13:00Saratów - Kursk 0:0
16:00Krasnyy SGAFKST - Saturn Ramenskoye 1:1
17:00Ryazan - M. Lipetsk 1:2

ROSJA: PFL - Group 4

13:00Lada Togliatti - Samara 2 1:0
14:00Tiumeń - Chelyabinsk 1:0
14:00Zvezda Perm - Ural 2 2:2
15:00Volna Nizhegorodskaya - Orenburg 2 1:0
16:00Ulyanovsk - Nosta 2:0

RUMUNIA: Liga 1

15:30Botosani - Academica Clinceni 0:0
17:45UTA Arad - Poli Iasi 2:3
20:30FCSB - FC Arges 3:0

RUMUNIA: Liga 2

11:30Viitorul Tg. Jiu - FC U Craiova 2:4

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

15:00Cailungo - San Giovanni 0:1
15:00Folgore - La Fiorita 0:1
15:00Virtus - Faetano 2:2

SERBIA: Super Liga

16:00Novi Pazar - Indjija 1:0
16:00Rad - Javor 1:0
16:00Sp. Subotica - Proleter 1:2
19:00Zlatibor Cajetina - Partizan 0:1
21:00Crvena zvezda - FK Vozdovac 6:0

SINGAPUR: Premier League

11:30PrzełożoneBalestier Khalsa - Lion City -:-
11:30PrzełożoneGeylang - Tampines -:-

SŁOWACJA: Fortuna liga

18:00Zilina - Slovan Bratysława 2:2
19:00Senica - Dun. Streda 2:4

SŁOWACJA: 2. liga

10:30Petrzalka - FC Kosice 1:1

SŁOWACJA: Dywizja C-Zachód

15:00Castkovce - Myjava 1:2
15:00Crystal - AFC Nove Mesto 1:0
15:00FK Nove Zamky - Nitra B 2:1
15:00Galanta - Belusa 1:2
15:00Malzenice - Sala 3:1
15:00Marcelova - Velke Ludince 0:0

SŁOWACJA: Dywizja C-Wschód

15:001.FK Svidnik - Krompachy 2:1
15:00B. Nova Ves - Lipany 1:3
15:00Plavnica - Vranov 0:1
15:00Snina - FK Humenne 0:1
15:00Sobrance-Sobranecko - Spisske Podhradie 0:3
15:00Stropkov - Slavia TU Kosice 1:3

SŁOWACJA: Divison C Central

10:30PrzełożoneJednota Banova - Namestovo -:-
15:00Kovacova - Novohrad Lucenec 3:2
15:00L. Hradok - Filakovo 3:0
15:00Oravske Vesele - MSK Martin 2:0
15:00Rakytovce - Zarnovica 1:1
15:00Zvolen - Krasno 1:1

SŁOWACJA: Divison C Bratislava

16:00Devinska N. Ves - Pezinok 1:6
16:00Kalinkovo - MSK Senec 0:3
16:00Rohoznik - Raca 1:0
16:00Rovinka - Ivanka pri Dunaji 0:0
16:00Rusovce - D. Luzna 1:3

SŁOWENIA: Prva Liga

16:00Domzale - Tabor Sezana 3:1
18:00Aluminij - O. Ljubljana 1:0
20:30Mura - Gorica 1:0

SŁOWENIA: 2. SNL

16:00Brda - Jadran Dekani 1:0
16:00Nafta - Brezice 1:2

SUDAN: Pierwsza Liga

16:00PrzełożoneAl Shorta - Rabita Kosti -:-
16:00PrzełożoneHilal El Obied - Al-Hilal -:-
16:00PrzełożoneKhartoum - El-Ahli Atbara -:-
16:00PrzełożoneMerreikh El-Fasher - Alfalah Atbra -:-

SZKOCJA: Premiership

13:00Hibernian - Rangers 2:2
16:00Aberdeen - Motherwell 0:3

SZWAJCARIA: Super League

16:00Basel - Vaduz 2:2
16:00Lausanne - Servette 2:1
16:00St. Gallen - Sion 1:0

SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 1

16:00Olympique de Geneve - Azzurri Lausanne 0:1

SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 2

14:00Luzern II - Zug 2:1

SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 3

14:30Thalwil - Kosova 2:2

SZWECJA: Allsvenskan

14:30AIK Stockholm - Hammarby 3:0
14:30Östersunds - Djurgarden 1:1
17:30Göteborg - Kalmar 1:2
17:30Norrkoping - Malmo FF 1:1

SZWECJA: Superettan

14:30Akropolis - Halmstad 1:1
14:30Dalkurd - Brage 1:1

SZWECJA: Dywizja 1 - Norra

14:00Sollentuna - Sylvia 3:0

SZWECJA: Dywizja 2 - Norrland

16:00Pitea - IFK Umea 4:0

SZWECJA: Dywizja 2 - Västra Götaland

13:00Prespa Birlik - Eslovs 3:0
16:00Halmia - Ullareds IK 0:2

SZWECJA: Division 2 - Östra Götaland

14:00Rappe GOIF - IFK Karlshamn 2:0

SZWECJA: Elitettan Women

12:00Kalmar K - Moron K 3:2
12:00Kvarnsvedens K - Sunnanå K 1:2
14:00Lidkopings FK K - Alingsas FC K 3:3
15:00Jitex K - Alvsjo K 2:0

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

11:30Juventud Torremolinos (Esp) - Cordoba (Esp) 0:1
12:00Martinenc (Esp) - UE Rubi (Esp) 2:2
16:00Pergolettese (Ita) - Pro Sesto (Ita) 0:1
16:30AEL Larissa (Gre) - Giannina (Gre) 0:1
16:30Montevarchi Calcio (Ita) - Scandicci (Ita) 2:3
17:00Naval Reinosa (Esp) - Real Burgos CF (Esp) 1:0
17:30Condal (Esp) - Valdesoto (Esp) 1:1
17:30Panathinaikos (Gre) - Levadiakos (Gre) 1:0
18:00Constancia (Esp) - Manacor (Esp) 1:3
19:00CF Gava (Esp) - Prat (Esp) 3:4pen
19:00Granollers (Esp) - Cerdanyola (Esp) 0:2
19:00PrzełożoneMontanesa (Esp) - CE Europa (Esp) -:-
19:00Villarrobledo (Esp) - Albacete B (Esp) 1:0
19:15CD Coria (Esp) - Don Benito (Esp) 1:1
20:00Moralo (Esp) - Villanovense (Esp) 1:0pen

ŚWIAT: Mecze Towarzyskie - Kobiety

18:00Luksemburg K - Bułgaria K 0:3

ŚWIAT: Club Friendly Women

04:00Norddea Hokkaido K (Jpn) - Nagoya K (Jpn) 1:4

TADŻYKISTAN: Wyszejszaja Liha

13:00Khatlon - Istiqlol Dushanbe 1:1
13:00Khujand - Kuktosh 1:2

TAJLANDIA: Thai League 1

13:00PrzełożoneBuriram - Bangkok Utd -:-
13:00Muangthong - Samut Prakan City 0:0
13:00PrzełożoneRatchaburi - Port MTI FC -:-
13:00Trat FC - Sukhothai 0:1
14:00PrzełożoneChiangrai - Sukhothai -:-
14:00Nakhon Ratchasima - Chiangrai 0:4
14:00Prachuap - Chonburi 1:0
14:00PrzełożoneRayong FC - Police Tero -:-

TAJLANDIA: Thai League 2

13:00Chainat - Udon Thani 2:2
13:00PrzełożoneChiangmai FC - Lampang -:-
13:00PrzełożoneKhonkaen FC - Sisaket -:-
13:00Nong Bua Pitchaya - Phrae 3:2
14:00PrzełożoneAyutthaya Utd - Chiangmai Utd -:-
14:00Khonkaen FC - Nakhon Pathom 1:2
14:00PrzełożoneNong Bua Pitchaya - Udon Thani -:-
14:00Samut Sakhon - Khonkaen Utd. 2:4

TAJWAN: Premier League

10:00Hang Yuen - NTUS 1:0
10:00Taichung - Taipei Tatung 1:2
10:00Taipower - Ming Chuan University 3:2
10:00Taiwan Steel - Red Lions 5:2

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

13:00Mbeya City - Azam 0:1
15:00Coastal Union - Dodoma Jiji 0:0
18:00Simba - Biashara Mara United 4:0

TUNEZJA: Superpuchar

19:00Esperance Tunis - Sfaxien 1:0pen

TURCJA: Super Lig

12:30Erzurum BB - Sivasspor 1:2
15:00Kasimpasa - Rizespor 2:0
18:00Basaksehir - Galatasaray 0:2
18:00Gaziantep - Karagumruk 2:2

TURCJA: 1. Lig

13:00Keciorengucu - Ankaraspor 2:0
15:30Istanbulspor - Altay 2:1
18:00Giresunspor - Menemen Belediye 1:1

TURCJA: 2. Lig White Group

14:30Ankara Demirspor - Sanliurfaspor 7:0
14:30Corum - Manisa FK 1:3
14:30Nigde Anadolu - Hacettepe 1:1
15:00Ergene Velimese - Utas Usakspor 1:3
15:00Inegolspor - Zonguldak 0:0
15:00Sancaktepe - H.Trabzon 0:0
18:00Afjet Afyonspor - Gumushanespor 1:0
18:00Amedspor - 24 Erzincanspor 0:1
18:00Kocaelispor - Sariyer 0:0

TURCJA: 2. Lig Red Group

14:00PrzełożoneBayburt - Elazigspor -:-
14:301922 Konyaspor - Sakaryaspor 0:1
14:30Etimesgut - Bodrumspor 1:0
14:30Karabukspor - Mamak 0:3
14:30PrzełożoneKastamonuspor - Karacabey Belediyespor -:-
14:30Serik Belediyespor - Pendikspor 2:0
14:30Tarsus - FK Vanspor 1:1
15:00Eyupspor - Pazarspor 4:1
15:00Kirklarelispor - Sivas Belediyespor 1:1
15:00Turgutluspor - Kirsehir Belediyespor 1:0

TURCJA: 3. Lig Group 1

14:00Hopaspor - Edirnespor 2:1
14:00Malatya - Payasspor 1:1
14:30Nevsehirspor - Fatsa Belediyespor 0:2
15:00Alemdag - Kemerspor 2003 1:1
15:00Arnavutkoy Bl. - Belediye Derince 2:2
15:00Kizilcaboluk Spor Kulubu - Cankaya FK 0:1
15:00Manisaspor - Diyarbekirspor 0:1
18:001928 Bucaspor - Ofspor 3:1

TURCJA: 3. Lig Group 2

14:00Kahta - Agri 1970 3:0
14:00Mardin BB - Tokatspor 6:0
14:00Yomraspor - Darica Genclerbirligi 1:1
14:30PrzełożoneCeyhanspor - Cengelkoy SK -:-
14:30Iskenderun - Halide E. 2:0
14:30Karaman Bld. - Tekirdagspor 1:1
15:00Tepecik - Yozgatspor 1959 FK 1:1
18:00Fethiyespor - Nazillispor 2:1

TURCJA: 3. Lig Group 3

14:00Elazig Karakocan - Arhavispor 2:1
14:00Erbaaspor - Batman Petrolspor 1:2
14:30Altindag Bld. - Sile Yildizspor 1:1
14:30PrzełożoneOsmaniyespor - Icel -:-
15:00Erokspor - Soma Spor 0:1
15:00Golcukspor - Carsambaspor 0:1
15:00Yalovaspor - Catalca 2:6
18:00Isparta 32 Spor - Karsiyaka 1:2

TURCJA: 3. Lig Group 4

13:00Kelkit - Bergama Bld. 0:2
14:0052 Orduspor - Turk Metal 4:2
14:00Karakopru - Silivrispor 1:1
14:30Duzcespor - Muglaspor 3:1
14:30Kestel - Kozan 3:2
15:00PrzełożoneBayrampasa - Siirt Ozel -:-
15:00Bursa - Adiyamanspor 0:1
15:00Sultanbeyli - Modafenspor 0:1

UKRAINA: Premier League

13:00Olimpik Donetsk - Minaj 3:0
16:00Zorya - Szachtar 2:2
18:30Ruch Lwów - Kolos Kovalivka 1:2

UKRAINA: Persha Liga

14:00Krystal - Zhytomyr 0:1
17:00Obolon - Ch. Odessa 2:3
18:25Metalist 1925 - Ahrobiznes Volochysk 1:0

UKRAINA: Druha Liga

13:00Obolon 2 - Podilla Chmielnicki 0:0
14:00Rubikon Kyiv - Chaika 1:3
15:00Peremoga Dnipro - Kryvbas 2020 1:0
15:00Yarud Mariupol - Nova Kakhovka 1:3
16:00Bukovyna - Uzhhorod 0:1

URUGWAJ: Pierwsza Liga - Apertura

00:45Defensor Sp. - Maldonado 4:2
18:00Danubio - Boston River 2:2
20:15Progreso - Wanderers 3:0
22:30Cerro CA - Rentistas 1:0
00:45Montevideo City - River Plate 1:0

USA: MLS

01:00Atlanta Utd - Inter Miami 1:2
01:00New York Red Bulls - Cincinnati 0:1
01:30Columbus Crew - Nashville SC 2:0
01:30DC United - Toronto FC 2:2
01:30Orlando City - Chicago Fire 4:1
02:00Houston Dynamo - Minnesota 2:2
03:30Real Salt Lake - Vancouver Whitecaps 1:2
04:30Los Angeles Galaxy - Colorado Rapids 0:2
04:30San Jose Earthquakes - Portland Timbers 1:6

USA: USL Championship

23:30Colorado Springs - New Mexico 2:1
00:30Loudoun - Pittsburgh 0:1
01:00North Carolina - Charlotte Independ. 0:1
01:00OdwołanePhiladelphia 2 - Memphis -:-
01:30Louisville City - Memphis 4:1
02:00OdwołaneColorado Springs - Tacoma Defiance -:-
02:00OdwołaneSaint Louis FC - New York Red Bulls 2 -:-
02:00Saint Louis FC - Sporting Kansas City 2 3:2
03:00PrzełożoneRio Grande - FC Tulsa -:-
03:00San Antonio - Oklahoma City Energy 2:0
03:30El Paso - Real Monarchs 1:0
03:30OdwołaneReno - San Diego Loyal -:-
04:30Phoenix Rising - San Diego Loyal 2:3
04:30OdwołanePhoenix Rising - San Antonio -:-
04:30OdwołaneSacramento Republic - Las Vegas Lights -:-
21:00OdwołanePortland 2 - El Paso -:-
23:00Philadelphia 2 - Hartford Athletic 0:3
23:00OdwołaneSporting Kansas City 2 - Atlanta United 2 -:-
00:00Charleston - Miami FC 2:0

USA: USL League One

00:30PrzełożoneRichmond Kickers - Orlando City B -:-
00:30OdwołaneRichmond Kickers - Union Omaha -:-
01:00OdwołaneChattanooga Red Wolves - New England II -:-
02:00Fort Lauderdale - Tormenta 1:2
02:00Union Omaha - New England II 0:2
03:00North Texas - Tucson 1:1

USA: NWSL Women - Sezon jesień

19:00Chicago K - Sky Blue K 4:1
21:00Portland Thorns K - Utah Royals K 3:0

UZBEKISTAN: Super League

14:00Buxoro - Lok. Tashkent 1:3
16:00Navbahor Namangan - Andijan 0:0

WALIA: Cymru Premier

15:30Bala Town - Druids 2:1
15:30Connah's Q. - Penybont 1:0
15:30TNS - Cardiff Metropolitan 2:0

WĘGRY: Puchar

12:30Tiszaujvaros - Honved 1:7
15:00Balmazujvarosi - III. Keruleti TVE 0:4
15:00Cegledi - Rakosmenti KSK 5:1
15:00Csacsbozsok - Szekszardi 2:1
15:00Csepel - Soroksar 0:3
15:00ESMTK Budapest - Tallya 1:3
15:00FC Dabas - Dunaujvaros PASE 0:3
15:00Gyongyoshalasz - Nagykanizsa FC 3:4
15:00Hatvan - Paks 1:3
15:00Kerekegyhazi - Gyirmot 1:8
15:00Mandok KSE - Mezokovesd 1:8
15:00Maroshegy - Ajka 0:5
15:00Senyo Carnifex - Vasas 1:5
15:00Szegedi - Haladas 0:3
15:00Tarpa - Komaromi VSE 3:2pen
15:00Teskand - Taksony 1:3
15:00Tiszafoldvar - MOL Fehervar 0:5
15:00Zalaszentgroti - Nagyatadi 1:0

WIETNAM: Vietnamese Cup

13:00The Cong - Hanoi FC 1:2

WŁOCHY: Serie A

12:30Parma - Napoli 0:2
15:00Genoa - Crotone 4:1
18:00Sassuolo - Cagliari 1:1
20:45Juventus - Sampdoria 3:0

WŁOCHY: Primavera 1

11:00Atalanta U19 - Juventus U19 1:1

WŁOCHY: Serie B Women

15:00Brescia K - Perugia K 2:0
15:00Cesena K - Pomigliano K 0:2
15:00Chievo Verona K - Ravenna K 1:1
15:00Orobica K - Vicenza K 2:4
15:00Riozzese K - Roma CF K 5:0
15:00Tavagnacco K - Pontedera K 2:1

WYSPY OWCZE: Premier League

15:00B36 Torshavn - Argir 3:0
16:00Vikingur - Skala Itrottarfelag 2:1
19:30HB Torshavn - Fuglafjordur 4:2

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.WynikiNaZywo.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona WynikiNaZywo.pl z powodów technicznych.