REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Kursy

ANGLIA: Premier League

13:30Chelsea - Norwich 7:0 [ 1.21 | 7.00 | 18.00 ]
16:00Crystal Palace - Newcastle 1:1 [ 1.94 | 3.61 | 4.10 ]
16:00Everton - Watford 2:5 [ 1.82 | 3.70 | 4.60 ]
16:00Leeds - Wolves 1:1 [ 2.45 | 3.40 | 3.00 ]
16:00Southampton - Burnley 2:2 [ 1.98 | 3.65 | 3.90 ]
18:30Brighton - Manchester City 1:4 [ 7.50 | 4.60 | 1.48 ]

FRANCJA: Ligue 1

17:00Nantes - Clermont 2:1 [ 2.25 | 3.35 | 3.35 ]
21:00Lille - Brest -:- [ 1.52 | 4.50 | 6.20 ]

HISZPANIA: LaLiga

14:00Valencia - Mallorca 2:2 [ 1.84 | 3.60 | 4.75 ]
16:15Cadiz - Alaves 0:2 [ 2.55 | 3.00 | 3.20 ]
18:30Elche - Espanyol 2:2 [ 2.65 | 2.97 | 3.10 ]
21:00Ath. Bilbao - Villarreal -:- [ 2.45 | 3.30 | 3.10 ]

NIEMCY: Bundesliga

15:30Arminia Bielefeld - Borussia Dortmund 1:3 [ 6.40 | 4.35 | 1.56 ]
15:30Bayern Monachium - TSG Hoffenheim 4:0 [ 1.19 | 8.65 | 13.50 ]
15:30RB Lipsk - Furth 4:1 [ 1.16 | 9.20 | 16.50 ]
15:30VfL Wolfsburg - SC Freiburg 0:2 [ 2.25 | 3.37 | 3.40 ]
18:30Hertha Berlin - B. Moenchengladbach 1:0 [ 3.45 | 3.55 | 2.15 ]

POLSKA: PKO BP Ekstraklasa

12:30Raków Częstochowa - Bruk-Bet T. 3:2 [ 1.48 | 4.50 | 7.00 ]
15:00Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 1:1 [ 2.16 | 3.50 | 3.55 ]
17:30Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 4:1 [ 1.71 | 3.75 | 5.60 ]
34'Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 0:3 [ 2.25 | 3.45 | 3.35 ]

POLSKA: Fortuna 1 Liga

12:40Górnik Polkowice - Korona Kielce 2:2 [ 3.75 | 3.30 | 2.12 ]
15:00Arka Gdynia - Resovia Rzeszów 2:0 [ 1.52 | 4.40 | 6.40 ]
18:00GKS Katowice - Puszcza Niepołomice 1:0 [ 2.15 | 3.46 | 3.50 ]
4'GKS Tychy - Skra Częstochowa 0:0 [ 1.65 | 3.85 | 5.70 ]

WŁOCHY: Serie A

15:00Salernitana - Empoli 2:4 [ 3.05 | 3.47 | 2.35 ]
18:00Sassuolo - Venezia 3:1 [ 1.63 | 4.20 | 5.60 ]
20:45Bologna - AC Milan -:- [ 3.30 | 3.52 | 2.20 ]

AFRYKA: CAF Liga Mistrzów - Kwalifikacje

15:00Etoile Sahel (Tun) - APR (Rwa) 4:0 [ 1.27 | 4.90 | 10.00 ]
15:00Royal Leopards (Esw) - Sagrada (Ang) -:-
15:00Zanaco (Zam) - Al-Merreikh (Sud) 2:1 [ 1.76 | 3.35 | 4.50 ]
16:00Mazembe (Drc) - AmaZulu (Rsa) 1:1 [ 1.81 | 3.25 | 4.40 ]
17:00Petro (Ang) - Otoho d'Oyo (Con) 2:0 [ 1.83 | 3.35 | 4.10 ]
18:00Al Ahly (Egy) - US Gendarmerie (Nig) 6:1 [ 1.06 | 8.40 | 30.00 ]
34'Raja Casablanca (Mar) - LPRC Oiler (Lbr) 0:0

AFRYKA: CAF Puchar Konfederacji - Kwalifikacje

16:00Cotonsport (Cmr) - Orapa United (Bot) 1:0 [ 1.28 | 4.70 | 8.80 ]
18:00ASFA Yennega (Bfa) - Binga (Mli) -:- [ 1.73 | 3.15 | 4.60 ]
19:00Al Ahly Tripoli (Lby) - Biashara Mara United (Tan) -:-
78'Al Masry (Egy) - URA SC (Uga) 1:0 [ 1.23 | 4.60 | 13.00 ]
77'Saoura (Alg) - ASAC Concorde (Mrt) 1:0 [ 1.19 | 5.00 | 15.00 ]
74'Sfaxien (Tun) - Bayelsa (Nga) 4:0
21:00Pyramids (Egy) - Azam (Tan) -:- [ 1.07 | 6.40 | 40.00 ]

AFRYKA: African Championship Women - Kwalifikacje

15:00Namibia K - Tanzania K -:-
15:00Sudan Południowy K - Kenia K -:-

ALBANIA: Super Liga

13:45Egnatia - Teuta 0:1 [ 4.00 | 2.85 | 1.95 ]
13:45Kastrioti - Laci 0:1 [ 4.10 | 2.90 | 1.91 ]

ALBANIA: First Division

14:00Apolonia Fier - Butrinti Sarande 1:0
14:00Burreli - Bylis 0:1
14:00Erzeni - Pogradeci 4:0
14:00Korabi Peshkopi - Turbina Cerrik 2:1
14:00Lushnja - Beselidhja Lezha 3:0
14:00Maliqi - Terbuni 1:1
14:00Shkumbini Peqin - Tomori Berat 0:5
14:00Vora - Besa 0:1

ALGIERIA: Dywizja 1

17:00Arba - Biskra 0:5 [ 2.95 | 2.90 | 2.50 ]
17:00Hussein Dey - USM Algier 1:1 [ 3.25 | 3.25 | 2.11 ]
17:00Paradou - Chlef 1:0 [ 2.02 | 3.25 | 3.50 ]
17:00Tlemcen - Magra 1:0 [ 2.00 | 3.30 | 3.50 ]

ALGIERIA: U21 League

17:00MC Algier U21 - Belouizdad U21 -:-
17:00Medea U21 - Kabylie U21 1:2
17:00Paradou U21 - Chlef U21 -:-
17:00Saoura U21 - RC Relizane U21 -:-
17:00Setif U21 - Chelghoum U21 2:1

ANGLIA: Championship

13:30Cardiff - Middlesbrough 0:2 [ 2.60 | 3.30 | 2.90 ]
16:00Birmingham - Swansea 2:1 [ 2.65 | 3.00 | 3.05 ]
16:00Blackburn - Reading 2:0 [ 1.74 | 3.75 | 5.00 ]
16:00Blackpool - Preston 2:0 [ 2.95 | 3.10 | 2.55 ]
16:00Bournemouth - Huddersfield 3:0 [ 1.59 | 4.10 | 6.00 ]
16:00Coventry - Derby 1:1 [ 1.75 | 3.50 | 5.20 ]
16:00Luton - Hull 1:0 [ 1.90 | 3.60 | 4.30 ]
16:00Millwall - Stoke 2:1 [ 2.80 | 3.05 | 2.80 ]
16:00Peterborough - QPR 2:1 [ 3.80 | 3.75 | 1.92 ]
16:00West Brom - Bristol City 3:0 [ 1.45 | 4.70 | 7.20 ]

ANGLIA: League One

16:00Accrington - Portsmouth 2:2 [ 3.20 | 3.30 | 2.16 ]
16:00Bolton - Gillingham FC 2:2 [ 1.70 | 3.65 | 4.60 ]
16:00Burton - Oxford Utd 1:3 [ 2.90 | 3.25 | 2.41 ]
16:00Doncaster - Cheltenham 3:2 [ 2.90 | 3.05 | 2.46 ]
16:00Ipswich - Fleetwood 2:1 [ 1.65 | 3.55 | 5.20 ]
16:00Milton Keynes - Rotherham 0:3 [ 3.00 | 3.25 | 2.33 ]
16:00Morecambe - Plymouth 1:1 [ 3.45 | 3.55 | 2.00 ]
16:00Sheffield Wed - Lincoln 1:1 [ 1.90 | 3.40 | 4.00 ]
16:00Shrewsbury - Cambridge Utd 4:1 [ 2.13 | 3.05 | 3.65 ]
16:00Sunderland - Charlton 0:1 [ 1.58 | 4.10 | 5.20 ]
16:00Wimbledon - Wigan 0:2 [ 3.50 | 3.15 | 2.10 ]
16:00Wycombe - Crewe 2:1 [ 1.49 | 4.30 | 6.00 ]

ANGLIA: League Two

16:00Bristol Rovers - Newport 1:3 [ 2.50 | 3.10 | 2.85 ]
16:00Carlisle - Oldham 0:0 [ 1.95 | 3.30 | 3.75 ]
16:00Exeter - Mansfield 2:1 [ 1.97 | 3.35 | 3.70 ]
16:00Forest Green - Salford 3:1 [ 2.00 | 3.25 | 3.85 ]
16:00Hartlepool - Harrogate 3:2 [ 2.75 | 3.00 | 2.65 ]
16:00Port Vale - Colchester 3:0 [ 1.70 | 3.45 | 5.40 ]
16:00Rochdale - Sutton 3:2 [ 2.48 | 3.05 | 2.85 ]
16:00Scunthorpe - Crawley 2:1 [ 3.35 | 3.15 | 2.17 ]
16:00Stevenage - Leyton Orient 0:0 [ 2.95 | 2.95 | 2.50 ]
16:00Swindon - Bradford City 1:3 [ 1.94 | 3.45 | 3.80 ]
16:00Tranmere - Northampton 0:2 [ 2.40 | 2.95 | 3.20 ]
16:00Walsall - Barrow 2:2 [ 2.38 | 3.10 | 3.05 ]

ANGLIA: National League

16:00Aldershot - Bromley 2:3 [ 2.70 | 3.40 | 2.35 ]
16:00Barnet - Wrexham 0:3 [ 4.60 | 3.90 | 1.62 ]
16:00Chesterfield - Boreham Wood 2:1 [ 1.93 | 3.35 | 3.70 ]
16:00Dagenham & Red. - Southend 3:0 [ 1.80 | 3.50 | 4.00 ]
16:00Eastleigh - Altrincham 2:1 [ 2.36 | 3.35 | 2.70 ]
16:00Grimsby - Yeovil 2:0 [ 1.68 | 3.70 | 4.50 ]
16:00Notts County - Stockport 2:1 [ 2.60 | 3.25 | 2.50 ]
16:00Solihull Moors - Halifax 1:0 [ 2.11 | 3.40 | 3.15 ]
16:00Torquay - King’s Lynn 2:0 [ 1.59 | 4.20 | 4.50 ]
16:00Weymouth - Wealdstone 1:1 [ 2.60 | 3.25 | 2.50 ]
18:20Maidenhead - Woking 3:2 [ 3.10 | 3.45 | 2.10 ]

ANGLIA: National League Północ

16:00Alfreton - Hereford 3:3 [ 2.08 | 3.40 | 3.20 ]
16:00Blyth - Boston Utd 0:1 [ 4.10 | 3.85 | 1.67 ]
16:00Darlington - Leamington 1:1 [ 2.21 | 3.40 | 2.90 ]
16:00Farsley - AFC Fylde 1:0 [ 3.95 | 3.85 | 1.73 ]
16:00PrzełożoneGateshead - Brackley Town -:- [ 2.10 | 3.35 | 3.00 ]
16:00Gloucester - Telford 2:2 [ 2.03 | 3.50 | 3.20 ]
16:00Guiseley - Chorley 0:0 [ 3.10 | 3.40 | 2.08 ]
16:00PrzełożoneKettering - Southport -:- [ 1.83 | 3.55 | 3.85 ]
16:00Kidderminster - Bradford PA 5:1 [ 1.33 | 5.00 | 7.20 ]
16:00Spennymoor - Curzon Ashton 2:2 [ 1.52 | 4.10 | 5.00 ]
16:00York - Chester 1:0 [ 1.71 | 3.75 | 4.10 ]

ANGLIA: National League Południe

16:00Bath - St. Albans 0:2 [ 2.47 | 3.50 | 2.50 ]
16:00Billericay - Tonbridge 0:1 [ 2.50 | 3.50 | 2.46 ]
16:00Braintree - Dulwich Hamlet 1:2 [ 3.25 | 3.60 | 2.00 ]
16:00Concord - Hungerford 1:4 [ 2.55 | 3.40 | 2.50 ]
16:00Eastbourne Boro - Ebbsfleet 0:1 [ 4.20 | 4.00 | 1.66 ]
16:00Hampton & Richmond - Chippenham 0:0 [ 1.59 | 4.00 | 4.70 ]
16:00Havant & W - Slough 1:2 [ 1.37 | 4.80 | 6.80 ]
16:00Hemel Hempstead - Welling 1:1 [ 1.80 | 3.70 | 3.80 ]
16:00Maidstone - Dorking 0:2 [ 1.93 | 3.80 | 3.25 ]
16:00Oxford City - Chelmsford 1:1 [ 1.67 | 3.95 | 4.20 ]

ANGLIA: NPL Premier Division

16:00Bamber Bridge - Ashton Utd 0:1
16:00Basford - Radcliffe 1:2
16:00Gainsborough - Atherton 1:0
16:00Grantham - Warrington 1:2
16:00Hyde - Scarborough 3:2
16:00Lancaster - Matlock 0:2
16:00Mickleover - Stalybridge 1:3
16:00Nantwich - Morpeth 2:3
16:00South Shields - Buxton 0:1
16:00Whitby - Stafford 1:3
16:00Witton - FC United 2:3

ANGLIA: Southern League Central Division

16:00AFC Rushden & Diamonds - Biggleswade Town 0:0
16:00Alvechurch - Barwell 2:1
16:00Bromsgrove - Peterborough Sports 0:4
16:00Hitchin - Stratford 0:1
16:00Needham Market - Rushall 1:2
16:00Redditch - Nuneaton 1:3
16:00Royston - Coalville 2:2
16:00St. Ives - Hednesford 2:4
16:00Stourbridge - Lowestoft 3:0
16:00Tamworth - Leiston 1:3

ANGLIA: Southern League South Division

16:00Beaconsfield Town - Salisbury 3:3
16:00Dorchester - Farnborough 1:2
16:00Harrow - Wimborne 2:0
16:00Hartley Wintney - Swindon S 1:0
16:00Hendon - Taunton 2:0
16:00Kings Langley - Merthyr Town 1:1
16:00Poole - Hayes & Yeading 1:4
16:00Tiverton - Met. Police 0:1
16:00Truro - Gosport 1:2
16:00Weston-super-Mare - Chesham 3:1
16:00Yate Town - Walton Casuals 3:1

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

16:00Bowers & Pitsea - Bognor Regis 0:0
16:00Cheshunt - Cray 4:0
16:00Corinthian-Casuals - Hornchurch 1:0
16:00East Thurrock - Enfield Town 0:8
16:00Folkestone - Kingstonian 5:1
16:00Haringey - Carshalton 1:1
16:00Horsham FC - Bishop's Stortford 1:1
16:00Leatherhead - Merstham 2:3
16:00Margate - Brightlingsea 2:1
16:00Wingate & Finchley - Potters Bar 0:2
16:00Worthing - Lewes 5:4

ANGLIA: Premier League 2

16:00Manchester City U23 - Tottenham U23 1:3 [ 1.34 | 5.40 | 6.40 ]
16:00West Ham U23 - Manchester Utd U23 6:0 [ 2.60 | 3.55 | 2.37 ]
18:00Leicester U23 - Chelsea U23 1:1 [ 3.05 | 3.70 | 2.02 ]

ANGLIA: Akademicy U18

12:00Fulham U18 - Chelsea U18 4:4
12:30Leicester U18 - Arsenal U18 2:1
13:00Brighton U18 - Reading U18 3:1
13:00Crystal Palace U18 - Birmingham U18 1:2
13:00Leeds U18 - Stoke City U18 0:2
13:00West Ham U18 - Aston Villa U18 5:0
13:30Everton U18 - Newcastle Utd U18 1:1
14:30Burnley U18 - Derby U18 1:1
14:30West Brom U18 - Southampton U18 1:5

ANGOLA: Girabola League

16:30Academica - Desportivo Huila -:-
16:30Sporting de Cabinda - Wiliete -:-
17:30Progresso - Libolo -:- [ 2.40 | 2.75 | 3.05 ]

ARABIA SAUDYJSKA: Pierwsza liga

17:20Abha - Al-Fateh 3:1 [ 3.05 | 3.45 | 2.12 ]
76'Al-Hilal - Al-Raed 2:0 [ 1.54 | 4.20 | 5.00 ]

ARGENTYNA: Liga Profesional

20:45Gimnasia L.P. - Central Cordoba -:- [ 2.21 | 3.10 | 3.40 ]
23:00Defensa y Justicia - Platense -:- [ 1.75 | 3.40 | 4.90 ]

ARGENTYNA: Primera Nacional

02:10Ind. Rivadavia - Atl. Rafaela 3:2 [ 2.17 | 3.00 | 3.60 ]
18:00Tristan Suarez - Villa Dalmine 1:1 [ 2.07 | 3.00 | 3.65 ]
4'All Boys - Almagro 0:0 [ 2.90 | 2.85 | 2.60 ]
20:30Barracas Central - Guillermo Brown -:- [ 1.84 | 3.10 | 4.70 ]
4'CA Estudiantes - CA Mitre 0:0 [ 1.84 | 3.15 | 4.80 ]
22:10Deportivo Moron - Def. de Belgrano -:- [ 2.20 | 2.95 | 3.50 ]
00:00Alvarado - Atletico Atlanta -:- [ 2.11 | 2.95 | 3.65 ]
00:10Tigre - Chacarita Juniors -:- [ 1.47 | 4.00 | 6.40 ]

ARGENTYNA: Torneo Federal

21:00Sportivo Las Parejas - Crucero del Norte -:-
22:00Ferro Gen. Pico - Camioneros Buenos Aires -:-

ARGENTYNA: Primera B - Clausura

18:00Los Andes - Acassuso 0:1 [ 2.60 | 2.85 | 2.85 ]
18:10Colegiales - Canuelas 2:0 [ 1.86 | 3.25 | 4.10 ]
34'Comunicaciones - UAI Urquiza 0:0 [ 2.34 | 3.00 | 3.05 ]
34'Deportivo Armenio - Talleres (R.E) 0:2 [ 2.80 | 2.75 | 2.75 ]
20:30Fenix - Flandria -:- [ 3.35 | 3.05 | 2.12 ]

ARGENTYNA: Primera C - Clausura

18:30Atlas - Deportivo Espanol 2:2 [ 2.65 | 2.65 | 2.75 ]
34'Real Pilar - San Martin Burzaco 0:0
34'Victoriano A. - El Porvenir 2:0 [ 2.24 | 2.90 | 3.15 ]

ARGENTYNA: Primera D - Clausura

34'Yupanqui - Sportivo Barracas 1:1

ARGENTYNA: Primera A Women - Clausura

45+'Racing Club K - San Lorenzo K 0:1

ARMENIA: First League

16:30Urartu 2 - Pyunik 2 3:4

ARUBA: Division di Honor

02:00Bubali - River Plate 0:5
00:30Caravel - Estrella -:-

AUSTRALIA: NPL Queensland

10:00Magpies Crusaders - Eastern Suburbs 2:5 [ 7.20 | 6.00 | 1.26 ]

AUSTRIA: Bundesliga

17:00Admira - Tirol 0:1 [ 2.31 | 3.40 | 3.00 ]
17:00Austria Wiedeń - Ried 4:1 [ 1.56 | 4.20 | 5.60 ]
17:00Wolfsberger AC - A. Klagenfurt 2:1 [ 1.62 | 4.10 | 5.00 ]

AUSTRIA: 2. Liga

14:30Grazer - Liefering 0:3 [ 3.10 | 3.70 | 2.02 ]
14:30Rapid (Am) - Dornbirn 1:1 [ 2.02 | 3.45 | 3.10 ]

AUSTRIA: Liga Regionalna Wschód

14:00Mauerwerk - Drassburg 1:0
16:00Neusiedl - Stripfing 0:5
76'Wiener Neustadt - Wiener 1:2

AUSTRIA: Liga Regionalna Central

16:00Sturm Graz (Am) - Bad Gleichenberg 3:3
16:00Union Gurten - Kalsdorf 3:1
80'Weindorf St. Anna - SV Spittal 1:1

AUSTRIA: Liga Regionalna

14:00Tirol (Am) - SV Innsbruck 1:2
16:30Kitzbuhel - Innsbruck (Am) 2:1
16:30SC Imst - SV Worgl 0:0
14:00A. Salzburg - Grodig 0:1
14:00USK Anif - Johann 2:3
17:00Seekirchen - Saalfelden 2:1

AUSTRIA: Liga Regionalna - Vorarlberg

13:45Rotenberg - Lauterach 1:1
15:00Admira Dornbirn - Dornbirner SV 3:1
16:00Bregenz - Brauerei Egg 2:2
16:00Hohenems - Rothis 2:1

AZERBEJDŻAN: Premier Liga

14:00Sabah Baku - Sumqayit 3:0 [ 2.30 | 2.95 | 3.15 ]
16:15Neftci Baku - Zira 2:1 [ 1.81 | 3.25 | 4.30 ]

AZJA: AFC Asian Cup U23 - Kwalifikacje

06:00Kambodża U23 - Hong Kong U23 4:2

BELGIA: Jupiler League

16:15Cercle Brugge - St. Liege 1:1 [ 2.35 | 3.55 | 2.94 ]
18:30Kortrijk - Oostende 1:0 [ 1.94 | 3.70 | 3.85 ]
18:30KV Mechelen - Waregem 2:2 [ 1.46 | 5.15 | 6.00 ]
20:45Eupen - Royale Union SG -:- [ 4.65 | 4.10 | 1.70 ]

BELGIA: 1B Pro League

20:45Lierse K. - Deinze -:- [ 2.50 | 3.35 | 2.47 ]

BELGIA: National Division 1

20:00Mandel United - Dender -:-
20:00OC Charleroi - La Louviere -:-
20:00Patro Eisden - Dessel -:-
20:00URSL Vise - Knokke -:-
20:30Thes Sport - Francs Borains -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF

19:30Entente Durbuy - Couvin-Mariembourg -:-
20:00RAAL La Louviere - Givry -:-
20:00Tubize - Solieres Sport -:-
20:00Verlaine - Jette -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV A

15:00Zelzate - Zwevezele -:-
19:30Ronse - Ninove -:-
20:00KRC Gent - Menen -:-
20:00Oudenaarde - Dikkelvenne -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV B

20:00City Pirates - K. Berchem Sport -:-
20:00Hasselt - Bocholter -:-
20:00Houtvenne - Londerzeel -:-
20:00Tongeren - Pepingen -:-

BELGIA: 1 Narodowa - Kobiety

14:30Zwevezele K - St. Liege II K -:-
15:00Moldavo K - GBA Kontich K -:-
15:30Genk II K - RSC Anderlecht II K -:-
15:30PrzełożoneTienen K - Wuustwezel K -:-
16:00Famkes Merkem K - Chastre K -:-
17:00Gent II K - RFC Liege K -:-
17:00Mechelen K - Leuven II K -:-

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha

12:00FK Słuck - Smorgonie 2:1 [ 1.48 | 4.50 | 5.80 ]
14:00FK Witebsk - Szachcior Soligorsk 1:2 [ 5.80 | 4.10 | 1.53 ]
16:00Gomel - Eniergietyk-BDU 4:0 [ 1.15 | 6.80 | 18.00 ]
18:00Dynamo Brześć - Isłacz Mińsk 1:0 [ 2.70 | 3.00 | 2.75 ]

BIAŁORUŚ: Pierszaja liha

12:00Lida - Lokomotiv Gomel 1:7 [ 3.95 | 3.60 | 1.73 ]
14:00Baranovici - Petrikov 3:3 [ 2.75 | 3.35 | 2.21 ]
16:00Wolna Pińsk - FK Orsza 2:1 [ 1.44 | 3.95 | 6.20 ]

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja liha Rezerwa

14:00Żodzino 2 - Ruch Brześć 2 2:2

BOLIWIA: Division Profesional

01:30Oriente Petrolero - Guabira 2:0 [ 1.85 | 3.60 | 3.65 ]
21:00The Strongest - Real Potosi -:- [ 1.16 | 6.80 | 11.00 ]
23:15J. Wilstermann - Royal Pari -:- [ 1.65 | 3.85 | 4.30 ]

BOLIWIA: Nacional B - Trzecia runda

21:00Rosario Central - U. Sucre -:-

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Pierwsza Liga

13:00Leotar - Sloboda 1:1 [ 2.65 | 2.85 | 2.70 ]
13:00Prijedor - Velez Mostar 2:2 [ 3.10 | 3.20 | 2.11 ]
17:00Zrinjski - Sarajevo 1:0 [ 1.81 | 3.10 | 4.50 ]

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prva Liga - FBiH

14:30Gorazde - Bratstvo Gracanica 1:4 [ 1.45 | 4.20 | 5.60 ]
14:30Gradina Srebrenik - Vis Simm-Bau 1:0
14:30Hadzici - Igman K. 0:1
14:30Jedinstvo Bihac - Gradacac 1:0
14:30Mladost DK - Banovici 1:3
14:30Tomislav - HNK Orasje 1:1
14:30Travnik - GOSK Gabela 0:2

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prva Liga - RS

14:30Buducnost Pilica - Podrinje Janja 1:0
14:30Kozara - Sutjeska Foca 1:1
14:30Kozarska Dubica - Drina Zvornik 0:2
14:30Krupa - Sloga Doboj 0:1
14:30Modrica - Zeljeznicar Banja Luka 2:0
14:30Slavija - Ljubic Prnjavor 3:1 [ 1.58 | 3.75 | 4.70 ]
14:30Tekstilac - Omarska 1:0

BRAZYLIA: Serie A

22:00Juventude - Ceara -:- [ 2.65 | 2.85 | 2.95 ]
22:00Santos - America MG -:- [ 2.37 | 2.95 | 3.20 ]
00:00Fluminense - Flamengo -:- [ 4.20 | 3.35 | 1.84 ]
00:15Fortaleza - Athletico-PR -:- [ 1.49 | 3.90 | 6.60 ]

BRAZYLIA: Serie B

00:00Guarani - Confianca 1:2 [ 1.54 | 3.90 | 6.20 ]
02:30Avai - Cruzeiro 1:0 [ 2.36 | 2.85 | 3.35 ]
21:30Vitoria - Brasil de Pelotas -:- [ 1.50 | 3.75 | 6.40 ]
00:00CSA - Operario -:- [ 1.92 | 3.10 | 4.00 ]

BRAZYLIA: Serie C - druga runda

22:00Paysandu - Ituano -:- [ 2.47 | 2.85 | 2.90 ]
00:00Botafogo PB - Criciuma -:- [ 2.14 | 2.90 | 3.45 ]

BRAZYLIA: Serie D - Play Offy

34'Atletico-CE - Campinense 0:0

BRAZYLIA: Campeonato Gaucho 2 - Play Offy

20:30EC Cruzeiro - Lajeadense -:-

BRAZYLIA: Copa Paulista - Play Offy

16:00Votuporanguense - Portuguesa 0:3
34'Sao Caetano - Piracicaba 0:1

BUŁGARIA: Parva Liga

13:15Botev Vratsa - Cherno More 0:0 [ 5.40 | 3.60 | 1.62 ]
15:30Arda - Slavia Sofia 1:1 [ 2.23 | 3.05 | 3.40 ]
17:45Levski - Pirin Blagoevgrad 3:0 [ 1.67 | 3.80 | 4.80 ]

BUŁGARIA: Vtora liga

15:00Hebar - Litex Lovech 1:0 [ 1.34 | 4.30 | 9.40 ]
15:00Ludogorets II - Dobrudzha 5:0 [ 1.34 | 4.60 | 7.80 ]
15:00Septemvri Simitli - Maritsa Plovdiv 1:1 [ 2.55 | 3.25 | 2.55 ]
15:00Svoge - Montana 1:3 [ 2.85 | 2.90 | 2.55 ]
15:00Yantra Gabrovo - CSKA 1948 Sofia II 1:0 [ 2.60 | 2.95 | 2.70 ]
16:00Sozopol - Strumska Slava 1:1 [ 1.67 | 3.60 | 4.70 ]

BUŁGARIA: Third League - South-East

14:00Atletik Kuklen - Levski Krumovgrad -:-
14:00Dimitrovgrad - Borislav Parvomay 2:1
15:00Asenovets - Haskovo 1:0
15:00Levski Karlovo - Nesebar 2:1
15:00Lok. Plovdiv II - Gigant Saedinenie 1:1
15:00Rozova Dolina - Karnobat 4:1
15:00Sokol Markovo - Rodopa Smolyan 1:2
15:00Yambol 1915 - Chernomorets 1919 0:3
15:00Zagorets - Beroe II 2:0

BUŁGARIA: Third League - South-West

15:00Balkan Botevgrad - Vitosha Bistritsa -:-
15:00Belasitsa - Razlog 1:1
15:00Chavdar Etropole - Gotse Delchev 4:0
15:00Chepintsi - Kyustendil 0:4
15:00Hebar 2 - Vihren -:-
15:00Kostinbrod - Bansko -:-
15:00Oborishte - Botev Ihtiman 2:0
15:00Pirin Blagoevgrad 2 - Nadezhda Dobroslavci -:-
15:00Slivnishki Geroy - Rilski Sportist -:-
15:00Vladaya - Septemvri Sofia 2 2:1

BUŁGARIA: Third League - North-East

14:00Botev Novi Pazar - Chernomorets Balchik 0:1
14:00Dorostol - Riltzi 0:1
14:00Shumen 2007 - Ludogorets III 1:1
14:00Sportist Toshevo - Lokomotiv Ruse 3:1
14:00PrzełożoneSvetkavitsa - Spartak II -:-

BUŁGARIA: Third League - North-West

15:00Drenovets - Akademik Svishtov 2:1
15:00Etar II - Mezdra 1:3
15:00Juventus Malchika - Vihar Slavyanovo 0:4
15:00Lok. Dryanovo - Yantra Polski Trambesh 1:1
15:00Lok. Gorna - Spartak Pleven 1:1
15:00OFK Levski - Bdin Vidin 2:1
15:00Partizan Cerven Brjag - Pavlikeni 2:2
15:00Sevlievo - Peshtera Galata 3:1

BURKINA FASO: Premier League

17:30AS Douanes - ASF Dioulasso 0:1 [ 1.66 | 3.30 | 4.85 ]
17:30ASEC Koudougou - Koupela 1:0
17:30Kiko - Salitas 1:2 [ 5.00 | 3.50 | 1.60 ]
17:30Majestic - Royal 2:1 [ 3.60 | 3.00 | 2.00 ]

BURUNDI: Primus League

15:00PrzełożoneAigle Noir - Le Messager Ngozi -:-
15:00Flambeau du Centre - Le Messager Ngozi 2:2
15:00Les Crocos - Bujumbura C. 0:0
15:00PrzełożoneMusongati - Olympic S. -:-
15:00TOP Junior - Flambeau de l'Est 3:2
15:00PrzełożoneTOP Junior - Les Crocos -:-
15:00Vital O - Bumamuru 1:4
15:00PrzełożoneVital O - Flambeau de l'Est -:-

CHILE: Primera División

23:00Nublense - Everton -:- [ 2.23 | 2.95 | 3.20 ]

CHILE: Primera B

00:00Arica - D. Puerto Montt 1:2 [ 2.75 | 2.80 | 2.55 ]
4'Magallanes - CD Santa Cruz 0:0 [ 2.10 | 3.00 | 3.40 ]

CHILE: Segunda Division

22:00Rodelindo - Limache -:-

CHINY: FA Cup

09:30Shandong Taishan - Wuhan FC 2:0 [ 1.16 | 5.80 | 23.00 ]
13:30Henan Songshan Longmen - Sichuan Jiuniu 1:1 [ 1.45 | 3.85 | 8.20 ]

CHORWACJA: 1. HNL

15:00Osijek - Dragovoljac 1:0 [ 1.10 | 9.00 | 20.00 ]
17:05Hajduk Split - Gorica 0:0 [ 1.55 | 4.10 | 5.50 ]

CHORWACJA: 2. HNL

13:00Dubrava - Bijelo Brdo 0:2 [ 2.10 | 3.10 | 3.20 ]
15:00Cibalia - Zapresic 1:1 [ 1.60 | 3.60 | 4.80 ]
15:00Dugopolje - Din. Zagrzeb 2 2:1 [ 1.85 | 3.30 | 3.75 ]
15:00Jarun - Croatia Zmijavci 2:3 [ 1.85 | 3.40 | 3.60 ]
15:00Rudes - Opatija 3:0 [ 1.85 | 3.30 | 3.75 ]

CHORWACJA: 3. HNL Center

15:00Kurilovec - Mladost Petrinja -:-
15:00Ravnice - Zagorec K. -:-
15:00Segesta - Lukavec -:-
15:00Tresnjevka - Ponikve -:-
15:00Vrapce - HASK -:-
15:00Vrbovec - Maksimir -:-
17:00Karlovac - Lucko -:-

CHORWACJA: 3. HNL North

14:00Koprivnica - Podravac Virje -:-
14:00Podravina Ludbreg - Papuk Orahovica -:-
14:00Rudar Mursko Sredisce - Bjelovar -:-
14:00Varteks Varazdin - Medjimurje -:-
14:00Virovitica - Radnik Krizevci -:-
14:00Zdralovi - NK Polet -:-

CHORWACJA: 3. HNL South

15:00HNK Zadar - Primorac Biograd -:-
15:00Jadran LP - Neretva -:-
15:00Junak Sinj - Zagora -:-
15:00Kamen Ivanbegovina - GOSK Dubrovnik -:-
15:00RNK Split - HV Posedarje -:-
15:00Uskok Klis - OSK Otok -:-
15:00Zmaj Makarska - Sloga Mravince -:-

CHORWACJA: 3. HNL East

15:00Cepin - Darda -:-
15:00Croatia Dakovo - Belisce -:-
15:00Granicar Zupanja - Zrinski Jurjevac -:-
15:00NASK Nasice - Sloga NG -:-
15:00Pleternica - Gornja Vrba -:-
15:00Slavonac Bukovlje - Slavonija Pozega -:-
15:00Vuteks Sloga - Vukovar 1991 -:-

CHORWACJA: 3. HNL West

15:30Buje - Pazinka -:-
15:30Grobnican - Novigrad -:-
15:30Jadran Porec - Cres -:-
15:30Krk - Crikvenica -:-
15:30Nehaj Senj - Pomorac -:-
15:30Vinodol - Naprijed Hreljin -:-

CURAÇAO: Promé Divishon

02:00Scherpenheuvel - Willemstad 0:1

CYPR: Pierwsza Dywizja

16:00Achnas - AEL Limassol 2:2 [ 4.90 | 3.75 | 1.67 ]
18:00Apollon - Paphos 2:0 [ 1.67 | 3.80 | 4.80 ]

CYPR: Division 2

14:30Alki Oroklini - Achyronas Liopetriou 2:1 [ 1.58 | 3.80 | 4.90 ]
14:30Chloraka - Nea Salamis 0:0 [ 3.65 | 3.40 | 1.87 ]
14:30Karmiotissa - ASIL Lysi 1:0 [ 1.39 | 4.50 | 6.20 ]
14:30Othellos Athienou - Paralimni 1:4
14:30Xylotympou - Anagennisi 0:1 [ 2.30 | 3.25 | 2.80 ]

CZARNOGÓRA: Pierwsza Czarnogórska Liga

14:00Jezero - Sutjeska 0:2 [ 7.20 | 4.10 | 1.42 ]
14:00Rudar - Decic 1:1 [ 3.20 | 2.85 | 2.36 ]
16:00FK Podgorica - Mornar 1:1 [ 2.55 | 2.95 | 2.80 ]
16:00Zeta - OFK Petrovac 1:1 [ 3.65 | 3.15 | 1.97 ]
17:00Buducnost - Iskra 4:1 [ 1.62 | 3.55 | 5.20 ]

CZARNOGÓRA: Druga Liga

14:30Bokelj - Kom Podgorica 1:2 [ 1.37 | 4.00 | 7.60 ]
14:30Grbalj - FK Cetinje 1:0 [ 1.86 | 3.20 | 3.85 ]
14:30Igalo - Arsenal Tivat -:- [ 2.65 | 2.75 | 2.70 ]
14:30Jedinstvo - Berane 3:0 [ 1.51 | 3.70 | 5.60 ]

CZECHY: 1. Liga

16:00Liberec - Sigma Ołomuniec 2:0 [ 2.26 | 3.43 | 3.30 ]
16:00Pardubice - Zlin 0:0 [ 2.38 | 3.40 | 3.10 ]
16:00Slovacko - Bohemians 1:0 [ 1.70 | 3.85 | 5.30 ]
19:00PrzełożoneKarwina - Banik Ostrava -:- [ 3.75 | 3.50 | 2.00 ]

CZECHY: Dywizja 2

10:15Chrudim - Przybram 2:2 [ 2.66 | 3.30 | 2.60 ]
10:15Dukla Praga - Usti n. L. 0:1 [ 1.60 | 3.90 | 5.50 ]
10:15Trzyniec - Brno 0:1 [ 5.10 | 4.00 | 1.62 ]
14:30Vlasim - Vyskov 5:1 [ 1.50 | 4.55 | 5.10 ]
15:30PrzełożoneLisen - Varnsdorf -:- [ 1.87 | 3.45 | 4.00 ]
15:30Opawa - Zizkov 6:1 [ 1.77 | 4.00 | 4.00 ]

CZECHY: CFL - Group A

10:15Motorlet Prague - Domazlice 1:1 [ 2.25 | 3.70 | 2.17 ]
10:15Sokolov - Pilzno B 0:1 [ 2.94 | 4.10 | 1.65 ]
10:15Vysehrad - SK Rakovnik 2:0 [ 1.20 | 5.50 | 6.20 ]
10:30Kraluv Dvur - Vltavin 1:2 [ 2.13 | 3.70 | 2.30 ]
10:30Povltavska FA - Admira Prague 1:3 [ 2.35 | 3.65 | 2.10 ]

CZECHY: CFL - Group B

10:15Jablonec B - Pardubice B 2:0 [ 1.27 | 5.00 | 5.30 ]
10:15Mlada Bolesław B - Zapy 4:0 [ 2.25 | 3.75 | 2.15 ]
11:00Teplice B - Zivanice 0:3 [ 1.97 | 3.75 | 2.50 ]
14:30Usti nad Orlici - Zbuzany 1:1 [ 2.15 | 3.70 | 2.27 ]
14:30Velvary - Chlumec nad Cidlinou 1:1 [ 2.13 | 3.65 | 2.30 ]

CZECHY: MSFL

10:15Vratimov - Sigma Ołomuniec B 0:2 [ 6.30 | 4.00 | 1.35 ]
14:00FKM Jihlava - Uhersky Brod 1:0 [ 2.40 | 3.60 | 2.20 ]
14:30Blansko - Velke Mezirici 4:0 [ 1.36 | 4.90 | 4.76 ]
14:30Dolni Benesov - Otrokovice 2:0 [ 2.20 | 3.50 | 2.44 ]
14:30Rosice - Ostrava B 0:1 [ 2.33 | 3.50 | 2.32 ]
14:30Vrchovina - FK Frydek-Mistek 0:0 [ 2.05 | 3.60 | 2.61 ]

CZECHY: Dywizja A

10:15Petrin Plzen - Sedlcany 2:2 [ 1.23 | 4.75 | 6.00 ]
10:30Horovice - Czeskie Budziejowice B 1:4 [ 6.10 | 4.70 | 1.25 ]
14:30Doubravka - Rokycany 5:2 [ 1.75 | 4.00 | 2.70 ]
14:30Prestice - Katovice 2:0 [ 1.20 | 4.85 | 7.30 ]
14:30Sobeslav - Marianske Lazne 2:3 [ 1.46 | 4.05 | 3.90 ]
14:30Sokol Lom - Klatovy 1:3 [ 1.20 | 4.85 | 7.30 ]
16:00Hvezda Cheb - Union Beroun 1:1 [ 1.83 | 3.75 | 2.65 ]

CZECHY: Dywizja B

10:15Neratovice - Aritma Prague 3:1 [ 1.42 | 4.05 | 4.18 ]
10:15Steti - Ceska Lipa 1:1 [ 2.70 | 3.70 | 1.80 ]
14:30Cesky Brod - Chomutov 1:1 [ 1.55 | 3.95 | 3.42 ]
14:30Louny - Kladno 1:1 [ 2.18 | 3.75 | 2.15 ]
14:30Olympie Brezova - Brandys n. Labem 2:2 [ 1.53 | 4.00 | 3.50 ]
14:30Ostrov - Tatran Rakovnik 3:0
14:30Slany - Dobris 1:1 [ 1.60 | 4.00 | 3.20 ]

CZECHY: Dywizja C

10:15Kutna Hora - Benatky 0:5 [ 3.00 | 4.10 | 1.65 ]
14:30Horky nad Jizerou - Hlinsko 2:3 [ 1.67 | 3.85 | 2.90 ]
14:30Letohrad - Caslav 1:3 [ 1.90 | 3.60 | 2.60 ]
14:30Nachod - Kolin 0:0 [ 5.30 | 5.30 | 1.23 ]
14:30Tochovice - Libis 2:1 [ 2.60 | 3.65 | 1.85 ]
14:30Trutnov - Kosmonosy 1:4 [ 2.10 | 3.60 | 2.30 ]
14:30Vysoke Myto - Dvur Kralove 2:0 [ 1.32 | 4.45 | 4.80 ]

CZECHY: Dywizja D

10:15Bystrice n. Pern. - Lanzhot 0:4 [ 2.77 | 3.30 | 1.95 ]
14:30Hodonin - Slavoj Polna 2:0 [ 1.07 | 6.50 | 11.36 ]
14:30Start Brno - Velka Bites 2:0 [ 1.38 | 4.00 | 4.95 ]

CZECHY: Dywizja E

14:00Vsetin - FK Kozlovice 2:4 [ 2.20 | 3.35 | 2.36 ]
14:30Nove Sady - SK Hranice 2:0 [ 3.51 | 3.75 | 1.60 ]
14:30Prerov - HFK Olomouc 3:0 [ 1.35 | 4.45 | 4.74 ]
14:30Skastice - Bzenec 0:4 [ 1.60 | 3.60 | 3.65 ]
14:30Valasske Mezirici - Holesov 1:0 [ 1.32 | 4.55 | 5.02 ]

CZECHY: Division F

10:15Novy Jicin - Hermanice 7:1 [ 1.22 | 5.00 | 6.38 ]
14:30Detmarovice - Frenstat p. R. 4:1 [ 6.28 | 4.35 | 1.27 ]
14:30Frydlant n. O. - Bilovec 0:2 [ 1.55 | 3.70 | 3.83 ]
15:00Vitkovice - Polanka nad Odrou 2:0 [ 2.60 | 3.60 | 1.95 ]

CZECHY: Moravskoslezsky KP

14:30Bridlicna - Pusta Polom 2:0
14:30Brusperk - Cesky Tesin 2:0
14:30Dolni Datyne - Petrvald na Morave 1:1
14:30Jakubcovice - Fulnek 4:1
14:30Lok.Petrovice - Orlova 0:5

CZECHY: Zlinsky KP

13:30Morkovice - Luhacovice 1:2
13:30Napajedla - Borsice 0:2
13:30Slusovice - Nedasov 2:1

CZECHY: Jihomoravsky KP

10:15Bohunice - Moravsky Krumlov 1:0
14:00Kurim - Boskovice 1:1
15:00Bosonohy - Svratka Brno 1:0
15:00Bystrc - SK Krumvir 1:1
15:00Mutenice - Moravska Slavia -:-
15:00Ratiskovice - Rajecko 3:1
15:00Rousinov - Sparta Brno 3:0

CZECHY: Vysocina KP

10:30Sapeli Polna - Chotebor 3:2
14:30Namest n. Oslavou - Sperice 0:5
14:30Okrisky - HFK Trebic 1:2
14:30Zirovnice - Bedrichov 4:2

CZECHY: Kralovehradecky KP

14:30Dobruska - Horice 3:0
14:30Kostelec n. O. - Vrchlabi 1:3
14:30Libcany - Slavia HK 2:3pen
14:30Vysoka n. Labem - Jicin 1:2pen

CZECHY: Liberecky KP

15:30Desna - Novy Bor 3:5
15:30Hejnice - Sedmihorky 2:2
15:30Hradek nad Nisou - Frydlant 1:2
15:30Straz p. Ralskem - Zelezny Brod 1:2
15:30Velke Hamry B - Lomnice nad Popelkou 4:2

CZECHY: Ustecky KP

10:30Krupka - FK Jilove 1:0
10:30Oldrichov - Vilemov 1:2pen
10:30Srbice - Lovosice 8:0
15:00Banik Most - Sous B - Litomericko 0:1
15:30Modra - Modlany 1:2
15:30Perstejn - Brna 2:1pen
15:30Zatec - Horni Jiretin 1:2

CZECHY: Plzensky KP

10:00Horni Briza - Nyrsko 2:0
15:30Bolevec - Stribro 1:6
15:30Plzen-Cernice - Nepomuk 1:0
15:30Vejprnice - Chotikov 1:2
15:30Zruc - Sokol Lhota 0:1

CZECHY: Jihocesky KP

10:15Mas Taborsko B - Protivin 6:3
15:30Blatna - Cesky Krumlov 0:7
15:30Prachatice - Jankov 7:2
15:30Rudolfov - Olesnik 1:1
15:30Sezimovo Usti - Drazice 2:5
15:30Tyn nad Vltavou - Milevsko 2:0

CZECHY: Prazsky prebor

10:15Treboradice - Motorlet Prague B 1:2 [ 2.21 | 3.90 | 2.08 ]
10:15Ujezd Prague - Admira Prague B 4:3 [ 1.40 | 4.55 | 3.70 ]
10:30Dukla JM - Predni Kopanina 3:1 [ 1.60 | 4.20 | 2.95 ]
10:30Hostivar - Vysehrad B 1:0 [ 1.50 | 4.20 | 3.40 ]
10:30US Prague - Kolovraty 1:3 [ 2.20 | 3.80 | 2.05 ]
10:30Zlicin - Podoli Praha 1:2 [ 1.67 | 4.15 | 2.85 ]
15:00Ujezd nad Lesy - Zizkov B 0:1
15:30Olympia Radotin - Kralovice 6:0 [ 2.30 | 3.85 | 1.95 ]

CZECHY: Stredocesky KP

10:15Klicany - Velim 1:1
10:30FK Komarov - Porici n. S. 1:1
10:30Vlasim B - SK Lhota 2:2
15:30Kosor - Bohemia Podebrady 2:4
15:30Nespeky - Dobrovice 2:2

CZECHY: Karlovarsky KP

15:00Hroznetin - Lomnice 2:0
15:00Nejdek - Chodov 3:4
15:00Nova Role - Vintirov 0:3
15:00Union Nove Sedlo - Frantiskovy Lazne 8:2
15:00Zlutice - Loko K. Vary 3:2

CZECHY: Olomoucky KP

14:30Kralice na Hane - Rapotin 4:3pen [ 2.25 | 2.90 | 2.32 ]
14:30Sokol Usti - Velke Losiny 4:1 [ 1.30 | 4.40 | 4.48 ]
14:30Sternberk - Zabreh 1:4

CZECHY: Pardubicky KP

14:30Ceska Trebova - Luze 5:0
14:30Chocen - Prosec 6:0
14:30SK Pardubicky - Rohovladova Bela 4:0

CZECHY: Liga U19

11:00Brno U19 - Slavia Praga U19 0:2
11:00Mlada Bolesław U19 - Meteor Prague U19 3:0
11:00Pilzno U19 - Pardubice U19 0:1
11:00Sigma Ołomuniec U19 - Zlin U19 2:0
11:00Slovacko U19 - Przybram U19 3:1
13:00Czeskie Budziejowice U19 - Hradec Kralove U19 4:0
13:15Opawa U19 - Sparta Praga U19 0:8

CZECHY: 2. Liga Women

13:00FC Praha K - Olomouc K 2:0
13:00Teplice K - Sparta Praga B K 1:7

DANIA: 1st Division

12:45Horsens - Lyngby 0:1 [ 2.28 | 3.25 | 2.85 ]
14:00Esbjerg - Fredericia 1:2 [ 3.05 | 3.40 | 2.13 ]

DANIA: 2nd Division

13:00Middelfart - Naestved 1:2 [ 4.20 | 3.75 | 1.66 ]
14:00Aarhus Fremad - Brabrand 3:1 [ 1.72 | 3.60 | 3.95 ]
14:00Hillerod - AB Kopenhagen 1:3 [ 1.93 | 3.50 | 3.25 ]
15:00B.93 - Skive IK 1:1 [ 1.53 | 4.00 | 4.80 ]

DANIA: 3rd Division

13:00Dalum IF - Vanløse 1:1
13:00Karlslunde - Slagelse 1:3
13:15Lyseng - Næsby 1:4
13:30Roskilde KFUM's - VSK Aarhus 1:3
14:00BK Frem - Roskilde 2:2
14:00Herlev - Young Boys FD 0:2

DR KONGO: Ligue 1

15:30PrzełożoneSimba - AC Rangers -:-

DŻIBUTI: Division 1

16:00CF GR/SIAF - Gendarmerie -:-
18:00ASC Hayab - Dikhil -:-

EGIPT: Division 2 - Group A

14:30El Alameen - Mallawi 2:0
14:30El Madina El Monowara - Qena 2:3
14:30El Minya - Beni Suef 3:1
14:30Hammadi - Fayoum 3:0
14:30Kima Aswan - Dayrout 1:0
14:30Sohag - Asyut Petroleum 0:0
14:30Telephonaat Beni Suef - Aswan SC 0:1

EKWADOR: Liga Pro - druga runda

02:00Tecnico U. - Aucas 1:1 [ 2.90 | 3.15 | 2.33 ]
22:00U. Catolica - Mushuc Runa -:- [ 1.80 | 3.60 | 3.75 ]
00:30Nueve de Octubre - Orense -:- [ 2.27 | 3.10 | 3.00 ]

ESTONIA: Meistriliiga

12:00OdwołaneParnu JK Vaprus - Levadia -:-
12:00OdwołaneTulevik - Narva -:-
15:00OdwołaneLegion - Flora -:-

ESTONIA: Esiliiga

14:00Levadia U21 - Maardu 0:4

ESTONIA: Puchar Estonii

12:00Legion WO - Elva -:- [ 1.08 | 9.20 | 19.00 ]
12:00Paide - Flora U21 14:0 [ 1.02 | 12.00 | 28.00 ]
12:00Tulevik - Kalju 1:3 [ 4.30 | 4.20 | 1.61 ]
15:00Narva - Tartu Welco 3:0 [ 1.01 | 18.00 | 22.00 ]

ETIOPIA: Premier League

13:00Jimma Aba Jifar - Adama City 0:1 [ 2.75 | 2.60 | 2.80 ]
17:00Welayta Dicha - Hawassa 1:0 [ 2.85 | 2.60 | 2.65 ]

EUROPA: Mistrzostwa Europy U17 - Kwalifikacje - pierwsza runda

14:00Rosja U17 - San Marino U17 6:1
18:00Niemcy U17 - Rumunia U17 5:0

EUROPA: Krymska Priemjer-Liga

13:30Rubin Yalta - SKCHF Sevastopol 3:1
14:00Yevpatoriya - Alushta 1:0

EUROPA: Mistrzostwa Europy U19 Kobiet - Kwalifikacje - Runda 1 - Liga A

14:00Dania U19 K - Węgry U19 K 3:0 [ 1.03 | 9.40 | 28.00 ]
14:00Włochy U19 K - Azerbejdżan U19 K 9:0 [ 1.01 | 11.00 | 60.00 ]
15:00Anglia U19 K - Irlandia Północna U19 K 8:1 [ 1.01 | 10.00 | 45.00 ]
15:00Norwegia U19 K - Polska U19 K 3:1 [ 1.20 | 6.00 | 11.00 ]
16:00Szkocja U19 K - Ukraina U19 K 1:1 [ 1.38 | 4.20 | 6.60 ]
18:00Finlandia U19 K - Turcja U19 K 5:0 [ 1.05 | 8.40 | 23.00 ]
74'Holandia U19 K - Austria U19 K 0:1 [ 1.28 | 5.00 | 7.80 ]
34'Szwajcaria U19 K - Irlandia U19 K 3:1 [ 1.72 | 3.75 | 3.80 ]

EUROPA: Mistrzostwa Europy U19 Kobiet - Kwalifikacje - Runda 1 - Liga B

11:00Izrael U19 K - Gruzja U19 K 1:1 [ 1.30 | 4.70 | 8.00 ]
12:00Wyspy Owcze U19 K - Cypr U19 K 2:0
13:30Bułgaria U19 K - Kazachstan U19 K 3:0
13:30Grecja U19 K - Litwa U19 K 5:1
16:00Rumunia U19 K - Malta U19 K 5:2 [ 1.24 | 5.40 | 8.60 ]
18:00Białoruś U19 K - Macedonia Północna U19 K 3:1

EUROPA: Mistrzostwa Świata kobiet - Kwalifikacje

18:15Anglia K - Irlandia Północna K 4:0 [ - | 22.00 | 35.00 ]

FINLANDIA: Veikkausliiga - Grupa mistrzowska

16:00KuPS - HIFK 0:0 [ 1.28 | 5.40 | 9.80 ]

FINLANDIA: Veikkausliiga - Grupa spadkowa

14:00Honka - Haka 0:2 [ 2.33 | 3.00 | 3.25 ]
16:00Mariehamn - KTP 5:1 [ 1.58 | 4.30 | 4.90 ]

FINLANDIA: Ykkonen - Grupa mistrzowska

14:00Ekenas - Gnistan 2:0 [ 1.73 | 4.00 | 3.80 ]
14:00Rovaniemi - TPS Turku 1:0 [ 3.10 | 3.45 | 2.10 ]
14:00VPS - Jaro 0:1 [ 1.93 | 3.75 | 3.25 ]

FINLANDIA: Ykkonen - Grupa spadkowa

14:00Mikkeli - JIPPO 2:0 [ 1.40 | 4.50 | 6.40 ]
14:00MuSa - Klubi 04 0:3 [ 2.40 | 3.65 | 2.50 ]
14:00PK-35 - KPV 2:0 [ 1.72 | 3.90 | 3.95 ]

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa A

13:00Atlantis - Keski-Uusimaa 2:2 [ 1.44 | 4.70 | 4.90 ]
13:00JaPS - MyPa 3:1 [ 1.18 | 6.60 | 8.80 ]
13:00KaPa - KuFu-98 3:0 [ 1.71 | 3.90 | 3.70 ]
13:00PeKa - NJS 3:0 [ 1.73 | 3.80 | 3.70 ]
13:00PEPO - MiPK 5:2 [ 1.04 | 10.00 | 19.00 ]
13:15Kiffen - Lahden Reipas 2:1 [ 2.10 | 3.50 | 2.90 ]

FINLANDIA: Kansallinen Liiga Women - Baraż o utrzymanie

14:00HPS K - NJS K 2:0

FRANCJA: Ligue 2

15:00Paris FC - Toulouse 2:2 [ 2.95 | 3.20 | 2.45 ]
78'AC Ajaccio - Nancy 2:0 [ 1.73 | 3.20 | 6.00 ]
77'Amiens - Valenciennes 2:0 [ 2.45 | 3.00 | 3.15 ]
78'Dunkerque - Caen 0:1 [ 3.30 | 2.95 | 2.40 ]
76'Grenoble - Dijon 1:1 [ 2.65 | 2.85 | 2.90 ]
78'Guingamp - Nimes 3:0 [ 2.55 | 3.05 | 2.95 ]
77'Le Havre - Pau FC 1:0 [ 2.32 | 3.00 | 3.30 ]
80'Niort - Rodez 0:1 [ 2.85 | 2.75 | 2.85 ]
76'Sochaux - Quevilly Rouen 1:1 [ 1.51 | 3.85 | 6.80 ]

FRANCJA: National 2 - Group A

16:00Caen II - Vitre 1:0
16:00Versailles - Rouen 1:0
18:00Blois - Chateaubriant -:-
18:00Guingamp II - Poissy -:-
18:00Plabennec - Granville -:-
18:00Saint-Malo - Romorantin -:-
18:00Saint-Pryve - Vannes -:-
19:00Lorient II - Chartres -:-

FRANCJA: National 2 - Group B

17:00Auxerre II - Lens II 1:1
17:00Haguenau - St Quentin 2:2
17:00Paris 13 Atl. - FC 93 -:-
18:00ASM Belfort - Metz II -:-
18:00Beauvais - Sannois -:-
18:00Epinal - Schiltigheim -:-
18:00Reims II - Fleury-Merogis -:-
18:00Sainte-Genevieve - Lusitanos -:-

FRANCJA: National 2 - Group C

17:00GOAL FC - Lyon - La Duchere 5:1
18:00Aubagne - Hyeres -:-
18:00Frejus - Monako II -:-
18:00Jura Sud - Louhans Cuiseaux -:-
18:00Marignane - Lyon II -:-
18:00Marsylia II - Grasse -:-
18:00Saint Priest - Martigues -:-
18:00Toulon - GFA74 -:-

FRANCJA: National 2 - Group D

18:00Andrezieux - Trelissac -:-
18:00Angers II - Bourges 18 -:-
18:00Bergerac - Le Puy -:-
18:00Colomiers - Angouleme -:-
18:00Les Herbiers - Stade Montois -:-
18:00Montpellier II - Beziers 2:0
18:00Nantes II - Canet Roussillon 1:2
20:00Chamalieres - Moulins-Yzeure -:-

GIBRALTAR: National League

16:00Europa FC - Magpies 3:1 [ 1.11 | 7.40 | 14.00 ]
18:30Lions Gibraltar - St Josephs 1:2 [ 15.00 | 8.00 | 1.09 ]

GRECJA: Super League

17:15Atromitos - Ionikos 0:2 [ 1.66 | 3.55 | 5.40 ]
18:00Smyrnis - Giannina 1:0 [ 2.32 | 2.85 | 3.50 ]
PrzerwaAsteras T. - Panathinaikos 2:1 [ 2.65 | 2.85 | 2.95 ]

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 2

11:00Poseidonas Michanionas - Lefkimmi 3:0

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 7

14:00Almyros Gaziou - Agios Nikolaos -:-

GWATEMALA: Liga Nacional - Apertura

72'Deportivo Achuapa - Coban Imperial 0:0 [ 2.70 | 3.05 | 2.55 ]
34'Iztapa - Municipal 0:0 [ 2.26 | 3.15 | 3.00 ]
23:00Solola - Guastatoya -:- [ 2.41 | 3.15 | 2.70 ]

HISZPANIA: LaLiga2

16:00UD Ibiza - Fuenlabrada 3:1 [ 2.30 | 2.95 | 3.50 ]
18:15Gijon - Valladolid 1:2 [ 2.50 | 2.95 | 3.05 ]
4'Malaga - Lugo 0:0 [ 1.81 | 3.20 | 4.90 ]
21:00Leganes - Tenerife -:- [ 2.21 | 2.75 | 3.90 ]

HISZPANIA: Primera RFEF - Group 1

17:00Ath. Bilbao B - R. Union 0:0 [ 2.00 | 3.15 | 3.70 ]
17:00Logrones - CF Talavera 1:0 [ 1.83 | 3.20 | 4.30 ]
76'Unionistas - SD Logrones 2:2 [ 1.98 | 3.05 | 3.90 ]
78'Valladolid Promesas - Rayo Majadahonda 0:1 [ 3.35 | 3.00 | 2.18 ]
21:00Ferrol - Leonesa -:- [ 2.30 | 3.05 | 2.95 ]

HISZPANIA: Primera RFEF - Group 2

17:00Barcelona B - Alcoyano 0:0 [ 2.24 | 3.10 | 3.15 ]
17:00UCAM Murcia - Sevilla B 2:1 [ 1.80 | 3.30 | 4.30 ]
78'Algeciras - Betis B 1:1 [ 1.63 | 3.50 | 5.20 ]
78'San Fernando - Castellon 1:1 [ 3.10 | 2.95 | 2.35 ]
21:00Villarreal B - Andorra -:- [ 2.04 | 3.30 | 3.25 ]

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 1

16:15Llanera - Compostela 1:2 [ 2.80 | 3.05 | 2.37 ]
16:30Arenteiro - Leganes B 1:0 [ 2.30 | 3.00 | 2.95 ]
16:45Bergantinos - Palencia CA 1:0 [ 2.34 | 3.15 | 2.75 ]
17:00Coruxo - Salamanca 0:0 [ 2.35 | 2.90 | 2.95 ]

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 2

16:30Pena - Sestao 0:0 [ 3.60 | 3.20 | 1.92 ]
17:00AD San Juan - Izarra 0:1 [ 2.44 | 3.10 | 2.65 ]
17:00Burgos Promesas - Logrones Promesas 0:3 [ 2.08 | 3.15 | 3.20 ]
17:00CD Ardoi - Osasuna B 1:4 [ 4.00 | 3.20 | 1.82 ]
18:00Laredo - Naxara 0:1 [ 2.36 | 3.15 | 2.70 ]

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 3

16:30Ebro - Lleida 1:2 [ 2.33 | 3.00 | 2.85 ]
18:00Badalona - Huesca B 1:1 [ 2.00 | 3.05 | 3.55 ]

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 4

17:00San Roque - Montijo 1:2 [ 1.95 | 3.10 | 3.60 ]
76'Cordoba - Antequera 1:0 [ 1.45 | 3.85 | 6.40 ]

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 1

17:00Polvorin - Alondras -:-
17:30CD Choco - Barco -:-
18:00Noia - Arzua -:-
19:00Ourense CF - Ponteareas -:-
19:30Rapido de Bouzas - Silva SD -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 2

17:00Luarca - Llanes -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 3

16:30Guarnizo - Vimenor -:-
17:00Atletico Albericia - Noja -:-
17:00Castro - Barreda Balompie -:-
17:00Escobedo - Textil Escudo -:-
17:00Torina - UD Samano -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 4

17:00Anaitasuna FT - Uritarra -:-
17:00Aurrera Ondarroa - SD Deusto -:-
17:00Beasain - Barakaldo -:-
18:00Durango - Pasaia -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 5

16:30Peralada - L'Hospitalet -:-
17:00Asco - Vilassar de Mar -:-
19:30Pobla Mafumet - Vilafranca -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 6

17:00Atzeneta - Beniganim 2:1
17:00Torrellano - Recambios Colon 3:1
18:00Saguntino - Castellon B 1:1

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 8

16:30Mirandes B - Santa Marta Tormes 2:1
17:00Atl. Astorga - Numancia B 0:1
17:30Guijuelo - Atl. Tordesillas 3:0

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 9

18:00Torre del Mar - Huetor Tajar 0:1

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 10

17:30Ceuta B - Antoniano -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 11

16:30Binissalem - Poblense 0:0
16:30Llosetense - Soller -:-
16:30Santanyi - Rotlet Molinar 1:0
17:00Constancia - Son Veri 2:0
17:00Inter Ibiza - Mercadal 2:0
17:30Collerense - Platges de Calvia -:-
19:30Campos - Manacor -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 12

13:30Las Palmas C - Atl. Paso 2:2
17:00Villa Santa Brigida - Santa Ursula -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 14

20:00Moralo - Trujillo -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 15

16:00Pamplona - Burlades -:-
16:00Valle Egues - Cortes -:-
16:30Beti Onak - CD Cantolagua -:-
16:30Ezcabarte - Beti Kozkor -:-
17:00CD Gares - Cirbonero -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 16

17:00CF Rapid - Oyonesa -:-
17:00River Ebro - Berceo -:-
18:30Yague - Agoncillo -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 17

16:30CF Illueca - Utebo FC -:-
16:30Santa Anastasia - Epila 1:1

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 18

16:30Illescas - Villarrubia -:-
16:30Villacanas - Guadalajara -:-
17:00Torrijos - Tarancon -:-
17:30Almansa - San Clemente -:-

HOLANDIA: Eredivisie

90+'Utrecht - Heerenveen 2:1 [ 1.41 | 5.10 | 7.20 ]
34'Zwolle - Heracles 0:0 [ 3.10 | 3.30 | 2.35 ]
21:00Waalwijk - Sparta Rotterdam -:- [ 2.78 | 3.33 | 2.57 ]

HOLANDIA: Eerste Divisie

16:30Roda - FC Emmen 1:2 [ 2.38 | 3.35 | 2.85 ]

HOLANDIA: Derde Divisie

15:00Sportlust - Ajax (Am) 9:0

HOLANDIA: Divisie 1 U21 - Sezon jesień

14:30Heerenveen U21 - FC Twente/Heracles U21 -:-
14:45Nijmegen U21 - Feyenoord U21 -:-
15:00Groningen U21 - Den Haag U21 -:-
16:00Almere U21 - Breda U21 -:-

HOLANDIA: Divisie 1 U18 - Sezon jesień

12:00Zwolle U18 - Feyenoord U18 -:-
14:30Ajax U18 - Heerenveen U18 -:-
14:30PSV U18 - Alkmaar U18 -:-
14:30Utrecht U18 - Sparta Rotterdam U18 -:-

HONG KONG: Premier League

10:30Kitchee - Eastern AA 1:0 [ 1.71 | 3.80 | 4.20 ]

INDONEZJA: Liga 1

13:15Persiraja Aceh - Arema 0:2 [ 6.80 | 4.10 | 1.42 ]
15:45Bali United - Bhayangkara Solo 1:2 [ 2.31 | 3.10 | 2.90 ]

IRAN: Division 1

13:15Rayka Babol - Machine Sazi 2:0 [ 1.11 | 5.60 | 30.00 ]
13:30Arman Gohar - Shahin Bushehr 1:0 [ 2.22 | 2.85 | 3.05 ]
13:30Astara - Khooshe Talaee 1:0
13:30Mes Kerman - Mes Shahr Babak 1:0
13:30Qashqai Shiraz - Saipa 1:0
13:30Shahrdari Hamedan - Malavan 0:0
13:30Vista Toorbin - Esteghlal Molasani 0:0 [ 2.05 | 2.85 | 3.65 ]
15:30Esteghlal Khuzestan - Shams Azar Qazvin 1:1
15:30Pars Janoobi Jam - Kheybar Khorramabad 1:4

IRLANDIA: Premier Division

4'Finn Harps - Sligo Rovers 0:0 [ 2.65 | 2.95 | 2.80 ]
20:30Longford - Shamrock Rovers -:- [ 14.00 | 6.20 | 1.18 ]

IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership

16:00Ballymena - Cliftonville 1:0 [ 4.10 | 3.80 | 1.74 ]
16:00Coleraine - Warrenpoint 2:0 [ 1.15 | 7.20 | 16.00 ]
16:00PrzełożoneCrusaders - Glenavon -:- [ 1.83 | 3.80 | 3.60 ]
16:00Glentoran - Portadown 2:2 [ 1.16 | 7.40 | 14.00 ]

IRLANDIA PÓŁNOCNA: Mistrzostwa NIFL

16:00Ballinamallard - Annagh 1:0
16:00Ballyclare - Institute 0:0
16:00Knockbreda - Dundela 3:3
16:00Loughgall - Ards 1:0
16:00Queens Univ. - H&W Welders 1:2

IZRAEL: Ligat ha'Al

17:00Hapoel Hadera - H. Tel Aviv 0:3 [ 3.00 | 3.05 | 2.45 ]
17:45Sakhnin - Kiryat Shmona 0:3 [ 2.05 | 3.15 | 3.75 ]
18:30M. Petach Tikva - Nof Hagalil 4:0 [ 1.93 | 3.30 | 4.10 ]
PrzerwaH. Beer Sheva - Hapoel Jerusalem 2:0 [ 1.24 | 5.20 | 13.00 ]

IZRAEL: Liga Alef North

13:30Ironi Baka - Tayibe 0:2
14:00Hapoel Kafr Kanna - Hapoel Bueine 1:1

JAPONIA: J1 League

07:00Tokushima - Oita 1:1 [ 2.18 | 2.90 | 3.90 ]
07:00Tokyo - Kashima 1:2 [ 2.90 | 3.30 | 2.43 ]
07:00Vegalta Sendai - Hiroshima 2:0 [ 4.50 | 3.45 | 1.83 ]
08:00Shonan - Yokohama FC 2:1 [ 2.40 | 3.00 | 3.25 ]
10:00G-Osaka - Sagan Tosu 1:0 [ 3.45 | 3.25 | 2.16 ]

JAPONIA: J2 League

07:00Albirex Niigata - Blaublitz 1:2 [ 2.04 | 2.85 | 4.20 ]
07:00Kofu - V-Varen Nagasaki 2:1 [ 2.85 | 3.05 | 2.50 ]
07:00Omiya Ardija - Kitakyushu 3:1 [ 1.63 | 3.75 | 5.00 ]
07:00Yamagata - Kusatsu 1:0 [ 1.42 | 4.50 | 6.40 ]
08:00Iwata - Ehime 2:2 [ 1.38 | 4.60 | 7.20 ]

JAPONIA: J3 League

06:00Fujieda MYFC - Grulla Morioka 2:2 [ 2.50 | 3.35 | 2.55 ]
08:00Kagoshima Utd - Azul Claro Numazu 3:1 [ 2.37 | 3.20 | 2.80 ]

JEMEN: Division 1

14:30Al Oruba Zabid - Al Wahda -:-

KANADA: Canadian Premier League

34'HFX Wanderers - Forge 0:0 [ 3.15 | 3.10 | 2.16 ]

KANADA: U Sports

00:15StFX - Dalhousie 0:0
00:15UPEI - Memorial 2:1
00:30Carleton - York 0:2
01:15Windsor - Laurier -:-
01:30Laurentian - Ryerson 0:2
01:30Nipissing - McMaster 1:2
02:15Guelph - Brock 1:0
02:15Laval - Concordia 4:2
02:15Sherbrooke - UQAM 2:1
02:15Trent - UOIT 0:4
03:30UBC Okanagan - UFV 0:1
04:15Victoria - UBC 2:0
20:15Cape Breton - Mount Allison -:-
20:15UNB - Moncton -:-
20:30Toronto - Algoma -:-
21:15Western - Waterloo -:-
22:15Calgary - MacEwan -:-
22:15Lethbridge - Mount Royal -:-
23:15UNBC - Thompson Rivers -:-

KATAR: Division 2

17:45Al Bidda - Al-Kharitiyath -:-
17:45Al-Waab - Al-Shahaniya -:-

KAZACHSTAN: First Division

11:00Aksu - Okzhetpes 3:1 [ 2.35 | 3.10 | 2.75 ]
11:00Baykonur Kyzylorda - Shakhtar Bulat 0:2 [ 2.30 | 3.65 | 2.50 ]
11:00FK Kyran - Taraz-Karatau 2 2:1 [ 1.31 | 5.00 | 6.60 ]
11:00Kairat Academy - Ekibastuz 6:3 [ 2.11 | 3.50 | 2.85 ]
11:00Kyzylzhar Academy - Igilik 1:5 [ 2.07 | 3.45 | 3.00 ]
11:00Maqtaaral - Akademiya Ontustik 2:0

KENIA: Premier League

12:00Talanta FC - Vihiga 2:0

KOLUMBIA: Primera A - Clausura

00:00Jaguares de Cordoba - Envigado 1:1 [ 1.77 | 3.25 | 4.60 ]
02:00Quindio - Petrolera 1:0 [ 2.55 | 2.95 | 2.80 ]
21:00Patriotas - Pereira -:- [ 2.55 | 2.90 | 2.70 ]
23:00Bucaramanga - Pasto -:- [ 1.90 | 3.15 | 3.95 ]

KOLUMBIA: Primera B - Clausura

22:00Boca Juniors - Orsomarso -:- [ 2.55 | 3.10 | 2.55 ]

KOREA POŁUDNIOWA: K League 2

06:30Daejeon - Anyang 3:1 [ 2.55 | 3.05 | 2.60 ]
09:00Ansan Greeners - Seoul E. 0:3 [ 3.30 | 3.05 | 2.13 ]
09:00Bucheon - Asan 0:0 [ 2.47 | 2.95 | 2.80 ]
11:30Busan - Gyeongnam 1:0 [ 2.70 | 3.25 | 2.42 ]
11:30Gimcheon Sangmu - Jeonnam 3:1 [ 1.94 | 3.20 | 3.85 ]

KOREA POŁUDNIOWA: K3 League

07:00Yangju Citizen - Pyeongtaek Citizen 0:1 [ 2.46 | 2.95 | 2.75 ]
08:00Cheongju Jikji - Gimhae 3:0 [ 3.85 | 3.15 | 1.88 ]
08:00Gangneung - Mokpo City 1:1 [ 5.40 | 3.55 | 1.55 ]
08:00Paju Citizen - Ulsan Citizen 0:0 [ 2.70 | 3.05 | 2.41 ]

KOSOWO: Superliga

13:00Gjilani - Feronikeli 1:0
13:00KF Llapi - Drita 1:3
13:00Malisheva - KF Ulpiana 1:2

KOSTARYKA: Primera División - Apertura

03:00San Carlos - Herediano 0:0 [ 2.50 | 3.10 | 2.70 ]
23:00Sporting San Jose - Guadalupe -:- [ 2.16 | 3.20 | 3.05 ]
23:00Zeledon - Grecia -:- [ 2.70 | 3.10 | 2.47 ]

KOSTARYKA: Liga de Ascenso - Apertura

23:00Carmelita - Liberia 0:0
23:15Ad Aserri - CS Uruguay 0:1
04:00San Jose FC - Cofutpa 3:2
69'Municipal Garabito - Escorpiones 2:0
23:00Barrio Mexico - Consultants Desamparados -:- [ 2.03 | 3.25 | 3.35 ]
23:00Municipal Turrialba - Santa Ana -:-

LITWA: Puchar

17:00Zalgiris - FK Panevezys 5:1 [ 1.80 | 3.35 | 3.95 ]

LUKSEMBURG: Dywizja Narodowa

16:00Benfica - UNA Strassen 0:4 [ 10.00 | 5.80 | 1.21 ]
17:00Racing Luxembourg - Mondorf 2:1 [ 1.51 | 4.10 | 5.20 ]
18:30Niedercorn - Union Titus Petange 3:2 [ 1.73 | 3.70 | 4.00 ]
34'Wiltz - Fola 0:0 [ 4.70 | 4.30 | 1.53 ]

ŁOTWA: Optibet Virsliga

13:00BFC Daugavpils - Riga FC 3:0 [ 8.40 | 5.40 | 1.28 ]
13:00OdwołaneFK Liepaja - Noah -:-
13:00Spartaks - Valmiera 1:4 [ 4.80 | 4.40 | 1.53 ]

MACEDONIA PÓŁNOCNA: 1. MFL

14:00Shkupi - Renova 2:1 [ 1.50 | 3.75 | 6.40 ]

MACEDONIA PÓŁNOCNA: 2. MFL

14:00Bratstvo 07 - Sasa 2:1
14:00Kadino Skopje - Veleshta 0:1
14:00KF Gostivar - FK Korab 4:2
14:00Lok. Gradsko - Belasica 0:2
14:00Ohrid - Voska Sport 1:2
14:00Osogovo - Kit Go Pehchevo 0:3
14:00Pobeda - Detonit Junior 1:0
14:00Sileks - Besa 1976 1:0
14:00Sloga Vinica - Kozuv Gevgelija 2:1
14:00Teteks - Vardar 0:3

MALTA: Premier Liga

15:00Gudja - Hamrun 1:3 [ 5.40 | 4.10 | 1.52 ]
75'Mosta FC - Floriana 0:1 [ 3.50 | 3.45 | 1.95 ]
34'Gzira - Balzan 0:0 [ 1.83 | 3.45 | 3.95 ]

MALTA: Challenge League

13:00Mqabba FC - Rabat Ajax 1:2
17:00Senglea Athletics - Zebbug -:-
21:00Marsa FC - Qrendi -:-

MAROKO: Botola Pro

59'Maghreb Fez - Difaa El Jadidi 1:0 [ 2.50 | 2.95 | 2.85 ]
21:30Agadir - Youssoufia Berrechid -:- [ 1.70 | 3.15 | 5.20 ]

MAROKO: Botola 2

16:30Moghreb Tetouan - TAS Casablanca 0:0
16:30Renaissance Zemamra - Jeunesse -:-
16:30USM Oujda - Sale -:-

MEKSYK: Liga MX - Apertura

04:00Mazatlan FC - Queretaro 2:1 [ 2.60 | 2.85 | 3.00 ]
00:00Puebla - Leon -:- [ 2.75 | 3.05 | 2.50 ]
00:06Monterrey - Necaxa -:- [ 1.68 | 3.60 | 4.60 ]

MEKSYK: Liga Premier Serie A - Apertura

23:00CD Zap - Leviatan 3:0
23:00Inter Playa Del Carmen - Dongu 1:0
03:00Alacranes - Tecos FC 2:0
17:00Cimarrones de Sonora 2 - Mazorqueros -:-
19:00Canoneros Marina - La Piedad -:-
23:00Escorpiones - Yalmakan -:-
23:00Tritones Vallarta - Catedraticos Elite -:-
23:15Correcaminos 2 - Coras -:-
23:15Inter de Queretaro - Montaneses -:-
23:15UA Zacatecas - Colima FC -:-
23:30Saltillo - Gavilanes de Matamoros -:-
00:00Mineros de Fresnillo - Leones Negros 2 -:-

MEKSYK: Liga Premier Serie B

23:00Alebrijes de Oaxaca 2 - Lobos Huerta 4:0
03:30Calor De San Pedro - Guerreros De Xico 2:0
23:00Ciervos - Cuautla -:-

MEKSYK: Liga MX U20 - Apertura

16:00Club America U20 - Tigres U20 2:1
16:00Guadalajara U20 - Cruz Azul U20 0:1
16:00Monterrey U20 - Necaxa U20 5:1
16:00Puebla U20 - Leon U20 1:0

MOŁDAWIA: Liga Narodowa

13:00Floresti - Petrocub 3:4 [ 22.00 | 8.00 | 1.07 ]
16:00Milsami - Sf.Gheorghe 2:2 [ 2.10 | 3.95 | 2.65 ]
16:00S. Tiraspol - Balti 2:0 [ 1.07 | 8.20 | 20.00 ]

MOZAMBIK: Mocambola

15:00Costa do Sol - Textafrica 0:0
15:00ENH Vilankulo - Ferroviario Maputo 1:0
15:00Incomati Xinavane - Desportivo Maputo 1:0
15:00Matchedje Mocuba - LD Maputo 1:0

NIEMCY: 2. Bundesliga

13:301. FC Nürnberg - Heidenheim 4:0 [ 2.30 | 3.20 | 3.30 ]
13:30Düsseldorf - Karlsruher 3:1 [ 1.98 | 3.65 | 3.70 ]
13:30Kiel - Darmstadt 1:1 [ 2.35 | 3.55 | 2.95 ]
4'FC Schalke 04 - Dresden 0:0 [ 1.59 | 4.10 | 5.80 ]

NIEMCY: 3. Liga

14:00Magdeburg - Viktoria Berlin 1:0 [ 1.51 | 4.40 | 5.80 ]
14:00Mannheim - Zwickau 1:1 [ 1.86 | 3.60 | 4.10 ]
14:00Saarbrucken - Monachium 1860 1:1 [ 2.36 | 3.40 | 2.90 ]
14:00SC Freiburg II - Verl 3:2 [ 2.95 | 3.25 | 2.43 ]
14:00Wehen - Meppen 3:4 [ 1.95 | 3.55 | 3.75 ]
14:00Wurzburger Kickers - Turkgucu Munchen 2:1 [ 2.42 | 3.25 | 2.95 ]

NIEMCY: Liga Regionalna Północ

13:30SC Weiche-08 - Altona 4:2 [ 1.17 | 6.80 | 12.00 ]
15:00Delmenhorst - Hannover II 1:0 [ 2.30 | 3.50 | 2.70 ]
15:00Jeddeloh - Hildesheim 3:1 [ 2.20 | 3.60 | 2.80 ]

NIEMCY: Liga Regionalna Północno-wschodnia

13:00Chemnitzer - Halberstadt 5:2 [ 1.57 | 4.20 | 4.50 ]
13:00Lichtenberg - Altglienicke 3:0 [ 4.30 | 3.95 | 1.63 ]
13:00Rathenow - Jena 1:3 [ 7.40 | 5.20 | 1.31 ]

NIEMCY: Liga Regionalna Zachód

14:00Aachen - Ahlen 1:4 [ 2.41 | 3.25 | 2.70 ]
14:00B. Moenchengladbach II - Rodinghausen 1:2 [ 2.31 | 3.35 | 2.80 ]
14:00FC Schalke 04 II - Homberg 0:0 [ 1.66 | 3.95 | 4.30 ]
14:00Koeln II - RW Essen 1:1 [ 4.10 | 4.20 | 1.64 ]
14:00Lippstadt - Düsseldorf II 5:2 [ 3.20 | 3.40 | 2.06 ]
14:00Lotte - Wegberg-Beeck 1:2 [ 2.24 | 3.30 | 2.95 ]
14:00Oberhausen - Fortuna Koln 0:2 [ 2.27 | 3.30 | 2.85 ]
14:00Uerdingen - Wuppertaler 0:2 [ 12.00 | 6.40 | 1.17 ]
14:00Wiedenbruck - Straelen 2:0 [ 2.17 | 3.35 | 3.05 ]

NIEMCY: Liga Regionalna Południowo-zachodnia

14:00Elversberg - Giessen 1:1 [ 1.16 | 6.40 | 13.00 ]
14:00FSV Frankfurt - Grossaspach 2:1 [ 2.26 | 3.45 | 2.80 ]
14:00Kassel - Schott Mainz 2:0 [ 1.72 | 3.90 | 4.00 ]
14:00RW Koblenz - Bahlinger 1:0 [ 2.50 | 3.30 | 2.60 ]
14:00Walldorf - 1. FSV Mainz 05 II 0:2 [ 3.30 | 3.65 | 1.95 ]

NIEMCY: Liga Regionalna Bawaria

14:00Eichstatt - Heimstetten 3:0 [ 3.00 | 3.70 | 2.05 ]
14:00Pipinsried - Burghausen 1:0 [ 3.85 | 3.85 | 1.75 ]
14:00Rosenheim - Rain/Lech 1:0 [ 2.85 | 3.60 | 2.17 ]
14:00Schalding - Aubstadt 0:3 [ 3.55 | 3.85 | 1.82 ]
14:00Schweinfurt - Aschaffenburg 2:1 [ 1.38 | 5.00 | 6.20 ]
14:00SpVgg Bayreuth - Buchbach 1:1 [ 1.60 | 4.20 | 4.40 ]

NIEMCY: Oberliga NOFV-Nord

14:00Ludwigsfelder - Greifswald 1:2
14:00MSV Neuruppin - Hansa Rostock II 4:2
14:00RSV Eintracht - Neustrelitz 1:1
14:00Torgelower Greif - Blau Weiss Berlin 4:1
15:00Pampow - Stendal 4:1

NIEMCY: NOFV - Liga Regionalna Południe

13:00Bautzen - Einheit Wernigerode 1:3
14:00Bischofswerdaer - Einheit Rudolstadt 3:0
14:00Blau-Weiss Zorbau - Nordhausen 1:1
14:00Grimma - An der Fahner Hohe 0:0
14:00Martinroda - Halle 1:2
14:00Plauen - Arnstadt 6:0
14:00Sandersdorf - Krieschow 2:1

NIEMCY: Oberliga Schleswig-Holstein

13:00PrzełożoneSC Weiche-08 II - Altenholz -:-
13:30Flensburg - Inter Turkspor Kiel 5:0
14:00Eutin - Eichede 1:3
14:00Kronshagen - Frisia Risum-Lindholm 1:4
14:00PrzełożoneLubeck II - Neumunster -:-
14:00Pansdorf - Todesfelde 2:1
16:00Oldenburger - Preussen Reinfeld 0:3

NIEMCY: Oberliga Hamburg

14:00Meiendorfer SV - Wandsbeker Concordia 0:0
14:00VfL Lohbrugge - Dassendorf 1:1
15:00PrzełożoneCurslack-Neuengamme - Hamm United -:-
18:00Suderelbe - TSV Buchholz 08 -:-

NIEMCY: Oberliga Bremen

13:00Blumenthaler - Vatan Bremen 1:2
13:00Bremer - Borgfeld 6:0
13:00BTS Neustadt - Hemelingen 3:1
13:00Werder Brema III - Brinkumer 1:4
14:30OSC Bremerhaven - Habenhauser 1:0
16:00Aumund-Vegesack - SFL Bremerhaven 5:4

NIEMCY: Oberliga Niedersachsen

16:00Eintracht Northeim - FT Braunschweig 0:3
16:00Ramlingen-Ehlershausen - Lupo-Martini Wolfsburg 3:0

NIEMCY: Oberliga Westfalen

16:30Munster 2 - Paderborn II 0:4

NIEMCY: Oberliga Hessen

14:00Stadtallendorf - Neuhof 2:0
14:30Baunatal - Erlensee 1:1
15:00Fernwald - SV Steinbach 3:1
15:00Flieden - Alzenau 2:2
15:00Hadamar - Ginsheim 4:1
15:00Hessen Dreieich - Waldgirmes 3:2
15:00Hunfelder - Fulda-Lehnerz 2:2

NIEMCY: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

14:00Trier - Gonsenheim 1:0
14:30Arminia Ludwigshafen - Hertha Wiesbach 3:3
15:30Engers - Kaiserslautern II 5:0
15:30Hassia Bingen - Eisbachtal 2:3
15:30Mechtersheim - Pfeddersheim 1:1
15:30Waldalgesheim - Karbach 0:4
15:30Worms - Speyer 2:0
16:30Eppelborn - Dudenhofen 0:0
17:30Emmelshausen - Salmrohr 3:0

NIEMCY: Oberliga Bayern Nord

14:00Spvgg Ansbach 09 - 1. SC Feucht 3:2
14:30Neumarkt - Sand 2:0
15:00Vatan Spor A'burg - Grossbardorf 2:2
15:00Vilzing - Seligenporten 3:1
16:00Karlburg - Bayern Hof 1:1

NIEMCY: Oberliga Bayern Süd

14:00Ismaning - Gundelfingen 4:1
14:00Landsberg - Kirchanschoring 5:1
15:00Deisenhofen - Hankofen-Hailing 0:1
15:00Schwaben Augsburg - Pullach 1:0
15:00Turkspor Augsburg - TSV 1880 Wasserburg 1:1
16:00Regensburg II - Monachium 1860 II 4:1

NIEMCY: Oberliga Baden-Württemberg

14:00Goppinger SV - Oberachern 4:1
14:00SU Neckarsulm - Ravensburg 2:2
14:00TSV Ilshofen - Freiberg 2:7
14:30Freiburger - Reutlingen 0:2
15:30Bietigheim-Bissingen - Stuttgarter Kickers 1:0
15:30Linx - Dorfmerkingen 0:1

NIEMCY: Oberliga Niederrhein

16:00FC Monheim - Baumberg 3:0

NIEMCY: Juniorska Bundesliga Pólnocna

11:00Drezno U19 - Holstein Kiel U19 0:1
11:00Hallescher U19 - Jena U19 3:1
12:00Eimsbutteler U19 - RB Lipsk U19 3:6
12:00Wolfsburg U19 - St. Pauli U19 2:2
13:00Magdeburg U19 - Rostock U19 3:1
13:00Werder Brema U19 - Hamburger SV U19 4:2

NIEMCY: Juniorska Bundesliga Południowa

11:00Freiburg U19 - 1. FC Nürnberg U19 0:4
11:00Kaiserslautern U19 - Ingolstadt U19 2:0
12:00Darmstadt U19 - Karlsruher U19 1:2
12:00Offenbach U19 - Furth U19 2:3

NIEMCY: Juniorska Bundesliga Zachodnia

11:00B. Moenchengladbach U19 - Duisburg U19 2:0
12:00Preussen Munster U19 - Paderborn U19 2:4
14:30Leverkusen U19 - Düsseldorf U19 3:1

NIKARAGUA: Liga Primera - Apertura

23:00Export Sebaco - Juventus Managua -:- [ 2.17 | 3.20 | 2.95 ]

NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

34'Export Sebaco U20 - Juventus Managua U20 0:0
00:00Jalapa U20 - Esteli U20 -:-

NORWEGIA: Eliteserien

16:00Viking - Lilleström 5:1 [ 1.58 | 4.30 | 4.80 ]
18:00Stabaek - Molde 0:3 [ 5.40 | 4.60 | 1.50 ]

NORWEGIA: OBOS-ligaen

13:30Jerv - Start 3:2 [ 2.13 | 3.55 | 2.95 ]

NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 1

12:30Baerum Sportsklubb - Senja 2:0 [ 1.32 | 5.20 | 6.40 ]
15:30Tromsdalen - Halden 2:0 [ 1.46 | 4.80 | 4.90 ]
16:00Floya - Kongsvinger 0:3 [ 16.00 | 9.60 | 1.07 ]
16:00Moss - Floro 3:1 [ 1.63 | 4.40 | 3.90 ]

NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 2

13:30Oygarden - Arendal 3:1 [ 2.65 | 3.50 | 2.31 ]
14:00Egersunds - Fram 3:1 [ 1.34 | 5.00 | 6.60 ]

NORWEGIA: Division 3 - Group 1

13:00Brumunddal - Toten 7:0
13:00Grorud 2 - Elverum 2:3
13:00Kongsvinger 2 - Ull/Kisa 2 2:0
13:00Lillestrom 2 - Raufoss 2 -:-
13:00Lørenskog - Gjellerasen 1:1
13:00Nybergsund - Gjovik-Lyn 0:3
13:00Stovner - Funnefoss/Vormsund 4:2

NORWEGIA: Division 3 - Group 2

13:00Assiden - Mjondalen 2 0:6
13:00Follo - Halsen 3:3
13:00Krakeroy - Orn 1:4
13:00Oppsal - Fredrikstad 2 1:1
13:00Pors Grenland - Sarpsborg 08 2 2:1
13:00Strømsgodset 2 - Honefoss 2:2
13:00Tonsberg - Flint 3:1

NORWEGIA: Division 3 - Group 3

13:00Akra - Djerv 1919 1:1
13:00Brodd - Staal Jorpeland 1:1
13:00Donn - Madla IL 5:0
13:00Hinna - Start 2 0:4
13:00IL Express - Vindbjart 0:3
13:00Mandalskameratene - Vidar 0:1
13:00Sola - Viking 2 4:0

NORWEGIA: Division 3 - Group 4

13:00Bjarg - Fana 1:3
13:00Fjora - Lysekloster 2:0
13:00Frigg - Lyn 5:0
13:00Fyllingsdalen - Sogndal 2 5:1
13:00OS - Sandviken 1:5
13:00Ready - Brann 2 1:0
13:00Stord - Ardal 5:2

NORWEGIA: Division 3 - Group 5

13:00Aalesund 2 - Melhus 3:2
13:00Kolstad - Traeff 1:3
13:00Molde 2 - Volda TI 4:1
13:00Ntnui - Byåsen 1:3
13:00Strindheim - Ranheim 2 2:2
13:00Tiller - Orkla 4:0
13:00Tynset - Spjelkavik 0:3

NORWEGIA: Division 3 - Group 6

13:00Bodo/Glimt 2 - Finnsnes 5:0
13:00Nordstrand - Rana FK 1:0
13:00Skanland - Junkeren 1:4
13:00Skeid 2 - Lokomotiv Oslo 1:2
13:00Skjervoy - Mjolner 1:2
13:00Stabaek 2 - Tromsø 2 1:0
13:00Ullern - Melbo 4:0

PAKISTAN: Premier League

12:00Humma - Muslim 5:0 [ 8.00 | 4.40 | 1.33 ]
15:15Pakistan Air Force - SNGPL -:- [ 1.52 | 3.65 | 5.60 ]

PANAMA: LPF - Clausura

03:00San Francisco - Chiriqui 1:0 [ 2.15 | 2.85 | 3.70 ]
23:00Alianza - Miguelito -:- [ 2.31 | 2.75 | 3.25 ]
23:00Arabe Unido - Costa del Este -:- [ 2.50 | 2.65 | 3.05 ]

PARAGWAJ: Primera Division - Clausura

23:00River Plate - Sol De America -:- [ 3.00 | 3.15 | 2.22 ]

PERU: Liga 1 - Clausura

18:00Huancayo - Binacional 2:0 [ 2.90 | 3.25 | 2.27 ]
19'U. San Martin - Alianza Atl. 0:0 [ 3.05 | 3.15 | 2.26 ]
22:30U. de Deportes - Cusco -:- [ 1.71 | 3.75 | 4.00 ]

POLSKA: eWinner 2 liga

14:00Wigry Suwałki - GKS Bełchatów 2:1 [ 1.98 | 3.40 | 3.60 ]
14:00Znicz Pruszków - Ruch Chorzów 2:0 [ 3.20 | 3.50 | 2.12 ]
14:55KKS Kalisz - Lech Poznań 2 2:2 [ 1.63 | 3.95 | 4.30 ]
15:00Chojniczanka - Garbarnia Kraków 1:3 [ 1.75 | 3.65 | 4.35 ]
15:00Olimpia Elbląg - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:0 [ 1.92 | 3.45 | 3.80 ]
15:00Sokół Ostróda - Motor Lublin 1:1 [ 7.50 | 4.70 | 1.37 ]
15:00Wisła Puławy - Śląsk Wrocław 2 0:1 [ 2.10 | 3.50 | 3.20 ]
18:00Stal Rzeszów - Pogoń Siedlce 3:0 [ 1.42 | 4.70 | 6.30 ]

POLSKA: III Liga - Grupa I

12:00KS Kutno - Lechia Tomaszów Mazowiecki 2:1 [ 2.30 | 3.52 | 2.55 ]
12:00Unia Skierniewice - ŁKS Łódź II 1:1 [ 1.50 | 4.00 | 5.10 ]
13:00Wissa Szczuczyn - GKS Wikielec 1:1 [ 2.83 | 3.50 | 2.12 ]
14:00Błonianka Błonie - Broń Radom 2:0 [ 2.10 | 3.45 | 2.90 ]
14:00Sokół Aleksandrów Ł. - Znicz Biała Piska 0:1 [ 2.35 | 3.45 | 2.53 ]
14:00Świt Nowy Dwór - Pilica Białobrzegi 3:0 [ 1.80 | 3.70 | 3.50 ]
14:00Ursus Warszawa - Legia II 0:4 [ 3.95 | 3.70 | 1.70 ]
17:00Polonia Warszawa - Pelikan Łowicz 3:1 [ 1.55 | 3.95 | 4.70 ]

POLSKA: III Liga - Grupa II

12:30Bałtyk Koszalin - Kotwica Kołobrzeg 1:4 [ 4.40 | 4.60 | 1.50 ]
13:00Elana Toruń - Pogoń Szczecin II 5:0 [ 1.70 | 4.00 | 3.65 ]
14:00Kluczevia Stargard - Bałtyk Gdynia 1:2 [ 3.20 | 4.25 | 1.77 ]
14:00Nowe Skalmierzyce - GKS Przodkowo 5:1 [ 1.38 | 4.60 | 5.90 ]
14:00Starogard Gdański - Sokół Kleczew 0:2 [ 2.25 | 3.70 | 2.52 ]
14:30Unia Janikowo - Błękitni Stargard 6:1 [ 2.20 | 3.70 | 2.59 ]
15:00Polonia Środa Wlkp. - Olimpia Grudziądz 0:0 [ 3.20 | 4.00 | 1.82 ]
17:30Stolem Gniewino - Jarota Jarocin 1:1 [ 1.85 | 4.00 | 3.10 ]
18:00Zawisza Bydgoszcz - Świt Skolwin 1:1 [ 2.87 | 3.80 | 2.00 ]

POLSKA: III Liga - Grupa III

13:00Warta Gorzów - Gwarek Tarnowskie Góry 2:3 [ 2.66 | 3.70 | 2.15 ]
14:00LKS Goczałkowice Zdrój - Lechia Zielona Góra 2:0 [ 1.35 | 4.70 | 6.30 ]
14:00Miedź Legnica 2 - Pniówek-74 Pawłowice 5:1 [ 2.05 | 3.80 | 2.78 ]
14:00Piast Żmigród - Foto-Higiena Gać 4:1 [ 2.00 | 3.50 | 3.05 ]
15:00Carina Gubin - Rekord Bielsko-Biała 1:2 [ 3.50 | 3.70 | 1.80 ]
15:00Polonia Bytom - Ślęza Wrocław 2:0 [ 2.46 | 3.60 | 2.34 ]
17:00Odra Wodzisław - MKS Kluczbork 1:0 [ 1.85 | 4.00 | 3.10 ]
80'Karkonosze Jelenia Góra - Stal Brzeg 0:1 [ 3.50 | 3.95 | 1.75 ]

POLSKA: III Liga - Grupa IV

14:00Czarni Połaniec - Wisła Sandomierz 2:1 [ 2.00 | 3.60 | 3.00 ]
14:00KSZO Ostrowiec - Stal Stalowa Wola 0:1 [ 2.55 | 3.25 | 2.43 ]
14:00Orlęta Radzyń Podlaski - ŁKS Łagów 4:1 [ 2.40 | 3.50 | 2.45 ]
14:00Siarka Tarnobrzeg - Chełmianka Chełm 0:1 [ 1.90 | 3.70 | 3.20 ]
14:00Unia Tarnów - Korona Rzeszow 3:1 [ 2.15 | 3.50 | 2.78 ]
14:00Wólczanka Wólka Pełkińska - Avia Świdnik 0:3 [ 3.35 | 3.70 | 1.85 ]
15:00Wisłoka Dębica - Cracovia 2 2:0 [ 2.38 | 3.50 | 2.47 ]

POLSKA: Centralna Liga Juniorów

11:15Arka Gdynia U18 - Stal Rzeszów U18 2:1
12:00Cracovia U18 - Raków Częstochowa U18 0:3
12:00Śląsk Wrocław U18 - Jagiellonia Białystok U18 0:2
12:00Warta Poznań U18 - Polonia Warszawa U18 1:2
12:00Zagłębie Lubin U18 - Górnik Zabrze U18 1:1
12:15Lech Poznań U18 - Legia Warszawa U18 1:2
12:30UKS SMS Łódz U18 - Wisła Kraków U18 1:0

PORTUGALIA: Liga Portugal

16:30Santa Clara - Famalicao 0:2 [ 2.60 | 3.15 | 2.90 ]
75'Tondela - FC Porto 1:2 [ 12.50 | 6.35 | 1.25 ]
21:30Sporting - Moreirense -:- [ 1.20 | 7.00 | 16.50 ]

PORTUGALIA: Liga Portugal 2

12:00Penafiel - Rio Ave 1:1 [ 3.45 | 3.15 | 2.16 ]
15:00Casa Pia - Chaves 1:0 [ 2.13 | 3.30 | 3.40 ]
16:30FC Porto B - Farense 0:0 [ 2.26 | 3.30 | 3.10 ]
76'Benfica B - Academica 3:1 [ 1.86 | 3.70 | 3.85 ]

PORTUGALIA: Liga 3

14:00Santarem - CD Cova da Piedade 0:2
16:00Lusitania FC - Fafe 3:1
16:00Oliveirense - S. Joao Ver 0:0
16:00Pevidem - Canelas 2010 1:2
16:00Sporting B - Alverca 1:2
4'Real SC - Setubal 0:0

REUNION: Regionale 1

13:30St Marienne - Saint-Pauloise -:-
14:00Capricorne - Piton -:-

ROSJA: Premier Liga

13:00Nizhny Novgorod - Krasnodar 1:4 [ 6.20 | 4.30 | 1.48 ]
15:30FK Rostów - Arsienał Tuła 4:0 [ 1.81 | 3.45 | 4.60 ]
18:00CSKA Moskwa - Samara 3:1 [ 1.80 | 3.65 | 4.30 ]

ROSJA: FNL

11:00Tomsk - Wołgar Astrachań 2:1 [ 1.90 | 3.15 | 4.10 ]
12:00Neftekhimik - Tekstilshtik 3:1 [ 1.21 | 5.40 | 13.00 ]
13:00Orenburg - SKA Chabarowsk 2:0 [ 1.72 | 3.50 | 4.50 ]
14:00Akron Togliatti - Olimp-Dolgoprudny 2:1 [ 1.95 | 3.05 | 4.00 ]
15:00R. Volgograd - Alania Vladikavkaz 0:0 [ 3.15 | 3.25 | 2.14 ]
16:00F Woroneż - M. Lipetsk 3:2 [ 1.17 | 5.80 | 14.00 ]
16:00Kamaz - Sp. Moskwa 2 4:1 [ 1.87 | 3.45 | 3.60 ]
16:00Krasnodar 2 - Kuban 1:2 [ 2.21 | 3.20 | 3.05 ]
16:00Torpedo Moscow - Jenisej 2:1 [ 1.51 | 4.00 | 5.20 ]
18:00Bałtika - Veles Moscow 1:0 [ 1.62 | 3.50 | 5.20 ]

ROSJA: FNL 2 - Group 1

13:00Biolog - SKA Rostov 1:3 [ 7.00 | 4.00 | 1.39 ]
13:00Legion Dynamo - Tuapse 0:1 [ 1.36 | 4.50 | 7.20 ]
14:00FK Chayka - Forte Taganrog 1:1 [ 1.66 | 3.45 | 4.80 ]
15:00Mashuk - R. Volgograd 2 1:1 [ 1.39 | 4.40 | 6.40 ]
15:00Maykop - Alania 2 1:1 [ 1.41 | 4.40 | 6.20 ]

ROSJA: FNL 2 - Group 4

12:00Chelyabinsk - Miass 2:0 [ 1.26 | 5.00 | 9.00 ]
12:00Tiumeń - Lada Togliatti 7:0 [ 1.07 | 8.20 | 19.00 ]
12:00Zenit-Izhevsk - Orenburg 2 1:1 [ 2.01 | 3.20 | 3.35 ]
13:00Nosta - Amkar 1:0 [ 4.40 | 3.65 | 1.68 ]
13:00Tuymazy - Ulyanovsk 0:5 [ 4.30 | 3.80 | 1.63 ]
14:00Zvezda Perm - Ural 2 1:0 [ 1.77 | 3.50 | 4.00 ]

ROSJA: Liga Juniorów

10:00Chertanovo M. U19 - Zenit U19 2:1

RPA: Pierwsza liga

15:30Maritzburg Utd - TS Galaxy 1:0 [ 2.32 | 3.00 | 3.25 ]
17:30Cape Town City - Golden Arrows 4:3 [ 2.30 | 2.95 | 3.45 ]

RPA: GladAfrica Championship

15:30Jomo Cosmos - JDR Stars 0:1 [ 5.20 | 3.40 | 1.60 ]
15:30TS Sporting - Polokwane -:-
15:30Uthongathi - Pretoria Callies 3:1 [ 2.28 | 2.90 | 3.05 ]
15:30Venda - Cape Town All Stars 1:1 [ 2.60 | 2.80 | 2.60 ]

RPA: Diski Challenge

10:00Amazulu U23 - Marumo Gallants U23 0:0
10:00Chippa United U23 - Cape Town City U23 1:0
10:00Kaizer U23 - TS Galaxy U23 1:0
12:00Mamelodi U23 - Sekhukhune U23 4:0

RUMUNIA: Liga 1

14:00FC Voluntari - FC Arges 0:2 [ 2.55 | 2.80 | 3.00 ]
16:30Mioveni - Botosani 1:1 [ 3.70 | 2.95 | 2.12 ]
PrzerwaDin. Bucharest - Rapid Bukareszt 0:0 [ 3.35 | 3.05 | 2.20 ]

RUMUNIA: Liga 2

10:00Astra - Calarasi 3:0 [ 1.90 | 3.25 | 3.60 ]
10:00Metaloglobus Bucharest - Csikszereda M. Ciuc 1:1 [ 2.45 | 2.95 | 2.75 ]
10:00Poli Iasi - Viitorul Tg. Jiu 1:3 [ 1.80 | 3.25 | 4.05 ]
10:00Unirea Constanta - Braila 2:0 [ 2.20 | 3.60 | 2.64 ]
11:30FC Hermannstadt - Selimbar 3:2 [ 1.38 | 4.00 | 7.30 ]
14:00Politehnica Timisoara - Ripensia Timisoara 1:3 [ 2.00 | 3.15 | 3.40 ]

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 1

14:00CSM Bacau - Bucovina Radauti -:- [ 3.90 | 3.75 | 1.70 ]
14:00Dante Botosani - Somuz Falticeni 2:1 [ 1.70 | 3.75 | 3.90 ]
14:00Foresta Suceava - Ceahlaul -:- [ 2.30 | 3.60 | 2.51 ]
14:00Husana Husi - Stiinta Miroslava 1:1 [ 2.00 | 3.60 | 3.00 ]
14:00Sporting Vaslui - CSM Pascani 2:0 [ 1.50 | 4.20 | 4.85 ]

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 2

13:00CSM Focsani - Sporting Liesti 2:0 [ 1.83 | 3.50 | 3.60 ]
14:00CS Faurei - Metalul Buzau -:-
14:00Otelul - CSM Ramnicu Sarat 4:1 [ 1.33 | 4.75 | 6.70 ]
14:00Viitorul Ianca - Sportul Chiscani -:-

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 3

14:00Afumati - Fetesti 5:0
14:00Agricola Borcea - Inainte Modelu -:-
14:00CSM Oltenita - Popesti Leordeni -:-
14:00Gloria Albesti - F. Constanta 2 1:1 [ 5.70 | 4.50 | 1.40 ]
14:00Recolta Gh. Doja - Voluntari 2 -:-

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 4

14:00Progresul Spartac - Bradu 2:0 [ 1.10 | 8.00 | 13.00 ]
14:00Tunari - Din. Bucharest 2 1:0 [ 1.45 | 4.40 | 5.10 ]

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 5

13:00SR Brasov - Targu Secuiesc 1:2 [ 2.10 | 3.60 | 2.80 ]
14:00Cetate Rasnov - Odorheiu -:-
14:00CSO Plopeni - Sepsi Sf. Gheorghe 2 -:-
14:00Kids Tampa Brasov - FC Pucioasa 1:2 [ 9.10 | 6.50 | 1.18 ]

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 6

14:00Horezu - Sporting Rosiori -:- [ 2.86 | 3.50 | 2.10 ]
14:00Minerul Costesti - Vedita Colonesti -:- [ 4.20 | 3.90 | 1.62 ]

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 7

14:00CSM Resita - Pandurii -:- [ 1.65 | 3.75 | 4.20 ]
14:00Jiul Petrosani - Aurul Brad -:-
14:00Progresul Ezeris - Lupac -:- [ 4.50 | 3.80 | 1.60 ]
14:00Viitorul Simian - CSM Deva 1:2 [ 3.70 | 3.70 | 1.75 ]

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 8

14:00Avantul Periam - Crisul Chisineu Cris -:- [ 6.30 | 4.75 | 1.35 ]
14:00OdwołanePoli Timisoara - Soimii Lipova -:-
14:00Progresul Pecica - Bisnov 2:1 [ 1.85 | 3.75 | 3.30 ]

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 9

14:00CS Hunedoara - Metalurgistul Cugir -:- [ 1.50 | 4.20 | 4.85 ]
14:00Gloria 2018 Bistrita - Ocna Mures 2:0 [ 1.90 | 3.60 | 3.25 ]
14:00Unirea Alba-Iulia - Avantul Reghin -:-

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 10

14:00Baia Mare - CFR Cluj II 3:0 [ 1.70 | 3.80 | 3.85 ]
14:00Baile Felix - CA Oradea -:- [ 2.15 | 3.60 | 2.72 ]
14:00CSM Zalau - Luceafarul Oradea -:-
14:00Progresul Somcuta Mare - CSM Satu Mare -:- [ 1.80 | 3.60 | 3.60 ]
14:00Simleul Silvaniei - Somesul Dej -:- [ 3.95 | 3.60 | 1.72 ]

RUMUNIA: Romanian Cup Women

13:00Bihor K - Baia Mare K -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

15:00Domagnano - Tre Fiori 2:4 [ 2.20 | 3.35 | 2.85 ]
15:00Juvenes/Dogana - Fiorentino 0:1
15:00San Giovanni - Cailungo 0:0
15:00Virtus - La Fiorita 0:0

SERBIA: Super Liga

15:00Mladost - Kolubara 3:1 [ 1.75 | 3.55 | 4.30 ]
17:00Sp. Subotica - Metalac 2:0 [ 1.93 | 3.45 | 3.55 ]

SERBIA: Prva Liga

14:00Graficar Beograd - Timok 2:0 [ 1.59 | 3.75 | 4.90 ]
14:00Indjija - Buducnost Dobanovci 2:1 [ 1.39 | 4.10 | 7.00 ]
14:00Javor - Zeleznicar Pancevo 3:3 [ 1.68 | 3.50 | 4.60 ]
14:00Rad - Kabel Novi Sad 3:2 [ 1.38 | 3.90 | 8.60 ]
14:00Sremska Mitrovica - Loznica 1:2 [ 1.91 | 3.10 | 3.90 ]

SERBIA: Srpska Liga - Belgrade

13:00Brodarac - OFK Beograd 1:0
14:30BSK Borca - Borac Lazarevac -:-
14:30Lestane - Jedinstvo Surcin 1:0
14:30Radnicki Obrenovac - TEK Sloga -:-
14:30Zemun - BASK -:-

SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina

14:301. Maj Ruma - Hajduk 1912 3:1
14:30Feniks 1995 - Jedinstvo SP 3:0
14:30Omladinac NB - Becej 2:3
14:30Radnicki 1912 - Kikinda 3:0
14:30Radnicki Zrenjanin - Stari Grad 2:1
14:30Tekstilac - Borac Sakule 1:2
14:30Vrsac - Borac Sajkas 3:0

SERBIA: Srpska Liga - East

13:30Jagodina - Mesevo 2:0
13:30Paracin - Buducnost Popovac 1:1
13:30Sloga Leskovac - Radnicki S. 1:3

SERBIA: Srpska Liga - West

13:30Buducnost Arilje - Takovo 2:1
13:30Jedinstvo U. - Sloga 1940 1:0
13:30Macva Bogatic - Borac 1926 1:0
13:30Sloboda - Sloga Pozega 3:2
13:30Sloga Kraljevo - Real Podunavci 0:0
13:30Smederevo - Mladi Radnik 3:0

SIERRA LEONE: Premier League

18:00Old Edwardians - RSLAF -:-
20:00Kallon - Sierra Leone Police -:-

SŁOWACJA: Fortuna liga

18:00Pohronie - Trnava 0:2 [ 5.20 | 4.07 | 1.55 ]
18:00Senica - Ruzomberok 0:2 [ 3.55 | 3.45 | 2.03 ]
18:00Z. Moravce-Vrable - Trencin 0:1 [ 3.05 | 3.60 | 2.18 ]

SŁOWACJA: 2. liga

12:30FK Humenne - Banska Bystrica 1:1 [ 2.76 | 3.25 | 2.40 ]
14:00Slovan Bratysława B - Skalica 1:2 [ 5.70 | 4.30 | 1.47 ]
14:30Bardejov - Podbrezova 0:2 [ 5.50 | 3.85 | 1.55 ]
14:30Trebisov - Puchov 2:1 [ 2.05 | 3.65 | 3.10 ]
14:30Zilina B - Kosice 3:2 [ 2.30 | 3.60 | 2.67 ]

SŁOWACJA: Dywizja C-Zachód

14:00FK Nove Zamky - Sala 1:1
14:00Kalna n. Hronom - Levice 1:0
14:00Marcelova - Povazska Bystrica 0:1
14:00Partizanske - Belusa 0:0

SŁOWACJA: Dywizja C-Wschód

14:00Lipany - Sobrance-Sobranecko 3:1
14:00Presov - Giraltovce 2:1
14:00Rudnany - 1.FK Svidnik 2:1
14:00Vranov - Snina 3:0

SŁOWACJA: Divison C Central

14:00D. Kubin - Rakytovce 3:2
14:00L. Hradok - Jednota Banova 2:1
14:00MSK Lucenec - Kovacova 3:1
14:00R. Sobota - Cadca 4:2

SŁOWACJA: Divison C Bratislava

14:00Bernolakovo - Slovan Most 2:1
14:00Inter Bratysława - Kalinkovo 3:2
14:00Pezinok - D. Luzna 1:2

SŁOWENIA: Prva Liga

15:00Bravo - Domzale 0:1 [ 2.16 | 3.15 | 3.25 ]
17:00Aluminij - Celje 0:1 [ 3.10 | 3.15 | 2.23 ]
19'Koper - O. Ljubljana 0:1 [ 2.65 | 3.20 | 2.55 ]

SŁOWENIA: 2. SNL

15:00Bilje - Krsko 0:0 [ 1.64 | 3.95 | 4.20 ]
15:00PrzełożoneGorica - Drava -:- [ 1.12 | 6.40 | 13.00 ]
15:00Ilirija - Primorje 0:1 [ 3.45 | 3.80 | 1.83 ]
15:00Rogaska - Nafta 1:3 [ 3.20 | 3.60 | 1.95 ]
73'Brezice - Triglav 1:1 [ 8.00 | 5.20 | 1.28 ]

SŁOWENIA: 3. SNL - East

15:00Dobrovce - Posavje Krsko 4:1
15:00Dravinja - Podvinci 2:0
15:00Smarje - NK Bistrica 0:2
19:00Korotan - Dravograd -:-

SŁOWENIA: 3. SNL - West

15:00Ljubljana Svoboda - Sencur 1:4
15:00NK Adria - Fama Vipava 0:2
15:00Sava Kranj - Tolmin 3:2
15:00Sobec Lesce - Ziri 3:0
15:30Izola - Grosuplje -:-

SZKOCJA: Premiership

16:00Aberdeen - Hibernian 1:0 [ 2.11 | 3.20 | 3.65 ]
16:00Celtic - St. Johnstone 2:0 [ 1.24 | 6.00 | 12.00 ]
16:00Dundee Utd - Motherwell 2:1 [ 2.28 | 3.00 | 3.30 ]
16:00Hearts - Dundee FC 1:1 [ 1.55 | 4.20 | 5.60 ]
16:00Ross County - Livingston 2:3 [ 2.33 | 3.10 | 3.20 ]

SZKOCJA: Dywizja 1

16:00Arbroath - Ayr 1:1 [ 1.76 | 3.55 | 4.30 ]
16:00Kilmarnock - Hamilton 2:1 [ 1.62 | 3.75 | 5.40 ]
16:00Partick Thistle - Dunfermline 0:0 [ 1.72 | 3.75 | 4.50 ]
16:00Queen of South - Morton 0:0 [ 2.18 | 3.25 | 3.30 ]
16:00Raith - Inverness 1:1 [ 2.45 | 3.15 | 2.90 ]

SZKOCJA: League One

16:00Airdrieonians - Dumbarton 3:2 [ 1.66 | 3.80 | 4.50 ]
16:00Cove Rangers - Clyde 3:0 [ 1.33 | 4.80 | 7.60 ]
16:00Montrose - East Fife 4:1 [ 1.61 | 3.90 | 4.70 ]
16:00Peterhead - Falkirk 0:0 [ 2.90 | 3.40 | 2.21 ]

SZKOCJA: Highland League

16:00Deveronvale - Lossiemouth 6:0
16:00Turriff Utd - Fort William 3:2

SZKOCJA: Lowland League

16:00Cumbernauld Colts - Celtic B -:-
16:00Edinburgh University - Vale Of Leithen 3:0
16:00Rangers B - Caledonian Braves 3:1

SZKOCJA: Scottish Cup

16:00Annan - Jeanfield Swifts 3:1 [ 1.60 | 4.50 | 4.20 ]
16:00Banks O' Dee - Nairn County 5:0 [ 1.61 | 4.60 | 4.00 ]
16:00Berwick - Stirling 1:2 [ 5.80 | 4.90 | 1.40 ]
16:00Brechin - Haddington Athletic 2:1
16:00Broomhill - Tranent Juniors 0:2 [ 3.00 | 4.30 | 1.91 ]
16:00Brora Rangers - Albion Rovers 0:0 [ 2.15 | 3.70 | 2.85 ]
16:00Cowdenbeath - Civil Service Strollers 2:4 [ 1.83 | 3.95 | 3.45 ]
16:00Dalbeattie Star - Rothes 0:0 [ 3.30 | 4.10 | 1.83 ]
16:00Dunbar United - Lothian Thistle 1:1
16:00East Kilbride - Stirling University 4:0
16:00East Stirlingshire - Bonnyrigg Rose 0:3 [ 4.30 | 4.60 | 1.56 ]
16:00Edinburgh City - Bo'ness United 2:1
16:00Formartine Utd - Forfar 0:2
16:00Kelty Hearts - Buckie Thistle 4:1 [ 1.23 | 6.20 | 8.60 ]
16:00Preston Athletic - Auchinleck Talbot 0:2
16:00Sauchie - Dunipace 2:1
16:00St. Cuthbert Wand. - Gala Fairydean 1:3
16:00Stenhousemuir - Huntly 4:1 [ 1.15 | 7.00 | 14.00 ]
16:00Stranraer - Darvel 0:1 [ 1.85 | 4.40 | 3.15 ]

SZWAJCARIA: Super League

18:00Young Boys - Lausanne 3:2 [ 1.14 | 8.20 | 16.00 ]
4'Grasshoppers - Zurich 0:0 [ 2.50 | 3.40 | 2.65 ]

SZWAJCARIA: Challenge League

18:00Vaduz - Schaffhausen 2:1 [ 1.96 | 3.45 | 3.45 ]
18:00Winterthur - Kriens 6:1 [ 1.68 | 3.65 | 4.50 ]

SZWAJCARIA: Promotion League

16:00Breitenrain - Basel II 2:1
16:00Bruhl SG - Biel 1:1
16:00Cham - Young Boys II 1:3
16:00YF Juventus - Chiasso 1:2
16:00Zurich II - Sion II 4:0 [ 1.96 | 3.70 | 3.25 ]
17:00Nyonnais - Bavois 2:3
17:00Rapperswil - Etoile-Carouge 1:1
79'Black Stars - Bellinzona 1:3 [ 2.70 | 3.55 | 2.30 ]

SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 1

17:00Echallens - Chenois 4:0
17:00Lancy - Bulle 2:2
17:00Monthey - Lausanne II 1:1
17:00Oberwallis Naters - Martigny 1:0
17:00Terre Sainte - Sarraz-Ecleplens 1:4
17:30La Chaux-De-Fonds - Meyrin 1:2
17:30Vevey - Thun II 1:0

SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 2

16:00Hongg - Koniz 0:0
16:00Luzern II - Bassecourt 3:0
16:00Zug - Schotz 0:3

SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 3

15:30St. Gallen II - Balzers 4:1
16:00Baden - Thalwil 4:1
16:00Gossau - Lugano II 5:3
16:00Wettswil-Bonstetten - Eschen 0:1
17:00Freienbach - Tuggen 3:1
17:30Paradiso - Linth 2:2

SZWECJA: Allsvenskan

15:00Djurgarden - Kalmar 3:2 [ 1.71 | 3.80 | 4.70 ]
17:30Hacken - Halmstad 2:3 [ 2.13 | 3.35 | 3.45 ]

SZWECJA: Superettan

13:00Vasalunds - Västerås SK 0:1 [ 2.13 | 3.25 | 3.00 ]
15:00Jonkopings - Orgryte 0:2 [ 3.00 | 3.35 | 2.30 ]
15:00Norrby - Östers 0:0 [ 2.22 | 3.20 | 3.25 ]

SZWECJA: Dywizja 1 - Norra

13:00Brommapojkarna - Sollentuna 1:0 [ 1.24 | 5.80 | 8.40 ]
13:00Gefle - Hudiksvalls 3:2 [ 1.60 | 3.95 | 4.50 ]
16:00Orebro Syr. - Hammarby TFF 1:2 [ 2.32 | 3.55 | 2.60 ]
16:00Taby - Sandvikens 3:1 [ 4.10 | 4.00 | 1.64 ]

SZWECJA: Dywizja 1 - Södra

13:00Qviding - Torns 3:1 [ 1.74 | 3.70 | 3.80 ]
13:00Tvaakers - Lunds 0:1 [ 1.68 | 3.80 | 4.10 ]
13:00Vanersborgs IF - Ljungskile 0:1 [ 2.40 | 3.30 | 2.60 ]
15:00Assyriska IK - Utsiktens 0:2 [ 4.20 | 4.20 | 1.61 ]
15:00Osterlen FF - Atvidabergs 5:3 [ 2.43 | 3.45 | 2.50 ]
16:00Oskarshamns - Lindome 6:1 [ 1.41 | 4.50 | 6.00 ]

SZWECJA: Dywizja 2 - Norrland

12:00Ytterhogdals - Taftea IK 1:0
13:45Notvikens IK - Storfors AIK 3:0
14:00Bodens - Froso IF 5:1
14:00IFK Ostersund - Gottne IF 1:1
14:00Skelleftea - Stode 1:1
16:00Sandviks - Team TG FF 3:0
16:15Bergnasets AIK - Friska Viljor FC 1:1

SZWECJA: Dywizja 2 - Norra Svealand

13:00FC Arlanda - Upsala 0:1
13:00Kungsangens - Karlbergs 0:1
13:00Lidingo IFK - Jarfalla 1:3
13:00Sandvikens - Gute 2:0
13:00Skiljebo - Kvarnsvedens -:-
14:00Osteraker IFK - Enskede 1:0

SZWECJA: Dywizja 2 - Västra Götaland

13:00Hoganas - Vinbergs 2:2
14:00Angelholms - Torslanda 4:1
14:00Dalstorps IF - Assyriska BK 5:0
14:00Frölunda - Onsala BK 1:4
14:00Husqvarna - Varbergs GIF 3:1

SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Götaland

14:00Nosaby IF - IFK Hassleholm 3:1
15:00Eslovs - IFK Berga 0:3
15:00Hassleholms IF - Asarums 4:0
15:00Kristianstads - Solvesborgs 3:0
16:00Balkan - Karlskrona 2:0
18:00Rappe GOIF - Olympic 0:1

SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Svealand

14:00Motala - Arameisk-Syrianska 6:1
14:00Smedby - IFK Eskilstuna 1:1
14:00Syrianska - Rynninge 2:3
15:00Mjolby AI FF - Tyreso 10:1

SZWECJA: Division 2 - Norra Götaland

14:00Ahlafors IF - Kumla 2:0
14:00Angered - Vanersborgs FK 4:1
14:00Nordvarmland - IFK Skovde FK 0:0
14:30Gauthiod - Lidkopings FK 5:0

ŚWIAT: Mecze towarzyskie - Kobiety

23:00Dominikana K - Boliwia K 3:0
10:45Australia K - Brazylia K 3:1 [ 2.35 | 3.30 | 2.61 ]
21:00Kanada K - Nowa Zelandia K -:- [ 1.28 | 4.90 | 7.95 ]
22:00Ekwador K - Wenezuela K -:-
23:00Meksyk K - Argentyna K -:-
23:00Portoryko K - Guyana K -:-
00:00Kolumbia K - Chile K -:-

TAJLANDIA: Thai League 1

12:30Nakhon Ratchasima - Samut Prakan City 1:0 [ 2.75 | 3.10 | 2.35 ]
13:00Chonburi - Chiangmai Utd 1:1 [ 1.38 | 4.40 | 6.40 ]
13:00Muangthong - Police Tero 2:1 [ 1.54 | 4.10 | 4.60 ]
14:00Chiangrai - Khonkaen Utd. 1:0 [ 1.25 | 5.00 | 8.80 ]

TAJLANDIA: Thai League 2

12:00Khonkaen FC - Lampang 1:3
13:00Muangkan Utd - Ranong -:-
13:30Kasetsart - Nakhon Pathom 1:0
14:00Customs Utd - Trat FC 1:2
14:00Sukhothai - Thai Navy 3:0

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

13:00Namungo - Kinondoni MC 1:1 [ 2.85 | 2.55 | 2.70 ]
15:00Geita Gold - Mbeya City 1:1 [ 3.50 | 2.80 | 2.13 ]

TUNEZJA: Ligue Professionnelle 1

15:30Bizertin - Hamam-Sousse 0:0
15:30Chebba - Zarzis 0:0
15:30Hammam-Lif - US Tataouine 1:2

TURCJA: Super Lig

12:30Rizespor - Kasimpasa 2:1 [ 2.76 | 3.27 | 2.42 ]
15:00Gaziantep - Giresunspor 1:1 [ 2.33 | 3.05 | 3.10 ]
15:00Konyaspor - Kayserispor 2:0 [ 1.68 | 3.70 | 4.65 ]
18:00Goztepe - Trabzonspor 0:1 [ 3.10 | 3.30 | 2.20 ]

TURCJA: 1. Lig

12:30Keciorengucu - Istanbulspor 3:2 [ 2.46 | 3.05 | 2.75 ]
15:00Tuzlaspor - Bandirmaspor 0:3 [ 2.85 | 3.15 | 2.37 ]
18:00Boluspor - Menemenspor 1:0 [ 1.55 | 4.00 | 5.20 ]
18:00Samsunspor - Erzurum BB 0:0 [ 2.04 | 3.30 | 3.35 ]

TURCJA: 2. Lig White Group

13:001922 Konyaspor - Eskisehirspor 4:1
13:0024 Erzincanspor - Ankara Demirspor 1:1
13:00Zonguldak - Sanliurfaspor 2:4
18:001928 Bucaspor - Karacabey Belediyespor 2:3
18:00Akhisarspor - Usakspor 1:2
18:00Amedspor - Pazarspor 1:0
18:00Isparta 32 Spor - Kirsehir Belediyespor 0:0
18:00Tarsus - Nazillispor 1:1

TURCJA: 2. Lig Red Group

12:00Soma Spor - Kahramanmaras 2:0
13:00Adiyamanspor - Diyarbekirspor 1:2
13:00Bodrumspor - Bayburt 1:2
13:00H.Trabzon - Turgutluspor 2:2
13:00Inegolspor - Sakaryaspor 0:5
13:00Nigde Anadolu - Ergene Velimese 1:2
13:00Vanspor FK - Sivas Belediyespor 0:3
18:00Afjet Afyonspor - Etimesgut 1:1
18:00Ankaraspor - Serik Belediyespor 3:2
18:00Corum - Sariyer 5:0

TURCJA: 3. Lig Group 1

13:00Arnavutkoy Bl. - Karaman Bld. 1:1
13:00Batman Petrolspor - Catalca 1:0
13:00Bergama Bld. - Mamak 0:0
13:00Bursa - Osmaniyespor 1:1
13:00Elazigspor - Kahta 1:0
13:00Erbaaspor - Nevsehirspor 2:2
13:00Fatsa Belediyespor - Hopaspor 0:0
13:00Hendek - Sancaktepe 5:0
13:00Kutahyaspor - Kelkit 1:1

TURCJA: 3. Lig Group 2

12:00Siirt Ozel - Carsambaspor 2:2
13:00Aksaray Bld. - Darica Genclerbirligi 3:2
13:00Bayrampasa - Altindag Bld. 0:1
13:00Hacettepe - Sile Yildizspor 1:1
13:00Igdir FK - Yomraspor 3:1
13:00Kestel - Malatya 3:0
13:00Kizilcaboluk Spor Kulubu - Duzcespor 0:1
13:00Kusadasispor - Beyoglu Yeni Carsi 1:0

TURCJA: 3. Lig Group 3

13:00Ceyhanspor - Fethiyespor 0:3
13:00Edirnespor - Mardin BB 2:0
13:00Karabukspor - Erokspor 1:2
13:00Karakopru - Agri 1970 2:1
13:00Ofspor - Icel 1:1
13:00Tepecik - Karsiyaka 1:1
18:00Orduspor 1967 - Kirikkale Buyuk Anadolu 0:4

UGANDA: Premier League

14:00Kampala City - Gadaffi 2:1 [ 1.20 | 5.40 | 10.00 ]
14:00Tooro United - Mbarara City 1:0 [ 2.50 | 2.90 | 2.70 ]
14:00UPDF - Express 1:0 [ 4.30 | 3.15 | 1.78 ]

UKRAINA: Premier League

13:00Veres-Rivne - Mariupol 2:0 [ 1.91 | 3.40 | 3.55 ]
16:00Worskła Połtawa - Szachtar 0:2 [ 7.00 | 4.50 | 1.38 ]
18:30Ch. Odessa - Lwów 1:1 [ 2.07 | 3.35 | 3.25 ]

UKRAINA: Persha Liga

12:15Prykarpattia - Alliance 3:1 [ 2.60 | 2.95 | 2.60 ]
14:30Zhytomyr - Kryvbas 1:2 [ 3.05 | 3.05 | 2.25 ]

UKRAINA: Druha Liga

13:00FC Chernihiv - Chaika 2:2
13:00Karpaty Halych - Dunaivtsi 0:1
13:00Nikopol - Skoruk Tomakovka 0:1
13:00Real Pharma - Krystal 2:1
13:00Sumy - Peremoga Dnipro 1:3
13:00Trostyanets - Nova Kakhovka 2:1
13:30Bukovyna - Liubomyr Stavyshche 4:1
14:00AFSC Kyiv - Rubikon Kyiv 1:1
14:00Balkany - FC Vovchansk 1:1
14:00PrzełożoneDnipro Cherkasy - LNZ Cherkasy -:-
14:00Mykolaivka - SC Poltava 1:0
14:00Tavriya - Yarud Mariupol 1:0
16:00Karpaty Lviv - Munkacs Mukacheve 1:0

UKRAINA: Youth League

11:00Ruch Lwów U19 - Minaj U19 1:0
11:00Zoria U19 - Kołos Kowaliwka U19 3:1

URUGWAJ: Pierwsza Liga - Clausura

00:00Villa Espanola - Penarol -:- [ 9.60 | 4.90 | 1.28 ]

USA: MLS

21:30Seattle Sounders - Sporting Kansas City -:- [ 2.10 | 3.30 | 3.55 ]
00:00Columbus Crew - New York Red Bulls -:- [ 2.47 | 3.05 | 2.95 ]

USA: USL Championship

01:00Hartford Athletic - Charlotte Independ. 1:2 [ 3.95 | 3.75 | 1.76 ]
03:00Real Monarchs - Colorado Springs 1:1 [ 4.40 | 3.90 | 1.66 ]

USA: NWSL Women

02:00Kansas City NWSL K - Gotham K 1:1

UZBEKISTAN: Super League

12:15Kokand 1912 - Lok. Tashkent 2:1 [ 2.40 | 2.95 | 2.85 ]
12:45Mashal Muborak - Navbahor Namangan 0:0 [ 3.45 | 2.90 | 2.12 ]

WALIA: Cymru Premier

15:30Bala Town - Barry 3:3 [ 1.49 | 4.50 | 5.60 ]
15:30Cardiff Metropolitan - Connah's Q. 1:1 [ 3.90 | 3.55 | 1.88 ]
15:30Haverfordwest - Druids 2:1 [ 1.22 | 6.40 | 11.00 ]
18:15Newtown - Caernarfon 1:0 [ 1.74 | 4.10 | 3.95 ]

WALIA: Cymru South

15:30Carmarthen - Briton Ferry 1:1
15:30Pontypridd - Llantwit Major 4:0
15:30Trefelin - Swansea University 0:2

WALIA: Cymru North

15:30Airbus - Prestatyn 7:2
15:30Guilsfield - Colwyn Bay 1:0
15:30Holywell - Llangefni 5:1
15:30Llandudno - Buckley 3:0
15:30Llanidloes - Holyhead 1:1
15:30Penrhyncoch - Llanrhaeadr 0:0

WENEZUELA: Primera Division - pierwsza runda

00:00Lara - Gran Valencia 1:1 [ 1.62 | 3.75 | 4.80 ]

WENEZUELA: Segunda Division - Play Offy

21:30Bolivar - Libertador -:-
21:30Titanes - Academia Rey -:-

WŁOCHY: Serie B

14:00Benevento - Cosenza 3:0 [ 1.38 | 4.30 | 9.80 ]
14:00Lecce - Perugia 0:0 [ 1.91 | 3.45 | 4.00 ]
14:00Monza - Cittadella 1:0 [ 2.10 | 3.15 | 3.70 ]
14:00Ternana - L.R. Vicenza 5:0 [ 1.83 | 3.65 | 4.20 ]
16:15Frosinone - Ascoli 2:1 [ 1.70 | 3.90 | 4.80 ]
18:30Brescia - Cremonese 1:0 [ 2.37 | 3.40 | 2.90 ]

WŁOCHY: Serie C - Group B

17:30Ancona-Matelica - Fermana 1:2 [ 1.77 | 3.40 | 4.20 ]
17:30Imolese - Grosseto 5:0 [ 2.65 | 2.80 | 2.80 ]
17:30Lucchese - Viterbese 1:0 [ 2.42 | 3.05 | 2.85 ]
17:30Siena - Pescara 1:1 [ 2.33 | 3.15 | 2.85 ]
17:30Teramo - Cesena 0:4 [ 3.80 | 3.05 | 1.96 ]
17:30Vis Pesaro - Gubbio 1:0 [ 2.50 | 2.95 | 2.85 ]

WŁOCHY: Serie D - Group G

15:00Latte Dolce - Aprilia 0:1
15:00R. Monterotondo - Afragolese 2:4

WŁOCHY: Primavera 1

11:00Lecce U19 - AC Milan U19 1:2 [ 2.65 | 3.40 | 2.40 ]
11:00Sampdoria U19 - Cagliari U19 5:3 [ 1.90 | 3.70 | 3.45 ]
13:00Inter U19 - Verona U19 3:0 [ 1.56 | 4.20 | 4.70 ]
15:00Fiorentina U19 - Pescara U19 2:1 [ 1.61 | 4.00 | 4.50 ]

WŁOCHY: Primavera 2

11:00Lazio U19 - Cesena U19 -:- [ 1.86 | 3.70 | 3.35 ]
14:00Perugia U19 - Ascoli U19 -:- [ 2.24 | 3.55 | 2.60 ]
15:00Alessandria U19 - Como U19 1:1 [ 2.18 | 3.50 | 2.70 ]
15:00Brescia U19 - Cremonese U19 1:1 [ 2.04 | 3.35 | 3.15 ]
15:00Crotone U19 - Cosenza U19 -:- [ 2.50 | 3.35 | 2.42 ]
15:00Frosinone U19 - Ternana U19 -:- [ 1.22 | 5.60 | 8.80 ]
15:00Parma U19 - Vicenza U19 -:- [ 1.60 | 4.10 | 4.20 ]
15:00Pisa U19 - Salernitana U19 -:- [ 1.80 | 3.60 | 3.65 ]
15:00Pordenone U19 - Udinese U19 0:4 [ 3.65 | 3.70 | 1.77 ]
15:00Spezia U19 - Reggina U19 -:- [ 1.62 | 3.95 | 4.20 ]
15:00Venezia U19 - Cittadella U19 1:1 [ 1.65 | 4.00 | 3.95 ]
16:00Monza U19 - Reggiana U19 3:0 [ 1.78 | 3.60 | 3.70 ]

WYSPY OWCZE: 1. Deild

16:00Argir - FC Suduroy 6:1 [ 1.51 | 4.30 | 4.60 ]
16:00B36 Torshavn 2 - HB Torshavn 2 1:4 [ 2.00 | 3.80 | 2.85 ]
16:00Runavik 2 - Vikingur 2 0:3 [ 3.95 | 4.30 | 1.60 ]
16:00Skala Itrottarfelag - Sandur 1:1 [ 1.66 | 4.00 | 3.90 ]
16:00Streymur 2 - Klaksvik 2 0:4 [ 3.10 | 3.75 | 1.94 ]

ZAMBIA: Super League

15:00Chambishi - Green Eagles 0:1 [ 2.95 | 2.55 | 2.70 ]
15:00Kabwe - Prison Leopards 2:0 [ 2.20 | 2.65 | 3.60 ]
15:00Kansanshi - Nkana 1:0
15:00PrzełożoneRed Arrows - Forest Rangers -:-
15:00PrzełożoneZanaco - Buildcon -:-
15:00Zesco Utd - Green Buffaloes FC 1:1 [ 1.95 | 2.95 | 3.90 ]

ZEA: UAE League

16:15Al-Wahda - Emirates Club 4:1 [ 1.42 | 4.80 | 5.80 ]

ZEA: Division 1

14:55Dibba Al Hisn - Gulf Heroes 4:3
15:00Al Arabi - Masafi 2:1
15:00Dubai City - Al Jazira Hamra 1:1

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.WynikiNaZywo.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona WynikiNaZywo.pl z powodów technicznych.