REFRESH

Piłka nożna » Jutro » Wszystkie mecze

ALBANIA: Super Liga

17:45Bylis - Partizani -:-
17:45Tirana - Kukesi -:-
20:45Teuta - Skenderbeu -:-

ANGLIA: Premier League

21:00Tottenham - Everton -:-

ANGLIA: League One - Play Offy

18:00Oxford Utd - Portsmouth -:-
20:30Wycombe - Fleetwood -:-

ARMENIA: Pierwsza Liga - Grupa mistrzowska

16:00Noah - Shirak -:-
18:00Ararat - Ararat-Armenia -:-

ARMENIA: First League

16:00OdwołaneAlashkert 2 - Ani Yerevan -:-
16:00OdwołaneFC Van - Sevan -:-
16:00OdwołaneWest Armenia - Dilijan -:-

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja liha Rezerwa

16:00Ruch Brześć 2 - Din. Minsk 2 -:-

BUŁGARIA: Parva Liga - 11th-13th places

20:00Botev Vratsa - Dunav Ruse -:-

CZECHY: Dywizja 2

17:00Varnsdorf - Vitkovice -:-

DANIA: 1st Division

18:00Vejle - Roskilde -:-
18:30Viborg - Nykobing -:-

ESTONIA: Esiliiga

18:00Parnu JK Vaprus - Flora U21 -:-

GRECJA: Super League - Grupa spadkowa

18:30AEL Larissa - Panionios -:-
18:30Lamia - Xanthi -:-
19:00Atromitos - Panetolikos -:-

HISZPANIA: LaLiga

19:30Levante - Real Sociedad -:-
22:00Sevilla - Eibar -:-

HISZPANIA: LaLiga2

19:30Gijon - Girona -:-
21:45Zaragoza - Vallecano -:-

IRAN: Division 1

16:45Mes Rafsanjan - Rayka Babol -:-
17:00Fajr Sepasi - Khooshe Talaee -:-
17:20Baderan Tehran - Mes Kerman -:-
17:25Aluminium Arak - Qashqai Shiraz -:-
17:30Sepidrood Rasht - Malavan -:-
17:50Navad Urmia - Gol Reyhan Alborz -:-
17:50Shahrdari Tabriz - Arman Gohar -:-
18:15Esteghlal Khuzestan - Damash -:-

ISLANDIA: Urvalsdeild Women

21:15Hafnarfjordur K - Throttur K -:-
21:15Valur K - Stjarnan K -:-

IZRAEL: 2 Liga - Grupa spadkowa

19:00H. Bnei Lod - Ashkelon -:-

KOREA POŁUDNIOWA: K League 2

12:00Bucheon - Daejeon -:-

KOREA POŁUDNIOWA: WK League Women

12:00Changnyeong K - Gyeongju K -:-
12:00Gumi Sportstoto K - Hwacheon K -:-
12:00Incheon Hyundai Steel K - Boeun Sangmu K -:-
12:00Suwon FMC K - Seoul K -:-

NIEMCY: Bundesliga - Spadek - Play Offy

20:30Heidenheim - Bremen -:-

NORWEGIA: OBOS-ligaen

18:00Jerv - Sandnes -:-
18:00Kongsvinger - Tromsø -:-
18:00Oygarden - Åsane -:-
18:00Ranheim - Grorud -:-
18:00Raufoss - Stjordals Blink -:-
18:00Sogndal - Ull/Kisa -:-
18:00Strømmen - KFUM Oslo -:-

POLSKA: PKO BP Ekstraklasa - Grupa spadkowa

18:00Wisła Płock - Górnik Zabrze -:-

PORTUGALIA: Primeira Liga

22:00Moreirense - Sporting -:-

RUMUNIA: Liga 1 - Grupa spadkowa

16:00Chindia Targoviste - FC Hermannstadt -:-
19:00FC Voluntari - Viitorul Constanta -:-

SZWECJA: Allsvenskan

19:00Djurgarden - Helsingborg -:-
19:00Norrkoping - Göteborg -:-
19:00Östersunds - Mjallby -:-
19:00Varbergs - Kalmar -:-

SZWECJA: Dywizja 1 - Norra

19:00Brommapojkarna - Vasalunds -:-

SZWECJA: Dywizja 1 - Södra

19:30Qviding - Tvaakers -:-

TURCJA: Super Lig

20:00Kayserispor - Besiktas -:-

TURCJA: 1. Lig

16:30Karagumruk - Boluspor -:-
19:00Akhisarspor - Balikesirspor -:-
19:00Eskisehirspor - Istanbulspor -:-

UKRAINA: Persha Liga

18:00Obolon Kyiv - Prykarpattia -:-

USA: NWSL Challenge Cup Women

04:00Portland Thorns K - Washington K -:-

UZBEKISTAN: Super League

13:00Lok. Tashkent - Termez Surkhon -:-
13:00Nasaf Qarshi - Metallurg Bekabad -:-
13:00Qizilqum - Andijan -:-

WIETNAM: V.League 1

12:00Gia Lai - Hong Linh Ha Tinh -:-
12:00Thanh Hoa - Da Nang -:-
13:00Than Quang Ninh - Nam Dinh -:-
14:15Ho Chi Minh - Binh Duong -:-

WIETNAM: V.League 2

12:00Binh Phuoc - Long An -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.WynikiNaZywo.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona WynikiNaZywo.pl z powodów technicznych.