REFRESH

Piłka nożna » Jutro » Wszystkie mecze

ALBANIA: Super Liga

13:00Bylis - Skenderbeu -:-
13:00Kastrioti - Apolonia Fier -:-
13:00Vllaznia - Tirana -:-
16:00Partizani - Laci -:-

ALBANIA: First Division

13:30Besa - Flamurtari -:-
13:30Egnatia Rrogozhine - Pogradeci -:-
13:30Koplik - Erzeni -:-
13:30Oriku - Din. Tirana -:-
13:30Tomori Berat - Lushnja -:-
13:30Vora - Korabi Peshkopi -:-

ALGIERIA: Dywizja 1

14:30Mlila - Tlemcen -:-
14:30Oran - Paradou -:-
15:00Setif - Chlef -:-
16:00MC Algier - JS Kabylie -:-

ALGIERIA: Ligue 2

14:30Annaba - Khenchela -:-
14:30Arba - CR Beni Thour -:-
14:30Batna - Eulma -:-
14:30Chelghoum - MSP Batna -:-
14:30CRB Ouled Djellal - Telaghema -:-
14:30Harrach - Bejaia -:-
14:30Khroub - Tadjenant -:-
14:30Lakhdaria - Amal Bou Saada -:-
14:30MO Bejaia - Widad Adabi de Boufarik -:-
14:30Msila - Ben Aknoun -:-
14:30US Chaouia - MO Constantine -:-
14:30USM Blida - RC Kouba -:-

ALGIERIA: U21 League

10:00MC Algier U21 - JS Kabylie U21 -:-
10:00Mlila U21 - Tlemcen U21 -:-
10:00Oran U21 - Paradou U21 -:-
10:00Setif U21 - Chlef U21 -:-

ANGLIA: Premier League

13:30Manchester City - West Ham -:-
16:00West Brom - Brighton -:-
18:30Leeds - Aston Villa -:-
21:00Newcastle - Wolves -:-

ANGLIA: Championship

13:30Bournemouth - Watford -:-
16:00Barnsley - Millwall -:-
16:00Birmingham - QPR -:-
16:00Blackburn - Coventry -:-
16:00Brentford - Stoke -:-
16:00Luton - Sheffield Wed -:-
16:00Middlesbrough - Cardiff -:-
16:00Preston - Huddersfield -:-
16:00Rotherham - Reading -:-
16:00Swansea - Bristol City -:-

ANGLIA: League One

16:00Bristol Rovers - Shrewsbury -:-
16:00Charlton - Blackpool -:-
16:00Crewe - Sunderland -:-
16:00Fleetwood - Accrington -:-
16:00Ipswich - Doncaster -:-
16:00Milton Keynes - Oxford Utd -:-
16:00Peterborough - Wigan -:-
16:00Plymouth - Lincoln -:-
16:00Portsmouth - Gillingham FC -:-
16:00Rochdale - Burton -:-
16:00Swindon - Northampton -:-
16:00Wimbledon - Hull -:-

ANGLIA: League Two

14:00Crawley - Exeter -:-
16:00Bolton - Barrow -:-
16:00Carlisle - Oldham -:-
16:00Harrogate - Grimsby -:-
16:00Leyton Orient - Tranmere -:-
16:00Mansfield - Morecambe -:-
16:00Newport - Stevenage -:-
16:00Port Vale - Cambridge Utd -:-
16:00Scunthorpe - Cheltenham -:-
16:00Southend - Salford -:-
16:00Walsall - Bradford City -:-
18:30Forest Green - Colchester -:-

ANGLIA: National League

16:00PrzełożoneAldershot - Eastleigh -:-
16:00Boreham Wood - Solihull Moors -:-
16:00Bromley - Altrincham -:-
16:00PrzełożoneDover - Maidenhead -:-
16:00PrzełożoneDover - Torquay -:-
16:00King’s Lynn - Weymouth -:-
16:00PrzełożoneMaidenhead - Notts County -:-
16:00Stockport - Chesterfield -:-
16:00Wrexham - Wealdstone -:-
16:00Yeovil - Dagenham & Red. -:-
18:20Hartlepool - Barnet -:-

ANGLIA: NPL Premier Division

16:00PrzełożoneAshton Utd - Matlock -:-
16:00PrzełożoneAtherton - Nantwich -:-
16:00PrzełożoneBasford - Radcliffe -:-
16:00PrzełożoneBuxton - Stalybridge -:-
16:00PrzełożoneFC United - Morpeth -:-
16:00PrzełożoneGainsborough - Lancaster -:-
16:00PrzełożoneGrantham - Whitby -:-
16:00PrzełożoneHyde - Stafford -:-
16:00PrzełożoneScarborough - Witton -:-
16:00PrzełożoneSouth Shields - Bamber Bridge -:-
16:00PrzełożoneWarrington - Mickleover -:-

ANGLIA: Southern League Central Division

16:00PrzełożoneBanbury - Tamworth -:-
16:00PrzełożoneBarwell - St. Ives -:-
16:00PrzełożoneHednesford - Hitchin -:-
16:00PrzełożoneKings Langley - AFC Rushden & Diamonds -:-
16:00PrzełożoneLowestoft - Alvechurch -:-
16:00PrzełożoneNeedham Market - Biggleswade Town -:-
16:00PrzełożoneNuneaton - Rushall -:-
16:00PrzełożoneRedditch - Leiston -:-
16:00PrzełożoneRoyston - Peterborough Sports -:-
16:00PrzełożoneStourbridge - Coalville -:-
16:00PrzełożoneStratford - Bromsgrove -:-

ANGLIA: Southern League South Division

16:00PrzełożoneChesham - Poole -:-
16:00PrzełożoneDorchester - Met. Police -:-
16:00PrzełożoneGosport - Yate Town -:-
16:00PrzełożoneHarrow - Tiverton -:-
16:00PrzełożoneHartley Wintney - Hayes & Yeading -:-
16:00OdwołaneHendon - Merthyr Town -:-
16:00PrzełożoneTaunton - Beaconsfield Town -:-
16:00PrzełożoneTruro - Walton Casuals -:-
16:00PrzełożoneWeston-super-Mare - Farnborough -:-
16:00PrzełożoneWimborne - Swindon S -:-

ANGLIA: Puchar FA Trophy

16:00Aldershot - Hereford -:-
16:00Darlington - Hornchurch -:-
16:00Notts County - Oxford City -:-
16:00Woking - Torquay -:-

ANGLIA: Premier League 2

15:00Southampton U23 - Manchester Utd U23 -:-
16:00Liverpool U23 - Arsenal U23 -:-

ANGLIA: Akademicy U18

12:00Liverpool U18 - Everton U18 -:-
12:00West Ham U18 - Brighton U18 -:-
12:30Reading U18 - Tottenham U18 -:-
13:00Arsenal U18 - West Brom U18 -:-
13:00Fulham U18 - Aston Villa U18 -:-
13:00Leicester U18 - Crystal Palace U18 -:-
13:00Manchester Utd U18 - Derby U18 -:-
13:00Middlesbrough U18 - Blackburn U18 -:-
13:00Norwich U18 - Chelsea U18 -:-
14:00Burnley U18 - Sunderland U18 -:-
14:00Leeds U18 - Wolverhampton U18 -:-
15:00Manchester City U18 - Newcastle Utd U18 -:-

ANGOLA: Girabola League

15:00Libolo - Interclube -:-
15:30Baixa de Cassanje - Santa Rita -:-
15:30Sagrada - Caala -:-

ARABIA SAUDYJSKA: Pierwsza liga

13:50Al Batin - Al Wehda -:-
16:15Al-Ettifaq - Al-Taawon -:-
18:30Al-Faysaly - Al Ahli SC -:-

ARGENTYNA: Copa de la Liga Profesional

23:15Aldosivi - Arsenal Sarandi -:-
23:15Defensa y Justicia - Patronato -:-
01:30Argentinos Jrs - Velez Sarsfield -:-
21:10Banfield - Colon -:-
21:10Talleres Cordoba - Newells Old Boys -:-
23:20Independiente - Gimnasia L.P. -:-

AUSTRALIA: A-League

07:05PrzełożoneWS Wanderers - Central Coast Mariners -:-
07:05WS Wanderers - Adelaide United -:-
09:10Melbourne Victory - Western United -:-
11:20PrzełożonePerth Glory - Macarthur FC -:-

AUSTRALIA: NPL NSW

06:00Sydney Olympic - Sydney Utd -:-
09:00Blacktown - APIA Tigers -:-
09:00Northbridge Bulls - Sutherland -:-

AUSTRALIA: NPL Victoria

05:00Eastern Lions - Bentleigh -:-
05:15Avondale FC - Oakleigh -:-
10:00Hume City - Altona Magic -:-

AUSTRIA: Tipico Bundesliga

17:00Admira - Tirol -:-
17:00LASK - Hartberg -:-
17:00Rapid Wiedeń - Ried -:-

AUSTRIA: 2. Liga

14:30Dornbirn - Grazer -:-
20:25Vorwarts Steyr - Amstetten -:-

AUSTRIA: Liga Regionalna Central

13:00SV Spittal - Allerheiligen -:-

BELGIA: Jupiler League

16:15Cercle Brugge - Waasland-Beveren -:-
18:30Oostende - KV Mechelen -:-
20:45Kortrijk - Waregem -:-

BELGIA: 1B Pro League

20:45St. Gilloise - Lommel SK -:-

BELGIA: Super League Women

14:00Aalst K - RSC Anderlecht K -:-
14:30St. Liege K - Femina Woluwe K -:-

BENIN: Ligue 1

16:00ASOS - Avrankou Omnisport -:-
16:00Buffles du Borgou - Taneka -:-
16:00Cavaliers - Dynamo Parakou -:-
16:00Dragons - Djeffa -:-
16:00Dynamo Abomey - Espoir -:-
16:00FC Esae - Energie Sports -:-
16:00JS Pob - USS Krake -:-
16:00Police - Upi Onm -:-
16:00Tonnerre - Hodio -:-

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Pierwsza Liga

15:00Radnik Bijeljina - Velez Mostar -:-
17:00Borac Banja Luka - Olimpik Sarajevo -:-
19:05Zrinjski - Krupa -:-

BRAZYLIA: Campeonato Alagoano

21:00CRB - ASA -:-
23:00Murici AL - Olhodaguense -:-

BRAZYLIA: Campeonato Amazonense

00:00Fast Clube - Cliper -:-
00:00Manaus - JC -:-
00:00Nacional-AM - Sao Raimundo AM -:-
00:00Penarol - Iranduba -:-
00:00Princesa Solimoes - Amazonas -:-

BRAZYLIA: Campeonato Amazonense - Play Offy

19:30Manaus - Fast Clube -:-
19:30Sao Raimundo AM - Penarol -:-

BRAZYLIA: Campeonato Brasiliense - pierwsza runda

19:00Santa Maria - Unai EC -:-

BRAZYLIA: Campeonato Capixaba

19:00Real Noroeste - Estrela do Norte -:-
19:00Rio Branco ES - SAO Mateus -:-
19:00Rio Branco-VN - Serra -:-
19:00Vitoria ES - Pinheiros -:-

BRAZYLIA: Campeonato Catarinense

23:00Gremio Juventus - Criciuma -:-

BRAZYLIA: Campeonato Gaucho - pierwsza runda

19:30Sao Luiz - Ypiranga FC -:-
20:00Brasil de Pelotas - Aimore -:-
20:00Esportivo - EC Sao Jose -:-
20:00Novo Hamburgo - Pelotas -:-
22:00SER Caxias - Gremio -:-

BRAZYLIA: Campeonato Goiano - Play Offy

20:30Atletico GO - Goianesia -:-

BRAZYLIA: Campeonato Maranhense

19:30Bacabal EC - Sao Jose MA -:-

BRAZYLIA: Campeonato Matogrossense

23:00Dom Bosco - Operario VG -:-
21:00Uniao Rondonopolis - Luverdense -:-
23:00Gremio Sorriso - Sinop -:-

BRAZYLIA: Campeonato Mineiro

20:30Uberlandia - Cruzeiro -:-
23:00America MG - Boa -:-
23:00Caldense - Tombense -:-

BRAZYLIA: Campeonato Paranaense

21:15Cianorte - Athletico-PR -:-
23:15Londrina - Maringa FC -:-
23:30Cascavel - Parana -:-

BRAZYLIA: Campeonato Paulista

20:30Sao Bento - Mirassol -:-
23:00Novorizontino - Ponte Preta -:-

BRAZYLIA: Campeonato Paulista A2

19:00Atibaia - Monte Azul -:-
19:00EC Sao Bernardo - Oeste -:-
20:00Audax-SP - Juventus-SP -:-
20:00Velo Clube - Agua Santa -:-

BRAZYLIA: Campeonato Pernambucano

23:00Nautico - Central SC -:-

BRAZYLIA: Campeonato Sergipano

20:00Sergipe - Lagarto -:-

BRAZYLIA: Campeonato Tocantinense

20:00Interporto - Araguacema -:-

BRAZYLIA: Copa do Nordeste

20:00Botafogo PB - Julho Esporte -:-
20:00Vitoria - Santa Cruz -:-
22:15AE Altos - Confianca -:-

BUŁGARIA: Parva Liga

11:15Slavia Sofia - Arda -:-
14:00Ludogorets - CSKA Sofia -:-
16:45Cherno More - Beroe -:-

BUŁGARIA: Vtora liga

13:00Dobrudzha - Svoge -:-
13:00Lok. Sofia - Neftochimic Burgas -:-
13:00Minyor Pernik - Lok. Gorna -:-
17:00OdwołaneKariana Erden - Sozopol -:-

BUŁGARIA: Third League - South-East

13:00Borislav Parvomay - Levski Karlovo -:-
13:00Dimitrovgrad - Chernomorets 1919 -:-
13:00Maritsa Plovdiv - Haskovo 1957 -:-
13:00Nesebar - Atletik Kuklen -:-
13:00Rodopa Smolyan - Karnobat -:-
13:00Rozova Dolina - Gigant Saedinenie -:-
13:00Spartak Plovdiv - Gorski Izvor -:-
13:00Vereya - Yambol 1915 -:-
13:00Zagorets - Sokol Markovo -:-

BUŁGARIA: Third League - South-West

13:00Balkan Botevgrad - Perun -:-
13:00PrzełożoneBelasitsa - Bansko -:-
13:00Botev Ihtiman - Gotse Delchev -:-
13:00Kyustendil - Chepintsi -:-
13:00Nadezhda Dobroslavci - Marek -:-
13:00Oborishte - Vladaya -:-
13:00Razlog - Chavdar Etropole -:-
13:00Slivnishki Geroy - Rilski Sportist -:-
13:00Vihren - Velbazhd -:-

BUŁGARIA: Third League - North-East

13:00Dunav Ruse - Botev Novi Pazar -:-
13:00Septemvri Tervel - Ustrem Donchevo -:-
13:00Sportist Toshevo - Dobrich -:-
13:00Svetkavitsa - Dorostol -:-

BURKINA FASO: Premier League

17:00AS Douanes - US Ouagadougou -:-
17:00ASEC Koudougou - Rahimo -:-
17:00ASF Dioulasso - Bobo-Dioulasso -:-
19:15Sonabel Ouagadougou - USFA -:-

BURUNDI: Primus League

14:00Inter Star - Bumamuru -:-
14:00Musongati - Atletico Olympic -:-

CHORWACJA: 1. HNL

15:00Sibenik - Lok. Zagrzeb -:-
17:30Rijeka - Hajduk Split -:-

CHORWACJA: 2. HNL

15:00Cibalia - Zapresic -:-
15:00Orijent - Dugopolje -:-
15:00Rudes - Kustosija -:-
15:00Solin - Opatija -:-

CHORWACJA: 3. HNL North

15:00Bjelovar - Podravina Ludbreg -:-
15:00Mursko Sredisce - Zdralovi -:-
15:00Podravac Virje - Varteks Varazdin -:-

CHORWACJA: 3. HNL South

15:00GOSK Dubrovnik - Uskok Klis -:-
15:00Hrvace - Sloga Mravince -:-
15:00Jadran LP - Neretva -:-
15:00OSK Otok - HV Posedarje -:-
15:00RNK Split - Primorac Biograd -:-

CYPR: Pierwsza Dywizja - Grupa spadkowa

15:00Nea Salamis - Paralimni -:-
17:30Doxa - Ermis -:-

CYPR: Division 2

14:30Anagennisi - Othellos Athienou -:-
14:30Aris - Omonia Psevda -:-
14:30ASIL Lysi - Kouris Erimi -:-
14:30Ayia Napa - Alki Oroklini -:-
14:30Chloraka - Thoi Lakatamias -:-
14:30Paeek - Omonia Aradippou -:-
14:30Sotiras - Achyronas Liopetriou -:-
14:30Ypsonas - Xylotympou -:-

CZECHY: 1. Liga

14:00Opawa - Jablonec -:-
16:00Banik Ostrava - Teplice -:-
16:00Bohemians 1905 - Czeskie Budziejowice -:-
18:30Brno - Pilzno -:-

CZECHY: Dywizja D

14:30PrzełożoneZdirec n. D. - Havlickuv Brod -:-

CZECHY: Pierwsza Liga Kobiet

10:30Liberec K - Slavia Praga K -:-
13:00Sparta Praga K - Lok. Brno K -:-

DANIA: 1st Division

14:00Kolding - Skive IK -:-

DANIA: 2nd Division - Group 1

13:00Jammerbugt - Næsby -:-

DANIA: Danish Cup Women

13:00Koge K - Fortuna Hjorring K -:-
13:00Thisted K - Farum BK K -:-

DR KONGO: Ligue 1

15:30Simba - Renaissance -:-

DŻIBUTI: Division 1

15:00ASC Hayab - Port -:-
17:00ASAS - Nurie Transit -:-

EKWADOR: Liga Pro - pierwsza runda

01:00Dep. Cuenca - Guayaquil City -:-
20:00U. Catolica - Manta -:-
22:30Macara - Ind. del Valle -:-

FINLANDIA: Suomen Cup Women

11:45Ilves K - Aland Utd K -:-

FRANCJA: Ligue 1

13:00Bordeaux - Metz -:-
17:00Dijon - PSG -:-

FRANCJA: Ligue 2

15:00Toulouse - Amiens -:-
15:00Troyes - AC Ajaccio -:-
19:00Auxerre - Rodez -:-
19:00Caen - Paris FC -:-
19:00Chateauroux - Nancy -:-
19:00Clermont - Valenciennes -:-
19:00Dunkerque - Chambly -:-
19:00Grenoble - Niort -:-
19:00Pau FC - Le Havre -:-
19:00Sochaux - Guingamp -:-

FRANCJA: National

18:00Avranches - Sporting Club Lyon -:-
18:00Bastia-Borgo - Stade Briochin -:-
18:00Bourg en Bresse - Le Mans -:-
18:00Villefranche - Boulogne -:-
18:30Orleans - Cholet -:-
19:00Sete - Bastia -:-
20:00PrzełożoneConcarneau - Red Star -:-
20:00Creteil - Annecy -:-

FRANCJA: National 2 - Group B

15:00Haguenau - FC 93 -:-
18:00Reims II - Beauvais -:-

FRANCJA: National 2 - Group C

18:00Grasse - Jura Sud -:-
18:00Marsylia II - GFA74 -:-

FRANCJA: National 2 - Group D

18:00Le Puy - Nantes II -:-

FRANCJA: 1 Dywizja - Kobiety

14:30Bordeaux K - Le Havre K -:-
14:30Fleury 91 K - Reims K -:-
14:30Montpellier K - Dijon K -:-
14:30Paris FC K - Guingamp K -:-
15:15Paris SG K - Issy K -:-
15:15Soyaux K - Lyon K -:-

GAMBIA: GFA League

17:00Gamtel - Brikama U. -:-
17:00Hawks - Real Banjul -:-

GIBRALTAR: National League

12:00College 1975 FC - Magpies -:-
16:00Lynx - Mons Calpe -:-

GRECJA: Super League

16:15Smyrnis - OFI Crete -:-
18:30Asteras T. - PAOK -:-

GRECJA: Super League 2

13:45Diagoras - Karaiskakis -:-
13:45O.F. Ierapetra - AO Trikala -:-
13:45PAE Chania - Ionikos -:-

GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga

15:00Din. Tbilisi - Samgurali -:-
17:00Torpedo Kutaisi - Dinamo Batumi -:-

GWATEMALA: Liga Nacional - Clausura

18:30Antigua - Comunicaciones -:-
19:00Malacateco - Santa Lucia -:-
22:00Municipal - Guastatoya -:-

HISZPANIA: LaLiga

14:00Eibar - Huesca -:-
16:15Sevilla - Barcelona -:-
18:30Alaves - Osasuna -:-
21:00Getafe - Valencia -:-

HISZPANIA: LaLiga2

16:00Vallecano - Ponferradina -:-
18:15Almeria - Lugo -:-
20:30Castellon - Las Palmas -:-
21:00Logrones - Mallorca -:-

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 1

16:00Lealtad - Numancia -:-

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 2

15:45R. Union - Amorebieta -:-
18:00Barakaldo - Racing Santander -:-

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 3

17:00Espanyol B - Badalona -:-
17:30Llagostera - Cornella -:-
18:00Andorra - Prat -:-
19:00L'Hospitalet - Gimnastic -:-

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 4

16:00Betis B - Yeclano -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 3

16:30Torina - Solares -:-
16:30UC Cartes - Barreda Balompie -:-
17:00Textil Escudo - Atletico Albericia -:-
17:30Revilla - Cayon -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 4

16:00Anaitasuna FT - Basconia -:-
16:30Pasaia - San Ignacio -:-
16:30Tolosa FC - Aurrera Ondarroa -:-
17:00Durango - Lagun Onak -:-
17:30Gernika - Beasain -:-
17:30Sestao - SD Deusto -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 5

17:00Vilafranca - Valls -:-
18:00Cerdanyola - Horta -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 6

16:00Benicarlo - Paterna -:-
17:00Crevillente - Villajoyosa -:-
17:00Olimpic Xativa - Jove -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 8

16:15Bupolsa - La Granja -:-
16:30Burgos Promesas - Real Burgos CF -:-
16:30Leonesa B - Salamanca B -:-
16:30Santa Marta Tormes - Atl. Tordesillas -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 9

16:00Velez - Juventud Torremolinos -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 10

17:00San Roque - Puente Genil -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 11

12:30Santanyi - San Rafael -:-
15:45Constancia - Soller -:-
15:45Felanitx - Ferriolense -:-
16:30Manacor - Andratx -:-
16:30Sant Jordi - Esporles -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 12

19:00Ibarra - Tenerife B -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 15

16:30Beti Kozkor - Huarte -:-
16:30Cortes - CD Baztan -:-
16:30Lourdes - CD Cantolagua -:-
16:30Txantrea - AD San Juan -:-
17:00Pamplona - Burlades -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 16

16:30Comillas - Agoncillo -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 18

16:30Villacanas - Madridejos -:-

HISZPANIA: Primera Division Women

10:30Eibar K - Barcelona K -:-
12:00Huelva K - Levante K -:-
12:00Valencia K - Tenerife K -:-
17:00Betis K - Athletic Bilbao K -:-

HOLANDIA: Eredivisie

16:30Utrecht - FC Emmen -:-
18:45Den Haag - Waalwijk -:-
20:00Vitesse - Venlo -:-
21:00Heracles - Twente -:-

HOLANDIA: Eerste Divisie

14:00Eindhoven - FC Volendam -:-
16:30Dordrecht - Helmond -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Clausura - 1-sza faza

22:00Marathon - Real Espana -:-
00:00UPNFM - Real de Minas -:-
00:15Vida - Real Sociedad -:-

HONG KONG: Premier League

12:00Happy Valley - Eastern AA -:-
12:00Southern District - Kitchee -:-

INDIE: ISL

15:00Odisha - East Bengal -:-

IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership

16:00C. Rangers - Cliftonville -:-
16:00Coleraine - Warrenpoint -:-
16:00Crusaders - Glenavon -:-
16:00Portadown - Ballymena -:-
18:30Dungannon - Glentoran -:-

ISLANDIA: Puchar Ligi

15:00Grotta - Stjarnan -:-
18:00Akureyri - Kopavogur -:-
20:15Thor Akureyri - KR Reykjavik -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al

14:00Sakhnin - H. Haifa -:-
14:45H. Kfar Saba - Hapoel Hadera -:-
17:00Bnei Yehuda - M. Petach Tikva -:-
17:45Netanya - H. Tel Aviv -:-
18:50M. Haifa - Kiryat Shmona -:-

JAPONIA: J1 League

06:00Hiroshima - Vegalta Sendai -:-
06:00Oita - Tokushima -:-
06:00Sapporo - Yokohama FC -:-
06:00Urawa - Tokyo -:-
07:00Kashima - Shimizu -:-
07:00Shonan - Sagan Tosu -:-
08:00C-Osaka - Kashiwa -:-
09:00Kobe - G-Osaka -:-

JAPONIA: J2 League

06:00Kitakyushu - Albirex Niigata -:-
06:00V-Varen Nagasaki - Kanazawa -:-

KATAR: Division 2

16:15Al Mesaimeer - Al Markhiya -:-
16:15Al-Shahaniya - Al Muaidar -:-
16:15Al-Waab - Lusail -:-

KENIA: Premier League

11:30Bidco United - Tusker -:-
13:00Nzoia Sugar - Gor Mahia -:-

KOLUMBIA: Primera A - Apertura

23:30La Equidad - Chico -:-

KOLUMBIA: Primera B - Apertura

00:00U. Magdalena - Bogota -:-
02:00Barranquilla - Huila -:-
21:00Llaneros - Fortaleza -:-
21:00Orsomarso - Real Cartagena -:-
21:00Valledupar - Leones -:-
21:15Atletico F.C. - Cortulua -:-

KOREA POŁUDNIOWA: K League 1

06:00Jeonbuk - Seoul -:-
08:30Daegu - Suwon City -:-

KOREA POŁUDNIOWA: K League 2

05:30Gyeongnam - Anyang -:-
08:00Ansan Greeners - Gimcheon Sangmu -:-
08:00Jeonnam - Asan -:-

KOSOWO: Superliga

13:00Arberia - Feronikeli -:-
13:00Drenica - Gjilani -:-
13:00Drita - FC Besa -:-
13:00KF Llapi - FC Ballkani -:-
13:00Trepca 89 - Prishtina -:-

KOSTARYKA: Primera División - Clausura

22:00ADR Jicaral - Guadalupe -:-
22:00Grecia - Cartagines -:-

KOSTARYKA: Liga de Ascenso - Clausura

21:00Puntarenas FC - Municipal Garabito -:-
21:00Santa Ana - Cofutpa -:-
23:00CS Uruguay - Barrio Mexico -:-
23:00Liberia - Santa Rosa -:-

KUWEJT: Pierwsza Liga - Grupa mistrzowska

14:55PrzełożoneAl Kuwait - Al Naser -:-
14:55Al Shabab - Khaitan -:-
17:25Kazma SC - Al Kuwait -:-
17:25PrzełożoneKazma SC - Al Qadisiya -:-

LITWA: Superpuchar

13:35Zalgiris - FK Panevezys -:-

LUKSEMBURG: Dywizja Narodowa

16:00Hesperange - Hostert -:-

MACEDONIA PÓŁNOCNA: 1. MFL

14:00Rabotnicki - Sileks -:-

MACEDONIA PÓŁNOCNA: 2. MFL

14:00Bregalnica - Pobeda -:-
14:00FK Skopje - Drita -:-
14:00Kadino Skopje - Teteks -:-
14:00Kozuv Gevgelija - Plackovica -:-
14:00Ohrid - FK Korab -:-
14:00Osogovo - Sasa -:-
14:00Sloga Vinica - Kit Go Pehchevo -:-
14:00Tikves - Rosoman 83 -:-
14:00Vardari Forino - KF Gostivar -:-
14:00Vellazerimi - Veleshta -:-

MALEZJA: Piala Sumbangsih

10:00Johor DT - Kedah -:-

MALI: Premiere Division

17:00US Bougouni - CS Duguwolofila -:-
17:00USC Kita - CAS de Sevare -:-
17:00Yeelen - Djoliba -:-
19:00Black Stars - Bakaridjan -:-

MALTA: Premier Liga

14:00Birkirkara - Floriana -:-
14:00Santa Lucia - Mosta FC -:-
18:00Gzira - Hamrun -:-
18:00Hibernians - Zejtun Corinthians -:-

MALTA: Division 1

14:00Swieqi - San Gwann -:-
18:00Qormi - St. Andrews -:-

MAROKO: Botola Pro

15:00Agadir - Renaissance Zemamra -:-
17:15Wydad - Berkane -:-
19:30Youssoufia Berrechid - Rapide Oued Zem -:-

MAROKO: Botola 2

15:00Chabab Atlas Khenifra - Dcheira -:-
15:00Kenitra - Khemisset -:-
15:00Union Touarga - Stade Marocain -:-

MAURITIUS: Mauritian League

13:00Bolton City - AS Vacoas -:-
13:00Entente Boulet - Cercle De Joachim -:-
13:00Savanne - Grande Riviere -:-

MEKSYK: Liga MX - Clausura

02:30Puebla - Necaxa -:-
04:30Mazatlan FC - Queretaro -:-
00:00Toluca - Atlas -:-

MEKSYK: Liga Premier Serie A

22:00Dongu - Cuautla -:-
22:00Uruapan - Cruz Azul Hidalgo -:-
23:00Pioneros - Canoneros Marina -:-

MEKSYK: Liga MX Women - Clausura

17:00Mazatlan FC K - Atlas K -:-
19:00Juarez K - Atl. San Luis K -:-

MOŁDAWIA: Liga Narodowa

13:30Petrocub - CSCA Buiucani -:-

NIEMCY: Bundesliga

15:30Bayern Monachium - FC Koeln -:-
15:30Borussia Dortmund - Arminia Bielefeld -:-
15:30VfB Stuttgart - FC Schalke 04 -:-
15:30VfL Wolfsburg - Hertha Berlin -:-
18:30RB Lipsk - B. Moenchengladbach -:-

NIEMCY: 2. Bundesliga

13:00Bochum - Wurzburger Kickers -:-
13:00Hannover - Furth -:-
13:00Kiel - Aue -:-

NIEMCY: 3. Liga

14:00Dresden - Ingolstadt -:-
14:00Hallescher - Lubeck -:-
14:00Kaiserslautern - Meppen -:-
14:00Verl - Saarbrucken -:-
14:00Viktoria Koeln - Rostock -:-
14:00Wehen - Magdeburg -:-

NIEMCY: Liga Regionalna Zachód

14:00Ahlen - Bonner -:-
14:00B. Moenchengladbach II - Aachen -:-
14:00Bergisch Gladbach - Wegberg-Beeck -:-
14:00FC Schalke 04 II - Homberg -:-
14:00Fortuna Koln - Lotte -:-
14:00Lippstadt - Wiedenbruck -:-
14:00Munster - Koeln II -:-
14:00Oberhausen - Wuppertaler -:-
14:00Rodinghausen - Straelen -:-

NIEMCY: Regionalliga Sudwest

14:00Alzenau - Aalen -:-
14:00Balingen - Grossaspach -:-
14:00Giessen - FSV Frankfurt -:-
14:00Pirmasens - Kassel -:-
14:00Schott Mainz - Elversberg -:-
14:00Stadtallendorf - FC 08 Homburg -:-
14:00Steinbach Haiger - Bahlinger -:-
14:00TSG Hoffenheim II - Offenbach -:-
14:00Ulm - Walldorf -:-

NIEMCY: Oberliga Schleswig-Holstein

14:00PrzełożoneBordesholm - Inter Turkspor Kiel -:-
14:00PrzełożoneDornbreite Lubeck - Oldenburger -:-
14:00PrzełożoneFlensburg - SC Weiche-08 II -:-
14:00PrzełożoneHusumer - Altenholz -:-

NIGERIA: NNL

16:00Abia Comets - Ibom Youths -:-
16:00Aklosendi - Gombe -:-
16:00Bendel - J'Atete -:-
16:00Delta Force - Calabar Rovers -:-
16:00Gateway Utd. - Apex Krane -:-
16:00Holy Arrows - Remo Stars -:-
16:00Kebbi - Kogi -:-
16:00Nnewi - Vandrezzer -:-
16:00Rarara - Mighty Jets -:-
16:00Road Safety - Shekarau -:-
16:00Sokoto - Green Beret -:-
16:00Stationery Stores - Osun -:-
16:00Yobe Stars - FC Zamfara -:-

NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura

22:00Jalapa U20 - Real Madriz U20 -:-

NORWEGIA: Nasjonal U19 CL

16:30PrzełożoneBodo/Glimt U19 - Tromso U19 -:-

NOWA ZELANDIA: Football Championships

01:00Team Wellington - Hamilton -:-
02:00Canterbury - Wellington 2 -:-
03:00Auckland City - Waitakere -:-

PANAMA: LPF - Apertura

01:00Independiente - Veraguas -:-
21:00Deportivo Universitario - San Francisco -:-

PARAGWAJ: Primera Division - Apertura

23:30Sp. Luqueno - 12 de Octubre -:-
23:30Sol De America - Guarani -:-

POLSKA: PKO BP Ekstraklasa

15:00Stal Mielec - Lechia Gdańsk -:-
17:30Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice -:-
20:00Górnik Zabrze - Legia Warszawa -:-

POLSKA: Fortuna 1 Liga

12:40ŁKS Łódź - Odra Opole -:-
13:00Sandecja Nowy Sącz - Miedź Legnica -:-
13:00Stomil Olsztyn - GKS Tychy -:-
15:00Zagłębie Sosnowiec - Bruk-Bet T. -:-
16:00GKS Bełchatów - Górnik Łęczna -:-

POLSKA: II Liga

12:00Znicz Pruszków - Wigry Suwałki -:-
13:00Lech Poznań 2 - Stal Rzeszów -:-
13:00Pogoń Siedlce - Bytovia Bytów -:-
13:00Skra Częstochowa - Garbarnia Kraków -:-
14:00Olimpia Elbląg - KKS Kalisz -:-
14:00Olimpia Grudziądz - Motor Lublin -:-
17:00GKS Katowice - Sokół Ostróda -:-

POLSKA: III Liga - Grupa I

12:00Jagiellonia Białystok II - Ruch Wysokie Maz. -:-
18:00Błonianka Błonie - Pogoń Grodzisk Mazowiecki -:-

POLSKA: III Liga - Grupa IV

12:00Korona Kielce 2 - Stal Kraśnik -:-
13:00KSZO Ostrowiec - Sokół Sieniawa -:-
14:00Hetman Zamość - KS Wiązownica -:-
14:00Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski -:-
14:00Wólczanka Wólka Pełkińska - Wisła Puławy -:-
14:30Podhale Nowy Targ - Lewart Lubartów -:-
14:30Wisłoka Dębica - Siarka Tarnobrzeg -:-

PORTUGALIA: Primeira Liga

16:30Famalicao - Farense -:-
19:00Santa Clara - Ferreira -:-
21:30FC Porto - Sporting -:-

PORTUGALIA: Liga Portugal 2

12:00Covilha - Feirense -:-
16:00Arouca - CD Cova da Piedade -:-
18:00Vilafranquense - FC Porto B -:-

PORTUGALIA: Campeonato de Portugal

11:45Tirsense - Guimaraes B -:-
13:00Sporting Ideal - Oriental Dragon -:-
13:45Pevidem - Felgueiras -:-
16:00Pero Pinheiro - Alverca -:-
16:00SB Castelo Branco - Oliveira Hospital -:-
16:00Setubal - Lusitano GC -:-

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23 - Runda przegranych

12:00Boavista U23 - Portimonense U23 -:-

PORTUGALIA: Liga BPI Women - Grupa mistrzowska

16:00Albergaria/Durit K - Braga K -:-

ROSJA: Premier Liga

12:00Khimki - Ufa -:-
14:30Zenit - FK Rostów -:-
17:00Lok. Moskwa - CSKA Moskwa -:-
17:00Soczi - Arsienał Tuła -:-

ROSJA: FNL

11:00Jenisej - Wołgar Astrachań -:-
11:00Orenburg - F Woroneż -:-
12:00Alania Vladikavkaz - Tomsk -:-
12:00Nizhny Novgorod - Samara -:-
12:00Omsk - Neftekhimik -:-
12:00Sp. Moskwa 2 - D. Bryansk -:-
12:00Veles Moscow - Akron Togliatti -:-
13:00FK Chayka - Jarosław -:-
13:00Tekstilshtik - Chertanovo M. -:-
14:00T. Moskwa - SKA Chabarowsk -:-
16:00Bałtika - Krasnodar 2 -:-

ROSJA: Liga Juniorów

11:00FC Tambow U19 - Akhmat Grozny U19 -:-
11:00UOR U19 - Ural U19 -:-

RPA: Puchar Nedbank

14:00Black Leopards - AmaZulu -:-
17:00Maritzburg Utd - Orlando -:-

RUMUNIA: Liga 1

11:30Gaz Metan - UTA Arad -:-
14:00Academica Clinceni - Astra -:-
19:00Chindia Targoviste - Univ. Craiova -:-

RUMUNIA: Liga 2

10:00CSM Resita - Calarasi -:-
10:00Metaloglobus Bucharest - Aerostar -:-
10:00Mioveni - Comuna Recea -:-
10:00Ripensia Timisoara - Csikszereda M. Ciuc -:-
10:00Unirea Slobozia - ASU Poli Timisoara -:-

RWANDA: Premier League

14:00PrzełożoneRutsiro - Espoir -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

15:00Cosmos - La Fiorita -:-
15:00Faetano - Libertas -:-
15:00Juvenes/Dogana - Fiorentino -:-
15:00Murata - Pennarossa -:-

SENEGAL: Ligue 1

17:00Casa - Niary Tally -:-
17:00Pikine - Mbour Petite Cote -:-

SERBIA: Super Liga

14:00Backa - Cukaricki -:-
14:00Novi Pazar - Macva -:-
14:00Radnicki Nis - Sp. Subotica -:-
14:00Radnik - Javor -:-
16:05Metalac - TSC Backa Topola -:-
16:05Rad - Mladost -:-
16:05Zlatibor Cajetina - FK Vozdovac -:-

SERBIA: Prva Liga

13:00Loznica - Trayal Krusevac -:-
13:00Radnicki 1923 - Dubocica -:-

SERBIA: Srpska Liga - East

13:00Buducnost Popovac - Paracin -:-
13:00Pcinja - Dunav Prahovo -:-
13:00SFS Borac - Kablovi -:-
13:00Trstenik - Sindelic -:-

SŁOWACJA: Fortuna liga

14:00Dun. Streda - Michalovce -:-
14:00Nitra - Z. Moravce-Vrable -:-
14:00Pohronie - Trencin -:-
14:00Ruzomberok - Senica -:-
17:00Trnava - Zilina -:-

SŁOWACJA: 2. liga

13:00Petrzalka - Zilina B -:-
14:00Bardejov - Puchov -:-
14:00Dubnica - Skalica -:-
14:00Komarno - Poprad -:-
14:00Trebisov - Banska Bystrica -:-

SŁOWENIA: Prva Liga

15:00Celje - Tabor Sezana -:-
17:15Maribor - O. Ljubljana -:-

SUDAN: Pierwsza Liga

15:30Al-Hilal - Al Wadi -:-

SYRIA: Premier League

13:00Al Jaish - Hottin -:-
13:00Al Karamah - Al Taliya -:-
13:00Al-Ittihad - Wathbah -:-
13:00Harjaleh - Foutoua -:-
13:00Jableh - Al-Sahel -:-
13:00Tishreen - Al Wahda -:-

SZKOCJA: Premiership

16:00Celtic - Aberdeen -:-
16:00Hibernian - Motherwell -:-
16:00Kilmarnock - Dundee Utd -:-
16:00St. Mirren - Ross County -:-

SZKOCJA: Dywizja 1

16:00Ayr - Arbroath -:-
16:00Morton - Dundee FC -:-
16:00Queen of South - Dunfermline -:-
16:00Raith - Alloa -:-

SZWAJCARIA: Super League

18:15Servette - Zurich -:-
20:30St. Gallen - Basel -:-

SZWAJCARIA: Challenge League

18:15Grasshoppers - Schaffhausen -:-

SZWAJCARIA: Nationalliga A Women

16:00Young Boys K - FF Lugano 1976 K -:-
16:00Zurich K - St. Gallen K -:-
19:00Basel K - Servette K -:-
20:00Grasshoppers K - Luzern K -:-

SZWECJA: Svenska Cupen

13:00AIK Stockholm - AFC Eskilstuna -:-
13:00Landskrona - Mjallby -:-
13:00Östersunds - Akropolis -:-
15:00Gauthiod - Hacken -:-
15:00Halmstad - Västerås SK -:-
15:00Helsingborg - Dalkurd -:-

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

00:30Lara (Ven) - Portuguesa (Ven) -:-
10:00Skeid (Nor) - Notodden (Nor) -:-
10:30Lisen (Cze) - Trzyniec (Cze) -:-
10:30Parnu JK Vaprus (Est) - Saku Sporting (Est) -:-
11:00Nioman Grodno (Blr) - Wołyń Łuck (Ukr) -:-
11:00Sokół Aleksandrów Ł. (Pol) - Zjednoczeni Strykow (Pol) -:-
11:00Vysehrad (Cze) - Slavia Praga B (Cze) -:-
12:00B.93 (Den) - Hellerup (Den) -:-
12:00Slagelse (Den) - Bronshoj (Den) -:-
12:30Naestved (Den) - BK Frem (Den) -:-
13:00Norrby (Swe) - Jonkopings (Swe) -:-
14:00Jihlava (Cze) - Dukla Praga (Cze) -:-
14:00Middelfart (Den) - Nykobing (Den) -:-
14:00MKS Kluczbork (Pol) - RKS Radomsko (Pol) -:-
14:00Varbergs (Swe) - Orgryte (Swe) -:-
15:00Dynamo Brześć (Blr) - Sławija Mozyrz (Blr) -:-
15:00Oulu (Fin) - Hercules (Fin) -:-
15:00Sydvest (Den) - Holstebro (Den) -:-
16:00Tallinna Kalev (Est) - Narva (Est) -:-
16:15Isłacz Mińsk (Blr) - Smorgonie (Blr) -:-

ŚWIAT: Club Friendly Women

13:00Örebro K (Swe) - Alvsjo K (Swe) -:-
14:00Hammarby K (Swe) - Kristianstads K (Swe) -:-
14:00Vittsjo K (Swe) - Kalmar K (Swe) -:-
16:00Hacken K (Swe) - Eskilstuna United K (Swe) -:-
18:00Vaxjo DFF K (Swe) - Borgeby K (Swe) -:-

TAJLANDIA: Thai League 1

11:00Nakhon Ratchasima - Buriram -:-
12:00Ratchaburi - Chiangrai -:-
12:30Trat FC - Muangthong -:-
13:00Police Tero - Prachuap -:-

TAJLANDIA: Thai League 2

11:00Samut Sakhon - Ayutthaya Utd -:-
12:00Chiangmai FC - Customs Utd -:-
13:00Khonkaen Utd. - Khonkaen FC -:-
13:00Sisaket - Thai Navy -:-

TUNEZJA: Ligue Professionnelle 1

14:00Ben Guerdane - Metlaoui -:-
14:00Slimane - Esperance Tunis -:-
16:00Club Africain - Kairouanaise -:-

TUNEZJA: Ligue 2

14:00AS Djerba - Hammam-Lif -:-
14:00CO Medenine - Jendouba Sport -:-
14:00Gafsa - Oued Ellil -:-
14:00Korba - Sbikha -:-
14:00Msaken - Stade Gabesien -:-
14:00SS Sfaxien - Menzel Nour -:-

TURCJA: Super Lig

11:30Hatayspor - Ankaragucu -:-
11:30Karagumruk - Alanyaspor -:-
14:00Antalyaspor - Basaksehir -:-
14:00Rizespor - Sivasspor -:-
17:00Galatasaray - Erzurum BB -:-

TURCJA: 1. Lig

14:00Altinordu - Umraniyespor -:-
17:00Adana Demirspor - Bandirmaspor -:-

UGANDA: Premier League

11:00Onduparaka FC - Vipers -:-
14:00Bright Stars - Police -:-
14:00Kampala City - Airtel Kitara -:-
14:00Mbarara City - Kyetume -:-
14:00URA SC - Busoga -:-
14:00Villa - UPDF -:-

UKRAINA: Premier League

13:00Mariupol - Dnipro-1 -:-
16:00Worskła Połtawa - Oleksandriya -:-
18:30Kołos Kowaliwka - Ruch Lwów -:-

UKRAINA: Youth League

11:00Szachtar U21 - Zoria U21 -:-
14:00Lwów U21 - Dyn. Kijów U21 -:-

URUGWAJ: Pierwsza Liga - Clausura

21:00River Plate - Wanderers -:-
23:30Cerro CA - Nacional -:-

WĘGRY: OTP Bank Liga

14:45Budafoki - Kisvarda -:-
17:00Puskas Academy - Honved -:-
19:30MTK Budapest - Ferencvaros -:-

WĘGRY: NB III - West

13:00Zalaegerszegi II - Erdi -:-

WŁOCHY: Serie A

15:00Spezia - Parma -:-
18:00Bologna - Lazio -:-
20:45Verona - Juventus -:-

WŁOCHY: Serie B

14:00Cosenza - Chievo -:-
14:00Cremonese - Frosinone -:-
14:00Pescara - Lecce -:-
14:00Pisa - L.R. Vicenza -:-
14:00Pordenone - Ascoli -:-
14:00Spal - Reggina -:-
16:00Monza - Cittadella -:-
18:00Entella - Brescia -:-

WŁOCHY: Serie C - Group A

15:00Giana Erminio - Pro Vercelli -:-
15:00Novara - Pro Sesto -:-
15:00Pistoiese - AlbinoLeffe -:-
16:30Lucchese - Olbia -:-
17:30Pro Patria - Como -:-

WŁOCHY: Serie C - Group B

15:00Gubbio - Vis Pesaro -:-
15:00Imolese - Mantova -:-
15:00Matelica - Virtus Verona -:-
15:00Sambenedettese - Sudtirol -:-
17:30FeralpiSalo - Legnago Salus -:-
17:30Perugia - Modena -:-

WŁOCHY: Serie C - Group C

12:30Viterbese - Palermo -:-
15:00Bari - Foggia -:-
15:00Catanzaro - Ternana -:-
15:00PrzełożoneCavese - Potenza -:-
15:00Virtus Francavilla - Monopoli -:-
17:30Bisceglie - Juve Stabia -:-
17:30Turris - Casertana -:-

WŁOCHY: Primavera 1

11:00AC Milan U19 - Ascoli U19 -:-
13:00Empoli U19 - Inter U19 -:-

WŁOCHY: Primavera 2

11:30Crotone U19 - Benevento U19 -:-
11:30Frosinone U19 - Pisa U19 -:-
11:30Parma U19 - Udinese U19 -:-
12:00Entella U19 - Salernitana U19 -:-
14:30Brescia U19 - Venezia U19 -:-
14:30Chievo U19 - Cremonese U19 -:-
14:30Napoli U19 - Spezia U19 -:-
14:30Pescara U19 - Lecce U19 -:-
14:30Pordenone U19 - Cittadella U19 -:-
14:30Reggiana U19 - Verona U19 -:-
14:30Reggina U19 - Cosenza U19 -:-
14:30Vicenza U19 - Monza U19 -:-

WŁOCHY: Serie A Women

12:30Bari K - AC Milan K -:-
12:30Napoli K - Sassuolo K -:-
14:30Florentia K - Fiorentina K -:-
14:30Inter K - Verona K -:-

ZAMBIA: Super League

14:00Green Buffaloes FC - Indeni -:-
14:00Kabwe - Nkwazi -:-
14:00NAPSA Stars - Lusaka Dynamos -:-
14:00Nkana - Power Dynamos -:-
14:00Zanaco - Green Eagles -:-

ZEA: Division 1

14:30Al-Taawon - Al Thaid -:-
14:30Masafi - Masfut -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.WynikiNaZywo.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona WynikiNaZywo.pl z powodów technicznych.