REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Wszystkie mecze

AFRYKA: Africa Cup of Nations U20 - Play Offy

17:00Maroko U20 - Tunezja U20 -:-
20:00Central African Rep. U20 - Gambia U20 -:-

ALBANIA: Super Liga

16:00Teuta - Kukesi -:-

ALGIERIA: Dywizja 1

15:00PrzełożoneBordj Bou Arreridj - Belouizdad -:-
15:00Hussein Dey - Relizane -:-
15:00Medea - Constantine -:-
15:00Saoura - Biskra -:-
16:00Bel Abbes - Skikda -:-
16:00USM Algier - Magra -:-

ALGIERIA: Ligue 2

15:00Ain Ouessara - RC Oued Rhiou -:-
15:00ASM Oran - Remchi -:-
15:00Oued Sly - El Kerma -:-
15:00Saida - Arzew -:-
15:00SC Ain Defla - JSM Tiaret -:-
15:00Temouchent - El Khemis -:-

ALGIERIA: U21 League

10:00Bel Abbes U21 - Skikda U21 -:-
10:00Bordj Bou Arreridj U21 - Belouizdad U21 -:-
10:00Hussein Dey U21 - RC Relizane U21 -:-
10:00Medea U21 - Constantine U21 -:-
10:00Saoura U21 - Biskra U21 -:-
10:00USM Algier U21 - Magra U21 -:-

ANGLIA: Championship

20:45Derby - Nottingham -:-

ANGLIA: Professional Development League

14:30Birmingham U23 - Hull U23 -:-
20:00Barnsley U23 - Sheffield Utd U23 -:-

ANGLIA: Premier League 2

13:00Fulham U23 - Wolves U23 -:-
13:00Tottenham U23 - Blackburn U23 -:-
15:00Brighton U23 - Manchester City U23 -:-
15:00Middlesbrough U23 - Norwich U23 -:-
20:00West Ham U23 - Derby U23 -:-

ARABIA SAUDYJSKA: Division 1

13:50Al-Shoalah - Al Jeel -:-
13:55Al Feiha - Al Thuqbah -:-
14:10Arar - Al Draih -:-
14:20Ohod - Al-Hazem -:-
17:05Jeddah - Al-Nahda -:-
17:40Al Khaleej - Hajer -:-
18:10Najran - Al-Sahel -:-

ARGENTYNA: Copa de la Liga Profesional

23:15Aldosivi - Arsenal Sarandi -:-
23:15Defensa y Justicia - Patronato -:-

ARMENIA: First League

11:00Ararat 2 - Pyunik 2 -:-
11:00BKMA - Urartu 2 -:-

AUSTRALIA: A-League

11:05Perth Glory - Brisbane Roar -:-

AUSTRALIA: NPL NSW

09:00Manly Utd - Druitt Town Rangers -:-
09:45Marconi - Sydney U21 -:-

AUSTRALIA: NPL Victoria

09:45Port Melbourne Sharks - Melbourne Knights -:-
10:30Dandenong - Dandenong City -:-

AUSTRALIA: W-League

08:05Newcastle K - Adelaide K -:-

AUSTRIA: 2. Liga

18:30Austria II - FC Juniors -:-
18:30Horn - A. Lustenau -:-
18:30Lafnitz - Floridsdorfer AC -:-
20:25BW Linz - A. Klagenfurt -:-

BANGLADESZ: Premier League

10:45Muktijoddha Sangsad - Rahmatgonj MFS -:-
13:15Abahani Chittagong - Mohammedan -:-

BELGIA: Jupiler League

20:45Charleroi - Genk -:-

BELGIA: 1B Pro League

20:00Club Brugge U23 - RWDM -:-

BELGIA: Super League Women

20:00Gent K - Zulte Waregem K -:-

BRAZYLIA: Serie A

01:30Athletico-PR - Sport Recife 2:0
01:30Atletico GO - Coritiba 3:1
01:30Atletico-MG - Palmeiras 2:0
01:30Bahia - Santos 2:0
01:30Bragantino - Gremio 1:0
01:30Ceara - Botafogo RJ 2:1
01:30Fluminense - Fortaleza 2:0
01:30Internacional - Corinthians 0:0
01:30Sao Paulo - Flamengo 2:1
01:30Vasco - Goias 3:2

BRAZYLIA: Campeonato Alagoano

00:00Jacyoba - CSA 1:4

BRAZYLIA: Campeonato Brasiliense - pierwsza runda

19:30Capital - Real Brasilia -:-
19:30Ceilandia - Gama -:-

BRAZYLIA: Campeonato Cearense - pierwsza runda

19:30Atletico-CE - Icasa-CE -:-
19:30Crato - Pacajus -:-
19:30Ferroviario - Barbalha -:-
19:30Guarany - Caucaia -:-

BRAZYLIA: Campeonato Maranhense

23:00Imperatriz - Iape 1:2

BRAZYLIA: Campeonato Matogrossense

23:00Dom Bosco - Operario VG -:-

BUŁGARIA: Parva Liga

16:30Lok. Plovdiv - Etar -:-

BUŁGARIA: Vtora liga

14:00Pirin Blagoevgrad - Septemvri Simitli -:-

BURKINA FASO: Premier League

17:00Leopard St.Camille - Kadiogo -:-
19:15Kozaf - Majestic -:-

BURUNDI: Primus League

14:00Vital O - Les Elephants -:-

CHORWACJA: 1. HNL

18:00Varazdin - Osijek -:-

CHORWACJA: 2. HNL

15:00Dragovoljac - Junak Sinj -:-
15:00Dubrava - Medjimurje -:-
15:00Sesvete - Din. Zagrzeb 2 -:-

CYPR: Pierwsza Dywizja - Grupa mistrzowska

17:30AEL Limassol - AEK Larnaca -:-

CZECHY: 1. Liga

18:00Liberec - Pardubice -:-

DANIA: Superliga

19:00Vejle - Horsens -:-

DANIA: 1st Division

18:00Viborg - Hvidovre IF -:-
19:00Helsingor - Fredericia -:-

DR KONGO: Ligue 1

15:30Blessing - AC Rangers -:-

DŻIBUTI: Division 1

13:00AS Arta - Dikhil -:-
15:00Gendarmerie - Police Nationale -:-
17:00CF GR/SAIF - Barwaqo -:-

EGIPT: Pierwsza liga

16:00El Masry - Ceramica Cleopatra -:-

FRANCJA: Ligue 1

21:00Rennes - Nice -:-

GAMBIA: GFA League

17:00Armed Forces - BK Milan -:-
17:00Banjul Utd - Elite United -:-
17:00Fortune - Marimoo -:-

GHANA: Pierwsza Liga

16:00Great Olympics - Berekum Chelsea -:-

GIBRALTAR: National League

19:30Europa Point - Lions Gibraltar -:-

HISZPANIA: LaLiga

21:00Levante - Ath. Bilbao -:-

HISZPANIA: LaLiga2

19:00Sabadell - Albacete -:-
21:00Cartagena - Leganes -:-

HOLANDIA: Eredivisie

20:00Zwolle - Heerenveen -:-

HOLANDIA: Eerste Divisie

18:45G.A. Eagles - Jong PSV -:-
18:45Maastricht - Telstar -:-
21:00Den Bosch - Jong Utrecht -:-
21:00Graafschap - Jong AZ -:-
21:00Roda - Nijmegen -:-

HOLANDIA: Eredivisie Cup Women

19:30PEC Zwolle K - Den Haag K -:-
19:30VV Alkmaar K - Excelsior K -:-

INDIE: ISL

15:00North East Utd - Kerala Blasters -:-

IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership

20:45Linfield - Larne -:-

ISLANDIA: Puchar Ligi

20:00Afturelding - Grindavik -:-
20:00Fram - Hafnarfjordur -:-
20:00Fylkir - Throttur -:-
20:00Vikingur Reykjavik - Kordrengir -:-

IZRAEL: 2 Liga

14:00Beitar Shimshon - Hapoel Jerusalem -:-
14:00H. Ironi Rishon - H. Akko -:-
14:00H. Petah Tikva - Hapoel Iksal Imad -:-
14:00H. Raanana - Hap. Ramat Gan -:-
14:00Hapoel Afula - Ramat Hasharon -:-
14:00Hapoel Kfar Shalem - MS Kafr Qasim -:-
14:00Hapoel Umm al-Fahm - M. Nazareth -:-
14:00Nof Hagalil - Nes Tziona -:-

IZRAEL: Liga Alef North

11:45Hapoel Bnei Faradis - H. Herzliya -:-
11:45Maccabi Bnei Raina - Hapoel Kaukab -:-
12:00Ironi Tiberias - Hapoel Bueine -:-
12:00Maccabi Tamra - Hapoel Kafr Kanna -:-
12:00MS Tira - M. Tzur Shalom -:-
12:30Shapira - Daburiya Osama -:-
13:00H. Migdal HaEmek - Tayibe -:-

IZRAEL: Liga Alef South

10:45H. Bnei Lod - SC Dimona -:-
11:30MS Ironi Kuseife - H. Bikat Hayarden -:-
12:00Maccabi Shaarayim FC - Nordia Jerusalem -:-
12:00Maccabi Yavne - Holon Yermiyahu -:-
12:30Hapoel Azor - Shimshon Kafr Qasim -:-
12:30M. Ironi Ashdod - Ashkelon -:-
12:30Maccabi Jaffa - Hak. Ramat Gan -:-

JAPONIA: J1 League

10:00Kawasaki - Yokohama M. -:-

KATAR: Qatar Cup

14:45Al-Duhail - Al-Sadd -:-

KOLUMBIA: Primera A - Apertura

00:05Petrolera - Tolima 0:5
02:10Ind. Medellin - Dep. Cali 1:1

KOLUMBIA: Primera B - Apertura

00:00U. Magdalena - Bogota -:-

KOSTARYKA: Liga de Ascenso - Clausura

22:00Carmelita - Escazucena -:-
22:15Ad Aserri - Puerto Golfito FC -:-

LIBIA: Pierwsza Liga

14:00Darnes - Al Ahly Benghazi -:-

MALI: Premiere Division

17:00AS Police - Real Bamako -:-
17:00ASOM - AS Douanes de Sikasso -:-
19:00Korofina - AS Nianan -:-
19:00Onze Createurs - USFAS Bamako -:-

MALTA: Premier Liga

17:00Gudja - Tarxien -:-
21:00Sirens - Lija Athletic -:-

MAROKO: Botola Pro

17:15FAR Rabat - Chabab Mohammedia -:-
19:30Maghreb Fez - Moghreb Tetouan -:-

MAROKO: Botola 2

15:00Chabab Benguerir - Khouribga -:-
15:00RAC Casablanca - Salmi -:-

MEKSYK: Liga MX - Clausura

78'Atl. San Luis - Tigres 1:2

MEKSYK: Liga de Expansion MX - Clausura

02:00Tepatitlan de Morelos - Pumas Tabasco 1:2

MEKSYK: Liga MX Women - Clausura

22:45Cruz Azul K - Tijuana K -:-

NIEMCY: Bundesliga

20:30Werder Brema - Eintracht Frankfurt -:-

NIEMCY: 2. Bundesliga

18:30Darmstadt - Karlsruher -:-
18:30Regensburg - Paderborn -:-

NIEMCY: 3. Liga

19:00Monachium 1860 - Unterhaching -:-

NIEMCY: Liga Regionalna Zachód

19:00Düsseldorf II - RW Essen -:-

NIGER: Ligue 1

16:15ASGNN - SONIDEP -:-

NIGERIA: NNL

16:00Joy Cometh - Crown -:-
16:00Malumfashi - Bukola -:-

OMAN: Sultan Cup

14:25Al Seeb - Dhofar -:-
17:15Al-Ittihad - Al Suwaiq -:-

PARAGWAJ: Primera Division - Apertura

23:30Sp. Luqueno - 12 de Octubre -:-

POLSKA: PKO BP Ekstraklasa

18:00Raków Częstochowa - Podbeskidzie B-B -:-
20:30Warta Poznań - Lech Poznań -:-

POLSKA: Fortuna 1 Liga

14:00Resovia Rzeszów - Puszcza Niepołomice -:-
16:00Arka Gdynia - GKS Jastrzębie -:-
17:40Widzew Łódź - Radomiak Radom -:-

PORTUGALIA: Primeira Liga

21:30Guimaraes - Boavista -:-

PORTUGALIA: Liga Portugal 2

19:30Chaves - Vizela -:-

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23 - Grupa mistrzowska

12:00Braga U23 - Leixoes U23 -:-

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23 - Runda przegranych

16:00Guimaraes U23 - Sporting U23 -:-

ROSJA: Premier Liga

17:00FC Tambow - R. Volgograd -:-

ROSJA: Liga Juniorów

11:00Lok. Moskwa U19 - Zenit U19 -:-
12:00CSKA Moskwa U19 - Khimki U19 -:-

RPA: Puchar Nedbank

14:00Cape Town All Stars - Cape Town Spurs -:-
17:00Tshakhuma - Swallows -:-

RUMUNIA: Liga 1

19:30Din. Bucharest - Viitorul Constanta -:-

RUMUNIA: Liga 2

16:30U. Cluj - CSM Slatina -:-

SERBIA: Super Liga

13:00Indjija - Partizan -:-
15:30Vojvodina - Napredak -:-

SERBIA: Prva Liga

13:00Zarkovo - Zeleznicar Pancevo -:-

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

13:30Jeenyo - Midnimo -:-

SUDAN: Pierwsza Liga

15:30Ahli Khartoum - Al-Merreikh -:-

SZKOCJA: Dywizja 1

20:45Inverness - Hearts -:-

SZWAJCARIA: Challenge League

19:00Chiasso - Wil -:-
19:00Kriens - Xamax -:-
20:00Aarau - Winterthur -:-
20:00Thun - Lausanne Ouchy -:-

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

10:15Glenorchy Knights 2 (Aus) - Hobart United (Aus) -:-
10:30Zizkov (Cze) - Mas Taborsko (Cze) -:-
11:00Progresul Spartac (Rou) - Alexandria (Rou) -:-
11:00Yessentuki (Rus) - Tuapse (Rus) -:-
11:30Balcatta (Aus) - Armadale (Aus) -:-
11:30Inglewood (Aus) - Gwelup Croatia SC (Aus) -:-
11:30Joondalup (Aus) - Rockingham City (Aus) -:-
12:30Extremadura UD (Esp) - Salamanca (Esp) -:-
13:00Rosenborg (Nor) - Ranheim (Nor) -:-
13:30Bayswater City (Aus) - Floreat Athena (Aus) -:-
13:30Cockburn City (Aus) - Perth Glory U21 (Aus) -:-
13:30Murdoch University Melville K (Aus) - Curtin University K (Aus) -:-
13:30Sorrento (Aus) - Perth SC (Aus) -:-
14:00Bodo/Glimt (Nor) - Kristiansund (Nor) -:-
14:00Hradec Kralove (Cze) - Varnsdorf (Cze) -:-
14:00Jerv (Nor) - Egersunds (Nor) -:-
14:00Odd (Nor) - Mjondalen (Nor) -:-
14:00Start (Nor) - Haugesund (Nor) -:-
14:00Zhodino (Blr) - Kaspij Aktau (Kaz) -:-
15:00Blansko (Cze) - Prostejov (Cze) -:-
16:00Ull/Kisa (Nor) - Asker (Nor) -:-
21:00Universidad Central (Ven) - Puerto Cabello (Ven) -:-
00:30Lara (Ven) - Portuguesa (Ven) -:-

TURCJA: Super Lig

14:00Genclerbirligi - Yeni Malatyaspor -:-
14:00Konyaspor - Gaziantep -:-
17:00Besiktas - Denizlispor -:-

UGANDA: Premier League

14:00BUL - Myda -:-
14:00Express - Wakiso Giants -:-

UKRAINA: Premier League

18:00Desna - Inhułeć -:-

UKRAINA: Youth League

11:00Kołos Kowaliwka U21 - Ruch Lwów U21 -:-
11:00Minaj U21 - Olimpik Donieck U21 -:-
11:00Worskła Połtawa U21 - Oleksandriya U21 -:-
13:00Mariupol U21 - Dnipro-1 U21 -:-

URUGWAJ: Pierwsza Liga - Clausura

21:00Liverpool M. - Penarol -:-

WĘGRY: OTP Bank Liga

20:00DVTK - Mezokovesd -:-

WŁOCHY: Serie B

19:00Reggiana - Salernitana -:-
21:00Empoli - Venezia -:-

WŁOCHY: Primavera 1

12:00Lazio U19 - Cagliari U19 -:-
15:00Atalanta U19 - Spal U19 -:-
17:00Juventus U19 - Fiorentina U19 -:-

ZAMBIA: Super League

14:00Kitwe United - Red Arrows -:-

ZEA: UAE League

14:30Al Nasr - Hatta -:-
14:30Bani Yas - Ajman -:-
17:15Al Sharjah - Al-Jazira -:-
17:15Al-Ahli Dubai - Khorfakkan -:-

ZEA: Division 1

14:30Al Hamriyah - Al Arabi -:-
14:30Dibba Al Hisn - Al Bataeh -:-
14:30Emirates Club - Dibba Al Fujairah -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.WynikiNaZywo.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona WynikiNaZywo.pl z powodów technicznych.