REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Wszystkie mecze

AFRYKA: Puchar Narodów Afryki

17:00Malawi - Senegal -:-
17:00Zimbabwe - Gwinea -:-
20:00Gabon - Maroko -:-
20:00Ghana - Komory -:-

ANGLIA: Premier League

20:30PrzełożoneBurnley - Watford -:-
21:00Brighton - Chelsea -:-

HISZPANIA: LaLiga

20:00Betis - Alaves -:-
21:30Cadiz - Espanyol -:-

ALGIERIA: Ligue 2

69'Ain Ouessara - RC Kouba 0:3
70'Annaba - US Chaouia 1:0
70'Bejaia - Telaghema 0:2
71'Ben Aknoun - SC Ain Defla 6:0
63'Bordj Bou Arreridj - MO Constantine 1:2
68'El Khemis - ASM Oran 2:0
70'GC Mascara - Widad Adabi de Boufarik 1:0
69'Harrach - USMM Hadjout 1:1
14:00JSM Tiaret - Oued Sly -:-
74'Khenchela - Hamra Annaba 4:0
14:00Lakhdaria - Batna -:-
60'Mlila - Eulma 0:0
14:00Ouargla - MO Bejaia -:-
62'Saida - El Bayadh 0:0
71'Skikda - Bordj Menail 0:1
65'Temouchent - Bel Abbes 1:0

ANGLIA: Championship

20:45Fulham - Birmingham -:-
20:45Preston - Sheffield Utd -:-

ANGLIA: League One

20:45Cambridge Utd - Doncaster -:-
20:45Morecambe - Wigan -:-
20:45Rotherham - Lincoln -:-
20:45Wimbledon - Portsmouth -:-

ANGLIA: League Two

20:45Carlisle - Hartlepool -:-
20:45Forest Green - Mansfield -:-
20:45Port Vale - Salford -:-
20:45Stevenage - Crawley -:-
20:45Sutton - Colchester -:-

ANGLIA: National League

20:45Maidenhead - Chesterfield -:-
20:45Stockport - Eastleigh -:-

ANGLIA: National League Północ

20:45Gateshead - Telford -:-
20:45Hereford - Kidderminster -:-
20:45Southport - Bradford PA -:-

ANGLIA: National League Południe

20:45Chippenham - Tonbridge -:-
20:45Dulwich Hamlet - Dorking -:-
20:45Hampton & Richmond - Braintree -:-

ANGLIA: NPL Premier Division

20:45PrzełożoneAshton Utd - South Shields -:-
20:45Matlock - Scarborough -:-

ANGLIA: Southern League Central Division

20:45AFC Rushden & Diamonds - Needham Market -:-

ANGLIA: Southern League South Division

20:45Kings Langley - Walton Casuals -:-
20:45PrzełożoneTaunton - Merthyr Town -:-
20:45PrzełożoneWeston-super-Mare - Swindon S -:-

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

20:45Brightlingsea - Potters Bar -:-
20:45Corinthian-Casuals - Haringey -:-
20:45Enfield Town - Bowers & Pitsea -:-
20:45PrzełożoneHornchurch - Carshalton -:-

ANGLIA: Puchar FA Trophy

20:45Stourbridge - Guiseley -:-

ANGLIA: Professional Development League

63'Charlton U23 - Watford U23 0:0

ANGLIA: Premier League Cup

20:00Arsenal U23 - Bournemouth U23 -:-
20:00Exeter U23 - West Ham U23 -:-

ANGLIA: FA Youth Cup

32'Brighton U18 - Manchester City U18 0:0
20:00Accrington U18 - Charlton U18 -:-
20:00Liverpool U18 - Burnley U18 -:-
20:00Peterborough U18 - Nottingham U18 -:-
20:00Sheffield Wed U18 - Preston U18 -:-

ANGOLA: Girabola League

15:00Bravos do Maquis - Kabuscorp -:-

ARABIA SAUDYJSKA: Division 1

87'Al Jabalain - Al Orubah 2:1
80'Al Ain - Bisha 2:1
77'Ohod - Najran 1:0
15:50Al Jeel - Al Khaleej -:-

ARGENTYNA: Torneos De Verano

01:00Boca Juniors - Colo Colo 2:0

AUSTRALIA: FFA Cup

09:00Sydney FC - Central Coast Mariners 0:1

BELGIA: Jupiler League

20:00Seraing - Royale Union SG 0:2

BOTSWANA: Premier League

32'BR Highlanders - Mogoditshane 0:0
32'Extension Gunners - Police XI 1:0
32'Masitoaka - Sua Flamingoes 0:0
32'Notwane - Security Systems 1:0
32'Prisons XI Gaborone - Township Rollers 0:0
17:00Gaborone Utd - Morupule -:-
17:00Orapa United - Jwaneng Galaxy -:-

BRAZYLIA: Campeonato Cearense

19:00Maracana - Ferroviario -:-
20:00Caucaia - Crato -:-
20:00Icasa-CE - Pacajus -:-
23:00Iguatu - Atletico-CE -:-

BRAZYLIA: Copa Sao Paulo de juniores - Play Offy

00:00Sao Paulo U20 - Vasco U20 4:2
23:00America Mineiro U20 - Botafogo U20 -:-

BURUNDI: Primus League

14:00Kayanza - New Oil -:-
14:00Royal de Muramvya - Musongati -:-

CYPR: Puchar Cypru

18:00AEK Larnaca - Paeek -:-

CZECHY: Tipsport liga

18:00Trencin - Vyskov -:-

DR KONGO: Ligue 1

15:30Sanga Balende - JSK -:-

EGIPT: League Cup

13:30Pharco - Zamalek 2:0
16:00El Gaish - Ceramica Cleopatra -:-
16:00Enppi - Ghazl El Mahallah -:-

EUROPA: Tipsport Malta Cup

16:00Trnava - Tirol -:-
20:00Sigma Ołomuniec - Aalborg -:-

HISZPANIA: Primera RFEF - Group 1

19:00Rayo Majadahonda - Tudelano -:-

HISZPANIA: Primera RFEF - Group 2

17:00Villarreal B - Castellon -:-
19:30PrzełożoneSabadell - Betis B -:-

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 2

20:00AD San Juan - Arenas Club -:-

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 4

21:00Panaderia - Mensajero -:-

HOLANDIA: KNVB Beker

18:45Waalwijk - Den Haag -:-
20:00Vitesse - DVS '33 Ermelo -:-
21:00Heerenveen - G.A. Eagles -:-

INDIE: ISL

32'North East Utd - Odisha 0:2

INDONEZJA: Liga 1

09:15Persikabo 1973 - Barito Putera 1:1
09:15PSM Makassar - Persik Kediri 0:0
09:15PSS Sleman - Madura United 1:1
12:15Borneo - Persib 0:1
45+'Bhayangkara Solo - Persebaya 0:1

IRAN: Hazfi Cup

11:30Mes Rafsanjan - Shahr Khodrou 1:0aet
11:30Nassaji Mazandaran - Gol Gohar 3:1
12:00Naft M.I.S - Khalij Fars Mahshahr 1:2
13:00PrzełożonePeykan - Esteghlal F.C. -:-

ISLANDIA: Fotbolti.net Cup

19:45Kopavogur - Keflavik -:-

IZRAEL: Liga Alef North

12:30Hapoel Bnei Faradis - Tzeirei Kafr Kanna 1:4
13:00Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara - Hapoel Iksal Imad 0:1
13:30MS Tira - Hapoel Kafr Kanna 2:0

JAMAJKA: Premier League

19:00Harbour View - Molynes -:-
21:15Mount Pleasant - Humble Lions -:-

KATAR: QSL

54'Shamal - Al-Sadd 1:1
16:30Al Khor - Al-Rayyan -:-
16:30Umm-Salal - Al-Gharafa -:-

LIBIA: Pierwsza Liga

14:00Al Akhdar - Darnes -:-

MALTA: Premier Liga

17:00Sliema - Gzira -:-
19:00Hibernians - Sirens -:-

MALTA: Challenge League

21:00Mqabba FC - Naxxar Lions -:-
21:00Pembroke - Vittoriosa -:-

MEKSYK: Liga de Expansion MX - Clausura

00:00Cancun - Dorados -:-

MEKSYK: Liga Premier Serie A - Clausura

02:00PrzełożoneTecos FC - Correcaminos 2 -:-

MEKSYK: Liga MX Women - Clausura

00:00Toluca K - Tijuana K 3:3
02:00Tigres K - Guadalajara K 1:1
04:00Leon K - Juarez K 1:3
00:00Atl. San Luis K - Cruz Azul K -:-

NIEMCY: DFB Pokal

18:301. FC Koeln - Hamburger SV -:-
18:30Monachium 1860 - Karlsruher -:-
20:45Bochum - 1. FSV Mainz 05 -:-
20:45St. Pauli - Borussia Dortmund -:-

PORTUGALIA: Liga Portugal 2

19:00Mafra - Estrela -:-
21:15Covilha - Feirense -:-

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23 - Grupa mistrzowska

19:00Leixoes U23 - Estoril U23 -:-

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23 - Grupa spadkowa

12:00Maritimo U23 - Famalicao U23 1:3
32'Guimaraes U23 - Belenenses U23 0:0
16:00Academica U23 - Vizela U23 -:-

RWANDA: Premier League

14:00PrzełożoneMarines - Espoir -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

15:00PrzełożoneDomagnano - Folgore -:-
15:00PrzełożoneFiorentino - Cailungo -:-
15:00PrzełożoneJuvenes/Dogana - San Giovanni -:-
15:00PrzełożoneLibertas - La Fiorita -:-
15:00PrzełożoneMurata - Tre Fiori -:-
15:00PrzełożonePennarossa - Faetano -:-
15:00PrzełożoneVirtus - Tre Penne -:-

SYRIA: Premier League

13:00Al Nawaeir - Hottin 0:2
13:00Al Shorta - Al Wahda 0:2
13:00Al-Ittihad - Afrin 1:1
13:00Foutoua - Al Taliya 1:3
13:00Tishreen - Al Karamah 0:0
13:00Wathbah - Harjaleh 4:0

SZKOCJA: Premiership

20:45Aberdeen - Rangers -:-
20:45Dundee Utd - St. Mirren -:-
20:45Hearts - St. Johnstone -:-
20:45Livingston - Dundee FC -:-
20:45Ross County - Motherwell -:-

ŚWIAT: Mecze towarzyskie

32'Mołdawia - Uganda 2:0

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

23:15Penarol (Uru) - Barracas Central (Arg) 4:0
01:30Nacional (Uru) - Nublense (Chi) 3:2pen
11:00Zarkovo (Srb) - Foresta Suceava (Rou) 0:0
13:00Belasica (Mkd) - Akademija Pandev (Mkd) 0:4
13:00FK Vozdovac (Srb) - Metalac (Srb) 2:0
13:00Osijek 2 (Cro) - Cibalia (Cro) 2:2
13:00Rabotnicki (Mkd) - Makedonija GP (Mkd) 2:1
13:00Ruzomberok (Svk) - Bardejov (Svk) 4:2
13:00Zlin B (Cze) - Ostrava B (Cze) 0:1
72'Banik Ostrava (Cze) - Kisvarda (Hun) 1:0
74'Slavia Sofia (Bul) - Stal Mielec (Pol) 0:2
49'Istra 1961 (Cro) - Sibenik (Cro) 0:0
32'Kuban (Rus) - Bregalnica (Mkd) 0:0
32'Lech Poznań (Pol) - Shkupi (Mkd) 0:0
32'Lechia Gdańsk (Pol) - Ch. Odessa (Ukr) 0:0
32'Levski (Bul) - Górnik Zabrze (Pol) 0:0
32'Paks (Hun) - Ufa (Rus) 0:0
32'Salzburg (Aut) - Ried (Aut) 1:1
32'Samara (Rus) - Szeged (Hun) 1:0
15:30Radomiak Radom (Pol) - TSC Backa Topola (Srb) -:-
15:30Wisła Kraków (Pol) - Ludogorets (Bul) -:-
16:00Unterhaching (Ger) - Grossaspach (Ger) -:-
16:00OdwołaneYoung Boys (Sui) - Salzburg (Aut) -:-
16:00Young Boys (Sui) - Sion (Sui) -:-
17:00Marchfeld (Aut) - St. Polten (Am) (Aut) -:-
18:00OdwołaneTraiskirchen (Aut) - Kapfenberg (Aut) -:-
18:30Liefering (Aut) - SAK 1914 (Aut) -:-
18:30RSV Eintracht (Ger) - TB Berlin (Ger) -:-
19:00Empor Berlin (Ger) - Altglienicke (Ger) -:-
19:00Inter Turkspor Kiel (Ger) - SC Weiche-08 (Ger) -:-
20:00UNA Strassen (Lux) - Jeunesse Canach (Lux) -:-
20:30Cobh Ramblers (Irl) - Dundalk (Irl) -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

73'Mbeya Kwanza - Azam 0:1

TURCJA: Super Lig

32'Gaziantep - Yeni Malatyaspor 0:0
18:00Karagumruk - Besiktas -:-
18:00Konyaspor - Adana Demirspor -:-

WŁOCHY: Serie C - Group B

18:00Lucchese - Imolese -:-

WŁOCHY: Serie D - Group A

PrzerwaBorgosesia - Saluzzo 2:0

WŁOCHY: Serie D - Group C

46'Levico Terme - Union Clodiense 0:0

WŁOCHY: Puchar Włoch

17:30Lazio - Udinese -:-
21:00Juventus - Sampdoria -:-

WŁOCHY: Coppa Italia Serie C

32'Fidelis Andria - Sudtirol 0:1

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.WynikiNaZywo.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona WynikiNaZywo.pl z powodów technicznych.