REFRESH

Hokej » Dzisiaj » Wszystkie mecze

AUSTRIA: ICE Hockey League - Runda przegranych

19:15Black Wings Linz - Innsbruck -:-
19:15Graz - Villach -:-

AUSTRIA: ICE Hockey League - Runda zwycięzców

19:15Fehervar AV19 - Bolzano -:-
19:15Klagenfurt - Salzburg -:-

BIAŁORUŚ: Extraleague - Play Offy

17:00Brest - Lokomotiv Orsha -:-
17:00Lida - Neman Grodno -:-
17:00Novopolotsk - Mogilev -:-
17:00Vitebsk - Zhlobin -:-

CZECHY: Extraliga

16:30Pilzno - Vitkovice -:-
17:00Czeskie Budziejowice - Ołomuniec -:-
17:00Mountfield HK - Trzyniec -:-
17:30Karlowe Wary - Zlin -:-
17:30Mlada Bolesław - Pardubice -:-
18:00Kometa Brno - Liberec -:-

DANIA: Metal Ligaen

19:00Esbjerg - Herning -:-
19:00Frederikshavn - Sonderjyske -:-
19:30Odense - Herlev -:-
19:30Rungsted - Aalborg -:-

FINLANDIA: Liiga

17:00JYP - Ässät -:-
17:00KalPa - Hämeenlinna -:-
17:00Lukko - TPS Turku -:-
17:00Pelicans - KooKoo -:-
17:00SaiPa - Kärpät -:-
17:30Ilves - Sport -:-

FINLANDIA: Mestis

17:30IPK - Hokki -:-
17:30KeuPa - Kettera -:-
17:30K-Vantaa - FPS -:-
17:30Peliitat - Kiekko-Espoo -:-

FINLANDIA: Suomi-sarja

17:30Titaanit - Hunters -:-
17:45Laser HT - RaaheK -:-

FINLANDIA: SM-sarja U20 - druga runda

13:00Tappara U20 - Lukko U20 -:-
17:00Ässät U20 - Koovee U20 -:-
17:00PrzełożoneJokerit U20 - IFK Helsinki U20 -:-
17:00PrzełożoneKiekko-Espoo U20 - Jukurit U20 -:-
17:30Kärpät U20 - KalPa U20 -:-
17:30TPS U20 - Hämeenlinna U20 -:-
18:00KooKoo U20 - Pelicans U20 -:-

FRANCJA: Ligue Magnus

19:00Briancon - Chamonix Mont-Blanc -:-
20:00Anglet - Grenoble -:-
20:30Bordeaux - Cergy-Pontoise -:-

KANADA: QMJHL

00:00Cape Breton Eagles - Halifax Mooseheads -:-

KAZACHSTAN: Mistrzostwa

09:00Temirtau - Aktobe -:-
12:00Snezhnye Barsy - Almaty -:-

NIEMCY: DEL

18:30Bremerhaven - Eisbaren Berlin -:-
20:30Augsburg - Straubing -:-

NIEMCY: DEL2

19:30Bietigheim/Bissingen - Ravensburg -:-
19:30Freiburg - Landshut -:-
19:30Kaufbeuren - Bayreuth -:-
19:30Lausitzer Fuchse - Frankfurt Lowen -:-
19:30Tolzer Lowen - Dresdner Eislowen -:-
20:00Crimmitschau - Bad Nauheim -:-
20:00Heilbronner - Kassel -:-

NIEMCY: Oberliga Północ

20:00Erfurt - Hammer Eisbaren -:-
20:00Halle - Diez-Limburg -:-
20:00Herner - EC Hannover -:-
20:00Rostock - Leipzig -:-
20:00Trappers - Herford -:-

NIEMCY: Oberliga Południe

19:30Lindau - Riessersee -:-
19:30Rosenheim - Passau -:-
19:30Selber - Hochstadter EC -:-
20:00Landsberg - Peiting -:-
20:00Regensburg - Deggendorfer -:-

ROSJA: VHL - Play Offy

15:00Mechel Czelabińsk - Khimik -:-
15:00Toros Neftekamsk - Tiumeń -:-
16:30Bars - Dinamo St. Petersburg -:-
16:30Tambov - Gornyak -:-
17:00Dynamo Moskwa Region - Jugra -:-
17:00Riazań - Almetyevsk -:-
17:00Zvezda Moscow - Novokuznetsk -:-
17:30HC Rostov - Penza -:-

ROSJA: MHL

10:00Amurskie Tigry - Atlant -:-
11:00Kuznetskie Medvedi - Reaktor -:-
13:00Mamonty Yugry - Tyumensky Legion -:-
13:00Stalnye Lisy - Ladya -:-
13:00Tolpar - Avto -:-
14:00Belye Medvedi - Sarmaty -:-
17:00Krylja Sowietow - Krasnaya Armiya -:-

ROSJA: NMHL

15:30Loko Junior - Progress Glazov -:-
17:00Tverichi - Dinamo Junior -:-

ROSJA: WHL Women

11:00Krasnoyarsk K - Vanke Rays K -:-

SŁOWACJA: Extraliga

17:00L. Mikulas - Zvolen -:-
17:00Slovan Bratysława - DVTK -:-
17:30B. Bystrica - Poprad -:-
18:00Nitra - Detva -:-
18:00Nove Zamky - Michalovce -:-
18:00Trencin - Kosice -:-

SŁOWACJA: 1. liga

16:00HC 19 Humenne - Pov. Bystrica -:-
17:00Dubnica - Spisska Nova Ves -:-
17:00Martin - Levice -:-
17:30Trnava - Skalica -:-
18:00Topolcany - Zilina -:-

SZWAJCARIA: National League

19:45Ambri-Piotta - Rapperswil -:-
19:45Bern - Zug -:-
19:45Biel - Zurich -:-
19:45Davos - Fribourg -:-
19:45Lugano - Servette -:-

SZWECJA: HockeyAllsvenskan

18:00Mora - Vita Hasten -:-
18:00Tingsryds - Kristianstads -:-
19:00AIK - IF Bjorkloven -:-
19:00Modo - Timra -:-
19:00Väsby - Almtuna -:-

SZWECJA: HockeyEttan Sodra - Runda przegranych

19:00Tyringe - Halmstad -:-

SZWECJA: HockeyEttan Vastra - Runda przegranych

19:00Eskilstuna Linden - Lindlovens -:-
19:00Kumla - Koping -:-
19:00Malungs - Grums -:-

SZWECJA: HockeyEttan Ostra - Runda przegranych

19:00Arlanda - Segeltorps IF -:-
19:00Nykopings SK - Hammarby -:-
19:00Sollentuna - Stromsbro IF -:-

SZWECJA: AllEttan Södra

19:00Huddinge - Karlskrona -:-
19:00Troja/Ljungby - Mariestad -:-

SZWECJA: SDHL Women

19:00HV 71 K - Göteborg K -:-
19:00Leksands K - Brynas K -:-
19:00Modo K - Lulea K -:-
19:00SDE HF K - AIK K -:-
19:30Djurgardens K - Linkopings K -:-

USA: NHL

01:00Buffalo Sabres - New Jersey Devils 3:4ot
01:00Columbus Blue Jackets - Chicago Blackhawks 0:2
01:00Florida Panthers - Dallas Stars 3:2
01:00New York Islanders - Boston Bruins 7:2
01:00Ottawa Senators - Calgary Flames 6:1
01:00Tampa Bay Lightning - Carolina Hurricanes 3:1
01:00Washington Capitals - Pittsburgh Penguins 5:2
01:30Detroit Red Wings - Nashville Predators 5:2
02:00Winnipeg Jets - Montreal Canadiens 6:3
2. tercjaVancouver Canucks - Edmonton Oilers 0:1
04:30PrzełożoneSan Jose Sharks - Vegas Golden Knights -:-

USA: AHL

03:00PrzełożoneSan Jose Barracuda - Bakersfield Condors -:-
22:00Stockton Heat - Toronto Marlies -:-
23:00Wilkes-Barre/Scranton - Lehigh Valley Phantoms -:-

USA: ECHL

01:05Greenville Swamp Rabbits - Allen Americans 4:1

USA: FHL

01:30OdwołaneWatertown Wolves - Elmira Enforcers -:-

USA: SPHL

01:30Macon Mayhem - Huntsville Havoc 4:3ot
02:30Birmingham Bulls - Pensacola Ice Flyers 2:3ot

WĘGRY: Erste Liga

17:30Gyergyoi - Brasov -:-
18:40Vasas - Fehervari Titanok -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.WynikiNaZywo.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - hokej mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona WynikiNaZywo.pl z powodów technicznych.