REFRESH

Hokej » Dzisiaj » Wszystkie mecze

BIAŁORUŚ: Extraleague

16:00Gomel - Soligorsk -:-
16:00Molodechno - Mogilev -:-
16:00Neman Grodno - Lokomotiv Orsha -:-
16:00Zhlobin - Yunost Minsk -:-

CZECHY: Chance Liga

17:00AZ Havirov - Prostejov -:-
17:00Litomerice - Sumperk -:-
17:00Poruba - Kadan -:-
17:00Przerów - Kolin -:-
17:00Slavia Praga - Sokolov -:-
17:00Vsetin - Kladno -:-
17:30Jihlava - Usti -:-
17:30PrzełożoneTrebic - Benatky -:-
18:00PrzełożoneAZ Havirov - HC Vrchlabi -:-
18:00PrzełożoneFrydek-Mistek - Prostejov -:-

CZECHY: 2. Liga - North

17:00Dvur Kralove - Mostecti Lvi -:-
17:00Hronov - Decin -:-
18:00PrzełożoneBilina - Nova Paka -:-
18:00PrzełożoneJablonec - Trutnov -:-

CZECHY: 2. Liga - South

17:00Cheb - Pribram -:-
18:00PrzełożoneHavl. Brod - Pisek -:-
18:00Kobra Praha - Klatovy -:-
18:00PrzełożoneRisuty - Tabor -:-

CZECHY: 2. Liga - East

17:00Hodonin - Valasske Mezirici -:-
17:00Koprivnice - Znojmo -:-
17:30Velke Mezirici - Novy Jicin -:-
17:30Zdar nad Sazavou - Opawa -:-

CZECHY: JLA

10:30Slavia Praha U20 - Olomouc U20 4:3ot
12:00PrzełożoneCeske Budejovice U20 - Pilzno U20 -:-
12:00Chomutov U20 - Mlada Boleslav U20 1:3
12:00Jihlava U20 - Vitkovice U20 1:9
12:00Kladno U20 - Kometa Brno U20 1:4
12:00PrzełożoneLiberec U20 - Pardubice U20 -:-
12:00Litvinov U20 - AZ Havirov U20 2:4
12:00PrzełożoneMlada Boleslav U20 - Mountfield HK U20 -:-
12:00PrzełożoneSalzburg U20 - Karlovy Vary U20 -:-
PrzerwaSparta Praha U20 - Zlin U20 3:2
2. tercjaPilzno U20 - Karlovy Vary U20 2:1

FINLANDIA: Suomi-sarja

PrzerwaGiants - D-Kiekko 0:0
15:00S-Kiekko - JHT -:-
15:20Jarvenpaa - Titaanit -:-
16:00Pyry - HCIK -:-

FINLANDIA: SM-sarja U20

11:00Tappara U20 - Jyväskylä U20 8:4
2. tercjaTUTO U20 - TPS U20 0:2
PrzerwaJokerit U20 - IFK Helsinki U20 1:1
15:00Ässät U20 - Lukko U20 -:-
15:00KalPa U20 - Ilves U20 -:-
15:00Sport U20 - Kärpät U20 -:-

FINLANDIA: Naisten Liiga

11:15Ilves K - IFK Helsinki K 0:2
11:30Lukko K - Kuortane K 0:5
15:50TPS Turku K - KalPa K -:-
16:50Kiekko-Espoo K - Kärpät K -:-
17:45Sport K - RoKi K -:-

HISZPANIA: LNHH - Play Offy

14:30Urdin - Puigcerda -:-

KANADA: QMJHL - Przedsezonowy

00:00Cape Breton Eagles - Saint John Sea Dogs 3:2pen
01:00Val-d'Or Foreurs - Rouyn-Noranda Huskies 4:3ot
01:30Shawinigan Cataractes - Quebec Remparts 4:2
18:00Cape Breton Eagles - Saint John Sea Dogs -:-
21:00Drummondville Voltigeurs - Gatineau Olympiques -:-
21:00Moncton Wildcats - Acadie-Bathurst Titan -:-
22:00Blainville-Boisbriand Armada - Sherbrooke Phoenix -:-

ŁOTWA: Optibet Hokeja Liga

Rzuty karneRiga Prizma - HK Olimp 3:3
3. tercjaHS Riga - Zemgale 2:3
16:00Liepaja - Mogo -:-

NORWEGIA: Division 1

PrzerwaNidaros - Lorenskog 1:0
16:00Tonsberg - Ringerike -:-
17:00Haugesund - Hasle/Loren -:-

NOWA ZELANDIA: NZIHL

09:00Southern Stampede - Dunedin Thunder 3:1

ROSJA: KHL

16:00CSKA Moskwa - Magnitogorsk -:-
16:00Kunlun - Ufa -:-
16:00PrzełożonePodolsk - Jokerit -:-
16:10PrzełożoneDyn. Mińsk - Jarosław -:-

ROSJA: VHL

11:00Angarsk - Voronezh 4:1
12:00Krasnojarsk - Tambov 3:2ot
15:00Iżewsk - Dynamo Moscow Region -:-
16:00Almetyevsk - Zvezda Moscow -:-

ROSJA: VHL-B

11:00Kristall Saratov - Dyn. Altay 2:7
12:00Junior Kurgan - Krasnoyarskie Rysi 4:3ot
16:00Chelny - Cheboksary -:-

ROSJA: MHL

05:00Sakhalinskie Akuly - Russkie Vityazi 2:6
05:00Tayfun - Kapitan 1:2
12:00Reaktor - Tyumensky Legion 3:1

ROSJA: NMHL

12:00PrzełożoneTverichi - Loko Junior -:-

ROSJA: Liga Pro - Short Hockey

23:15Ice Banda - Chetyre Ledokola 4:3
00:15Molotoboytsy - Shest Trolley 2:4
06:00Proletarii Hokkeya - Kalininsky Front 5:4
07:10Proletarii Hokkeya - Beliye Ldiny 5:4
08:20Kalininsky Front - Beliye Ldiny 4:3
09:30Kalininsky Front - Proletarii Hokkeya 2:8
10:40Beliye Ldiny - Proletarii Hokkeya 3:4
11:50Beliye Ldiny - Kalininsky Front 4:5
18:50Ice Banda - Chetyre Ledokola -:-
19:50Shest Trolley - Moskovskiy Eshelon -:-
20:55Moskovskiy Eshelon - Ice Banda -:-
21:55Chetyre Ledokola - Shest Trolley -:-
23:05Shest Trolley - Ice Banda -:-
00:05Chetyre Ledokola - Moskovskiy Eshelon -:-

ROSJA: WHL Women

12:00PrzełożoneTornado K - Sverdlovsk Region K -:-
12:00PrzełożoneVanke Rays K - Ufa K -:-

SZWAJCARIA: MySports League

17:00Lyss - Chur -:-
17:00Seewen - Martigny -:-
17:15Dubendorf - Huttwil -:-
17:30Basel - Thun -:-
17:45Bulach - Dudingen -:-
20:00Arosa - Wiki-Munsingen -:-

SZWECJA: SHL

15:15Frolunda - HV 71 -:-
15:15Leksands - Skelleftea -:-
18:00Lulea - Farjestad -:-
18:00Rogle - Linkopings -:-

SZWECJA: SCA Cupen

PrzerwaMora - IF Bjorkloven 1:0
17:30Modo - Timra -:-

SZWECJA: SuperElit U20

12:00PrzełożoneAIK U20 - Leksands U20 -:-
12:00Karlskrona U20 - Farjestads U20 2:0
PrzerwaMalmo U20 - Orebro U20 1:3
2. tercjaTimra U20 - Modo U20 2:2
PrzerwaOskarshamn U20 - Sodertalje U20 1:3
PrzerwaVaxjo U20 - Linkopings U20 1:2
1. tercjaRogle U20 - HV 71 U20 0:0

SZWECJA: SDHL Women

12:00Lulea K - Djurgardens K 3:1
15:30AIK K - Leksands K -:-
16:00HV 71 K - Göteborg K -:-
16:10Modo K - Linkopings K -:-
17:30SDE HF K - Brynas K -:-

ŚWIAT: Klubowe towarzyskie

12:00BO Ostrava (Cze) - Cavaliers Brno (Cze) 8:2
13:00Ilves (Fin) - Lukko (Fin) -:-
PrzerwaNarvik (Nor) - Lillehammer (Nor) 1:1
16:00Engineers Prague (Cze) - Black Dogs Budweis (Cze) -:-
16:00JYP (Fin) - KeuPa (Fin) -:-
16:00Sarpsborg (Nor) - Storhamar (Nor) -:-
17:00Salzburg (Aut) - Klagenfurt (Aut) -:-
17:00Tappara (Fin) - IFK Helsinki (Fin) -:-
19:00Asiago (Ita) - Bolzano (Ita) -:-
19:00Bern (Sui) - Rapperswil (Sui) -:-
19:00Biel (Sui) - Zurich (Sui) -:-
19:45Chaux-de-Fonds (Sui) - Sierre-Anniviers (Sui) -:-
20:00Chamonix Mont-Blanc (Fra) - Grenoble (Fra) -:-
20:00Lions (Sui) - Ajoie (Sui) -:-
20:30Ambri-Piotta (Sui) - Lugano (Sui) -:-
20:30Munchen (Ger) - Vienna (Aut) -:-

WĘGRY: Erste Liga

19:15PrzełożoneFehervari Titanok - Vasas -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.WynikiNaZywo.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - hokej mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona WynikiNaZywo.pl z powodów technicznych.