Koszykówka » Jutro » Wszystkie mecze
Obstawiaj z komórki w Fortuna!
FRANCJA: LNB
16:00Limoges - Chalon/Saone -:-18:30Ada Blois - Le Mans -:-
18:30Nancy - Cholet -:-
18:30Roanne - Boulogne-Levallois -:-
18:30Strasbourg - Lyon-Villeurbanne -:-
21:00Saint Quentin - Monako -:-
HISZPANIA: ACB
18:00Breogan - Bilbao -:-18:00Palencia - Tenerife -:-
20:45Baskonia - Zaragoza -:-
20:45Unicaja - Basquet Girona -:-
POLSKA: Orlen Basket Liga
15:30Sokół Łańcut - Trefl Sopot -:-17:30Start Lublin - Dziki Warszawa -:-
TURCJA: Super Ligi
11:00Turk Telekom - Manisa -:-13:30Darussafaka - Merkezefendi -:-
16:00Pinar Karsiyaka - Bahcesehir Kol. -:-
USA: NBA
00:00Charlotte Hornets - Golden State Warriors -:-00:00Indiana Pacers - Los Angeles Lakers -:-
00:00Orlando Magic - Los Angeles Clippers -:-
00:00Washington Wizards - Detroit Pistons -:-
00:30Brooklyn Nets - Chicago Bulls -:-
00:30Cleveland Cavaliers - Philadelphia 76ers -:-
01:00Miami Heat - Portland Trail Blazers -:-
01:00Oklahoma City Thunder - Phoenix Suns -:-
01:00San Antonio Spurs - New York Knicks -:-
02:00Denver Nuggets - Minnesota Timberwolves -:-
02:30Utah Jazz - Houston Rockets -:-
03:00Sacramento Kings - Dallas Mavericks -:-
22:00New Orleans Pelicans - Boston Celtics -:-
00:00Orlando Magic - Memphis Grizzlies -:-
00:30Atlanta Hawks - Milwaukee Bucks -:-
WŁOCHY: Lega A
17:00Treviso - Pesaro -:-18:00Tortona - Cremona -:-
19:00Basket Napoli - Venezia -:-
19:30Trento - Scafati -:-
20:00Brindisi - Sassari -:-
20:30Reggiana - Milano -:-
21:00Varese - Brescia -:-
ALBANIA: Superliga
18:00Elbasani - Beselidhja -:-18:00Kamza Basket - Teuta Durres -:-
18:00Partizani Tirana - Apolonia Fier -:-
18:00PBC Flamurtari - Skenderbeu -:-
18:00Vllaznia - Fieri -:-
ARGENTYNA: Liga A
02:00Zarate - Union De Santa Fe -:-15:00San Martin - Quimsa -:-
ARGENTYNA: Liga Femenina Women - Clausura
21:00Ferro K - Obras K -:-00:00Instituto K - Juventud Ameghino K -:-
00:00Quimsa K - Ciclista Olimpico K -:-
00:00Riachuelo K - Montmartre K -:-
AUSTRALIA: NBL1 Central
10:45North Adelaide Rockets - Sturt Sabres -:-AUSTRALIA: NBL1 Central Women
09:00North Adelaide Rockets K - Sturt Sabres K -:-AUSTRIA: Superliga - Runda przegranych
18:00BBC Nord - Kapfenberg -:-19:00Furstenfeld - Vienna -:-
19:00Vienna Timberwolves - Oberwart -:-
AUSTRIA: Superliga - Runda zwycięzców
17:30Swans Gmunden - Traiskirchen -:-17:30UBSC Graz - St. Polten -:-
AUSTRIA: Zweite Liga - Play Offy
17:30Kufstein - Mistelbach -:-18:00Wagram - Worthersee Piraten -:-
AUSTRIA: Superliga Women - Play Offy
20:15St. Polten K - UBI Graz K -:-AZJA: Asia Cup 3x3
08:05Chiny 3x3 - Iran 3x3 -:-08:35Japonia 3x3 - Australia 3x3 -:-
09:25Singapur 3x3 - Iran 3x3 -:-
11:30Filipiny 3x3 - Australia 3x3 -:-
11:55Chiny 3x3 - Singapur 3x3 -:-
13:10Japonia 3x3 - Filipiny 3x3 -:-
AZJA: Asia Cup 3x3 Women
07:15Japonia 3x3 W - Iran 3x3 W -:-07:40Nowa Zelandia 3x3 W - Indie 3x3 W -:-
09:00Tajlandia 3x3 W - Iran 3x3 W -:-
12:20Nowa Zelandia 3x3 W - Australia 3x3 W -:-
12:45Japonia 3x3 W - Tajlandia 3x3 W -:-
13:35Australia 3x3 W - Indie 3x3 W -:-
BELGIA: Top Division Women
18:15Liege K - Phantoms K -:-20:30Laarne K - Kortrijk K -:-
20:30Namur K - Lummen K -:-
BIAŁORUŚ: Premier League
11:00Rubon - Grodno -:-13:00Gomel - Impuls -:-
13:00Minsk 2 - Borisfen -:-
BIAŁORUŚ: Premier League Women
11:00Horizont Minsk K - Rguor Minsk K -:-11:00Minsk K - Victoria Grodno K -:-
11:00Olimpia Grodno K - Brest K -:-
BOLIWIA: Libobasquet
00:00Kinwa - La Salle Tarija -:-01:30Saracho - Leones de Potosi -:-
BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prvenstvo BiH - Runda przegranych
17:00Posusje - Prijedor -:-19:30Promo - Slavija -:-
BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prvenstvo BiH - Runda zwycięzców
20:00Sloboda - Siroki Brijeg -:-BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prvenstvo BiH Women
18:00Mladi Krajisnik K - Banovici K -:-20:00Celik Zenica K - Igman K -:-
BRAZYLIA: NBB
23:30Uniao Corinthians - Franca -:-21:10Minas - Corinthians Paulista -:-
22:00Pato - Pinheiros -:-
22:00Vasco - Sao Paulo -:-
BRAZYLIA: LBF Women
01:00Corinthians K - Campinas K -:-21:30Sampaio K - Santo Andre K -:-
BUŁGARIA: NBL - Runda przegranych
18:00Beroe - Academic Plovdiv -:-CHILE: LNB
23:00Espanol Osorno - CD Puerto Varas -:-00:15Espanol de Talca - Catolica -:-
00:30U. De Concepcion - Leones Quilpue -:-
23:15Las Animas - Puerto Montt -:-
23:30Puente Alto - Sportiva Italiana -:-
23:45Ancud - Valdivia -:-
00:00Deportes Castro - Liceo Pablo Neruda -:-
00:15Espanol de Talca - Leones Quilpue -:-
00:30U. De Concepcion - Catolica -:-
CHILE: LNB 2
19:30Quilpue Basquetbol - Brisas -:-22:30Colo Colo - Truenos De Talca -:-
23:00Arabe Valparaiso - Arturo Prat San Felipe -:-
23:15Stadio Italiano - Municipal Chillan -:-
00:00Sergio Ceppi - Aleman -:-
CHINY: CBA
12:35Fujian - Shanghai -:-12:35Jiangsu Dragons - Beijing Royal Fighters -:-
12:35Shenzhen - Shandong -:-
12:35Sichuan - Zhejiang Chouzhou -:-
CHORWACJA: Premijer liga
17:30Alkar - Dubrava -:-18:00GKK Sibenka - Zadar -:-
CZARNOGÓRA: Prva A Liga
18:00Danilovgrad - Podgorica -:-18:00Ibar Rozaje - Milenijum -:-
18:00Jedinstvo - Kotor -:-
18:00Lovcen Cetinje - Primorje -:-
18:00Tivat - Pljevlja -:-
CZECHY: NBL - Runda przegranych
17:30Ostrava - Slavia Prague -:-CZECHY: NBL - Runda zwycięzców
17:30Decin - Nymburk -:-17:30Opawa - Usti n. Labem -:-
17:30Pardubice - USK Praga -:-
17:45Kolin - Brno -:-
DANIA: Basketligaen - Runda zwycięzców
17:30Bakken Bears - Horsens -:-EUROPA: ABA League
17:00Krka - Cedevita Olimpija -:-19:00Mornar Bar - Borac -:-
21:00Cibona - Igokea -:-
EUROPA: BNXT League - Runda przegranych
19:30Den Helder - Mechelen -:-20:00LWD Basket - Spotter Leuven -:-
20:30Okapi Aalst - Kortrijk -:-
EUROPA: BNXT League - Runda zwycięzców
20:00BAL Weert - Antwerp Giants -:-20:00Leiden - Liege -:-
EUROPA: Latvia-Estonian League - Play Offy
16:00Prometey - BK Ogre -:-FINLANDIA: Korisliiga - Runda przegranych
16:00Bisons Loimaa - Lahti Basketball -:-16:00Kouvot - Kobrat -:-
16:00KTP Basket - Pyrinto Tampere -:-
FINLANDIA: Korisliiga - Runda zwycięzców
16:00Helsinki Seagulls - BC Nokia -:-16:00Kataja - Salon Vilpas -:-
16:00UU-Korihait - Karhu Basket -:-
FINLANDIA: Korisliiga Women - Play Offy
16:00Forssan Alku K - Pyrinto K -:-FRANCJA: Pro B
20:00Boulazac - Poitiers -:-FRANCJA: Espoirs U21
14:30Nancy U21 - Cholet U21 -:-15:00Ada Blois U21 - Le Mans U21 -:-
15:00Saint Quentin U21 - Monaco U21 -:-
15:00Strasbourg U21 - Lyon-Villeurbanne U21 -:-
19:30Limoges U21 - Chalon/Saone U21 -:-
FRANCJA: LFB Kobiety
20:30Charnay Bourgogne Sud K - Union Hainaut K -:-20:30ESB Villeneuve K - Landes K -:-
20:30Flammes Carolo K - Angers K -:-
20:30La Roche K - Lattes Montpellier K -:-
20:30Lyon K - Landerneau Bretagne K -:-
20:30Tarbes GB K - Bourges K -:-
FRANCJA: Ligue 2 Women
20:00Aulnoye AS K - Avenir Chartres K -:-20:00Champagne K - Centre Federal BB K -:-
20:00Montbrison K - Tronche Meylan K -:-
20:00Nice K - Feytiat K -:-
20:00Pays Voironnais K - Graffenstaden K -:-
20:00Toulouse K - Mondeville K -:-
GRECJA: Basket League - Runda przegranych
17:00PAOK - Apollon Patron -:-18:00Lavrio - AS Karditsas -:-
GRECJA: Basket League - Runda zwycięzców
16:15Peristeri - Kolossos Rhodes -:-GRECJA: Elite League
15:00Aias Evosmou - Lefkadas -:-15:00Eleftheroupoli - Psychikou -:-
15:00Ermis Schimatari - NE Megaridas -:-
15:00Esperos - Amyntas -:-
15:00Harilaos Trikoupis - Mykonos -:-
15:00Iraklis - Panionios -:-
15:00Koroivos - Panerythraikos -:-
15:00Milon Aons - Papagou -:-
GRECJA: A1 Women
15:30Panathinaikos K - Giannina K -:-GRUZJA: Superleague
11:00Mega Tbilisi - Gurjaani Delta -:-16:00Kutaisi - Orbi -:-
HISZPANIA: LEB Oro
19:00Real Valladolid - San Pablo Burgos -:-HISZPANIA: LEB Plata
17:45Mataro - Fibwi Palma -:-18:00Cartagena - Basquet L'Horta Godella -:-
18:00Gran Canaria B - Salou -:-
18:30Zornotza ST - Enrique Soler -:-
19:00Algeciras - Huelva -:-
19:00Juventud Alcala - Zamora -:-
19:00La Roda - Huesca -:-
19:00Tarragona - Benicarlo -:-
19:30Albacete - Iraurgi SB -:-
19:30Ciudad de Huelva - Ponferrada -:-
19:30Sant Antoni - Alginet -:-
HOLANDIA: WBL Women - Runda przegranych
13:00Leiden K - Den Helder K -:-HOLANDIA: WBL Women - Runda zwycięzców
18:30Jolly Jumpers K - Triple Threat K -:-19:30Landslake Lions K - Grasshoppers K -:-
IRLANDIA: SuperLeague - Play Offy
20:00Maree - Eanna -:-20:15Killester - UCC Demons -:-
IZRAEL: Super League
20:10Galil Elyon - Maccabi Tel Aviv -:-IZRAEL: Liga Leumit
18:00Maccabi Haifa - Maccabi Rehovot -:-18:45Elitzur Shomron - Elitzor Netania -:-
19:00Maccabi Raanana - Maccabi Maale Adumim -:-
19:00Safed - Maccabi Rishon -:-
IZRAEL: Puchar Izraela
17:50Hapoel Holon - Hapoel Beer Sheva -:-JAPONIA: B.League
06:05Akita - Sun Rockers Shibuya -:-06:05Hiroshima D. - Gunma -:-
06:05Osaka - Hokkaido -:-
06:05Shinshu - Nagoya Fighting Eagles -:-
07:05Chiba - Brave Thunders -:-
07:05Diamond Dolphins - Toyama -:-
07:05SeaHorses Mikawa - Utsunomiya Brex -:-
07:05Yokohama - Alvark -:-
08:05Nagasaki - Shimane -:-
08:05Saga - Kyoto -:-
08:05Sendai - NeoPhoenix -:-
10:05Ryukyu - Ibaraki Robots -:-
JAPONIA: B2.League
06:00Shiga - Nara -:-07:00Altiri Chiba - Fukushima -:-
07:00Aomori - Kumamoto -:-
07:00Ehime Orange Vikings - Fukuoka -:-
07:00Koshigaya Alphas - Yamagata Wyverns -:-
08:00Kobe - Shizuoka -:-
09:00Iwate - Niigata -:-
JAPONIA: W League Women - Play Offy
05:00Chanson V-Magic K - Aisin Wings K -:-07:00Sunshine Rabbits K - Hitachi Cougars K -:-
KANADA: Super League
00:30Montreal Toundra - Windsor -:-22:30Newfoundland Rogues - Rhode Island Kraken -:-
00:00Montreal Toundra - London -:-
00:00Sudbury - Lebanon Leprechauns -:-
KAZACHSTAN: National League - Play Offy
14:00Tobol Kostanay - Almaty -:-KOREA POŁUDNIOWA: WKBL Kobiety - Play Offy
10:00Woori WON K - KB Stars K -:-LIBAN: Division 1
20:00Al-Riyadi - Sagesse Al Hekmeh Beirut -:-LITWA: LKL
15:00Nevezis - Rytas -:-16:20BC Wolves - Juventus -:-
LUKSEMBURG: LBBL - Grupa spadkowa
19:00Kordall Steelers - Musel Pikes -:-20:30Grengewald Hueschtert - Mambra Mamer -:-
LUKSEMBURG: LBBL - Play Offy
20:00Walferdange - Larochette -:-20:30Amicale Steesel - Bertrange -:-
LUKSEMBURG: LBBL Women - Baraż o utrzymanie
17:00Schieren K - Esch K -:-18:00Musel Pikes K - Soleuvre K -:-
LUKSEMBURG: LBBL Women - Runda zwycięzców
18:30Contern K - Amicale Steesel K -:-18:30Grengewald Hueschtert K - Bertrange K -:-
19:00Les Sangliers Wooltz K - Dudelange K -:-
MACEDONIA PÓŁNOCNA: Prva Liga
18:00Rabotnicki - Gostivar -:-18:30FMP Akademija - MZT Skopje -:-
19:00Kozuv - Pelister -:-
20:30TFT Skopje - Feniks 2010 -:-
21:00Cair 2030 - Ohrid -:-
MACEDONIA PÓŁNOCNA: Prva Liga Women
13:00MZT Skopje K - Kriva Palanka K -:-13:30Struga K - Badel 1862 Skopje K -:-
18:30Vardar K - Kumanovo-Grizli K -:-
NIEMCY: BBL
16:00Syntainics MBC - Chemnitz -:-18:30Heidelberg - Crailsheim Merlins -:-
20:00Bonn - Vechta -:-
20:00Wurzburg - Tubingen -:-
NIEMCY: Pro A
19:00Düsseldorf - Bochum -:-19:00Kirchheim - Bayreuth -:-
19:00Phoenix Hagen - PS Karlsruhe -:-
19:30Artland - Giessen -:-
19:30Trier - Nurnberger -:-
NIEMCY: Pro B
15:00Berlin Braves - Wedel -:-15:30Ludwigsburg 2 - Frankfurt 2 -:-
17:30Fellbach - Lowen -:-
19:00Bernau - Iserlohn -:-
19:00Ibbenburen - Wolmirstedt -:-
19:00Panthers Schwenningen - Breitenguessbach -:-
19:30BIS Baskets Speyer - Rhondorf -:-
19:30Herford - Rostock 2 -:-
19:30Itzehoe - Leverkusen -:-
19:30Leitershofen/Stadtbergen - Coburg -:-
19:30Schwelm - RSV Eintracht -:-
NIEMCY: DBBL Kobiety - Play Offy
16:00Osnabruck K - TK Hannover K -:-18:30Eigner Angels Nordlingen K - Halle K -:-
NOWA ZELANDIA: NBL
03:00Otago Nuggets - Southland Sharks -:-07:30Manawatu Jets - Taranaki Airs -:-
PORTUGALIA: Proliga - Runda przegranych
16:00Barreirense - Vasco Da Gama -:-16:00Benfica B - Academica -:-
17:30Sampaense - Imortal B -:-
PORTUGALIA: Proliga - Runda zwycięzców
16:00Braga - Galitos Barreiro -:-16:00Sangalhos - CAB Madeira -:-
19:00Illiabum - CA Queluz -:-
PORTUGALIA: Taca da Liga - Runda grupowa
16:00CD Povoa - Benfica -:-16:30Lusitania - Sporting CP -:-
22:30Esgueira - Ovarense -:-
PORTUGALIA: LFB Women - Play Offy
16:00Natacao K - Uniao Sportiva K -:-17:00Imortal K - Gdessa Barreiro K -:-
19:30Barcelos K - Benfica K -:-
19:30Quinta Dos Lombos K - Esgueira K -:-
ROSJA: Puchar VTB Promo - Runda zwycięzców
16:00Unics Kazań - Parma Perm -:-ROSJA: Premier League Kobiety
11:30MBA Moscow K - UMMC Ekaterinburg K -:-14:00Dynamo Moskwa K - Spartak Moscow K -:-
SERBIA: Pierwsza liga
16:00Vojvodina Novi Sad - OKK Beograd -:-17:00Subotica - Cacak 94 -:-
18:00Vrsac - Radnicki -:-
19:00Metalac - Sloboda -:-
19:00Tamis - Sloga -:-
SERBIA: 1. ZLS Women
18:00Sloga Pozega K - Mega MIS K -:-18:00Topolchanka K - Vojvodina 021 K -:-
18:00ZKK Kraljevo K - Crvena zvezda K -:-
SŁOWACJA: Extraliga
15:30Nitra - Levice -:-18:00Iskra Svit - Prievidza -:-
18:00Spisski Rytieri - Handlova -:-
SŁOWENIA: Liga Nova KBM
13:00Helios Domzale - Sencur -:-18:00KK Triglav Kranj - Hopsi Polzela -:-
19:00Tajfun Sentjur - Podcetrtek -:-
SŁOWENIA: 1. SKL Women
15:00Domel Skofja Loka K - Jezica K -:-16:00Ilirija K - Maribor K -:-
18:00Cinkarna Celje K - Triglav K -:-
SZWAJCARIA: SB League - Play Offy
17:30Fribourg Olympic - Sdent BBC Nyon -:-17:30SAM Massagno - Lausanne Basket -:-
18:00Geneva Lions - BBC Monthey -:-
TAJWAN: SBL
10:00Changhua - Taiwan Beer -:-12:00Bank of Taiwan - Yulon Luxgen Dinos -:-
TAJWAN: P. League+
07:30Taoyuan Pauian Pilots - Hsinchu Jko Lioneers -:-10:00New Taipei Kings - Fubon Braves -:-
TAJWAN: T1 League
07:00Tainan TSG GhostHawks - New Taipei CTBC DEA -:-TAJWAN: WSBL Women
06:00Chunghua Telecom K - Cathay Life K -:-08:00Taipower K - Taiyuan K -:-
TURCJA: TBL
11:00Sigortam.net ITU - Konyaspor -:-12:00Kocaeli BŞB Kağıtspor - Esenler Erokspor -:-
12:00OGM Ormanspor - Fenerbahce 2 -:-
13:00Ankara Kolejliler - Kapakli Spor -:-
14:00Gaziantep - Mersin BŞB -:-
15:00Harem Spor - MKE Ankaragucu -:-
18:00Yalovaspor - Alagoz -:-
TURCJA: TKBL Women - Play Offy
12:00Adana BK K - Botas 2 K -:-13:00Bodrum K - Emlak Konut Gelisim 2 K -:-
13:30Ferhatoglu K - Yalova K -:-
14:00Bursa Antspor K - Turgutlu K -:-
UKRAINA: FBU Superleague - Play Offy
18:00Goverla - Kyiv Basket -:-UKRAINA: Superleague Women - Play Offy
12:00Kyiv Basket K - Odessa K -:-15:00Frankivsk Halichina K - BC Rivne K -:-
USA: NBA G League
00:00Osceola Magic - Indiana Mad Ants -:-00:00Westchester - Memphis Hustle -:-
00:30Raptors 905 - Motor City Cruise -:-
01:00Iowa Wolves - Austin Toros Spurs -:-
01:00Sioux Falls Skyforce - Stockton Kings -:-
01:00Windy City Bulls - Wisconsin Herd -:-
01:30Rio Grande Valley Vipers - Salt Lake City Stars -:-
02:00Rip City Remix - Santa Cruz Warriors -:-
03:00South Bay Lakers - Mexico City Capitanes -:-
23:00Delaware Blue Coats - Oklahoma City Blue -:-
23:00Rip City Remix - Santa Cruz Warriors -:-
23:30College Park Skyhawks - Long Island Nets -:-
00:00Grand Rapids Gold - Capital City Go-Go -:-
00:00Osceola Magic - Indiana Mad Ants -:-
00:00Westchester - Memphis Hustle -:-
USA: NCAA - Play Offy
00:09Marquette - N.C. State -:-00:39Purdue - Gonzaga -:-
02:39Houston - Duke -:-
03:09Tennessee - Creighton -:-
23:09UConn - Illinois -:-
WĘGRY: NB I. A
18:00Alba Fehervar - Szombathely -:-18:00Atomeromu Paks - KTE-Duna -:-
18:00Budapesti Honved Se - Zalakeramia -:-
18:00Kaposvari - Szolnoki Olaj -:-
18:00NKA Pecs - Kormend -:-
18:00OSE Lions - Soproni KC -:-
18:00Szedeak - DEAC -:-
WĘGRY: Dywizja 1 Kobiety - Play Offy
14:30PEAC-Pecs K - Sopron K -:-18:00Vasas Csata K - UNI Gyor K -:-
19:00TFSE-MTK K - Szekszard K -:-
19:00Ujbuda BEAC K - DVTK K -:-
WĘGRY: Dywizja 1 Kobiety - Play Out
18:00Cegledi K - Szigetszentmiklos K -:-WIELKA BRYTANIA: BBL
18:00Surrey Scorchers - Caledonia Gladiators -:-21:00Bristol Flyers - Plymouth City Patriots -:-
WIELKA BRYTANIA: WBBL Women
14:00Durham Palatinates K - Newcastle Eagles K -:-19:00Oaklands Wolves K - Cardiff Met Archers K -:-
WŁOCHY: Serie A2
19:00Cento - Latina -:-20:00Cividale - Cantu -:-
20:00Forli - JuVi Cremona -:-
20:30Fortitudo Bologna - Urania Milano -:-
20:30Pallacanestro Nardo - Trapani -:-
20:30Trieste - Vigevano -:-
20:30Verona - Luiss Roma -:-
20:45Assigeco Piacenza - Agrigento -:-
WŁOCHY: Serie A1 Kobiety
16:00Sassari K - Brixia K -:-19:00Schio K - Ragusa K -:-
19:30Venezia K - Virtus Bologna K -:-
20:30Campobasso K - Battipaglia K -:-
20:30Oxygen Roma K - San Martino K -:-
20:30San Giovanni K - Faenza K -:-
Obstawiaj z komórki w Fortuna!
Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »
m.Wyniki.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - koszykówka mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Wyniki.pl z powodów technicznych.