REFRESH

Piłka ręczna » Dzisiaj » Wszystkie mecze

AUSTRIA: HLA

19:00Bregenz - Barnbach/K. -:-
19:00HSG Graz - Handball Tirol -:-
19:30SC Ferlach/T. - Aon Fivers -:-

AUSTRIA: WHA Women

19:00Dornbirn/Schoren K - Perchtoldsdorf K -:-
19:00Hypo NÖ K - Fuchse K -:-
19:00MGA Handball K - Atzgersdorf K -:-
19:00Wr. Neustadt K - Feldkirch K -:-

BIAŁORUŚ: Division 1

12:00BGUFK Minsk - Kronon 26:32
12:00Mieszkow Brześć - Gomel 38:20
PrzerwaSKA Minsk - Vityaz 26:12

BUŁGARIA: A RHG

14:00Osam Lovech - HK Levski -:-
16:00PrzełożoneSpartak Varna - NSA Sofia -:-
16:30Chardafon Gabrovo - Shumen -:-

CZECHY: Extraliga

11:00Malomerice - Jicin 20:34
16:30PrzełożoneDukla Prague - Hranice -:-
17:00PrzełożoneBrno - Lovosice -:-

DANIA: Herre Handbold Ligaen

1. połowaAalborg - Mors 10:9
16:10Skjern - GOG -:-

DANIA: 1. Division

1. połowaVendsyssel - Nordsjælland 8:8
15:00Nyborg - Tønder -:-
15:30Ajax København - Skaering -:-
16:00Otterup - Sydhavsøerne -:-

DANIA: Santander Cup

2. połowaAarhus - Bjerringbro/Silkeborg 14:21

DANIA: 1.Division - Kobiety

14:00DHG K - Sønderjyske K -:-
14:00EH Aalborg K - Lyngby K -:-
14:00Hadsten K - Ringsted K -:-

DANIA: Santander Cup Women

16:00Holstebro K - Aarhus United K -:-

EUROPA: Liga mistrzów - Kobiety

16:00Győr K - Podravka Vegeta K -:-
16:00Ramnicu Valcea K - Odense K -:-
16:00Rostov K - Ljubljana K -:-
18:00Buducnost K - CSKA Moskwa K -:-
18:00PrzełożoneKristiansand K - Ferencvaros K -:-

EUROPA: MOL Liga Women

15:00PrzełożonePisek K - Dunajska Streda K -:-
18:00Most K - Pilzno K -:-
19:00PrzełożoneMichalovce K - Olomouc K -:-

FINLANDIA: SM Liiga

15:00BK-46 - GrIFK -:-
15:00HIFK - Riihimäen Cocks -:-

GRECJA: A1

16:00A.S.E. Douka - Diomidis Argous -:-
17:00Faiakas Corfu - Drama -:-
17:00PrzełożoneFilippos Veria - Pylaias -:-
17:00PAOK - Aeropos Edessas -:-
18:30Salaminas - Aris -:-

HISZPANIA: Liga ASOBAL

12:00Barcelona - Nava 39:22
16:30Cisne - Puerto Sagunto -:-
17:30BM Sinfin - Guadalajara -:-
18:00Benidorm - Anaitasuna -:-
19:00Puente Genil - Ademar -:-
19:00Villa de Aranda - Morrazo Cangas -:-
20:00PrzełożoneAtl. Valladolid - La Rioja -:-
20:00Cuenca - Granollers -:-

HISZPANIA: División de Honor Kobiety

17:00BM Granollers K - La Calzada K -:-
18:00Elche Mustang K - Cordoba K -:-
18:00Porrino K - Morvedre K -:-
19:00Gran Canaria K - Tenerife K -:-
19:30Zuazo Barakaldo K - Aula Valladolid K -:-
20:00Atlantico Pereda K - San Jose Obrero K -:-
21:30Puerto del Carmen K - Malaga K -:-

HOLANDIA: Eredivisie

19:00Houten - Emmen -:-
20:00Havas - KRAS/Volendam 2 -:-
20:00Hercules - Arnhem -:-
20:30Quintus - Feyenoord -:-
20:30Waalwijk - Limburg Lions 2 -:-
21:00Dynamico - Hellas -:-
21:00GHV - Aalsmeer 2 -:-

HOLANDIA: Eredivisie Women

19:00Boer'n Trots Kaas K - HandbaL Venlo K -:-
19:00KRAS/Volendam K - Amsterdam K -:-
19:00Westfriesland SEW K - Borhave K -:-
19:30Nijland K - BFC K -:-
19:30Vlug en Lenig K - JuRo Unirek K -:-

ISLANDIA: Olis Deildin

19:30Haukar - IBV Vestmannaeyjar -:-

ISLANDIA: Olis Deild Women

16:30Ka Thor K - Stjarnan K -:-
16:45Haukar K - FH Hafnarfjordur K -:-
18:30Kopavogs K - IBV K -:-

LITWA: Lietuvos Lyga

13:00Dragunas Klaipeda - Grifas -:-
13:00Vilnius - Granitas Kaunas -:-
13:30SM Dubysa - Alytaus -:-

LUKSEMBURG: AXA League

18:00Esch - Kaerjeng -:-
20:15Differdange - Dudelange -:-
20:15PrzełożoneHB Petange - Schifflange -:-
20:15Standard - Diekirch -:-

NIEMCY: 1. Bundesliga Kobiet

16:00Buxtehuder SV K - Metzingen K -:-
19:00Göppingen K - Halle-Neustadt K -:-
19:00Rosengarten K - Bad Wildungen K -:-

NIEMCY: 2. Bundesliga Women

17:30TuS Lintfort K - Rodertal K -:-
19:30Bremen K - Herrenberg K -:-
19:30Fuchse Berlin K - Nurtingen K -:-
20:00HSG Freiburg K - Waiblingen K -:-

NORWEGIA: 1. Division

15:15Oslo-Studentenes IK - Stavanger -:-
16:00St. Hallvard - Falk -:-

POLSKA: PGNiG Superliga M

2. połowaGórnik Zabrze - Vive Kielce 16:25
17:30MMTS Kwidzyn - Stal Mielec -:-
20:00Pogoń Szczecin - Wybrzeże Gdańsk -:-

POLSKA: I Liga

11:00SMS Kwidzyn - Grudziadz -:-
15:00Azoty-Puławy II - Łódź -:-
16:00GKS Żukowo - Nielba Wągrowiec -:-
16:00Gorzów Wlkp. - Grunwald Poznań -:-
16:00Meble Wójcik Elbląg - USAR Kwidzyn -:-
16:30SMS ZPRP Gdańsk - Wejherowo -:-
17:00Gwardia Koszalin - Koscierzyna -:-
17:00Padwa Zamość - AZS UJK Kielce -:-
17:00Wisła Płock II - Biala Podlaska -:-
18:00Gorzyce Wielkie - AZS Uniw. Zielonogórskiego -:-
18:00Końskie - Czuwaj Przemyśl -:-
18:00Legnica - Ostrów Wielkopolski -:-
18:00MTS Chrzanów - ZPRP Kielce -:-
18:00Oborniki Śląskie - Katy Wroclawskie -:-
18:00Radom - Mazur Sierpc -:-
18:00Viret Zawiercie - Olimpia Piekary -:-
20:00Warszawa AZS - Legionowo -:-

POLSKA: PGNiG Superliga K

17:00Ruch Chorzów K - Start Elbląg K -:-
19:00Perła Lublin K - Piotrcovia K -:-

PORTUGALIA: Andebol 1

16:00Boavista - Benfica -:-
17:30Boa Hora - Madeira -:-
18:30ABC Braga - SC Horta -:-
19:00PrzełożoneAguas Santas - Belenenses -:-
19:00Avanca - Vitoria -:-
20:00Povoa - Sanjoanense -:-

ROSJA: Superliga

1. połowaSt. Petersburg - Sungul 11:6

ROSJA: Superliga Kobiet

09:00Alisa Ufa K - Izhevsk K 18:28

SŁOWACJA: Extraliga

18:00Kosice Crows - Nove Zamky -:-
18:00Povazska Bystrica - 1.MHK Kosice -:-
18:00SKP Bratysława - Presov -:-

SŁOWENIA: 1. NLB Liga

18:00Celje - Loka -:-
18:00Maribor - Ljubljana -:-
19:00Jeruzalem Ormoz - Koper -:-
19:00Krka - Dobova -:-
19:00Ribnica - Trebnje -:-
19:30RD Izola - Slovan -:-

SŁOWENIA: 1.Liga - Kobiety

16:30Izola Bori K - Zagorje K -:-
19:00Velenje K - Koper K -:-
19:30Celeia Zalec K - Aklimat Ptuj K -:-
20:00Ajdovscina K - Krka K -:-

SZWAJCARIA: NLA

17:30Basel - Kriens -:-
18:00TV Endingen - Thun -:-
19:00Kadetten - Pfadi Winterthur -:-

SZWAJCARIA: SPL Kobiety

16:00Kreuzlingen K - Bruhl K -:-
17:00Thun K - Zug K -:-

SZWECJA: Handbollsligan

15:00Varberg - Malmo -:-
17:10Guif - Skövde -:-

SZWECJA: Allsvenskan

16:00Torslanda - AIK Stockholm -:-
17:00Hammarby - Karlskrona -:-

SZWECJA: SHE Kobiety

15:30Önnereds K - Skara K -:-

ŚWIAT: Club Friendly

15:00Essen (Ger) - Gummersbach (Ger) -:-
17:00Bergischer (Ger) - N-Lubbecke (Ger) -:-
19:00Minden (Ger) - Leipzig (Ger) -:-

UKRAINA: Superleague

11:00Odessa - Portovik 39:31
11:00ZTR Zaporozhye - CSKA Kiev 32:23
16:00Motor-Polytechnic-ZAS - Motor -:-
17:00SKA Lviv - Donbas Mariupol -:-

WĘGRY: NB I

18:00PrzełożoneCegledi - Szeged -:-
18:00PrzełożoneVeszpremi KKFT - Csurgoi -:-

WĘGRY: NB I Kobiety

17:30Vaci K - Kisvardai KC K -:-
18:00DVSC Schaeffler K - Szombathelyi K -:-
18:00PrzełożoneMTK Budapest K - Bekescsabai K -:-

WŁOCHY: Serie A

16:00Sassari - Fondi -:-
18:00Bozen - Eppan -:-
19:00Fasano - Albatro -:-
19:00Meran - Molteno -:-
19:00Trieste - Siena -:-
20:00Pressano - Brixen -:-
20:30Cassano - Cingoli -:-

WŁOCHY: Serie A Women

16:00HAC Nuoro K - Oderzo K -:-
17:30Ferrara K - Malo K -:-
18:00Cingoli K - Jomi Salerno K -:-
18:00Pontinia K - Mestrino K -:-
20:00Padova K - Brixen K -:-
20:30Leno K - Erice K -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.WynikiNaZywo.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka ręczna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona WynikiNaZywo.pl z powodów technicznych.