REFRESH

Piłka ręczna » Dzisiaj » Wszystkie mecze

HISZPANIA: Liga ASOBAL

17:00BM Sinfin - Antequera -:-
17:00CD Bidasoa Irun - Benidorm -:-
17:00Cuenca - Huesca -:-
17:00Granollers - Atl. Valladolid -:-
17:00La Rioja - Morrazo Cangas -:-
17:00Nava - Anaitasuna -:-

POLSKA: I Liga - Grupa - awans

10:00Olimpia Piekary - Łódź 30:20
12:00Oborniki Śląskie - KS Kościerzyna 26:29

CHORWACJA: Premijer liga - Baraż o utrzymanie

19:00Karlovac - Metkovic -:-
19:00Umag - RK KTC Krizevci -:-

CHORWACJA: Premijer liga - Play Offy

20:00Sesvete - Gorica -:-

CZECHY: Extraliga - Play Offy

17:10Karwina - Plzen -:-

EUROPA: European League - Play Offy

16:30Wisła Płock - Nexe -:-
19:00Benfica - SC Magdeburg -:-

FRANCJA: Dywizja 1 Kobiety - Play Offy

15:15Metz K - Brest Bretagne K -:-

ISLANDIA: Olis Deild Women - Play Offy

21:30Valur K - Fram K -:-

ŁOTWA: SynotTip Virsliga - Play Offy

17:00Dobeles Tenax - ASK/LSPA -:-

MACEDONIA PÓŁNOCNA: Superleague - Runda zwycięzców

17:00Eurofarm Pelister - Butel Skopje -:-

MACEDONIA PÓŁNOCNA: Superleague Women - Runda przegranych

13:00Shampion K - Ovce Pole K -:-

MACEDONIA PÓŁNOCNA: Superleague Women - Runda zwycięzców

16:30Struzanka K - Pelister K -:-
18:00Despina K - Kumanovo K -:-

NIEMCY: DHB Pokal Women

2. połowaBuxtehuder SV K - Thuringer K 26:29
15:00Oldenburg K - Bietigheim K -:-

PORTUGALIA: Andebol 1

23:00SC Horta - Sporting 27:36

PORTUGALIA: 1a Divisao Women

13:30Benfica K - Madeira K -:-
19:00CALE K - Colegio de Gaia K -:-
19:00CJ Almeida Garrett K - Uminho K -:-
19:00Juvelis K - Barros K -:-
19:00Maiastars K - Alpendorada K -:-
19:00Porto Salvo K - CS Madeira K -:-
19:00Sao Pedro Sul K - Alavarium K -:-

ROSJA: Superliga Kobiet - Od 5 do 8 miejsca

2. połowaDinamo-Sinara K - Izhevsk K 16:8

ROSJA: Superliga Kobiet - Play Offy

15:00Togliatti K - Zvenigorod K -:-
17:00CSKA Moskwa K - Rostov K -:-

RUMUNIA: Liga Nationala - Kobiety

14:30Buzau K - Stiinta Bucharest K -:-
14:30Craiova K - CSM Slatina K -:-
14:30CSM Bucuresti K - Baia Mare K -:-
14:30Dunarea Braila K - Mioveni K -:-
14:30Magura Cisnadiei K - Zalau K -:-
14:30Ramnicu Valcea K - Rapid Bucuresti K -:-
17:00CSM Deva K - Bistrita K -:-

SZWAJCARIA: SPL Kobiety - Play Offy

15:00Zug K - Nottwil K -:-

WĘGRY: NB I

18:00Veszpremi KKFT - Ferencvaros -:-

WĘGRY: Hungarian Cup Women

15:00Siofok KC K - Dunaujvarosi K -:-
17:45Ferencvaros K - Győr K -:-

WŁOCHY: Serie A - Play Offy

19:30Fasano - Conversano -:-

WŁOCHY: Serie A - Play Out

19:00Eppan - Secchia Rubiera -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.WynikiNaZywo.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka ręczna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona WynikiNaZywo.pl z powodów technicznych.