Piłka ręczna » 21.04.2024 » Wszystkie mecze
Obstawiaj z komórki w Fortuna!
HISZPANIA: Liga ASOBAL
12:30Nava - La Rioja -:-17:00Ademar - CD Bidasoa Irun -:-
18:30Anaitasuna - Atl. Valladolid -:-
NIEMCY: Bundesliga
14:05Fuechse Berlin - Kiel -:-15:00Hamburg - Gummersbach -:-
16:30Erlangen - Leipzig -:-
POLSKA: Orlen Superliga M - Od 5 do 8 miejsca
16:00Azoty-Puławy - MMTS Kwidzyn -:-18:00MKS Kalisz - Ostrów Wielkopolski -:-
POLSKA: Orlen Superliga M - Runda przegranych
16:00Gwardia Opole - Zagłębie Lubin -:-POLSKA: I Liga
14:30SPR Nowe Piekuty - UW Warszawa -:-15:00Trójka Nowa Sól - Oborniki Śląskie -:-
16:30AZS AWF Warszawa - Włókniarz Konstantynów -:-
17:00Viret Zawiercie - MTS Chrzanów -:-
18:00Wisła Płock II - Pabianice -:-
CHORWACJA: Premijer liga - Grupa mistrzowska
20:00Vinkovci - Sesvete -:-CHORWACJA: Premijer liga - Grupa spadkowa
15:00KTC Krizevci - Osijek -:-18:00Dubrava - Trogir -:-
18:00Kastela - Karlovac -:-
19:00Rudar - Moslavina -:-
19:30Metkovic - Gorica -:-
CHORWACJA: 1. HRL Women
19:00Dalmatinka K - Koka K -:-19:30Sesvete K - Split 2010 K -:-
CZARNOGÓRA: Prva liga
17:00Mornar - Sutjeska Niksic -:-18:00Berane - HC Rudar -:-
CZECHY: Extraliga - Od 5 do 8 miejsca
18:00Frydek-Mistek - Zubri -:-CZECHY: Extraliga - Play Offy
14:50Plzen - Koprivnice -:-DANIA: Herre Handbold Ligaen - Runda zwycięzców
18:00Ribe-Esbjerg - Bjerringbro/Silkeborg -:-19:30Mors - Aalborg -:-
DANIA: Kvindeligaen Women - Grupa spadkowa
15:00Horsens K - Ringkøbing K -:-EUROPA: European Cup
21:30Valur (Ice) - Minaur Baia Mare (Rou) -:-EUROPA: European Cup Kobiety
13:30Gran Canaria K (Esp) - Elche Mustang K (Esp) -:-17:00Michalovce K (Svk) - Benfica K (Por) -:-
FRANCJA: Dywizja 1 Kobiety
17:00Nantes K - Paris 92 K -:-18:00Nice K - Brest Bretagne K -:-
HISZPANIA: División de Honor Kobiety - Play Offy
12:30Guardes K - Porrino K -:-HOLANDIA: Eredivisie
13:30KRAS/Volendam 2 - Tachos -:-HOLANDIA: HandbalNL League
15:00Aalsmeer - KRAS/Volendam -:-HOLANDIA: Eredivisie Women - Runda zwycięzców
16:00Vlug en Lenig K - Quintus K -:-ISLANDIA: Olis Deildin - Play Offy
19:00FH Hafnarfjordur - IBV Vestmannaeyjar -:-JAPONIA: JHL
07:00Hokuriku Electric Power Blue Thunder - Osaki Osol -:-07:00Ryukyu Corazon - Zeekstar Tokyo -:-
08:00Earth Friends BM - Toyoda Gosei -:-
JAPONIA: JHL Women
05:00Takayama K - Omron Yamaga K -:-07:00Osaka Lovvits K - Mie Violet Uris K -:-
10:00Hokkoku Bank K - The Terrace Hotels K -:-
KOREA POŁUDNIOWA: H League
09:10Sangmu - Doosan -:-11:00SK Hawks - Hanam -:-
13:00Chungnam Athletic - Incheon City -:-
LUKSEMBURG: AXA League - Grupa spadkowa
18:00Mersch - Standard -:-MACEDONIA PÓŁNOCNA: Superleague - Runda przegranych
18:00Golden Art - RK Aerodrom 10:0MACEDONIA PÓŁNOCNA: Superleague - Runda zwycięzców
18:00Butel Skopje - Tinex Prolet Skopje -:-19:00Ohrid - Eurofarm Pelister -:-
MACEDONIA PÓŁNOCNA: Superleague Women
12:00Astibo K - Pelister K -:-20:00Ovce Pole K - Spartak K -:-
NIEMCY: 2. Bundesliga
17:00Elbflorenz - Bietigheim-Metterzimmern -:-17:00Huttenberg - Grosswallstadt -:-
NIEMCY: 1. Bundesliga Kobiet
15:00Buxtehuder SV K - Thuringer K -:-16:30Oldenburg K - Leverkusen K -:-
NIEMCY: 2. Bundesliga Kobiety
15:00Mainz K - HSG Freiburg K -:-16:00Nurtingen K - TuS Lintfort K -:-
NORWEGIA: REMA 1000-ligaen Kobiety
18:00Fana K - Larvik K -:-18:00Follo K - Kristiansand K -:-
18:00Fredrikstad K - Aker K -:-
18:00Molde K - Byåsen K -:-
18:00Oppsal K - Gjerpen K -:-
18:00Romerike Ravens K - Sola K -:-
18:00Storhamar K - Tertnes K -:-
POLSKA: Orlen Superliga K - Runda zwycięzców
15:00MKS Lublin K - Zagłębie Lubin K -:-POLSKA: Liga Centralna Kobiet
14:30Pogoń Szczecin K - Handball Warszawa K -:-15:00Dziewiątka Legnica K - MTS Żory K -:-
17:00Kielce K - Piłka Ręczna Poznań K -:-
17:00Sośnica Gliwice K - Radom K -:-
POLSKA: I liga Kobiet
15:00San Jarosław K - Łódź K -:-18:00UMCS Lublin K - Radzymin K -:-
ROSJA: Superliga - Play Out
13:00Omsk - Saratów -:-ROSJA: Superliga Kobiet - od 9 do 12 miejsca
13:00Adyif K - Izhevsk K -:-18:00Stavropol K - Luch K -:-
RUMUNIA: Liga Nationala
17:00Bacau - CSM Focsani -:-17:00Buzau - Potaissa Turda -:-
17:00Suceava - CSM Bucuresti -:-
SERBIA: Superliga - Grupa spadkowa
16:00Obilic Beograd - Vranje -:-18:00Radnicki - Dubocica -:-
20:30Crvena zvezda - Proleter -:-
SERBIA: Superliga - Play Offy
17:00Vojvodina - Pancevo -:-SERBIA: Superliga Women - Play Offy
18:00Crvena zvezda K - Medicinar Sabac K -:-SZWAJCARIA: NLA - Play Offy
16:00Kadetten - Pfadi Winterthur -:-16:00Kriens - Zürich -:-
SZWAJCARIA: SPL Kobiety - Runda zwycięzców
15:00Kreuzlingen K - Amicitia Zurich K -:-18:00Nottwil K - Winterthur K -:-
SZWECJA: Handbollsligan Women - Play Offy
15:00Skara K - H 65 Hoor K -:-16:15Kristianstad K - Önnereds K -:-
TURCJA: Superlig Women
13:00Aksaray K - Gorele K -:-13:00Bursa BB K - Yalikavak K -:-
14:00Tekirdag K - Anadolu Uni. K -:-
15:00Uskudar K - Yenimahalle K -:-
WĘGRY: NB I Kobiety
16:00Győr K - Kisvardai KC K -:-18:00DVSC Schaeffler K - Mosonmagyarovar K -:-
Obstawiaj z komórki w Fortuna!
Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »
m.Wyniki.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka ręczna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Wyniki.pl z powodów technicznych.