REFRESH

Tenis » Wczoraj » Wszystkie mecze

ATP - SINGIEL: Puchar Davisa - Grupa Światowa (Świat)

10:10Kukuszkin M. (Kaz) - Ymer E. (Swe) 0:2
10:10Mannarino A. (Fra) - Evans D. (Gbr) 0:2
10:10Millman J. (Aus) - Piros Z. (Hun) 1:2
12:25Bublik A. (Kaz) - Ymer M. (Swe) 2:1
12:25Rinderknech A. (Fra) - Norrie C. (Gbr) 0:2
12:50De Minaur A. (Aus) - Fucsovics M. (Hun) 2:1
16:50Krajinovic F. (Srb) - Koepfer D. (Ger) 0:2
16:55Rublow A. (Rus) - Quiroz R. (Ecu) 2:1
18:45Miedwiediew D. (Rus) - Gomez E. (Ecu) 2:0
19:15Sonego L. (Ita) - Mejia N. (Col) 2:1
19:20Djokovic N. (Srb) - Struff J-L. (Ger) 2:0
22:15Sinner J. (Ita) - Galan Riveros D. E. (Col) 2:0

ATP - DEBEL: Puchar Davisa - Grupa Światowa (Świat)

14:40Golubev A./Niedowiesow A. - Goransson A./Lindstedt R. 2:0
15:05OdwołaneHerbert P.H./Mahut N. - Salisbury J./Skupski N. -:-
15:10Mahut N./Rinderknech A. - Salisbury J./Skupski N. 2:0
16:25OdwołaneBolt A./Peers J. - Fucsovics M./Marozsan F. -:-
16:25Bolt A./Peers J. - Marozsan F./Piros Z. 2:1
20:20Karacjew A./Rublow A. - Escobar G./Hidalgo D. 2:1
21:15Cacic N./Djokovic N. - Krawietz K./Puetz T. 1:2
21:15OdwołaneDjokovic N./Krajinovic F. - Krawietz K./Puetz T. -:-
00:00OdwołaneBolelli S./Fognini F. - Cabal J.S./Farah R. -:-
00:10Sinner J./Fognini F. - Cabal J.S./Farah R. 1:2

DRUŻYNY - MĘŻCZYŹNI: Puchar Davisa - Grupa Światowa (Świat)

10:10Australia - Węgry 2:1
10:10Francja - Wielka Brytania 1:2
10:10Kazachstan - Szwecja 2:1
16:45RTF - Ekwador 3:0
16:45Serbia - Niemcy 1:2
19:10Włochy - Kolumbia 2:1

ATP - SINGIEL: Puchar Davisa - Grupa Światowa I (Świat) - Awans

11:15Frunza N. (Rou) - Alvarez N. (Per) 2:0
13:00Copil M. (Rou) - Huertas Del Pino C. (Per) 2:0
16:10OdwołaneRuud C. (Nor) - Marczenko I. (Ukr) -:-
16:10Ruud C. (Nor) - Stachowski S. (Ukr) 2:1
19:00OdwołaneDurasovic V. (Nor) - Sachko V. (Ukr) -:-

ATP - SINGIEL: Puchar Davisa - Grupa Światowa II (Świat) - Awans

11:10Benchetrit E. (Mar) - Sigsgaard C. (Den) 2:1
11:35OdwołaneJaziri M. (Tun) - Lock B. (Zim) -:-
11:50Ouakaa A. (Tun) - Ncube T. (Zim) 2:0
14:00OdwołaneDougaz A. (Tun) - Sibanda M. D. A. (Zim) -:-
14:10Ouahab L. (Mar) - Holmgren A. (Den) 1:2

ATP - DEBEL: Puchar Davisa - Grupa Światowa I (Świat) - Awans

14:00Durasovic V./Ruud C. - Molchanov D./Stachowski S. 0:2

ATP - DEBEL: Puchar Davisa - Grupa Światowa II (Świat) - Awans

10:15Jaziri M./Mansouri S. - Lock B./Lock C. 2:0

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Bari (Włochy), twarda

11:10Masur D. (Ger) - Nardi L. (Ita) 2:1
11:10Otte O. (Ger) - Cobolli F. (Ita) 2:0

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Brasilia (Brazylia), ziemna

16:10Coria F. (Arg) - Cerundolo F. (Arg) KRECZ 1:0
17:10Cachin P. (Arg) - Munar J. (Esp) 1:2

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Manama (Bahrajn), twarda

13:10Erel Y. (Tur) - Karlovskiy E. (Rus) 1:2
16:15Ramanathan R. (Ind) - Clarke J. (Gbr) 2:1

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Puerto Vallarta (Meksyk), twarda

00:40Mmoh M. (Usa) - Uchida K. (Jpn) 2:0
00:40Svajda Z. (Usa) - Altmaier D. (Ger) 1:2
03:05Tabilo A. (Chi) - Ito T. (Jpn) 2:0
03:40Cuevas P. (Uru) KRECZ - Watanuki Y. (Jpn) 1:1

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Bari (Włochy), twarda

16:35Glasspool L./Heliovaara H. - Vavassori A./Vega Hernandez D. 2:0

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Brasilia (Brazylia), ziemna

14:00Alves M./Heide G. - Darderi L./Olivieri G. A. 2:0

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Manama (Bahrajn), twarda

18:20Neuchrist M./Pervolarakis M. - Borges N./Cabral F. 1:2

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Puerto Vallarta (Meksyk), twarda

23:00Brouwer G./Stalder R. - Draxl L./Galarneau A. 2:0
06:05Hach H./Reyes-Varela M. - Menendez A./Ortega-Olmedo R. 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Cairo 17 (Egipt), ziemna

09:00Gray J. (Gbr) - Acquaroli G. (Ita) 0:2
10:30Roncalli S. (Ita) - Gill F. (Gbr) 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Cancun 6 (Meksyk), twarda

09:30Ly Nam H. (Vie) - Blanch D. (Usa) 2:1
16:00Bittoun C. (Fra) - Hussey G. (Gbr) 1:2
16:00Flores J. (Cos) - Blanch D. (Usa) 1:2
16:00Ochi M. (Jpn) - Rubio Fierros A. F. (Mex) 2:0
16:00Spec M. (Slo) - Ly Nam H. (Vie) 1:2
23:00Ochi M. (Jpn) - Hussey G. (Gbr) -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Cordoba 2 (Argentyna), ziemna

20:00Comesana F. (Arg) - Lingua Lavallen A. L. (Arg) 2:1
20:00Otegui J. B. (Arg) KRECZ - Torres J. B. (Arg) 0:0

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Guatemala (Gwatemala), twarda

01:00Baadi T. (Can) - Buitrago N. (Col) 2:1
01:00Chen K. Y. (Tpe) - Hoyos Franco A. (Col) 0:2
17:00Brugnerotto M. (Ita) - Hoyos Franco A. (Col) 2:0
17:00Sinclair C. (Aus) - Baadi T. (Can) 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Gurugram (Indie), twarda

03:30Eqbal I. (Ind) - Velcz Z. (Hun) 0:2
06:00Boyer D. H. (Usa) - Sinha N. K. (Ind) 2:1

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Heraklion 8 (Grecja), twarda

09:00Ionel N. D. (Rou) - Wehnelt K. (Ger) 2:0
10:30Pinnington Jones J. (Gbr) - Broom C. (Gbr) 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Kazan 3 (Rosja), twarda (w hali)

09:00Borisiouk M. (Blr) - Zgirovsky A. (Blr) 2:1
10:30Danilov S. (Rus) KRECZ - Kachmazov A. (Rus) 1:1

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Monastir 45 (Tunezja), twarda

11:30Kasnikowski M. (Pol) - Decamps G. (Bra) 1:2
11:30Pawelski M. (Pol) - Den Ouden G. (Ned) 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Ostrava (Czechy), twarda (w hali)

10:30Moeller M. (Ger) - Krumich M. (Cze) 2:0
10:30Paulson A. (Cze) - Bertola R. (Sui) 2:0

ITF KOBIETY - SINGIEL: W100+H Dubai (ZEA), twarda

12:35Snigur D. (Ukr) - Kucova K. (Svk) 2:0

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Cairo 17 (Egipt), ziemna

09:00Branstine C. (Can) - Falei A. (Blr) 2:0
09:00Li Z. (Chn) - Nugroho P. M. (Ina) 1:2

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Cancun 5 (Meksyk), twarda

16:00Bonardi B. (Arg) - Kingsley R. (Usa) 1:2
16:00Fiquet T. (Fra) - Hsu C. (Tpe) 2:1
16:00Monroy Y. (Col) - Lampl C. (Usa) 0:2
16:00Zacarias M. (Mex) - Fung S. (Can) 2:1
20:00Fiquet T. (Fra) - Lampl C. (Usa) 2:1

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Guatemala (Gwatemala), twarda

01:00Lincer O. (Usa) - Malik T. (Usa) 2:0
01:00Plazas J. (Col) - Morales M. (Gtm) 2:1
17:00Black H. T. (Usa) - Rivera Corado M. G. (Gtm) 2:0
17:00Plazas J. (Col) - Lincer O. (Usa) 1:2

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Heraklion 8 (Grecja), ziemna

09:00Khirin N. (Isr) - Fossa N. (Ita) 2:0
10:30Laki M. (Gre) - Spigarelli M. (Ita) 2:1

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Kazan 2 (Rosja), twarda (w hali)

09:00Abduraimova N. (Uzb) - Maklakova E. (Rus) 2:1
10:30Kudashova D. (Rus) - Kudermetova P. (Rus) 1:2

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Lousada (Portugalia), twarda (w hali)

14:00Falkner Z. (Slo) - Koshiishi A. (Jpn) 2:1
15:30Szabanin N. (Hun) - Ku Y. (Kor) 0:2

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Monastir 45 (Tunezja), twarda

11:30Kartal S. (Gbr) - Radovanovic . N. (Fra) 2:0
12:00Morita A. (Jpn) - Tran D. (Ned) 2:0

ITF KOBIETY - SINGIEL: W25 Milovice (Czechy), twarda (w hali)

11:00Noskova L. (Cze) - Maleckova J. (Cze) 2:0
12:30Herdzelas D. (Bih) - Bartunkova N. (Cze) 1:2

ITF KOBIETY - SINGIEL: W25 Ortisei (Włochy), twarda (w hali)

11:00Thandi K. K. (Ind) - Bandecchi S. (Sui) 0:2

ITF KOBIETY - SINGIEL: W60 Brasilia (Brazylia), ziemna (w hali)

13:05Udvardy P. (Hun) - Lee G. (Rou) 2:0
14:30Avanesyan E. (Rus) - Cepede V. (Par) 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Cairo 17 (Egipt), ziemna

12:45Gray J./Seateun N. - Asrawy A./Makhlouf S. 2:1

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Cancun 6 (Meksyk), twarda

23:00Bittoun C./Rubio Fierros A. F. - Strode E./Strode I. 2:0
17:00Kissell C./Sheehy J. - Imamura M./Ochi M. 1:0

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Cordoba 2 (Argentyna), ziemna

23:30Arias B./Dellien Velasco M. A. - Comesana F./Torres J. B. 2:1

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Guatemala (Gwatemala), twarda

16:30Perez B./Rodriguez R. - Bendeck J. D./Urrea A. 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Gurugram (Indie), twarda

09:00Bhambri Y./Myneni S. - Dev S D P./Reddy R. 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Heraklion 8 (Grecja), twarda

13:00Bergevi F./Wehnelt K. - Park U./Wendelken H. 2:1

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Kazan 3 (Rosja), twarda (w hali)

12:00Agafonov E./Ibragimov D. - Binda A./Verbin P. 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Monastir 45 (Tunezja), twarda

13:00Bourgois C./Breysach M. - Fernandez Flores D./Soriano Barrera A. 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Ostrava (Czechy), twarda (w hali)

12:00Karol M./Pokorny L. - Duda F./Pavlasek A. 0:2

ITF KOBIETY - DEBEL: W100+H Dubai (ZEA), twarda

10:40Danilina A./Kuzmova V. - Gabueva A./Zakharova A. 2:1

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Cairo 17 (Egipt), ziemna

10:30Bai Z./Kovapitukted P. - Dmitrichenko Y./Schmidt A. 2:0

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Cancun 5 (Meksyk), twarda

23:00Akiyama M./Kuramochi M. - Arangio G./Kissell J. 2:0
23:30Bissett A./Leclercq A. - Kingsley R./Sandberg V. 2:1
22:00Bissett A./Leclercq A. - Reasco Gonzalez M. E./Rusova A. 2:0

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Guatemala (Gwatemala), twarda

19:30Corley P. C./Reed L. - Astete F./Black H. T. 2:1

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Heraklion 8 (Grecja), ziemna

13:00Khirin N./Zelnickova R. - Kimmelmann J./Tran L. 2:0

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Kazan 2 (Rosja), twarda (w hali)

12:00Abduraimova N./Reyngold E. - Maklakova E./Pospelova A. 2:1

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Lousada (Portugalia), twarda (w hali)

18:00Gimbrere J./Karamoko N. WO - Murta I./Shinde V. 0:0

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Monastir 45 (Tunezja), twarda

13:00Arakawa N./Rioux L. - Kim C./Ng M. 2:1

ITF KOBIETY - DEBEL: W25 Milovice (Czechy), twarda (w hali)

13:30Chwalińska M./Noskova L. - Hosogi S./Matsuda M. 1:2

ITF KOBIETY - DEBEL: W60 Brasilia (Brazylia), ziemna (w hali)

16:00Strakhova V./Tjandramulia O. - Alves C./Carle M. L. 0:2

EXHIBITION - MĘŻCZYŹNI: World TeamTennis (USA), twarda

02:20Giron M. (Usa) - Paul T. (Usa) 1:0
04:30Kudla D. (Usa) - Vukic A. (Aus) 0:1
00:10Johnson S. (Usa) - Kudla D. (Usa) 1:0

EXHIBITION - KOBIETY: World TeamTennis (USA), twarda

00:35Flipkens K. (Bel) - Osborne A. (Aus) 1:0
03:35Muhammad A. (Usa) - Dolehide C. (Usa) 1:0
00:35Maria T. (Ger) - Olmos G. (Mex) 1:0

EXHIBITION - DEBEL MĘŻCZYŹNI: World TeamTennis (USA), twarda

00:05Giron M./Eubanks C. - Monroe N./Paul T. 1:0
04:00Arevalo M./Kudla D. - Vukic A./Blumberg W. 1:0

EXHIBITION - DEBEL KOBIETY: World TeamTennis (USA), twarda

01:50Flipkens K./Gleason Q. - Osborne A./Guarachi A. 1:0
03:00Muhammad A./Olmos G. - Vandeweghe C./Dolehide C. 1:0

EXHIBITION - MIXED DOUBLES: World TeamTennis (USA), twarda

01:00Gleason Q./Eubanks C. - Guarachi A./Paul T. 0:1
05:00Arevalo M./Olmos G. - Vandeweghe C./Blumberg W. 1:0

EXHIBITION - TEAMS: World TeamTennis (USA), twarda

00:05Chicago Smash (Usa) - New York Empire (Usa) 20:24
03:00San Diego Aviators (Usa) - Springfield Lasers (Usa) 16:23
00:10Springfield Lasers (Usa) - Orange County Breakers (Usa) 14:23

DRUŻYNY - MĘŻCZYŹNI: Puchar Davisa - Grupa Światowa I (Świat) - Awans

LiveRumunia - Peru 4:0
14:00Norwegia - Ukraina 3:1

DRUŻYNY - MĘŻCZYŹNI: Puchar Davisa - Grupa Światowa II (Świat) - Awans

11:10Tunezja - Zimbabwe 4:0
11:10Maroko - Dania 1:3

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.WynikiNaZywo.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - tenis mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona WynikiNaZywo.pl z powodów technicznych.