REFRESH

Tenis » Dzisiaj » Kursy

ATP - SINGIEL: Puchar Davisa - Grupa Światowa (Świat)

10:10Evans D. (Gbr) - Machac T. (Cze) 0:2 [ 1.24 | 4.10 ]
10:10Schnur B. (Can) - Kukuszkin M. (Kaz) 1:2 [ 2.36 | 1.60 ]
10:10Serdarusic N. (Cro) - Marozsan F. (Hun) 2:0 [ 1.52 | 2.55 ]
11:45Cilic M. (Cro) - Piros Z. (Hun) 1:2 [ 1.20 | 4.60 ]
12:10Norrie C. (Gbr) - Lehecka J. (Cze) 2:1 [ 1.11 | 6.60 ]
13:25Pospisil V. (Can) - Bublik A. (Kaz) 0:2 [ 2.85 | 1.41 ]

ATP - DEBEL: Puchar Davisa - Grupa Światowa (Świat)

00:00OdwołaneBolelli S./Fognini F. - Cabal J.S./Farah R. -:-
00:10Sinner J./Fognini F. - Cabal J.S./Farah R. 1:2
14:25OdwołaneSalisbury J./Skupski N. - Kolar Z./Vesely J. -:-
Set 2Salisbury J./Skupski N. - Machac T./Vesely J. 1:0 (6:4,1:0)
Set 1Mektic N./Pavic M. - Marozsan F./Nagy P. 0:0 (2:2)
15:25OdwołanePospisil V./Schnur B. - Golubev A./Niedowiesow A. -:-
15:25Polansky P./Schnur B. - Golubev A./Niedowiesow A. -:-

DRUŻYNY - MĘŻCZYŹNI: Puchar Davisa - Grupa Światowa (Świat)

LiveChorwacja - Węgry 1:1 [ 1.05 | 5.85 ]
LiveKanada - Kazachstan 0:2 [ 2.40 | 1.52 ]
LiveWielka Brytania - Czechy 1:1 [ 1.12 | 5.85 ]
16:00Hiszpania - RTF -:-
16:00Niemcy - Austria -:- [ 1.34 | 3.04 ]
16:00USA - Kolumbia -:- [ 1.75 | 1.98 ]

ATP - SINGIEL: Puchar Davisa - Grupa Światowa I (Świat) - Awans

12:55OdwołaneCopil M. (Rou) - Alvarez N. (Per) -:- [ 1.17 | 5.20 ]
13:00Boitan G. A. (Rou) - Panta J. (Per) 2:0
15:15Frunza N. (Rou) - Huertas Del Pino C. (Per) -:-

ATP - SINGIEL: Puchar Davisa - Grupa Światowa II (Świat) - Awans

13:15Benchetrit E. (Mar) - Holmgren A. (Den) 0:2 [ 1.60 | 2.35 ]
14:40OdwołaneOuahab L. (Mar) - Sigsgaard C. (Den) -:- [ 1.93 | 1.88 ]

ATP - DEBEL: Puchar Davisa - Grupa Światowa I (Świat) - Awans

10:40Copil M./Tecau H. - Galdos S./Huertas Del Pino C. 2:1

ATP - DEBEL: Puchar Davisa - Grupa Światowa II (Świat) - Awans

11:00OdwołaneMoundir A./Ouahab L. - Ingildsen J./Nielsen F. -:-
11:10Benchetrit E./Ouahab L. - Nielsen F./Sigsgaard C. 0:2

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Bari (Włochy), twarda

10:10Fabbiano T. (Ita) - Otte O. (Ger) 0:2 [ 7.10 | 1.09 ]
10:10Masur D. (Ger) - Vavassori A. (Ita) 2:1 [ 1.71 | 2.15 ]
Set 1Otte O. (Ger) - Masur D. (Ger) 0:0 (3:3) [ 1.28 | 3.45 ]

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Brasilia (Brazylia), ziemna

15:00Coria F. (Arg) - Munar J. (Esp) -:- [ 2.06 | 1.77 ]

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Forli 2 (Włochy) - Kwalifikacje, twarda (w hali)

10:05Forejtek J. (Cze) - Bocchi L. (Ita) 2:0 [ 1.06 | 7.60 ]
10:10Miceli M. (Ita) - Peliwo F. (Can) 2:1 [ 3.65 | 1.26 ]
11:30Moriya H. (Jpn) KRECZ - Setkic A. (Bih) 1:1 [ 1.32 | 3.20 ]
12:35Pecci A. (Ita) - Sels J. (Ned) 0:2 [ 9.80 | 1.03 ]
13:10Erler A. (Aut) - Vacherot V. (Mon) 0:2 [ 1.81 | 1.94 ]
14:10Ercolani R. (Ita) - Kravchenko G. (Ukr) 0:2
Set 2Geerts M. (Bel) - Potenza L. (Ita) 1:0 (6:2,3:3) [ 1.34 | 3.10 ]
15:40Angelini L. (Ita) - Watutin A. (Rus) -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Manama (Bahrajn), twarda

16:45Ramanathan R. (Ind) - Karlovskiy E. (Rus) -:- [ 1.87 | 1.94 ]

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Puerto Vallarta (Meksyk), twarda

01:10Mmoh M. (Usa) - Altmaier D. (Ger) 0:2 [ 2.30 | 1.58 ]
03:15Watanuki Y. (Jpn) - Tabilo A. (Chi) 0:2 [ 2.85 | 1.40 ]

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Sao Paulo (Brazylia) - Kwalifikacje, ziemna

14:00OdwołaneVergopolem R. E. (Bra) - Gomez A. (Col) -:-
Set 2Vergopolem R. E. (Bra) - Zeballos F. (Bol) 1:0 (6:4,4:2)
Set 2Villanueva G. (Arg) - Lipovsek P. T. (Slo) 0:1 (3:6,3:3) [ 1.46 | 2.60 ]
Set 2Zukas M. (Arg) - Augusto R. (Bra) 1:0 (6:2,4:1)
15:00OdwołanePereira J. (Bra) - Leite W. (Bra) -:-
15:00OdwołaneSaraiva Dos Santos P. A. (Bra) - Zeballos F. (Bol) -:-
15:30Bobrov B. (Rus) - Bogo E. (Bra) -:- [ 1.13 | 5.40 ]
15:30Castelnuovo L. (Sui) - Marcondes I. (Bra) -:- [ 2.95 | 1.37 ]
15:30Leite W. (Bra) - Gomez A. (Col) -:- [ 2.70 | 1.43 ]
17:00Darderi L. (Ita) - Matos R. (Bra) -:- [ 1.23 | 3.90 ]
17:00Pereira J. (Bra) - Cuevas M. (Uru) -:- [ 2.27 | 1.59 ]

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Puerto Vallarta (Meksyk), twarda

04:55Hach H./Reyes-Varela M. - Brouwer G./Stalder R. 0:2 [ 1.52 | 2.44 ]

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Antalya 33 (Turcja), ziemna

12:00Gerch L. (Ger) - Michalski D. (Pol) 0:2 [ 2.45 | 1.49 ]
12:00Jecan M. A. (Rou) - Cretu C. (Rou) 0:2
14:45Cretu C. (Rou) - Michalski D. (Pol) -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Cairo 17 (Egipt), ziemna

09:00Acquaroli G. (Ita) - Gill F. (Gbr) 0:2 [ 3.10 | 1.32 ]

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Cancun 6 (Meksyk), twarda

23:00Ochi M. (Jpn) - Hussey G. (Gbr) -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Cordoba 2 (Argentyna), ziemna

21:00Comesana F. (Arg) - Torres J. B. (Arg) -:- [ 1.52 | 2.31 ]

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Guatemala (Gwatemala), twarda

16:30Brugnerotto M. (Ita) - Sinclair C. (Aus) -:- [ 2.27 | 1.56 ]

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Gurugram (Indie), twarda

07:00Velcz Z. (Hun) - Boyer D. H. (Usa) 2:0 [ 1.59 | 2.21 ]

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Heraklion 8 (Grecja), twarda

09:00Ionel N. D. (Rou) - Pinnington Jones J. (Gbr) 0:2 [ 1.55 | 2.31 ]

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Kazan 3 (Rosja), twarda (w hali)

09:00Borisiouk M. (Blr) - Kachmazov A. (Rus) 0:2 [ 5.00 | 1.14 ]

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Monastir 45 (Tunezja), twarda

10:00Den Ouden G. (Ned) - Decamps G. (Bra) 2:0 [ 1.73 | 2.00 ]

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Ostrava (Czechy), twarda (w hali)

10:00Paulson A. (Cze) - Moeller M. (Ger) 2:0 [ 1.58 | 2.24 ]

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Antalya 33 (Turcja), ziemna

12:00Toth A. K. (Hun) - Ortenzi J. (Arg) 1:2 [ 2.01 | 1.71 ]
12:00Yoruk I. (Tur) - Lodikova D. (Rus) 0:2 [ 1.80 | 1.91 ]

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Cairo 17 (Egipt), ziemna

09:00Branstine C. (Can) - Nugroho P. M. (Ina) 2:0 [ 1.68 | 2.06 ]

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Guatemala (Gwatemala), twarda

16:30Black H. T. (Usa) - Lincer O. (Usa) -:- [ 1.14 | 4.90 ]

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Heraklion 8 (Grecja), ziemna

09:00Laki M. (Gre) - Khirin N. (Isr) 2:1 [ 1.58 | 2.30 ]

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Kazan 2 (Rosja), twarda (w hali)

09:00Abduraimova N. (Uzb) - Kudermetova P. (Rus) 1:2 [ 1.63 | 2.14 ]

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Lousada (Portugalia), twarda (w hali)

12:15Ku Y. (Kor) - Falkner Z. (Slo) 2:0 [ 1.27 | 3.40 ]

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Monastir 45 (Tunezja), twarda

10:00Kartal S. (Gbr) - Morita A. (Jpn) 2:0 [ 1.34 | 3.10 ]

ITF KOBIETY - SINGIEL: W25 Milovice (Czechy), twarda (w hali)

11:00Noskova L. (Cze) - Bartunkova N. (Cze) 2:0 [ 1.32 | 3.10 ]

ITF KOBIETY - SINGIEL: W60 Brasilia (Brazylia), ziemna (w hali)

13:05Udvardy P. (Hun) - Avanesyan E. (Rus) 2:1 [ 1.22 | 4.30 ]

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Antalya 33 (Turcja), ziemna

11:30Cretu C./Jecan M. A. - Chepelev A./Kudriashov I. -:- [ 1.17 | 4.40 ]

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Cordoba 2 (Argentyna), ziemna

23:30Carou I./Lingua Lavallen A. L. - Arias B./Dellien Velasco M. A. -:- [ 1.57 | 2.25 ]

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Antalya 33 (Turcja), ziemna

11:30Cisovska R./Lodikova D. - Hoste Ferrer C./Ortenzi J. -:- [ 2.46 | 1.49 ]

EXHIBITION - MĘŻCZYŹNI: World TeamTennis (USA), twarda

00:10Johnson S. (Usa) - Kudla D. (Usa) 1:0
05:05Vukic A. (Aus) - Giron M. (Usa) 0:1

EXHIBITION - KOBIETY: World TeamTennis (USA), twarda

00:35Maria T. (Ger) - Olmos G. (Mex) 1:0
03:35Dolehide C. (Usa) - Flipkens K. (Bel) 0:1

EXHIBITION - DEBEL MĘŻCZYŹNI: World TeamTennis (USA), twarda

01:00Krajicek A./Johnson S. - Kudla D./Arevalo M. 1:0
03:10Vukic A./Blumberg W. - Giron M./Eubanks C. 0:1

EXHIBITION - DEBEL KOBIETY: World TeamTennis (USA), twarda

01:20Maria T./Krawczyk D. - Olmos G./Muhammad A. 0:1
04:30Dolehide C./Vandeweghe C. - Flipkens K./Gleason Q. 1:0

EXHIBITION - MIXED DOUBLES: World TeamTennis (USA), twarda

01:55Krajicek A./Krawczyk D. - Olmos G./Arevalo M. 1:0
04:00Vandeweghe C./Blumberg W. - Gleason Q./Eubanks C. 1:0

EXHIBITION - TEAMS: World TeamTennis (USA) - Play Offy, twarda

00:00Springfield Lasers (Usa) - Orange County Breakers (Usa) -:-

EXHIBITION - TEAMS: World TeamTennis (USA), twarda

00:10Springfield Lasers (Usa) - Orange County Breakers (Usa) 14:23
03:10New York Empire (Usa) - San Diego Aviators (Usa) 23:19

DRUŻYNY - MĘŻCZYŹNI: Puchar Davisa - Grupa Światowa I (Świat) - Awans

LiveRumunia - Peru 4:0
14:00Norwegia - Ukraina 3:1

DRUŻYNY - MĘŻCZYŹNI: Puchar Davisa - Grupa Światowa II (Świat) - Awans

11:10Tunezja - Zimbabwe 4:0
11:10Maroko - Dania 1:3

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.WynikiNaZywo.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - tenis mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona WynikiNaZywo.pl z powodów technicznych.