REFRESH

Tenis » Dzisiaj » Kursy

WTA - SINGIEL: Wimbledon (Wielka Brytania), trawiasta

14:30Jabeur O. (Tun) - Maria T. (Ger) -:- [ 1.16 | 6.80 ]
16:00Rybakina E. (Kaz) - Halep S. (Rou) -:- [ 3.55 | 1.34 ]

ATP - DEBEL: Wimbledon (Wielka Brytania), trawiasta

14:00Ram R./Salisbury J. - Ebden M./Purcell M. -:- [ 1.43 | 2.85 ]
15:30Cabal J.S./Farah R. - Mektic N./Pavic M. -:- [ 2.80 | 1.44 ]

MIKST: Wimbledon (Wielka Brytania), trawiasta

17:30Ebden M./Stosur S. - Skupski N./Krawczyk D. -:- [ 2.40 | 1.58 ]

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Bogota (Kolumbia), ziemna

17:00Jaziri M. (Tun) - Zekic M. (Srb) -:- [ 2.75 | 1.38 ]
17:00Zhu E. (Usa) - Melzer G. (Aut) -:- [ 2.90 | 1.38 ]
19:00Mena F. (Arg) - Alvarez N. (Per) -:- [ 1.73 | 2.03 ]
20:30Meligeni Alves F. (Bra) - Durasovic V. (Nor) -:- [ 1.25 | 3.70 ]

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Brunszwik (Niemcy), ziemna

12:00Daniel T. (Jpn) - Struff J-L. (Ger) -:-
12:00Laaksonen H. (Sui) - Coria F. (Arg) -:-
13:30Zhang Z. (Chn) - Cecchinato M. (Ita) -:-
16:00Zapata Miralles B. (Esp) - Marterer M. (Ger) -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Porto (Portugalia), twarda

11:00Grenier H. (Fra) - Rodrigues D. (Por) -:- [ 1.26 | 3.45 ]
12:30Donskoj J. (Rus) - Gierasimow J. (Blr) -:- [ 2.65 | 1.42 ]
12:30Nava E. (Usa) - Nishioka Y. (Jpn) -:- [ 2.50 | 1.47 ]
14:00Escoffier A. (Fra) - Celikbilek A. (Tur) -:- [ 1.85 | 1.85 ]

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Salzburg (Austria), ziemna

12:30Rinderknech A. (Fra) - Neumayer L. (Aut) -:- [ 1.24 | 4.00 ]
13:00Neuchrist M. (Aut) - Carballes Baena R. (Esp) -:- [ 5.00 | 1.16 ]
14:00Moutet C. (Fra) - Ymer M. (Swe) -:- [ 1.70 | 2.11 ]
18:00Bagnis F. (Arg) - Thiem D. (Aut) -:- [ 2.10 | 1.71 ]

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Todi (Włochy), ziemna

15:00Cachin P. (Arg) - Gigante M. (Ita) -:- [ 1.40 | 2.80 ]
15:00Dutra Da Silva D. (Bra) - Rodriguez Taverna S. (Arg) -:- [ 2.55 | 1.48 ]
16:30Tirante T. A. (Arg) - Masur D. (Ger) -:- [ 1.66 | 2.13 ]
19:30Torres J. B. (Arg) - Maestrelli F. (Ita) -:- [ 2.00 | 1.76 ]

CHALLENGER KOBIETY - SINGIEL: Contrexeville (Francja), ziemna

11:30Paolini J. (Ita) - Blinkowa A. (Rus) -:- [ 1.66 | 2.18 ]
13:00Ignatik A. (Rou) - Galfi D. (Hun) -:- [ 2.30 | 1.61 ]
14:30Rus A. (Ned) - Bucsa C. (Esp) -:- [ 1.59 | 2.31 ]
18:00Ponchet J. (Fra) - Andreeva E. (Rus) -:- [ 2.31 | 1.59 ]

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Bogota (Kolumbia), ziemna

23:05Mejia N./Urrea A. - Pervolarakis M./Zhu E. 2:0 [ 2.70 | 1.43 ]
00:50Monzon I./Villanueva G. - Hernandez R. S. L./Osorio J. S. 2:0 [ 1.24 | 3.80 ]
19:00Mendoza A./Yamacita F. - Franco T./Tumasonis G. P. -:-
20:30Alves M./Zukas M. - Huertas Del Pino A./Juarez F. -:-
22:00Balaji N. S./Nedunchezhiyan J. - Mejia N./Urrea A. -:-
22:00Monzon I./Villanueva G. - Carou I./Mena F. -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Braunschweig (Niemcy), ziemna

12:00Molchanov D./Zelenay I. - Florig P./Gavrielides L. -:- [ 1.07 | 7.00 ]
13:30Behar A./Brkic T. - Jebavy R./Pavlasek A. -:- [ 1.49 | 2.44 ]
13:30Fallert F./Jebens H. - Arends S./Pel D. -:- [ 2.70 | 1.41 ]
15:00Bortolotti M./Martos Gornes S. - Demoliner M./Struff J-L. -:- [ 3.15 | 1.31 ]

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Porto (Portugalia), twarda

11:00Gengel M./Niklas-Salminen P. - Gonzales R./Stalder R. -:- [ 1.91 | 1.80 ]
14:00Raja P./Sharan D. - Araujo P./Rodrigues D. -:- [ 1.46 | 2.50 ]
15:30Borges N./Cabral F. - Margaroli L./Uchiyama Y. -:-
15:30Istomin D./Kachmazov A. - Bhambri Y./Myneni S. -:- [ 3.15 | 1.31 ]

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Salzburg (Austria), ziemna

11:00Lehecka J./Svrcina D. - Erler A./Miedler L. -:- [ 3.10 | 1.32 ]
14:30Lammons N./Withrow J. - Setkic A./Shevchenko A. -:-
16:00Neumayer L./Oberleitner N. - Cuevas M./Martinez L. D. -:- [ 2.40 | 1.51 ]
16:00Doumbia S./Reboul F. - Neuchrist M./Weissborn T-S. -:- [ 1.43 | 2.65 ]

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Todi (Włochy), ziemna

16:30Chepelev A./Jecan M. A. - Arribage T./Sanchez L. -:- [ 2.26 | 1.57 ]
18:00Boscardin Dias P./Dutra Da Silva D. - Andreozzi G./Duran G. -:- [ 3.20 | 1.30 ]
19:30Collarini A./Kicker N. - Skatow T./Tirante T. A. -:- [ 1.57 | 2.26 ]
21:00Arneodo R./Eysseric J. - Fonio G./Gigante M. -:- [ 1.30 | 3.20 ]

CHALLENGER KOBIETY - DEBEL: Bastad (Szwecja), ziemna

15:00Rompies J./Tjandramulia O. - Buzarnescu M./Chromaczowa I. -:- [ 2.65 | 1.46 ]
15:30Awanesian E./Hennemann C. W. - Doi M./Peterson R. -:- [ 2.65 | 1.46 ]

CHALLENGER KOBIETY - DEBEL: Contrexeville (Francja), ziemna

14:00Lohoff J./Paar L. - Robbe A./Rouvroy M. -:- [ 1.45 | 2.65 ]
15:30Eikeri U./Mihalikova T. - Blinkowa A./Grachewa W. -:- [ 1.87 | 1.87 ]

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Casablanca (Maroko), ziemna

11:00Erhard M. (Fra) - Pujol Navarro B. (Esp) -:-
11:00Marmousez L. (Fra) - Iannaccone F. (Ita) -:- [ 2.04 | 1.67 ]
11:00Martinez Martinez J. (Esp) - Villoslada E. (Fra) -:- [ 1.17 | 4.20 ]
11:00Sadaoui M. (Fra) - Delage P. (Fra) -:- [ 2.24 | 1.55 ]
11:00Tenti F. (Arg) - Ortenzi G. M. (Ita) -:- [ 2.10 | 1.64 ]
12:30Beaupain S. (Bel) - El A. H. (Mar) -:- [ 1.05 | 7.00 ]
12:30Benchakroun M. (Mar) - Martinez M. (Sui) -:- [ 5.40 | 1.10 ]
12:30Campana F. (Ita) - Bennani R. (Mar) -:- [ 1.29 | 3.20 ]

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Fountain Valley, CA (USA), twarda

23:50Kang K. (Usa) - Nava E. (Usa) 0:2 [ 1.58 | 2.20 ]
00:00Hsu J. (Tpe) - Bangoura S. (Usa) 0:2 [ 9.00 | 1.02 ]
00:15Dostanic S. (Usa) - O'Hoisin O. (Irl) 2:0 [ 1.35 | 2.85 ]
00:15Ponwith N. (Usa) - Mayo A. (Usa) 2:1 [ 1.84 | 1.83 ]
02:00Quinn E. (Usa) - Jordan P. (Usa) 0:2 [ 1.16 | 4.40 ]
19:00Ansari A. (Usa) - Sekiguchi S. (Jpn) -:- [ 3.50 | 1.23 ]
19:00Brymer G. (Usa) - Kikuchi Y. (Jpn) -:- [ 1.73 | 1.91 ]
19:00Nava E. (Usa) - Kumar O. (Usa) -:- [ 2.22 | 1.54 ]
19:00Svajda Z. (Usa) - Huang T. (Tpe) -:- [ 1.12 | 4.90 ]
20:30Gregg P. (Usa) - Farren C. (Usa) -:- [ 1.82 | 1.82 ]
20:30Jordan P. (Usa) - Vallejo D. (Par) -:- [ 2.95 | 1.32 ]
20:30Ponwith N. (Usa) - Dostanic S. (Usa) -:- [ 2.65 | 1.38 ]
20:30Swenson B. (Usa) - Bangoura S. (Usa) -:- [ 3.50 | 1.23 ]

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Monastir 26 (Tunezja), twarda

10:00Dougaz A. (Tun) - Atlangeriev B. (Rus) -:- [ 1.12 | 5.00 ]
10:00Ouakaa A. (Tun) - Bertrand R. (Fra) -:- [ 4.80 | 1.14 ]
10:00Zhang Z. (Chn) - Scaglia M. (Fra) -:- [ 1.31 | 3.05 ]
11:00Catini N. (Ita) - Wang X. (Chn) -:- [ 3.80 | 1.21 ]
11:00Saitoh K. (Jpn) - Iradukunda G. (Bur) -:- [ 1.67 | 2.03 ]
11:00Te R. (Chn) - Ferguson C. (Aus) -:- [ 1.12 | 5.20 ]
17:00Butulija B. (Srb) - Savelev D. (Rus) -:- [ 1.16 | 4.40 ]
17:00Li M. (Chn) - Wallart E. (Fra) -:- [ 6.60 | 1.06 ]

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Sofia (Bułgaria), ziemna

08:30Bouquet L. (Fra) - Ilkel B. (Tur) -:- [ 1.24 | 3.55 ]
08:30Dancu V. A. (Rou) - Cungu R. (Mne) -:- [ 2.12 | 1.62 ]
08:30Nesterov P. (Bul) - Galarza J. I. (Arg) -:- [ 2.80 | 1.36 ]
10:00Borg L. (Swe) - Moller E. (Den) -:- [ 2.30 | 1.53 ]
10:00Duran T. (Tur) - Lipovsek P. T. (Slo) -:- [ 5.40 | 1.10 ]
10:00Ivanov S. A. (Bul) - Markov V. (Bul) -:-
11:30Lazarov A. (Bul) - Konov S. (Bul) -:- [ 1.03 | 8.40 ]
11:30Sheyngezikht L. (Bul) - Milev Y. (Bul) -:- [ 1.46 | 2.47 ]

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Velenje (Słowenia), ziemna

09:30Bittoun C. (Fra) - Barnat J. (Cze) -:- [ 1.46 | 2.48 ]
09:30Compagnucci T. (Ita) - Biljesko D. (Cro) -:- [ 2.27 | 1.54 ]
09:30Kym J. (Sui) - Pokorny L. (Svk) -:- [ 1.26 | 3.35 ]
09:30Malesevic N. (Bih) - Kivattsev K. (Rus) -:- [ 2.16 | 1.59 ]
09:30Ragazzi A. (Ita) - Duda F. (Cze) -:-
10:45Gaubas V. (Ltu) - Novansky M. (Svk) -:- [ 1.62 | 2.12 ]
10:45Kekez D. (Cro) - Vetrih M. (Slo) -:-
10:45Krainer L. (Aut) - Planinsek F. J. (Slo) -:- [ 1.64 | 2.10 ]

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Waco, TX (USA), twarda

15:30Evans G. (Usa) - Clark E. (Usa) -:- [ 3.80 | 1.21 ]
15:30Imamura M. (Jpn) - Walton A. (Aus) -:- [ 2.70 | 1.39 ]
15:30Sheehy J. (Usa) - Monday J. (Gbr) -:- [ 4.40 | 1.16 ]
15:30Zink T. (Usa) - Bynoe E. (Usa) -:- [ 1.20 | 3.90 ]
17:00Huang C. C. (Can) - Markes C. (Usa) -:- [ 4.80 | 1.14 ]
17:00Jachuck R. (Usa) - Nidunjianzan F. (Chn) -:- [ 3.15 | 1.29 ]
17:00Mitsui S. (Jpn) - Bigun K. (Usa) -:- [ 1.09 | 5.80 ]
17:00Tu L. (Aus) - Al Allaf K. (Syr) -:- [ 1.18 | 4.10 ]

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Casinalbo (Włochy), ziemna

14:00Echargui M. (Tun) - Speziali F. (Ita) -:- [ 1.43 | 2.55 ]
14:00Sultanov K. (Uzb) - Oradini G. (Ita) -:- [ 2.04 | 1.67 ]
16:30Forti F. (Ita) - Piraino G. (Ita) -:- [ 1.81 | 1.86 ]
20:30Lokoli L. (Fra) - Royer V. (Fra) -:- [ 1.33 | 2.90 ]

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Getxo (Hiszpania), ziemna (w hali)

10:00Lopez San Martin A. (Esp) - Blanch D. (Usa) -:- [ 1.16 | 4.40 ]
10:00Marti Pujolras A. (Esp) - Matas Ortega X. (Esp) -:- [ 1.20 | 3.95 ]
11:30Lopez Montagud C. (Esp) - Merida Aguilar D. (Esp) -:- [ 1.48 | 2.43 ]
11:30Martinez A. (Esp) - McCabe J. (Aus) -:- [ 2.70 | 1.39 ]
13:00Echeverria J. (Esp) - Sanchez Jover C. (Esp) -:- [ 3.85 | 1.20 ]
14:30Nijboer R. (Ned) - Cesar Porras J. (Arg) -:- [ 2.85 | 1.36 ]
16:00Montes-De La Torre I. (Esp) - Barreto Sanchez D. A. (Esp) -:- [ 1.14 | 4.70 ]
19:30Mansilla Diez M. (Esp) - Mpetshi Perricard G. (Fra) -:- [ 4.20 | 1.16 ]

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Marburg (Niemcy), ziemna

11:00Heyman C. (Bel) - Pontjodikromo S. (Ned) -:- [ 1.45 | 2.50 ]
11:00Recek D. (Cze) - Schoolkate T. (Aus) -:- [ 3.55 | 1.23 ]
11:00Santillan A. (Aus) - Collignon R. (Bel) -:- [ 1.86 | 1.81 ]
12:30Frantzen C. (Ger) - Welte M. (Ger) -:- [ 1.78 | 1.90 ]
12:30Wiskandt M. (Ger) - Oliel Y. (Isr) -:- [ 4.50 | 1.15 ]
14:00Peliwo F. (Pol) - Barrena A. (Arg) -:- [ 1.62 | 2.11 ]
14:00Vrbensky M. (Cze) - Wehnelt K. (Ger) -:- [ 1.31 | 3.10 ]
17:30Casanova H. (Arg) - Handel T. (Ger) -:- [ 1.27 | 3.25 ]

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25+H Ajaccio (Francja), twarda

09:00Lambling R. (Fra) - Added D. (Fra) -:- [ 3.75 | 1.22 ]
10:00Kellovsky D. (Cze) - Hemery C. (Fra) -:-
10:30Lock B. (Zim) - Rodriguez L. (Fra) -:- [ 1.08 | 6.00 ]
11:30Catry R. (Fra) - Atmane T. (Fra) -:- [ 4.40 | 1.16 ]
11:30Cukierman D. (Isr) - Tepmahc N. (Fra) -:- [ 1.12 | 5.00 ]
17:00Moghini G. (Sui) - Bouchelaghem C. (Fra) -:- [ 2.01 | 1.70 ]
18:30Pourroy L. (Fra) - Chidekh C. (Fra) -:- [ 4.70 | 1.13 ]
20:00Hoang A. (Fra) - Gueymard Wayenburg S. (Fra) -:- [ 1.67 | 2.00 ]

ITF KOBIETY - SINGIEL: W100 Versmold (Niemcy), ziemna

12:00Hartono A. (Ned) - Gorgodze E. (Geo) -:- [ 2.80 | 1.41 ]
12:00Jani R-L. (Hun) - Sramkova R. (Svk) -:- [ 1.59 | 2.26 ]
12:00Paquet C. (Fra) - Evtimova D. (Bul) -:- [ 1.05 | 8.40 ]
13:30Bonaventure Y. (Bel) - Barthel M. (Ger) -:- [ 1.50 | 2.50 ]
13:30Podoroska N. (Arg) - Bara I. (Rou) -:- [ 1.45 | 2.65 ]
15:00Avdeeva J. (Rus) - Noskova L. (Cze) -:- [ 5.00 | 1.15 ]
15:30Akugue Noha N. (Ger) - Siegemund L. (Ger) -:- [ 4.30 | 1.19 ]
17:30Grabher J. (Aut) - Schunk N. M. (Ger) -:- [ 2.22 | 1.62 ]

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Casablanca (Maroko), ziemna

10:00Bouzo Z. (Esp) - Carbonaro G. (Ita) -:- [ 2.07 | 1.65 ]
10:00Gureva A. (Rus) - Sauvant C. (Ger) -:- [ 2.07 | 1.65 ]
10:00Kabbaj Y. (Mar) - Brunskog L. (Swe) -:- [ 1.16 | 4.40 ]
10:00Karamoko N. (Sui) - El A. A. (Mar) -:- [ 1.76 | 1.92 ]
10:00Van De Peer V. (Bel) - Kuzmova K. (Svk) -:- [ 1.68 | 2.02 ]
11:00Salden L. (Bel) - Mettraux M. (Sui) -:- [ 1.02 | 8.80 ]
11:30Nahum G. G. (Ben) - Vangelova A. (Bul) -:- [ 1.98 | 1.71 ]
12:30Akid S. (Mar) - Keller N. (Sui) -:- [ 5.60 | 1.10 ]

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Fountain Valley, CA (USA), twarda

20:30Morandais A. (Gua) - Shcherbinina A. (Rus) -:- [ 5.00 | 1.13 ]

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Monastir 20 (Tunezja), twarda

10:00Cho I-H. (Tpe) - Kalva B. (Ind) -:- [ 1.12 | 5.00 ]
10:00Girard E. (Fra) - Hosoki Y. (Jpn) -:- [ 2.10 | 1.63 ]
10:00Nugroho P. M. (Ina) - Poulos A. (Aus) -:- [ 1.22 | 3.65 ]
10:00Yasar M. (Swe) - Yao X. (Chn) -:- [ 5.80 | 1.09 ]
11:00Chen M. (Chn) - Safarova Z. (Cze) -:- [ 1.93 | 1.75 ]
11:00Mansouri Y. (Fra) - Leclercq A. (Fra) -:- [ 1.23 | 3.65 ]
11:00Pfeifer L. (Ita) - Spasova B. (Bul) -:- [ 1.68 | 2.02 ]
11:00Tona M. (Ita) - Job K. M. (Fra) -:- [ 1.26 | 3.35 ]

ITF KOBIETY - SINGIEL: W25 Corroios-Seixal (Portugalia), twarda

11:30Birrell K. (Aus) - Hontama M. (Jpn) -:- [ 2.70 | 1.39 ]
11:30Bozovic A. (Aus) - Eala A. (Phl) -:- [ 3.15 | 1.30 ]
11:30Kuzmova V. (Svk) - Glushko L. (Isr) -:- [ 1.39 | 2.70 ]
13:00Hosogi S. (Jpn) - Djaczenko W. (Rus) -:- [ 2.16 | 1.59 ]
13:00Ozgen P. (Tur) - Mikulskyte J. (Ltu) -:- [ 1.45 | 2.50 ]
13:00Sun L. (Sui) - Sema E. (Jpn) -:- [ 1.50 | 2.35 ]
14:30Zhu L. (Chn) - Arakawa H. (Jpn) -:- [ 1.10 | 5.60 ]
15:30Pattinama Kerkhove L. (Ned) - Oliveira I. (Por) -:- [ 1.01 | 10.00 ]

ITF KOBIETY - SINGIEL: W25 Getxo (Hiszpania), ziemna

11:00Martinez Cirez C. (Esp) - Pieri J. (Ita) -:- [ 2.13 | 1.61 ]
11:00Partaud M. (Fra) - Soriano S. M. (Esp) -:- [ 1.20 | 3.95 ]
12:30Cherubini D. (Ita) - Fita Boluda A. (Esp) -:- [ 3.45 | 1.25 ]
12:30Romero Gormaz L. (Esp) - Duerst J. (Sui) -:- [ 1.17 | 4.20 ]
14:30Park S. (Kor) - Strakhova V. (Ukr) -:- [ 1.47 | 2.45 ]
14:30Sakellaridi S. (Gre) - Capurro Taborda M. (Arg) -:- [ 1.66 | 2.06 ]
16:00Stollar F. (Hun) - Rosca I. L. (Rou) -:- [ 1.83 | 1.83 ]
18:30You X. (Chn) - Janicijevic S. (Fra) -:- [ 2.90 | 1.34 ]

ITF KOBIETY - SINGIEL: W60 Amstelveen (Holandia), ziemna

11:00Navarro E. (Usa) - Vismane D. (Lat) -:- [ 1.67 | 2.13 ]
11:00Oosterhout E. (Usa) - Lemoine Q. (Ned) -:- [ 2.85 | 1.39 ]
12:30Cakarevic S. (Fra) - Bejlek S. (Cze) -:- [ 3.30 | 1.30 ]
12:30Kraus S. (Aut) - Bolsova Zadoinov A. (Esp) -:- [ 1.98 | 1.77 ]
14:00Berberovic N. (Bih) - Waltert S. (Sui) -:- [ 2.80 | 1.41 ]
14:00Szinikowa I. (Bul) - Ruzic A. (Cro) -:- [ 2.38 | 1.54 ]
14:00Vedder E. (Ned) - Lamens S. (Ned) -:- [ 2.50 | 1.50 ]
15:30Stevens L. (Ned) - Haas B. (Aut) -:- [ 2.60 | 1.46 ]

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Casablanca (Maroko), ziemna

16:00Martinez L./Martinez M. - Erhard M./Marmousez L. -:- [ 1.98 | 1.71 ]
16:00Pennaforti G./Pujol Navarro B. - Rudiukov I./Tenti F. -:-
16:00Denisov I./Sharipov M. - Lalami Laaroussi Y./Moundir A. -:- [ 1.71 | 1.98 ]
16:00Misrahi J./Villoslada E. - Beaupain S./Iannaccone F. -:- [ 3.80 | 1.21 ]

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Fountain Valley, CA (USA), twarda

22:00Angele J. F./Joncour R. - Ravichander I./Vandecasteele Q. -:-
22:00Hsu J./Lee K. - Huang T./Yang T-H. -:- [ 2.16 | 1.57 ]
22:00Quinn E./Vallejo D. - Nava E./Ponwith N. -:- [ 1.63 | 2.05 ]
23:30Asaba A./Bangoura S. - Kovacevic S./Thompkins J. -:- [ 1.03 | 7.60 ]

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Monastir 26 (Tunezja), twarda

17:00Ghorbel A./Ouakaa A. - Markiewicz J./Thomas-Smith D. -:- [ 1.14 | 4.60 ]
17:00Reddy Ganta S. K./Sureshkumar M. - Cavrak K./Crnokrak A. -:- [ 1.83 | 1.83 ]
18:00Iradukunda G./Singh K. - Bertrand R./Scaglia M. -:- [ 3.05 | 1.30 ]

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Sofia (Bułgaria), ziemna

12:00Milushev P./Shandarov R. - Ilkel B./Ozdemir S. M. -:-
13:30Duran T./Kirci K. - Dimitrov V./Kolyachev N. -:- [ 1.43 | 2.55 ]
13:30Galarza J. I./Lipovsek P. T. - Markov V./Radulov I. -:-
13:30Nesterov P./Terziev S. - Donev G./Ivanov S. A. -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Velenje (Słowenia), ziemna

12:00Barnat J./Duda F. - Kivattsev K./Mikrut L. -:-
12:00Karol M./Pokorny L. - Biljesko D./Woerner P. -:- [ 1.27 | 3.30 ]
12:00Kalender A./Rogic Hadzalic A. - Galoppini D./Picchione A. -:- [ 2.23 | 1.56 ]
12:00Sakellaridis D./Sakellaridis S. - Gimenez I./Zanellato N. -:- [ 4.90 | 1.13 ]

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Waco, TX (USA), twarda

17:00Dickerson R./Koenig L. - Brown P./Maginley J. -:- [ 1.98 | 1.71 ]
18:30Kissell C./Sheehy J. - Harper C./Monday J. -:- [ 2.22 | 1.54 ]
18:30Kiger M./Sigouin B. - Brumm J./Clark E. -:- [ 1.96 | 1.70 ]
18:30Imamura M./Watanabe S. - Goldhoff G./Zink T. -:- [ 1.81 | 1.83 ]

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M25 Casinalbo (Włochy), ziemna

15:30Roveri Sidney G./Veldheer M. - Pozzi D./Virgili A. -:- [ 1.43 | 2.55 ]
17:00Arnaboldi F./Ferrari G. - Stevenson K./Wendelken H. -:- [ 1.48 | 2.43 ]

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M25 Marburg (Niemcy), ziemna

14:30Gadamauri B./Heyman C. - Bovy A./Chazal M. -:-
16:00Beloborodko I./Uzhylovskyi V. - Frawley J./Santillan A. -:-
18:00Frantzen C./Sandkaulen T. - Oliel Y./Vrbensky M. -:- [ 1.83 | 1.83 ]

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M25+H Ajaccio (Francja), twarda

09:00Bax F./Tailleu P. A. - Johnson L./Jones B. -:- [ 3.80 | 1.21 ]
17:00Added D./Bouquier A. - Duncan S./Kellovsky D. -:- [ 1.27 | 3.35 ]
18:30Catry R./Debru M. - Lock B./Lock C. -:- [ 4.60 | 1.13 ]
19:00Little D./Weightman O. - Mertens Y./Reymond A. -:- [ 1.63 | 2.06 ]

ITF KOBIETY - DEBEL: W100 Versmold (Niemcy), ziemna

13:00Makarowa E./Reyngold E. - Appleton E./Thombare P. -:- [ 1.83 | 1.83 ]
13:30Anszba A./Jimenez Kasintseva V. - Raina A./Van der Hoek R. -:- [ 2.07 | 1.65 ]
15:00Alves C./Ce G. - Jani R-L./Nagy A. -:- [ 1.48 | 2.43 ]
17:00Danilina A./Hartono A. - Curovic T./Scholl C. -:-

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Casablanca (Maroko), ziemna

11:30El Allami M./El A. A. - Fedorova A./Morozova E. -:-
11:30Boehner L./Karamoko N. - Keller N./Prati F. -:- [ 1.39 | 2.70 ]
11:30Arias Manjon P./Mettraux M. - Bestetti G./Carbonaro G. -:- [ 1.71 | 1.98 ]
11:30Gureva A./Petretic L. - Bouzo Z./Vangelova A. -:- [ 1.63 | 2.05 ]

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Monastir 20 (Tunezja), twarda

17:00Andrienko M./Boudjadi Y. - Boyden M./Poulos A. -:- [ 3.05 | 1.31 ]
17:00Girard E./Jamshidi E. - Hosoki Y./Nugroho P. M. -:-
18:00Cho I-H./Yao X. - Dong J. Y./Kaur P. -:-
18:00Pfeifer L./Zakharova E. - Ivanov V./Mays L. -:- [ 3.15 | 1.27 ]

ITF KOBIETY - DEBEL: W25 Corroios-Seixal (Portugalia), twarda

15:30Bozovic A./Okamura K. - Glushko L./Grey S. B. -:-
17:30Arakawa H./Arakawa N. - Hosogi S./Lee P.-C. -:- [ 2.33 | 1.51 ]
17:30Hontama M./Sema E. - Lee Y.-H./Wu F. -:- [ 1.83 | 1.83 ]
17:30Mikulskyte J./Wong H. Y. C. - Cabrera L./Eala A. -:-

ITF KOBIETY - DEBEL: W25 Getxo (Hiszpania), ziemna

17:00Samir S./Vicens Mas R. - Bouzas Maneiro J./Romero Gormaz L. -:- [ 2.43 | 1.48 ]

ITF KOBIETY - DEBEL: W60 Amstelveen (Holandia), ziemna

15:30Ayukawa M./Parnaby A. - Bolsova Zadoinov A./Maristany G. -:- [ 2.90 | 1.34 ]
15:30Astakhova D./Vismane D. - Morderger T./Morderger Y. -:- [ 1.51 | 2.33 ]
17:30Gamiz A./Vedder E. - Bayerlova M./Laboutkova A. -:- [ 1.28 | 3.25 ]
19:00Herdzelas D./Lukas T. - Gimbrere J./Haverlag I. -:- [ 1.82 | 1.82 ]

CHŁOPCY - SINGIEL: Wimbledon (Wielka Brytania), trawiasta

12:00Feldbausch K. (Sui) - Poljicak M. (Cro) -:-
12:00Ivanovski K. (Mkd) - Rodenas P. (Esp) -:-
12:00Tien L. (Usa) - Landaluce M. (Esp) -:-
13:30Zheng M. (Usa) - Wong C. (Hkg) -:-

DZIEWCZĘTA - SINGIEL: Wimbledon (Wielka Brytania), trawiasta

13:30Conway J. (Gbr) - Klimovicova L. (Cze) -:-
13:30Hovde L. (Usa) - Seidel E. (Ger) -:-
13:30Kruger I. (Rsa) - Mboko V. (Can) -:-
13:30Udvardy L. (Hun) - Bartunkova N. (Cze) -:-

CHŁOPCY - DEBEL: Wimbledon (Wielka Brytania), trawiasta

15:00Gorzny S./Michelsen A. - Loutit J./Winter E. -:-
15:00Butvilas E./Poljicak M. - Debru G./Inchauspe P. -:-
15:00Landaluce M./Rodenas P. - Bailly G. A./Nicod J. -:-
16:30Wong C./Zheng M. - Mensik J./Pieczkowski O. -:-

DZIEWCZĘTA - DEBEL: Wimbledon (Wielka Brytania), trawiasta

15:00Ishii S./Tararudee L. - Ciric Bagaric L./Daubnerova N. -:-
16:30Cross K./Mboko V. - Tomajkova K./Vargova N. -:-
16:30Bartunkova N./Naef C. - Klugman H./Oluwadare H. -:-
16:30Klimovicova L./Salkova D. - Nijkamp R. M./Okutoyi A. -:-

DRUŻYNY - KOBIETY: Billie Jean King Cup - Group III (Świat)

11:00Albania K - Kenia K -:-
11:00Botswana K - Uganda K -:-
11:00Irlandia K - Islandia K -:-
11:00Kosowo K - Namibia K -:-
11:00Malta K - Portugalia K -:-
11:00Namibia K - Albania K -:-
11:00Namibia K - Kenia K -:-
11:00Republika Południowej Afryki K - North Macedonia K -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.WynikiNaZywo.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - tenis mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona WynikiNaZywo.pl z powodów technicznych.