REFRESH

Tenis » Jutro » Wszystkie mecze

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Antalya 3 (Turcja) - Kwalifikacje, ziemna

08:00Crawford O. (Usa) - Agabigun S. (Tur) -:-
08:00Ilhan M. (Tur) - Fonio G. (Ita) -:-
08:00Kirci K. (Tur) - Orlov V. (Ukr) -:-
08:00Wessels L. (Ger) - Gakhov I. (Rus) -:-
09:30Cacao T. (Por) - Gerch L. (Ger) -:-
09:30Martin Tiffon P. (Esp) - Marti Pujolras A. (Esp) -:-
09:30Sultanov K. (Uzb) - Paul J. (Sui) -:-
09:30Veldheer M. (Ned) - Michalski D. (Pol) -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Antalya 3 (Turcja), ziemna

11:30Barranco C. J. (Esp) - Roca Batalla O. (Esp) -:-
11:30Ilkel C. (Tur) - Hsu Yu H. (Tpe) -:-
13:00Peniston R. (Gbr) - Fatic N. (Bih) -:-
13:00Svrcina D. (Cze) - Oliveira G. (Por) -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Forli 2 (Włochy) - Kwalifikacje, twarda (w hali)

11:00Forejtek J. (Cze) - Miceli M. (Ita) -:-
11:00Setkic A. (Bih) - Kravchenko G. (Ukr) -:-
11:00Vacherot V. (Mon) - Sels J. (Ned) -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Forli 2 (Włochy), twarda (w hali)

11:00Arnaboldi A. (Ita) - Cobolli F. (Ita) -:-
11:00Brancaccio R. (Ita) - Celikbilek A. (Tur) -:-
11:00Gaio F. (Ita) - Lenz J. (Ger) -:-
11:00Kamke T. (Ger) - Stricker D. (Sui) -:-
11:00Karlovskiy E. (Rus) - Cressy M. (Usa) -:-
11:00Kotov P. (Rus) - Masur D. (Ger) -:-
11:00Miedler L. (Aut) - Basic M. (Bih) -:-
11:00Otte O. (Ger) - Forti F. (Ita) -:-
11:00Ritschard A. (Usa) - Bachinger M. (Ger) -:-
11:00Sachko V. (Ukr) - Nardi L. (Ita) -:-
11:00Vavassori A. (Ita) - Albot R. (Mda) -:-
11:00Viola M. (Ita) - Maden Y. (Ger) -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Puerto Vallarta (Meksyk), twarda

02:00Tabilo A. (Chi) - Altmaier D. (Ger) -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Sao Paulo (Brazylia) - Kwalifikacje, ziemna

15:00Zukas M. (Arg) - Vergopolem R. E. (Bra) -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Sao Paulo (Brazylia), ziemna

15:00Alvarez Varona N. (Esp) - Kicker N. (Arg) -:-
15:00Cachin P. (Arg) - Juarez F. (Arg) -:-
15:00Cuevas P. (Uru) - Olivieri G. A. (Arg) -:-
15:00Ficovich J. P. (Arg) - Cid Subervi R. (Dom) -:-
15:00Gutierrez Oscar J. (Bra) - Casanova H. (Arg) -:-
15:00Heide G. (Bra) - Londero J. I. (Arg) -:-
15:00Krstin P. (Srb) - Meligeni Alves F. (Bra) -:-
15:00Luz O. (Bra) - Dutra Da Silva D. (Bra) -:-
15:00Nikles J. (Sui) - Uchida K. (Jpn) -:-
15:00Pucinelli de Almeida M. (Bra) - Dellien H. (Bol) -:-
15:00Sakamoto P. (Bra) - Klier Junior G. (Bra) -:-
15:00Seyboth Wild T. (Bra) - Gonzalez A. (Col) -:-

ITF KOBIETY - SINGIEL: W25 Selva Gardena (Włochy), twarda (w hali)

12:00Marcinkevica D. (Lat) - Chong E. W. (Hkg) -:-
12:00Urgesi F. (Ita) - Yuan Y. (Chn) -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Cancun 6 (Meksyk), twarda

00:30Kissell C./Sheehy J. - Imamura M./Ochi M. 1:0

ITF KOBIETY - DEBEL: W25 Selva Gardena (Włochy), twarda (w hali)

13:30Haverlag I./Jorge F. - Knoll X./Zuger J. -:-
13:30Barnett A./Nicholls O. - Cvetkovic T./Erjavec V. -:-
13:30Delai M./Raggi A. - Aney J./Failla J. -:-
13:30Mendez S./Spiteri D. - Parres Azcoitia O./Pigato L. -:-
13:30Piccoliori A./Viertler M. - Hofer V./Mair L. -:-
13:30Ruggeri J./Zucchini A. - Amanmuradova A./Ng K. Y. -:-

EXHIBITION - TEAMS: World TeamTennis (USA) - Play Offy, twarda

00:00Springfield Lasers (Usa) - Orange County Breakers (Usa) -:-

DRUŻYNY - MĘŻCZYŹNI: Puchar Davisa - Grupa Światowa I (Świat) - Awans

11:15Rumunia - Peru 4:0

DRUŻYNY - MĘŻCZYŹNI: Puchar Davisa - Grupa Światowa II (Świat) - Awans

11:10Maroko - Dania 1:3

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.WynikiNaZywo.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - tenis mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona WynikiNaZywo.pl z powodów technicznych.