REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Wszystkie mecze

ALBANIA: Super Liga

16:00Apolonia Fier - Laci -:-
16:00Tirana - Kastrioti -:-
19:00Skenderbeu - Partizani -:-
19:00Teuta - Bylis -:-

ALBANIA: First Division - Grupa - awans

15:00Besa - Pogradeci -:-
15:00Tomori Berat - Egnatia Rrogozhine -:-

ALBANIA: First Division - Grupa spadkowa

15:00Elbasani - Cerrik -:-
15:00Flamurtari - Lushnja -:-
15:00Oriku - Erzeni -:-
15:00Partizani II - Beselidhja Lezha -:-

ALGIERIA: Ligue 2

16:00Ain Ouessara - JSM Tiaret -:-
16:00Annaba - Tadjenant -:-
16:00Arba - Amal Bou Saada -:-
16:00ASM Oran - Arzew -:-
16:00Batna - Telaghema -:-
16:00Chelghoum - MO Constantine -:-
16:00CRB Ouled Djellal - MSP Batna -:-
16:00Harrach - RC Kouba -:-
16:00Khroub - Eulma -:-
16:00Lakhdaria - Bejaia -:-
16:00MO Bejaia - Ben Aknoun -:-
16:00Msila - CR Beni Thour -:-
16:00Oued Sly - El Khemis -:-
16:00Saida - El Kerma -:-
16:00SC Ain Defla - Remchi -:-
16:00Temouchent - RC Oued Rhiou -:-
16:00US Chaouia - Khenchela -:-
16:00USM Blida - Widad Adabi de Boufarik -:-

ALGIERIA: Coupe de la Ligue

23:30Belouizdad - Magra -:-
23:30JS Kabylie - Hussein Dey -:-
23:30Saoura - Skikda -:-
23:30Setif - Tlemcen -:-
23:30USM Algier - MC Algier -:-

AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Sudamericana - Runda grupowa

02:00Tolima (Col) - Emelec (Ecu) 1:1

ANGLIA: Premier League

13:30Leeds - Tottenham -:-
16:00Sheffield Utd - Crystal Palace -:-
18:30Manchester City - Chelsea -:-
21:15Liverpool - Southampton -:-

ANGLIA: Championship

13:30Barnsley - Norwich -:-
13:30Blackburn - Birmingham -:-
13:30Bournemouth - Stoke -:-
13:30Bristol City - Brentford -:-
13:30Cardiff - Rotherham -:-
13:30Coventry - Millwall -:-
13:30Derby - Sheffield Wed -:-
13:30Middlesbrough - Wycombe -:-
13:30Nottingham - Preston -:-
13:30QPR - Luton -:-
13:30Reading - Huddersfield -:-
13:30Watford - Swansea -:-

ANGLIA: League Two

16:00Cambridge Utd - Grimsby -:-
16:00Carlisle - Walsall -:-
16:00Cheltenham - Harrogate -:-
16:00Crawley - Bolton -:-
16:00Exeter - Barrow -:-
16:00Morecambe - Bradford City -:-
16:00Oldham - Forest Green -:-
16:00Port Vale - Mansfield -:-
16:00Salford - Leyton Orient -:-
16:00Scunthorpe - Stevenage -:-
16:00Southend - Newport -:-
16:00Tranmere - Colchester -:-

ANGLIA: National League

16:00Altrincham - Eastleigh -:-
16:00Barnet - Notts County -:-
16:00Halifax - Boreham Wood -:-
16:00Hartlepool - Maidenhead -:-
16:00King’s Lynn - Solihull Moors -:-
16:00Sutton - Weymouth -:-
16:00Wealdstone - Dagenham & Red. -:-
16:00Woking - Chesterfield -:-
16:00Wrexham - Yeovil -:-
18:20Torquay - Bromley -:-

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

16:00OdwołaneHorsham FC - Bishop's Stortford -:-

ANGLIA: Akademicy U18

36'Crystal Palace U18 - West Brom U18 2:1
21'Blackburn U18 - Leeds U18 0:0
21'Newcastle Utd U18 - Wolverhampton U18 1:0
21'Southampton U18 - Reading U18 0:1
21'Tottenham U18 - Chelsea U18 0:0
6'Stoke City U18 - Manchester City U18 0:0
13:00Arsenal U18 - Aston Villa U18 -:-
13:00Leicester U18 - West Ham U18 -:-
13:00Manchester Utd U18 - Middlesbrough U18 -:-
13:00Norwich U18 - Fulham U18 -:-
13:30Burnley U18 - Derby U18 -:-
13:30Everton U18 - Sunderland U18 -:-

ANGOLA: Girabola League

16:00Libolo - Academica -:-
16:00Onze Bravos - Sporting de Cabinda -:-
16:30Baixa de Cassanje - Petro -:-
16:30Interclube - Caala -:-

ARGENTYNA: Copa de la Liga Profesional

18:00Godoy Cruz - Banfield -:-
20:30Atl. Tucuman - Defensa y Justicia -:-
20:30Gimnasia L.P. - Velez Sarsfield -:-
23:00Patronato - Boca Juniors -:-

ARGENTYNA: Primera Nacional

19:30Belgrano - San Martin Tucuman -:-
20:00Deportivo Moron - Guillermo Brown -:-
20:00Tristan Suarez - Ind. Rivadavia -:-
20:30Ferro - Atl. Rafaela -:-
21:00All Boys - Instituto -:-

ARGENTYNA: Torneo Federal

21:00Crucero del Norte - Def. Pronunciamiento -:-
21:30Sportivo Estudiantes - Ferro Gen. Pico -:-

ARGENTYNA: Primera B - Apertura

19:00Los Andes - Talleres (R.E) -:-
20:30Acassuso - Canuelas -:-
20:30Argentino de Quilmes - San Miguel -:-
20:30Colegiales - UAI Urquiza -:-
20:30Defensores Unidos - Deportivo Armenio -:-
20:30Sacachispas - Flandria -:-

ARGENTYNA: Primera C - Apertura

20:30Argentino de Merlo - San Martin Burzaco -:-
20:30Dock Sud - El Porvenir -:-
20:30Laferrere - Deportivo Espanol -:-
20:30Leandro N. Alem - Central Cordoba -:-

ARGENTYNA: Primera A Women - Apertura

15:15Boca Juniors K - El Porvenir K -:-
16:00Social Atletico Television K - Gimnasia L.P. K -:-
20:00Defensores de Belgrano K - Deportivo Espanol K -:-
20:00Villa San Carlos K - Independiente K -:-
20:30Comunicaciones K - Rosario Central K -:-

ARUBA: Division di Honor

00:00La Fama - Britannia -:-

AUSTRALIA: A-League

09:05Newcastle Jets - Sydney FC 1:1
54'WS Wanderers - Western United 2:0

AUSTRALIA: NPL ACT

07:00Canberra Croatia - Belconnen United 1:2

AUSTRALIA: NPL Northern NSW

06:30Lambton J. - Newcastle Olympic 1:2

AUSTRALIA: NPL NSW

09:15APIA Tigers - Sydney Utd 2:3

AUSTRALIA: NPL Queensland

09:15Logan Lightning - Brisbane U21 1:6
10:00Moreton Bay Utd - Queensland Lions 3:3
90+'Gold Coast - Gold Coast Knights 0:1
90'Peninsula - Sunshine Coast Wanderers 3:0
PrzerwaEastern Suburbs - Magpies Crusaders 2:0

AUSTRALIA: NPL South Australian

07:30Adelaide Comets - South Adelaide 3:2
07:30Adelaide U21 - Blue Eagles 4:2
07:30Cumberland Utd. - Adelaide Raiders 0:3
07:30Sturt Lions - Adelaide City 0:1
08:15Adelaide Olympic - Campbelltown City 3:3

AUSTRALIA: NPL Tasmania

06:00South Hobart - Kingborough Lions 2:1
06:15Devonport - Clarence Zebras 2:1
08:30Olympia Warriors - Launceston 4:1
08:30Riverside Olympic - Glenorchy Knights 1:3

AUSTRALIA: NPL Victoria

07:00Avondale FC - Hume City 3:3
90+'Altona Magic - Port Melbourne Sharks 1:1

AUSTRALIA: NPL Western Australia

09:00Bayswater City - Joondalup 0:2
09:00Cockburn City - Armadale 3:0
09:00Floreat Athena - Sorrento 2:2
09:00Gwelup Croatia SC - Inglewood 3:4
09:00Perth SC - Rockingham City 1:0
13:00Perth Glory U21 - Balcatta -:-

AUSTRALIA: Australia Brisbane Premier League

10:00Gravatt - Brisbane K. 1:1
10:00The Gap - Albany Creek 0:3
60'Toowong - St. George Willawong 0:3
48'Univ. of Queensland - Bayside 1:1

AUSTRIA: Tipico Bundesliga - Grupa spadkowa

17:00Admira - St. Polten -:-
17:00Altach - Austria Wiedeń -:-
17:00Hartberg - Ried -:-

AUSTRIA: 2. Liga

14:30A. Lustenau - Amstetten -:-
14:30Austria II - Dornbirn -:-

AUSTRIA: Bundesliga Women

10:00St. Polten K - Sudburgenland K 4:0
13:00Innsbruck K - Bergheim K -:-
14:15Altenmarkt K - Neulengbach K -:-
17:00Horn K - Landhaus K -:-

AZERBEJDŻAN: Premier Liga

16:00Keshla - Sumqayit -:-
18:15Sabail - Neftci Baku -:-

BAHRAJN: Premier Liga

21:00Al-Ahli Manama - Al-Najma -:-
21:00Al-Hidd - Busaiteen -:-
21:00Al-Rifaa - Malkia -:-

BANGLADESZ: Premier League

21'Mohammedan - Sheikh Russel 0:0
15:00Abahani Chittagong - Saif Sporting Club -:-
17:00Muktijoddha Sangsad - Arambagh -:-

BELGIA: Jupiler League - Baraż o utrzymanie

20:45Waasland-Beveren - Seraing -:-

BELGIA: Jupiler League - Grupa Ligi Konferencji

18:30St. Liege - Gent -:-

BELGIA: Jupiler League - Grupa mistrzowska

20:45Anderlecht - Antwerp -:-

BELGIA: Super League Women - Runda przegranych

16:00Femina Woluwe K - Zulte Waregem K -:-

BELGIA: Super League Women - Runda zwycięzców

14:00RSC Anderlecht K - Gent K -:-
16:00Leuven K - St. Liege K -:-

BENIN: Ligue 1 - Grupa mistrzowska

17:00ASOS - Requins -:-
17:00Buffles du Borgou - FC Loto -:-
17:00Eternel - Ayema -:-

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha

13:30Ruch Brześć - Sputnik -:-
17:30FC Mińsk - FK Witebsk -:-
19:30Sławija Mozyrz - Dynamo Brześć -:-

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja liha Rezerwa

PrzerwaEniergietyk-BDU 2 - Żodzino 2 0:1
15:00Isloch 2 - Din. Minsk 2 -:-
15:00Shakhter Soligorsk 2 - BATE 2 -:-

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha Kobiety

14:30Neman K - Bobruichanka K -:-
15:30FC Gomel K - Dynamo Brześć K -:-
16:30Zorka-BDU K - Dnepr Mogilev K -:-

BOLIWIA: Division Profesional

21:00The Strongest - Royal Pari -:-
23:15San Jose - Bolivar -:-

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Pierwsza Liga

15:00Mladost DK - Radnik Bijeljina -:-
15:00Sloboda - Olimpik Sarajevo -:-
16:55Borac Banja Luka - Krupa -:-
19:05Zrinjski - Velez Mostar -:-

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prva Liga - FBiH

17:00Capljina - Gradacac -:-
17:00Igman K. - HNK Orasje -:-
17:00Kakanj - Bratstvo Gracanica -:-
17:00Posusje - Gorazde -:-
17:00Travnik - Banovici -:-
17:00Zivinice - TOSK Tesanj -:-

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prva Liga - RS

16:30Jedinstvo Brcko - Sutjeska Foca -:-
16:30Kozara - Prijedor -:-
16:30Kozarska Dubica - Zvijezda 09 -:-
16:30Leotar - Modrica -:-
16:30Ljubic Prnjavor - Zeljeznicar Banja Luka -:-
16:30Podrinje Janja - Novi Grad -:-
16:30Sloga Doboj - Slavija -:-

BRAZYLIA: Campeonato Alagoano - Play Offy

22:00CSE - CSA -:-

BRAZYLIA: Campeonato Amazonense - Play Offy

22:05Manaus - Nacional-AM -:-

BRAZYLIA: Campeonato Baiano - Play Offy

00:30Bahia - Bahia De Feira -:-

BRAZYLIA: Campeonato Brasiliense - Trzecia runda

20:30Ceilandia - Brasiliense -:-
20:30Gama - Luziania -:-

BRAZYLIA: Campeonato Capixaba - Play Offy

20:00Rio Branco-VN - Desportiva Ferroviaria -:-
23:30Rio Branco ES - Serra -:-

BRAZYLIA: Campeonato Carioca - Toca Rio

21:00Vasco - Madureira -:-

BRAZYLIA: Campeonato Gaucho - Pierwsza runda - play off

00:00Internacional - Juventude -:-

BRAZYLIA: Campeonato Maranhense - Play Offy

00:00Sampaio Correa - Pinheiro -:-

BRAZYLIA: Campeonato Matogrossense - Play Offy

15:00Operario VG - Nova Mutum -:-

BRAZYLIA: Campeonato Mineiro - Play Offy

21:30Atletico-MG - Tombense -:-

BRAZYLIA: Campeonato Paraibano

21:00Campinense - Perilima -:-

BRAZYLIA: Campeonato Paranaense

23:00Cascavel - Toledo 3:1
21:00Cascavel CR - Parana -:-
23:00Operario - Cianorte -:-

BRAZYLIA: Campeonato Potiguar - druga runda

20:00Santa Cruz de Natal - America-RN -:-

BRAZYLIA: Campeonato Roraimense - pierwsza runda

22:00Atl. Roraima - Sao Raimundo RR -:-
00:00Rio Negro - Nautico FC -:-

BRAZYLIA: Campeonato Sergipano - Play Offy

21:00Confianca - Sergipe -:-

BRAZYLIA: Copa do Brasil U20

00:00Internacional U20 - Tupi U20 5:0

BRAZYLIA: Copa do Nordeste - Play Offy

21:00Ceara - Bahia -:-

BUŁGARIA: Parva Liga - Grupa mistrzowska

16:45Ludogorets - Lok. Plovdiv -:-

BUŁGARIA: Vtora liga

17:00Litex Lovech - Strumska Slava -:-
17:00Neftochimic Burgas - Septemvri Simitli -:-
19:30Pirin Blagoevgrad - Septemvri Sofia -:-

BUŁGARIA: Third League - South-East

17:00Chernomorets 1919 - Gigant Saedinenie -:-
17:00Dimitrovgrad - Yambol 1915 -:-
17:00Rodopa Smolyan - Haskovo 1957 -:-
17:00Rozova Dolina - Maritsa Plovdiv -:-
17:00Spartak Plovdiv - Vereya -:-
17:00Zagorets - Borislav Parvomay -:-

BUŁGARIA: Third League - South-West

17:00Bansko - Gotse Delchev -:-
17:00Belasitsa - Nadezhda Dobroslavci -:-
17:00Botev Ihtiman - Vihren -:-
17:00Chepintsi - Rilski Sportist -:-
17:00Kyustendil - Perun -:-
17:00Marek - Slivnishki Geroy -:-
17:00Oborishte - Velbazhd -:-
17:00Razlog - Balkan Botevgrad -:-
17:00Vladaya - Chavdar Etropole -:-

BUŁGARIA: Third League - North-East

16:00Shumen 2007 - Ustrem Donchevo -:-
16:00Sportist Toshevo - Chernomorets Balchik -:-
16:00Svetkavitsa - Botev Novi Pazar -:-

BUŁGARIA: Third League - North-West

15:00Lok. Dryanovo - Botev Vratsa II -:-

BURKINA FASO: Premier League

18:00ASF Dioulasso - Etoile Filante -:-
18:00Rahimo - Kadiogo -:-
18:00Salitas - ASEC Koudougou -:-
20:15USFA - Kozaf -:-

BURUNDI: Coupe du President

15:00Royal FC - Vital O -:-

CHILE: Primera División

02:00O'Higgins - U. Espanola 1:4
18:00U. Catolica - U. Calera -:-
21:30La Serena - Nublense -:-
00:00S. Wanderers - Melipilla -:-

CHINY: Super Liga - pierwsza runda

21'Shandong Taishan - Qingdao FC 2:0
14:00Guangzhou City - Shenzhen -:-

CHINY: Super League Women

08:15Beijing Beikong K - Shandong SL K 3:3
08:15Jiangsu Suning K - Zhejiang K 1:0
10:00Wuhan Jiangda K - Sichuan K -:-
10:30Changchun Dazhong K - Guangdong Meizhou K -:-
10:30Shanghai RCB K - Henan Songshan Longmen K -:-

CHORWACJA: 1. HNL

17:00Varazdin - Hajduk Split -:-

CHORWACJA: 2. HNL

14:55Medjimurje - Din. Zagrzeb 2 -:-
17:00Croatia Zmijavci - Kustosija -:-
17:00Dragovoljac - Solin -:-
17:00Dugopolje - Bijelo Brdo -:-
17:00Junak Sinj - Hajduk Split 2 -:-
17:00Osijek 2 - Sesvete -:-

CHORWACJA: 3. HNL Center

17:00Dugo Selo - Maksimir -:-
17:00Karlovac - Mladost Petrinja -:-
17:00Kurilovec - HASK -:-
17:00Ponikve - Bistra -:-
17:00Segesta - Zagorec K. -:-
17:00Tresnjevka - Spansko -:-

CHORWACJA: 3. HNL North

17:00Granicar Djurdjevac - NK Polet -:-
17:00Papuk Orahovica - Bjelovar -:-
17:00Radnik Krizevci - Podravina Ludbreg -:-
17:00Rudar Mursko Sredisce - Podravac Virje -:-
17:00Varteks Varazdin - Tehnicar Cvetkovec -:-
17:00Zdralovi - Virovitica -:-

CHORWACJA: 3. HNL South

17:00GOSK Dubrovnik - Zmaj Makarska -:-
17:00Uskok Klis - Neretva -:-
17:00Vodice - Primorac Biograd -:-
17:00Zmaj Blato - Zagora -:-

CHORWACJA: 3. HNL East

17:30Croatia Dakovo - Bedem Ivankovo -:-
17:30NASK Nasice - Belisce -:-
17:30Oriolik - Cepin -:-
17:30Slavonac Bukovlje - Zrinski Jurjevac -:-
17:30Slavonija Pozega - Kutjevo -:-
17:30Sloga NG - Vihor Jelisavac -:-
17:30Valpovka - Vukovar 1991 -:-
17:30Vuteks Sloga - Pleternica -:-

CHORWACJA: 3. HNL West

15:30Cres - Novigrad -:-
17:00Buje - Jadran Porec -:-
17:00Grobnican - Krk -:-
17:00Pazinka - Naprijed Hreljin -:-
17:00Rovinj - Uljanik Pula -:-
17:00Rudar Labin - Crikvenica -:-
17:00Vinodol - Nehaj Senj -:-

CYPR: Division 2

16:00Achyronas Liopetriou - Digenis Akritas -:-
16:00Alki Oroklini - Kouris Erimi -:-
16:00Anagennisi - Sotiras -:-
16:00Aris - Ayia Napa -:-
16:00Omonia Aradippou - Omonia Psevda -:-
16:00Othellos Athienou - ASIL Lysi -:-
16:00Thoi Lakatamias - Zakakiou -:-
16:00Xylotympou - Paeek -:-
16:00Ypsonas - Chloraka -:-

CZARNOGÓRA: Druga Liga

17:00Arsenal Tivat - Berane -:-
17:00Ibar - Mornar -:-
17:00Igalo - Bokelj -:-
17:00Jedinstvo - Drezga -:-
17:00Kom Podgorica - Grbalj -:-

CZECHY: 1. Liga

15:00Zlin - Opawa -:-
17:00Brno - Mlada Bolesław -:-
17:00Pilzno - Przybram -:-
19:30Bohemians 1905 - Liberec -:-

CZECHY: Dywizja 2

15:45Hradec Kralove - Dukla Praga -:-
16:00Usti n. L. - Blansko -:-
17:00Chrudim - Trzyniec -:-
17:00Prostejov - Lisen -:-
17:00Vysehrad - Varnsdorf -:-

CZECHY: Pierwsza Liga Kobiet - Grupa mistrzowska

14:00Slavia Praga K - Slovacko K -:-
14:00Sparta Praga K - Plzen K -:-

CZECHY: Pierwsza Liga Kobiet - Grupa spadkowa

65'Lok. Brno K - Liberec K 0:1

DANIA: 2nd Division - Group 1

14:00Aarhus Fremad - SfB-Oure -:-
14:00Brabrand - Næsby -:-
14:00Dalum IF - VSK Aarhus -:-
14:00Jammerbugt - Middelfart -:-
15:00B.93 - Thisted -:-
15:00BK Frem - Sydvest -:-

DANIA: 2nd Division - Group 2

13:45FA 2000 - Hellerup -:-
14:00Hillerod - Roskilde KFUM's -:-
14:00Tarnby - Naestved -:-
15:00Bronshoj - Avarta -:-
15:00Skovshoved - Nykobing -:-

DANIA: Elitedivisionen Women - Baraż o utrzymanie

63'Sundby K - B93 K 1:2
14:00Aalborg K - ASA Aarhus K -:-
14:00Aarhus K - Odense Q K -:-

DANIA: Elitedivisionen Women - Grupa mistrzowska

14:00Brondby K - Koge K -:-
14:00KoldingQ K - Thisted K -:-
16:00Nordsjaelland K - Fortuna Hjorring K -:-

DOMINIKANA: LDF

01:00Atlantico - Atl. San Francisco 3:1
22:00Moca - Vega Real -:-
23:00San Cristobal - Delfines Del Este -:-

DR KONGO: Ligue 1

14:30AC Rangers - Simba -:-
16:30Renaissance - AC Rangers -:-

EGIPT: Pierwsza liga

21:30Arab Contractors - El Entag El Harby -:-

EKWADOR: Liga Pro - pierwsza runda

02:00Macara - Dep. Cuenca 1:0
20:00Orense - Nueve de Octubre -:-
22:30Ind. del Valle - LDU Quito -:-

ESTONIA: Meistriliiga

21'Flora - Legion 1:0
15:00Tammeka - Kuressaare -:-
18:00Narva - Kalju -:-

ESTONIA: Meistriliiga Women

13:00Ajax Tallinna K - Tulevik K -:-
13:00Tammeka Tartu K - Polva Lootos K -:-
15:00Flora K - Parnu JK Vaprus K -:-

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

15:00Tambuti - Malanti Chiefs -:-

ETIOPIA: Premier League

09:00Fasil Ketema - Wolkite Kenema 1:0
14:00St. George - Bahir Dar Kenema -:-

FINLANDIA: Suomen Cup - Play Offy

14:00HJK - KuPS -:-

FINLANDIA: Kansallinen Liiga Women

13:00PK-35 Helsinki K - Ilves K -:-
13:00TiPS K - Aland Utd K -:-
15:00Jypk K - KuPS K -:-

FRANCJA: Ligue 1

13:00Nantes - Bordeaux -:-
17:00Lyon - Lorient -:-

FRANCJA: Ligue 2

20:00AC Ajaccio - Paris FC -:-
20:00Amiens - Niort -:-
20:00Auxerre - Grenoble -:-
20:00Chambly - Pau FC -:-
20:00Clermont - Sochaux -:-
20:00Guingamp - Chateauroux -:-
20:00Rodez - Nancy -:-
20:00Toulouse - Caen -:-
20:00Troyes - Dunkerque -:-
20:00Valenciennes - Le Havre -:-

FRANCJA: 1 Dywizja - Kobiety

14:30Guingamp K - Reims K -:-
14:30Montpellier K - Bordeaux K -:-
14:30Soyaux K - Fleury 91 K -:-

GAMBIA: GFA League

00:30BK Milan - Gamtel 1:0
22:30Fortune - Hawks -:-
00:30Banjul Utd - Ports Authority -:-

GHANA: Pierwsza Liga

17:00Asante Kotoko - Dreams -:-

GIBRALTAR: National League - Grupa mistrzowska

18:15Lynx - Europa FC -:-
20:30Lions Gibraltar - St Josephs -:-

GRECJA: Super League - Grupa spadkowa

18:30Lamia - OFI Crete -:-
18:30Panetolikos - Atromitos -:-
18:30Volos - AEL Larissa -:-

GRECJA: Super League 2 - Grupa spadkowa

13:45Apollon Larissa - O.F. Ierapetra -:-
13:45Doxa Dramas - Karaiskakis -:-
13:45Panachaiki - AO Trikala -:-

GRECJA: Football League

13:45Panserraikos - Kavala -:-

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 6

16:00Ano Meras - Aittitos Spata -:-

GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga

13:00Samtredia - Shukura -:-
18:15Dinamo Batumi - Din. Tbilisi -:-

GWATEMALA: Liga Nacional - Clausura - Play Offy

23:00Guastatoya - Sanarate -:-

GWINEA: Ligue 1

18:00Kaloum Star - Hafia -:-

HAITI: Championnat National - Serie de Cloture

00:00Arcahaie - Rivartibonitienne -:-
00:00Real du Cap - Tempete -:-

HISZPANIA: LaLiga

14:00Alaves - Levante -:-
16:15Barcelona - Atl. Madryt -:-
18:30Cadiz - Huesca -:-
21:00Ath. Bilbao - Osasuna -:-

HISZPANIA: LaLiga2

18:15Ponferradina - Albacete -:-
18:15Zaragoza - Espanyol -:-
20:30Alcorcon - Las Palmas -:-
21:00Malaga - Mallorca -:-

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 1 - druga runda

18:00Langreo - Compostela -:-

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 2 - Grupa spadkowa

17:30Leioa - Haro Deportivo -:-

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 3 - druga runda

19:00Badalona - Hercules -:-

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 4 - Grupa spadkowa

19:00CD Marino - Lorca Deportiva -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 1 - Grupa spadkowa

18:15UD Ourense - Pontes -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 3 - Grupa - awans

18:00Escobedo - Siete Villas -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 3 - Grupa spadkowa

17:00Castro - Rinconeda Polanco -:-
17:00Torina - Ribamontan al Mar -:-
18:00Barreda Balompie - Bezana -:-
18:00Solares - Revilla -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 4 - druga runda

16:00Beasain - San Ignacio -:-
17:00SD Deusto - Anaitasuna FT -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 4 - Grupa - awans

18:00Gernika - Urduliz -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 4 - Grupa spadkowa

17:00Aurrera Ondarroa - Lagun Onak -:-
17:00Balmaseda - Ariznabarra -:-
18:30Urgatzi - Durango -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 5 - Grupa spadkowa

18:00Santfeliuenc - Banyoles -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 6 - druga runda

17:00Beniganim - Recambios Colon -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 6 - Grupa spadkowa

16:00Hercules B - Paterna -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 7 - Grupa spadkowa

16:00Mostoles - Paracuellos Antamira -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 8 - druga runda

17:30La Virgen - Mirandes B -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 8 - Grupa spadkowa

17:00Almazan - La Baneza -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 9 - Grupa - awans

19:00Velez - Mancha -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 9 - Grupa spadkowa

12:30Melilla CD - Loja -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 10 - Grupa - awans

19:30Ciudad de Lucena - Xerez CD -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 10 - Grupa spadkowa

19:00Coria C.F. - Cabecense -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 11 - druga runda

15:45San Rafael - Manacor -:-
16:30Santanyi - Portmany -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 11 - Grupa - awans

17:00Sant Jordi - Andratx -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 11 - Grupa spadkowa

16:00Santa Catalina Atletico - Genova -:-
16:30Binissalem - Ferriolense -:-
17:00Alcudia - Soller -:-
17:00Esporles - Felanitx -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 12 - druga runda

17:30Santa Ursula - Lanzarote -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 12 - Grupa - awans

18:00Mensajero - Panaderia -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 12 - Grupa spadkowa

18:00Union Guimar - La Cuadra -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 14 - Grupa spadkowa

19:00Lobon - Llerenense -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 15 - druga runda

18:00Cortes - Pamplona -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 15 - Grupa - awans

17:00CD Ardoi - AD San Juan -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 15 - Grupa spadkowa

16:30Bidezarra - Txantrea -:-
16:30CD Baztan - Beti Onak -:-
17:00Fontellas - CD River Ega -:-
17:00Lourdes - Subiza -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 16 - druga runda

17:00Calahorra B - Arnedo -:-
19:00Yague - Oyonesa -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 18 - druga runda

18:30Villacanas - Huracan de Balazote -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 18 - Grupa spadkowa

19:30Madridejos - Almansa -:-

HISZPANIA: Primera Division Women

64'Betis K - Eibar K 0:0
13:00Vallecano K - Real Madrid K -:-

HOLANDIA: Eredivisie

16:30Twente - Heracles -:-
18:45Heerenveen - Utrecht -:-
20:00Alkmaar - Sittard -:-
21:00Venlo - Waalwijk -:-

IRAK: Super Liga

15:00Al Karkh - Al Shorta -:-

IRAN: Persian Gulf Pro League

18:15Mes Rafsanjan - Nassaji Mazandaran -:-
18:30Foolad - Gol Gohar -:-
18:45Machine Sazi - Saipa -:-
18:45Sanat-Naft - Aluminium Arak -:-
18:50PrzełożoneFoolad - Naft M.I.S -:-

IRAN: Division 1

17:45Fajr Sepasi - Baderan Tehran -:-
17:45Rayka Babol - Arman Gohar -:-
17:45Shahin Bushehr - Pars Janoobi Jam -:-
18:00Astara - Navad Urmia -:-
18:00Esteghlal Khuzestan - Malavan -:-
18:00Gol Reyhan Alborz - Esteghlal Molasani -:-
18:00Kheybar Khorramabad - Qashqai Shiraz -:-

IRLANDIA: Premier Division

19:00Bohemians - Finn Harps -:-
19:00St. Patricks - Shamrock Rovers -:-
19:00Waterford - Drogheda -:-

IRLANDIA: National League Women

15:00Cork City K - Wexford K -:-
19:00Dublin Waves K - Bohemians WFC K -:-
19:00Peamount K - Athlone WFC K -:-

IRLANDIA PÓŁNOCNA: Puchar

16:00Ballymena - PSNI -:-
16:00C. Rangers - Bangor FC -:-
16:00Dergview - St. James' Swifts -:-
16:00Knockbreda - Crusaders -:-
16:00Larne - Dollingstown -:-
16:00Linfield - Dungannon -:-
16:00Loughgall - Warrenpoint -:-
18:30Glentoran - Cliftonville -:-

ISLANDIA: Pepsideild

21:15Akranes - Vikingur Reykjavik -:-
21:15Kopavogur - Fylkir -:-
21:15Leiknir - Breidablik -:-

ISLANDIA: Inkasso-deildin

16:00Afturelding - Kordrengir -:-
16:00Selfoss - Vestri -:-

ISLANDIA: Division 2

16:00Fjardabyggd - Volsungur -:-
16:00IR Reykjavik - Leiknir F. -:-
16:00Kari - Fjallabyggd -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al - Grupa mistrzowska

17:00Kiryat Shmona - M. Petach Tikva -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al - Grupa spadkowa

17:45Bnei Yehuda - H. Tel Aviv -:-
19:15H. Haifa - H. Kfar Saba -:-
19:30B. Jerusalem - Sakhnin -:-

JAPONIA: J1 League

07:00Sagan Tosu - Hiroshima 0:0
08:00Nagoya - C-Osaka 1:0
61'G-Osaka - Kawasaki 0:1

JAPONIA: J2 League

61'Ehime - Ryukyu 0:1

JAPONIA: Nadeshiko League Women

06:00PrzełożoneFC Takatsuki Speranza K - Harima Albion K -:-
06:00Nittaidai K - Yamato Sylphid K 2:0
06:00Orca Kamogawa K - Yokohama FC Seagulls K 0:2

JORDANIA: Pierwsza Liga

21:30Aqaba - Sahab -:-

KAMBODŻA: C-League

10:30PrzełożoneAngkor Tiger - NagaWorld -:-
10:30PrzełożoneBoeung Ket - National Defense -:-
10:30PrzełożonePrey Veng - Svay Rieng -:-
13:00Visakha - Soltilo Angkor -:-

KAZACHSTAN: Pierwsza liga

13:00Taraz - FC Astana -:-
14:00Kaspij Aktau - Ordabasy -:-
15:00K. Almaty - Szachtar K. -:-
16:00Kaisar - FK Akzhayik -:-

KENIA: Premier League

14:00PrzełożoneBandari - Kariobangi Sharks -:-
14:00PrzełożoneBidco United - Vihiga United -:-
14:00PrzełożoneKakamega Homeboyz - KCB -:-
14:00PrzełożoneNzoia Sugar - Nairobi City -:-
14:00PrzełożoneWazito - Leopards -:-

KIRGISTAN: Premier Liga

16:00Kara Balta - Dordoi Bishkek -:-

KONGO: Ligue 1

15:00RCB - Patronage Sainte-Anne -:-
17:00Kondzo - CARA Brazzaville -:-

KOREA POŁUDNIOWA: K League 1

07:00Daegu - Incheon 3:0
07:00Jeju - Suwon City 1:3
09:30Pohang - Gangwon 1:1
12:00PrzełożoneGwangju - Seoul -:-

KOREA POŁUDNIOWA: K League 2

09:00Bucheon - Gimcheon Sangmu 0:0

KOREA POŁUDNIOWA: K3 League

07:00Yangju Citizen - Busan Kyotong 1:1
08:00Cheonan City - Gimpo C. 0:1
08:00Cheongju Jikji - Gangneung 2:1
08:00Paju Citizen - Daejeon Korail 0:0
21'Ulsan Citizen - Mokpo City 0:0

KUWEJT: Pierwsza Liga - Grupa mistrzowska

20:30Al Naser - Al Sahel -:-
20:30Al Salmiya - Al Arabi -:-
20:30Kazma SC - Al-Fahaheel -:-

LAOS: Lao League

10:30PrzełożoneViengchanh - Lao Army FC -:-
12:00PrzełożoneYoung Elephant - Ezra -:-

LIBIA: Pierwsza Liga

22:30Al Hilal - Ngom Ajdabiya -:-
22:30Darnes - Al Sadaqa -:-

LITWA: A Lyga

21'Hegelmann Litauen - Zalgiris 1:0
14:00Dziugas Telsiai - Dainava Alytus -:-

LITWA: I Lyga

14:00BFA Vilnius - Jonava -:-
17:00Neptunas - Silas -:-
17:00Siauliai FA - Atmosfera -:-

LUKSEMBURG: Dywizja Narodowa

16:00Hostert - Niedercorn -:-
16:00Victoria Rosport - Wiltz -:-
17:00Racing Luxembourg - UNA Strassen -:-
18:00Ettelbruck - Fola -:-
18:00Jeunesse Esch - Dudelange -:-

MACEDONIA PÓŁNOCNA: 2. MFL

16:00FK Korab - Teteks -:-
16:00KF Gostivar - FK Skopje -:-
16:00Kit Go Pehchevo - Bregalnica -:-
16:00Kozuv Gevgelija - Sloga Vinica -:-
16:00Ohrid - Kadino Skopje -:-
16:00Osogovo - Pobeda -:-
16:00Rosoman 83 - Plackovica -:-
16:00Tikves - Sasa -:-
16:00Veleshta - Vellazerimi -:-
17:00OdwołaneVardari Forino - Drita -:-

MAKAO: Elite League

13:00Monte Carlo - Chao Pak Kei -:-
15:00Cheng Fung - Policia -:-

MALAWI: Super League

14:30Blue Eagles - Ekwendeni Hammers -:-
14:30Kamuzu Barracks - MAFCO -:-
14:30Mighty Wanderers - Red Lions -:-
14:30Silver - Big Bullets -:-

MALEZJA: Super Liga

15:15Sabah - Kedah -:-
16:00Penang - Johor DT -:-
16:00UiTM - Kuala Lumpur City -:-

MALEZJA: Pierwsza Liga

16:00Selangor 2 - PDRM FC -:-

MAROKO: Botola Pro

00:00Tanger - Youssoufia Berrechid 2:0
00:00Chabab Mohammedia - FUS Rabat -:-
00:00Difaa El Jadidi - Agadir -:-
00:00Mouloudia Oujda - Safi -:-
00:00Rapide Oued Zem - Renaissance Zemamra -:-

MAROKO: Botola 2

18:00Chabab Benguerir - Widad Temara -:-
18:00Khemisset - TAS Casablanca -:-
00:00Chabab Atlas Khenifra - Union Touarga -:-
00:00RAC Casablanca - Kenitra -:-

MAURITIUS: Mauritian League

14:00PrzełożoneAS Vacoas - Pamplemousses -:-
14:00PrzełożoneLa Cure Sylvester - Cercle De Joachim -:-

MEKSYK: Liga de Expansion MX - Clausura - Play Offy

04:00Atl. Morelia - Atlante 1:1
00:00Zacatecas Mineros - Tepatitlan de Morelos -:-

MEKSYK: Liga MX Women - Clausura - Play Offy

23:00Toluca K - Guadalajara K 0:1
01:30Pachuca K - Atlas K 0:2

MOŁDAWIA: Liga Narodowa

15:00Zimbru - S. Tiraspol -:-
17:00Milsami - Sf.Gheorghe -:-

MOZAMBIK: Mocambola

15:30Ferroviario Maputo - Textafrica -:-
15:30LD Maputo - Incomati Xinavane -:-

NIEMCY: Bundesliga

15:30Borussia Dortmund - RB Lipsk -:-
15:30TSG Hoffenheim - FC Schalke 04 -:-
15:30VfL Wolfsburg - 1. FC Union Berlin -:-
15:30Werder Brema - Bayer Leverkusen -:-
18:30Bayern Monachium - B. Moenchengladbach -:-

NIEMCY: 2. Bundesliga

13:00Düsseldorf - Braunschweig -:-
13:00Furth - Karlsruher -:-
13:00Wurzburger Kickers - Osnabruck -:-

NIEMCY: 3. Liga

14:00Dresden - Viktoria Koeln -:-
14:00Ingolstadt - Saarbrucken -:-
14:00Kaiserslautern - Uerdingen -:-
14:00Magdeburg - Duisburg -:-
14:00Rostock - Zwickau -:-
14:00Wehen - Monachium 1860 -:-

NIEMCY: Liga Regionalna Zachód

14:00Aachen - Lotte -:-
14:00B. Moenchengladbach II - Düsseldorf II -:-
14:00FC Schalke 04 II - Ahlen -:-
14:00Homberg - Wiedenbruck -:-
14:00Koeln II - Wegberg-Beeck -:-
14:00Munster - Fortuna Koln -:-
14:00Oberhausen - Lippstadt -:-
14:00PrzełożoneRodinghausen - Borussia Dortmund II -:-
14:00Straelen - Bonner -:-
14:00Wuppertaler - RW Essen -:-

NIEMCY: Regionalliga Sudwest

14:00Elversberg - Offenbach -:-
14:00FC 08 Homburg - TSG Hoffenheim II -:-
14:00FSV Frankfurt - Bahlinger -:-
14:00Giessen - Ulm -:-
14:00Kassel - Balingen -:-
14:00Pirmasens - Aalen -:-
14:00RW Koblenz - Grossaspach -:-
14:00Schott Mainz - SC Freiburg II -:-
14:00Steinbach Haiger - Stadtallendorf -:-
14:00VfB Stuttgart II - Alzenau -:-
14:00Walldorf - 1. FSV Mainz 05 II -:-

NIGERIA: NPFL

17:00Jigawa Golden Stars - Lobi Stars -:-

NIGERIA: NNL

15:00Goddosky - J'Atete -:-
17:00PrzełożoneAbia Comets - Gateway Utd. -:-
17:00Calabar Rovers - Go Round -:-
17:00DMD - FC Zamfara -:-
17:00PrzełożoneFC Zamfara - Bukola -:-
17:00PrzełożoneGiant Brillars - Calabar Rovers -:-
17:00Giant Brillars - Osun -:-
17:00PrzełożoneGo Round - Ekiti United -:-
17:00PrzełożoneGombe - Mighty Jets -:-
17:00Gombe - Nigeria Airforce FC -:-
17:00Green Beret - EFCC -:-
17:00Holy Arrows - Bendel -:-
17:00Ibom Youths - Remo Stars -:-
17:00PrzełożoneIbom Youths - J'Atete -:-
17:00PrzełożoneKebbi - Road Safety -:-
17:00PrzełożoneKogi - Shekarau -:-
17:00Mighty Jets - El Kanemi -:-
17:00Niger - Bukola -:-
17:00Nnewi - Dynamite Force -:-
17:00One Rocket - Apex Krane -:-
17:00PrzełożoneOsun - Delta Force -:-
17:00PrzełożoneRarara - EFCC -:-
17:00Road Safety - Kogi -:-
17:00Shekarau - Kebbi -:-
17:00PrzełożoneShooting Stars - Nnewi -:-
17:00PrzełożoneSokoto - El Kanemi -:-
17:00Sokoto - Rarara -:-
17:00PrzełożoneStationery Stores - Vandrezzer -:-
17:00Vandrezzer - Shooting Stars -:-
17:00PrzełożoneYobe Stars - Niger -:-

NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura - Play Offy

00:00Jalapa U20 - CD Junior U20 -:-

PANAMA: LPF - Apertura

00:00Alianza - Plaza Amador -:-
00:00Arabe Unido - Miguelito -:-
00:00Costa del Este - Tauro -:-
00:00Herrera - Deportivo Universitario -:-
00:00Independiente - Chiriqui -:-
00:00Veraguas - San Francisco -:-

PARAGWAJ: Primera Division - Apertura

23:45Sp. Luqueno - Guarani -:-

PARAGWAJ: Division Intermedia

16:003 De Febrero - Sportivo Trinidense -:-
16:00Ameliano - Atyra -:-
16:00Fulgencio Yegros - 2 de Mayo -:-
16:00Guarani de Trinidad - San Lorenzo -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

18:00Melgar - Alianza Atl. -:-
20:15U. de Deportes - Cienciano -:-
22:30Cusco - Sporting Cristal -:-

POLSKA: PKO BP Ekstraklasa

15:00Podbeskidzie B-B - Wisła Płock -:-
17:30Lechia Gdańsk - Cracovia -:-
20:00Wisła Kraków - Lech Poznań -:-

POLSKA: Fortuna 1 Liga

12:40GKS Bełchatów - Arka Gdynia -:-
16:00Sandecja Nowy Sącz - Korona Kielce -:-
16:00Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów -:-
20:00Bruk-Bet T. - Miedź Legnica -:-

POLSKA: eWinner 2 liga

13:00Błękitni Stargard - Olimpia Grudziądz -:-
13:00Bytovia Bytów - Stal Rzeszów -:-
13:00Śląsk Wrocław 2 - Lech Poznań 2 -:-
16:00Garbarnia Kraków - Górnik Polkowice -:-
16:00Wigry Suwałki - Hutnik Kraków -:-
17:30KKS Kalisz - GKS Katowice -:-
17:30Skra Częstochowa - Pogoń Siedlce -:-
19:00Motor Lublin - Sokół Ostróda -:-

POLSKA: III Liga - Grupa I - Grupa mistrzowska

21'Legionowo - Jagiellonia Białystok II 0:1
15:00Znicz Biała Piska - Unia Skierniewice -:-
18:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Świt Nowy Dwór -:-
19:11Polonia Warszawa - Legia II -:-

POLSKA: III Liga - Grupa I - Grupa spadkowa

21'Broń Radom - Sokół Aleksandrów Ł. 1:0
21'RKS Radomsko - KS Kutno 0:0
14:00Tomaszów Mazowiecki - Huragan Morąg -:-
15:00Concordia Elbląg - Ruch Wysokie Maz. -:-
15:00Olimpia Zambrów - Ursus Warszawa -:-
16:00KS Wasilków - Błonianka Błonie -:-
18:00Pelikan Łowicz - GKS Wikielec -:-

POLSKA: III Liga - Grupa II - Grupa mistrzowska

13:00Radunia Stężyca - GKS Przodkowo -:-
17:00Świt Skolwin - Starogard Gdański -:-

POLSKA: III Liga - Grupa II - Grupa spadkowa

17:00Górnik Konin - Nielba Wągrowiec -:-
17:00Gwardia Koszalin - Flota Świnoujście -:-
17:00Kotwica Kołobrzeg - Jarota Jarocin -:-
17:00Mieszko Gniezno - Bałtyk Koszalin -:-
17:00Sokół Kleczew - Unia Janikowo -:-
17:30Pomorzanin Toruń - Chemik Police -:-

POLSKA: III Liga - Grupa III

13:00Zagłębie Lubin 2 - Ślęza Wrocław -:-
14:00Rekord Bielsko-Biała - Warta Gorzów -:-
17:00Foto-Higiena Gać - Miedź Legnica 2 -:-
17:00Lechia Zielona Góra - MKS Kluczbork -:-
17:00Polonia Bytom - Piast Żmigród -:-
17:00Polonia Nysa - Ruch Chorzów -:-
17:00Stal Brzeg - Górnik Zabrze 2 -:-

POLSKA: III Liga - Grupa IV

13:00Wisłoka Dębica - Podlasie Biała Podlaska -:-
17:00Hetman Zamość - Wólczanka Wólka Pełkińska -:-
17:00Lewart Lubartów - Avia Świdnik -:-
17:00Podhale Nowy Targ - Wisła Puławy -:-
17:00Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski -:-
17:30Chełmianka Chełm - KSZO Ostrowiec -:-

POLSKA: Centralna Liga Juniorów

12:00Wisła Kraków U18 - Górnik Zabrze U18 -:-
16:00Zagłębie Lubin U18 - Hutnik Kraków U18 -:-

POLSKA: Ekstraliga Kobiet

65'KKP Bydgoszcz K - Górnik Łęczna K 0:2
21'ROW Rybnik K - Medyk Konin K 0:2
21'Śląsk Wrocław K - Biedrzychowice K 1:0
13:00GKS Katowice K - Olimpia Szczecin K -:-

PORTUGALIA: Liga Portugal 2

16:30Feirense - Oliveirense -:-
18:00Benfica B - Covilha -:-
19:00Mafra - Academica -:-
21:15Estoril - Chaves -:-

PORTUGALIA: Campeonato de Portugal - druga runda

12:00Gondomar - Leca -:-
15:00Olhanense - Real SC -:-
17:30Fafe - Guimaraes B -:-

PORTUGALIA: Campeonato de Portugal - Grupa - awans

17:00Anadia - Pevidem -:-

PORTUGALIA: Liga BPI Women - Grupa mistrzowska

15:00Maritimo K - Condeixa K -:-

ROSJA: Premier Liga

13:00Ufa - Zenit -:-
15:30Arsienał Tuła - Kazań -:-
15:30Lok. Moskwa - Dyn. Moskwa -:-
18:30CSKA Moskwa - Krasnodar -:-

ROSJA: FNL

21'Tomsk - Jenisej 1:0
13:00Omsk - Orenburg -:-
13:00Samara - Krasnodar 2 -:-
13:00Sp. Moskwa 2 - Jarosław -:-
14:00Chertanovo M. - Nizhny Novgorod -:-
14:00F Woroneż - Torpedo Moscow -:-
15:00D. Bryansk - FK Chayka -:-
15:00Neftekhimik - SKA Chabarowsk -:-
15:00Wołgar Astrachań - Akron Togliatti -:-
16:00Alania Vladikavkaz - Veles Moscow -:-
19:00Bałtika - Tekstilshtik -:-

ROSJA: PFL - Group 2

09:00Czyta - Smolensk 2:1
14:00OdwołaneZenit Irkutsk - Luki-Energiya -:-

ROSJA: Supreme Division Women

10:00Zvezda K - Krasnodar K 2:1
21'Jenisej K - Kazań K 0:0
18:30Zenit K - CSKA Moskwa K -:-

RPA: GladAfrica Championship

15:00Cape Town Spurs - Pretoria Callies -:-
15:00Pretoria U. - Jomo Cosmos -:-
15:00Royal AM - TS Sporting -:-
15:00Sekhukhune - Cape Umoya United -:-
15:00Uthongathi - Free State Stars -:-

RPA: Puchar Nedbank

18:00Tshakhuma - Chippa United -:-

RUMUNIA: Liga 1 - Grupa spadkowa

12:30Gaz Metan - Astra -:-
20:15Din. Bucharest - FC Hermannstadt -:-

RUMUNIA: Liga 2 - Grupa spadkowa

10:00Pandurii - F. Constanta 1:2
10:00Petrolul - Aerostar 2:0
10:00Ripensia Timisoara - Metaloglobus Bucharest 1:0
10:00U. Cluj - Comuna Recea 2:3
10:00Unirea Slobozia - CSM Resita 1:0

RUMUNIA: Liga 3 - Promotion Play Offs

90+'Ulmu - Steaua Bucuresti 0:2
13:00SR Brasov - Vedita Colonesti -:-
17:00Baia Mare - Unirea Dej -:-
17:00Bucovina Radauti - Braila -:-
17:00Crisul Chisineu Cris - Viitorul Selimbar -:-
17:00Magura Cisnadie - Soimii Lipova -:-
17:00Otelul - Foresta Suceava -:-
17:00Zalau - Cugir -:-

RWANDA: Premier League

12:30Gasogi United - Kiyovu -:-
15:00Gorilla - Muhanga -:-
15:00Rutsiro - Rayon Sport -:-
15:30Bugesera FC - APR -:-

SENEGAL: Ligue 1

18:30Diambars - Mbour Petite Cote -:-
18:30Douanes - Niary Tally -:-

SERBIA: Super Liga

16:00FK Vozdovac - Napredak -:-
16:00Novi Pazar - Mladost -:-
16:00Proleter - Radnik -:-

SERBIA: Srpska Liga - Belgrade

16:30Mladenovac - Jedinstvo Surcin -:-
16:30OFK Beograd - Radnicki Obrenovac -:-
16:30Radnicki Beograd - Lokomotiva Beograd -:-

SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina

17:00Becej - Backa 1901 -:-
17:00Dinamo Pancevo - Borac Sakule -:-
17:00Feniks 1995 - Stari Banovci -:-
17:00Jedinstvo SP - Vrsac -:-
17:00Kozara BVS - Stari Grad -:-
17:00Mladost GAT - Sloga Conoplja -:-
17:00Radnicki 1912 - Omladinac NB -:-
17:00Radnicki Zrenjanin - Hajduk 1912 -:-

SERBIA: Srpska Liga - East

17:00Dunav Prahovo - SFS Borac -:-
17:00Paracin - Moravac -:-
17:00Pcinja - Toplicanin -:-
17:00Sindelic - Radnicki S. -:-
17:00Timok - Buducnost Popovac -:-
17:00Trstenik - Morava Vladicin Han -:-

SERBIA: Srpska Liga - West

16:30Gruza - Takovo -:-
16:30Macva Bogatic - Bane Raska -:-
16:30Mladi Radnik - Jedinstvo U. -:-
16:30Sloga Pozega - Buducnost Krusik -:-
16:30Sumadija Arandjelovac - Zeleznicar Lajkovac -:-
16:30Trepca - Sloga Petrovac -:-

SIERRA LEONE: Premier League

21:30SLIFA - Kallon -:-

SINGAPUR: Premier League

14:30Tampines - Albirex Niigata -:-
14:30Tanjong Pagar - Young Lions -:-

SŁOWACJA: Fortuna liga - Grupa mistrzowska

17:00Z. Moravce-Vrable - Trnava -:-
17:00Zilina - Trencin -:-

SŁOWACJA: Fortuna liga - Grupa spadkowa

17:00Pohronie - Michalovce -:-
17:00Ruzomberok - Senica -:-

SŁOWACJA: 2. liga

90+'Slovan Bratysława B - Petrzalka 2:1
17:00Banska Bystrica - Samorin -:-
17:00Dubnica - Komarno -:-
17:00Podbrezova - FC Kosice -:-
17:00Poprad - Puchov -:-
17:00Skalica - Bardejov -:-
17:00Trebisov - L. Mikulas -:-

SŁOWENIA: Prva Liga

15:00Tabor Sezana - Celje -:-
17:15Mura - Bravo -:-

SŁOWENIA: 2. SNL - Runda przegranych

17:00Beltinci - Smartno -:-
17:00Drava - Krsko -:-
17:00Jadran Dekani - Fuzinar -:-

SŁOWENIA: 2. SNL - Runda zwycięzców

17:00Bilje - Triglav -:-
19:00Brezice - Dob -:-
20:30Nafta - Radomlje -:-

SŁOWENIA: 3. SNL - East

17:00NK Bistrica - Zrece -:-
17:00Rogaska - Dravograd -:-
17:00Sampion Celje - Dobrovce -:-
18:00Korotan - Videm -:-

SŁOWENIA: 3. SNL - West

17:00Izola - Ilirija -:-
17:00Ljubljana Svoboda - Tolmin -:-
17:00Postojna - Sencur -:-
17:00Sava Kranj - Grosuplje -:-
17:00Skofja Loka - NK Adria -:-
17:00Sobec Lesce - Fama Vipava -:-
17:00Zagorje - Ziri -:-

SZKOCJA: Premiership - Baraż o utrzymanie

16:00Raith - Dunfermline -:-

SZKOCJA: Dywizja 1 - Baraż o utrzymanie

16:00Cove Rangers - Airdrieonians -:-
16:00Montrose - Morton -:-

SZKOCJA: League One - Baraż o utrzymanie

16:00Elgin - Edinburgh City -:-
16:00Stranraer - Dumbarton -:-

SZKOCJA: League Two - Baraż o utrzymanie

16:00Kelty Hearts - Brora Rangers -:-

SZKOCJA: Scottish Cup

17:00Dundee Utd - Hibernian -:-

SZWAJCARIA: Super League

18:15Lugano - Vaduz -:-
20:30Young Boys - Basel -:-

SZWAJCARIA: Challenge League

18:15Schaffhausen - Aarau -:-

SZWAJCARIA: Promotion League - Grupa - awans

16:00Bavois - Rapperswil -:-
16:00Bruhl SG - Yverdon -:-
16:00Cham - Nyonnais -:-
18:00Etoile-Carouge - Basel II -:-

SZWAJCARIA: Promotion League - Grupa spadkowa

16:00Breitenrain - Sion II -:-
16:00Koniz - Zurich II -:-
17:45Bellinzona - YF Juventus -:-
18:00Black Stars - Munsingen -:-

SZWAJCARIA: Nationalliga A Women

16:00Luzern K - Servette K -:-
16:00Young Boys K - Grasshoppers K -:-
16:00Zurich K - FF Lugano 1976 K -:-
17:00St. Gallen K - Basel K -:-

SZWECJA: Allsvenskan

15:00Göteborg - Hacken -:-
15:00Hammarby - Sirius -:-
17:30Elfsborg - Kalmar -:-
17:30Örebro - Halmstad -:-

SZWECJA: Superettan

13:00Landskrona - AFC Eskilstuna -:-
15:00Falkenbergs - Orgryte -:-
15:00Västerås SK - Jonkopings -:-

SZWECJA: Dywizja 1 - Norra

13:00Dalkurd - Brommapojkarna -:-
13:00Hudiksvalls - IFK Lulea -:-
13:00Sollentuna - Assyriska FF -:-
16:00Sandvikens - Orebro Syr. -:-
16:00Taby - Sylvia -:-

SZWECJA: Dywizja 1 - Södra

13:00Osterlen FF - Torns -:-
13:00Utsiktens - Tvaakers -:-
15:00Vanersborgs IF - IFK Malmo -:-
16:00Atvidabergs - Skövde -:-
16:00Lindome - Oskarshamns -:-
16:00Ljungskile - Lunds -:-

SZWECJA: Allsvenskan - Kobiety

13:00AIK K - Hammarby K -:-
16:00Hacken K - Linköpings K -:-

SZWECJA: Elitettan Women

13:00Borgeby K - Umeå IK K -:-
13:00IF Brommapojkarna K - Bollstanas K -:-
13:00Sundsvall K - Mallbackens K -:-
15:00Alingsas FC K - Kalmar K -:-

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

14:00Sogndal (Nor) - Ham-Kam (Nor) -:-
15:00Fredrikstad (Nor) - Grorud (Nor) -:-
16:00Sandnes (Nor) - Bryne (Nor) -:-
16:00Strømmen (Nor) - KFUM Oslo (Nor) -:-
17:00Raufoss (Nor) - Ull/Kisa (Nor) -:-
18:00Mjondalen (Nor) - Sarpsborg 08 (Nor) -:-
18:00Ranheim (Nor) - Stjordals Blink (Nor) -:-
20:00Orange County SC (Usa) - Ventura (Usa) -:-

ŚWIAT: Club Friendly Women

13:00Lyn K (Nor) - Kolbotn K (Nor) -:-
15:00Avaldsnes K (Nor) - Klepp K (Nor) -:-
15:00Honefoss K (Nor) - Grimstad K (Nor) -:-
15:00Sandviken K (Nor) - Arna-Bjørnar K (Nor) -:-
15:00Vålerenga K (Nor) - LSK Kvinner K (Nor) -:-

TADŻYKISTAN: Wyszejszaja Liha

14:00Kuktosh - Dushanbe 83 -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

16:00Simba - Young Africans -:-

TOGO: Championnat National

16:00PrzełożoneSara Sport - ASC Kara -:-
16:00Semassi - Sara Sport -:-

TURCJA: Super Lig

19:30Ankaragucu - Fenerbahce -:-
19:30Erzurum BB - Kasimpasa -:-
19:30Galatasaray - Besiktas -:-
19:30Goztepe - Konyaspor -:-
19:30Hatayspor - Denizlispor -:-
19:30Karagumruk - Genclerbirligi -:-
19:30Kayserispor - Gaziantep -:-
19:30Rizespor - Yeni Malatyaspor -:-
19:30Sivasspor - Basaksehir -:-
19:30Trabzonspor - Antalyaspor -:-

TURCJA: 2. Lig White Group

14:00Afjet Afyonspor - Zonguldak -:-
14:00Amedspor - Kahramanmaras -:-
14:00Ankara Demirspor - H.Trabzon -:-
14:00Corum - Sariyer -:-
14:00Ergene Velimese - Sanliurfaspor -:-
14:00Inegolspor - Hacettepe -:-
14:00Kocaelispor - Gumushanespor -:-
14:00Nigde Anadolu - Usakspor -:-
14:00Sancaktepe - 24 Erzincanspor -:-

TURCJA: 2. Lig Red Group

13:00Bayburt - Pendikspor -:-
13:00Etimesgut - Karacabey Belediyespor -:-
14:001922 Konyaspor - Pazarspor -:-
14:00Elazigspor - Sivas Belediyespor -:-
14:00Eyupspor - Vanspor FK -:-
14:00Karabukspor - Kirsehir Belediyespor -:-
14:00Kastamonuspor - Sakaryaspor -:-
14:00Serik Belediyespor - Mamak -:-
14:00Tarsus - Kirklarelispor -:-
14:00Turgutluspor - Bodrumspor -:-

UGANDA: Premier League

14:00Express - Police -:-
15:00Airtel Kitara - Busoga -:-
15:00BUL - Mbarara City -:-
15:00Villa - Bright Stars -:-

UKRAINA: Persha Liga

16:00Obolon - Metalist 1925 -:-

UKRAINA: Druha Liga

13:00Chernihiv - Uzhhorod -:-
15:00Balkany - Kryvbas -:-
15:00Nova Kakhovka - Metal Kharkiv -:-
15:00Wołyń Łuck 2 - Karpaty -:-
15:30Mykolaiv 2 - Real Pharma -:-
16:00Bukovyna - Karpaty Halych -:-
16:00Rubikon Kyiv - Dinaz Vyshgorod -:-

UKRAINA: Youth League

10:00Lwów U21 - Olimpik Donieck U21 0:2
10:00Szachtar U21 - Inhułeć U21 3:1
62'Dnipro-1 U21 - Ruch Lwów U21 0:0
21'Kołos Kowaliwka U21 - Dyn. Kijów U21 0:0
21'Mariupol U21 - Desna U21 2:0
14:00Minaj U21 - Worskła Połtawa U21 -:-
14:00Zoria U21 - Oleksandriya U21 -:-

USA: MLS

03:30Real Salt Lake - San Jose Earthquakes 1:2
19:00Chicago Fire - Philadelphia Union -:-
19:00New York Red Bulls - Toronto FC -:-
19:30Columbus Crew - DC United -:-
19:30Nashville SC - New England Revolution -:-
21:00Vancouver Whitecaps - Club de Foot Montreal -:-
21:30FC Dallas - Houston Dynamo -:-
00:00Orlando City - New York City -:-

USA: USL Championship

01:00New York Red Bulls 2 - Charleston 1:1
02:00Sporting Kansas City 2 - Oklahoma City Energy 1:1

USA: USL League One

01:30Fort Lauderdale - Union Omaha 0:2
00:30Richmond Kickers - Tormenta -:-

USA: USL League Two

01:00Tobacco Road - North Carolina Fusion U23 0:5
22:00PrzełożoneMiami City - Tampa Bay U23 -:-

USA: NISA - Sezon wiosna

01:00New Amsterdam - Detroit 0:1
04:00LA Force - San Diego 1904 0:1

USA: NWSL Challenge Cup Women - Play Offy

19:00Portland Thorns K - Gotham K -:-

WALIA: Cymru Premier - Grupa mistrzowska

15:30Bala Town - Penybont -:-
15:30TNS - Barry -:-
18:15Connah's Q. - Caernarfon -:-

WALIA: Cymru Premier - Grupa spadkowa

15:30Cardiff Metropolitan - Druids -:-
15:30Flint - Aberystwyth -:-
15:30Haverfordwest - Newtown -:-

WENEZUELA: Primera Division - pierwsza runda

23:00Caracas - Mineros 3:0
01:15PrzełożoneMonagas - Metropolitanos -:-
22:00AC Lala FC - Atl. Venezuela -:-
00:15Gran Valencia - Yaracuyanos -:-

WĘGRY: OTP Bank Liga

17:00Honved - Ferencvaros -:-
19:30Ujpest - Zalaegerszeg -:-

WĘGRY: NB III - East

17:00DVTK II - Hatvan -:-
17:30Kisvarda II - BVSC-Zuglo -:-

WĘGRY: NB I Women

13:00Győr K - Szent Mihaly K -:-
16:00Haladas K - DVTK K -:-

WIETNAM: Vietnamese Cup Women - Play Offy

11:00PrzełożoneHa Noi K - Ho Chi Minh K -:-

WŁOCHY: Serie A

15:00Spezia - Napoli -:-
15:00Udinese - Bologna -:-
18:00Inter - Sampdoria -:-
20:45Fiorentina - Lazio -:-

WŁOCHY: Serie C - Promotion - Play Offs

20:45Cesena - Mantova -:-

WŁOCHY: Serie D - Group B

15:00NibionnOggiono - Villa Alme -:-

WŁOCHY: Serie D - Group I

15:00Rende - Troina -:-

WŁOCHY: Super Cup (Serie C)

18:00Perugia - Como -:-

WŁOCHY: Primavera 1

90+'Cagliari U19 - Atalanta U19 0:2
62'AC Milan U19 - Lazio U19 1:1
12:30Sampdoria U19 - Ascoli U19 -:-
13:00Torino U19 - Inter U19 -:-
15:00AS Roma U19 - Spal U19 -:-
17:00Bologna U19 - Empoli U19 -:-

WŁOCHY: Primavera 2

11:00Pisa U19 - Cosenza U19 -:-
11:00Reggina U19 - Lecce U19 -:-
14:00Pescara U19 - Entella U19 -:-
15:00Cremonese U19 - Venezia U19 -:-
15:00Vicenza U19 - Cittadella U19 -:-
15:30Pordenone U19 - Reggiana U19 -:-

WŁOCHY: Serie A Women

12:30Juventus K - Napoli K -:-
15:00Empoli K - Verona K -:-
15:00Sassuolo K - Bari K -:-

WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ: Ligue 1

17:30ES Bafing - San Pedro -:-
18:00Sporting Gagnoa - Africa Sports -:-
20:00Bassam - Academie de FAD -:-

WYSPY OWCZE: Premier League

18:30Runavik - 07 Vestur Sorvagur -:-

WYSPY OWCZE: 1. Deild

15:00FC Suduroy - Streymur 2 -:-
15:00Sandur - HB Torshavn 2 -:-
16:00Klaksvik 2 - Argir -:-
21:00Runavik 2 - Skala Itrottarfelag -:-

ZAMBIA: Super League

13:00Nkwazi - Zesco Utd -:-
15:00Kitwe United - Forest Rangers -:-
15:00Red Arrows - Buildcon -:-
15:00Zanaco - Kabwe -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.WynikiNaZywo.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona WynikiNaZywo.pl z powodów technicznych.