REFRESH

Piłka nożna » Wczoraj » Wszystkie mecze

ALBANIA: Super Liga

18:00Kukesi - Vllaznia 3:1

AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Libertadores

00:00Always Ready (Bol) - Dep. Tachira (Ven) 2:0
00:00Atl. Nacional (Col) - Argentinos Jrs (Arg) 0:2
02:00Junior (Col) - Fluminense (Bra) 1:1
02:00Santa Fe (Col) - River Plate (Arg) 0:0
04:00La Guaira (Ven) - America De Cali (Col) 0:0

AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Sudamericana - Runda grupowa

00:15Arsenal Sarandi (Arg) - J. Wilstermann (Bol) 3:0
00:15Gremio (Bra) - Aragua (Ven) 8:0
00:15Libertad (Par) - Atletico GO (Bra) 1:2
02:30Huancayo (Per) - Corinthians (Bra) 0:3
02:30Penarol (Uru) - River Plate (Par) 3:0
02:30San Lorenzo (Arg) - 12 de Octubre (Par) 1:1
04:00La Equidad (Col) - Lanus (Arg) 0:1

ANGLIA: Premier League

21:00Leicester - Newcastle 2:4

ANGLIA: Professional Development League

14:00Colchester U23 - Swansea U23 1:1
20:00Nottingham U23 - QPR U23 1:1

ANGLIA: Premier League 2

14:00Middlesbrough U23 - Crystal Palace U23 0:1
17:00Blackburn U23 - Chelsea U23 2:4
18:00Tottenham U23 - Manchester City U23 1:6
20:00Everton U23 - Southampton U23 4:0
20:00Newcastle U23 - Aston Villa U23 1:2
20:00West Ham U23 - Arsenal U23 2:2

ARABIA SAUDYJSKA: Pierwsza liga

20:40Al Shabab - Al-Hilal 1:5
20:50Al-Taawon - Al Ahli SC 4:2

ARGENTYNA: Primera Nacional

20:45Deportivo Maipu - CA Mitre 1:1

ARGENTYNA: Primera C - Apertura

20:30General Lamadrid - Atlas 1:0

ARMENIA: Pierwsza Liga

13:00Shirak - Urartu 1:1

ARMENIA: First League

10:00OdwołanePyunik 2 - Alashkert 2 -:-

AUSTRALIA: A-League

11:35Adelaide United - Wellington Phoenix 0:0

AUSTRALIA: NPL Northern NSW

12:00Lake Macquarie - Charlestown Azzurri 0:1

AUSTRALIA: NPL NSW

11:00Manly Utd - Marconi 1:1

AUSTRALIA: NPL Queensland

11:30Redlands - Capalaba FC 3:1

AUSTRALIA: NPL South Australian

12:15NE Metrostars - Croydon 0:0

AUSTRALIA: NPL Victoria

12:00Green Gully - Eastern Lions 3:2
12:15Melbourne Knights - South Melbourne 1:0
12:30Dandenong City - Bentleigh 1:2

AUSTRALIA: Australia Brisbane Premier League

12:30Western Spirit - Acacia Ridge 0:2

AUSTRIA: 2. Liga

18:10BW Linz - Lafnitz 0:0
18:30Floridsdorfer AC - Horn 1:2
18:30Kapfenberg - Rapid (Am) 1:1
18:30Vorwarts Steyr - Liefering 1:4
20:25Innsbruck - Grazer 5:1

AZJA: AFC Liga Mistrzów

12:00PrzełożoneGuangzhou FC (Chn) - Port MTI FC (Tha) -:-
12:00PrzełożoneJeonbuk (Kor) - G-Osaka (Jpn) -:-
12:00PrzełożonePathum United (Tha) - Ulsan Hyundai (Kor) -:-
12:00PrzełożoneTampines (Sgp) - Sydney FC (Aus) -:-

BAHRAJN: Premier Liga

21:00Al-Muharraq - Manama Club 3:1
21:00East Riffa - Al-Budaiya -:-

BANGLADESZ: Premier League

12:00Rahmatgonj MFS - Abahani Limited 0:6
15:00Baridhara - Bangladesh Police 1:2
17:00Brothers U. - Bashundara Kings 1:5

BELGIA: Jupiler League - Grupa mistrzowska

20:45Genk - Club Brugge 3:0

BELGIA: Super League Women - Runda przegranych

20:30Genk K - Aalst K 3:3

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha

17:00Smorgonie - Nioman Grodno 0:2
19:00Gomel - FK Słuck 4:1

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja liha Rezerwa

13:00FC Mińsk 2 - FK Witebsk 2 4:3
14:00Sławija Mozyrz 2 - Brześć 2 0:3
16:30Ruch Brześć 2 - Sputnik 2 4:2

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha Kobiety

14:00FK Witebsk K - Dynamo Mińsk K 0:3
16:00Minsk FK K - Białoruś U19 K 7:0

BOLIWIA: Division Profesional

21:00Santa Cruz - Blooming 1:0

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Pierwsza Liga

16:00Tuzla City - Sarajevo 1:1
20:00Zeljeznicar - Siroki Brijeg 1:3

BRAZYLIA: Campeonato Capixaba - Play Offy

23:30Vilavelhense - Vitoria ES 1:2

BRAZYLIA: Campeonato Cearense - druga runda

01:00Ceara - Crato 1:0

BRAZYLIA: Campeonato Maranhense - Play Offy

20:30Moto Club - SE Juventude 3:2

BRAZYLIA: Campeonato Paraibano

01:00Treze - Nacional de Patos 2:1

BRAZYLIA: Campeonato Paranaense

21:00Rio Branco PR - Azuriz 0:0
23:00Cascavel - Toledo 3:1

BRAZYLIA: Campeonato Paulista

01:00Novorizontino - Botafogo SP 2:2
01:00Sao Bento - Inter de Limeira 2:1
02:00Palmeiras - Santos 3:2
02:00Santo Andre - Mirassol 2:1
03:15Ferroviaria - Ituano 1:0

BRAZYLIA: Campeonato Paulista A2

01:00Agua Santa - Oeste 1:1
01:00Atibaia - Velo Clube 0:0
01:00Juventus-SP - Portuguesa 1:3
01:00Sertaozinho - RB Brasil 1:1
03:00Audax-SP - EC Sao Bernardo 0:1
03:00Portuguesa Santista - Monte Azul 0:0
03:00Rio Claro - Piracicaba 1:0
03:00Sao Bernardo - Taubate 2:3

BRAZYLIA: Campeonato Roraimense - pierwsza runda

23:00Nautico FC - Sao Raimundo RR 1:1
01:00GAS - Atl. Roraima 1:2

BRAZYLIA: Campeonato Sul-Matogrossense - druga runda

21:00Uniao - Costa Rica 0:3

BRAZYLIA: Copa do Brasil U20

00:00Internacional U20 - Tupi U20 5:0

BUŁGARIA: Parva Liga - Grupa mistrzowska

16:30Beroe - Arda 0:2
19:00PrzełożoneCSKA 1948 Sofia - CSKA Sofia -:-

BUŁGARIA: Vtora liga

12:45Minyor Pernik - Hebar 2:2
17:00Lok. Gorna - Sozopol 1:0
17:00Svoge - Ludogorets II 1:2

BUŁGARIA: Third League - South-East

17:00Karnobat - Atletik Kuklen 1:0

BURKINA FASO: Premier League

18:00ASFA Yennega - Majestic 2:2
18:00Bobo-Dioulasso - Leopard St.Camille 2:1
18:00Vitesse - US Ouagadougou 0:0
20:15Sonabel Ouagadougou - AS Police 0:0

CHORWACJA: 1. HNL

15:00Lok. Zagrzeb - Slaven Belupo 3:1
17:05Sibenik - Istra 1961 1:0
19:10Gorica - Osijek 1:0

CHORWACJA: 2. HNL

17:00Dubrava - Cibalia 0:1
17:00Orijent - Rudes 2:4
17:00Zapresic - Opatija 3:0

CYPR: Pierwsza Dywizja - Grupa spadkowa

17:00Nea Salamis - Ermis 3:1
19:00Doxa - Achnas 0:1

CZECHY: 1. Liga

18:00Jablonec - Teplice 4:1

DANIA: Superliga - Grupa spadkowa

19:00Odense - Aalborg 1:0

DANIA: 1st Division - Grupa - awans

18:30Fredericia - Koge 3:0
19:00Helsingor - Viborg 0:3

DANIA: 2nd Division - Group 2

19:00Roskilde - Vanløse 2:1

DR KONGO: Ligue 1

16:30Mazembe - Don Bosco 2:0

EKWADOR: Serie B

02:00Ind. Juniors - America de Quito 0:1

ESTONIA: Meistriliiga Women

18:00Saku Sporting K - Tallina Kalev K 4:2

ETIOPIA: Premier League

09:00Hawassa - Hadiya Hossana 3:0
14:00Sebeta City - Sidama Bunna 0:0

FINLANDIA: Veikkausliiga

17:30KTP - Honka 1:3
17:30SJK - HIFK 1:1

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa C

18:00Hercules - OLS Oulu 0:1
18:00JBK - SJK Akatemia 3:2
18:00Rovaniemi 2 - OTP 2:2

FINLANDIA: Kansallinen Liiga Women

17:30HJK K - PK-35 Vantaa K 1:1
18:00HPS K - Honka K 1:0

FRANCJA: Ligue 1

21:00Lens - Lille 0:3

FRANCJA: National

20:00Orleans - Le Mans 1:3

GAMBIA: GFA League

00:30Real Banjul - Elite United 1:2
22:30WAA Banjul - Tallinding United 0:1
00:30BK Milan - Gamtel 1:0

GHANA: Pierwsza Liga

17:00WAFA - Great Olympics 2:3

GIBRALTAR: National League - Grupa spadkowa

20:30Glacis United - Magpies 4:1

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 8

16:00Pythagoras Kontakaiikon - Aiolikos 0:2

GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga

12:00Samgurali - Telavi 1:1
14:00Loco. Tbilisi - Dila Gori 1:2
16:00Torpedo Kutaisi - Saburtalo Tbilisi 1:1

GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga 2

13:00Zugdidi - Bolnisi 0:2
14:00Rustavi - FC Gareji Sagarejo 3:2

GWATEMALA: Liga Nacional - Clausura - Play Offy

23:30Coban Imperial - Santa Lucia 1:1

HISZPANIA: LaLiga

21:00Real Sociedad - Elche 2:0

HISZPANIA: LaLiga2

21:00Tenerife - Almeria 0:1

HOLANDIA: Eredivisie

20:00Sparta Rotterdam - Vitesse 3:0

HOLANDIA: Eerste Divisie

20:00Breda - Maastricht 2:0
20:00Den Bosch - Telstar 4:1
20:00Dordrecht - Cambuur 0:1
20:00G.A. Eagles - Nijmegen 2:1
20:00Helmond - FC Oss 1:1
20:00Jong Ajax - Graafschap 1:1
20:00Jong AZ - Excelsior 2:1
20:00Jong PSV - FC Volendam 0:1
20:00Jong Utrecht - Almere 1:3
20:00Roda - Eindhoven 2:1

HOLANDIA: Eredivisie - Kobiety - Grupa spadkowa

19:30Excelsior K - PEC Zwolle K 1:1
19:30Heerenveen K - VV Alkmaar K 2:1

HONG KONG: Premier League

14:00Kitchee - Hong Kong Rangers 3:1

IRAK: Super Liga

21:00Al Quwa Al Jawiya - Al Wasat 3:2

IRAN: Division 1

17:20Mes Kerman - Khooshe Talaee 0:1
18:00Havadar SC - Chooka Talesh 1:0

IRLANDIA: Premier Division

18:45Derry City - Longford 1:1
20:45Dundalk - Sligo Rovers 0:1

IRLANDIA: Dywizja 1

20:45Cabinteely - Cobh Ramblers 1:0
20:45Cork City - Wexford 5:0
20:45Galway - Bray 1:2
20:45Shelbourne - Athlone 1:0
20:45UC Dublin - Treaty United 3:2

ISLANDIA: Pepsideild

20:00KR Reykjavik - Akureyri 1:3

ISLANDIA: Inkasso-deildin

20:00Grindavik - Vestmannaeyjar 3:1
20:00Grotta - Thor Akureyri 4:3

ISLANDIA: Division 2

21:15Haukar - Reynir 0:2
21:15Njardvik - Throttur Vogar 3:3

IZRAEL: 2 Liga - Grupa - awans

15:00Hapoel Jerusalem - Hap. Ramat Gan 1:0
15:00Nes Tziona - Beitar Shimshon 2:2
15:00Nof Hagalil - Hapoel Iksal Imad 5:0
15:00Ramat Hasharon - H. Ironi Rishon 0:1

IZRAEL: 2 Liga - Grupa spadkowa

15:00H. Raanana - MS Kafr Qasim 2:0
15:00Hapoel Afula - H. Akko 1:2
15:00Hapoel Umm al-Fahm - H. Petah Tikva 2:0
15:00M. Nazareth - Hapoel Kfar Shalem 0:2

IZRAEL: Liga Alef North - Grupa spadkowa

14:00Hapoel Kafr Kanna - H. Herzliya 2:2
14:30H. Migdal HaEmek - Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara 5:3
14:30Hapoel Bnei Faradis - M. Tzur Shalom 1:1
14:30Hapoel Bueine - Ironi Tiberias 1:0
14:30Ironi Baka - Shapira 1:3
14:30Tayibe - Hapoel Bnei Zalfa 1:4

IZRAEL: Liga Alef South - Grupa spadkowa

13:00Shimshon Kafr Qasim - SC Dimona 1:1
14:00H. Bnei Lod - Ironi Or Yehuda 3:0
14:00H. Marmorek - Nordia Jerusalem 0:0
14:00Hak. Ramat Gan - MS Ironi Kuseife 2:4
14:00M. Ironi Ashdod - Maccabi Shaarayim FC 4:2
14:30Hapoel Azor - M. Herzliya 0:2

JORDANIA: Pierwsza Liga

21:30Al Jazeera Amman - Al Buqaa 5:1

KIRGISTAN: Premier Liga

13:00Kaganat - Alay Osh 3:1
16:00Alga - Abdish-Ata 2:2

KOLUMBIA: Primera B - Apertura - Quadrangular

17:00U. Magdalena - Atletico F.C. 5:1

KUWEJT: Pierwsza Liga - Grupa mistrzowska

20:30Al Shabab - Al Kuwait 1:1
20:30Khaitan - Al Qadisiya 1:2

KUWEJT: Division 1

20:30Burgan - Al Jahra 3:0
20:30Yarmouk - Al Sulaibikhat 1:0

LIBIA: Pierwsza Liga

23:00Mahalla Tripoli - Al Madina 1:1
22:30Al Ahly Benghazi - Al-Nasr 3:1

LITWA: A Lyga

17:00Banga - FK Panevezys 2:2

LITWA: I Lyga

17:00Suduva 2 - Riteriai 2 1:0

MAKAO: Elite League

15:00Hang Sai - Sporting Macau 1:5

MALEZJA: Pierwsza Liga

16:00Johor DT II - Negeri Sembilan 0:0
16:00Kelantan United - Sarawak Utd. 2:3
16:00PrzełożonePerak 2 - Kelantan -:-
16:00Skuad Projek - Terengganu 2 1:6

MAROKO: Botola Pro

00:00Tanger - Youssoufia Berrechid 2:0

MAROKO: Coupe du Trone

00:00Moghreb Tetouan - Maghreb Fez 1:0pen

MEKSYK: Liga MX Women - Clausura - Play Offy

17:00Club America K - Tigres K 0:4
19:00U.N.A.M. K - Monterrey K 1:2
23:00Toluca K - Guadalajara K 0:1

MOŁDAWIA: Liga Narodowa

15:00Dinamo-Auto - Speranta Nisporeni 0:0
15:00Floresti - CSCA Buiucani 2:0
17:00Petrocub - Codru Lozova 1:0

NIEMCY: Bundesliga

20:30VfB Stuttgart - FC Augsburg 2:1

NIEMCY: 2. Bundesliga

18:30Hannover - Darmstadt 1:2
18:30Kiel - St. Pauli 4:0

NIEMCY: 3. Liga

19:00Turkgucu Munchen - Verl 1:2

NIEMCY: Bundesliga - Kobiety

19:15Hoffenheim K - Sand K 0:0

NIGERIA: NNL

17:00PrzełożoneMalumfashi - DMD -:-
17:00Malumfashi - Yobe Stars 2:1
17:00PrzełożoneOne Rocket - Crown -:-

NIKARAGUA: Liga Primera - Clausura

03:00Managua FC - Esteli 1:0
03:00Ocotal - Diriangen 3:4

NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura

00:00Managua FC U20 - Esteli U20 1:0
00:00Ocotal U20 - Diriangen U20 1:2

PARAGWAJ: Division Intermedia

21:00General Caballero JLM - Fernando de la Mora 2:0

PERU: Liga 1 - Apertura

18:00AD Cantolao - Sport Boys 2:1
20:15Cajamarca - U. San Martin 0:1
22:30A. Lima - Binacional 2:0

POLSKA: PKO BP Ekstraklasa

18:00Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 3:1
20:30Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1:1

POLSKA: Fortuna 1 Liga

17:00Odra Opole - Puszcza Niepołomice 1:0
17:40Zagłębie Sosnowiec - Radomiak Radom 0:1
18:00GKS Tychy - Górnik Łęczna 3:1

POLSKA: III Liga - Grupa II - Grupa mistrzowska

18:00Polonia Środa Wlkp. - Elana Toruń 3:0

PORTUGALIA: Primeira Liga

20:00Famalicao - Santa Clara 1:0
22:15Boavista - Tondela 1:1

PORTUGALIA: Campeonato de Portugal - Grupa - awans

17:00Estrela - Leiria 2:1
19:00Setubal - Torreense 1:2

ROSJA: Premier Liga

17:00Akhmat Grozny - FC Tambow 3:1
19:00Soczi - R. Volgograd 2:1

ROSJA: PFL - Group 4

11:00Tiumeń - Samara 2 1:0
12:00Dynamo Barnaul - Chelyabinsk 0:3
14:00FK Novosibirsk - Ural 2 1:3

ROSJA: Supreme Division Women

15:00Chertanovo M. K - FK Rostów K 0:1
16:00Lok. Moskwa K - Riazań K 3:0

RUMUNIA: Liga 2 - Grupa mistrzowska

15:00Csikszereda M. Ciuc - Mioveni 2:2
17:30ASU Poli Timisoara - U Craiova 1948 2:1
20:00Calarasi - Rapid Bukareszt 3:2

RUMUNIA: Liga 2 - Grupa spadkowa

18:00Gloria Buzau - Concordia 0:3

RUMUNIA: Liga 3 - Promotion Play Offs

17:00Corona Brasov - Filiasi 1:0

RWANDA: Premier League

15:00AS Kigali - Etincelles 2:1
15:00Marines - Mukura Victory Sports 0:0
15:00Musanze - Police 0:1
15:00Sunrise - Espoir 2:0

SERBIA: Srpska Liga - Belgrade

16:30Stepojevac Vaga - Polet Dorcol 3:0

SIERRA LEONE: Premier League

21:30Old Edwardians - Bo Rangers 2:1

SZWAJCARIA: Challenge League

19:00Chiasso - Winterthur 2:1
19:00Kriens - Thun 1:1
20:00Grasshoppers - Lausanne Ouchy 1:2
20:00Xamax - Wil 2:2

SZWECJA: Allsvenskan - Kobiety

18:30Kristianstads K - Vittsjo K 1:0

TURCJA: 1. Lig

15:00Boluspor - Eskisehirspor 3:0
19:30Akhisarspor - Umraniyespor 1:1

UGANDA: Premier League

15:00Myda - Kyetume 2:2
15:00URA SC - Onduparaka FC 3:1
15:00Wakiso Giants - UPDF 5:1

UKRAINA: Persha Liga

14:30Kremin - Nyva Ternopil 1:3
15:00Hirnyk-Sport - Alliance 2:3
15:00Mykolaiv - Ch. Odessa 1:1
15:00Prykarpattia - Ahrobiznes Volochysk 2:1
15:00Veres-Rivne - Krystal 2:0
16:00Kramatorsk - Wołyń Łuck 2:1
16:00VPK-Agro - Zhytomyr 0:0

UKRAINA: Druha Liga

12:00Dunaivtsi - Obolon 2 1:0
12:00Peremoga Dnipro - Nikopol 1:2
15:00Podilla Chmielnicki - Chaika 1:0

USA: USL Championship

02:00Rio Grande - San Diego Loyal 1:0

WENEZUELA: Primera Division - pierwsza runda

01:00Puerto Cabello - Lara 0:3
23:00Caracas - Mineros 3:0

WĘGRY: OTP Bank Liga

20:00Mezokovesd - MTK Budapest 5:1

WIETNAM: V.League 1

12:00PrzełożoneBinh Duong - Ho Chi Minh -:-
12:00PrzełożoneHai Phong - Binh Dinh -:-
12:00PrzełożoneNam Dinh - Da Nang -:-
12:00PrzełożoneSai Gon FC - Thanh Hoa -:-
12:00PrzełożoneSong Lam Nghe An - Hanoi FC -:-
12:00PrzełożoneThan Quang Ninh - Gia Lai -:-
12:00PrzełożoneThe Cong - Hong Linh Ha Tinh -:-

WIETNAM: Vietnamese Cup Women - miejsca 5-7

11:00PrzełożoneHa Noi 2 K - Ho Chi Minh City 2 K -:-

WIETNAM: Vietnamese Cup Women - Play Offy

11:00PrzełożoneTKS Viet Nam K - Phong Phu Ha Nam K -:-

WŁOCHY: Serie B

14:00Ascoli - Cittadella 2:0
14:00Brescia - Pisa 4:3
14:00Cosenza - Monza 0:3
14:00Cremonese - Pescara 3:0
14:00Entella - Chievo 1:3
14:00Frosinone - L.R. Vicenza 1:1
14:00Lecce - Reggina 2:2
14:00Reggiana - Spal 1:2
14:00Salernitana - Empoli 2:0
14:00Venezia - Pordenone 0:0

WŁOCHY: Primavera 2

11:00Spezia U19 - Crotone U19 2:0

WYSPY OWCZE: 1. Deild

19:00Vikingur 2 - B36 Torshavn 2 5:1

ZEA: UAE League

19:00Ajman - Al Sharjah 0:3
19:00Hatta - Ittihad Kalba 4:0
19:00Khorfakkan - Al Fujairah 0:0
21:00Al Dhafra - Bani Yas 0:5
21:00Al-Ahli Dubai - Al Wasl 3:0
21:00Al-Jazira - Al-Ain 2:0
21:00Al-Wahda - Al Nasr 2:2

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.WynikiNaZywo.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona WynikiNaZywo.pl z powodów technicznych.