REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Wszystkie mecze

ALBANIA: Super Liga

16:00Apolonia Fier - Kukesi 0:3
16:00Bylis - Vllaznia 0:1
16:00Kastrioti - Teuta 1:2
16:00Laci - Skenderbeu 0:0
19:00Partizani - Tirana 0:0

AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Libertadores

00:00Argentinos Jrs (Arg) - U. Catolica (Chi) 0:1
00:00Rentistas (Uru) - Sao Paulo (Bra) 1:1
02:00Fluminense (Bra) - Santa Fe (Col) 2:1
02:00Junior (Col) - River Plate (Arg) 1:1
02:00La Guaira (Ven) - Cerro Porteno (Par) 0:1
04:00Atl. Nacional (Col) - Nacional (Uru) 0:0
04:00U. de Deportes (Per) - Defensa y Justicia (Arg) 1:1
00:00Velez Sarsfield (Arg) - LDU Quito (Ecu) -:-

AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Sudamericana - Runda grupowa

00:1512 de Octubre (Par) - Huachipato (Chi) 1:2
00:15Ceara (Bra) - Arsenal Sarandi (Arg) 0:0
02:30Atletico GO (Bra) - Palestino (Chi) 0:0
02:30Bolivar (Bol) - J. Wilstermann (Bol) 2:2
02:30San Lorenzo (Arg) - Rosario (Arg) 1:2
00:15Aragua (Ven) - La Equidad (Col) -:-
00:15Gremio (Bra) - Lanus (Arg) -:-
00:15Guabira (Bol) - Bahia (Bra) -:-

ANGLIA: Premier League

19:00Aston Villa - Everton 0:0
21:15Manchester Utd - Liverpool 2:4

ARGENTYNA: Copa Argentina

19:10Boca Unidos - Godoy Cruz 0:2

AUSTRALIA: A-League

11:05Melbourne City - Adelaide United 4:1

AUSTRIA: 2. Liga

10:30Dornbirn - Vorwarts Steyr 3:1
10:30Rapid (Am) - Austria II 1:1

BELGIA: Jupiler League - Grupa Ligi Konferencji

13:30Gent - Oostende 2:1
16:00St. Liege - KV Mechelen 1:2

BELGIA: Jupiler League - Grupa mistrzowska

18:30Antwerp - Club Brugge 0:0

BENIN: Ligue 1 - Grupa mistrzowska

17:00Dragons - Dynamo Parakou 1:0
17:00Requins - Damissa 2:1

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja liha Rezerwa

16:00Sputnik 2 - Sławija Mozyrz 2 6:1

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha Kobiety

14:00Białoruś U19 K - FK Witebsk K 2:2
16:00Neman K - Zorka-BDU K 2:2

BRAZYLIA: Campeonato Alagoano - Play Offy

01:00CRB - Alianca 2:1

BRAZYLIA: Campeonato Baiano - Play Offy

00:30Juazeirense - Alagoinhas 1:1pen
02:30Bahia De Feira - Bahia 3:0

BRAZYLIA: Campeonato Capixaba - Play Offy

23:30Rio Branco ES - Rio Branco-VN 0:0
20:00Real Noroeste - Vitoria ES 0:0

BRAZYLIA: Campeonato Catarinense - Play Offy

01:30Chapecoense-SC - Figueirense 2:0

BRAZYLIA: Campeonato Cearense - druga runda

02:45Crato - Fortaleza 1:6

BRAZYLIA: Campeonato Matogrossense - Play Offy

21:00Nova Mutum - Acao -:-

BRAZYLIA: Campeonato Paraense - Play Offy

00:15Remo - Tuna Luso 1:2pen

BRAZYLIA: Campeonato Paraibano

01:00Campinense - Botafogo PB 1:1
21:00Sousa - Treze 1:0

BRAZYLIA: Campeonato Paulista - Play Offy

02:00Mirassol - Guarani 1:0pen

BRAZYLIA: Campeonato Paulista - Troféu Interior - Play Offy

20:00Ituano - Santo Andre 5:1

BRAZYLIA: Campeonato Pernambucano - Grupa spadkowa

20:00PrzełożoneCentral SC - Academica Vitoria -:-
20:00PrzełożoneRetro - Sete de Setembro -:-

BRAZYLIA: Campeonato Piauiense

20:45Flamengo PI - Fluminense-PI 0:4

BRAZYLIA: Campeonato Potiguar - druga runda

20:00Globo - Potiguar 4:1

BRAZYLIA: Campeonato Roraimense - Pierwsza runda - play off

23:00Sao Raimundo RR - Nautico FC -:-

BRAZYLIA: Campeonato Sul-Matogrossense - druga runda

21:00Dourados - Costa Rica 0:0
21:00Operario MS - Comercial MS 1:1

BRAZYLIA: Brasileiro Women

00:00Sao Paulo K - Botafogo RJ K 1:0
20:00Gremio K - Bahia K 4:2
20:00Napoli K - Internacional K 1:2
21:00Palmeiras K - Real Brasilia K 4:0
74'Flamengo K - Santos K 2:0

BUŁGARIA: Parva Liga - Grupa Ligi Europejskiej

16:30Tsarsko Selo - Botev Plovdiv 0:0
19:00Levski - Cherno More 2:1

BUŁGARIA: Vtora liga

14:00Septemvri Simitli - Lok. Sofia 1:4
14:00Sozopol - Neftochimic Burgas 3:2

DANIA: Landspokal Cup

15:00Randers - Sonderjyske 4:0

DANIA: Elitedivisionen Women - Baraż o utrzymanie

12:00Sundby K - Odense Q K 0:6
14:00Aalborg K - B93 K 1:0

DANIA: Elitedivisionen Women - Grupa mistrzowska

14:00Brondby K - KoldingQ K 0:0
14:00Nordsjaelland K - Thisted K 5:1
16:00Koge K - Fortuna Hjorring K 1:1

DOMINIKANA: LDF

33'San Cristobal - Atletico Pantoja 1:1

DR KONGO: Ligue 1

15:30Lubumbashi Sport - Sanga Balende 1:0

EKWADOR: Serie B

02:00El Nacional - Santo Domingo 1:0

ESTONIA: Esiliiga

18:00Maardu - Parnu 5:0

ETIOPIA: Premier League

09:00Bahir Dar Kenema - Ethiopia Bunna 2:2
14:00Adama City - Hawassa 2:1

EUROPA: Krymska Priemjer-Liga

14:00Kafa - Ocean Kerch 1:4
16:00SKCHF Sevastopol - Gvardeyets 1:0
16:00Yevpatoriya - Kyzyltash 2:0

FINLANDIA: Ykkonen

15:00Jaro - Klubi 04 4:1
15:00JIPPO - Rovaniemi 1:2
15:00KPV - TPS Turku 1:1
15:00Mikkeli - Ekenas 2:1

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa C

15:00OTP - Narpes Kraft 4:0
17:30VIFK - JBK 4:1

FINLANDIA: Kansallinen Liiga Women

16:00Aland Utd K - HPS K 5:1

FRANCJA: Puchar Francji

21:15GFA74 - Monaco 1:5

GHANA: Pierwsza Liga

17:00Asante Kotoko - Ebusua Dwarfs 2:1
20:00Great Olympics - Aduana Stars 2:3

GIBRALTAR: National League - Grupa mistrzowska

20:30St Josephs - Lincoln 2:2

GRECJA: Football League

16:00O. Volos - Kozani 3:0

GWATEMALA: Liga Nacional - Clausura - Play Offy

22:00AnulowaneSanta Lucia - Guastatoya 1:0

HAITI: Championnat National - Serie de Cloture

23:00Cosmopolites - America des Cayes 0:1
22:00Juventus - Triomphe Liancourt -:-
22:00Racing des Gonaives - Violette -:-
23:00Racing Haitien - Real du Cap -:-
00:00Fica - Arcahaie -:-
00:00Tempete - Ouanaminthe -:-

HISZPANIA: LaLiga

19:00Valladolid - Villarreal 0:2
20:00Eibar - Betis 1:1
74'Granada - Real Madryt 1:2

HOLANDIA: Eredivisie

14:30Ajax - Venlo 3:1
14:30Den Haag - Willem II 1:4
14:30FC Emmen - Heerenveen 3:1
14:30Groningen - Alkmaar 0:0
14:30Heracles - Feyenoord 1:1
14:30PSV - Zwolle 4:2
14:30Sittard - Vitesse 3:3
14:30Sparta Rotterdam - Utrecht 0:0
14:30Waalwijk - Twente 2:1

HONDURAS: Liga Nacional - Clausura - 2-ga faza

02:00Real Espana - Motagua 1:1pen
04:00Olimpia - Honduras Progreso 7:0

IRAN: Division 1

15:45Chooka Talesh - Mes Kerman 1:1

ISLANDIA: Pepsideild

21:15Breidablik - Keflavik 4:0
21:15Hafnarfjordur - Akranes 5:1
21:15Stjarnan - Vikingur Reykjavik 2:3
21:15Valur - Kopavogur 3:2

ISLANDIA: Inkasso-deildin

18:00Thor Akureyri - Grindavik 4:1

IZRAEL: Liga Alef South - Grupa spadkowa

16:00PrzełożoneMS Ironi Kuseife - M. Ironi Ashdod -:-
16:00PrzełożoneNordia Jerusalem - Hak. Ramat Gan -:-

KIRGISTAN: Premier Liga

13:00Alga - Kara Balta 3:1

KOSTARYKA: Primera División - Clausura

33'ADR Jicaral - Cartagines 0:0
33'Alajuelense - Guadalupe 0:0
33'Herediano - Limon 0:0
33'San Carlos - Saprissa 0:0
33'Santos DG - Grecia 0:0
33'Zeledon - Sporting San Jose 1:0

ŁOTWA: Optibet Virsliga

16:00Riga FC - Spartaks 2:1

MAROKO: Botola Pro

00:00Berkane - Renaissance Zemamra 2:0
00:00Chabab Mohammedia - Moghreb Tetouan 0:0
00:00FAR Rabat - Maghreb Fez 3:2
00:00Raja Casablanca - FUS Rabat 1:1

MEKSYK: Liga MX - Clausura - Play Offy

02:00Toluca - Cruz Azul 2:1
04:05Atlas - Puebla 1:0

MEKSYK: Liga de Expansion MX - Clausura - Play Offy

00:00Tepatitlan de Morelos - Atl. Morelia 1:0

NIEMCY: 2. Bundesliga

15:30Kiel - Regensburg 3:2

NIEMCY: Puchar Niemiec

20:45RB Lipsk - Borussia Dortmund 1:4

NIEMCY: 2. Bundesliga Women

11:00Bayern 2 K - Saarbrucken K 3:1
14:00Borussia Bocholt K - Bielefeld K 2:1
14:00Gutersloh K - B. Moenchengladbach K 0:5
14:00RB Lipsk K - Turbine Potsdam 2 K 1:0
14:00Wurzburger Kickers K - Ingolstadt K 0:0
15:00Berghofen K - Wolfsburg 2 K 0:2
15:00Frankfurt 2 K - Kolonia K 0:3
15:00Hoffenheim 2 K - Andernach K 1:2

NIKARAGUA: Liga Primera - Clausura - Zwycięzcy

03:00Ferretti - Diriangen 1:0

NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura - Play Offy

01:00Jalapa U20 - Esteli U20 0:1
03:00Diriangen U20 - Managua FC U20 0:1

NORWEGIA: Eliteserien

18:00Tromsø - Molde 3:3
20:00Rosenborg - Viking 5:0

PANAMA: LPF - Apertura - Play Offy

02:00Independiente - Miguelito 0:1pen

ROSJA: Liga Juniorów - Grupa spadkowa

13:00Arsienał Tuła U19 - Ural U19 2:0

RUMUNIA: Liga 2 - Grupa mistrzowska

16:30U Craiova 1948 - Csikszereda M. Ciuc 0:0
19:30Rapid Bukareszt - ASU Poli Timisoara 1:0

RWANDA: Premier League

15:00Marines - Sunrise 2:1
15:00Mukura Victory Sports - Espoir 0:1
15:00Musanze - Etincelles 3:1
15:00Police - AS Kigali 0:2

SŁOWENIA: Puchar

20:00Celje - Koper 1:0

SZWECJA: Allsvenskan

17:00Halmstad - Mjallby 1:1
18:30AIK Stockholm - Malmo FF 1:1
18:30Norrkoping - Degerfors 1:1

SZWECJA: Dywizja 1 - Norra

16:00Pitea - Sollentuna 3:0

SZWECJA: Dywizja 1 - Södra

14:00Torns - Qviding 1:4

SZWECJA: Allsvenskan - Kobiety

14:00Vittsjo K - AIK K 4:0
15:00Linköpings K - Pitea K 4:3

SZWECJA: Svenska Cupen - Kobiety - Play Offy

14:15Hacken K - Eskilstuna United K 3:0

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

15:00Mbeya City - Ruvu Shooting 2:0

TOGO: Championnat National

16:00PrzełożoneKara - Koroki Metete -:-

UKRAINA: Puchar Ukrainy

18:00Dynamo Kijów - FK Zoria Ługańsk 1:0aet

USA: MLS

01:00Toronto FC - Columbus Crew 2:0
01:30Inter Miami - Club de Foot Montreal 0:2
01:30Philadelphia Union - New England Revolution 1:1
02:30Houston Dynamo - Sporting Kansas City 1:0
03:00Minnesota - Vancouver Whitecaps 1:0
04:30San Jose Earthquakes - Seattle Sounders 0:1

USA: USL Championship

04:30Sacramento Republic - Las Vegas Lights 3:1

USA: USL League One

23:00New England II - Union Omaha 0:1

USA: USL League Two

01:00PrzełożoneNorth Carolina FC U23 - West Virginia -:-
01:00RC New Jersey - Ocean City 0:3
01:30West Chester Utd - Lehigh Valley 5:0
01:30Weston - The Villages 0:0
02:00Little Rock Rangers - Houston FC 1:2

USA: NISA - Sezon wiosna

01:00Stumptown Ath. - LA Force 0:1
04:00California Utd. - Detroit 0:3

UZBEKISTAN: Super League

15:45Turon - Qizilqum 0:1

WENEZUELA: Primera Division - pierwsza runda

33'Yaracuyanos - Carabobo 0:1

WŁOCHY: Serie A

20:45Crotone - Verona 2:1

WŁOCHY: Serie B - Play Offy

18:00Cittadella - Brescia 1:0
21:00Venezia - Chievo 3:2aet

WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ: Ligue 1

17:30Racing d'Abidjan - SO Armee 0:3
18:00Tanda - SOL 1:0
20:00ASEC Mimosas - Stella Adjame 5:2

WYSPY OWCZE: Premier League

16:0007 Vestur Sorvagur - Klaksvik 0:9
16:00Fuglafjordur - B36 Torshavn 0:5
16:00Streymur - HB Torshavn 0:1
16:00TB Tvoroyri - Runavik 0:2
17:00Toftir - Vikingur 2:2

ZAMBIA: Super League

15:00Buildcon - Indeni 0:0
15:00Lumwana Radiants - Kitwe United 1:1

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.WynikiNaZywo.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona WynikiNaZywo.pl z powodów technicznych.