REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Wszystkie mecze

EUROPA: Liga Mistrzów - Kwalifikacje

18:00Flora (Est) - Legia Warszawa (Pol) -:-
18:00HJK (Fin) - Malmo FF (Swe) -:-
18:00Omonia (Cyp) - Dinamo Zagrzeb (Cro) -:-
19:00Zalgiris (Ltu) - Ferencvaros (Hun) -:-

EUROPA: Liga Konferencji Europy - Kwalifikacje

17:45Inter Escaldes (And) - Teuta (Alb) -:-
20:00Buducnost (Mne) - HB Torshavn (Fai) -:-
20:00Hibernians (Mlt) - Folgore (San) -:-

ŚWIAT: Igrzyska olimpijskie - Kobiety

10:00Nowa Zelandia K - Szwecja K -:-
10:00USA K - Australia K -:-
13:00Chile K - Japonia K -:-
13:00Kanada K - Wielka Brytania K -:-
13:30Brazylia K - Zambia K -:-
13:30Holandia K - Chiny K -:-

ALGIERIA: Dywizja 1

18:45Belouizdad - Bordj Bou Arreridj -:-
18:45Constantine - Medea -:-
18:45Magra - USM Algier -:-
18:45Paradou - Oran -:-
18:45Skikda - Bel Abbes -:-
18:45Tlemcen - Mlila -:-
19:00Relizane - Hussein Dey -:-
22:00Biskra - Saoura -:-
22:00Chlef - Setif -:-
22:00JS Kabylie - MC Algier -:-

ARGENTYNA: Liga Profesional

76'Talleres Cordoba - Arsenal Sarandi 1:0
01:15Argentinos Jrs - Newells Old Boys -:-
21:30Huracan - Colon -:-
23:45Aldosivi - Racing Club -:-

AUSTRALIA: NPL South Australian

12:00Campbelltown City - Sturt Lions -:-

AUSTRALIA: Australia Brisbane Premier League

12:30Brisbane K. - Toowong -:-
12:30Gravatt - Univ. of Queensland -:-
12:30The Gap - Centenary Stormers -:-

AUSTRIA: Regionalliga West - Salzburg

18:30Saalfelden - Grodig -:-

AUSTRIA: Regionalliga West - Vorarlberg

18:30Rotenberg - Wolfurt -:-

AUSTRIA: ÖFB Cup

19:00Johann - Dornbirn -:-
20:00ASV Siegendorf - St. Jakob/Ros -:-

BELGIA: Jupiler League

20:00Beerschot VA - Cercle Brugge 0:1

BOLIWIA: Division Profesional

22'J. Wilstermann - Blooming 1:0
02:30Oriente Petrolero - Aurora -:-

BRAZYLIA: Serie A

76'Juventude - Chapecoense-SC 1:0
01:00Cuiaba - Corinthians -:-

BRAZYLIA: Copa do Brasil

00:15Criciuma - Fluminense -:-

BRAZYLIA: Brasileiro U20

21:30Corinthians U20 - Fluminense U20 -:-

CHILE: Primera B

18:30Coquimbo - D. Puerto Montt -:-

CHINY: Super Liga - pierwsza runda

12:00Chongqing Liangjiang Athletic - Guangzhou City -:-
12:00Qingdao FC - Shenzhen -:-
14:00Guangzhou FC - Shandong Taishan -:-
14:00Henan Songshan Longmen - Cangzhou -:-

CHINY: Liga Jia

10:30Chengdu Rongcheng - Zibo Cuju -:-
13:35Meizhou Hakka - Nantong Zhiyun -:-
13:35Suzhou Dongwu - Kunshan -:-
14:00Jiangxi Beidamen - Shaanxi Changan -:-

CHINY: Liga Yi

09:30Dongguan Guanlian - Kunming Zheng He Shipman -:-
09:30Hebei Kungfu - Dandong Tengyue -:-
09:30Hebei Zhuoao - Chiny U20 -:-
09:30Inner Mongolia - Guangxi Pingguo Haliao -:-
09:30Shaanxi Beyond - Qingdao Manatee -:-
09:30Shanxi Longjin - Hubei Istar -:-
09:30Xian Wolves - Shaoxing Keqiao Yuejia -:-
09:30Yichun Grand Tiger - Wuxi Wugou -:-
10:00Hunan Billows - Sichuan Minzu -:-
10:00Shanghai Jiading Huilong - Qingdao Red Lions -:-
10:00Xiamen Egret Island - Qingdao Youth Island -:-
10:00Yanbian Longding - Quanzhou Yaxin -:-

DANIA: 1st Division

19:00Esbjerg - Vendsyssel 0:1

EKWADOR: Liga Pro - druga runda

02:00Delfin - Tecnico U. -:-

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa B

17:30HJS Akatemia - EPS -:-

FINLANDIA: Kansallinen Liiga Women

18:00Ilves K - HPS K -:-

ISLANDIA: Inkasso-deildin

20:00Thor Akureyri - Fram -:-

ISLANDIA: Urvalsdeild Women

21:15Throttur K - Keflavik K -:-

JAPONIA: J1 League

12:00G-Osaka - Oita -:-

KAMBODŻA: C-League

10:30Boeung Ket - Police Commissary -:-

KOLUMBIA: Primera A - Clausura

03:05Pereira - Petrolera -:-

LIBIA: Pierwsza Liga

17:00Al Tahaddi - Al Hilal -:-
17:30Al Shat - Al Madina -:-
19:00Al Ahly Benghazi - Khaleej Sirte -:-
17:00Al Taawun - Al Sadaqa -:-
17:00Al-Anwar - Ngom Ajdabiya -:-
17:00Al-Nasr - Shabaab Al Jabal -:-
17:30Asswehly - Al Ittihad -:-
17:30Mahalla Tripoli - Al Wehda -:-

MALEZJA: Super Liga

15:00Perak - Kuala Lumpur City -:-
15:00PrzełożonePetaling Jaya CFC - Kedah -:-

MALEZJA: Pierwsza Liga

15:00Skuad Projek - Selangor 2 -:-
15:00Terengganu 2 - Negeri Sembilan -:-

MAROKO: Botola Pro

20:30FUS Rabat - Chabab Mohammedia -:-
20:30Moghreb Tetouan - Berkane -:-
20:30Renaissance Zemamra - Rapide Oued Zem -:-
20:30Youssoufia Berrechid - Tanger -:-

MEKSYK: Liga MX - Apertura

03:00Cruz Azul - Mazatlan FC -:-

MEKSYK: Liga de Expansion MX - Apertura

00:00Tlaxcala - Dorados -:-

MEKSYK: Liga MX U20 - Apertura

16:00Cruz Azul U20 - Mazatlan U20 1:1

MEKSYK: Liga MX Women - Apertura

37'Necaxa K - Pachuca K 0:0
02:00Leon K - Tigres K -:-
04:00Tijuana K - Toluca K -:-

NIEMCY: Regionalliga Nordost

18:30Jena - Altglienicke -:-
19:00Auerbach - Berliner AK 07 -:-
19:00Babelsberg - Chemnitzer -:-
19:00TB Berlin - Furstenwalde -:-

NIEMCY: Regionalliga Bayern

18:001. FC Nürnberg II - Unterhaching -:-
18:30Aubstadt - SpVgg Bayreuth -:-
18:30Eichstatt - Memmingen -:-
18:30Furth II - Schweinfurt -:-
18:30Rain/Lech - Aschaffenburg -:-
19:00Augsburg II - Schalding -:-
19:00Burghausen - Rosenheim -:-
19:00Eltersdorf - Bayern Monachium II -:-
19:00Heimstetten - Pipinsried -:-
19:00Illertissen - Buchbach -:-

NIEMCY: Oberliga Bayern Nord

18:30Karlburg - Grossbardorf -:-
18:30Neumarkt - Seligenporten -:-
19:00Bamberg - Bayern Hof -:-

PARAGWAJ: Primera Division - Clausura

01:0012 de Octubre - Olimpia Asuncion -:-

PARAGWAJ: Division Intermedia

01:00San Lorenzo - Independiente F.B.C. -:-

ROSJA: Liga Juniorów

11:00Konoplev Academy U19 - Din. Moskwa U19 -:-
11:00Ufa U19 - Sp. Moskwa U19 -:-
13:00Kazań U19 - Ural U19 -:-
13:00Samara U19 - Nizhny Novgorod U19 -:-
15:00UOR U19 - Arsienał Tuła U19 -:-
16:00Akhmat Grozny U19 - Soczi U19 -:-
16:00CSKA Moskwa U19 - FK Strogino Moscow U19 -:-
17:00Lok. Moskwa U19 - Chertanovo M. U19 -:-
18:00Krasnodar U19 - FK Rostów U19 -:-
18:00Zenit U19 - Khimki U19 -:-

SZKOCJA: Lowland League

20:45Berwick - East Stirlingshire -:-
20:45Bonnyrigg Rose - Broomhill -:-
20:45East Kilbride - Caledonian Braves -:-
20:45Edinburgh University - Bo'ness United -:-
20:45Gala Fairydean - Spartans -:-
20:45Rangers B - Civil Service Strollers -:-

SZWECJA: Superettan

19:00Helsingborg - Falkenbergs -:-
19:00Östers - Jonkopings -:-

ŚWIAT: Mecze towarzyskie

11:45Tanzania U23 - Sudan Południowy U23 -:-
14:00Burundi U23 - Kenia U23 -:-

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

16:00Rustavi (Geo) - Tbilisi City (Geo) -:-
20:45Highworth (Eng) - Brimscombe & Thrupp (Eng) -:-
12:00Genk (Bel) - RWDM (Bel) -:-
14:00Cartagena (Esp) - Al Nasr (Uae) -:-
14:00Exeter (Eng) - Bristol City (Eng) -:-
17:00Tabor Sezana (Slo) - Fenerbahce (Tur) -:-
17:00Torino (Ita) - Al-Fateh (Sau) -:-
17:20BK Frem (Den) - Helsingor (Den) -:-
17:30Kassel (Ger) - Baunatal (Ger) -:-
17:30Rabotnicki (Mkd) - Gjilani (Kos) -:-
18:00Annecy (Fra) - Besancon (Fra) -:-
18:00Besiktas (Tur) - Basaksehir (Tur) -:-
18:00Vannes (Fra) - Stade Briochin (Fra) -:-
18:30Bourg en Bresse (Fra) - Nyonnais (Sui) -:-
18:30Karlslunde (Den) - FA 2000 (Den) -:-
18:30Lazio (Ita) - Padova (Ita) -:-
18:30Plabennec (Fra) - Concarneau (Fra) -:-
18:45Oxford Utd (Eng) - Peterborough (Eng) -:-
19:00Breda (Ned) - Almere (Ned) -:-
19:00Cadiz (Esp) - Las Palmas (Esp) -:-
19:00Crystal Palace (Eng) - Charlton (Eng) -:-
19:00De Treffers (Ned) - Graafschap (Ned) -:-
19:00FSV Frankfurt (Ger) - Siegen (Ger) -:-
19:00Granada (Esp) - Espanyol (Esp) -:-
19:00Levante (Esp) - Atromitos (Gre) -:-
19:00Patro Eisden (Bel) - Maastricht (Ned) -:-
19:00Plymouth (Eng) - Bristol City (Eng) -:-
19:00Rijnsburgse Boys (Ned) - Telstar (Ned) -:-
20:00Brackley Town (Eng) - Northampton (Eng) -:-
20:00Cambridge Utd (Eng) - QPR (Eng) -:-
20:00Cardiff (Wal) - Southampton (Eng) -:-
20:00Fleetwood (Eng) - Huddersfield (Eng) -:-
20:00Gillingham FC (Eng) - Millwall (Eng) -:-
20:00Havant & W (Eng) - Bristol Rovers (Eng) -:-
20:00Manchester City (Eng) - Preston (Eng) -:-
20:00Mansfield (Eng) - Coventry (Eng) -:-
20:00Oldham (Eng) - Crewe (Eng) -:-
20:00Rotherham (Eng) - Newcastle (Eng) -:-
20:00Sevilla (Esp) - PSG (Fra) -:-
20:00Tranmere (Eng) - Sunderland (Eng) -:-
20:00York (Eng) - Middlesbrough (Eng) -:-
20:30OdwołaneBarnet (Eng) - Swindon (Eng) -:-
20:30Chesham (Eng) - Wealdstone (Eng) -:-
20:30Chorley (Eng) - Bolton (Eng) -:-
20:30Cliftonville (Nir) - Ards (Nir) -:-
20:30Clipstone (Eng) - Matlock (Eng) -:-
20:30Darlington (Eng) - Harrogate (Eng) -:-
20:30Dartford (Eng) - Sutton (Eng) -:-
20:30Enfield Town (Eng) - Boreham Wood (Eng) -:-
20:30Guiseley (Eng) - Leeds (Eng) -:-
20:30Hungerford (Eng) - Cheltenham (Eng) -:-
20:30Port Vale (Eng) - Sheffield Wed (Eng) -:-
20:30Scunthorpe (Eng) - Lincoln (Eng) -:-
20:30Stourbridge (Eng) - Solihull Moors (Eng) -:-
20:30Walsall (Eng) - West Brom (Eng) -:-
20:30Warrington (Eng) - Accrington (Eng) -:-
20:30Wigan (Eng) - Stoke (Eng) -:-
20:30Wimborne (Eng) - Eastleigh (Eng) -:-
20:30Woking (Eng) - Wimbledon (Eng) -:-
20:30Worthing (Eng) - Welling (Eng) -:-
20:40Baffins Milton Rovers (Eng) - Dorking (Eng) -:-
20:45Alfreton (Eng) - Burton (Eng) -:-
20:45Blackpool (Eng) - Burnley (Eng) -:-
20:45Boston Utd (Eng) - Notts County (Eng) -:-
20:45Bournemouth (Eng) - Chelsea (Eng) -:-
20:45Brightlingsea (Eng) - Coggeshall Town (Eng) -:-
20:45Chatham (Eng) - Maidstone (Eng) -:-
20:45Colchester (Eng) - Ipswich (Eng) -:-
20:45Curzon Ashton (Eng) - Salford (Eng) -:-
20:45Farsley (Eng) - Halifax (Eng) -:-
20:45Great Wakering (Eng) - Dagenham & Red. (Eng) -:-
20:45Haringey (Eng) - Aldershot (Eng) -:-
20:45Nantwich (Eng) - Altrincham (Eng) -:-
20:45Peterborough Sports (Eng) - Cambridge City (Eng) -:-
20:45Southport (Eng) - Marine (Eng) -:-
20:45Stafford (Eng) - Hednesford (Eng) -:-
20:45Stevenage (Eng) - Watford (Eng) -:-
20:45Tamworth (Eng) - Halesowen (Eng) -:-
20:45Torquay (Eng) - Truro (Eng) -:-
20:45Trafford (Eng) - Chester (Eng) -:-
21:00Armagh (Nir) - Warrenpoint (Nir) -:-
21:00Skelmersdale (Eng) - Prescot (Eng) -:-

ŚWIAT: Klubowe towarzyskie - Kobiety

18:00Sand K (Ger) - Freiburg K (Ger) -:-

WALIA: Cymru North

20:30Conwy Borough - Gresford -:-
20:30Guilsfield - Buckley -:-
20:30Holyhead - Colwyn Bay -:-
20:30Holywell - Ruthin -:-
20:30Llanidloes - Llanrhaeadr -:-
20:30Penrhyncoch - Bangor City -:-
20:30Prestatyn - Llandudno -:-
20:45Airbus - Llangefni -:-

WALIA: Cymru South

20:00Trefelin - Undy -:-
20:30Afan Lido - Swansea University -:-
20:30Ammanford - Briton Ferry -:-
20:30Cambrian & Clydach - Port Talbot -:-
20:30Carmarthen - Llantwit Major -:-
20:30Goytre United - Cwmbran Celtic -:-
20:30Risca - Llanelli -:-
20:45Pontypridd - Taffs Well -:-

WENEZUELA: Primera Division - pierwsza runda

01:00Dep. Tachira - Hermanos Colmenares -:-

WYSPY OWCZE: Premier League

20:0007 Vestur Sorvagur - Streymur -:-
20:00Vikingur - Runavik -:-

WYSPY OWCZE: 1. Deild

16:00Streymur 2 - FC Suduroy -:-
18:00Argir - Klaksvik 2 -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.WynikiNaZywo.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona WynikiNaZywo.pl z powodów technicznych.