REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Wszystkie mecze

AFRYKA: CAF Liga Mistrzów - Play Offy

21:00MC Algier - Wydad -:-

AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Libertadores

46'Velez Sarsfield (Arg) - LDU Quito (Ecu) 1:0
02:00Always Ready (Bol) - Olimpia Asuncion (Par) -:-
02:00America De Cali (Col) - Atletico-MG (Bra) -:-

AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Sudamericana - Runda grupowa

45+'Aragua (Ven) - La Equidad (Col) 1:1
PrzerwaGremio (Bra) - Lanus (Arg) 2:1
PrzerwaGuabira (Bol) - Bahia (Bra) 0:0
02:30Aucas (Ecu) - Melgar (Per) -:-
02:30Libertad (Par) - Newells Old Boys (Arg) -:-
02:30Penarol (Uru) - Corinthians (Bra) -:-
02:30River Plate (Par) - Huancayo (Per) -:-

ANGLIA: Premier League

21:00Newcastle - Manchester City -:-

ANGLIA: Professional Development League - Play Offy

14:00Bristol City U23 - Birmingham U23 -:-

ANGLIA: Akademicy U18

14:00Leicester U18 - Tottenham U18 -:-

ANGLIA: FA Youth Cup

19:00Aston Villa U18 - West Brom U18 -:-

ARABIA SAUDYJSKA: Pierwsza liga

17:50Al-Ettifaq - Al Shabab -:-
18:15Al-Faysaly - Abha -:-
18:20Al Ain - Al Nasr Riyadh -:-
20:00Al Ahli SC - Al Qadisiya -:-
20:00Al-Hilal - Al Batin -:-

ARGENTYNA: Primera Nacional

02:10Atl. Rafaela - Tristan Suarez -:-
22:10Chacarita Juniors - Temperley -:-

ARGENTYNA: Primera B - Apertura

20:30Talleres (R.E) - Colegiales -:-

ARMENIA: Pierwsza Liga

10:00Lori - Pyunik 0:3
15:00OdwołaneAlashkert - Gandzasar -:-

ARMENIA: First League

14:30BKMA - Lernayin Artsakh -:-

AUSTRALIA: A-League

11:05Macarthur FC - Melbourne Victory -:-

AUSTRALIA: NPL NSW

11:00Druitt Town Rangers - Manly Utd -:-

AUSTRALIA: NPL Victoria

11:45Port Melbourne Sharks - Green Gully -:-
12:30Bentleigh - Melbourne Knights -:-

AUSTRALIA: Australia Brisbane Premier League

12:30Brisbane K. - Toowong -:-

AZERBEJDŻAN: Premier Liga

15:00Gabala - Sabah Baku -:-
17:00Qarabag - Keshla -:-
17:00Sumqayit - Neftci Baku -:-
17:00Zira - Sabail -:-

AZJA: Puchar AFC

14:00Nasaf Qarshi (Uzb) - Alay Osh (Kgz) -:-
16:00Ahal (Tkm) - Ravshan (Taj) -:-
18:05Altyn Asyr (Tkm) - Khujand (Taj) -:-
18:05PrzełożoneBashundara Kings (Ban) - Maziya (Mdv) -:-

BELGIA: Super League Women - Runda przegranych

20:00Charleroi K - Femina Woluwe K -:-
20:30Genk K - Zulte Waregem K -:-

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha

17:00Sputnik - Sławija Mozyrz -:-
19:00Dynamo Mińsk - Smorgonie -:-

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja liha Rezerwa

12:30BATE 2 - Ruch Brześć 2 -:-
13:00FK Witebsk 2 - Eniergietyk-BDU 2 -:-
13:00Neman 2 - Shakhter Soligorsk 2 -:-
16:00Żodzino 2 - Isloch 2 -:-

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha Kobiety

14:00Dynamo Mińsk K - FC Gomel K -:-
15:00Bobruichanka K - Dynamo Brześć K -:-
16:00Dnepr Mogilev K - Minsk FK K -:-

BRAZYLIA: Campeonato Matogrossense - Play Offy

21:00Nova Mutum - Acao 2:3pen

BRAZYLIA: Campeonato Paulista - Play Offy

00:30Bragantino - Palmeiras -:-

BRAZYLIA: Campeonato Paulista - Troféu Interior - Play Offy

02:00Ponte Preta - Botafogo SP -:-

BRAZYLIA: Campeonato Potiguar - druga runda

01:30ABC - Palmeira da Una -:-

BRAZYLIA: Campeonato Roraimense - Pierwsza runda - play off

23:00Sao Raimundo RR - Nautico FC -:-

BRAZYLIA: Campeonato Sul-Matogrossense - druga runda

21:00Aquidauanense - Uniao -:-

BRAZYLIA: Copa do Brasil U20

00:00Vasco U20 - Internacional U20 -:-

BRAZYLIA: Brasileiro Women

3'Sao Jose K - Corinthians K 0:1

BUŁGARIA: Parva Liga - Grupa spadkowa

16:30Etar - Botev Vratsa -:-
19:00Montana - Slavia Sofia -:-

BUŁGARIA: Vtora liga

18:00Pirin Blagoevgrad - Strumska Slava -:-

BURUNDI: Primus League

13:30Atletico Olympic - Kayanza -:-
16:00Muzinga - Bujumbura C. -:-

CHINY: Super Liga - pierwsza runda

12:00Shenzhen - Shandong Taishan -:-
14:00Guangzhou City - Cangzhou -:-

CHINY: Liga Jia - pierwsza runda

10:00Meizhou Hakka - Sichuan Jiuniu -:-
12:00Shaanxi Changan - Zibo Cuju -:-

CHINY: Super League Women

08:15Changchun Dazhong K - Shanghai RCB K -:-
08:15Henan Songshan Longmen K - Zhejiang K -:-
10:00Wuhan Jiangda K - Beijing Beikong K -:-
10:30Guangdong Meizhou K - Jiangsu Suning K -:-
10:30Shandong SL K - Sichuan K -:-

CZARNOGÓRA: Pierwsza Czarnogórska Liga

20:00Decic - FK Podgorica -:-
20:00Iskra - Buducnost -:-
20:00Jezero - OFK Petrovac -:-
20:00Rudar - Sutjeska -:-
20:00Zeta - Titograd -:-

CZECHY: 1. Liga

20:00Liberec - Brno -:-

CZECHY: Dywizja 2

17:00Jihlava - Zizkov -:-

DANIA: Superliga - Grupa spadkowa

19:00Vejle - Odense -:-

DANIA: 1st Division - Grupa spadkowa

19:00Kolding - Hobro -:-

DANIA: 2nd Division - Group 2

19:00Hellerup - Naestved -:-

DOMINIKANA: LDF

23:00San Cristobal - Atletico Pantoja 2:1

DR KONGO: Ligue 1

16:30St Eloi Lupopo - Simba -:-

EGIPT: Pierwsza liga

17:00Ismaily - Aswan SC -:-
17:00National Bank Egypt - Arab Contractors -:-
19:00Ghazl El Mahallah - El Masry -:-
21:00Zamalek - Enppi -:-

EKWADOR: Serie B

02:00Atl. Porteno - Ind. Juniors -:-

FINLANDIA: Veikkausliiga

17:30Haka - KTP -:-
17:30Honka - Inter Turku -:-
17:30KuPS - Mariehamn -:-

HAITI: Championnat National - Serie de Cloture

23:00Racing Haitien - Real du Cap -:-
00:00Fica - Arcahaie -:-
00:00Tempete - Ouanaminthe -:-

HISZPANIA: LaLiga2

21:00Espanyol - Cartagena -:-

HOLANDIA: Eredivisie - Kobiety - Grupa mistrzowska

20:00PSV K - Den Haag K -:-
20:00Twente K - Ajax K -:-

HOLANDIA: Eredivisie - Kobiety - Grupa spadkowa

19:30PEC Zwolle K - Excelsior K -:-
19:30VV Alkmaar K - Heerenveen K -:-

IRAN: Persian Gulf Pro League

15:25Gol Gohar - Zob Ahan -:-
15:30Nassaji Mazandaran - Foolad -:-
15:45Aluminium Arak - Shahr Khodrou -:-
16:00Tractor-Sazi - Sanat-Naft -:-
17:00Persepolis - Esteghlal F.C. -:-

IRAN: Division 1

15:45Baderan Tehran - Gol Reyhan Alborz -:-
15:45Khooshe Talaee - Astara -:-
15:45Qashqai Shiraz - Fajr Sepasi -:-
15:45Rayka Babol - Esteghlal Khuzestan -:-
17:20Arman Gohar - Kheybar Khorramabad -:-
17:45Pars Janoobi Jam - Havadar SC -:-
18:00Esteghlal Molasani - Navad Urmia -:-

IRLANDIA: Premier Division

18:45Finn Harps - Dundalk -:-
20:45Drogheda - St. Patricks -:-

IRLANDIA: Dywizja 1

20:30Bray - Cabinteely -:-
20:45Galway - Wexford -:-
20:45Treaty United - Athlone -:-
20:45UC Dublin - Cork City -:-

IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership - Grupa spadkowa

20:30Glenavon - Warrenpoint -:-

ISLANDIA: Inkasso-deildin

20:00Vestmannaeyjar - Fram -:-
21:15Fjolnir - Grotta -:-
21:15Kordrengir - Selfoss -:-
21:15Olafsvik - Afturelding -:-

ISLANDIA: Division 2

21:15Kari - KV Reykjavik -:-

IZRAEL: Liga Alef North - Grupa spadkowa

14:30Hapoel Bnei Zalfa - Ironi Baka -:-
14:30Ironi Tiberias - Hapoel Bnei Faradis -:-
14:30M. Tzur Shalom - Hapoel Kafr Kanna -:-
14:30Shapira - H. Migdal HaEmek -:-
16:00Daburiya Osama - Tayibe -:-

IZRAEL: Liga Alef South - Grupa spadkowa

14:00Ironi Or Yehuda - Hapoel Azor -:-
14:00SC Dimona - H. Bnei Lod -:-

JORDANIA: Pierwsza Liga

17:00Al Wehdat - Al Salt -:-
19:30Al Buqaa - Aqaba -:-
19:30Al-Faisaly Amman - Al Jazeera Amman -:-

KATAR: Emir Cup

15:00PrzełożoneAl-Rayyan - Al-Sadd -:-

KAZACHSTAN: Pierwsza liga

10:00Szachtar K. - Turan -:-
12:00FK Akzhayik - K. Almaty -:-
14:00Aktobe - Kaisar -:-
16:00FC Astana - Zhetysu -:-

KENIA: Premier League

14:00Kariobangi Sharks - Kakamega Homeboyz -:-
14:00PrzełożoneNairobi City - Wazito -:-
14:00PrzełożoneUlinzi Stars - Tusker -:-

KOLUMBIA: Primera A - Apertura - Play Offy

22:00Dep. Cali - Tolima -:-

KOSTARYKA: Primera División - Clausura

23:00ADR Jicaral - Cartagines 1:0
23:00Alajuelense - Guadalupe 0:0
23:00Herediano - Limon 2:0
23:00San Carlos - Saprissa 2:0
23:00Santos DG - Grecia 2:2
23:00Zeledon - Sporting San Jose 3:1

KUWEJT: Pierwsza Liga - Grupa mistrzowska

19:20Al Arabi - Al Sahel -:-
19:20Al Naser - Al Kuwait -:-
19:20Al Qadisiya - Kazma SC -:-
19:20Al Salmiya - Khaitan -:-
19:20Al Shabab - Al-Fahaheel -:-

KUWEJT: Division 1

16:45Al Jahra - Al Tadamon -:-
16:45Yarmouk - Burgan -:-

LITWA: A Lyga

17:00Zalgiris - FK Panevezys -:-
18:00Nevezis Kedainiai - Hegelmann Litauen -:-
19:00Dainava Alytus - Riteriai -:-

LITWA: I Lyga

17:00Silas - Banga 2 -:-
17:00Suduva 2 - BFA Vilnius -:-
18:00Jonava - Atmosfera -:-

ŁOTWA: Optibet Virsliga

16:00BFC Daugavpils - Noah -:-
17:00FK Liepaja - RFS -:-
17:00Ventspils - Valmiera -:-

MALAWI: Super League

14:30Red Lions - TN Stars -:-

MALI: Premiere Division

19:00AS Police - ASOM -:-
21:00Yeelen - Korofina -:-

MEKSYK: Liga MX - Clausura - Play Offy

02:00Pachuca - Club America -:-
04:05Santos Laguna - Monterrey -:-

MEKSYK: Liga MX Women - Clausura - Play Offy

00:00Atlas K - Guadalajara K -:-

NIEMCY: 3. Liga

19:00Saarbrucken - Meppen -:-

NIGERIA: NNL

17:00PrzełożoneEFCC - Oyah Sports -:-
17:00FC Zamfara - Road Safety -:-
17:00Joy Cometh - Bayelsa -:-
17:00PrzełożoneOne Rocket - Bendel -:-

NIKARAGUA: Liga Primera - Clausura - Zwycięzcy

03:00Managua FC - Esteli -:-

PARAGWAJ: Division Intermedia

23:00San Lorenzo - Deportivo Santani -:-

POLSKA: Fortuna 1 Liga

20:40Arka Gdynia - Resovia Rzeszów -:-

POLSKA: III Liga - Grupa I - Grupa spadkowa

19:00Broń Radom - Pelikan Łowicz -:-

POLSKA: III Liga - Grupa II - Grupa spadkowa

17:00Nielba Wągrowiec - Kotwica Kołobrzeg -:-

PORTUGALIA: Primeira Liga

20:00Ferreira - Gil Vicente -:-
22:15Braga - Moreirense -:-

PORTUGALIA: Liga Portugal 2

17:30Oliveirense - Academico Viseu -:-

PORTUGALIA: Campeonato de Portugal - Grupa - awans

21:30Leiria - Torreense -:-

ROSJA: PFL - Group 3

12:00Chimki 2 - F. Woroneż 2 -:-

ROSJA: Supreme Division Women

14:00FK Rostów K - Zenit K -:-
15:00Krasnodar K - Jenisej K -:-
17:00Riazań K - Chertanovo M. K -:-

RUMUNIA: Liga 1 - Grupa mistrzowska

16:30Academica Clinceni - Botosani -:-

RUMUNIA: Liga 1 - Grupa spadkowa

19:30Chindia Targoviste - Viitorul Constanta -:-

RWANDA: Premier League

12:30Rayon Sport - Kiyovu -:-
15:00APR - Muhanga -:-
15:00Rutsiro - Gasogi United -:-
15:30Bugesera FC - Gorilla -:-

SERBIA: Super Liga

16:00Radnik - TSC Backa Topola -:-
16:00Vojvodina - Sp. Subotica -:-
18:05Backa - Crvena zvezda -:-

SERBIA: Prva Liga

17:00Trayal Krusevac - Zarkovo -:-

SERBIA: Srpska Liga - Belgrade

16:30TEK Sloga - Batajnica -:-
17:00Brodarac - Stepojevac Vaga -:-

SZWAJCARIA: Challenge League

20:00Kriens - Winterthur -:-
20:00Lausanne Ouchy - Wil -:-
20:00Schaffhausen - Chiasso -:-
20:00Thun - Aarau -:-
20:00Xamax - Grasshoppers -:-

SZWECJA: Dywizja 1 - Södra

19:00Lindome - Utsiktens -:-

SZWECJA: Allsvenskan - Kobiety

19:00Vaxjo DFF K - Rosengard K -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

15:00Gwambina - JKT Tanzania -:-

UGANDA: Premier League

15:00Myda - Busoga -:-

UKRAINA: Druha Liga

15:00Dunaivtsi - Dinaz Vyshgorod -:-
16:00Dnipro Cherkasy - Yarud Mariupol -:-

USA: MLS

02:00DC United - Chicago Fire -:-

USA: USL Championship

04:00Tacoma Defiance - San Diego Loyal -:-

UZBEKISTAN: Super League

15:55AGMK - Bunyodkor -:-

WENEZUELA: Primera Division - pierwsza runda

23:00Yaracuyanos - Carabobo 1:2
01:15Portuguesa - Trujillanos -:-
22:00Caracas - Monagas -:-
00:15Hermanos Colmenares - Zulia -:-

WIETNAM: V.League 2

17:00Long An - TTBD Phu Dong -:-

WŁOCHY: Primavera 1

15:00Torino U19 - AS Roma U19 -:-

WŁOCHY: Primavera 2

15:00Cosenza U19 - Crotone U19 -:-
15:00Napoli U19 - Lecce U19 -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.WynikiNaZywo.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona WynikiNaZywo.pl z powodów technicznych.