Piłka nożna » Dzisiaj » Wszystkie mecze
Obstawiaj z komórki w Fortuna!
FRANCJA: Ligue 1
21:00Lille - Lens -:-HISZPANIA: LaLiga
21:00Cadiz - Granada -:-AFRYKA: CAF Liga Mistrzów - Play Offy
19:00Simba - Al Ahly -:-ALBANIA: Super Liga
15:00Egnatia - Kukesi -:-19:00Tirana - Teuta -:-
19:00Vllaznia - Erzeni -:-
ALGIERIA: Puchar Algierii
22:00Annaba - Constantine -:-22:00Belouizdad - Olympique Akbou -:-
22:00Biskra - Oran -:-
22:00Mostaganem - Hussein Dey -:-
AMERYKA POŁUDNIOWA: South American Championship Kobiety U17 - Grupa finałowa
00:30Ekwador U17 K - Paragwaj U17 K 1:0ANGLIA: Championship
13:30Bristol City - Leicester -:-14:00Millwall - West Brom -:-
16:00Cardiff - Sunderland -:-
16:00Huddersfield - Coventry -:-
16:00Hull - Stoke -:-
16:00Norwich - Plymouth -:-
16:00Preston - Rotherham -:-
16:00QPR - Birmingham -:-
16:00Sheffield Wed - Swansea -:-
16:00Southampton - Middlesbrough -:-
18:30Blackburn - Ipswich -:-
21:00Watford - Leeds -:-
ANGLIA: League One
16:00Barnsley - Cambridge Utd -:-16:00Derby - Blackpool -:-
16:00Exeter - Charlton -:-
16:00Fleetwood - Cheltenham -:-
16:00Lincoln - Leyton Orient -:-
16:00Peterborough - Carlisle -:-
16:00Port Vale - Bristol Rovers -:-
16:00Reading - Northampton -:-
16:00Shrewsbury - Oxford Utd -:-
16:00Stevenage - Bolton -:-
16:00Wigan - Burton -:-
16:00Wycombe - Portsmouth -:-
ANGLIA: League Two
16:00Accrington - Morecambe -:-16:00Barrow - Grimsby -:-
16:00Bradford City - Tranmere -:-
16:00Colchester - Newport -:-
16:00Crawley - Doncaster -:-
16:00Forest Green - Stockport -:-
16:00Gillingham FC - Crewe -:-
16:00Milton Keynes - Walsall -:-
16:00Salford - Sutton -:-
16:00Swindon - Notts County -:-
16:00Wimbledon - Harrogate -:-
16:00Wrexham - Mansfield -:-
ANGLIA: National League
16:00Boreham Wood - Dagenham & Red. -:-16:00Dorking - Bromley -:-
16:00Ebbsfleet - Southend -:-
16:00Gateshead - Rochdale -:-
16:00Hartlepool - Halifax -:-
16:00Kidderminster - Altrincham -:-
16:00Maidenhead - Aldershot -:-
16:00Oldham - AFC Fylde -:-
16:00Oxford City - Wealdstone -:-
16:00Solihull Moors - Barnet -:-
16:00Woking - Eastleigh -:-
16:00York - Chesterfield -:-
ANGLIA: National League Północ
14:00Gloucester - Brackley Town -:-16:00Alfreton - Rushall -:-
16:00Banbury - Hereford -:-
16:00Blyth - Curzon Ashton -:-
16:00Boston Utd - Peterborough Sports -:-
16:00Buxton - Chester -:-
16:00Darlington - Chorley -:-
16:00Farsley - Southport -:-
16:00Scarborough - Warrington -:-
16:00Scunthorpe - King’s Lynn -:-
16:00South Shields - Spennymoor -:-
16:00Tamworth - Bishop's Stortford -:-
ANGLIA: National League Południe
16:00Bath - Weymouth -:-16:00Chelmsford - Dartford -:-
16:00Eastbourne Boro - Maidstone -:-
16:00Farnborough - Chippenham -:-
16:00Hampton & Richmond - Tonbridge -:-
16:00Havant & W - Worthing -:-
16:00Hemel Hempstead - Aveley -:-
16:00St. Albans - Braintree -:-
16:00Welling - Dover -:-
16:00Weston-super-Mare - Taunton -:-
16:00Yeovil - Torquay -:-
18:00Truro - Slough -:-
ANGLIA: NPL Premier Division
16:00Ashton Utd - Whitby -:-ANGLIA: Southern League Central Division
16:00Hitchin - Needham Market -:-16:00Telford - Redditch -:-
ANGLIA: Southern League South Division
16:00Basingstoke - Gosport -:-16:00Chesham - Hayes & Yeading -:-
16:00Hungerford - Bracknell -:-
16:00Poole - AFC Totton -:-
ANGLIA: Isthmian League Premier Division
16:00Cray Wanderers - Chatham -:-16:00Folkestone - Lewes -:-
16:00Haringey - Hastings -:-
20:45Concord - Carshalton -:-
ANGLIA: Premier League 2
13:00PrzełożoneCrystal Palace U21 - Tottenham U21 -:-ANGLIA: Professional Development League
14:00Burnley U21 - Crewe U21 -:-14:00Charlton U21 - Bournemouth U21 -:-
ANGLIA: Akademicy U18
12:00Middlesbrough U18 - Sunderland U18 -:-ANGOLA: Girabola League
15:00CD Lunda Sul - Bravos do Maquis -:-ARABIA SAUDYJSKA: Pierwsza liga
20:00Al Akhdoud - Al-Raed -:-20:00Al-Ettifaq - Al Ahli SC -:-
20:00Al-Ittihad FC - Al Feiha -:-
20:00Al-Taawon - Al Hazem -:-
20:00Damac - Al Khaleej -:-
ARABIA SAUDYJSKA: Division 1
19:30Al Adalah - Al Taraji -:-19:45Al-Faysaly - Al Kholood -:-
19:45Al-Qaisumah - Al Safa -:-
20:00Al Arabi - Al Qadisiya -:-
20:00Al Jabalain - Ohod -:-
ARGENTYNA: Copa de la Liga Profesional
00:00Rosario - Barracas Central 1:201:00Instituto - Argentinos Jrs 1:2
22:00Defensa y Justicia - Estudiantes -:-
22:00Tigre - Belgrano -:-
00:30Huracan - River Plate -:-
ARGENTYNA: Primera Nacional
19:00Guillermo Brown - Talleres (R.E) -:-23:05Agropecuario - Quilmes -:-
ARGENTYNA: Torneo Federal
01:30San Martin Mendoza - Juventud U.U. 0:022:00Sportivo Estudiantes - Biblioteca Atenas -:-
ARGENTYNA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
19:00Nautico Hacoaj - Social Atletico Television -:-19:30Deportivo Camioneros - Belgrano Zarate -:-
ARGENTYNA: Primera A Women - Apertura
00:00Belgrano K - Gimnasia L.P. K 2:015:00San Lorenzo K - Independiente K -:-
19:00Boca Juniors K - Platense K -:-
ARMENIA: First League
12:00FC Gandzasar - Lernayin Artsakh -:-12:00Nikarm - Ararat 2 -:-
AUSTRALIA: A-League
09:45Adelaide United - Western United -:-AUSTRALIA: A-League Kobiety
07:00Adelaide K - Newcastle K 0:8AUSTRIA: Bundesliga - Grupa spadkowa
19:30Austria Wiedeń - BW Linz -:-AUSTRIA: 2. Liga
18:10Leoben - Kapfenberg -:-18:10St. Polten - Amstetten -:-
20:30Ried - Grazer -:-
AUSTRIA: Liga Regionalna Wschód
19:00Drassburg - Neusiedl -:-19:00Marchfeld - TWL Elektra -:-
19:30Ardagger - Wiener -:-
19:30Kremser - SV Oberwart -:-
19:30Traiskirchen - SK Rapid (Am) -:-
AUSTRIA: Liga Regionalna Centralna
19:00Bad Gleichenberg - Voitsberg -:-19:00Gleisdorf - Wolfsberger (Am) -:-
19:00LASK (Am) - Vocklamarkt -:-
19:00SPG Wels - Deutschlandsberger -:-
19:00Wallern/St Marienkirchen - ASK Klagenfurt -:-
19:00Weiz - Allerheiligen -:-
AUSTRIA: Liga Regionalna Zachód
18:00Motz/Silz - SC Imst -:-18:30Saalfelden - Wolfurt -:-
19:00Schwaz - TSV St. Johann -:-
AUSTRIA: Burgenland
19:30Bad Sauerbrunn - Edelserpentin -:-19:30Leithaprodersdorf - Deutschkreutz -:-
19:30Marz - USVS Rudersdorf -:-
19:30Parndorf - Halbturn -:-
20:00Pinkafeld - Schattendorf -:-
AUSTRIA: Niederosterreich
19:30Ortmann - Schrems -:-19:30SCU Kilb - Langenrohr -:-
19:30Zwettl - Kottingbrunn -:-
20:00Wiener Neustadt - Korneuburg -:-
AUSTRIA: Oberosterreich
18:00Perg - Edelweiss -:-19:00Oedt - Leonfelden -:-
19:00Schallerbach - Micheldorf -:-
AUSTRIA: Salzburg
18:00Grodig - UFC Siezenheim -:-18:00Seekirchen - TSU Bramberg -:-
19:00Adnet - Golling -:-
19:00Burmoos - UFC Hallein -:-
19:00Eugendorf - SAK 1914 -:-
19:00Puch - Union Henndorf -:-
19:30Kuchl - Strasswalchen -:-
AUSTRIA: Steiermark
19:00Koflach - Stadtwerke Bruck/Mur -:-19:00Lafnitz (Am) - Furstenfeld -:-
19:00SV Frauental - Heiligenkreuz -:-
19:00Tillmitsch - Kalsdorf -:-
19:00UFC Fehring - Ilzer SV -:-
AUSTRIA: Tirol
19:00Fugen - Vols -:-19:00Tirol (Am) - SC Kundl -:-
19:30Kitzbuhel - FC Volders -:-
AZERBEJDŻAN: Premier Liga
13:30Gabala - Neftci Baku -:-16:00Kapaz - Qarabag -:-
AZERBEJDŻAN: I Liqa
12:00Zaqatala - Moik Baku -:-13:00Imisli FK - Shamakhi -:-
BANGLADESZ: Premier League
10:15Chittagong Abahani - Bangladesh Police -:-10:15Mohammedan - Fortis -:-
10:15Sheikh Jamal - Sheikh Russel -:-
BELGIA: Jupiler League - Grupa Ligi Konferencji
20:45Gent - St. Liege -:-BELGIA: Challenger Pro League
20:00Beerschot VA - Genk U23 -:-20:00Club Brugge U23 - Dender -:-
BELGIA: Pro League U21
20:00St. Truiden U21 - RFC Liege U21 -:-BELGIA: Super League Women - Runda przegranych
20:30Femina Woluwe K - Waregem K -:-BELGIA: Super League Women - Runda zwycięzców
20:30Genk K - RSC Anderlecht K -:-BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha
15:00Dnepr Mogilev - Arsenal Dzyarzhynsk -:-17:00Dynamo Brześć - Smorgonie -:-
BOLIWIA: Division Profesional - Apertura
01:00Blooming - Aurora 1:000:00PrzełożoneSanta Cruz - The Strongest -:-
BOŚNIA I HERCEGOWINA: WWIN Liga BiH
14:00Igman K. - Sloga Doboj -:-16:00Tuzla City - Sarajevo -:-
20:00Zeljeznicar - Velez Mostar -:-
BOTSWANA: Premier League
15:00Masitoaka - Orapa United -:-15:00Nico United - Jwaneng Galaxy -:-
15:00Tafic FC - Holy Ghost -:-
BRAZYLIA: Amapaense
00:00Sao Paulo AP - Trem 1:3BRAZYLIA: Amazonense - Druga kolejka - Play Offy
00:00Amazonas - Parintins -:-00:00Manaus - Sao Raimundo AM -:-
BRAZYLIA: Mineiro - Od 5 do 8 miejsca
00:30Athletic Club - Pouso Alegre 3:0BRAZYLIA: Paraense - Play Offy
00:00Tuna Luso - Remo 1:2BRAZYLIA: Paulista - Play Offy
01:35Palmeiras - Novorizontino 1:0BRAZYLIA: Catarinense U20
19:00Hercilio Luz U20 - Avai U20 -:-BRAZYLIA: Paranaense U20 - pierwsza runda
19:00Operario U20 - Prudentopolis U20 -:-19:30Cianorte U20 - Arapongas U20 -:-
19:30Hope Internacional U20 - Athletico-PR U20 -:-
19:30Parana S.T.C. U20 - AA Iguacu U20 -:-
BRAZYLIA: Brasileiro Women
20:00Ferroviaria K - Cruzeiro K -:-22:00Atletico-MG K - Flamengo K -:-
23:00Fluminense K - Sao Paulo K -:-
23:00Santos K - Bragantino K -:-
BUŁGARIA: Parva Liga
13:00Pirin Blagoevgrad - Etar -:-15:30Arda - Krumovgrad -:-
18:00Levski - Slavia Sofia -:-
CHILE: Primera División
00:30O'Higgins - Deportes Iquique 0:300:30Cobresal - Palestino -:-
CHILE: Primera B
22:00San Felipe - Limache -:-CHILE: Segunda Division
23:00Arturo Fernandez Vial - Trasandino 4:0CHINY: Super Liga
12:35Shenzhen Xinpengcheng - Cangzhou -:-CHINY: Super League Kobiety
90'Shaanxi Changan K - Yongchuan Chashan K 0:0CHORWACJA: HNL
15:50Istra 1961 - Lok. Zagrzeb -:-18:00Slaven Belupo - Osijek -:-
CHORWACJA: Prva NL
13:45Cibalia - Zrinski Osjecko -:-15:30Solin - Jarun -:-
CHORWACJA: Druga NL
15:30Bjelovar - Grobnican -:-15:30Dragovoljac - Dugo Selo -:-
15:30Kustosija - Jadran LP -:-
15:30Opatija - Zdralovi -:-
18:00Karlovac - Hrvace -:-
CHORWACJA: 1. HNL Women
13:00Hajduk Split K - Dinamo Maksimir K -:-CYPR: Cyta Championship - Grupa spadkowa
18:00Apollon - Zakakiou -:-18:00Doxa - Othellos Athienou -:-
CZAD: Premiere Division - LPFN
15:45Foullah Edifice - Aiglons -:-CZECHY: FNL
18:00Brno - Sparta Praga B -:-18:00Jihlava - Dukla Praga -:-
18:00Opawa - Kromeriz -:-
18:00Przybram - Vlasim -:-
CZECHY: CFL - Group A
10:15Admira Prague - Vltavin -:-10:30Czeskie Budziejowice B - Kraluv Dvur -:-
15:00Hostoun - Povltavska FA -:-
16:30Domazlice - Pilzno B -:-
18:00Pisek - Dukla Praga B -:-
CZECHY: CFL - Group B
10:30Kolin - Jablonec B -:-15:00Banik Most-Sous - Mlada Bolesław B -:-
16:00Velvary - Teplice B -:-
16:30Zivanice - Hradec Kralove B -:-
18:00Usti n. L. - Chlumec nad Cidlinou -:-
CZECHY: MSFL
15:00Blansko - Start Brno -:-15:00Hodonin - Zlinsko -:-
15:00Uhersky Brod - Zlin B -:-
15:30FK Frydek-Mistek - Karwina B -:-
17:00SK Hranice - Bohunice -:-
CZECHY: Dywizja A
14:00Marianske Lazne - Cesky Krumlov -:-16:30Klatovy - Petrin Plzen -:-
CZECHY: Dywizja B
10:00Olympie Brezova - Hrebec -:-10:15Brandys n. Labem - Louny -:-
10:15Meteor Prague - Slany -:-
10:15Neratovice - Chomutov -:-
10:15Ujezd Prague - Steti -:-
14:00Cesky Brod - Ostrov -:-
CZECHY: Dywizja C
10:30Dobrovice - Caslav -:-10:30Spoje Prague - Velke Hamry -:-
16:00Hlinsko - Turnov -:-
CZECHY: Dywizja D
11:00Zdirec n. D. - Velka Bites -:-15:00Lanzhot - Zdar na Sazavou -:-
15:00Lisen B - Velke Mezirici -:-
15:00Slavoj Polna - Pelhrimov -:-
CZECHY: Dywizja E
10:30Slavicin - Batov -:-15:00Holesov - Vsetin -:-
15:00Prerov - Novy Jicin -:-
15:00Skastice - HFK Olomouc -:-
CZECHY: Division F
10:15Vratimov - Havirov -:-14:00Bridlicna - Valasske Mezirici -:-
CZECHY: Jihocesky KP
10:15Mirovice - Trebon -:-15:00Hluboka nad Vltavou - Trebetice -:-
15:00Olesnik - Malse Roudne -:-
CZECHY: Jihomoravsky KP
10:15Kurim - SK Krumvir -:-10:30Svratka Brno - Bystrc -:-
11:00Moravska Slavia - Rajecko -:-
15:00Mutenice - Bosonohy -:-
15:30Boskovice - Letovice - Rajhradice -:-
15:30Kunstat - Ratiskovice -:-
15:30Sparta Brno - Lednice -:-
CZECHY: Moravskoslezsky KP
13:00Dolni Datyne - Kravare -:-13:00Koberice - Cesky Tesin -:-
15:00Orlova - Haj ve Slezsku -:-
CZECHY: Plzensky KP
10:15Petrin Plzen B - Sokol Lhota -:-11:30Kaznejov - Horni Briza -:-
15:00Plzen-Cernice - Rapid Plzen -:-
CZECHY: Prazsky prebor
10:15Branik - Dukla JM -:-10:15Podoli Praha - CAFC -:-
10:30Tempo Prague - Predni Kopanina -:-
10:30Uhrineves - Kralovice -:-
12:30Vysehrad - Kolovraty -:-
15:00Motorlet Prague B - Stresovice -:-
15:30Dolni Chabry - Zlicin -:-
15:30Zizkov B - Treboradice -:-
CZECHY: Stredocesky KP
10:15SK Doksy - Libis -:-14:00Porici n. S. - Dobris -:-
15:00Mnichovohradistsky SK - Tuchlovice -:-
CZECHY: Ustecky KP
10:15Modlany - Krupka -:-10:30Litomericko - Vilemov -:-
10:30Srbice - Nestemice -:-
11:00Zatec - Brna -:-
13:00Probostov - Oldrichov -:-
14:00FK Jilove - Ledvice -:-
CZECHY: Zlinsky KP
15:00Napajedla - Kvasice -:-CZECHY: Liga U19
10:00Liberec U19 - Zlin U19 -:-CZECHY: 2. Liga Women
14:00Lisen K - Teplice K -:-DANIA: Landspokal Cup
16:30Nordsjaelland - Aarhus -:-19:00Silkeborg - Fredericia -:-
DANIA: Elitedivisionen Kobiety - Baraż o utrzymanie
14:00B93 K - Aalborg K -:-DANIA: Elitedivisionen Kobiety - Grupa mistrzowska
15:00Koge K - KoldingQ K -:-DŻIBUTI: Division 1
19:00ASC Hayab - Garde-Cotes -:-21:00Port - CF GR/SIAF -:-
EKWADOR: Liga Pro - pierwsza runda
01:00LDU Quito - Imbabura 5:0ESTONIA: Meistriliiga
13:30Kuressaare - Tallinna Kalev -:-ESTONIA: Meistriliiga Women
13:00Saku Sporting K - Tabasalu K -:-13:00Viimsi JK K - Tallina Kalev K -:-
16:00Flora K - FC Ararat K -:-
18:00Tammeka Tartu K - Polva Lootos K -:-
ETIOPIA: Premier League
14:00Adama City - St. George -:-17:00Hadiya Hossana - Hambericho Durame -:-
FRANCJA: National
19:30Chateauroux - Martigues -:-19:30Cholet - Red Star -:-
19:30Dijon - Nimes -:-
19:30Le Mans - Epinal -:-
19:30Marignane GCB - Versailles -:-
FRANCJA: 1 Dywizja - Kobiety
21:00Paris FC K - Montpellier K -:-GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga
16:00Dila Gori - Iberia 1999 -:-17:00Kolkheti 1913 - Telavi -:-
18:00Dinamo Batumi - Torpedo Kutaisi -:-
GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga 2
16:00Loco. Tbilisi - Shturmi -:-HISZPANIA: LaLiga2
20:30Burgos CF - Espanyol -:-HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 3
17:00Torina - Escobedo -:-17:30Laredo - Vimenor -:-
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 5
11:45UE Tona - Castelldefels -:-12:00Prat - Olot -:-
12:00Vilafranca - Grama -:-
16:00Rapitenca - Mollerussa -:-
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 6
11:30Castellonense - Castellon B -:-17:00Utiel - Ontinyent 1931 -:-
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 7
12:00Tres Cantos - Parla -:-HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 11
17:00Felanitx - Santanyi -:-HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 12
13:00Las Palmas B - Villa Santa Brigida -:-HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 13
12:00Deportiva Minera - UCAM Murcia B -:-HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 14
12:00Fuente de Cantos - Azuaga -:-12:30Olivenza - Jaraiz -:-
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 16
12:00Casalarreina - Alfaro -:-HOLANDIA: Eerste Divisie
20:00Breda - Maastricht -:-20:00De Graafschap - Jong AZ -:-
20:00Den Bosch - Dordrecht -:-
20:00Den Haag - Groningen -:-
20:00Eindhoven - Cambuur -:-
20:00FC Emmen - Jong Ajax -:-
20:00Helmond - Willem II -:-
20:00Telstar - Jong Utrecht -:-
20:00Venlo - Oss -:-
HOLANDIA: Derde Divisie
19:00Kloetinge - Hoek -:-INDIE: I-League 2
11:30Kenkre - Bengaluru Utd -:-11:30SC Bengaluru - United SC -:-
INDONEZJA: Liga 1
14:30Barito Putera - PSIS Semarang -:-14:30Madura United - PSS Sleman -:-
14:30PSM Makassar - Borneo -:-
IRLANDIA: Premier Division
20:45Derry City - Galway -:-20:45Drogheda - St. Patricks -:-
20:45Shamrock Rovers - Bohemians -:-
20:45Shelbourne - Dundalk -:-
20:45Waterford - Sligo Rovers -:-
IRLANDIA: Dywizja 1
20:45Bray - Cobh Ramblers -:-20:45Cork City - Athlone -:-
20:45Kerry - Wexford -:-
20:45Longford - UC Dublin -:-
20:45Treaty United - Finn Harps -:-
IRLANDIA PÓŁNOCNA: Puchar
20:45Glentoran - Linfield -:-ISLANDIA: League Cup Women - Play Offy
14:00Valur K - Breidablik K -:-IZRAEL: 2 Liga
14:00H. Kfar Saba - Nes Tziona -:-14:00Hap. Ramat Gan - Ironi Tiberias -:-
14:00Hapoel Afula - H. Ironi Rishon -:-
14:00Kiryat Shmona - Hapoel Umm al-Fahm -:-
14:00Nof Hagalil - Bnei Yehuda -:-
IZRAEL: Liga Alef North
11:35Ironi Nesher - H. Raanana -:-12:00Hapoel Kaukab - Tzeirey Um El Fahem -:-
12:00M. Nazareth - M. Kiryat Ata-Bialik -:-
12:15Maccabi Nujeidat Ahmad - MS Tira -:-
IZRAEL: Liga Alef South
11:00Ironi Modiin - Nordia Jerusalem -:-11:40SC Dimona - H. Bikat Hayarden -:-
11:45M. Ironi Ashdod - Maccabi Yavne -:-
12:30H. Bnei Lod - H. Herzliya -:-
12:30M. Ironi Kiryat Malachi - H. Marmorek -:-
JAPONIA: J1 League
11:00Verdy - Kyoto -:-JORDANIA: Pierwsza Liga
20:30Al Salt - Sahab -:-KAMERUN: Elite Two - Grupa mistrzowska
13:30Dragon de Yaounde - Eding Sport -:-15:30Tonnerre - Aigle Moungo -:-
KATAR: QSL
19:30Shamal - Al Ahli Doha -:-19:30Umm-Salal - Muaither SC -:-
KIRGISTAN: Premier Liga
58'Aldier - Kara Balta 0:010:30Abdish-Ata - Alay Osh -:-
KOLUMBIA: Primera A - Apertura
23:00Alianza - Tolima -:-KONGO: Ligue 1
15:00CARA Brazzaville - Cheminots -:-15:00Leopard - AS BNG -:-
15:00V. Club Mokanda - Kondzo -:-
18:00Juk - Nathalys -:-
KOREA POŁUDNIOWA: WK League Kobiety
90'Boeun Sangmu K - Incheon Hyundai Steel K 0:011:00Hwacheon K - Sejong Sportstoto K -:-
11:00Seoul K - Gyeongju K -:-
11:00Suwon FC K - Changnyeong K -:-
KUWEJT: Pierwsza Liga - Grupa mistrzowska
19:30Al-Fahaheel - Al Qadisiya -:-LIBAN: Pierwsza Liga - Runda przegranych
13:15Tadamon - Tripoli -:-LITWA: A Lyga
18:00Banga - Dziugas Telsiai -:-LITWA: I Lyga
17:00FK Panevezys 2 - BE1 NFA -:-17:00Siauliai 2 - Neptunas -:-
17:00Żalgiris Kowno 2 - Nevezis Kedainiai -:-
ŁOTWA: Virsliga
15:00Jelgava - Metta/LU -:-ŁOTWA: 1. Liga Women
13:00Rigas K - Iecava K -:-15:00Riga FC K - FK Olaine K -:-
MAKAO: Elite League
12:00Gala - University of Macau -:-14:00Tak Chun Ka I - Hang Sai -:-
MAROKO: Coupe du Trone
23:00Maghreb Fez - Tanger 3:2pen23:00Marrakech - Agadir 1:2
23:00Chabab Mohammedia - Youssoufia Berrechid -:-
23:00Khouribga - Difaa El Jadidi -:-
MAURETANIA: Ligue 1
23:30Ksar - Entou 1:101:30Garde Nationale - Nouakchott King's 1:3
23:30Tevragh-Zeina - Inter Nouakchott -:-
MEKSYK: Liga de Expansion MX - Clausura
02:05Atl. Morelia - Venados 3:404:05Dorados - Atlante 0:3
MEKSYK: Liga Premier Serie A
17:00Correcaminos 2 - Saltillo -:-MEKSYK: Liga Premier Serie B
19:00Dongu - Caja Oblatos -:-00:00Poza Rica - Ayense -:-
MEKSYK: Liga MX U23 - Clausura
16:00Club America U23 - Atl. San Luis U23 -:-17:00Mazatlan FC U23 - Tijuana U23 -:-
MEKSYK: Liga MX Women - Clausura
04:00Monterrey K - Tijuana K 3:122:45Cruz Azul K - Club America K -:-
00:00Queretaro K - Necaxa K -:-
MOŁDAWIA: Super Liga - Grupa spadkowa
14:00Sparta Selemet - Saxan Gagauz Yeri -:-MONGOLIA: Premier League
13:15Bavarians - Khovd -:-NIEMCY: Liga Regionalna Północno-wschodnia
13:00Hertha Berlin II - Lokomotive Leipzig -:-NIEMCY: Oberliga Bremen
13:00BTS Neustadt - Geestemunde -:-PERU: Liga 1 - Apertura
02:00A. Lima - Los Chankas 3:0PERU: Liga Women
16:30UNSAAC K - Dep. Municipal K -:-POLSKA: III Liga - Grupa I
12:00Jagiellonia Białystok II - Unia Skierniewice -:-19:26Broń Radom - Lechia Tomaszów Mazowiecki -:-
POLSKA: III Liga - Grupa II
12:00Pogoń Szczecin II - Błękitni Stargard -:-14:00Unia Solec Kujawski - Świt Skolwin -:-
15:30Wikęd Luzino - Noteć Czarnków -:-
POLSKA: III Liga - Grupa III
13:00Górnik Zabrze II - MKS Kluczbork -:-16:00Warta Gorzów - Gwarek Tarnowskie Góry -:-
POLSKA: III Liga - Grupa IV
15:30KSZO Ostrowiec - Sokół Sieniawa -:-POLSKA: Centralna Liga Juniorów
12:00Cracovia U19 - Arka Gdynia U19 -:-PORTUGALIA: Liga Portugal
16:30Gil Vicente - Famalicao -:-19:00Benfica - Chaves -:-
21:30Estrela - Sporting -:-
PORTUGALIA: Liga Portugal 2
12:00Os Belenenses - Feirense -:-15:00Ferreira - Oliveirense -:-
16:30Tondela - Vilaverdense -:-
PORTUGALIA: Campeonato de Portugal - Group A
16:00CDC Montalegre - Limianos -:-PORTUGALIA: Campeonato de Portugal - Group C
16:00Uniao de Coimbra - Alverca B -:-PORTUGALIA: Liga Revelacao U23 - Grupa spadkowa
11:30Leixoes U23 - Academico Viseu U23 -:-PORTUGALIA: Campeonato Nacional U19 - Grupa mistrzowska
12:00Farense U19 - Guimaraes U19 -:-ROSJA: Premier Liga
17:30Dyn. Moskwa - FK Rostów -:-ROSJA: Liga Juniorów
45'Ural U19 - CSKA Moskwa U19 0:111:00Din. Moskwa U19 - F Woroneż U19 -:-
11:00Nizhny Novgorod U19 - FK Rostów U19 -:-
13:00Chertanovo M. U19 - FK Orenburg U19 -:-
13:00Samara U19 - UOR 5-Yegoryevsk U19 -:-
15:00Konoplev Academy U19 - FK Strogino Moscow U19 -:-
15:00Soczi U19 - Kazań U19 -:-
15:00Sp. Moskwa U19 - Lok. Moskwa U19 -:-
15:00Zenit U19 - Akhmat Grozny U19 -:-
17:00Bałtika U19 - Krasnodar U19 -:-
RUMUNIA: Liga 1 - Grupa mistrzowska
19:30Sepsi Sf. Gheorghe - CFR Cluj -:-RUMUNIA: Liga 1 - Grupa spadkowa
16:30FC Voluntari - FC Hermannstadt -:-RUMUNIA: Liga 3 - Seria 1 - Grupa spadkowa
14:00Aerostar - Brodoc -:-RUMUNIA: Liga 3 - Seria 2 - Grupa spadkowa
14:00CSM Ramnicu Sarat - Sutesti -:-RUMUNIA: Liga 3 - Seria 3 - Grupa - awans
14:00Calarasi - Agricola Borcea -:-RUMUNIA: Liga 3 - Seria 4 - Grupa - awans
14:00CS Din. Bucuresti - Dunarea Giurgiu -:-14:00Popesti Leordeni - CS Blejoi -:-
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 4 - Grupa spadkowa
14:00FC Pucioasa - Paulesti -:-RUMUNIA: Liga 3 - Seria 5 - Grupa spadkowa
14:00Odorheiu - SR Brasov -:-14:00Sepsi Sf. Gheorghe 2 - V. Curita -:-
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 6 - Grupa - awans
14:00Ramnicu Valcea - Vedita Colonesti -:-16:00Cetatea - Viitorul Daesti -:-
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 6 - Grupa spadkowa
14:00Sporting Rosiori - Petrolul Potcoava -:-14:00Unirea Bascov - Curtisoara -:-
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 7 - Grupa - awans
14:00Ghiroda & Giarmata Vii - CSM Deva -:-RUMUNIA: Liga 3 - Seria 7 - Grupa spadkowa
14:00CS U Craiova 2 - Turceni -:-14:00Gilortul Tg. Carbunesti - U Craiova 1948 2 -:-
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 8 - Grupa spadkowa
14:00Avantul Periam - Teuz Cermei -:-RUMUNIA: Liga 3 - Seria 9 - Grupa - awans
14:00Gloria 2018 Bistrita - Univ. din Alba Iulia -:-RUMUNIA: Liga 3 - Seria 9 - Grupa spadkowa
14:00Metalurgistul Cugir - Avantul Reghin -:-14:00Targu Mures 1898 - Industria Galda -:-
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 10 - Grupa - awans
14:00CSM Zalau - Sighetu Marmatiei -:-RUMUNIA: Liga 3 - Seria 10 - Grupa spadkowa
14:00Baile Felix - Baia Mare -:-14:00Sanatatea Cluj - Satu Mare -:-
RWANDA: Premier League
14:00Amagaju - Marines -:-SERBIA: Super Liga
14:00Cukaricki - Novi Pazar -:-16:00Radnik - Vojvodina -:-
18:00IMT Novi Beograd - Zeleznicar Pancevo -:-
18:00TSC - Vozdovac -:-
SERBIA: Prva Liga
15:00Jedinstvo U. - Metalac -:-15:00Radnicki Beograd - Sloboda -:-
19:00Dubocica - Macva -:-
SERBIA: Srpska Liga - Belgrade
16:00BASK - Zemun -:-SIERRA LEONE: Premier League
17:15PrzełożoneSLIFA - Bhantal -:-17:15PrzełożoneWilberforce Strikers - Old Edwardians -:-
SŁOWACJA: Nike liga - Grupa mistrzowska
17:30Ruzomberok - Dun. Streda -:-SŁOWACJA: 2. liga
10:30Slovan Bratysława B - Presov -:-12:00Trebisov - Petrzalka -:-
15:00Puchov - D. Kubin -:-
17:00Pohronie - Komarno -:-
SŁOWACJA: 3. Liga - West
12:00Raca - Podkonice -:-15:00Malacky - Sered -:-
15:00Zvolen - AFC Nove Mesto -:-
SŁOWACJA: 4. liga - West
15:00Crystal - FK TJ Lokomotiva Kozarovce -:-15:00Hurbanovo - Pata -:-
SŁOWENIA: Prva Liga
15:00Rogaska - Bravo -:-17:30Maribor - Radomlje -:-
20:15Domzale - Mura -:-
SŁOWENIA: 2. SNL
15:00Ilirija - Triglav -:-15:30Jadran Dekani - Tabor Sezana -:-
18:30NK Krka - Fuzinar -:-
18:30Rudar - Tolmin -:-
SŁOWENIA: 3. SNL - West
19:00Sencur - Ljubljana Svoboda -:-SŁOWENIA: 1. SZNL Women
15:30Olimpija K - Radomlje K -:-SURINAM: SML
00:00Broki - PVV -:-SZKOCJA: Dywizja 1
20:45Ayr - Airdrieonians -:-SZWAJCARIA: Challenge League
19:30Nyonnais - Sion -:-19:30Xamax - Schaffhausen -:-
20:15Bellinzona - Aarau -:-
SZWECJA: Dywizja 1 - Norra
14:00Vasalund - Karlbergs -:-16:00FBK Karlstad - Taby -:-
SZWECJA: Dywizja 1 - Södra
13:00Lunds - Rosengard -:-14:00Torns - Torslanda -:-
15:00Falkenberg - Trollhättan -:-
SZWECJA: Dywizja 2 - Norrland
15:00Team TG - IFK Lulea -:-SZWECJA: Division 2 - Norra Götaland
14:00Ahlafors IF - Lidkoping -:-14:00Forward - Grebbestad -:-
14:00Gauthiod - Vanersborgs FK -:-
14:00Herrestads AIF - Kumla -:-
14:00Saffle SK - Stenungsunds -:-
16:00Kongahalla - Motala -:-
SZWECJA: Dywizja 2 - Norra Svealand
13:00Viggbyholms - Osteraker IFK -:-14:00Enkoping - Gute -:-
SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Götaland
13:00IFK Karlshamn - IFK Hassleholm -:-13:00Osterlen - Nosaby -:-
15:00Kristianstad - Simrishamn -:-
SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Svealand
13:00Enskede - Nykopings -:-13:00Smedby - Sylvia -:-
SZWECJA: Dywizja 2 - Västra Götaland
14:00Astrio - Tord -:-14:00Laholms - Ockero -:-
16:00Hittarp - Bergdalens IK -:-
19:00Varbergs GIF - Savedalen -:-
ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie
10:45HJK (Fin) - PK-35 (Fin) -:-12:00Ekenas (Fin) - KaPa (Fin) -:-
12:00PEPO (Fin) - JIPPO (Fin) -:-
13:00VPS (Fin) - Jaro (Fin) -:-
14:00OdwołaneIlves (Fin) - Lahti (Fin) -:-
15:30Klubi 04 (Fin) - SalPa (Fin) -:-
16:00Ilves (Fin) - Oulu (Fin) -:-
16:00Mariehamn (Fin) - KTP (Fin) -:-
ŚWIAT: Mecze towarzyskie - Kobiety
18:00Japonia U16 K - Szwecja U16 K -:-18:15Francja U16 K - Meksyk U16 K -:-
ŚWIAT: Klubowe towarzyskie - Kobiety
13:00Trelleborg K (Swe) - Vittsjo K (Swe) -:-13:30IF Brommapojkarna K (Swe) - Gamla Upsala K (Swe) -:-
TURKMENISTAN: Yokary Liga
11:00Merw - Kopetdag Asgabat -:-12:00Sagadam - FC Asgabat -:-
UGANDA: Premier League
14:00Airtel Kitara - BUL -:-14:00Wakiso Giants - NEC FC -:-
UKRAINA: Persha Liga - Grupa - awans
11:00FSC Mariupol - Prykarpattia -:-12:00Karpaty Lviv - Viktoria -:-
12:30Livyi Bereg - Ahrobiznes Volochysk -:-
UKRAINA: Persha Liga - Grupa spadkowa
11:30Podilla Chmielnicki - Kremin -:-UKRAINA: Druha Liga
12:00Chaika - Zvyagel -:-UKRAINA: U19 League
11:00Minaj U19 - Oleksandriya U19 -:-11:00Veres Rivne U19 - Kryvbas 2020 U19 -:-
11:00Zhytomyr U19 - Ch. Odessa U19 -:-
12:00Obolon Kiev U19 - Szachtar U19 -:-
URUGWAJ: Pierwsza Liga - Apertura
16:30Cerro Largo - Racing Montevideo -:-20:00Penarol - Nacional -:-
URUGWAJ: Copa Uruguay
00:30PrzełożoneRiver Plate - Defensor Sp. -:-USA: USL Championship
00:00North Carolina - Hartford Athletic -:-USA: MLS Next Pro
23:00Cincinnati 2 - New York Red Bulls 2 2:300:00Chicago Fire II - Philadelphia II 2:1pen
01:00Houston Dynamo 2 - Austin FC II 0:1
USA: USL League One
00:30Charlotte Independ. - Spokane Velocity 2:100:00Lexington - Greenville -:-
USA: NISA
22:00PrzełożoneClub de Lyon - Capo -:-22:00PrzełożoneMichigan Stars - Irvine Zeta -:-
USA: NWSL Women
00:00Orlando Pride K - Chicago K -:-UZBEKISTAN: Super League
15:00OKMK - Bunyodkor -:-15:15Qizilqum - Lok. Tashkent -:-
UZBEKISTAN: Pro Liga
11:30Olimpik-Mobiuz - Mashal Muborak -:-WALIA: Cymru Premier - Grupa mistrzowska
13:30Connah's Q. - Newtown -:-WALIA: Cymru Premier - Grupa spadkowa
13:30Barry - Penybont -:-13:30Colwyn Bay - Aberystwyth -:-
13:30Pontypridd - Haverfordwest -:-
WALIA: Cymru South
15:00Baglan Dragons - Llantwit Major -:-15:00Carmarthen - Cwmbran Celtic -:-
15:30Afan Lido - Abergavenny Town -:-
15:30Ammanford - Caerau Ely -:-
15:30Llanelli - Pontardawe -:-
15:30Trefelin - Goytre Utd -:-
20:30Cambrian & Clydach - Abertillery Bluebirds -:-
WALIA: Cymru North
15:30Buckley - Guilsfield -:-15:30Gresford - Ruthin -:-
15:30Llandudno - Holywell -:-
15:30Llanidloes - Chirk AAA FC -:-
15:30Mold Alexandra - Caersws -:-
15:30Porthmadog - Airbus -:-
20:30Prestatyn - Flint -:-
WENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
00:30Dep. Tachira - Metropolitanos 2:021:00Zamora - Angostura -:-
WENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
00:00Fundacion AIFI - Maritimo -:-WĘGRY: OTP Bank Liga
20:00Puskas Academy - Fehervar FC -:-WŁOCHY: Serie D - Group C
14:30Campodarsego - Union Clodiense -:-15:30Bolzano - Este -:-
WŁOCHY: Primavera 2
14:30Salernitana U19 - Monopoli U19 -:-14:30Spal U19 - Vicenza U19 -:-
15:00Brescia U19 - AlbinoLeffe U19 -:-
15:30Cittadella U19 - Udinese U19 -:-
WŁOCHY: Serie A Women - Grupa mistrzowska
18:30Inter K - AS Roma K -:-WŁOCHY: Serie B Women
14:30Cesena K - Lazio K -:-ZEA: UAE League
19:00Al-Wahda - Al-Ahli Dubai -:-19:00Ittihad Kalba - Ajman -:-
ZIMBABWE: Premier Soccer League
14:00Highlanders - Simba Bhora -:-14:00Hwange - Bulawayo Chiefs -:-
14:00Yadah - Dynamos -:-
Obstawiaj z komórki w Fortuna!
Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »
m.Wyniki.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Wyniki.pl z powodów technicznych.