REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Wszystkie mecze

ALGIERIA: Dywizja 1

18:00Mlila - Constantine 2:3
18:45Chlef - Hussein Dey 1:1

ALGIERIA: U21 League

11:00Chlef U21 - Hussein Dey U21 0:0
11:00Mlila U21 - Constantine U21 1:2

AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa America

23:00Kolumbia - Wenezuela 0:0
02:00Brazylia - Peru 4:0
13'Chile - Boliwia 1:0

ARGENTYNA: Primera Nacional

00:00Almirante Brown - Temperley 3:2

AUSTRALIA: NPL Northern NSW

12:00Maitland - Lake Macquarie 1:0

AUSTRALIA: NPL Queensland

12:00Gold Coast - Eastern Suburbs 1:1

AUSTRALIA: NPL Victoria

11:30South Melbourne - Port Melbourne Sharks 0:1
12:30Oakleigh - Altona Magic 3:2

AUSTRALIA: Australia Brisbane Premier League

12:30Centenary Stormers - Toowong 2:2
12:30Western Spirit - Brisbane K. 4:4

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha

17:00FK Słuck - Szachcior Soligorsk 1:4
19:00Dynamo Brześć - Smorgonie 2:2

BIAŁORUŚ: Pierszaja liha

13:00Naftan - FK Orsza 3:1
15:00Dnepr Mogilev - Lokomotiv Gomel 4:0
17:00Krumkaczy - Arsenal Dzyarzhynsk 0:1
19:00Wolna Pińsk - Baranovici 2:0

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja liha Rezerwa

12:00PrzełożoneFK Witebsk 2 - Ruch Brześć 2 -:-
16:00Din. Minsk 2 - BATE 2 2:1
16:00Gomel 2 - Isloch 2 3:2

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha Kobiety

13:30FC Gomel K - Zorka-BDU K 0:8
15:30FK Witebsk K - Minsk FK K 0:5
17:00Dynamo Brześć K - Neman K 0:5
17:30Dynamo Mińsk K - Dnepr Mogilev K 5:0

BRAZYLIA: Serie A

00:00Atletico GO - Fortaleza 0:0
00:00Fluminense - Santos 1:0
00:00Sport Recife - Gremio 1:0

BRAZYLIA: Serie B

00:00Londrina - Botafogo RJ 2:2

BRAZYLIA: Brasileiro A2 Women

14:30Atletico GO K - Fluminense K 1:3
20:00Santos Dumont K - Ceara K -:-
21:30Alianca GO K - Juventude Conquista K -:-
21:30America Mineiro K - Chapecoense K -:-
21:30America-RN K - Nautico K -:-
21:30Ariquemes K - Iranduba de Amazonia K -:-
21:30Botafogo PB K - UD Alagoana K -:-
21:30Cefama K - Vitoria K -:-
21:30Farroupilha K - Vasco K -:-
21:30Fortaleza K - Paraiso EC K -:-
21:30Mixto K - Cresspom K -:-
21:30Oratorio K - Esmac K -:-
21:30Ponte Preta K - Athletico-PR K -:-
21:30Sport Recife K - Criciuma K -:-
21:30Tiradentes K - JC K -:-
21:30Vila Nova K - Bragantino K -:-
00:00Assermurb K - Sao Raimundo RR K -:-

EGIPT: Pierwsza liga

19:00Wadi Degla - El Gounah 0:0

ESTONIA: Meistriliiga Women

18:00Polva Lootos K - Tallina Kalev K 0:5

EUROPA: Euro

15:00Szwecja - Słowacja 1:0
18:00Chorwacja - Czechy 1:1
21:00Anglia - Szkocja 0:0

FINLANDIA: Veikkausliiga

17:00HJK - Ilves 2:1
17:30Inter Turku - SJK 2:0

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa A

18:00JaPS - Atlantis 4:5
18:00MiPK - NJS 0:2

GAMBIA: GFA League

23:00WAA Banjul - Ports Authority 1:1
22:00Armed Forces - Marimoo -:-
00:00Fortune - BK Milan -:-

GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga

16:30Telavi - Shukura 1:0
17:30Torpedo Kutaisi - Samgurali 0:0
18:30Dinamo Batumi - Dila Gori 2:0

GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga 2

15:00Bolnisi - Gagra 0:1
15:00FC Gareji Sagarejo - Chikhura 2:0
15:00Merani Martvili - Georgia 4:1
15:00Shevardeni Tbilisi - Merani Tbilisi 2:2
15:00Zugdidi - Rustavi 2:1

GWINEA: Ligue 1

16:30SOAR - Flamme Olympique -:-
16:30PrzełożoneWakriya - Elephant Coleah -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 15 - Grupa spadkowa

20:00Beti Onak - CD Baztan 1:1
20:00Txantrea - Bidezarra 0:0

IRLANDIA: Premier Division

20:45Bohemians - Drogheda 5:0
20:45Dundalk - Longford 1:1
20:45St. Patricks - Sligo Rovers 2:0
20:45Waterford - Shamrock Rovers 1:4
21:00Finn Harps - Derry City 1:2

IRLANDIA: Dywizja 1

20:30Bray - UC Dublin 4:0
20:45Athlone - Cork City 0:2
20:45Galway - Cabinteely 1:0
20:45Wexford - Shelbourne 0:1

ISLANDIA: Inkasso-deildin

20:00Thor Akureyri - Kordrengir 0:1
20:00Vestmannaeyjar - Fjolnir 1:0
21:15Afturelding - Selfoss 3:3
21:15Grindavik - Grotta 3:1

ISLANDIA: Division 2

20:00Haukar - Njardvik 1:1

KAZACHSTAN: Pierwsza liga

14:00Kyzylzhar - FK Akzhayik 0:1
15:00Szachtar K. - Taraz 1:0
16:00Atyrau - FC Astana 0:2
17:00Ordabasy - Aktobe 0:1

KAZACHSTAN: First Division

14:00Igilik - Shakhtar Bulat 2:1

KOLUMBIA: Primera A - Apertura - Play Offy

03:00Tolima - Millonarios 1:1

KOREA POŁUDNIOWA: K3 League

12:00Cheongju Jikji - Daejeon Korail 1:3
12:00Pyeongtaek Citizen - Mokpo City 0:2

LITWA: A Lyga

17:00Dziugas Telsiai - Zalgiris 0:3
19:00Nevezis Kedainiai - Banga 0:2

MAKAO: Elite League

15:00Hang Sai - Casa de Portugal 4:0

MAROKO: Botola 2

18:00Dcheira - Chabab Atlas Khenifra 1:0
18:00Fes - Sale 2:1
18:00Khemisset - Kenitra 0:1
18:00Khouribga - Chabab Benguerir 1:0
18:00Marrakech - Widad Temara 3:1
18:00Salmi - RAC Casablanca 5:0
18:00Stade Marocain - Union Touarga 2:3
18:00TAS Casablanca - Raja Beni Mellal 2:0

MAURETANIA: Ligue 1 - Grupa mistrzowska

18:30Tidjikja - Sahel -:-
20:30Nouadhibou - Tevragh-Zeina 2:0

MOZAMBIK: Mocambola

14:30Ferroviario Lichinga - Ferroviario Nacala 2:0

NORWEGIA: OBOS-ligaen

18:00Bryne - Grorud 3:2
18:00KFUM Oslo - Ranheim 2:1
18:00Raufoss - Jerv 3:0
18:00Sogndal - Aalesund 2:0
18:00Start - Ull/Kisa 1:3
18:00Stjordals Blink - Sandnes 1:2
18:00Strømmen - Åsane 1:0
20:00Fredrikstad - Ham-Kam 0:1

PARAGWAJ: Division Intermedia

20:45Dep. Capiata - Sportivo Iteno 1:1
21:00Deportivo Santani - Fulgencio Yegros 1:1
21:00Fernando de la Mora - 2 de Mayo 3:1
21:00Guarani de Trinidad - 3 De Febrero 0:0
28'Resistencia - Sportivo Trinidense 0:0

PERU: Liga 2

23:00PrzełożoneChavelines - Carlos Stein -:-

PERU: Copa Bicentenario

20:00Cajamarca - Pirata 1:0

POLSKA: III Liga - Grupa I - Grupa spadkowa

17:00Huragan Morąg - Ruch Wysokie Maz. 6:4

POLSKA: III Liga - Grupa II - Grupa mistrzowska

18:00Starogard Gdański - Świt Skolwin 0:2

POLSKA: III Liga - Grupa IV

17:30Wólczanka Wólka Pełkińska - ŁKS Łagów 3:1
18:00Stal Kraśnik - Jutrzenka Giebułtów 5:1

ROSJA: Russia Cup Women

10:00Ural K - Zvezda K 0:6
12:00Chimki K - Zenit K 0:6
12:00PrzełożoneDonchanka Azov K - Krasnodar K -:-
13:00Samara K - Chertanovo M. K 0:5
16:00Kazań K - CSKA Moskwa K 1:0pen
17:00Akademiya Tambov K - Riazań K 0:7
17:00FK Rostów K - Lok. Moskwa K 0:2

SIERRA LEONE: Premier League

18:15PrzełożoneFreetown City - Mighty Blackpool -:-
21:00Old Edwardians - FC Johansen -:-

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

14:30Raadsan - Mogadishu City -:-

SZWECJA: Dywizja 1 - Norra

19:00Umeå - IFK Lulea 1:0

SZWECJA: Dywizja 1 - Södra

19:00Lunds - Torns 7:1
19:00Qviding - Vanersborgs IF 2:3

SZWECJA: Dywizja 2 - Norrland

21:00Bodens - Umeå -:-

SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Götaland

19:00Eslovs - IFK Hassleholm 1:4
19:00Hassleholms IF - Olympic 1:2

SZWECJA: Division 2 - Norra Götaland

19:00IFK Skovde FK - Oddevold 0:0
19:00Vanersborgs FK - Ahlafors IF 1:3

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

14:00OdwołaneSaalfelden (Aut) - SK St. Johann (Aut) -:-
16:00Kromeriz (Cze) - Hodonin (Cze) 1:0
17:00Otrokovice (Cze) - Bzenec (Cze) 3:3
17:00Slavicin (Cze) - Slovacko B (Cze) -:-
17:30Leuven (Bel) - Wijgmaal (Bel) 5:1
18:00Hamrun (Mlt) - Vorwarts Steyr (Aut) 2:1
18:00Radomlje (Slo) - Domzale (Slo) 1:1
18:00Znojmo (Cze) - Havlickuv Brod (Cze) 2:1
18:30Adnet (Aut) - SK Strobl (Aut) 6:0
18:30Drassburg (Aut) - Margarethen (Aut) 2:1
18:30Mooskirchen (Aut) - Allerheiligen (Aut) 2:4
18:30Traiskirchen (Aut) - Stripfing (Aut) 3:1
18:30Wurzburger Kickers (Ger) - Karlburg (Ger) 3:0
19:00Bergheim (Aut) - Kuchl (Aut) 0:5
19:00Gleisdorf (Aut) - AC Wolfsberger (Am) (Aut) -:-
19:00Gralla (Aut) - Su Rebenland (Aut) 2:3
19:00Grodig (Aut) - Union Gurten (Aut) 1:3
19:00Heiligenkreuz (Aut) - Bad Gleichenberg (Aut) 4:1
19:00Klampfer Gabersdorf (Aut) - SV Wildon (Aut) 2:3
19:00Kontich (Bel) - Beerschot VA (Bel) 0:5
19:00Langenrohr (Aut) - Leobendorf (Aut) 0:4
19:00Wels (Aut) - Donau Linz (Aut) 2:1
19:30Neusiedl (Aut) - Deutschkreutz (Aut) 2:3
19:30Strass (Aut) - Kloech (Aut) 2:3
19:30Zepperen-Brustem (Bel) - St. Truiden (Bel) 1:4
20:30TEK United (Irl) - St Mochta's (Irl) -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

15:00Mbeya City - Coastal Union 2:0
18:00Azam - Gwambina 4:1

UGANDA: Premier League

14:00Airtel Kitara - Kampala City 2:6
14:00UPDF - Villa 2:1

URUGWAJ: Pierwsza Liga - Apertura

17:45Rentistas - Montevideo City 0:2
20:00Fenix - Cerrito 1:3

USA: USL League Two

01:30Peachtree City MOBA - Charlotte Independ. 2 2:1
02:30Brazos Valley Cavalry - Texas United 1:3
00:45Kalamazoo FC - Fort Wayne -:-

UZBEKISTAN: Super League

17:00Qizilqum - Termez Surkhon 1:1

WENEZUELA: Primera Division - pierwsza runda

01:15AC Lala FC - Monagas 0:3
03:30Puerto Cabello - Gran Valencia 1:1
51'Zulia - Estudiantes M. 1:2

WŁOCHY: Serie D - Group F

16:00Recanatese - Castelnuovo Vomano 3:0

WYSPY OWCZE: Premier League

20:00Runavik - Toftir 4:3

WYSPY OWCZE: 1. Deild

20:00Streymur 2 - HB Torshavn 2 -:-

ZAMBIA: Super League

13:00Indeni - Lumwana Radiants 2:0
15:00Power Dynamos - Lusaka Dynamos 1:0

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.WynikiNaZywo.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona WynikiNaZywo.pl z powodów technicznych.