REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Kursy

AFRYKA: CAF Puchar Konfederacji - Play Offy

15:00Cotonsport - Jaraaf 1:0
15:00Orlando - Raja Casablanca 1:1
18:00Pyramids - Enyimba 4:1
18:00Sfaxien - JS Kabylie 0:1

ALBANIA: First Division - Grupa spadkowa

15:00Koplik - Beselidhja Lezha 0:2
15:00Partizani II - Erzeni 1:2

ALGIERIA: Dywizja 1

17:00Magra - Mlila 3:2
17:00Relizane - Setif 2:2
18:00Bel Abbes - Bordj Bou Arreridj 1:1
18:00Constantine - Paradou 0:1
18:00Hussein Dey - Biskra 1:1
18:00Tlemcen - Chlef 2:3
18:00USM Algier - Saoura 2:0

ALGIERIA: U21 League

11:00Bel Abbes U21 - Bordj Bou Arreridj U21 1:1
11:00Constantine U21 - Paradou U21 0:0
11:00Hussein Dey U21 - Biskra U21 4:2
11:00Magra U21 - Mlila U21 2:0
11:00PrzełożoneMedea U21 - MC Algier U21 -:-
11:00RC Relizane U21 - Setif U21 0:2
11:00PrzełożoneSkikda U21 - Belouizdad U21 -:-
11:00Tlemcen U21 - Chlef U21 1:0
11:00USM Algier U21 - Saoura U21 1:0

AMERYKA PÓŁNOCNA I CENTRALNA: Caribbean Club Championship

23:00Universidad O&M (Dom) - Flames United (Sma) 11:1
02:00Delfines Del Este (Dom) - Metropolitan FA (Pur) 1:1
23:00OdwołaneAS Le Gosier (Gua) - South East (Dom) -:-
23:00Cayenne (Fgu) - Hope International (Sai) -:-
23:00Don Bosco (Hai) - Samaritaine (Mar) -:-

ANDORA: Primera Divisió - Grupa mistrzowska

16:30FC Santa Coloma - Sant Julia 1:0
16:30Inter Escaldes - Atletic Escaldes 4:0

ANDORA: Primera Divisió - Grupa spadkowa

11:30Penya - UE Santa Coloma 0:4
11:30UE Engordany - Carroi 1:1

ANGLIA: Premier League

13:00Crystal Palace - Aston Villa 3:2 [ 3.15 | 3.55 | 2.35 ]
15:05Tottenham - Wolves 2:0 [ 1.57 | 4.40 | 6.20 ]
17:30West Brom - Liverpool 1:2 [ 13.00 | 7.00 | 1.24 ]
20:00Everton - Sheffield Utd 0:1 [ 1.41 | 4.50 | 9.10 ]

ANGLIA: National League

13:15Stockport - Torquay 2:2

ANGLIA: Women’s FA Cup

13:00Blackburn K - Charlton K 0:1
13:00Brighton K - Huddersfield K 6:0
13:00Manchester Utd K - Leicester K 2:3
13:30Birmingham K - Southampton K 3:2
15:00Manchester City K - West Ham K 5:1
15:00Tottenham K - Sheffield Utd K 2:1aet
16:00Arsenal K - Crystal Palace K 9:0

ANGOLA: Girabola League

16:00Caala - Primeiro de Agosto 1:2
16:00Santa Rita - Academica -:-
17:00Wiliet - Progresso 2:0

ARABIA SAUDYJSKA: Division 1

17:55Al Jeel - Al Khaleej 3:3
18:05Al-Shoalah - Al-Sahel 5:1
18:10Najran - Hajer 0:1
18:20Al-Hazem - Al Bukayriyah 2:1
18:40Arar - Al Adalh 0:0

ARGENTYNA: Copa de la Liga Profesional - Play Offy

02:00Colon - Talleres Cordoba 2:1pen [ 2.16 | 3.15 | 3.25 ]
17:00Velez Sarsfield - Racing Club 0:1pen [ 2.20 | 3.10 | 3.25 ]
65'Boca Juniors - River Plate 1:0 [ 1.83 | 3.35 | 4.15 ]

ARGENTYNA: Primera Nacional

02:00CA Mitre - Agropecuario 1:2
17:00Villa Dalmine - Almagro 0:1
20:00Almirante Brown - Gimnasia Mendoza 0:2
20:00Brown Adrogue - Deportivo Moron 0:1
20:00Guillermo Brown - Ferro 3:1
20:00San Telmo - Santamarina 2:2
21:00San Martin S.J. - Club A. Guemes 1:2

ARGENTYNA: Torneo Federal

19:30Gimnasia y Tiro - Gimnasia E.R. 2:0
19:30Sansinena - Olimpo 1:4
20:00CDJU Gualeguaychu - Douglas Haig 0:2
20:00Circulo Deportivo - Cipolletti 1:3
20:00Desamparados - Club Sportivo Penarol 3:3
20:30Def. Pronunciamiento - Central Norte 0:0
20:30Huracan Las Heras - Ciudad Bolivar 3:0
20:30Juventud Unida Universitario - Deportivo Madryn 0:2
20:30Sportivo Belgrano - Chaco For Ever 1:1
21:00Camioneros Buenos Aires - Sol de Mayo 2:0
21:00Defensores Belgrano VR - Crucero del Norte 4:1
21:45Sarmiento Resistencia - Racing Cordoba 0:3

ARGENTYNA: Primera B - Apertura

20:00Deportivo Armenio - Villa San Carlos 1:1
20:00UAI Urquiza - Fenix 2:1

ARGENTYNA: Primera C - Apertura

20:00Atlas - Victoriano A. 3:0
20:00Central Cordoba - Argentino de Merlo 1:0
20:00Club Lujan - Real Pilar 0:0
20:00Midland - General Lamadrid 1:2

ARGENTYNA: Primera A Women - Apertura

14:00El Porvenir K - Racing Club K 1:7
15:00Lanus K - Defensores de Belgrano K 1:1
16:00Excursionistas K - Comunicaciones K 1:2

ARMENIA: First League

10:00OdwołaneShirak 2 - Alashkert 2 -:-
14:00Ararat 2 - Urartu 2 5:0
14:00Noravank - Ararat-Armenia 2 2:1
14:00Pyunik 2 - West Armenia 0:4
14:00Sevan - Shirak 2 6:0

ARUBA: Division di Honor

00:00Deportivo Nacional - Racing Club Aruba 0:0
02:00Bubali - Dakota 1:2
00:00La Fama - Estrella -:-

AUSTRALIA: A-League

08:05Melbourne City - Wellington Phoenix 2:2 [ 1.46 | 4.85 | 5.80 ]
10:10Adelaide United - Brisbane Roar 1:0 [ 2.15 | 3.70 | 3.05 ]
12:15Perth Glory - WS Wanderers 5:1 [ 2.68 | 3.65 | 2.40 ]

AUSTRALIA: NPL Northern NSW

06:30Valentine - Edgeworth E. 0:4
08:30AnulowaneCharlestown Azzurri - Newcastle Olympic 1:1

AUSTRALIA: NPL NSW

06:30Wollongong Wolves - Rockdale 1:1
07:00Sydney Utd - Sydney Olympic 3:1
08:00APIA Tigers - Blacktown 0:1
10:30Sydney U21 - Marconi 3:3

AUSTRALIA: NPL Queensland

08:15Sunshine Coast Wanderers - Eastern Suburbs 3:1
10:00Brisbane Strikers - Moreton Bay Utd 1:4
10:00Queensland Lions - Peninsula 0:1
10:15Brisbane U21 - Redlands 5:1

AUSTRALIA: NPL Victoria

07:00St Albans - Oakleigh 0:3

AUSTRALIA: Australia Brisbane Premier League

09:00Acacia Ridge - The Gap 1:4
09:00Albany Creek - Centenary Stormers 5:1
09:00St. George Willawong - Univ. of Queensland 5:1

AUSTRIA: Tipico Bundesliga - Grupa mistrzowska

17:00LASK - Salzburg 2:5 [ 2.88 | 3.70 | 2.30 ]
17:00Sturm Graz - Rapid Wiedeń 4:1 [ 3.00 | 3.80 | 2.18 ]
17:00Tirol - Wolfsberger AC 2:2 [ 3.00 | 3.75 | 2.20 ]

AUSTRIA: 2. Liga

14:30A. Klagenfurt - Horn 4:0
14:30A. Lustenau - Liefering 2:4
14:30Amstetten - Rapid (Am) 2:3
14:30BW Linz - Austria II 4:0
14:30FC Juniors - Lafnitz 1:3
14:30Floridsdorfer AC - Grazer 2:2
14:30Kapfenberg - Dornbirn 0:1
14:30Vorwarts Steyr - Innsbruck 1:3

AUSTRIA: Bundesliga Women

14:00Sudburgenland K - Altenmarkt K 3:0

BAHRAJN: Bahrain Cup - Play Offy

18:00East Riffa - Al-Muharraq 1:2

BELGIA: Jupiler League - Grupa Ligi Konferencji

13:30Oostende - Gent 0:4 [ 3.25 | 4.12 | 2.04 ]
16:00KV Mechelen - St. Liege 3:1 [ 2.18 | 3.70 | 3.20 ]

BELGIA: Jupiler League - Grupa mistrzowska

18:30Club Brugge - Antwerp 2:1 [ 1.42 | 4.75 | 8.20 ]

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha

15:30FK Słuck - FC Mińsk 2:2
19:30Dynamo Brześć - Gomel 1:0

BIAŁORUŚ: Pierszaja liha

13:00Biełszyna - Arsenal Dzyarzhynsk 2:0
15:00Dnepr Mogilev - FC Słonim 3:1
17:00Wolna Pińsk - FK Orsza 1:0

BOLIWIA: Division Profesional

23:15PrzełożoneRoyal Pari - J. Wilstermann -:-
01:30PrzełożoneAurora - San Jose -:-
21:00PrzełożoneAlways Ready - Palmaflor -:-
23:15PrzełożoneGuabira - Oriente Petrolero -:-

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Pierwsza Liga

17:00Mladost DK - Sarajevo 0:0
17:00Radnik Bijeljina - Olimpik Sarajevo 1:0
17:00Sloboda - Siroki Brijeg 1:1
17:00Tuzla City - Velez Mostar 1:1
17:00Zeljeznicar - Borac Banja Luka 1:2
17:00Zrinjski - Krupa 3:1

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prva Liga - FBiH

17:30GOSK Gabela - Zivinice 6:1

BRAZYLIA: Campeonato Alagoano - Play Offy

21:00Alianca - CSE 1:1

BRAZYLIA: Campeonato Baiano - Play Offy

21:00Alagoinhas - Bahia De Feira 2:2

BRAZYLIA: Campeonato Capixaba - Play Offy

20:00Vitoria ES - Real Noroeste 1:2pen

BRAZYLIA: Campeonato Carioca - Taca Guanabara - Play offy

02:05Fluminense - Flamengo 1:1

BRAZYLIA: Campeonato Carioca - Toca Rio

16:05Botafogo RJ - Vasco 0:1

BRAZYLIA: Campeonato Catarinense - Play Offy

21:00Marcilio Dias - Chapecoense-SC 1:4

BRAZYLIA: Campeonato Cearense - druga runda

23:00Atletico-CE - Ferroviario 2:2

BRAZYLIA: Campeonato Gaucho - Pierwsza runda - play off

21:00Internacional - Gremio 1:2

BRAZYLIA: Campeonato Goiano - Play Offy

21:00Gremio Anapolis - Vila Nova 1:1

BRAZYLIA: Campeonato Maranhense - Play Offy

15:00Sampaio Correa - Moto Club 1:0

BRAZYLIA: Campeonato Matogrossense - Play Offy

15:00Operario VG - Cuiaba Esporte 1:2

BRAZYLIA: Campeonato Mineiro - Play Offy

21:00America MG - Atletico-MG 0:0

BRAZYLIA: Campeonato Paraense - Play Offy

15:00Tuna Luso - Paysandu 4:2

BRAZYLIA: Campeonato Paraibano

21:00Sao Paulo Crystal - Nacional de Patos 0:0

BRAZYLIA: Campeonato Paulista - Play Offy

21:00Corinthians - Palmeiras 0:2

BRAZYLIA: Campeonato Paulista - Troféu Interior - Play Offy

40'Bragantino - Ponte Preta 1:0

BRAZYLIA: Campeonato Pernambucano - Play Offy

21:00Sport Recife - Nautico 1:1

BRAZYLIA: Campeonato Piauiense

14:00AE Altos - Picos 1:1
14:00Fluminense-PI - Tiradentes-PI 0:1
14:00Julho Esporte - Flamengo PI 3:1
14:00Parnahyba - River-PI 1:1

BRAZYLIA: Campeonato Potiguar - druga runda

20:00Palmeira da Una - CE Forca E Luz 0:1
20:00Potiguar - ABC 1:0
21:00America-RN - Globo 3:2

BRAZYLIA: Campeonato Rondoniense - Play Offy

21:30Guapore - Real Ariquemes -:-
21:30Porto Velho - Uniao Cacoalense 1:0

BRAZYLIA: Campeonato Roraimense - druga runda

00:00Rio Negro - Sao Raimundo RR 1:3

BRAZYLIA: Campeonato Sul-Matogrossense - druga runda

21:00Uniao - Comercial MS 2:2

BRAZYLIA: Copa do Brasil U20

21:00Avai U20 - Palmeiras U20 1:0

BRAZYLIA: Brasileiro Women

20:00Bahia K - Sao Jose K 1:1
22:00Cruzeiro K - Napoli K 3:0
PrzerwaSantos K - Palmeiras K 0:0

BRAZYLIA: Brasileiro A2 Women

00:00Assermurb K - Ariquemes K 1:4
20:00Bragantino K - Criciuma K 7:0
20:00Ceara K - America-RN K 5:0
20:00Chapecoense K - Athletico-PR K 1:2
20:00Cresspom K - Serc K 7:2
20:00Fluminense K - Vila Nova K 8:3
20:00Fortaleza K - Tiradentes K 6:0
20:00Juventude Conquista K - Mixto K 1:2
20:00Nautico K - UD Alagoana K 0:3
20:00Ponte Preta K - Farroupilha K 1:1
20:00Sport Recife K - Atletico GO K -:-
20:00Vasco K - America Mineiro K 3:1
20:00Vitoria K - Paraiso EC K 4:4
21:00Iranduba de Amazonia K - Oratorio K 7:1
21:00JC K - Cefama K -:-

BUŁGARIA: Parva Liga - Grupa mistrzowska

19:15Beroe - CSKA 1948 Sofia 3:3

BUŁGARIA: Vtora liga

14:30Dobrudzha - Yantra Gabrovo 0:1
16:45Litex Lovech - Hebar 3:1
16:45Lok. Sofia - Sozopol 4:1
17:00Minyor Pernik - Septemvri Simitli 1:0
17:00Neftochimic Burgas - Ludogorets II 3:1

BUŁGARIA: Third League - South-East

17:00Levski Karlovo - Maritsa Plovdiv 0:1

BUŁGARIA: Third League - North-East

16:00Chernomorets Balchik - Spartak 1:2
16:00Topolite - Ludogorets III 2:7
16:00Ustrem Donchevo - Dobrich 14:0

BUŁGARIA: Third League - North-West

17:00Akademik Svishtov - Spartak Pleven 1:0
17:00Botev Vratsa II - Vihar Slavyanovo 3:0
17:00Drenovets - Yantra Polski Trambesh 2:2
17:00Levski Lom - Sevlievo 1:0
17:00OFK Levski - Bdin Vidin 1:1
17:00Partizan Cerven Brjag - Lok. Dryanovo 1:1
17:00Parva Atomna - Tryavna 2:0
17:00Pavlikeni - Etar II 2:0
17:00Peshtera Galata - Mezdra 1:2

BURKINA FASO: Premier League

18:00AS Douanes - USFA 2:2
18:00ASEC Koudougou - ASFA Yennega 0:1
18:00Kozaf - Salitas 1:0 [ 4.85 | 3.10 | 1.72 ]
20:15Leopard St.Camille - Royal 0:1

BURUNDI: Primus League

15:00Aigle Noir - Flambeau du Centre -:-
15:00Olympic S. - Le Messager Ngozi 0:1
15:00Vital O - Musongati 2:1

CHILE: Primera B

22:00PrzełożoneSan Luis - Lautaro -:-

CHINY: Super Liga - pierwsza runda

12:00Shanghai Port - Dalian Pro 3:0
14:00PrzełożoneBeijing Guoan - Hebei -:-

CHINY: Liga Jia - pierwsza runda

09:30Heilongjiang Ice City - Shenyang Urban FC 1:0
13:35Nantong Zhiyun - Chengdu Rongcheng 1:2
13:35Wuhan Three Towns - Suzhou Dongwu 1:1

CHINY: Liga Yi

09:00Dongguan Guanlian - Qingdao Manatee 1:0
09:00Inner Mongolia - Shaoxing Keqiao Yuejia 0:2
09:00Shanxi Longjin - Hebei Kungfu 1:1
09:30Shanghai Jiading Huilong - Hunan Billows 0:0
09:30Yanbian Longding - Qingdao Red Lions 0:0

CHORWACJA: 1. HNL

15:00Varazdin - Rijeka 2:3 [ 4.45 | 3.60 | 1.78 ]
17:05Sibenik - Hajduk Split 0:2 [ 5.40 | 3.60 | 1.66 ]
19:10Gorica - Dinamo Zagrzeb 0:3 [ 3.55 | 3.45 | 2.03 ]

CHORWACJA: 2. HNL

17:30Croatia Zmijavci - Opatija 1:3
17:30Dragovoljac - Cibalia 0:3
17:30Kustosija - Din. Zagrzeb 2 1:0
17:30Orijent - Dubrava 0:1
17:30Osijek 2 - Rudes 2:3

CHORWACJA: 3. HNL Center

17:30Bistra - Tresnjevka 0:0

CHORWACJA: 3. HNL South

17:00Kamen Ivanbegovina - Hrvace 2:1

CHORWACJA: 3. HNL East

17:30Kutjevo - Zrinski Jurjevac 1:0

CYPR: Pierwsza Dywizja - Grupa spadkowa

17:00Nea Salamis - Paphos 1:2
19:00Paralimni - Achnas 1:1

CZARNOGÓRA: Druga Liga

17:30Arsenal Tivat - Kom Podgorica 1:2
17:30Drezga - Bokelj 1:2
17:30Ibar - Berane 2:3
17:30Igalo - Grbalj 0:1
17:30Jedinstvo - Mornar 2:2

CZECHY: 1. Liga

15:00Pardubice - Pilzno 3:0 [ 6.00 | 4.15 | 1.60 ]
15:00Teplice - Czeskie Budziejowice 2:0 [ 1.93 | 3.65 | 4.15 ]
17:00Mlada Bolesław - Sparta Praga 4:5 [ 5.40 | 4.45 | 1.61 ]
19:30Slavia Praga - Karwina 1:1 [ 1.11 | 10.70 | 25.00 ]

CZECHY: Dywizja 2

14:00Vlasim - Chrudim 1:0 [ 2.25 | 3.15 | 3.25 ]
17:00Varnsdorf - Hradec Kralove 1:1 [ 2.45 | 3.35 | 2.82 ]

CZECHY: Pierwsza Liga Kobiet - Grupa spadkowa

12:00Pardubice K - Liberec K 1:1 [ 3.55 | 3.80 | 1.76 ]
13:00Dukla Praga K - Lok. Brno K 1:1 [ 2.05 | 3.65 | 2.86 ]

DANIA: Superliga - Grupa mistrzowska

13:00Midtjylland - Randers 1:1
16:00FC Kopenhaga - Brondby 2:1
18:00Aarhus - Nordsjaelland 3:1

DANIA: Superliga - Grupa spadkowa

14:00Aalborg - Horsens 1:1

DANIA: 1st Division - Grupa - awans

15:00Helsingor - Fredericia 2:1

DANIA: 1st Division - Grupa spadkowa

14:00Skive IK - F. Amager 1:0

DANIA: 2nd Division - Group 2

13:00Avarta - Tarnby 2:2

DANIA: Elitedivisionen Women - Baraż o utrzymanie

14:00Aarhus K - Sundby K 1:0
14:00B93 K - ASA Aarhus K 4:1
14:00Odense Q K - Aalborg K 0:0

DANIA: Elitedivisionen Women - Grupa mistrzowska

14:00Fortuna Hjorring K - Brondby K 1:2
14:00KoldingQ K - Nordsjaelland K 4:1
15:00Thisted K - Koge K 0:1

DOMINIKANA: LDF

90+'Jarabacoa - Moca 1:1

DR KONGO: Ligue 1

14:30AC Rangers - Maniema 0:2
14:30Blessing - St Eloi Lupopo 0:2
16:30Mazembe - AS Vita Club 3:1
16:30Simba - Motema Pembe 1:0

EKWADOR: Liga Pro - pierwsza runda

23:30U. Catolica - Delfin 0:1
02:00Emelec - Guayaquil City 1:0
21:00Manta - Macara 1:1
25'LDU Quito - Aucas 1:1

ESTONIA: Meistriliiga

14:00Kalju - Paide 0:0 [ 2.98 | 3.35 | 2.15 ]

ESTONIA: Esiliiga

12:00Flora U21 - Elva 1:0
12:00Tammeka U21 - Nomme Utd 1:6
12:00Tartu Welco - Levadia U21 0:1

ESTONIA: Meistriliiga Women

12:00Parnu JK Vaprus K - Polva Lootos K 1:0

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

12:30Milling Hotspurs - Royal Leopards 0:2
12:30Tinyosi - Young Buffaloes 0:8
15:00Manzini Sea Birds - Green Mamba 1:1
15:00Mbabane Swallows - Tambankulu 1:1
15:00Mhlume - Malanti Chiefs 1:1

ETIOPIA: Premier League

09:00Ethiopia Bunna - Sidama Bunna 3:3
14:00Hawassa - Wolkite Kenema 0:0

EUROPA: Liga Mistrzów Kobiet

21:00Chelsea K - Barcelona K 0:4 [ 4.10 | 3.40 | 1.80 ]

FINLANDIA: Ykkonen

16:00Rovaniemi - PK-35 2:0
17:30Ekenas - JIPPO 3:0
17:30Gnistan - MuSa 1:1

FINLANDIA: Kansallinen Liiga Women

13:00PrzełożoneIlves K - HPS K -:-
15:00Jypk K - PK-35 Vantaa K 1:3
15:00KuPS K - TiPS K 5:1
16:00Aland Utd K - PK-35 Helsinki K 5:0

FRANCJA: Ligue 1

21:00Bordeaux - Lens 3:0 [ 3.30 | 3.45 | 2.28 ]
21:00Dijon - Nantes 0:4 [ 7.30 | 4.50 | 1.43 ]
21:00Lille - St. Etienne 0:0 [ 1.47 | 4.50 | 7.80 ]
21:00Lorient - Metz 2:1 [ 1.67 | 3.80 | 5.90 ]
21:00Marsylia - Angers 3:2 [ 1.49 | 4.50 | 7.30 ]
21:00Monaco - Rennes 2:1 [ 1.82 | 3.80 | 4.60 ]
21:00Montpellier - Brest 0:0 [ 2.52 | 3.80 | 2.70 ]
21:00Nice - Strasbourg 0:2 [ 3.20 | 3.50 | 2.30 ]
21:00Nimes - Lyon 2:5 [ 8.20 | 5.57 | 1.38 ]
21:00PSG - Reims 4:0 [ 1.12 | 10.00 | 26.00 ]

GHANA: Pierwsza Liga

17:00Aduana Stars - Medeama 2:0
17:00Ashanti Gold - Great Olympics 1:0
17:00Inter Allies - Berekum Chelsea 5:0
17:00Karela - Eleven Wonders 2:0
17:00King Faisal - Bechem United 3:1
17:00Liberty - Asante Kotoko 1:1
20:00Hearts Of Oak - Elmina Sharks 2:0

GIBRALTAR: National League - Grupa mistrzowska

16:00St Josephs - Lynx 3:2
18:30Lincoln - Lions Gibraltar 3:0

GRECJA: Super League - Grupa mistrzowska

18:30AEK - Aris 0:0 [ 2.30 | 2.95 | 3.45 ]
18:30Panathinaikos - Olympiakos 1:4 [ 5.40 | 3.45 | 1.70 ]
18:30PAOK - Asteras T. 0:1 [ 1.33 | 5.20 | 8.40 ]

GRECJA: Super League 2 - Grupa - awans

13:45Diagoras - Ionikos 3:5
13:45Levadiakos - PAE Chania 3:0
13:45Xanthi - Ergotelis 0:1

GRECJA: Football League

15:00Episkopi - Kalamata 1:0
16:00Ialisos - Niki Volos 1:1
16:00Kallithea - Aspropyrgos Enosis 1:0
16:00Kavala - Apollon Pontou 0:1
16:00Kozani - Almopos 0:0
16:00PAE Egaleo - Santorini 3:0
16:00Thesprotos - Pierikos 0:2
16:00Veria - O. Volos 3:0

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 1

16:00Alexandroypolis - Aetos Orfani 2:2
16:00Apollon Paralimniou - Elpida Sapes 1:0
16:00Aris Avatou - Anagennisi Thalassias 3:0
16:00Didymoteicho - Iraklis 0:1
16:00Evosmou - Ethnikos Sochos 0:0
16:00F.C. Pandramaikos - Ampelokipon 2:0
16:00M. Alexandros Orfaniou - Orfeas Xanthi 1:3
16:00OdwołaneSidirochori - Chrisoupolis -:-

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 2

16:00Edessaikos - Niki Agkathia 0:3
16:00Giannitsa - A. Asteras 1:2
16:00Nea Kallikrateia - Ethnikos Giannitsa 4:3
16:00PAO Koufalion - Aetos Varvaras 1:1
16:00PAOK Alexandreia - Plagia 1:6
16:00Poseidonas Michanionas - Thyella Sarakinoi 2:1
16:00Thermaikos FC - M. Alexandros Trikala -:-

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 3

16:00Atromitos Palamas - Sellana -:-
16:00Dias Diou - Aetos Makrychoriou 1:1
16:00Elassona - Meteora 1:1
16:00Ethnikos Neou - Oikonomos -:-
16:00Fikis - Amyntaio 6:0
16:00Iraklis Larissa - Karitsa 1:2
16:00Karditsa - Kozani 2:0

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 4

16:00Atalanti - Thiseas Agria 2:2
16:00Dimitra Efxeinoupolis - GS Almyros 0:0
16:00Fokikos - Dia. Stefanovik 0:4
16:00Ipato - Psachna 0:0
16:00PrzełożoneNea Artaki - Opountios Martinou -:-

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 5

14:00Kerkyra - Preveza 1:0
15:30Thyella Katsikas - Lefkimmi 0:0
16:00PrzełożoneAgios Matthaios - Panagriniakos -:-
16:00Anagennisi Arta - Asteras Kalirachis 0:0
16:00PrzełożoneM. Alexandros Kastorias - Acheron Kanalaki -:-
16:00Thyella Monastirakiou - Amvrakikos Loutrou 0:1
16:00Tilikratis L. - Mesolongi AE 3:0

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 6

16:00PrzełożoneAittitos Spata - Pannaxiakos -:-
16:00Ilioupoli - Fostiras 3:2
16:00PrzełożoneMoschato - Panionios -:-

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 7

16:00Aris Skalas - Molaikos 0:0
16:00Ermis Meligous - Panarkadikos 0:0
16:00Foinikas N. Epidavrou - Agios Ierotheos 0:2
16:00Kifisias - Atromitos Chiliomodi 3:0
16:00Koronida Koiladas - Rouf Pao 0:2
16:00Nafplio - Pangytheatikos -:-

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 8

12:30Panelefsiniakos - Aetos Loutron 3:1
16:00Aias - Keratsini 0:1
16:00Mikrasiatiki - Kyanos A. V. 0:4
16:00Pyliou - Thyella D. 0:1

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 9

12:30Diagoras Vrachneikon - Pallixouriakos 1:0
13:00PAO Varda - Ethnikos Skoulikadou 1:0
13:30Panegialios - AO Tsilivi 2:0
14:00Zakynthos - Nafpaktiakos A. 1:0
16:00Achaiki - Pamisos 2:0
16:00Diavolitsi - Thyella Patras 3:1

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 10

16:00Agios Nikolaos - Almyros Gaziou 1:0
16:00PrzełożoneAris Rethymnou - Irodotos -:-
16:00Aris Soudas - Damastas 2:0
16:00Giouchtas - Atsalenios 0:0
16:00Ierapetra - Rethymniakos 2:1
16:00Neos Asteras Rethymno - AE Neapolis 1:2
16:00PrzełożonePalaiochora - AEEK Inka -:-
16:00Platanias - Poros 0:1

GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga

14:00Samgurali - Shukura 1:0
14:00Torpedo Kutaisi - Dila Gori 1:0
16:00Din. Tbilisi - Telavi 1:0
16:00Dinamo Batumi - Saburtalo Tbilisi 4:1
16:00Loco. Tbilisi - Samtredia 3:1

GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga 2

13:00Bolnisi - Georgia 0:1
13:00Rustavi - Chikhura 3:1

GWATEMALA: Liga Nacional - Clausura - Play Offy

02:00Comunicaciones - Iztapa 1:1
PrzerwaGuastatoya - Santa Lucia 1:0

GWINEA: Ligue 1

16:30Ashanti GB - Elephant Coleah -:-
16:30Flamme Olympique - Santoba -:-

HAITI: Championnat National - Serie de Cloture

00:00Capoise - Cosmopolites 2:0
22:00America des Cayes - Racing des Gonaives -:-
22:00Ouanaminthe - Rivartibonitienne -:-
22:00Triomphe Liancourt - Arcahaie -:-
23:00Violette - Tempete -:-
00:00Baltimore - Racing Haitien -:-
00:00Real du Cap - Fica -:-

HISZPANIA: LaLiga

18:30Alaves - Granada 4:2 [ 1.87 | 3.52 | 4.70 ]
18:30Ath. Bilbao - Real Madryt 0:1 [ 5.90 | 4.70 | 1.54 ]
18:30Atl. Madryt - Osasuna 2:1 [ 1.23 | 6.60 | 15.00 ]
18:30Barcelona - Celta Vigo 1:2 [ 1.26 | 6.80 | 11.50 ]
18:30Betis - Huesca 1:0 [ 2.14 | 3.45 | 3.65 ]
18:30Cadiz - Elche 1:3 [ 3.55 | 3.30 | 2.24 ]
18:30Getafe - Levante 2:1 [ 1.65 | 3.65 | 6.60 ]
18:30Real Sociedad - Valladolid 4:1 [ 1.51 | 4.30 | 7.50 ]
18:30Valencia - Eibar 4:1 [ 2.40 | 3.45 | 3.10 ]
18:30Villarreal - Sevilla 4:0 [ 2.25 | 3.60 | 3.25 ]

HISZPANIA: LaLiga2

14:00Sabadell - Tenerife 0:2 [ 2.75 | 2.75 | 2.97 ]
16:00Fuenlabrada - Vallecano 1:2 [ 3.30 | 2.90 | 2.40 ]
20:45Mallorca - Alcorcon 2:0 [ 1.68 | 3.15 | 6.40 ]
21:30Leganes - Logrones 3:0 [ 1.58 | 3.50 | 6.90 ]

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 1 - Grupa spadkowa

12:00Covadonga - Salamanca 1:2
12:00Lealtad - Pontevedra 2:2
17:00Gijon B - Guijuelo 3:1
17:00R. Oviedo B - Coruxo 1:1

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 2 - druga runda

12:00Ebro - R. Union 1:0
12:00Tarazona - Laredo 2:1

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 2 - Grupa spadkowa

12:00Ejea - Portugalete 1:2
17:00Haro Deportivo - Barakaldo 1:1
18:00Izarra - Leioa 4:1

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 3 - druga runda

18:30La Nucia - Llagostera 0:1

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 3 - Grupa spadkowa

11:30Orihuela - Olot 1:3
12:00Pena Deportiva - Espanyol B 1:3

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 4 - Grupa spadkowa

11:00Ejido - Las Palmas B 1:3
11:30Granada B - Huelva 1:0
11:30Yeclano - CD Marino 4:2
12:00Lorca Deportiva - Marbella 2:3

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 5 - Grupa spadkowa

12:00Socuellamos - Getafe B 3:0
12:00Villarrobledo - Poblense 1:2
20:00Melilla - Atl. Madryt B 3:0
20:45Villarrubia - Las Rozas 1:0

HISZPANIA: Segunda Division B Play Offy Zwycięzców

12:00Ibiza - Real Madryt B 0:0aet
12:00UCAM Murcia - Barcelona B 3:2pen
20:15Ath. Bilbao B - Celta Vigo B 2:1
20:15Badajoz - Zamora 2:0

HISZPANIA: Tercera Division - Group 1 - Grupa spadkowa

12:00Pontellas - Arzua 0:1
16:30UD Ourense - Agrupacion Estudiantil 2:3
17:30Barco - Paiosaco 5:0
18:00Atios - Viveiro 0:1
18:00Ribadumia - Pontes 2:2

HISZPANIA: Tercera Division - Group 2 - Grupa spadkowa

12:00Mosconia - CD Colunga 0:1
12:00Praviano - Valdesoto 2:0
12:00SD Navarro CF - Club Siero 2:1
12:00Vallobin - Condal 1:1

HISZPANIA: Tercera Division - Group 3 - Grupa - awans

18:00Cayon - Tropezon 1:3
18:00Siete Villas - Torrelavega 1:0

HISZPANIA: Tercera Division - Group 3 - Grupa spadkowa

11:30Rinconeda Polanco - Solares 1:1
17:00Bezana - Guarnizo 0:1
17:00CD Barquereno - Torina 1:0

HISZPANIA: Tercera Division - Group 4 - druga runda

16:00San Ignacio - SD Deusto 1:2

HISZPANIA: Tercera Division - Group 4 - Grupa spadkowa

12:00Ariznabarra - Aurrera Ondarroa 1:2

HISZPANIA: Tercera Division - Group 5 - druga runda

18:00Grama - CE Manresa 0:1
18:00Sant Andreu - San Cristobal CP 2:0
18:00Vilassar de Mar - Castelldefels 1:1

HISZPANIA: Tercera Division - Group 5 - Grupa - awans

12:00Cerdanyola - CE Europa 0:1
12:00Girona B - Terrassa 3:1
12:00Granollers - Vilafranca 2:3

HISZPANIA: Tercera Division - Group 5 - Grupa spadkowa

12:30Horta - Santfeliuenc 3:0
17:00Banyoles - Pobla Mafumet 2:1
17:00Peralada - Montanesa 2:0
18:00UE Figueres - Valls 1:0
19:00UE Sants - Igualada 4:1

HISZPANIA: Tercera Division - Group 6 - Grupa spadkowa

12:00Torrent - Villajoyosa 0:1
16:00Paterna - Crevillente 2:0
17:00Benicarlo - Novelda CF 1:0

HISZPANIA: Tercera Division - Group 7 - Grupa spadkowa

11:30Atletico Pinto - Santa Ana 2:1
11:30El Alamo - San Fernando 1:2
11:30Real Aranjuez - Paracuellos Antamira 2:3
11:30PrzełożoneVillaverde San Andres - Villanueva -:-
12:00Mostoles - RSD Alcala 0:1

HISZPANIA: Tercera Division - Group 8 - druga runda

18:00Arandina - La Virgen 1:1
18:00Mirandes B - Bembibre 1:0
18:00Real Avila - Atl. Tordesillas 3:1

HISZPANIA: Tercera Division - Group 8 - Grupa spadkowa

17:00Bupolsa - La Baneza 0:1
17:00Cebrerena - Salamanca B 0:1
17:00Real Burgos CF - Santa Marta Tormes 1:2

HISZPANIA: Tercera Division - Group 9 - Grupa - awans

12:00Antequera - Torredonjimeno 0:0
12:00El Palo - Almeria B 1:1

HISZPANIA: Tercera Division - Group 9 - Grupa spadkowa

11:30Jaen - CD Alhaurino 2:0
12:00Loja - Motril 0:1
13:15CP Almeria - Melilla CD 1:0
19:00Atletico de Porcuna - Estepona 4:0

HISZPANIA: Tercera Division - Group 10 - druga runda

12:00Cordoba B - Los Barrios 8:2

HISZPANIA: Tercera Division - Group 10 - Grupa - awans

12:00Ciudad de Lucena - Ceuta 4:1
12:00Puente Genil - Xerez CD 4:1
12:00San Roque - Xerez D.F.C. 2:1

HISZPANIA: Tercera Division - Group 10 - Grupa spadkowa

12:00Arcos CF - CD Gerena 0:0
12:30Lebrijana - Sevilla C 1:2
18:00PrzełożoneCabecense - Castilleja CF -:-

HISZPANIA: Tercera Division - Group 11 - druga runda

12:00Portmany - Mallorca B 1:3

HISZPANIA: Tercera Division - Group 11 - Grupa - awans

12:00Constancia - Formentera 2:1

HISZPANIA: Tercera Division - Group 11 - Grupa spadkowa

17:00Cardassar - Esporles 3:2
17:00Soller - Llosetense 3:0

HISZPANIA: Tercera Division - Group 12 - druga runda

13:00Gran Tarajal - CD Buzanada 2:2
13:00Lanzarote - Tenerife B 0:0

HISZPANIA: Tercera Division - Group 12 - Grupa - awans

13:00San Fernando - Mensajero 1:2

HISZPANIA: Tercera Division - Group 12 - Grupa spadkowa

13:00Tacoronte - La Cuadra 2:1
13:00Union Guimar - Arucas 1:3
13:00Vera - UD Guia 0:0

HISZPANIA: Tercera Division - Group 13 - druga runda

12:00Cartagena FC - UCAM Murcia B 0:2
12:00La Union - UD Los Garres 0:2
12:00Mazarron CF - Bullense 0:1

HISZPANIA: Tercera Division - Group 13 - Grupa - awans

18:00Cartagena B - Pulpileno 0:1
18:00Mar Menor - Real Murcia B 1:0
18:00Racing Murcia - Aguilas FC 1:0

HISZPANIA: Tercera Division - Group 13 - Grupa spadkowa

11:00Huercal-Overa - EDMF Churra 0:3
17:00Deportiva Minera - Plus Ultra 3:1
18:00PrzełożoneCAP Ciudad de Murcia - Minerva -:-
18:00Lorca FC - Olimpico de Totana 1:3
18:00Muleno - EG El Palmar CF 1:1

HISZPANIA: Tercera Division - Group 14 - Grupa spadkowa

12:00Fuente de Cantos - Campanario 1:0
12:00Olivenza - Chinato 1:0
17:00Llerenense - Valdivia 0:1
18:00RCP Valverdeno - CD Calamonte 3:0
18:00Trujillo - Lobon 1:1

HISZPANIA: Tercera Division - Group 16 - Grupa spadkowa

12:00Berceo - Calasancio 4:1
12:00Vianes - Pradejon 5:2
12:00Villegas - CCD Alberite 2:0
17:30Agoncillo - Tedeon 3:1

HISZPANIA: Tercera Division - Group 17 - Grupa spadkowa

12:00Carinena - Sabinanigo 3:0
12:00Tamarite - Villanueva CF 1:1
12:00Valdefierro - Almudevar 0:1
17:30Atletico Monzon - Sarinena 0:0
17:30Fraga - Robres 2:2
18:00San Juan Zaragoza - Epila 0:3

HISZPANIA: Tercera Division - Group 18 - Grupa spadkowa

11:30Almansa - Conquense 0:3
16:30La Solana - Azuqueca 2:1

HISZPANIA: Tercera Division - Promotion Play Offs

11:30Alcorcon B - Pozuelo de Alarcon 1:0
12:00Real Aviles - Caudal Deportivo 2:0
12:00Vallecano B - AD Torrejon 0:1aet
12:00Varea - Calahorra B 2:1
17:00Anguiano - Arnedo 0:0aet
17:00Quintanar - Tarancon 2:1aet
17:00Utebo FC - Barbastro 1:1aet
18:00Belchite 97 - Binefar 0:1
18:00Llanes - Tuilla 1:1aet

HISZPANIA: Primera Division Women

11:00PrzełożoneBarcelona K - Huelva K -:-
11:00EDF Logrono K - Tenerife K 2:1
12:00Levante K - Santa Teresa K 1:1
12:00Real Madrid K - Eibar K 2:0

HOLANDIA: Eredivisie

14:30Alkmaar - Heracles 5:0 [ 1.59 | 4.44 | 5.30 ]
14:30Feyenoord - Waalwijk 3:0 [ 1.31 | 6.00 | 9.00 ]
14:30Heerenveen - Sparta Rotterdam 1:2 [ 3.25 | 3.70 | 2.15 ]
14:30Twente - Den Haag 3:2 [ 1.53 | 4.65 | 5.80 ]
14:30Utrecht - PSV 1:1 [ 2.91 | 3.85 | 2.28 ]
14:30Venlo - FC Emmen 0:4 [ 5.30 | 4.75 | 1.56 ]
14:30Vitesse - Ajax 1:3 [ 6.80 | 5.25 | 1.42 ]
14:30Willem II - Sittard 2:1 [ 1.60 | 4.65 | 4.95 ]
14:30Zwolle - Groningen 1:0 [ 2.60 | 3.64 | 2.60 ]

HONG KONG: Premier League - Runda przegranych

09:00Southern District - Happy Valley 2:1
11:30Resources Capital - Hong Kong Rangers 0:6

IRAK: Super Liga

15:30Al Kahraba - Al Simawa 1:0
15:30Al Zawraa - Al-Qassim 2:0
15:30Alsinaat Alkahrabaiya - Al Diwaniya 1:1
18:00Naft Missan - Al Quwa Al Jawiya 0:4
20:30Al Minaa - Al Shorta 2:3

IRAN: Persian Gulf Pro League

15:45Sepahan - Mes Rafsanjan 5:1
16:55Naft M.I.S - Machine Sazi 1:0
16:55Saipa - Peykan 1:2

ISLANDIA: Pepsideild

21:15Leiknir - Fylkir 3:0
21:15Vikingur Reykjavik - Breidablik 3:0

ISLANDIA: Icelandic Cup Women

16:00Afturelding K - Grotta K 3:2pen
16:00KR Reykjavik K - Augnablik K 3:1
16:00Sindri K - Fjardab/Hottur/Leiknir K 0:2

JAPONIA: J1 League

08:00Kawasaki - Sapporo 2:0
10:00G-Osaka - Urawa 0:3

JAPONIA: J2 League

07:00Kyoto - Mito 1:0
07:00Omiya Ardija - Okayama 0:0
07:00Yamagata - Ehime 1:0
08:00Machida - Albirex Niigata 2:1
08:00Verdy - Kitakyushu 2:0

JAPONIA: J3 League

06:00Grulla Morioka - Gifu 0:2
06:00Imabari - Kamatamare 1:1
06:00YSCC - Tegevajaro Miyazaki 0:2
07:00Fukushima Utd - Vanraure 2:0
07:00Kumamoto - Nagano 2:0
07:00Toyama - Azul Claro Numazu 3:0

JAPONIA: Nadeshiko League Women

05:00Harima Albion K - Nittaidai K 0:3
06:00Yamato Sylphid K - Angeviolet Hiroshima K 1:2
06:00Yokohama FC Seagulls K - Kunoichi K 1:3
07:00Setagaya Sfida FC K - FC Takatsuki Speranza K 3:3

JORDANIA: Pierwsza Liga

17:00Shabab Al Ordon - Maan 1:1
19:30Sahab - Al Ramtha 0:2

KAMBODŻA: C-League

10:30PrzełożoneAsia Euro United - Boeung Ket -:-
10:30Prey Veng - Soltilo Angkor 6:0

KENIA: Premier League

14:00Gor Mahia - Nairobi City 1:0
14:00Mathare Utd. - Vihiga United 0:0
14:00Sofapaka - Wazito 2:0
14:00PrzełożoneWestern Stima - Sofapaka -:-
15:00PrzełożoneGor Mahia - Bandari -:-

KOLUMBIA: Primera A - Apertura - Play Offy

22:00PrzełożoneJunior - Millonarios -:-

KOLUMBIA: Primera B - Apertura - Quadrangular

22:00PrzełożoneAtletico F.C. - Quindio -:-

KONGO: Ligue 1

15:00Etoile du Congo - Inter Club 0:3
15:00Nico-Nicoye - Nathalys 0:1
17:00CARA Brazzaville - Cheminots 3:0
17:00Leopard - RCB 1:0
17:00Otoho d'Oyo - Diables Noirs 1:0
17:00V. Club Mokanda - Kondzo 1:0

KOREA POŁUDNIOWA: K League 1

07:00Jeju - Daegu 1:2
09:30Ulsan Hyundai - Suwon 1:1

KOREA POŁUDNIOWA: K League 2

09:00PrzełożoneBusan - Asan -:-
11:30Anyang - Gyeongnam 0:1

KOREA POŁUDNIOWA: K3 League

08:00Changwon - Gimhae 1:2
08:00Gyeongju KHNP - Ulsan Citizen 2:2

KOSOWO: Superliga

15:00Arberia - KF Llapi 3:2
15:00Drenica - Drita 0:3
15:00FC Ballkani - Trepca 89 4:3
15:00Feronikeli - FC Besa 3:1
15:00Gjilani - Prishtina 1:2

KOSTARYKA: Liga de Ascenso - Clausura - Play Offy

05:00PrzełożonePuntarenas FC - Guanacasteca -:-

LESOTHO: Premier League

15:00Bantu - LMPS 3:0
15:00Lifofane - Lijabatho -:-
15:00Lioli - Manonyane 6:1
15:00Sefotha-Fotha - Liphakoe 0:2

LIBERIA: LFA First Division

17:30MC Breweries - LISCR FC -:-
17:30Mighty Barrolle - BEA Mountain -:-
17:30Nimba - Freeport -:-
17:30Nimba FC - LPRC Oiler -:-
17:30NPA Anchors - Nimba Kwado -:-
17:30Watanga - Small Town -:-

LIBIA: Pierwsza Liga

16:00Darnes - Al Ahly Benghazi -:-

LITWA: A Lyga

14:00Suduva - Banga 4:0

LITWA: I Lyga

14:00Kauno Zalgiris 2 - Siauliai FA 0:2

LUKSEMBURG: Dywizja Narodowa

16:00Differdange - Niedercorn 0:3
16:00Ettelbruck - Victoria Rosport 4:0
16:00Hostert - Hesperange 0:3
16:00Mondorf - Wiltz 0:3
16:00Racing Luxembourg - Benfica 3:0
16:00Rodange - Fola 2:1
16:00UNA Strassen - Dudelange 2:6
18:00Jeunesse Esch - Union Titus Petange 4:0

MACEDONIA PÓŁNOCNA: 1. MFL

16:00Akademija Pandev - Borec 3:1
16:00Pelister - Belasica 2:0
16:00Renova - Rabotnicki 1:1
16:00Shkendija - Shkupi 1:1
16:00Sileks - Struga Trim & Lum 0:1
16:00Vardar - Makedonija GP 0:2

MALI: Premiere Division

18:00CS Duguwolofila - LC Bamako 1:1
18:30Sonni - Djoliba 1:1
18:30US Bougouni - AS Police -:-
18:30USC Kita - AS Douanes de Sikasso 1:0
19:00CAS de Sevare - Real Bamako 5:0

MAROKO: Botola Pro

18:00FUS Rabat - Mouloudia Oujda 0:3
20:15Maghreb Fez - Berkane 2:0
61'Agadir - Youssoufia Berrechid 2:0

MAROKO: Botola 2

18:00Widad Temara - Khouribga 0:1
19:00TAS Casablanca - Stade Marocain 2:2
20:00Marrakech - Khemisset -:-
20:00Raja Beni Mellal - Salmi 0:2

MEKSYK: Liga MX - Clausura - Play Offy

01:00Puebla - Atlas 1:0
03:05Cruz Azul - Toluca 3:1

MEKSYK: Liga de Expansion MX - Clausura - Play Offy

23:00Atl. Morelia - Tepatitlan de Morelos 2:2

MEKSYK: Liga Premier Serie A - Play Offy

19:00Cruz Azul Hidalgo - Irapuato 1:1

MOŁDAWIA: Liga Narodowa

15:00Floresti - Sf.Gheorghe 0:4
17:00PrzełożonePetrocub - Speranta Nisporeni -:-

MOZAMBIK: Mocambola

15:00Ferroviario Beira - ENH Vilankulo 3:1
15:00Ferroviario Lichinga - Matchedje Mocuba 4:0
15:00Ferroviario Nacala - LD Maputo 1:0
15:00Incomati Xinavane - Ferroviario Nampula 1:0
15:00Textafrica - UD Songo 1:1

NIEMCY: Bundesliga

18:001. FSV Mainz 05 - Borussia Dortmund 1:3 [ 6.10 | 5.35 | 1.48 ]
20:30RB Lipsk - VfL Wolfsburg 2:2 [ 2.05 | 3.65 | 3.80 ]

NIEMCY: 2. Bundesliga

15:301. FC Nürnberg - Bochum 1:1 [ 3.70 | 3.75 | 2.00 ]
15:30Braunschweig - Wurzburger Kickers 1:2 [ 1.68 | 4.10 | 5.10 ]
15:30Darmstadt - Heidenheim 5:1 [ 2.32 | 3.75 | 2.95 ]
15:30Düsseldorf - Aue 3:0 [ 1.52 | 4.65 | 6.10 ]
15:30Karlsruher - Kiel 3:2 [ 3.40 | 3.75 | 2.10 ]
15:30Osnabruck - Hamburger SV 3:2 [ 5.50 | 4.30 | 1.61 ]
15:30Paderborn - Furth 2:4 [ 3.60 | 4.17 | 1.93 ]
15:30Sandhausen - Regensburg 2:0 [ 2.05 | 3.65 | 3.65 ]
15:30St. Pauli - Hannover 1:2 [ 2.35 | 3.90 | 2.81 ]

NIEMCY: 3. Liga

13:00Hallescher - Wehen 4:0
14:00Dresden - Turkgucu Munchen 4:0
14:00Monachium 1860 - Bayern Monachium II 2:2

NIEMCY: Liga Regionalna Zachód

14:00Düsseldorf II - Oberhausen 2:2
14:00Lotte - Koeln II 2:2

NIEMCY: Regionalliga Sudwest

14:001. FSV Mainz 05 II - Aalen 3:1
14:00SC Freiburg II - Stadtallendorf 5:1

NIEMCY: Bundesliga - Kobiety

14:00Potsdam K - Eintracht Frankfurt K 2:1 [ 2.30 | 3.70 | 2.54 ]

NIEMCY: 2. Bundesliga Women

11:00B. Moenchengladbach K - Jena K 0:2
11:00Borussia Bocholt K - Turbine Potsdam 2 K 2:2
11:00FFC Niederkirchen K - Bayern 2 K 0:5
11:00Ingolstadt K - Frankfurt 2 K 2:0
14:00Andernach K - Wurzburger Kickers K 3:1
14:00Bielefeld K - Berghofen K 4:0
14:00Saarbrucken K - Hoffenheim 2 K 1:3
14:00Wolfsburg 2 K - Gutersloh K 4:1

NIGER: Ligue 1

16:15Olympic Niamey - Sahel 4:1

NIGERIA: NPFL

17:00PrzełożoneAbia Warriors - Enyimba -:-
17:00Dakkada FC - Akwa United 0:2
17:00Enugu - Rivers United 0:1
17:00Heartland - Katsina Utd 2:0
17:00Kano - Adamawa Utd 1:0
17:00Kwara - Plateau 2:0
17:00Lobi Stars - Ifeanyi Ubah 2:0
17:00Sunshine Stars - Jigawa Golden Stars 0:0
17:00Warri Wolves - MFM FC 0:2
17:00Wikki Tourist - Nasarawa 1:2

NIGERIA: NNL

08:30Crown - Goddosky 4:1
17:00PrzełożoneApex Krane - J'Atete -:-
17:00PrzełożoneBayelsa - Holy Arrows -:-
17:00Dynamite Force - Nilayo 3:0
17:00EFCC - Gombe 0:0
17:00El Kanemi - Green Beret 2:0
17:00PrzełożoneGoddosky - Gateway Utd. -:-
17:00PrzełożoneRemo Stars - Crown -:-
17:00Shooting Stars - Nnewi 2:1
17:00PrzełożoneShooting Stars - Delta Force -:-

NIKARAGUA: Liga Primera - Clausura - Zwycięzcy

03:00Diriangen - Ferretti 3:0

NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura - Play Offy

02:00Managua FC U20 - Diriangen U20 4:1
25'Esteli U20 - Jalapa U20 2:0

NORWEGIA: Eliteserien

15:00Sarpsborg 08 - Haugesund 0:0
15:00Vålerenga - Kristiansund 1:2
15:00Viking - Tromsø 0:1
18:00Bodo/Glimt - Rosenborg 2:2
18:00Sandefjord - Mjondalen 0:3
18:00Strömsgodset - Lilleström 3:1
20:00Molde - Brann 4:0

PANAMA: LPF - Apertura - Play Offy

23:00Veraguas - Deportivo Universitario 0:0
00:00Miguelito - Plaza Amador -:-

PARAGWAJ: Primera Division - Apertura

23:45Sol De America - Sp. Luqueno 0:2
02:0012 de Octubre - Guairena FC 1:1
10'River Plate - Cerro Porteno 0:0

PARAGWAJ: Division Intermedia

16:00Dep. Capiata - Guarani de Trinidad 1:1
16:00Resistencia - General Caballero JLM 1:1
16:00Sportivo Trinidense - Ameliano 2:1
21:00Atyra - Tacuary 1:2

PERU: Liga 1 - Apertura

01:00Cienciano - U. San Martin 0:1
18:00Carlos Mannucci - Melgar 2:1
22:00OdwołaneCarlos Stein - Alianza Huanuco -:-
67'Sporting Cristal - Huancayo 1:0

POLSKA: PKO BP Ekstraklasa

17:30Cracovia - Warta Poznań 0:1 [ 2.45 | 3.20 | 3.35 ]
17:30Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 2:1 [ 3.85 | 3.70 | 2.05 ]
17:30Lech Poznań - Górnik Zabrze 1:1 [ 1.75 | 4.00 | 5.20 ]
17:30Legia Warszawa - Podbeskidzie B-B 1:0 [ 1.57 | 4.65 | 6.10 ]
17:30Piast Gliwice - Wisła Kraków 2:3 [ 1.51 | 4.95 | 6.60 ]
17:30Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa 1:3 [ 2.45 | 3.40 | 3.15 ]
17:30Śląsk Wrocław - Stal Mielec 1:1 [ 2.40 | 3.30 | 3.35 ]
17:30Wisła Płock - Zagłębie Lubin 4:0 [ 2.66 | 3.36 | 2.90 ]

POLSKA: Fortuna 1 Liga

12:40Widzew Łódź - Bruk-Bet T. 1:1 [ 3.45 | 3.32 | 2.23 ]
19:10Radomiak Radom - Sandecja Nowy Sącz 3:0 [ 1.75 | 3.76 | 4.95 ]
19:30Puszcza Niepołomice - ŁKS Łódź 2:3 [ 4.45 | 3.32 | 1.95 ]

POLSKA: eWinner 2 liga

19:44Stal Rzeszów - Chojniczanka 1:1 [ 3.15 | 3.40 | 2.15 ]

POLSKA: III Liga - Grupa II - Grupa mistrzowska

17:00GKS Przodkowo - Świt Skolwin 1:5 [ 5.08 | 4.45 | 1.45 ]

POLSKA: III Liga - Grupa II - Grupa spadkowa

18:00Pomorzanin Toruń - Górnik Konin 0:0 [ 1.18 | 7.00 | 8.28 ]

POLSKA: III Liga - Grupa III

14:00Ślęza Wrocław - Polonia Bytom 1:1 [ 2.10 | 3.60 | 2.80 ]

POLSKA: III Liga - Grupa IV

12:00Korona Kielce 2 - Podhale Nowy Targ 0:0 [ 3.90 | 3.75 | 1.70 ]
13:00Wólczanka Wólka Pełkińska - Chełmianka Chełm 1:1 [ 2.89 | 3.55 | 2.07 ]

POLSKA: Centralna Liga Juniorów

11:00Legia Warszawa U18 - Zagłębie Lubin U18 2:2
13:45Escola Warszawa U18 - Korona Kielce U18 2:2

POLSKA: Ekstraliga Kobiet

12:00Gdańsk K - UJ Kraków K 0:0
14:00Biedrzychowice K - GKS Katowice K 2:6
16:00Górnik Łęczna K - ROW Rybnik K 4:1

PORTUGALIA: Primeira Liga

16:00Famalicao - Nacional 3:0 [ 1.76 | 3.90 | 4.70 ]
18:00Belenenses - Santa Clara 0:2 [ 3.40 | 3.20 | 2.33 ]
21:00Maritimo - Guimaraes 0:0 [ 3.85 | 3.05 | 2.23 ]

PORTUGALIA: Liga Portugal 2

12:15Covilha - Estoril 3:2 [ 2.55 | 2.95 | 2.81 ]
15:00Penafiel - Vizela 1:2 [ 4.65 | 3.15 | 1.80 ]
16:00Casa Pia - Varzim 3:0 [ 2.45 | 3.00 | 2.90 ]
16:00FC Porto B - Feirense 4:2 [ 1.85 | 3.60 | 3.70 ]
17:30Academica - Benfica B 1:0 [ 1.82 | 3.40 | 4.10 ]

PORTUGALIA: Campeonato de Portugal - druga runda

12:00Real SC - SC Praiense 1:0
15:00Maria de Fonte - Guimaraes B 2:3
17:00Maritimo B - Amarante 2:1
18:00Condeixa - Santarem 2:3
18:00Loures - Caldas 0:1
18:00Lusitania FC - Canelas 2010 0:0
18:00Merelinense - CDC Montalegre 0:1
18:00Mirandela - Fafe 0:1
18:00Olhanense - Amora 0:1
18:00Oliveira Hospital - SB Castelo Branco 2:2
18:00Oriental Dragon - Moncarapachense 3:1
18:00S. Joao Ver - Gondomar 1:0
18:00Sanjoanense - Leca 1:0
18:00Sao Martinho - Felgueiras 2:2
18:00Sporting B - Louletano 2:1

PORTUGALIA: Campeonato de Portugal - Grupa - awans

19:00Braga B - Pevidem 0:1
19:00Estrela - Setubal 2:3

PORTUGALIA: Liga BPI Women - Grupa mistrzowska

17:00Albergaria/Durit K - Famalicao K 3:3
17:00Benfica K - Condeixa K 7:0
17:00Braga K - Sporting K 2:1

PORTUGALIA: Liga BPI Women - Spadek - Play Offy

17:00Estoril K - Ovarense K 1:0
17:00Gil Vicente K - Damaiense K 3:3

ROSJA: Premier Liga

13:00Akhmat Grozny - Sp. Moskwa 2:2 [ 3.70 | 3.55 | 1.96 ]
13:00Dyn. Moskwa - CSKA Moskwa 3:2 [ 3.15 | 3.45 | 2.18 ]
13:00FC Tambow - Zenit 1:5 [ 18.00 | 13.00 | 1.06 ]
13:00FK Rostów - Krasnodar 1:3 [ 2.87 | 3.50 | 2.33 ]
13:00Kazań - R. Volgograd 1:1 [ 1.48 | 4.30 | 6.40 ]
13:00Khimki - Soczi 0:0 [ 4.70 | 3.70 | 1.72 ]
13:00Lok. Moskwa - Ural 1:0 [ 1.32 | 5.15 | 8.90 ]
13:00Ufa - Arsienał Tuła 2:1 [ 2.04 | 2.95 | 4.25 ]

ROSJA: PFL - Group 1

13:00Inter Cherkessk - Nalczyk 1:2
15:00Forte Taganrog - Yessentuki 3:0
15:00Mashuk - Biolog 1:3
16:00FK Makhachkala - Dynamo Stavropol 4:0
16:00Maykop - Kholding 0:3
16:00Tuapse - Chernomorets 1:1
18:00Kuban - Anży 5:1

RPA: GladAfrica Championship

15:00Bizana Pondo Chiefs - Pretoria Callies 2:4
15:00Cape Town All Stars - Cape Umoya United 1:0
15:00Free State Stars - Cape Town Spurs 3:1
15:00Jomo Cosmos - Richards Bay 1:1
15:00Pretoria U. - Royal AM 1:2
15:00Sekhukhune - Polokwane 2:0
15:00Steenberg United - JDR Stars 1:1
15:00TS Sporting - Uthongathi -:-

RPA: Diski Challenge

09:30Tshakhuma U23 - Kaizer U23 1:3
12:00Mamelodi U23 - Orlando U23 1:0

RUMUNIA: Liga 1 - Grupa mistrzowska

21:00Sepsi Sf. Gheorghe - FCSB 2:2 [ 2.87 | 3.20 | 2.35 ]

RUMUNIA: Liga 1 - Grupa spadkowa

13:00UTA Arad - Gaz Metan 1:0 [ 2.15 | 2.85 | 3.70 ]
15:30FC Arges - Din. Bucharest 1:2 [ 2.86 | 2.90 | 2.55 ]

RUMUNIA: Liga 3 - Promotion Play Offs

10:30FCSB 2 - Afumati 1:4 [ 2.45 | 3.35 | 2.47 ]

RUMUNIA: Superliga Women - Grupa mistrzowska

10:00Universitatea Galati K - Fortuna Becicherecu Mic K 0:1 [ 3.00 | 4.00 | 1.85 ]
10:00Vasas Odorhei K - Piros Security K 4:0 [ 3.20 | 4.00 | 1.78 ]
15:00Heniu Prundu Bargaului K - Ol. Cluj K 1:6

RUMUNIA: Superliga Women - Grupa spadkowa

10:00Banat K - Universitatea Alexandria K 3:4 [ 1.80 | 4.20 | 3.05 ]
10:00Fairplay Bucuresti K - Baia Mare K 1:0 [ 1.92 | 4.05 | 2.81 ]
10:00SN Constanta K - Carmen Bucuresti K 2:1

RWANDA: Premier League

15:00AS Kigali - Musanze 1:2
15:00Espoir - Sunrise 1:1
15:00Etincelles - Police 1:1
15:00Mukura Victory Sports - Marines 1:2

SALWADOR: Primera Division - Clausura - Play Offy

03:00Santa Tecla - FAS 0:1
PrzerwaLuis Angel Firpo - Alianza FC 0:1

SENEGAL: Ligue 1

18:30Casa - US Goree 2:2
18:30Generation F. - Dakar SC 1:0
18:30PrzełożoneJaraaf - Diambars -:-
18:30Mbour Petite Cote - Douanes 2:2
18:30Niary Tally - Teungueth 0:1
18:30Pikine - Mbour 1:0
19:00Excellence - ASEC Ndiambour 0:1

SERBIA: Srpska Liga - Belgrade

16:30Jedinstvo Surcin - Studentski Grad 5:2
16:30Zvezdara - Crvena Zvezda MML 2:0

SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina

17:00Borac Sakule - Tisa Adorjan 3:2

SERBIA: Srpska Liga - East

11:00Car Konstantin - Paracin 3:2
11:00SFS Borac - Timok 1:0
17:00Buducnost Popovac - Pcinja 2:1
17:00Radnicki S. - Dunav Prahovo 3:0
17:00Rembas - Radan Lebane 2:0
17:00Vlasina - Sindelic 0:0
17:00Zupa - Timocanin 0:2

SERBIA: Srpska Liga - West

17:00Bane Raska - Gruza 1:2
17:00Sloboda - Mladi Radnik 4:2
17:00Zeleznicar Lajkovac - Buducnost Arilje 2:2

SIERRA LEONE: Premier League

18:15Wusum Stars - Bo Rangers 1:0
20:45Freetown City - FC Johansen 1:1

SINGAPUR: Premier League

11:30Geylang - Hougang 2:5
11:30Lion City - Tanjong Pagar 3:1

SŁOWACJA: Fortuna liga - Grupa mistrzowska

18:00Trnava - Zilina 1:1 [ 1.85 | 3.80 | 3.95 ]

SŁOWENIA: Prva Liga

17:15Celje - O. Ljubljana 4:0
20:00Domzale - Koper 3:1

SŁOWENIA: 3. SNL - East - Grupa mistrzowska

17:00Cirkulane - Zrece 7:0

SŁOWENIA: 3. SNL - East - Grupa spadkowa

10:30Videm - Podvinci 2:1

SŁOWENIA: 1. SZNL Women

11:00MB Tabor K - Primorje K 4:0
17:00Krim K - Pomurje K 1:11
17:00Radomlje K - Cerklje K 3:2

SZKOCJA: Premiership - Grupa spadkowa

13:00Hamilton - Kilmarnock 0:2 [ 5.80 | 4.44 | 1.50 ]
13:00Motherwell - Ross County 1:2 [ 2.80 | 3.05 | 2.65 ]
13:00St. Mirren - Dundee Utd 0:0 [ 2.05 | 3.35 | 3.35 ]

SZKOCJA: SWPL 1 Women

14:00Hearts K - Celtic K 0:3
15:00Motherwell K - Hibernian K 0:1
16:00Glasgow City K - Forfar Farmington K 8:0
17:10Spartans K - Rangers K 0:5

SZWECJA: Allsvenskan

17:30Hammarby - Djurgarden 2:2

SZWECJA: Superettan

13:00AFC Eskilstuna - Jonkopings 1:0

SZWECJA: Dywizja 1 - Norra

16:00Assyriska FF - Dalkurd 3:1
16:00IFK Lulea - Hammarby TFF 1:2
16:00Karlstad - Sandvikens 1:3

SZWECJA: Allsvenskan - Kobiety

15:00Pitea K - Örebro K 0:2

SZWECJA: Elitettan Women

11:00Moron K - Jitex K 2:1
14:00Sundsvall K - Lidkopings FK K 0:1
16:00Bollstanas K - Borgeby K 4:2

ŚWIAT: Club Friendly Women

12:00Stabaek K (Nor) - Honefoss K (Nor) 6:0

TADŻYKISTAN: Wyszejszaja Liha

14:00Dushanbe 83 - Istaravshan 1:1
14:00Eskhata - Istiqlol Dushanbe 0:2

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

13:00Coastal Union - Polisi Tanzania 0:1
15:00Biashara Mara United - Dodoma Jiji 1:1

TOGO: Championnat National

13:00AS Togo-Port - OTR 1:0
13:00Binah - Kara -:-
13:00Dynamic Togol. - Gomido 2:0
13:00Gbohloe-Su - Anges de Notse -:-
13:00Koroki Metete - Ifodje -:-
13:00Maranatha - Entente II 0:1
13:00Unisport - Semassi -:-
16:00PrzełożoneAS Togo-Port - Gomido -:-
16:00PrzełożoneGbohloe-Su - Entente II -:-
16:00PrzełożoneKara - Semassi -:-
16:00PrzełożoneKoroki Metete - Sara Sport -:-
16:00PrzełożoneMaranatha - Dynamic Togol. -:-
16:00PrzełożoneOTR - Anges de Notse -:-
16:00PrzełożoneUnisport - Ifodje -:-

TURCJA: 2. Lig Play Offs

15:00H.Trabzon - 24 Erzincanspor 3:0
15:00Kirsehir Belediyespor - Kirklarelispor 0:0
19:00Kocaelispor - Ankara Demirspor 3:0
19:00Sakaryaspor - Vanspor FK 2:0

UGANDA: Premier League

15:00Kampala City - Kyetume 2:0

UKRAINA: Persha Liga

14:00Krystal - Prykarpattia 0:1
14:00Wołyń Łuck - Hirnyk-Sport 2:0
15:00Alliance - Obolon 1:0
15:00Nyva Ternopil - VPK-Agro 1:2
16:00Zhytomyr - Kramatorsk 1:2
17:00Metalist 1925 - Veres-Rivne 4:1

UKRAINA: Druha Liga

12:00Karpaty - Obolon 2 2:2
12:00Real Pharma - Tavriya 0:3
15:00Bukovyna - Rubikon Kyiv 0:0
16:00Mykolaiv 2 - Nikopol 1:1
16:30Peremoga Dnipro - Nova Kakhovka 0:1

URUGWAJ: Pierwsza Liga - Apertura

00:30Montevideo City - Sud America 0:1
20:00Rentistas - Fenix 0:3
79'Maldonado - Liverpool M. 1:4
00:30Cerrito - River Plate -:-

USA: MLS

01:00Atlanta Utd - Club de Foot Montreal 1:0 [ 1.70 | 3.95 | 5.00 ]
01:30Philadelphia Union - New York Red Bulls 1:0 [ 2.17 | 3.50 | 3.35 ]
02:00Minnesota - FC Dallas 1:0 [ 2.03 | 3.75 | 3.55 ]
03:00Colorado Rapids - Houston Dynamo 3:1 [ 1.55 | 4.40 | 5.90 ]
03:30Real Salt Lake - Nashville SC 0:0 [ 2.60 | 3.20 | 2.90 ]
04:00San Jose Earthquakes - Portland Timbers 0:2 [ 1.97 | 3.95 | 3.55 ]
20:00Sporting Kansas City - Vancouver Whitecaps 3:0 [ 1.43 | 4.80 | 7.50 ]
66'Cincinnati - Inter Miami 1:2 [ 2.86 | 3.30 | 2.57 ]
00:00New England Revolution - Columbus Crew -:- [ 1.70 | 4.10 | 4.75 ]

USA: USL Championship

01:00Hartford Athletic - Pittsburgh 1:1
02:00Tampa Bay - Phoenix Rising 2:1
03:30New Mexico - Austin Bold 3:1
21:00Tacoma Defiance - Orange County SC 1:0
00:00Oklahoma City Energy - Atlanta United 2 -:-

USA: USL League One

02:00Forward Madison - North Carolina 1:0
89'Greenville - Union Omaha 1:1

USA: USL League Two

23:30FC Florida U23 - Florida Elite 0:2
01:00Dayton - Kings Hammer 1:2
01:00Kalamazoo FC - South Bend Lions 1:0
01:00Lehigh Valley - Reading 5:1
01:00Wake FC - West Virginia 0:2
01:00West Chester Utd - RC New Jersey 0:0
01:30Flint City - Toledo Villa 3:1
01:30Malaga City - Western Mass Pioneers 0:1
02:00Menace - Green Bay Voyageurs 5:1
02:00Mississippi Brilla - Round Rock 3:0
00:30Miami City - Tampa Bay U23 -:-

USA: NISA - Sezon wiosna

01:30Maryland Bobcats - LA Force 0:2
02:00San Diego 1904 - Detroit 1:3

USA: NWSL Women

23:00Racing Louisville K - Kansas City NWSL K 0:0
01:00Gotham K - Houston Dash K 1:0
04:00Reign K - North Carolina Courage K 0:0
00:00Orlando Pride K - Washington K -:-

WENEZUELA: Primera Division - pierwsza runda

23:00La Guaira - Gran Valencia 0:0
01:15Dep. Tachira - Estudiantes M. 1:0
90+'Aragua - Puerto Cabello 0:0

WĘGRY: Merkantil Bank Liga

17:00Ajka - Nyiregyhaza 0:1
17:00Budaorsi - Debreceni EAC 1:1
17:00Kaposvar - Dorogi 0:1
17:00Pecsi - Soroksar 0:2
17:00Siofok - Szentlorinc 1:1
17:00Szeged - Kazincbarcika 2:0
17:00Szolnoki - Csakvari 2:1
18:30Debrecen - Haladas 4:2
18:30Gyirmot - Bekescsaba 4:0
18:30Vasas - Győr 3:0

WĘGRY: NB III - East

14:30Debrecen II - Fuzesgyarmati SK 2:3
17:00Cegledi - Senyo Carnifex 3:1
18:00Balassagyarmat - Mezokovesd II 2:2
18:00DVTK II - Gyongyosi 3:3
18:00Jaszberenyi - Eger SE 2:1
18:00Kisvarda II - Putnok VSE 1:0
18:00Sajobabony - Tallya 0:1
18:00Tiszafuredi - SBTC 2:1
18:00Tiszakecske - BVSC-Zuglo 1:0
18:00Tiszaujvaros - Hatvan 2:0

WĘGRY: NB III - Centre

11:00Honved II - Dunaujvaros PASE 1:2
18:00Dabas-Gyon - Paks II 2:0
18:00ESMTK Budapest - Ujpest II 2:0
18:00Hodmezovasarhely FC - Monori 0:7
18:00Ivancsa - Szegedi 5:1
18:00Korosladany MSK - Ferencvaros II 2:2
18:00Rakosmenti KSK - Kecskemeti 1:1
18:00Szekszardi - Majosi 4:1
18:00Taksony - Kozarmisleny 0:7
18:00Vac - FC Dabas 0:0

WĘGRY: NB III - West

11:00Puskas Academy II - Erdi 6:1
11:00Szabadkikoto - Menfocsanak 1:1
16:00SC Sopron - Nagykanizsa 0:0
16:00Veszprem - Komaromi VSE 1:1
18:00Balatonfuredi - Elore 6:0
18:00III. Keruleti TVE - MOL Fehervar II 4:1
18:00Lipot - Bicskei 1:0
18:00Nagyatadi - Zalaegerszegi II 0:6
18:00Papai Perutz - Gardony Varosi 2:0
18:00Tatabanya - Mosonmagyarovari TE 3:2

WĘGRY: NB I Women

17:00Szent Mihaly K - Haladas K 2:3

WIETNAM: V.League 2

11:00PrzełożoneHue - An Do-An Giang -:-
12:00PrzełożoneBinh Phuoc - Can Tho -:-
13:00PrzełożonePho Hien - Phu Tho -:-

WŁOCHY: Serie A

12:30Fiorentina - Napoli 0:2 [ 6.60 | 5.00 | 1.47 ]
15:00Benevento - Crotone 1:1 [ 1.44 | 5.10 | 7.10 ]
15:00Udinese - Sampdoria 0:1 [ 2.35 | 3.50 | 3.15 ]
18:00Parma - Sassuolo 1:3 [ 6.60 | 4.95 | 1.48 ]
20:45AC Milan - Cagliari 0:0 [ 1.30 | 6.00 | 10.50 ]

WŁOCHY: Serie C - Promotion - Play Offs

17:30Triestina - Virtus Verona 0:1

WŁOCHY: Serie D - Group A

15:00Lavagnese - PDHA 0:3
15:00Vado - Fossano 1:3
16:00Borgosesia - Chieri 0:5
16:00Casale - Folgore Caratese 0:1
16:00Gozzano - Citta di Varese 1:1
16:00Legnano - Caronnese 1:1

WŁOCHY: Serie D - Group B

16:00Brusaporto - Breno 2:2
16:00Calvina - Real Calepina 1:2
16:00Ciserano-Bergamo - Crema 0:2
16:00Fanfulla - Ponte San Pietro 3:1
16:00Franciacorta - Caravaggio 2:1
16:00Scanzorosciate - Vis Nova Giussano 5:4
16:00Sona - NibionnOggiono 2:0
16:00USD Casatese - Tritium 2:1
16:00Villa Alme - Seregno 0:1

WŁOCHY: Serie D - Group C

15:00Ambrosiana - Chions 1:0
16:00ArzignanoChiampo - Montebelluna 5:2
16:00Belluno - Cartigliano 3:4
16:00Delta Porto Tolle - Cjarlins Muzane 2:3
16:00Este - Campodarsego 1:0
16:00Union Clodiense - Caldiero Terme 1:3

WŁOCHY: Serie D - Group D

16:00Aglianese Calcio - Ghivizzano Borgo 1:2
16:00Corticella - Correggese 1:1
16:00Forli - Lentigione 1:1
16:00Marignanese - Sasso Marconi 0:1
16:00Prato - Pro Livorno 1:1
16:00Seravezza Pozzi - Real Forte Querceta 4:3

WŁOCHY: Serie D - Group E

16:00Flaminia - Lornano Badesse 2:1
16:00Grassina - Scandicci 1:1
16:00Ostia Mare - Follonica Gavorrano 0:2
16:00UC Sinalunghese - Trestina 1:1

WŁOCHY: Serie D - Group F

16:00Agnonese - Rieti 0:1
16:00Campobasso - US Tolentino 3:2
16:00Castelfidardo - Recanatese 2:1
16:00Castelnuovo Vomano - Vastese 2:2
16:00Fiuggi - ASD Pineto Calcio 1:1
16:00Matese - Vastogirardi 2:0
16:00Montegiorgio - Porto Sant'Elpidio 1:0
16:00S. N. Notaresco - Cynthialbalonga 1:1

WŁOCHY: Serie D - Group G

15:00Monterosi FC - Muravera 3:0
16:00Carbonia - Arzachena 2:2
16:00Lanusei Calcio - Latte Dolce 0:2
16:00Latina - Nuova Florida 1:1
16:00Savoia - Cassino 0:1
16:00SS Nola 1925 - Gladiator 1:2
16:00Torres - Calcio Giugliano 2:1
16:00Vis Artena - Afragolese 2:3

WŁOCHY: Serie D - Group H

16:00Altamura - Fidelis Andria 0:2
16:00Audace Cerignola - Gravina 2:1
16:00Bitonto - Real Aversa 2:1
16:00Francavilla - A.C.D. Nardo 0:0
16:00Lavello - Citta di Fasano 0:0
16:00Molfetta Calcio - Taranto 1:3
16:00Picerno - Casarano 2:2
16:00Portici 1906 - Puteolana 4:0

WŁOCHY: Serie D - Group I

16:00Castrovillari - Cittanovese 2:0
16:00FC Messina - AS Acireale 1:1
16:00Gelbison Cilento - Rotonda 1:0
16:00Paterno - Marina di Ragusa 1:1
16:00PrzełożoneRoccella - Biancavilla -:-
16:00San Luca - ACR Messina 1:1
16:00Troina - Licata 1:1

WŁOCHY: Primavera 1

10:30Genoa U19 - Empoli U19 3:5
17:00Bologna U19 - Sampdoria U19 2:3

WŁOCHY: Primavera 2

11:00Reggina U19 - Frosinone U19 0:3

WŁOCHY: Serie A Women

12:30AS Roma K - Juventus K 0:1
15:00Bari K - San Marino Academy K 1:2
15:00Verona K - Napoli K 0:0

WŁOCHY: Serie B Women

12:00Pomigliano K - Brescia K 1:2
12:00Roma CF K - Chievo Verona K 0:0
14:00Vicenza K - Lazio K 0:1
15:00Cittadella K - Ravenna K 1:2
15:00Orobica K - Cesena K 1:1
15:00Pontedera K - Perugia K 4:0
15:00Tavagnacco K - Riozzese Como K 1:1

WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ: Ligue 1

17:30Racing d'Abidjan - ASEC Mimosas 2:2
18:00Tanda - Bouake 0:1
20:00SO Armee - SOL 0:0

WYSPY OWCZE: Premier League

16:00B36 Torshavn - 07 Vestur Sorvagur 1:1
16:00Fuglafjordur - Streymur 2:1
16:00Klaksvik - Toftir 8:0
16:00Runavik - HB Torshavn 0:0
16:00Vikingur - TB Tvoroyri 1:0

ZAMBIA: Super League

13:00Green Eagles - Buildcon 1:1
13:00Indeni - NAPSA Stars 3:4
15:00Green Buffaloes FC - Zanaco 1:1
15:00Nkana - Lusaka Dynamos 1:2
15:00Prison Leopards - Lumwana Radiants 1:0

ZEA: Presidents Cup

17:35Al-Ahli Dubai - Al Nasr 2:1

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.WynikiNaZywo.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona WynikiNaZywo.pl z powodów technicznych.