REFRESH

Koszykówka » Dzisiaj » Wszystkie mecze

AUSTRALIA: NBL

09:30South East Melbourne - Melbourne United 82:93
1. kwartaCairns Taipans - Brisbane Bullets 12:15

AUSTRALIA: NBL1 South

11:00Geelong - Nunawading -:-
11:00Sandringham Sabres - Diamond Valley -:-
12:00Albury-Wodonga Bandits - Kilsyth -:-
12:00Ballarat - Frankston -:-
12:00Bendigo Braves - Melbourne Tigers -:-
12:00Dandenong - Mt Gambier -:-
12:00NW Tasmania - Eltham -:-
12:00Ringwood - Knox -:-

AUSTRALIA: NBL1 South Women

09:00Geelong K - Nunawading K 78:81
09:00Sandringham K - Diamond Valley K 79:56
10:00Albury K - Kilsyth K 78:100
10:00Ballarat K - Frankston K 50:61
10:00Bendigo Braves K - Melbourne Tigers K 83:68
10:00Dandenong Rangers K - Mt. Gambier K 88:84ot
10:00Launceston K - Eltham K 73:86
10:00Ringwood K - Knox K -:-

AUSTRALIA: NBL1 Central

12:30Forestville Eagles - Sturt Sabres -:-
12:45North Adelaide Rockets - Central Districts Lions -:-
12:45Southern Tigers - Norwood Flames -:-
12:45West Adelaide Bearcats - Eastern Mavericks -:-
12:45Woodville Warriors - South Adelaide Panthers -:-

AUSTRALIA: NBL1 Central Women

10:45Forestville Eagles K - Sturt Sabres K -:-
11:00North Adelaide Rockets K - Central Districts Lions K -:-
11:00Southern Tigers K - Norwood Flames K -:-
11:00West Adelaide Bearcats K - Eastern Mavericks K -:-
11:00Woodville Warriors K - South Adelaide Panthers K -:-

AUSTRALIA: NBL1 West

11:00Joondalup Wolves - Kalamunda Eastern Suns -:-
11:00Perth Redbacks - Perry Lakes Hawks -:-
13:00Goldfields Giants - Geraldton Buccaneers -:-
13:00Mandurah Magic - Cockburn Cougars -:-
13:00Warwick Senators - South West Slammers -:-
14:00Lakeside Lightning - East Perth Eagles -:-
14:00Rockingham Flames - Willetton Tigers -:-

AUSTRALIA: NBL1 West Women

11:00Mandurah Magic K - Cockburn Cougars K -:-
11:00Warwick Senators K - South West Slammers K -:-
12:00Lakeside Lightning K - East Perth Eagles K -:-
12:00Rockingham Flames K - Willetton Tigers K -:-
13:00Joondalup Wolves K - Kalamunda Eastern Suns K -:-
13:00Perth Redbacks K - Perry Lakes Hawks K -:-

AUSTRIA: Zweite Liga - Play Offy

18:00Jennersdorf - Furstenfeld -:-

BIAŁORUŚ: Premier League - Od 5 do 8 miejsca

14:00Rguor Minsk - Rubon -:-
14:00Tsmoki Minsk 3 - Grodno GrSU -:-

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prvenstvo BiH - Runda zwycięzców

17:00Celik - Borac Banja Luka -:-
17:00PrzełożoneSpars Sarajevo - Igokea -:-

BRAZYLIA: LBF Women

00:00PrzełożoneSampaio K - Blumenau K -:-

CHILE: LNB

20:00Puerto Montt - Valdivia -:-
21:00Ancud - Temuco -:-
22:00Las Animas - CD Puerto Varas -:-
23:00Leones Quilpue - Quilicura -:-
00:00Espanol de Talca - U. De Concepcion -:-

CHORWACJA: Prva Liga - Play Offy

18:00Cedevita - Dinamo Zagreb -:-

CZARNOGÓRA: Prva A Liga

18:00Jedinstvo - Sutjeska -:-
19:00Pljevlja - Tivat -:-
19:00Primorje - Danilovgrad -:-
20:00All Stars - Lovcen Cetinje -:-

ESTONIA: Korvpalli Meistriliiga - Play Offy

16:00BC Kalev/Cramo - Pärnu -:-

FRANCJA: LNB

18:00Limoges - Chalon/Saone -:-
20:00Orleans - Levallois -:-

FRANCJA: LFB Women - Play Offy

17:00Landes K - La Roche K -:-
18:30Lattes Montpellier K - ESB Villeneuve K -:-
20:00Bourges K - Tarbes GB K -:-
20:00Lyon K - Flammes Carolo K -:-

GRECJA: A2 - pierwsza runda

14:00Filippos Veroi - Oiakas Nafpliou -:-
16:00Marousi - Kavala -:-
16:00Pagrati - Eleftheroupoli -:-
16:00Panerythraikos - AO Triton -:-
16:00Psychikou - Apollon Patron -:-
17:00Amyntas - Olympiakos B -:-

GRECJA: A1 Women - druga runda

14:00Olympiakos K - Panathinaikos K -:-

GRUZJA: Superleague - Baraż o utrzymanie

09:30Kavkasia - Batumi RSU 79:106

GRUZJA: Superleague - Play Offy

2. kwartaVera Tbilisi - Cactus Tbilisi 43:35
13:30TSU Hyunda - Rustavi -:-
15:30Olimpi Tbilisi - Tskhum-Apkhazeti -:-

HISZPANIA: ACB

18:00Murcia - Unicaja -:-

HISZPANIA: LEB Plata - Play Offy o awans

20:00Gijon - Menorca -:-

HOLANDIA: DBL - Play Offy

16:00Yoast Utd - Den Bosch -:-
19:30Den Helder - Groningen -:-
19:45Feyenoord - Zwolle -:-
20:00BAL Weert - Leiden -:-

ISLANDIA: Premier League Women

18:00Keflavik K - Valur K -:-
18:00KR Reykjavik K - Haukar K -:-
18:00Skallagrimur K - Fjolnir K -:-
18:00Snaefell K - Breidablik K -:-

IZRAEL: Super League - Runda przegranych

19:30Ironi Nahariya - Maccabi Rishon -:-

JAPONIA: B.League

06:05Ryukyu - Kyoto 78:73
06:35Hiroshima D. - Shinshu 100:81
07:05Akita - Chiba 70:98
08:05SeaHorses Mikawa - Osaka 90:102

KAZACHSTAN: National League - Play Offy

3. kwartaAstana - Atyrau 68:62

KOLUMBIA: LBP

02:00Motilones del Norte - Cafeteros 78:75ot
03:00PrzełożoneTitanes de Barranquilla - Tigrillos de Antioqui -:-
04:00Cimarrones del Choco - Tigrillos de Antioqui 88:91
21:00Hurricanes de Cundinamarca - Piratas de Bogota 23:22
00:30Sabios de Manizales - Bucaros -:-

LITWA: LKL

16:20Nevezis-OPTIBET - Rytas -:-
17:15Lietkabelis - Alytaus Dzukija -:-

LUKSEMBURG: Total League

17:30Musel Pikes - Heffingen -:-
18:30Racing Luxembourg - Esch -:-
20:00Bertrange - Larochette -:-
20:00Contern - Amicale Steesel -:-

LUKSEMBURG: Total League Women - Play Offy

17:30Dudelange K - Amicale Steesel K -:-
20:00Musel Pikes K - Walferdange K -:-

ŁOTWA: LBL - Play Offy

16:00VEF Riga - Ventspils -:-

MACEDONIA PÓŁNOCNA: Prva Liga Women - Play Out

12:30Probasket K - Trokal K -:-
13:30Kumanovo K - Gostivar K -:-

MEKSYK: LMBPF Women

00:00Escaramuzas K - Marineras K -:-

NIEMCY: Pro A - Play Offy

15:00Leverkusen - Heidelberg -:-

NIEMCY: Pro B - Trzecia runda

19:30Itzehoe - Dresden -:-

NOWA ZELANDIA: NBL

09:30Bay Hawks - Southland Sharks 85:73
09:30Franklin Bulls - Nelson Giants 94:107
09:30Otago Nuggets - Manawatu Jets 108:96

POLSKA: 1. Liga - Play Offy

17:30Sokół Łańcut - WKK Wrocław -:-
18:00Czarni Słupsk - Górnik Wałbrzych -:-

PORTUGALIA: LPB - Play Offy

19:30Sporting CP - Benfica -:-

PORTUGALIA: Proliga

17:00Electrico FC - Lisboa-Benfica B -:-
18:00Galomar - Sampaense -:-
18:00Ginasio Olhanense - CB Queluz -:-
19:00Belenenses - Coracao do Ribatejo -:-
19:00Illiabum - Povoa/Monteadriano -:-

PORTUGALIA: LFB Women - Play Offy

16:00Uniao Sportiva K - Benfica K -:-

SŁOWENIA: Liga Nova KBM - Play Offy

16:15Helios Domzale - Sencur -:-

SZWECJA: Basketligan - Play Offy

16:04Sodertalje - Jamtland -:-

TAJWAN: SBL - Play Offy

3. kwartaBank of Taiwan - Yulon Luxgen Dinos 49:53

TAJWAN: WSBL Women

09:00Chunghua Telecom K - Taipower K 68:60
4. kwartaCathay Life K - Taiyuan K 68:44

TURCJA: TBL

13:00Anadolu Basket - Kocaeli -:-
13:00Balikesir - Bornova -:-
13:00Duzce Belediye - Merkezefendi -:-
13:00Final Spor - Konyaspor -:-
13:00Gemlik - Sigortam.net ITU -:-
13:00Istanbul Basket - Akhisar Belediye -:-
13:00Mamak Bld. - Yalova Bld. -:-
13:00Samsunspor - Manisa -:-

TURCJA: KBSL Women - Play Offy

15:00Fenerbahce K - Galatasaray K -:-

URUGWAJ: Liga Uruguaya

00:15Olimpia - Capitol 94:92
02:30Defensor Sporting - Aguada 93:97
00:15Penarol - Malvin -:-

USA: NBA

01:00Philadelphia 76ers - New Orleans Pelicans 109:107
01:30Chicago Bulls - Boston Celtics 121:99
02:00Charlotte Hornets - Orlando Magic 122:112
02:00Miami Heat - Minnesota Timberwolves 121:112
02:00Milwaukee Bucks - Houston Rockets 141:133
02:30Dallas Mavericks - Cleveland Cavaliers 110:90
03:00Utah Jazz - Denver Nuggets 127:120
04:00Phoenix Suns - New York Knicks 128:105
04:00Portland Trail Blazers - Los Angeles Lakers 106:101
04:00Sacramento Kings - San Antonio Spurs 104:113

WENEZUELA: Superliga

01:45Guaiqueries - Centauros 79:62
16:05Heroes de Falcon - Llaneros -:-
19:05Gladiadores - Broncos -:-
23:15Supersonicos - Cangrejeros -:-

WĘGRY: NB I. A - Play Out

18:00Kaposvari - OSE Lions -:-
18:00Zalakeramia - Jaszberenyi -:-

WŁOCHY: Serie A2 - 19-24 miejsca

17:00San Severo - Capo d'Orlando -:-
18:00Latina - Monferrato -:-

WŁOCHY: Serie A2 - 7-12 miejsce

17:00Chieti Basket - Urania Milano -:-
17:00Eurobasket Roma - Treviglio -:-

WŁOCHY: Serie A1 Women - Play Offy

19:00Venezia K - Schio K -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.WynikiNaZywo.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - koszykówka mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona WynikiNaZywo.pl z powodów technicznych.