REFRESH

Tenis » Dzisiaj » Wszystkie mecze

ATP - SINGIEL: Rzym (Włochy), ziemna

10:10Djokovic N. (Srb) - Davidovich Fokina A. (Esp) 2:0
10:10Opelka R. (Usa) - Karacjew A. (Rus) 2:0
12:10Berrettini M. (Ita) - Tsitsipas S. (Gre) 0:2
14:10Shapovalov D. (Can) - Nadal R. (Esp) 1:2
15:05Auger-Aliassime F. (Can) - Delbonis F. (Arg) 0:2
17:18Zverev A. (Ger) - Nishikori K. (Jpn) 2:1
19:15Thiem D. (Aut) - Sonego L. (Ita) 1:2
20:25Bautista R. (Esp) - Rublow A. (Rus) 0:2

WTA - SINGIEL: Rzym (Włochy), ziemna

10:10Aleksandrowa J. (Rus) - Pegula J. (Usa) 0:2
10:10Gauff C. (Usa) - Sabalenka A. (Blr) 2:0
11:40Podoroska N. (Arg) - Martic P. (Cro) 1:2
11:45Barty A. (Aus) - Kudiermietowa W. (Rus) 2:0
11:55Krejcikova B. (Cze) - Świątek I. (Pol) 1:2
14:10Pliskova Ka. (Cze) - Zwonariowa W. (Rus) 2:0
16:07Ostapenko J. (Lat) - Kerber A. (Ger) 2:1
18:25Muguruza G. (Esp) - Switolina E. (Ukr) 0:2

ATP - DEBEL: Rzym (Włochy), ziemna

10:15Behar A./Escobar G. - Koolhof W./Rojer J-J. 1:2
11:50Fognini F./Musetti L. - Arevalo M./Middelkoop M. 1:2
12:00Daniell M./Oswald P. - Mektic N./Pavic M. 0:2
13:55Peers J./Venus M. - Dodig I./Polasek F. 2:0
14:00Demoliner M./Miedwiediew D. - Mannarino A./Paire B. 0:2
15:30Granollers M./Zeballos H. - Kubot L./Skugor F. 2:1
15:35Krawietz K./Tecau H. - Broady L./Murray A. 2:0
17:50Klaasen R./McLachlan B. - Ram R./Salisbury J. 0:2

WTA - DEBEL: Rzym (Włochy), ziemna

10:15Hsieh S-W./Mertens E. - Fichman S./Olmos G. 1:2
14:40Gauff C./Kudiermietowa W. - Dabrowski G./Muhammad A. 2:0
17:15Carter H./Stefani L. - Krejcikova B./Siniakova K. 0:2
18:00Wiesnina J./Zwonariowa W. - Melichar N./Schuurs D. 2:1

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Heilbronn (Niemcy), ziemna

12:05Zapata Miralles B. (Esp) - Nagal S. (Ind) 2:0
13:35Novak D. (Aut) - Daniel T. (Jpn) 2:0
14:05McDonald M. (Usa) - Menezes J. (Bra) 2:0
16:10Kohlschreiber P. (Ger) - Galan Riveros D. E. (Col) 1:2

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Zagrzeb (Chorwacja), ziemna

10:10Seyboth Wild T. (Bra) - Barrios T. (Chi) 0:2

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Heilbronn (Niemcy), ziemna

11:00Galan Riveros D. E./Griekspoor T. - Lammons N./Withrow J. WO -:-
12:10Matos R./Meligeni Rodrigues Alves F. - Goransson A./Verbeek S. 0:2
17:55Qureshi A. U. H./Wasilewskij A. - Glasspool L./Reid M. 2:0
18:25Kudla D./McDonald M. - Lammons N./Withrow J. 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Antalya 19 (Turcja), ziemna

09:00Hardt N. (Dom) - Veldheer M. (Ned) 2:0
09:00Kopp S. (Aut) - Forti F. (Ita) 1:2
09:00Luz O. (Bra) - Ayeni A. (Usa) 2:0
09:00Nakagawa N. (Jpn) - Nedelko I. (Rus) 2:1
10:30Madaras N. (Swe) - Michalski D. (Pol) 1:2
10:30Pichler D. (Aut) - Berrettini J. (Ita) 1:2
12:00Borg L. (Swe) - Skatow T. (Kaz) 0:2
12:00Erler A. (Aut) - Ivanov V. (Est) 2:1

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Jerusalem (Izrael), twarda

09:00Cubelic K. (Ger) - Corwin F. (Usa) 0:2
09:00Roberts J. (Bah) - Deviatiarov M. (Ukr) 2:0
09:30Khan Z. (Usa) - Cash J. (Gbr) 2:0
09:30Lazarov A. (Bul) - Stalder R. (Usa) 2:1
09:30Oliel Y. (Isr) - Cozbinov A. (Mda) 2:1
10:00Leshem E. (Isr) - Simon S. (Isr) 2:0
11:30Mayo A. (Usa) - Patael B. (Isr) 0:2
11:30Skorilas A. (Gre) - Gengel M. (Cze) 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Monastir 17 (Tunezja), twarda

10:30Crepaldi E. (Ita) - Chung Y. (Kor) 0:2
10:30Donski A. (Bul) - Pervolarakis M. (Gre) 2:0
10:30Dougaz A. (Tun) - Park U. (Kor) 2:0
11:30Beale J. (Aus) - Coelho F. (Por) 2:1
11:30Fancutt T. J. (Aus) - Bellier A. (Sui) 0:2
11:30Lock B. (Zim) - Frinzi M. (Ita) 0:2
11:30Rodriguez Taverna S. (Arg) - Holt B. (Usa) 2:1
11:30Takahashi Y. (Jpn) - Kumar O. (Usa) 1:2

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Prijedor (Bośnia i Hercegowina), ziemna

09:00OdwołaneNikolic M. (Srb) - De Boes M. (Bel) -:-
09:00Rogic Hadzalic A. (Cro) - De Boes M. (Bel) 2:1
09:00Tepavac M. (Srb) - Pucinelli de Almeida M. (Bra) 0:2
10:00Kawakami R. (Jpn) - Setkic A. (Bih) 0:2
10:30Jotovski T. (Mkd) - Tomas A. (Aut) 0:2
10:30Virtanen O. (Fin) - Fatic N. (Bih) 0:2
11:30Fajta P. (Hun) - Miladinovic M. (Srb) 2:1
12:00Marozsan F. (Hun) - Medjedovic H. (Srb) 0:2
13:00Barun B. (Cro) - Bajic B. (Srb) KRECZ 1:1
13:00Juhas K. (Srb) - Campana F. (Ita) 2:1

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Troisdorf (Niemcy), ziemna

11:05Mertens Y. (Bel) - Johnson L. (Gbr) 2:0
11:10Added D. (Fra) - Kocevar-Desman T. (Slo) 0:2
11:15Wehnelt K. (Ger) - Gerch L. (Ger) 1:2
13:15Paz J. P. (Arg) - Ejupovic E. (Ger) 0:2
13:50Wessels L. (Ger) - Vankan M. (Ger) 2:1
14:40Geerts M. (Bel) - Bertola R. (Sui) 2:0
15:40Netuschil M. (Ger) - Fanselow S. (Ger) 0:2
16:25Stodder T. (Ger) - van Assche L. (Fra) 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Valldoreix (Hiszpania), ziemna

10:10Cacao T. (Por) - Damm M. (Usa) 2:1
10:10Diaz Acosta F. (Arg) - Nikles J. (Sui) 2:0
10:10Lopez San Martin A. (Esp) - Tatlot J. S. (Fra) 2:0
10:10Marti Pujolras A. (Esp) - Gutierrez Oscar J. (Bra) 2:0
11:45Cuevas M. (Uru) - Gakhov I. (Rus) 2:1
12:05Otegui J. B. (Arg) - Hamou M. (Fra) 2:0
12:20Roumane R. (Fra) - Visker N. (Ned) 2:1
12:40Dussin L. (Fra) - Agarwal R. (Ind) 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Prague (Czechy), ziemna

10:00Agamenone F. (Ita) - Miedler L. (Aut) 0:2
10:00Bonadio R. (Ita) - Rune H. (Den) 2:1
10:00Lehecka J. (Cze) - De Jong J. (Ned) 2:0
11:00Draper J. (Gbr) - Satral J. (Cze) 2:0
11:00Kwiatkowski T. S. (Usa) - Rikl P. (Cze) 2:1
11:00Zverev M. (Ger) KRECZ - Svrcina D. (Cze) 0:1
11:30Guinard M. (Fra) - Ignatik U. (Blr) 2:1

ITF KOBIETY - SINGIEL: W100 Bonita Springs, FL (USA), ziemna

23:30Fetecau I. (Rou) - Ahn K. (Usa) 2:0
23:55Bara Irina M. (Rou) - Papamichail D. (Gre) 2:0
00:30Parks A. (Usa) - Sanders S. (Aus) 0:2
01:45Okamura K. (Jpn) - Chang H. (Usa) 0:2
01:50Baptiste H. (Usa) - Wang Xin. (Chn) 0:2
02:05Goworcowa O. (Blr) - Krueger A. (Usa) 1:2
16:05Fręch M. (Pol) - Miyazaki L. (Jpn) 2:0
16:10Volynets K. (Usa) - Zarazua R. (Mex) 2:0
18:00Brengle M. (Usa) - Bjorklund M. (Swe) 2:0
18:10Chang H. (Usa) - Wang Xin. (Chn) 2:1
18:30Bara Irina M. (Rou) - Arconada U. M. (Usa) 2:1
Set 3
Tiebreak
Krueger A. (Usa) - Sanders S. (Aus) 1:1 (7:5,4:6,6:6)
21:30Lepchenko V. (Usa) KRECZ - Fetecau I. (Rou) 0:0
00:50Sherif M. (Egy) - Di Lorenzo F. (Usa) -:-

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Antalya 19 (Turcja), ziemna

09:00Ce G. (Bra) - Hennemann C. W. (Swe) 2:1
09:00Yoruk I. (Tur) - Malygina E. (Est) 2:0
09:00Zantedeschi A. (Ita) - Sakellaridi S. (Gre) 2:0
10:30Avdeeva J. (Rus) - Dinu C. (Rou) 1:2
10:30Ostlund F. (Swe) - Rouvroy M. (Fra) 2:0
10:30Ruzic A. (Cro) - Matsuda M. (Jpn) 0:2
10:30Uslu O. (Tur) - Cisovska R. (Svk) 0:2
12:00Leykina P. (Rus) - Meri E. (Svk) 2:0

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Jerusalem (Izrael), twarda

09:00Appleton E. (Gbr) - Glushko L. (Isr) 0:2
09:00Baszak W. (Pol) - Kimchi S. (Isr) 0:2
09:00Khirin N. (Isr) - Sholokhova M. (Rus) 2:1
09:30Barnett A. (Gbr) - Vlasselaer C. (Bel) 0:2
09:30Kuwata H. (Jpn) - Duerst J. (Sui) 1:2
09:30Ryser V. (Sui) - Major N. (Isr) 2:0
11:30Cadar E.-T. (Rou) - Jaruskova T. (Svk) 0:2
11:30Jaszyna J. (Rus) - Stoilkovska M. (Mkd) KRECZ 0:0

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Monastir 17 (Tunezja), twarda

10:30Inoue H. (Usa) - Grey S. B. (Gbr) 0:2
10:30Lodikova D. (Rus) - Christie F. (Gbr) 2:0
10:30Prati F. (Ita) - Kulikova A. (Fin) 0:2
10:30Raggi A. (Ita) - Hosogi S. (Jpn) 2:1
10:30Sema E. (Jpn) - Catini C. (Ita) 2:0
11:30Helmi O. (Den) - Ivanova D. (Usa) 2:0
11:30Imanishi M. (Jpn) - Ramirez E. (Fra) 2:0
11:30Kubareva A. (Blr) - Perez Garcia M. P. (Col) 2:0

ITF KOBIETY - SINGIEL: W25 Salinas (Ekwador), twarda

00:30Arakawa H. (Jpn) - Poznichirenko A. (Ukr) 2:0
00:30Gamiz A. (Ven) - Carle M. L. (Arg) 1:2
00:30Hontama M. (Jpn) - Alves C. (Bra) 2:0
00:30Reasco Gonzalez M. E. (Ecu) - Omae A. (Jpn) 2:0
00:30Sanchez A. S. (Mex) - Timofeeva M. (Rus) 1:2
00:30Zakarlyuk M. (Ukr) - Zhao C. (Can) 1:2
16:00Gatica B. (Chi) - Hontama M. (Jpn) 0:2
16:00Timofeeva M. (Rus) - Rosca I. L. (Rou) 2:1
16:15Bandecchi S. (Sui) - Carle M. L. (Arg) 2:1
16:15Gamarra Martins I. (Bra) - Rodriguez V. (Mex) 0:2
00:30Hourigan P. M. (Nzl) - Reasco Gonzalez M. E. (Ecu) 2:0
00:30Perrin C. (Sui) - Arakawa H. (Jpn) 2:0
00:30Pigossi L. (Bra) - Zhao C. (Can) 2:1
00:30Stefanini L. (Ita) - Akita S. (Jpn) 2:0

ITF KOBIETY - SINGIEL: W60 Saint-Gaudens (Francja), ziemna

10:45Kucova K. (Svk) - Zimmermann K. (Bel) 2:0
11:25Golubic V. (Sui) - Boisson L. (Fra) 2:0
11:55Dulgheru A. (Rou) - Ruse G. (Rou) 2:0
13:20Parry D. (Fra) - Haddad Maia B. (Bra) WO -:-
14:05Aiava D. (Aus) - Nara K. (Jpn) 1:2
14:20Burel C. (Fra) - Yerolymos M. (Fra) 2:1
16:55Haas B. (Aut) - Grabher J. (Aut) 2:0
17:25Bondar A. (Hun) - Paquet C. (Fra) 2:1

ITF KOBIETY - SINGIEL: W60+H La Bisbal D'Emporda (Hiszpania), ziemna

10:10Chromaczowa I. (Rus) - Arruabarrena L. (Esp) 2:1
10:10Kozłowa Kateryna (Ukr) - Pieri J. (Ita) 1:2
10:10Kuzmova V. (Svk) - Mrdeza T. (Cro) 0:2
12:10Minnen G. (Bel) - Waltert S. (Sui) 2:1
12:30Rus A. (Ned) - Kostic N. (Srb) 2:0
14:15Bassols M. (Esp) - Custic M. (Esp) 2:0
15:40Friedsam A-L. (Ger) - Danilovic O. (Srb) 1:2
18:20Gorgodze E. (Geo) - Jimenez Kasintseva V. (And) 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Antalya 19 (Turcja), ziemna

12:00Carou I./Navone M. - Luz O./Roveri Sidney G. 0:2
12:00Massara A./Piraino G. - Hardt N./Nakagawa N. 0:2
12:00Friberg K./Yitbarek S. - Kopp S./Veldheer M. 2:0
13:30Cretu C./Madaras N. - Monzon I./Tenti F. 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Jerusalem (Izrael), twarda

11:30Cozbinov A./Deviatiarov M. - Beckley A./Montsi K. 2:0
12:30Cash J./Corwin F. - Mayo K./Stalder R. 2:1

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Monastir 17 (Tunezja), twarda

14:30Dougaz A./Iradukunda G. - Bittoun C./Tessa L. 2:0
14:30Chung Y./Park U. - Ghorbel A./Ouakaa A. 2:1
14:30Donski A./Strombachs R. - Ichikawa T./Watanabe S. 2:1
16:45Beale J./Fancutt T. J. - Crepaldi E./Kestelboim M. 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Prijedor (Bośnia i Hercegowina), ziemna

12:00Lapalu V./Teboul L. - Klier Junior G./Tajima N. 0:2
13:30Dubriwnyj A./Yevseyev D. - De Boes M./Kawakami R. 1:2
14:30Kalenichenko D./Tomas A. - Fatic N./Tadic V. 1:2
16:45Pucinelli de Almeida M./Reis Da Silva J. - Giacomini L./Srbljak G. 2:0
17:00Micov S./Rogic Hadzalic A. - Klier Junior G./Tajima N. 2:1
18:00De Boes M./Kawakami R. - Fajta P./Marozsan F. 1:2
18:00De Boes M./Kawakami R. - Fajta P./Marozsan F. 1:2

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Troisdorf (Niemcy), ziemna

16:40Added D./Johnson L. - Gentzsch T./Greven M. 2:0
17:35Schmitz C./Wehnelt K. - Kocevar-Desman T./Naw H. 2:0
17:55Bertola R./Lipovsek P. T. - Hermans M./Smits G. 0:2
18:15Doering M./Walterscheid-Tukic N. - Galarza J. I./Paz J. P. 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Valldoreix (Hiszpania), ziemna

10:00Rincon D./Vives Marcos P. - Cuevas M./Juarez F. WO -:-
14:15Cabral F./Falcao G. - De Krom M./Nijboer R. 2:1
14:15Gutierrez Oscar J./Pla Malfeito J. - Kravchenko G./Lopez San Martin A. 0:2
14:50Arribage T./Pietri B. - Damm M./Rybakov A. 1:2

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M25 Prague (Czechy), ziemna

14:00Tseng C. H./Zverev M. - Kwiatkowski T. S./Ritschard A. WO -:-

ITF KOBIETY - DEBEL: W100 Bonita Springs, FL (USA), ziemna

16:10Hozumi E./Kato M. - Eikeri U./Harrison C. 2:0
23:20Arconada U. M./Dolehide C. - Baptiste H./Osuigwe W. -:-
23:35Bektas E./Moore T. - Mandlik E./Volynets K. -:-
00:45Routliffe E./Sutjiadi A. - Krueger A./Montgomery R. -:-

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Antalya 19 (Turcja), ziemna

13:30Turkmen D./Uslu O. - Ersoz V./Uyar M. A. 1:2
16:15Ce G./Dinu C. - Aikawa M./Matsuda M. 2:0
16:30Rouvroy M./Sakellaridi S. - Anil C./Eraydin B. 1:2
16:30Hering K./Siedliska N. - Malygina E./Ostlund F. 2:0

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Jerusalem (Izrael), twarda

13:00Appleton E./Barnett A. - Osborne A./Sholokhova M. 2:1
13:00Baszak W./Ryser V. - Duerst J./Stadler N. 1:2

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Monastir 17 (Tunezja), twarda

14:30Christie F./Grey S. B. - Proctor L./Ulyashchenko A. 1:2
14:30Catini C./Prati F. - Lodikova D./Vanlangendonck E. 0:2
14:30Gimbrere J./Wensveen S. - Raggi A./Sema E. 1:2

ITF KOBIETY - DEBEL: W25 Salinas 2 (Ekwador), twarda

20:15Marcinkevica D./Poznichirenko A. - Rodriguez V./Sanchez A. S. 0:2
20:15Sewing S./Timofeeva M. - Lucero M. I./Robles C. . A. C. 2:0
21:00Carle M. L./Escauriza L. - Gatica B./Pereira R. 2:0

ITF KOBIETY - DEBEL: W60 Saint-Gaudens (Francja), ziemna

10:10Droguet A./Janicijevic S. - Astakhova D./Makarowa E. 2:0
10:10Liang E. S./Strakhova V. - Bolkvadze M./Szinikowa I. 2:1
13:10Liang E. S./Strakhova V. - Babel O./Nguyen Tan L. 2:0
14:30Silva E./Zimmermann K. - Droguet A./Janicijevic S. 2:0
16:05Andrianjafitrimo T./Monnet C. - Cascino E./Ponchet J. 1:2

ITF KOBIETY - DEBEL: W60+H La Bisbal D'Emporda (Hiszpania), ziemna

12:35Webley-Smith E./You X. - Iwachnienko W./Prisacariu A. 0:2
15:10Barthel M./Minella M. - Ferrando C./Marino R. 2:1
16:30Kuzmova V./Rus A. - Bhatia R./Han N. 2:0
17:40Bassols M./Custic M. - Morozowa L./Mitu A. 2:0

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.WynikiNaZywo.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - tenis mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona WynikiNaZywo.pl z powodów technicznych.