Piłka ręczna » 11.05.2024 » Wszystkie mecze
Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
EUROPA: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje - druga runda
17:00Estonia - Islandia 24:37POLSKA: Orlen Superliga M - Runda przegranych
18:00Gwardia Opole - Unia Tarnów 34:30POLSKA: I Liga
15:00Jeziorak Iława - Sambor Tczew 30:3216:00AZS UKW Bydgoszcz - PGE KPR Gryfino 35:42
17:00AZS Uniw. Zielonogórskiego - Oborniki Śląskie 33:29
17:00Olsztyn - Sparta Oborniki 42:20
19:30ZEW Świebodzin - Zagiew Dzierzoniow 36:29
AUSTRIA: WHA Kobiety - Play Offy
20:20Hypo NÖ K - Stockerau K 31:24BUŁGARIA: A RHG - Play Offy
14:00Osam Lovech - Fregata Burgas 32:2916:00Shumen - Lokomotiv Gorna 31:28
CHORWACJA: 1. HRL Women
17:00Dugo Selo K - ZARK Split K 10:020:00Rudar Labin K - Osijek K 26:32
CZECHY: Extraliga Women
15:00Pisek K - Slavia Praga K 29:2216:00Lazne Kynzvart K - Most K 20:25
DANIA: Kvindeligaen Women - Baraż o utrzymanie
15:00Bjerringbro K - Holstebro K 38:30DANIA: Kvindeligaen Women - Play Offy
14:00Esbjerg K - Herning-Ikast K 35:24EUROPA: Golden League - Norway
13:45Chorwacja - Argentyna 20:1916:15Norwegia - Dania 36:36
EUROPA: European League Kobiety - Play Offy
15:00Bistrita K - Dunarea Braila K 37:2618:00Storhamar K - Nantes K 28:27
EUROPA: MOL Liga Kobiety - Miejsca
17:15Sala K - Dunajska Streda K 25:28EUROPA: MOL Liga Kobiety - Play Out
17:30Pilzno K - Poruba K 29:2818:00Olomouc K - Zlin K 32:31
HISZPANIA: Copa de la Reina Women
16:30BM Granollers K - Aula Valladolid K 33:4119:45Bera Bera K - Malaga K 30:25
HOLANDIA: Eredivisie
19:00BFC - Vrone/Berdos 41:2019:00Dynamico - PSV Handbal 36:34
19:00Tachos - EHC 37:22
20:45Hercules - Arnhem 31:22
20:50Emmen - Watersley 33:16
HOLANDIA: Eredivisie Women - Runda przegranych
19:00E&O K - KRAS/Volendam K 13:2419:00PSV Handbal K - Boer'n Trots Kaas K 29:19
HOLANDIA: Eredivisie Women - Runda zwycięzców
19:00Kwiek K - Venlo K 19:3219:00Quintus K - Amsterdam K 28:38
19:00Vlug en Lenig K - Veneco Velo K 23:29
19:00Westfriesland SEW K - JuRo Unirek K 29:29
IZRAEL: Division 1 - Play Offy
16:00Maccabi Le Zion - Ramat Hasharon 29:34JAPONIA: JHL
05:00Daido - Earth Friends BM 39:30JAPONIA: JHL Women
06:00Kagawa Bank K - Mie Violet Uris K 28:2906:30Omron Yamaga K - Hokkoku Bank K 19:29
07:00Hiroshima Maple Reds K - Sony Semiconductor Manufacturing K 23:27
07:00Osaka Lovvits K - Prestige International Aranmare K 23:28
07:30HC Nagoya K - The Terrace Hotels K 27:22
LUKSEMBURG: AXA League - Grupa spadkowa
20:15Mersch - Bieles 26:3220:15Rumelange - Schifflange 31:29
20:15Standard - Museldall 20:17
LUKSEMBURG: AXA League - Runda zwycięzców
20:15Berchem - Differdange 37:4420:15Dudelange - Esch 47:41
20:15Kaerjeng - Diekirch 37:32
MACEDONIA PÓŁNOCNA: Superleague Women
12:00Astibo K - Despina K 21:3112:00Gevgelija K - Cair K 16:58
12:30Vardar SCJS K - Spartak K 45:36
13:00Ovce Pole K - ZRK Skopje K 26:26
NIEMCY: 1. Bundesliga Kobiet
18:00Bietigheim K - Oldenburg K 38:2718:00Neckarsulmer K - Bad Wildungen K 35:27
18:00Zwickau K - Buxtehuder SV K 32:34
19:00Halle-Neustadt K - BVB Dortmund K 28:28
19:00Thuringer K - Blomberg-Lippe K 33:27
19:30Metzingen K - Bensheim-Auerbach K 29:30
NIEMCY: 2. Bundesliga Kobiety
18:00Waiblingen K - Grobenzell K 26:2418:30Bremen K - Mainz K 30:26
19:00HSG Freiburg K - Rodertal K 21:22
19:00Rosengarten K - TuS Lintfort K 32:34
19:30Nurtingen K - Kurpfalz Baren Ketsch K 35:27
POLSKA: Liga Centralna
14:00ZPRP Kielce - Pogoń Szczecin 25:3315:00Legnica - Śląsk Wrocław 26:29
15:10Stal Gorzow - Łódź 36:33
POLSKA: Orlen Superliga K - Runda zwycięzców
16:00PR Koszalin K - Zagłębie Lubin K 29:35POLSKA: Liga Centralna Kobiet
17:00Jelenia Góra K - Sośnica Gliwice K 33:3017:00Piłka Ręczna Poznań K - Sambor Tczew K 31:32
17:00Pogoń Szczecin K - Dziewiątka Legnica K 31:21
17:00Radom K - SPR Gdynia K 23:27
19:00MTS Żory K - Ruch Chorzów K 31:34
POLSKA: I liga Kobiet
15:00SMS ZPRP Płock K - Bukowsko Dopiewski K 29:1816:00Kobierzyce II K - Victoria Świebodzice K 26:29
16:30SPR Handball Rzeszów K - San Jarosław K 37:26
18:00Krapkowice K - Zgoda Ruda Śl. K 24:30
18:15Śląsk Wrocław K - Grunwald Ruda Slaska K 26:34
PORTUGALIA: 1a Divisao Women - Runda zwycięzców
17:45Benfica K - Colegio de Gaia K 35:2719:00CJ Almeida Garrett K - ABC Braga K 23:25
ROSJA: Superliga Kobiet - Od 5 do 8 miejsca
15:30Krasnodar K - Zvenigorod K 32:29ROSJA: Superliga Kobiet - Play Offy
14:00CSKA Moskwa K - Astrahanochka K 30:21RUMUNIA: Liga Nationala - Kobiety
12:00Mioveni K - Stiinta Bucharest K 25:2215:00CSM Bucuresti K - Targu Jiu K 30:27
16:30Magura Cisnadiei K - Zalau K 30:24
SERBIA: Superliga Women - Play Offy
19:00Crvena zvezda K - Zeleznicar K 30:2819:00Jagodina K - Medicinar Sabac K 25:24
SŁOWENIA: 1.Liga - Kobiety - Od 5 do 8 miejsca
20:00Krka K - Velenje K 20:20SŁOWENIA: 1.Liga - Kobiety - Runda zwycięzców
19:00Ajdovscina K - Celje K 38:28SZWAJCARIA: SPL Kobiety - Baraż o utrzymanie
17:00Thun K - Herzogenbuchsee K 27:3019:30Stans K - Aargau Ost K 25:33
SZWECJA: Handbollsligan Women - Play Offy
14:00Savehof K - Skara K 41:2414:00Skuru K - Önnereds K 25:21
ŚWIAT: Mecze towarzyskie
16:45Francja - USA 38:29TURCJA: Superlig Women - Od 5 do 8 miejsca
12:00Gorele K - Izmir K 37:3115:00Uskudar K - Bursa BB K 29:39
TURCJA: Superlig Women - Play Offy
16:00Yalikavak K - Kastamonu K 51:50UKRAINA: Superleague - Runda przegranych
09:00SKA Lviv - CSKA Kiev 26:3611:45Karpaty Uzhgorod - Khmelnitsky 27:31
UKRAINA: Superleague - Runda zwycięzców
13:45Izmayil - Motor 23:4715:45Donbas Mariupol - Odessa 27:30
WĘGRY: NB I Kobiety
17:00Budaors K - Alba Fehervar K 36:3317:00Kisvardai KC K - Vasas K 25:21
17:15Győr K - Ferencvaros K 32:30
18:00Kozarmisleny K - DVSC Schaeffler K 21:37
18:00Vaci K - Dunaujvarosi K 26:23
Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »
m.Wyniki.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka ręczna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Wyniki.pl z powodów technicznych.