Piłka nożna » Jutro » Wszystkie mecze
Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
EUROPA: Liga Europy - Play Offy
21:00Atalanta - Marsylia -:-21:00Bayer Leverkusen - AS Roma -:-
EUROPA: Liga Konferencji Europy - Play Offy
21:00Olympiakos - Aston Villa -:-ALBANIA: First Division
16:00Bylis - AF Elbasani -:-ALGIERIA: U21 League
18:00Belouizdad U21 - Ben Aknoun U21 -:-18:00Biskra U21 - Oran U21 -:-
18:00PrzełożoneKabylie U21 - Constantine U21 -:-
18:00Khenchela U21 - MC Algier U21 -:-
18:00Paradou U21 - Chlef U21 -:-
18:00PrzełożoneSetif U21 - US Souf U21 -:-
18:00USM Algier U21 - El Bayadh U21 -:-
AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Libertadores - Runda grupowa
00:00PrzełożoneHuachipato (Chi) - Gremio (Bra) -:-00:00Talleres Cordoba (Arg) - Barcelona SC (Ecu) -:-
02:00A. Lima (Per) - Cerro Porteno (Par) -:-
02:30Botafogo RJ (Bra) - LDU Quito (Ecu) -:-
02:30Cobresal (Chi) - Sao Paulo (Bra) -:-
04:00Millonarios (Col) - Bolivar (Bol) -:-
00:00Liverpool M. (Uru) - Palmeiras (Bra) -:-
00:00San Lorenzo (Arg) - Ind. del Valle (Ecu) -:-
AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Sudamericana - Runda grupowa
00:00Rayo Zuliano (Ven) - Athletico-PR (Bra) -:-00:00Sp. Luqueno (Par) - Coquimbo (Chi) -:-
02:00Cuiaba (Bra) - Metropolitanos (Ven) -:-
02:00Nacional Potosi (Bol) - Fortaleza (Bra) -:-
02:30Sportivo Trinidense (Par) - Boca Juniors (Arg) -:-
00:00Belgrano (Arg) - Delfin (Ecu) -:-
ANGLIA: Professional Development League
14:00Wigan U21 - Crewe U21 -:-ARABIA SAUDYJSKA: Pierwsza liga
17:00Al Feiha - Al Fateh -:-17:00Al Riyadh - Al-Taawon -:-
20:00Al Akhdoud - Al Nassr Riyadh -:-
ARGENTYNA: Copa Argentina
23:05Colon - Los Andes -:-ARGENTYNA: Reserve League - pierwsza runda
20:00Argentinos Jrs 2 - Atletico Tucuman 2 -:-20:00Boca Juniors 2 - Defensa y Justicia 2 -:-
20:00Gimnasia L.P. 2 - Barracas Central 2 -:-
20:00Instituto 2 - Ind. Rivadavia 2 -:-
20:00Tigre 2 - Newells Old Boys 2 -:-
ARMENIA: Pierwsza Liga
14:00Pyunik - Van -:-17:00Ararat - Noah -:-
ARMENIA: First League
14:00FC Gandzasar - Noah 2 -:-14:00Mika Jerevan - Alashkert 2 -:-
AUSTRIA: Liga Regionalna Wschód
17:30Leobendorf - Neusiedl -:-AUSTRIA: Liga Regionalna Zachód
16:00Bischofshofen - Saalfelden -:-AUSTRIA: Karnten
10:30Atus Velden - St. Jakob/Ros -:-11:00KAC 1909 - Atus Ferlach -:-
11:00SV Kraig - Treibach -:-
AUSTRIA: Oberosterreich
15:00Friedburg - Bad Ischl -:-16:00Pregarten - Mondsee -:-
17:00SPG Wels II - Perg -:-
AUSTRIA: Salzburg
14:30Golling - USK Anif -:-17:00UFC Siezenheim - TSU Bramberg -:-
AUSTRIA: OFB Cup Women
14:00St. Polten K - Austria Wiedeń K -:-AZERBEJDŻAN: I Liqa
14:00Araz Saatli - Moik Baku -:-14:30Shamakhi - Karvan -:-
15:00Imisli FK - Lokbatan -:-
15:00Mingachevir - Zaqatala -:-
AZJA: AFC Asian Cup Women U17
10:00Filipiny U17 K - Korea Północna U17 K -:-13:00Korea Południowa U17 K - Indonezja U17 K -:-
BAHRAJN: Premier Liga
18:00Al-Hala - Sitra -:-18:00Al-Hidd - Busaiteen -:-
18:00Al-Najma - Manama Club -:-
BELGIA: Puchar Belgii
15:30Royale Union SG - Antwerp -:-BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha Kobiety
13:30Smorgonie K - FK Witebsk K -:-BOTSWANA: Premier League
15:00BDF XI - Morupule -:-15:00Sua Flamingoes - Gaborone Utd -:-
BRAZYLIA: Serie B
02:00America MG - Vila Nova -:-BRAZYLIA: Gaucho 2
00:00PrzełożoneAimore - GE Bage -:-00:00PrzełożoneLajeadense - Inter Santa Maria -:-
00:00PrzełożoneMonsoon - Sao Gabriel -:-
00:30PrzełożoneBrasil Farroupilha - Gaucho -:-
20:00PrzełożoneFutvida - Pelotas -:-
00:30PrzełożoneFrederiquense - Veranopolis -:-
00:30PrzełożonePasso Fundo - Esportivo -:-
BRAZYLIA: Maranhense - Play Offy
00:30Maranhao - Moto Club -:-BRAZYLIA: Copa Espirito Santo - pierwsza runda
00:00Porto Vitoria - Real Noroeste -:-BRAZYLIA: Brasileiro U20
20:00Fortaleza U20 - Santos U20 -:-20:15PrzełożoneCruzeiro U20 - Internacional U20 -:-
00:00PrzełożoneGremio U20 - Flamengo U20 -:-
BURUNDI: Coupe du President
15:00Lumiere de Ngozi - Flambeau du Centre -:-15:00Rukinzo - Kayanza -:-
CHILE: Primera B
01:00San Luis - U. De Concepcion -:-DANIA: Landspokal Cup
17:00Silkeborg - Aarhus -:-DOMINIKANA: LDF
01:00Moca - Universidad O&M -:-DR KONGO: Ligue 1 - Grupa spadkowa
13:30Sanga Balende - Tshinkunku -:-EGIPT: Pierwsza liga
15:00Ismaily - El Daklyeh -:-18:00Smouha - ZED -:-
18:00PrzełożoneZamalek - Enppi -:-
EKWADOR: Serie B
02:00Vargas Torres - Nueve de Octubre -:-ESTONIA: Meistriliiga Women
19:00Viimsi JK K - Saku Sporting K -:-ETIOPIA: Premier League
14:00Fasil Kenema - Bahir Dar Kenema -:-17:00Dire Dawa - Adama City -:-
EUROPA: Mistrzostwa Europy U17 Kobiet
13:00Belgia U17 K - Portugalia U17 K -:-15:30Hiszpania U17 K - Polska U17 K -:-
FINLANDIA: Suomen Cup
14:00Jazz Pori - TPS Turku -:-14:00LPS - Mariehamn -:-
16:15VaKP - P-Iirot Rauma -:-
17:00PuiU - GrIFK -:-
17:30KPV - Jaro -:-
19:00Haka 2 - Inter Turku 2 -:-
FINLANDIA: Kansallinen Liiga Women
13:15KuPS K - HJK K -:-GRECJA: Super League 2 - Grupa - awans
15:00Athens Kallithea - PAE Chania -:-15:00Ilioupoli - Kalamata -:-
GRUZJA: Liga 3
14:00Betlemi - Zestafoni -:-14:00Gardabani - Bakhmaro -:-
14:00Matchakhela - Gonio -:-
14:00Merani Martvili - Borjomi -:-
14:00Merani Tbilisi - Loco. Tbilisi 2 -:-
14:00Meshakhte Tkibuli - Gori -:-
14:00Varketili - Guria -:-
18:00Orbi - Iberia 1999 2 -:-
HONDURAS: Liga Nacional - Clausura - Play Offy
02:00Genesis - Marathon -:-04:06Olimpia - Motagua -:-
IRAK: Stars League
14:45Al-Hudod - Al Quwa Al Jawiya -:-17:00Baghdad - Zakho -:-
17:00Karbala - Duhok -:-
19:15Al Minaa - Al Naft -:-
21:30Al Zawraa - Naft Missan -:-
ISLANDIA: Division 1
18:00Njardvik - Dalvik/Reynir -:-18:00Thor Akureyri - Afturelding -:-
ISLANDIA: Besta deild Women
18:00Tindastoll K - Fylkir K -:-18:00Vikingur Reykjavik K - Thor/KA K -:-
IZRAEL: Ligat ha'Al - Grupa mistrzowska
18:30H. Beer Sheva - Maccabi Bnei Raina -:-18:30H. Haifa - Sakhnin -:-
IZRAEL: Liga Alef - Relegation
18:00H. Bnei Lod - H. Marmorek -:-JORDANIA: Pierwsza Liga
17:00Al Salt - Aqaba -:-17:00Shabab Al Ordon - Al Ahli -:-
19:45Al Hussein - Al Jalil -:-
KANADA: Championship
01:00Atl. Ottawa - Pacific FC -:-01:00CS Saint-Laurent - Toronto FC -:-
KATAR: Emir Cup
16:15Al-Sadd - Al Markhiya -:-19:00Al-Rayyan - Al Khor -:-
19:00Al-Wakra - Muaither SC -:-
KAZACHSTAN: First Division
12:00Aktobe 2 - Kairat Almaty 2 -:-12:00Okzhetpes - Altai -:-
15:00Kaisar Kyzylorda 2 - Arys -:-
15:00Turkistan - Ekibastuz -:-
KIRGISTAN: Premier Liga
11:00Abdish-Ata - Alga -:-13:30Neftchi Kochkor-Ata - Aldier -:-
KOLUMBIA: Copa Colombia
23:00Envigado - Real Cartagena -:-02:30Pereira - Fortaleza -:-
KOSOWO: Superliga
15:00Feronikeli - Liria -:-15:00Fushe Kosova - Dukagjini -:-
15:00Gjilani - KF Llapi -:-
15:00Malisheva - FC Ballkani -:-
15:00Prishtina - Drita -:-
KOSTARYKA: Primera División - Clausura
23:00Guanacasteca - Zeledon -:-02:00Cartagines - Sporting San Jose -:-
03:00AD Santos - Alajuelense -:-
04:30Herediano - Puntarenas FC -:-
KUWEJT: Division 1
18:05Al Sulaibikhat - Al Sahel -:-18:05Yarmouk - Al Tadamon -:-
LIBAN: Pierwsza Liga - Runda przegranych
15:00Al Hikma - Al Ghazieh -:-15:00Al Sahel - Al Ahli Nabatiya -:-
15:00Tadamon - Tripoli -:-
LUKSEMBURG: Luxembourg Cup
19:30Hesperange - Niedercorn -:-MEKSYK: Liga MX - Clausura - Play Offy
03:05Guadalajara - Toluca -:-05:16Pachuca - Club America -:-
MEKSYK: Liga de Expansion MX - Clausura - Play Offy
03:00Atlante - Leones Negros -:-MEKSYK: Liga Premier Serie A - Play Offy
02:00Tecos - Los Cabos -:-03:00Gavilanes de Matamoros - Alacranes -:-
04:00Irapuato - Porto Palmeiras -:-
MEKSYK: Liga Premier Serie B - Play Offy
01:00Uruapan - Ayense -:-MEKSYK: Liga MX U23 - Clausura - Play Offy
17:00U.N.A.M. U23 - Necaxa U23 -:-17:30Pachuca U23 - Atl. San Luis U23 -:-
MYANMAR: MNL League Cup
11:00Ayeyawady - Dagon -:-11:00Dagon Port - Silver Stars -:-
11:00Thitsar Arman - Rakhapura United -:-
11:30Yadanarbon - Myawady -:-
NIEMCY: Oberliga Westfalen
15:00Munster 2 - Brunninghausen -:-NIEMCY: Oberliga Baden-Württemberg
15:30Bietigheim-Bissingen - Nottingen -:-15:30Denzlingen - Normannia Gmund -:-
15:30Goppinger - Backnang -:-
15:30Mutschelbach - FC 08 Villingen -:-
15:30Pforzheim - Ravensburg -:-
15:30VfR Mannheim - FC Holzhausen -:-
NIEMCY: Puchar Niemiec - Kobiety
16:00Bayern Munich K - Wolfsburg K -:-NIGERIA: NPFL
17:00Kwara - Rivers United -:-NIKARAGUA: Liga Primera - Clausura - Zwycięzcy
03:00Esteli - Ocotal -:-04:00Diriangen - Jalapa -:-
NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura - Play Offy
00:00Managua FC U20 - Ferretti U20 -:-NORWEGIA: Division 3 - Group 1
13:00Stord - Floro -:-NORWEGIA: Division 3 - Group 2
14:00Vidar - Vindbjart -:-NORWEGIA: NM Puchar
18:00Strömsgodset - Lilleström -:-NORWEGIA: Puchar - Kobiety
13:00Steinkjer K - Bossmo & Ytteren K -:-16:00Raufoss K - Sogndal K -:-
SALWADOR: Primera Division - Clausura - Play Offy
03:00Metapan - Luis Angel Firpo -:-23:0011 Deportivo - Alianza FC -:-
23:30Platense Municipal - Municipal Limeno -:-
SIERRA LEONE: Premier League
18:30Freetown City - East End Lions -:-SOMALIA: National league
14:30Sahafi - Dekedda -:-SZWAJCARIA: Challenge League
18:00Aarau - Sion -:-18:00Nyonnais - Bellinzona -:-
18:00Wil - Baden -:-
SZWECJA: Dywizja 1 - Norra
12:00Umeå - Stocksund -:-14:00Friska Viljor - Assyriska FF -:-
14:30Pitea - Vasalund -:-
SZWECJA: Dywizja 1 - Södra
13:00Eskilsminne - Onsala -:-13:00Olympic - Angelholm -:-
13:00Torslanda - Falkenberg -:-
13:00Tvaaker - Norrby -:-
14:00Torns - Jonkoping -:-
16:00Oskarshamn - Lunds -:-
SZWECJA: Division 2 - Norra Götaland
14:00Ahlafors IF - Kumla -:-14:00IFK Skovde - Motala -:-
14:00Saffle SK - Kongahalla -:-
SZWECJA: Allsvenskan - Kobiety
15:00IF Brommapojkarna K - Pitea K -:-15:00Örebro K - Kristianstad K -:-
15:00Trelleborg K - AIK K -:-
15:00Vittsjo K - Linköping K -:-
ŚWIAT: Igrzyska olimpijskie - Kwalifikacje - Awans
15:00Indonezja U23 - Gwinea U23 -:-ŚWIAT: Mecze towarzyskie
12:00Szwajcaria U16 - Irlandia U16 -:-16:30Peru U20 - Kostaryka U20 -:-
18:00Portugalia U16 - Austria U16 -:-
TANZANIA: Ligi Kuu Bara
13:00Mtibwa Sugar - Tabora United -:-15:00Ihefu - JKT Tanzania -:-
17:15Azam - Simba -:-
19:30Namungo - Geita Gold -:-
TURCJA: 2. Lig Play Offs
14:30Igdir FK - Iskenderunspor -:-14:30Trabzon FK - Ankaraspor -:-
19:0024 Erzincanspor - Menemenspor -:-
19:00Bucaspor 1928 - Yeni Mersin Idmanyurdu -:-
UKRAINA: Premier League
14:30Kołos Kowaliwka - FK Zoria Ługańsk -:-USA: MLS Next Pro
01:00Orlando City B - New York Red Bulls 2 -:-01:30Atlanta United 2 - Carolina Core -:-
01:30Crown Legacy - New England Revolution II -:-
04:00Real Monarchs - Houston Dynamo 2 -:-
USA: USL League One
00:30One Knoxville - Forward Madison -:-USA: USL League Two
01:30Midwest United - Union FC Macomb -:-04:00Monterey Bay 2 - San Francisco City -:-
USA: NISA
05:30Capo - LA Force -:-USA: US Open Puchar
01:00Charleston - Tormenta -:-01:00Indy Eleven - San Antonio -:-
01:00North Carolina - Phoenix Rising -:-
01:30New York City II - Colorado Springs -:-
01:30Tampa Bay - Birmingham -:-
02:00Union Omaha - Sporting Kansas City -:-
03:00New Mexico - Real Salt Lake -:-
04:30Las Vegas Lights - Los Angeles FC -:-
04:30Seattle Sounders - Louisville City -:-
USA: NWSL Women
02:00Houston Dash K - Gotham K -:-04:00San Diego Wave K - Utah Royals K -:-
04:00Seattle Reign K - Kansas City Current K -:-
UZBEKISTAN: Pro Liga
15:00Dostlik Tashkent - Mashal Muborak -:-15:00Shortan Guzor - Kokand 1912 -:-
WIETNAM: V.League 1
12:00Gia Lai - Song Lam Nghe An -:-14:15Hanoi FC - Viettel -:-
WYSPY OWCZE: Faroe Islands Cup
15:00TB Tvoroyri - Toftir -:-16:00B36 Torshavn - Runavik -:-
17:00Streymur - HB Torshavn -:-
Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »
m.Wyniki.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Wyniki.pl z powodów technicznych.