Koszykówka » Jutro » Wszystkie mecze
Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
EUROPA: Euroleague - Play Offy
19:45Fenerbahce - Monako -:-20:30Baskonia - Real Madryt -:-
HISZPANIA: ACB
18:00Murcia - Zaragoza -:-20:45Tenerife - Unicaja -:-
POLSKA: 1. Liga - Play Offy
18:00Astoria Bydgoszcz - Politechnika Opolska -:-TURCJA: Super Ligi
17:00Çağdaş Bodrum Spor - Tofas -:-USA: NBA - Play Offy
01:00New York Knicks - Philadelphia 76ers -:-02:00Cleveland Cavaliers - Orlando Magic -:-
03:30Milwaukee Bucks - Indiana Pacers -:-
ALBANIA: Superliga - Play Offy
17:00Beselidhja - Tirana -:-ARGENTYNA: Liga A
02:00Gimnasia - Regatas -:-02:30Obera TC - Olimpico -:-
03:00Argentino - Riachuelo -:-
ARGENTYNA: Liga Femenina Women - Clausura - Play Offy
02:00Union Florida K - Obras K -:-AZJA: WASL - Liga Zachodniej Azji - Play Offy
19:45Shahrdari Gorgan - Al-Riyadi -:-BIAŁORUŚ: Premier League Women - Od 5 do 8 miejsca
12:00Gomel K - Victoria Grodno K -:-BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prvenstvo BiH - Runda przegranych
19:30Posusje - Leotar Trebinje -:-BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prvenstvo BiH - Runda zwycięzców
18:00PrzełożoneBorac Banja Luka - Siroki Brijeg -:-18:00PrzełożoneIgokea - KK Bosna -:-
18:00PrzełożoneMrkonjic Grad - Sloboda -:-
19:00Borac Banja Luka - KK Bosna -:-
19:00Siroki Brijeg - Sloboda -:-
BRAZYLIA: CBB
00:00Universo/Vitoria - Tatui -:-22:00Osasco - Blumenau APAB -:-
22:00Santos Fupes - Brusque -:-
BRAZYLIA: LBF Women
00:30Campinas K - Catanduva K -:-BUŁGARIA: NBL - Play Offy
16:00CSKA Sofia - Balkan -:-17:00Levski - Chernomorets -:-
17:00Shumen - Rilski Sportist -:-
18:00Cherno More - Spartak Pleven -:-
CHILE: LNB 2
00:00Truenos De Talca - Aleman -:-CHINY: CBA - Play Offy
13:35Liaoning - Guangdong -:-CHORWACJA: Premijer Liga Women - Play Offy
17:00Ragusa Dubrovnik K - Plamen Pozega K -:-18:00Medvescak K - Tresnjevka 2009 K -:-
CYPR: Division A - Play Offy
18:00Keravnos S. - Anorthosis -:-CZARNOGÓRA: Prva A Liga
18:00Lovcen Cetinje - Decic -:-19:00Jedinstvo - Ibar Rozaje -:-
ESTONIA: Korvpalli Meistriliiga - Play Offy
18:30Keila - Pärnu -:-EUROPA: BNXT League - Runda przegranych
17:00Kortrijk - Belfius Mons -:-19:45Feyenoord - Mechelen -:-
20:00Yoast Utd - Spotter Leuven -:-
EUROPA: BNXT League - Runda zwycięzców
19:30Zwolle - Liege -:-20:00BAL Weert - Limburg -:-
20:00Den Bosch - Spirou Charleroi -:-
20:00Leiden - Oostende -:-
FILIPINY: Puchar Filipin
10:30Blackwater Bossing - San Miguel Beermen -:-13:30TNT Tropang Giga - Converge FiberXers -:-
FINLANDIA: Korisliiga - Play Offy
17:30BC Nokia - Kataja -:-GRECJA: Elite League - Play Out
15:00Esperos - Psychikou -:-GRECJA: A2 Women - Play Offy
18:00Panseraikos K - Kavala K -:-18:15Panathlitikos K - Anorthosis Volou K -:-
20:30Agia Paraskevis K - Amyntas K -:-
20:30Ionikos K - Dafni K -:-
GRECJA: A2 Women - Play Out
19:00Danaoi Argous K - Amilla Peristeriou K -:-19:00Sporting Athens K - Promitheas K -:-
GRUZJA: Superleague - Play Offy
17:00Kutaisi - Rashi -:-HOLANDIA: WBL Women - Play Offy
18:00Landslake Lions K - Jolly Jumpers K -:-20:30Grasshoppers K - Triple Threat K -:-
INDONEZJA: IBL
13:00Pacific Caesar Surabaya - Dewa United -:-15:00Pelita Jaya - Rajawali Medan -:-
ISLANDIA: Premier League Women - Play Offy
17:00Stjarnan K - Keflavik K -:-IZRAEL: Super League
17:45Hapoel Eilat - Hapoel Holon -:-19:45Bnei Herzliya - Hapoel Tel-Aviv -:-
19:45Hapoel Beer Sheva - Ironi Kiryat Ata -:-
IZRAEL: Liga Leumit - Play Offy
17:45Maccabi Rehovot - Elitzur Ashkelon -:-18:30Ironi Nahariya - Maccabi Raanana -:-
18:45Gilboa Galil - Maccabi Rishon -:-
KANADA: Super League
01:00KW Titans - Reading Rebels -:-KAZACHSTAN: National League Women - Play Offy
14:00Turan K - Astana K -:-KOLUMBIA: LBP
02:00Motilones del Norte - Corsarios Cartagena -:-KOREA POŁUDNIOWA: KBL - Play Offy
12:00KCC Egis - Suwon KT -:-KOSOWO: Superliga - Play Offy
19:00Golden Eagle Ylli - Peja -:-LITWA: LKL
17:00Pieno Zvaigzdes - Jonava -:-17:30Neptunas - BC Wolves -:-
17:50Juventus - Rytas -:-
ŁOTWA: LBL - Play Offy
15:00VEF Riga - BK Liepaja -:-MACEDONIA PÓŁNOCNA: Prva Liga - Play Offy
19:00Rabotnicki - Pelister -:-MACEDONIA PÓŁNOCNA: Prva Liga Women - Play Offy
17:00Basket Kam K - Kriva Palanka K -:-18:30Vardar K - Kumanovo-Grizli K -:-
MEKSYK: CIBACOPA
04:15Frayles de Guasave - Ostioneros de Guaymas -:-05:15Caballeros de Culiacan - Halcones de Obregon -:-
MEKSYK: LMBPF Women - Play Offy
04:00Libelulas K - Mieleras K -:-NIEMCY: BBL
15:30Gottingen - Oldenburg -:-15:30Tubingen - Braunschweig -:-
15:30Ulm - Bayern -:-
17:00Chemnitz - Vechta -:-
NIEMCY: DBBL Kobiety - Play Offy
15:30Alba Berlin K - Keltern K -:-NOWA ZELANDIA: NBL
09:30Bay Hawks - Whai -:-PORTUGALIA: LFB Women - Play Offy
16:00Benfica K - Uniao Sportiva K -:-PUERTO RICO: BSN
02:00Capitanes De Arecibo - Aguada Santeros -:-02:00San German - Piratas de Quebradillas -:-
RUMUNIA: Divizja A - Play Offy
18:00Voluntari - CSM Oradea -:-SŁOWACJA: Extraliga - Play Offy
18:00BC Komarno - Levice -:-18:00Spisski Rytieri - Prievidza -:-
SZWECJA: Basketligan - Play Offy
19:04Borås - Jamtland -:-TAJWAN: P. League+
10:00Hsinchu Jko Lioneers - Kaohsiung Steelers -:-TURCJA: TBL - Play Offy
15:00Cayirova - Gaziantep -:-17:00Ankara Kolejliler - Mersin BŞB -:-
TURCJA: TB2L - Play Offy
17:00CO Basket - Ayos Spor -:-URUGWAJ: Liga Uruguaya - Play Offy
00:15Defensor Sporting - Hebraica y Macabi -:-02:30Penarol - Trouville -:-
WENEZUELA: Superliga
00:00Gladiadores - Trotamundos -:-00:45Piratas de La Guaira - Cocodrilos -:-
WĘGRY: NB I. A - Od 5 do 8 miejsca
18:00Budapesti Honved Se - DEAC -:-18:00Soproni KC - NKA Pecs -:-
WĘGRY: Dywizja 1 Kobiety - Play Offy
18:00DVTK K - UNI Gyor K -:-18:00Szekszard K - Sopron K -:-
WŁOCHY: Serie A1 Kobiety - Play Offy
18:00Virtus Bologna K - Ragusa K -:-20:00Campobasso K - San Giovanni K -:-
WŁOCHY: Serie A1 Kobiety - Play Out
18:00Sanga Milano K - Brixia K -:-WŁOCHY: Serie A2 Women - Gr. A - Play Out
18:00Ancona K - Basket Roma K -:-18:00Vigarano K - Torino Teen K -:-
WŁOCHY: Serie A2 Women - Gr. B - Play Offy
18:00Broni K - Matelica K -:-20:00Spezia K - Libertas Udine K -:-
20:30Empoli K - Alpo VillaFranca K -:-
WŁOCHY: Serie A2 Women - Gr. B - Play Out
18:00Carugate K - Rovigo K -:-18:00Libertas Moncalieri K - Vicenza K -:-
Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »
m.Wyniki.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - koszykówka mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Wyniki.pl z powodów technicznych.