REFRESH

Siatkówka » Dzisiaj » Wszystkie mecze

POLSKA: PlusLiga

14:45Kędzierzyn-Koźle - Projekt Warszawa 3:2
17:30Czarni Radom - Trefl Gdańsk 3:1
20:30Stal Nysa - Asseco Resovia -:-

POLSKA: TAURON Liga

17:00ŁKS Łódź K - Bydgoszcz K 3:0

AMERYKA POŁUDNIOWA: South American Club Championship Women

00:00Praia Clube K - Brasilia Volei K 3:0
02:00Olimpia K - San Martin K 3:1
00:00Minas K - Olimpia K -:-

ANGLIA: Super League

16:30Tendring - Sheffield -:-

ANGLIA: Super League Women

13:00Derbyshire K - Malory Eagles K -:-
13:30Cambridge K - Nottingham K 3:0
13:45Tendring K - London Inter Crocs K -:-

AUSTRIA: AVL

18:00Ried - TSV Hartberg 3:0
18:30Sokol Wien - VBK Klagenfurt 3:1
Set 3Waldviertel - Tirol Innsbruck 2:0

AUSTRIA: 2. Bundesliga - pierwsza runda

16:00Aich/Dob 2 - Wr. Neustadt 3:0
16:00UVC Graz 2 - hotVolleys 3:0
18:00Steyr - SV Salzburg 3:0
18:30Bisamberg - Lenzing 3:0
Set 3Union ADM Linz - Waidhofen 1:1
Set 2Hausmannstatten - Weiz 2 1:0

AUSTRIA: AVL - Kobiety

16:00Bisamberg K - Linz-Steg K 0:3
16:00SG SVS Post K - SG TI-Volley K 3:1
18:30UVC Graz K - Eisenerz/Trofaiach K 3:0
Set 3Wildcats K - VC Tirol K 1:1
Set 2Hartberg K - Salzburg K 0:1

AUSTRIA: 2. Bundesliga Kobiety - pierwsza runda

13:30UVC Graz 2 K - Villach K 3:2
14:00Supervolley Wels K - SG TI-Volley 2 K 0:3
16:30Wildcats 2 K - Bruckl K 3:2
17:00Hausmannstatten K - Weiz K 3:0
18:00Seekirchen K - Linz-Steg 2 K 3:0
18:30Brunnenbau K - SG Eisenerz/Trofaiach 2 K 3:0
Set 3Jennersdorf K - VBK Klagenfurt K 1:1

BELGIA: EuroMillions League

Set 2Lindemans Aalst - Achel 0:1
20:30Roeselare - Haasrode Leuven -:-

BELGIA: Liga A Women

18:30Tchalou K - Michelbeke K 3:0
20:00Oudegem K - Oostende K -:-
20:30Charleroi K - Asterix Avo K -:-
20:30Gent K - Antwerp K -:-

BIAŁORUŚ: Division A

16:00Legion Obuhovo - Bate-BGUFK 3:0
16:00Mapid Minsk - Marco Vitebsk 3:0
16:30Soligorsk - Zapadnij Bug 3:0
17:00Mogilev - Energia Gomel 0:3

BIAŁORUŚ: Championship Women

15:30Zhemchuzhina K - Minsk 2 3:0
16:00OdwołaneKommunalnik Grodno K - A. Baranovichi K -:-
17:00Mogilev K - Pribuzhe K 0:3

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Premijer liga

16:00Mladost Brcko - Borac -:-
18:00Domaljevac - Bijeljina -:-
19:00Kakanj - Gradina Herceg -:-
19:00Kalesija - Bosna -:-
19:00Ljubinje-Bankom - Jedinstvo -:-

BRAZYLIA: Superliga

22:00America Volei - Brasil Volei Clube -:-
00:00Sada Cruzeiro - Sao Jose dos Campos -:-

BUŁGARIA: SuperLiga

16:00Beroe - Dunav 1:3
17:00PrzełożonePlovdiv - Slaviya Sofia -:-
17:00Slivnishki Geroy - Botev 3:0
17:30Hebar - Montana 3:0
Set 5Neftohimic Burgas - Levski Sofia 2:2

CHINY: CVL Women - pierwsza runda

07:00Henan K - Pekin K 1:3
07:00Szanghaj K - Liaoning K 1:3
09:00Bohai K - Sichuan K 3:0
09:00Jiangsu ECE K - Zhejiang Kaiyuan K 3:0
11:00Shandong K - Fujian K 3:1
11:00Yun Nan University K - Guangdong K 0:3

CHORWACJA: Superliga

13:30Gorica - Rijeka 1:3
17:00Zadar - Varazdin 1:3
18:00Mok Mursa - Split 3:0
18:00Mok Rovinj - Marsonia 3:0
19:00PrzełożoneCentrometal - HAOK Mladost -:-
Set 3Mladost Ribola Kastela - Sisak 2:0

CHORWACJA: Superliga Kobiet

16:30Marina Kastela K - Dinamo Zagreb K 3:0
18:00Brda K - Dubrovnik K 3:1
18:30Mladost K - ZOK Osijek K 3:0
Set 3Veli Vrh K - Kastela K 0:2
Oczekuje na
aktualizację
Vukovar K - Split K 0:1
Set 1Karlovac K - Rijeka K 0:0

CHORWACJA: Prva Liga Women

15:00ZOK Osijek II K - Zadar K 3:0
16:00Mladost II K - Olimpik K 2:3
17:00PrzełożoneVarazdin K - Nebo K -:-

CZECHY: Extraliga

17:00Beskydy - Brno 1:3
17:00Ostrava - Kladno 1:3
17:00Usti - Karlovarsko 0:3
17:00Zlin - Odolena Voda 3:2
Set 3Przybram - Czeskie Budziejowice 0:2

CZECHY: Extraliga - Kobiety

17:00Prerov K - Olymp Prague K 0:3
17:00Prostejov K - Frydek-Mistek K 3:1
17:00Selmy Brno K - TJ Sokol Sternberk K 3:2
17:30KP Brno K - Olomouc K 3:0
Set 5VK Liberec K - Ostrava K 2:2

CZECHY: 1. liga

11:00Prague B - Pilzno 3:0
11:00Tesla Brno - Velke Mezirici 3:1
16:30Hradec Kralove - Ceska Lipa 2:3
17:00CZU Prague - Benatky 2:3
18:00Bucovice - Volejbal Ostrava 3:1
18:00MFF Prague - Czeskie Budziejowice 2 3:1

CZECHY: 1. liga Women

10:00Pilzno K - Nusle K 3:0
12:00Cerveny Kostelec K - Dobrichovice K 1:3
12:00Hronov K - Zizkov K 1:3

DANIA: Volleyligaen

14:00Marienlyst - Amager 3:0
15:00Hvidovre - DHV Odense 1:3
15:30Gentofte - Aarhus 2:3

DANIA: Volleyligaen - Kobiety

13:30Gentofte K - ASV Elite K 3:2
14:00Brøndby K - Holte K 3:1

EUROPA: MEVZA

Set 3Aich/Dob (Aut) - HAOK Mladost (Cro) 2:0

EUROPA: Schenker League

15:00Amber Queen Klaipedos - Parnu 3:0
16:00PrzełożoneRTU - Biolars/Olaine -:-

FINLANDIA: Mestaruusliiga

16:00Hurrikaani - Vantaa Ducks 3:1
16:00PerPo - TUTO 3:1

FINLANDIA: SM-Liiga - Kobiety

15:30Helsinki K - OrPo K 0:3
16:00Nurmon Jymy K - Viesti K 0:3
16:00Polkky Kuusamo K - LiigaPloki K 3:0

FRANCJA: Ligue A

Set 1Chaumont - Paris 0:0
Set 1Plessis Robinson - Cambrai 0:0

FRANCJA: Ligue B

20:00Ajaccio - France Avenir -:-
Set 1Avignon - Nazaire 0:0
Set 1Frejus - Illacaise 0:0
Set 1St-Quentin - Rennes 0:0

FRANCJA: Ligue A - Kobiety

Set 3Beziers K - Saint-Raphael K 0:2
Set 2TFOC K - RC Cannes K 1:0
Set 1Mulhouse K - Le Cannet K 0:0
Set 1Nantes K - Marcq Baroeul K 0:0
Set 1Vandoeuvre K - Chamalierois K 0:0
Set 1Venelles K - Evreux K 0:0

GRECJA: A1

16:00Panathinaikos - OFI 3:0
17:00AONS Milon - Foinikas Syroy 2:3
18:30Olympiakos - Filippos 3:0

GRECJA: A1 Kobiety

15:00Olympiakos K - Ilisiakos K 3:0
17:00Aris K - AO Porfiras K 3:1
17:00Thira K - ASP Thetis K 3:2
17:30Evosmou K - PAOK K 0:3
17:45AEK K - Pannaxiakos K 3:1
Set 3Aonnnne Amazones K - Markopoulo K 1:1
Set 3Panathinaikos K - Lamia K 2:0

HISZPANIA: SuperLiga

12:00Melilla - Manacor 3:0
16:00Ibiza - Emeve Lugo 1:3
Set 3Boiro - Voleibol Teruel 0:2
Set 3Valencia - Rio Duero 0:2
Set 3Voley Palma - Almeria 0:2
Set 2Guaguas - San Sadurnino 1:0

HISZPANIA: Superliga - Kobiety

15:30Sant Cugat K - La Laguna K 3:0
17:00Emeve Lugo K - Leganes K 3:1
Set 5Cajasol K - Barca K 2:2
Set 5Haro Rioja K - CV Kiele Socuellamos K 2:2
Set 3Alcobendas K - Las Palmas K 2:0

HOLANDIA: Eredivisie

Set 1Taurus - RECO 0:0
Set 1Vocasa Nijmegen - Advisie/SSS 0:0
20:30Orion - VCN -:-

HOLANDIA: Eredivisie Kobiety

Set 1Apollo 8 K - Apeldoorn K 0:0
20:00Set-Up' 65 K - Papendal/Arnhem K -:-
Set 1Sliedrecht K - Summa Peelpush K 0:0

JAPONIA: V.League

06:00Nagoya - Oita Miyoshi 3:1
07:00JT Thunders - Suntory Sunbirds 1:3
07:00Panasonic Panthers - Nagano 3:0
07:00Toray Arrows - Osaka Sakai 2:3
10:00JTEKT - FC Tokyo 3:0

JAPONIA: V.League Women

05:00PFU Blue Cats K - Body Queenseis K 3:0
05:06Kurobe Aqua Fairies K - Okayama Seagulls K 0:3
06:00Ageo K - JT Marvelous K 1:3
06:00Hisamitsu Springs K - Denso Airybees K 3:1
06:00Hitachi K - Himeji Victorina K 2:3
07:30Toray Arrows K - NEC Red Rockets K 2:3

KOREA POŁUDNIOWA: Liga siatkówki

07:00Kepco - KB Stars 3:1

KOREA POŁUDNIOWA: Liga Siatkówki Kobiet

09:00Daejeon KGC K - Expressway Co K 3:0

NIEMCY: 1. Bundesliga

17:30BR Volleys - Herrsching 3:0
Set 1Giesen - UV Frankfurt 0:0

NIEMCY: 2. Bundesliga Północ

Set 3Bocholt - Neustrelitz 1:1

NIEMCY: 2. Bundesliga Południe

Set 3Muhldorf - Delitzsch 2:0

NIEMCY: 1. Bundesliga - Kobiety

17:30Dresdner SC K - Potsdam K 1:3
Set 4Erfurt K - SC Schweriner K 2:1
Set 3Neuwied K - Stuttgart K 0:2
Set 3Suhl K - NawaRo Straubing K 2:0
Set 3USC Munster K - Wiesbaden K 1:1

NIEMCY: 2. Bundesliga Południe - Kobiety

15:00Vilsbiburg II K - Bad Soden K 0:3
19:00Holz K - SV Lohhof K -:-

NORWEGIA: Eliteserien

16:00Førde - Tromsø 3:0
17:00Randaberg - NTNUI 0:3

NORWEGIA: Eliteserien Kobiety

13:30Førde K - Tromso K 0:3
14:30Randaberg K - NTNUI Volley K 3:0
16:00Volda K - Koll K 0:3

POLSKA: I. Liga

17:00BBTS Bielsko-Biała - Avia Świdnik 3:0
17:00Olimpia Sulęcin - AGH Kraków 3:2
17:00Spała - Norwid Częstochowa 2:3
18:00Kluczbork - Strzelce Opolskie 3:0
18:00MKS Będzin - Siedlce 3:1

POLSKA: I Liga Kobiet

16:00Nowy Dwor Mazowiecki K - Czestochowianka K 3:1
17:00Energetyk Poznań K - Karpaty Mosir Krosno K 3:0
17:00Sosnowiec K - Białystok K 3:0
17:00Tarnow K - Mielec K 3:2
17:30SMS PZPS Szczyrk K - San Jaroslaw K 3:0
18:00AZS AWF Warszawa K - Stężyca K -:-
18:00Solna Wieliczka K - Aleksandrów Łódzki K 3:0

PORTUGALIA: Campeonato Nacional

17:00SC Caldas - Viana 2:3
17:00Sporting de Espinho - Esmoriz GC 1:3
18:00Clube K - Castelo Maia GC 1:3
18:30Santo Tirso - Benfica 0:3
Set 3A. J. F. Bastardo - Mamede 1:1
20:30Vitoria - Academica de Espinho -:-

PORTUGALIA: 1. Divisao Women

21:00Clube Kairos K - Castelo Maia K -:-

ROSJA: Super Liga

12:00Kemerovo - Nizhnevartovsk 2:3
12:00Krasnoyarsk - Novosibirsk 0:3
15:00Novyi Urengoy - Ufa 3:2
16:30Belgorod - Orenburg 3:1
17:00ASK N. Novgorod - Zenit Kazań 0:3
17:00Dyn. Moskwa - Surgut region 3:0
17:00Zenit St. Petersburg - Dinamo-Lo 3:0

ROSJA: Wyższa Liga A

14:00Chelyabinsk - Barnaul 3:1
14:00Kama - Novokuybyshevsk 1:3
14:00Lokomotiv Izumrud - Tiumeń 3:1
14:00Magnitka-Universitet - Tarhan 3:0
16:00CSKA Moskwa - Avtomobilist 3:0
16:00MGTU Moscow - Akademiya Kazan 3:2
16:00Volzhanin Kostroma - Groznyj 3:0
17:00Jarosław - Iskra 3:0

ROSJA: Puchar Rosji Kobiety

14:00Cherepovets K - Krasnodar K 2:3
14:00Dynamo Kazan K - Uralochka-NTMK K 2:3
14:30OdwołaneMinchanka K - Metar Chelyabinsk K -:-
16:30Kaliningrad K - Saratov K 3:2
16:30Lipetsk K - Dynamo Moskwa K 1:3
16:30Nizhniy Novgorod K - Tulitsa K 1:3

RUMUNIA: Divizia A1

11:00Stiinta Baia Mare - Zalau 2:3
11:30Timisoara - Unirea Dej 1:3
16:30Olimpia Titanii - Stiinta Bucuresti 3:0
17:00U. Cluj - Craiova 0:3
18:00Rapid Bukareszt - Arcada Galati 0:3

RUMUNIA: Divizia A1 Kobiety

14:00U. Cluj K - Craiova K 2:3
16:00Voluntari K - Stiinta Bacau K 3:2
17:00Mioveni K - Targoviste K 0:3
17:30Medgidia K - Alba Blaj K 0:3

SERBIA: Liga

Set 3Mladi Radnik - Ribnica 2:0
Set 3Spartak Ljig - Radnicki 1:1

SERBIA: Liga Kobiety

Set 3Indjija K - Crvena zvezda K 0:2
Set 3Sremska M. K - Klek MD Zrenjanin K 2:0
Set 3Stara Pazova K - Zeleznicar K 1:1
Set 4Ub K - Spartak Subotica K 2:1
19:30OpóźnioneTent K - Partizan K -:-

SŁOWACJA: Extraliga

17:00Myjava - Svidnik 3:1
Set 4VKP Bratislava - Komarno 1:2

SŁOWACJA: Extraliga Kobiety

17:00Brusno K - SVK Pezinok K 3:0
17:00Presov K - UCM Trnava K 3:0
18:00Projekt RD SVF K - Slavia Bratislava K 1:3

SŁOWENIA: 1. DOL

18:00ACH Ljubljana - Crnuce 3:0
18:00Pomgrad - Calcit Kamnik 1:3
Set 3Salonit Anhovo - OK Maribor 1:1
Set 1Krka - Triglav Kranj 0:0

SŁOWENIA: 1. DOL Women

15:00Luka Koper K - Calcit Kamnik K 0:3
18:00Aliansa K - GEN-I Volley NG K 3:2
Set 4Grosuplje K - Ankaran K 2:1
18:00Nova KBM Branik K - Krim K 3:0

SZWAJCARIA: NLA

17:00Amriswil - TSV Jona 3:0
17:00Luzern - Schonenwerd 0:3
Set 3Nafels - Chenois 0:2

SZWECJA: Elitserien

14:00Vingaker - Sollentuna 3:2
15:00Falkenberg - Uppsala 3:0
15:00Lunds - Falkoping 3:0
16:00Sodertelge - Floby 0:3
16:30Hylte/Halmstad - Habo 3:0

SZWECJA: Elitserien Kobiety

14:00Hylte/Halmstad K - Gislaved K 3:0
15:00Engelholm K - Linkopings K 3:1
15:00Orebro K - Värnamo K 3:0
15:30Sollentuna K - IKSU K 3:0
17:30Lunds VK K - Falkoping K 3:1

TURCJA: Efeler Ligi

14:00Cizre Bld - Afyon Bld. Yuntas 3:0

TURCJA: 1. Ligi

11:00Akkus Bld - Kolejliler 3:1
12:00Konya BSB - Saint Joseph 1:3
12:00Maliye Ihtisas - Tursad 1:3
13:00Alanya Bld - Milas Bld 3:0
13:00Bigadic Bld. - Aydin Buyuksehir Belediye Spor 1:3
13:00Develi - Niksar 3:0
13:00Haliliye - Yesilkent Spor 2:3
13:00Istanbul BB - Kula Bld. 3:0
13:00Malatya BSB - Melikgazi Bld 0:3
13:00Urgup Spor - Kagitspor 0:3
14:00HGTC Bursa - Kutahya 3:0
17:00Hatay B.Sehir - Sanliurfa B.Sehir Bld. 3:0

TURCJA: Sultanlar Ligi Women

12:00Vakifbank K - Bolu Bld K 3:0
13:00Ankara PTT K - Yesilyurt K 3:0
14:00Aydin B.Sehir Bld. K - Kuzey Boru Genclik K 3:0
14:30THY K - Fenerbahce K 3:0
15:30Mert Grup Sigorta K - Nilufer Bld. K 3:0
16:00Sariyer K - Ankara Karayollari K 3:2
Set 3Galatasaray K - Eczacibasi K 1:1

UKRAINA: Superliga

12:00VNAU - Burevisnyk 3:0
13:00Barkom - Yurakademiya 3:0
14:30Zhytychi Zhytomyr - Reshetylivka 3:0
16:30Epitsentr Podoliani - Dnipro 3:0

UKRAINA: Superliga Kobiety

11:00Wołyń Łuck K - Polesie Zhytomyr K 3:0
13:30Regina K - Ternopil K 3:2
15:00Prometey K - Zaporizhya K 3:0
16:00Bilozgar Meduniversitet K - Khimik K 0:3
17:30Alanta K - Poltavchanka K 3:0

WĘGRY: NB I

Set 3Węgry U19 - Szolnoki 0:2

WŁOCHY: Serie A2

20:30Siena - Bergamo -:-

WŁOCHY: Super Cup

15:15Lube Civitanova - Monza 1:3
18:00Perugia - Trentino 0:3

WŁOCHY: Serie A1 Kobiety

17:00Firenze K - Cuneo K 3:1
20:45Perugia K - Roma K -:-

WŁOCHY: Serie A2 Kobiety

16:00Club Italia K - Anthea Vicenza K 1:3
17:30Sant'Elia K - Brescia K 1:3

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.WynikiNaZywo.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - siatkówka mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona WynikiNaZywo.pl z powodów technicznych.