REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Wszystkie mecze

reklama

AFRYKA: Puchar Narodów Afryki

17:00Wybrzeże Kości Słoniowej - Togo -:-
20:00DR Kongo - Maroko -:-

AMERYKA PÓŁNOCNA I CENTRALNA: Copa Centroamericana

00:00Panama - Nikaragua 2:1

ANGLIA: Vanarama National League Północ

20:45Curzon Ashton - Worcester -:-

ANGLIA: Południowa Premier League

20:45Hitchin - Dorchester -:-

ANGLIA: Premier League 2

14:30Norwich U23 - Fulham U23 -:-
20:00Aston Villa U23 - Middlesbrough U23 -:-
20:00Brighton U23 - West Ham U23 -:-
20:00Everton U23 - Reading U23 -:-
20:00Liverpool U23 - Manchester Utd U23 -:-
20:00Southampton U23 - Arsenal U23 -:-
20:00Swansea U23 - Newcastle U23 -:-
20:00Wolves U23 - Blackburn U23 -:-
reklama

BAHRAJN: Bahrain Cup

16:00Al-Shabbab - Al-Hadd -:-
16:00Tadamun Buri - Busaiteen -:-

BRAZYLIA: Campeonato Sergipano - Pierwsza runda

00:15Confianca - Botafogo ASF -:-

CYPR: Pierwsza Dywizja

18:00Zakakiou - Aris -:-

FRANCJA: Ligue 2

20:45Valenciennes - Sochaux -:-

GIBRALTAR: Premier Division

20:30Mons Calpe - Glacis United -:-

GRECJA: Football League

14:00Panserraikos - Lamia -:-

GWATEMALA: Liga Nacional - Clausura

01:00Xelaju - Petapa 0:2

HISZPANIA: LaLiga

20:45Malaga - Real Sociedad -:-

HOLANDIA: Eerste Divisie

20:00Jong Utrecht - Breda -:-

HOLANDIA: Tweede Divisie

18:30Jong FC Twente - Jong Vitesse -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Clausura

23:00Motagua - CD Honduras 3:1

IRAK: Super Liga

12:00Al Hussein - Al Wasat -:-
12:00Baghdad - Al Bahri -:-
12:00Naft Al Junoob - Al Naft -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al

17:30Sakhnin - Shmona -:-
20:00H. Tel Aviv - M. Tel Aviv -:-

IZRAEL: 2 Liga

18:00Hap. Ramat Gan - Netanya -:-
18:00H. Nazareth - Ramat Hasharon -:-
18:00Maccabi Shaarayim FC - M. Nazareth -:-

KOSTARYKA: Primera División - Torneo de Verano

00:00Saprissa - U.C.R. 1:0

LIBAN: Pierwsza Liga

13:15Akha - Al Ahed -:-

ŁOTWA: League Cup

12:15Metta/LU - Ventspils -:-
12:45Jelgava - Spartaks -:-

MEKSYK: Primera División - Clausura

23:00Toluca - Club America 2:1
01:00Santos Laguna - Veracruz 2:1

PANAMA: LPF - Clausura

23:00Arabe Unido - San Francisco 2:1
23:00Santa Gema - Atl. Nacional 3:1

PORTUGALIA: Primeira Liga

21:00Braga - Tondela -:-

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

13:30PrzełożoneWaxool - Dekedda -:-

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

23:15U. De Chile (Chi) - Belgrano (Arg) 1:1
00:30Zamora (Ven) - Atl. Venezuela (Ven) 2:1
39'Vorskla (Ukr) - Helios (Ukr) 2:0
9'Cadiz (Esp) - Lausanne (Sui) 0:0
14:00Dortmund II (Ger) - Fortuna Koln (Ger) -:-
14:00Zenit Petersburg (Rus) - Changchun Yatai (Chn) -:-
15:00Regensburg (Ger) - Ceske Budejovice (Cze) -:-
15:00Wehen (Ger) - Union Berlin (Ger) -:-
16:00Lok. Moscow (Rus) - Bremen II (Ger) -:-
16:00Wurzburger Kickers (Ger) - Vaduz (Lie) -:-
22:00Dep. Tachira (Ven) - Lara (Ven) -:-

ŚWIAT: Valentin Granatkin Memorial - Play Offy

14:30Kazachstan U18 - Słowenia U18 -:-
17:00Zenit Petersburg U18 - Słowacja U18 -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

14:00Toto Africans - Tanzania Prisons -:-

TURCJA: Super Lig

17:00Osmanlispor - Besiktas -:-

TURCJA: TFF 1. Lig

16:30Giresunspor - Gaziantep -:-

WŁOCHY: Serie A

20:45Torino - AC Milan -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.WynikiNaZywo.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona WynikiNaZywo.pl z powodów technicznych.

Zmień na wersję dotykową