REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Wszystkie mecze

reklama

ALBANIA: Super Liga

14:00Laci - Luftetari Gjirokastra -:-
17:00Korabi Peshkopi - Teuta -:-
17:00Vllaznia - Skenderbeu -:-

ANDORA: Primera Divisió

12:00Encamp - Lusitanos -:-
12:00UE Engordany - FC Santa Coloma -:-
16:00Ordino - Sant Julia -:-
18:00UE Santa Coloma - Jenlai -:-

ANGLIA: Premier League

14:30Bournemouth - Liverpool -:-
17:00Everton - Manchester Utd -:-

ANGLIA: Puchar FA

13:00Curzon Ashton - Wimbledon -:-
15:00Bolton - Sheffield Utd -:-
15:00Bristol Rovers - Barrow -:-
15:00Cambridge Utd - Coventry -:-
15:00Eastleigh - Halifax -:-
15:00Millwall - Braintree -:-
15:00Notts County - Peterborough -:-
15:00Stourbridge - Northampton -:-
15:00Woking - Accrington -:-
16:00Port Vale - Hartlepool -:-

ARGENTYNA: Primera División

00:00Godoy Cruz - Atl. Tucuman 1:2
00:00Olimpo - San Lorenzo 1:2
21:00Estudiantes - Talleres Cordoba -:-
21:00Union Santa Fe - Rosario -:-
22:00Boca Juniors - Racing Club -:-
22:00Patronato - Velez Sarsfield -:-
23:15Belgrano - Temperley -:-
00:10Independiente - River Plate -:-
reklama

ARGENTYNA: Primera B Nacional

23:00San Martin Tucuman - Santamarina 1:1
23:00Villa Dalmine - Almagro 0:1
00:05Chacarita Juniors - Flandria 3:2
00:30Atletico Parana - Ferro 0:0
23:00Instituto - CDJU Gualeguaychu -:-

ARGENTYNA: Primera B Metropolitana

21:00Tristan Suarez - Acassuso -:-

ARGENTYNA: Primera C Metropolitana

21:00Canuelas - El Porvenir -:-
21:00Central Cordoba - Laferrere -:-
21:00Deportivo Armenio - Defensores Unidos -:-

ARGENTYNA: Primera D Metropolitana

21:00Argentino de Rosario - Atlas -:-
21:00Deportivo Paraguayo - Central Ballester -:-
21:00Leandro N. Alem - Puerto Nuevo -:-

ARMENIA: Pierwsza Liga

9'Alashkert - Pyunik 0:0

AUSTRALIA: A-League

07:00Newcastle Jets - Sydney FC 0:2
09:00Adelaide United - Wellington Phoenix 2:0

AUSTRALIA: National Youth League

06:00FFA Centre of Excellence U21 - WS Wanderers U21 0:8

AUSTRALIA: W-League

04:30Newcastle K - Sydney K 1:2
06:00Melbourne Victory K - Perth K 0:2
07:00Brisbane Roar K - Melbourne City K 1:2

AUSTRIA: Tipico Bundesliga

16:30AC Wolfsberger - Sturm Graz -:-

AZJA: AFF Puchar Suzuki - Play Offy

12:30Myanmar - Tajlandia -:-

BANGLADESZ: Premier League

10:00Brothers U. - Sheikh Russel -:-

BELGIA: Jupiler League

14:30Kortrijk - Anderlecht -:-
18:00Charleroi - St. Liege -:-
20:00Genk - Lokeren -:-

BELGIA: Proximus League - Druga runda

16:00KSV Roeselare - Lommel Utd -:-

BELGIA: First Amateur Division

15:00Hamme - Dender -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV A

14:30Aalst - Izegem -:-
14:30Petegem - Saint Eloois -:-
15:00Gullegem - KRC Harelbeke -:-
15:00Olsa Brakel - Halle -:-
15:00Westhoek - Knokke -:-
15:00Zeehaven - Bornem -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV B

14:30Grimbergen - Cappellen -:-
15:00K. Berchem Sport - Duffel -:-
15:00Wijgmaal - Spouwen-Mopertingen -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF

14:30Acren - Solieres Sport -:-
14:30Charleroi Fleurus - Waremme -:-
14:30Hamoir - La Calamine -:-
14:30Walhain - Couvin-Mariembourg -:-

BERMUDY: Premier League

02:00Flanagan's Onions - Dandy Town Hornets -:-
20:00Boulevard Blazers - Devonshire Cougars -:-
20:00PHC Zebras - North Village Rams -:-
20:00SBRC - Robin Hood -:-

BOLIWIA: Liga de Futbol Prof - Apertura

01:00J. Wilstermann - U. Sucre 2:2
20:00Guabira - Oriente Petrolero -:-
20:00San Jose - Petrolero de Yacuiba -:-
22:15Real Potosi - The Strongest -:-
00:30Blooming - Sport Boys -:-

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Pierwsza Liga

13:00Sarajevo - Radnik Bijeljina -:-
16:00Siroki Brijeg - Mladost DK -:-

BOTSWANA: Premier League

15:15Gilport Lions - Extension Gunners -:-

BUŁGARIA: Parva Liga

14:00Beroe - Neftochimic Burgas -:-
16:30CSKA Sofia - Pirin Blagoevgrad -:-

BUŁGARIA: Vtora liga

12:00Botev Vratsa - Nesebar -:-
13:00Botev Galabovo - Tsarsko Selo -:-
13:00Etar - Bansko -:-
13:00Lok. Sofia - Levski Karlovo -:-
13:00Pomorie - Oboriste -:-

BURKINA FASO: Premier League

16:30Etoile Filante - Kadiogo -:-

BURUNDI: Ligue A

13:00Atletico Olympic - Rusizi -:-
14:00Aigle Noir FC - Flambeau de l'Est -:-
14:00Olympic S. - Le Messager Ngozi -:-
15:00Le Messager - Vital O -:-

CHILE: Primera División - Apertura

16:00Deportes Temuco - U. De Chile -:-
21:00Deportes Iquique - U. Catolica -:-
21:00U. De Concepcion - O'Higgins -:-
21:00U. Espanola - Antofagasta -:-
00:00A. Italiano - San Luis -:-
00:00Colo Colo - Everton -:-

CHILE: Primera B - Apertura

23:00La Serena - San Felipe 1:1
00:00Curico Unido - Arica 2:0
20:00Valdivia - Nublense -:-
21:00Cobreloa - D. Puerto Montt -:-
21:00Magallanes - Coquimbo -:-
21:00U. Calera - Rangers -:-
23:00Iberia - Copiapo -:-

CHORWACJA: 1. HNL

15:00Belupo - Hajduk Split -:-
17:00RNK Split - Osijek -:-

CHORWACJA: 2. HNL

13:30Sesvete - Dragovoljac -:-

CYPR: Pierwsza Dywizja

15:00Achnas - Aris -:-
15:00Apollon - Anorthosis -:-
17:00Ermis - AEL Limassol -:-

CZARNOGÓRA: Pierwsza Czarnogórska Liga

13:00Iskra - Mladost Podgorica -:-

CZECHY: 1. Liga

13:30Dukla Praga - Slovacko -:-
15:00Mlada Boleslav - Pribram -:-

CZECHY: Liga Juniorów

39'Teplice U21 - Sparta Praga U21 0:0
9'Plzen U21 - Bohemians 1905 U21 0:0

CZECHY: U19 League

9'Sparta Praga U19 - Mlada Boleslav U19 0:0

DANIA: Superliga

14:00Nordsjaelland - Odense -:-
16:00Esbjerg - Brondby -:-
18:00Midtjylland - Aarhus -:-

DR KONGO: Super Liga

12:30Simba - Lubumbashi Sport -:-
13:30Dauphins Noirs - Nkoyi Bilombe -:-
13:30Makiso - Capaco -:-
13:30Muungano - Virunga -:-
13:30Nika - Bukavu -:-
14:30Ndombe - MK Etancheite -:-
14:30Ocean Pacifique - Sanga Balende -:-

EGIPT: Pierwsza liga

13:45El-Sharqeya - El Entag El Harby -:-
13:45Enppi - Petrojet -:-
16:00El Masry - Aswan SC -:-
19:00Misr Elmaqasah - Al Ahly -:-

EKWADOR: Serie A - Druga runda

18:00Aucas - Dep. Cuenca -:-
18:00El Nacional - LDU Quito -:-
18:00Emelec - U. Catolica -:-
18:00Fuerza A. - Ind. del Valle -:-
18:00Mushuc Runa - Barcelona SC -:-
18:00River Plate Ecuador - Delfin -:-

ETIOPIA: Premier League

07:00Adama City - Ethiopia Bunna -:-
07:00Fasil Ketema - St George -:-
07:00Mekelakeya - Woldya Kenema -:-
07:00Sidama Bunna - Welayta Dicha -:-
07:30Arba Menche - Jimma Aba Bunna -:-
08:00Dire Dawa - Addis Ababa Ketema -:-
09:30Ethiopia Nigd Bank - EEPCO -:-

FRANCJA: Ligue 1

15:00Rennes - St. Etienne -:-
17:00Marseille - Nancy -:-
20:45Nice - Toulouse -:-

FRANCJA: Puchar Francji

13:30Biarritz - Les Sables -:-
13:30Fleury-Merogis - Lyon Duchere -:-
13:30Saint-Marcellin - Troyes -:-
13:45Lens - Wasquehal -:-
14:00Frontignan - CA Bastia -:-
14:30Alencon - JA Drancy -:-
14:30Blagnac - Red Star -:-
14:30La Guerche Drouges - Blois -:-
14:30Pau - Tarbes -:-
14:30Pouzauges Reaumur - Rodeo -:-
14:30Saumur - Le Poire Sur Vie -:-
15:00Colomban Locmine - Le Havre -:-
15:00Le Cendre - Frejus -:-
16:00Excelsior - Mulhouse -:-

FRANCJA: 1 Dywizja - Kobiety

13:00Soyaux K - Metz K -:-
14:30Montpellier K - Bordeaux K -:-
14:30Rodez K - Guingamp K -:-

GABON: Championnat D1

16:00Akanda - Bitam -:-
16:00Port-Gentil - CF Mounana -:-
16:00Stade Migoveen - Mangasport -:-

GAMBIA: GFA League

17:30Brikama U. - Samger -:-
17:30Gamtel - Steve Biko -:-
17:30Marimoo - Serrekunda -:-

GIBRALTAR: Premier Division

16:30Mons Calpe - Lions Gibraltar -:-

GRECJA: Super League

14:00Olympiakos - Levadiakos -:-
16:15AEL Larissa - Atromitos -:-
16:15Xanthi - Asteras T. -:-
18:30Panathinaikos - PAOK -:-

GRECJA: Football League

14:00Chania - Acharnaikos -:-
14:00Karditsa - Smyrnis -:-
14:00Lamia - Panelefsiniakos -:-
14:00Panegialios - A. Asteras -:-
14:00Panthrakikos - Kissamikos -:-
14:00Sparti - Aiginiakos -:-

GRECJA: Division C - Group A

14:00Almopos - Kavala -:-
14:00AO Kardias - Eordaikos -:-
14:00Doxa Proskiniton - Kampaniakos -:-
14:00Kalamaria - Apollon Paralimniou -:-
14:00Langadas - Chrisoupolis -:-
14:00Makedonikos Foufas - AE Pontion -:-
14:00Orfeas Xanthi - Naousa -:-

GRECJA: Division C - Group B

14:00Amvrakia Kostakis - Achilleas Neokesarias -:-
14:00Apollon Larissa - Karaiskakis -:-
14:00Diagoras Sevastis - Mavroi Aetoi -:-
14:00Filippiada - Pierikos -:-
14:00Niki Volos - O. Volos -:-
14:00Pydna Kitros - Feraios -:-
14:00Tilikratis L. - Thesprotos -:-

GRECJA: Division C - Group C

14:00Achaiki - Ermionidas-Ermis -:-
14:00Aiolikos FC - Panargiakos -:-
14:00Amaliadas - Panopoulou - Loutraki -:-
14:00AO Zevgolatiou - Chalkida -:-
14:00Doxa Megalopolis - Fostiras -:-
14:00Pylou Tsiklitiras - Panarkadikos -:-
14:00Thiva F.C. - PAO Varda -:-

GRECJA: Division C - Group D

14:00AO Ilisiakos - Rodos -:-
14:00AO Proodeftiki - Aeek Inka -:-
14:00Ergotelis - Agios Ierotheos -:-
14:00Ermis Z. - Ionikos -:-
14:00Ialisos - Triglia R. -:-
14:00Thyella D. - E. Piraeus -:-

GRUZJA: Umaglesi Liga - Liga Europejska Play Offy

55'Dinamo Batumi - Torpedo Kutaisi 1:0
14:00Din. Tbilisi - Saburtalo Tbilisi -:-

GWATEMALA: Liga Nacional - Apertura - Play Offy

03:00Comunicaciones - Coban Imperial 1:0
19:00Malacateco - Guastatoya -:-

HAITI: Championnat National - Serie de Cloture

23:00Fica - Juventus -:-
21:00Aigle Noir - Inter de Grand-Goave -:-
21:00America des Cayes - Petit-Goave -:-
21:00Capoise - Racing Haitien -:-
21:00Ouanaminthe - Mirebalais -:-
21:00Racing des Gonaives - Baltimore -:-
21:00Real du Cap - Cavaly -:-
21:00Tempete - Don Bosco -:-
21:00Violette - Roulado -:-

HISZPANIA: LaLiga

12:00Betis - Celta Vigo -:-
16:15Ath. Bilbao - Eibar -:-
18:30Alaves - Las Palmas -:-
18:30Gijon - Osasuna -:-
20:45Valencia - Malaga -:-

HISZPANIA: LaLiga2

12:00Girona - Levante -:-
12:00Vallecano - Alcorcon -:-
16:00R. Oviedo - Gimnastic -:-
18:00Mallorca - Valladolid -:-
18:00Tenerife - Huesca -:-
20:00Reus Deportiu - Cordoba -:-

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 1

12:00Lealtad - Leonesa -:-
12:00Osasuna B - Tudelano -:-
12:00Valladolid B - Ponferradina -:-
16:00Izarra - Mutilvera -:-
17:00Burgos - Somozas -:-
17:00Ferrol - Coruxo -:-
17:00Palencia - Caudal Deportivo -:-
17:00Pontevedra - Boiro -:-
17:00Santander - Guijuelo -:-

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 2

12:00Fuenlabrada - Ath. Bilbao B -:-
12:00Rayo Majadahonda - Zamudio -:-
12:15Toledo - Socuellamos -:-
17:00Albacete - Mensajero -:-
17:00R. Sociedad B - San Sebastian Reyes -:-
17:00R. Union - UD Logrones -:-

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 3

12:00Badalona - Valencia B -:-
12:00Ebro - Cornella -:-
12:00Hercules - Baleares -:-
12:00Prat - Barcelona B -:-
12:00Saguntino - Mallorca B -:-
12:00Villarreal B - Alcoyano -:-
17:00L'Hospitalet - Sabadell -:-

HISZPANIA: Segunda Division B - Grupa 4

12:00Cordoba B - La Hoya Lorca -:-
12:00Linares - Melilla -:-
12:00Murcia - Sanluqueno -:-
16:00Jumilla - Cartagena -:-
17:00Ejido - La Roda -:-
17:00Extremadura UD - Jaen -:-
17:00Huelva - Granada B -:-
17:00Linense - San Fernando -:-
17:00Villanovense - Marbella -:-
18:00Mancha - Merida AD -:-

HISZPANIA: Superliga - Kobiety

12:00Albacete K - Santa Teresa K -:-
12:15Huelva K - Espanyol K -:-
13:00Tacuense K - Transportes Alcaine K -:-
16:00Atletico Madryt K - Levante K -:-

HOLANDIA: Eredivisie

12:30Den Haag - Utrecht -:-
14:30Feyenoord - Sparta Rotterdam -:-
14:30Willem II - Twente -:-
16:45Ajax - Groningen -:-

HOLANDIA: Tweede Divisie

14:00HFC - De Treffers -:-
14:00Jong AZ - TEC -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura - Play Offy

22:00Platense - Real Espana -:-
23:00Olimpia - Motagua -:-

HONG KONG: Premier League

07:30South China - Yuen Long 1:0
39'Pegasus - Southern District 0:0

INDIE: ISL

14:30Kerala Blasters - North East Utd -:-

INDONEZJA: ISC

48'Persela - Madura United 2:1
12:30Barito Putera - Persib -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al

18:00Sakhnin - H. Raanana -:-
19:15Yehuda - H. Tel Aviv -:-

JAMAJKA: Premier League

21:00Jamalco - Humble Lions -:-
21:00Montego Bay - Maverley Hughenden -:-
21:00Portmore - UWI -:-
21:00Reno - Harbour View -:-
21:00Tivoli - Arnett Gardens -:-
21:00Waterhouse - Boys' Town -:-

JAPONIA: J-League Dywizja 2 - Play Offy o awans

07:35C-Osaka - Okayama 1:0

JAPONIA: J-League Dywizja 2 - Baraż o utrzymanie

04:30Kanazawa - Tochigi 2:0

JORDANIA: Jordan Cup

14:00Al Hussein - Shabab Al Ordon -:-

KOLUMBIA: Liga Aguila - Clausura - Play Offy

23:30Santa Fe - Ind. Medellin 2:0
01:30Atl. Nacional - Millonarios 3:0
21:00Tolima - Patriotas -:-

KOSTARYKA: Primera División - Torneo de Invierno - Quadrangular

23:00Alajuelense - Santos De Guapiles -:-

LESOTHO: Premier League

14:00Defence Force - Butha-Buthe -:-
14:00Lesotho - Lioli -:-
14:00Liphakoe Football Club - Bantu -:-
14:00Roma Rovers - Sandawana -:-

LIBAN: Pierwsza Liga

13:15Al Sahel - Tripoli -:-
15:30Al Ahed - Nejmeh SC -:-

LUKSEMBURG: Dywizja Narodowa

15:30Victoria Rosport - Benfica -:-
16:00Fola - Rumelange -:-
16:00Kaerjeng - Differdange -:-
16:00Mondorf - Racing Luxembourg -:-
16:00UNA Strassen - Jeunesse Canach -:-
17:00Dudelange - Jeunesse Esch -:-
18:00Niedercorn - Petange -:-

MACEDONIA: Pierwsza liga

13:00Bregalnica - Rabotnicki -:-
13:00Pobeda - Renova -:-
13:00Shkendija - Pelister -:-
13:00Shkupi - Makedonija GP -:-
13:00Vardar - Sileks -:-

MALAWI: Super League

13:30EPAC United - Red Lions -:-
13:30Karonga United - Moyale Barracks -:-
13:30Max Bullets - Mighty Wanderers -:-

MALTA: Premier Liga

14:00Hamrun - Birkirkara -:-
14:00Sliema - Gzira -:-
16:00Balzan - Floriana -:-
16:15Mosta FC - Hibernians -:-

MALTA: Division 1

14:00Senglea Athletics - Marsa FC -:-
16:15Gharghur - Zebbug -:-

MAROKO: Botola Pro

16:00Chabab Rif Hoceima - Kenitra -:-
16:00Khouribga - Agadir -:-
19:00Marrakech - Safi -:-

MAROKO: Elite 2

15:00Jeunesse - Raja Beni Mellal -:-
15:30Dcheira - Union Ait Melloul -:-
15:30Khemisset - Widad Temara -:-
15:30Rachad Bernoussi - Fes -:-
15:30US Temara - Sidi Kacem -:-
15:30Youssoufia Berrechid - RAC Casablanca -:-

MAURETANIA: Championnat D1

17:00ASAC Concorde - SNIM -:-
19:00Garde Nationale - Police -:-

MEKSYK: Primera División - Apertura - Play Offy

02:00Tigres - Leon 2:1

MEKSYK: Liga de Ascenso - Apertura - Play Offy

04:00Dorados - Atlante 1:0

MOŁDAWIA: Liga Narodowa

12:00Academia - Speranta Nisporeni -:-
12:00Dacia Chisinau - Petrocub -:-
12:00Milsami - S. Tiraspol -:-
12:00Zimbru - Zaria Balti -:-

NIEMCY: Bundesliga

15:30Darmstadt - Hamburger SV -:-
17:30Augsburg - Frankfurt -:-

NIEMCY: 2. Bundesliga

13:30Aue - Stuttgart -:-
13:30Bielefeld - Bochum -:-
13:30Wurzburger Kickers - Dusseldorf -:-

NIEMCY: 3. Liga

14:00FSV Frankfurt - Magdeburg -:-
14:00Lotte - Duisburg -:-

NIEMCY: Liga Regionalna Północ

14:00Eichede - Hamburger SV II -:-
14:00ETSV Weiche - Meppen -:-
14:00PrzełożoneHildesheim - Drochtersen/Assel -:-
14:00Lupo-Martini Wolfsburg - Norderstedt -:-

NIEMCY: Regionalliga Nordost

13:00PrzełożoneOberlausitz - Hertha Berlin II -:-
13:30Lokomotive Leipzig - Berliner AK 07 -:-
13:30Meuselwitz - Auerbach -:-
13:30Nordhausen - Cottbus -:-
13:30RB Lipsk II - Neustrelitz -:-
13:30Schonberg - Furstenwalde -:-

NIEMCY: Liga Regionalna Zachód

14:00Bonner - RW Essen -:-
14:00Wattenscheid - Aachen -:-
14:00Wuppertaler - Dusseldorf II -:-

NIEMCY: Regionalliga Sudwest

14:00Hoffenheim II - Elversberg -:-

NIEMCY: Oberliga NOFV-Nord

13:001.FC Frankfurt - Strausberg -:-
13:00Altludersdorf - TB Berlin -:-
13:00Brieselang - Hansa Rostock II -:-
13:00CFC Hertha - Rathenow -:-
14:00Zehlendorf - Seelow -:-

NIEMCY: NOFV - Liga Regionalna Południe

13:00Chemie Lipsk - Halberstadt -:-
13:00Einheit Rudolstadt - Markranstadt -:-
13:00Merseburg - Plauen -:-
13:00Wismut Gera - Inter Lipsk -:-

NIEMCY: Oberliga Schleswig-Holstein

14:00Todesfelde - Kiel II -:-
14:00TSV Lagerdorf - Heider SV -:-
14:00VfR Neumunster - TSV Kropp -:-

NIEMCY: Oberliga Hamburg

11:30Condor Hamburg - KF Kosova -:-
14:00Altona - Barmbek-Uhlenhorst -:-
14:00Pinneberg - Halstenbek-Rellingen -:-
14:00Rugenbergen - Niendorfer TSV -:-
14:00TSV Buchholz 08 - Buxtehuder -:-
14:00Turkiye Wilhelmsburg - TuS Osdorf -:-
14:00Wedeler TSV - Dassendorf -:-
15:00Concordia Hamburg - Suderelbe -:-

NIEMCY: Oberliga Bremen

11:00Geestemunde - Oberneuland -:-
13:30BTS Neustadt - Blumenthaler -:-
14:00Grohn - OSC Bremerhaven -:-
14:00Grolland - Melchiorshausen -:-
14:00Habenhauser - Brinkumer -:-
15:15Schwachhausen - Aumund-Vegesack -:-
15:30Leher - Bremer -:-

NIEMCY: Oberliga Niedersachsen

14:00Arminia Hannover - Bersenbruck -:-
14:00Eintracht Northeim - Cloppenburg -:-
14:00FT Braunschweig - SVG Gottingen -:-
14:00Spelle-Venhaus - Jeddeloh -:-
14:00VfL Oldenburg - Hannoverscher SC -:-
15:00Osnabruck II - Bornreihe -:-

NIEMCY: Oberliga Westfalen

14:30ASC 09 Dortmund - Ennepetal -:-
14:30Brunninghausen - Neuenkirchen -:-
14:30Eintracht Rheine - Marl-Huls -:-
14:30Erndtebruck - Gutersloh -:-
14:30Hammer SpVgg. - SC Hassel -:-
14:30Kaan-Marienborn - Westfalia Rhynern -:-
14:30Roland Beckum - Erkenschwick -:-
14:30Stadtlohn - Arminia Bielefeld II -:-

NIEMCY: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

14:30Gonsenheim - SpVgg Burgbrohl -:-
14:30Neunkirchen - Schott Mainz -:-
14:30TuS RW Koblenz - Pirmasens II -:-

NIEMCY: Oberliga Baden-Württemberg

14:00Stuttgarter K. II - 1. Goppinger Sportverein 1895 -:-

NIEMCY: Oberliga Mittelrhein

14:30Alfter - Hilal Bergheim -:-
14:30Bergisch Gladbach - Rheinbach -:-
14:30FC Viktoria 08 - Wegberg-Beeck -:-
14:30Freialdenhoven - Germania Windeck -:-
14:30Hennef - Friesdorf -:-
14:30Inde Hahn - TV Herkenrath -:-
14:45Siegburger - Hurth -:-
14:45Wesseling-Urfeld - Euskirchen -:-

NIEMCY: Oberliga Niederrhein

14:15Baumberg - SSVg Velbert -:-
14:15Bocholt - Kray -:-
14:15Dusseldorf-West - TuRU Dusseldorf -:-
14:15PrzełożoneHilden - Uerdingen -:-
14:15Jahn Hiesfeld - Honnepel-Niedermormter -:-
14:15Krefeld-Fischeln - Germania Ratingen -:-
14:15Meerbusch - Homberg -:-
14:15SW Essen - Cronenberger -:-
15:00Schonnebeck - Kapellen-Erft -:-

NIEMCY: Juniorska Bundesliga Pólnocna

13:00Hannover U19 - Wolfsburg U19 -:-

NIEMCY: Juniorska Bundesliga Południowa

9'Monachium 1860 U19 - Mainz U19 0:0
14:00Frankfurt U19 - Nurnberg U19 -:-

NIEMCY: Juniorska Bundesliga Zachodnia

9'Dortmund U19 - Dusseldorf U19 0:0
9'Kolonia U19 - Leverkusen U19 1:0
11:00RW Essen U19 - Bochum U19 -:-
11:00Schalke U19 - Oberhausen U19 -:-

NIEMCY: DFB Pokal - Kobiety

11:00Frankfurt K - SGS Essen K -:-
9'Freiburg K - Monchengladbach K 0:0
14:00Bayer Leverkusen K - Jena K -:-
14:00Cloppenburg K - Duisburg K -:-

NIKARAGUA: Primera Division - Apertura - Zwycięzcy

22:00Diriangen - Ferretti -:-
22:00Esteli - UNAN-Managua -:-

NORWEGIA: Tippeligaen - Baraż o utrzymanie

18:00Stabaek - Jerv -:-

NOWA ZELANDIA: Football Championships

01:00Hawke's Bay - Wellington Phoenix Res 2 2:0
02:00Team Wellington - Southern United 4:1
02:00Waitakere - Canterbury 1:0
04:35Eastern Suburbs - Tasman United 4:2

PANAMA: LPF - Apertura - Play Offy

02:00Plaza Amador - Arabe Unido 0:2

PARAGWAJ: Primera Division - Clausura

00:10Nacional Asuncion - Rubio Nu 3:1
22:00Libertad - Olimpia Asuncion -:-
00:10Diaz - Guarani -:-

PERU: Primera División - Play Offy

19:00Melgar - U. de Deportes -:-
22:00Sporting Cristal - Dep. Municipal -:-

PERU: Copa Peru - Grupa finałowa

00:00Sport Rosario - Hualgayoc 1:1
02:00Binacional - Racing Club Huamachuco 0:1

POLSKA: LOTTO Ekstraklasa

15:30Cracovia - Górnik Łęczna -:-
18:00Jagiellonia Białystok - Lech Poznań -:-

POLSKA: III Liga - Grupa II

13:00Bałtyk Gdynia - Elana Toruń -:-

PORTUGALIA: Primeira Liga

17:00Feirense - Arouca -:-
17:00Moreirense - Nacional -:-
19:00Estoril - Belenenses -:-
21:15Guimaraes - Chaves -:-

PORTUGALIA: Segunda Liga

12:15Famalicao - Aves -:-
16:00Academica - Braga B -:-
16:00Cova De Piedade - Gil Vicente -:-
16:00Covilha - Varzim -:-
16:00Penafiel - Freamunde -:-
17:00Olhanense - Leixoes -:-
17:00U. Madeira - Santa Clara -:-
18:00FC Porto B - Benfica B -:-

ROSJA: Premier Liga

14:00Lok. Moscow - Terek -:-

ROSJA: Liga Juniorów

79'Lok. Moscow U21 - Terek U21 2:1
PrzerwaAmkar U21 - FK Orenburg U21 0:0
9'Arsenal Tula U21 - Anzhi U21 0:0
9'Ufa U21 - Tomsk U21 0:0
12:00Sp. Moscow U21 - Kazan U21 -:-
15:00Krasnodar U21 - Samara U21 -:-

RPA: Pierwsza liga

14:30Baroka - Maritzburg Utd -:-
14:30Bloem Celtic - Supersport -:-

RPA: First Division

14:30Amazulu - Royal Eagles -:-
14:30Jomo Cosmos - Magesi -:-

RUMUNIA: Liga 1

13:00Voluntari - Astra -:-
17:00Targu Mures - Botosani -:-
19:30Steaua Bucharest - Pandurii -:-

RUMUNIA: Liga 2

39'Chindia Targoviste - Politehnica Timisoara 1:0

RWANDA: National Football league

14:30Amagaju - Rayon Sport -:-
14:30Kiyovu - Pepiniere -:-
14:30Sunrise - Bugesera FC -:-

SALWADOR: Primera Division - Apertura - Play Offy

01:30Sonsonate - Pasaquina 1:0
22:00Alianza FC - Municipal Limeno -:-
00:00Santa Tecla - Metapan -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

15:00Fiorentino - Pennarossa -:-
15:00Folgore - Faetano -:-
15:00San Giovanni - Virtus -:-

SENEGAL: Ligue 1

18:00ASEC Ndiambour - Mbour Petite Cote -:-
18:30Douanes - Casa -:-

SERBIA: Super Liga

13:00Backa - Cukaricki -:-
13:00FK Vozdovac - Crvena zvezda -:-
13:00Novi Pazar - Sp. Subotica -:-
13:00Radnicki Nis - Borac -:-
13:00Radnik - Rad -:-
17:00Vojvodina - Napredak -:-
18:00Partizan - Javor -:-

SŁOWACJA: Fortuna liga

15:20Slovan Bratislava - Trnava -:-
17:30Michalovce - Ruzomberok -:-

SŁOWENIA: Prva Liga

14:00Krsko - Domzale -:-
16:55Radomlje - O. Ljubljana -:-

SZWAJCARIA: Super League

13:45Lausanne - Grasshoppers -:-
13:45Lugano - Thun -:-
16:00St. Gallen - Sion -:-

SZWAJCARIA: Challenge League

15:00Aarau - Wohlen -:-
15:00Schaffhausen - Chiasso -:-

TRINIDAD I TOBAGO: Pro League

20:30Morvant Caledonia United - Police -:-
22:00Sando - S.A. Rangers -:-

TUNEZJA: Ligue Professionnelle 1

14:00Esperance Tunis - Olympique Beja -:-
14:00Gabes - Club Africain -:-
14:00Kairouanaise - US Tataouine -:-
14:00Sidi Bouzid - Bizertin -:-

TURCJA: Super Lig

11:30Alanyaspor - Konyaspor -:-
14:00Gaziantepspor - Akhisar Belediye -:-
14:00Osmanlispor - Karabukspor -:-
17:00Adanaspor - Genclerbirligi -:-
17:00Kasimpasa - Galatasaray -:-

TURCJA: TFF 1. Lig

9'Boluspor - Balikesirspor 0:0
9'Umraniyespor - Samsunspor 0:0
14:00Elazigspor - Denizlispor -:-
15:00Giresunspor - Sivasspor -:-
16:30Goztepe - Yeni Malatyaspor -:-

TURCJA: Spor Toto 2. Lig White Group

9'Kahramanmaras - Hacettepe 0:0
9'Ofspor - Istanbulspor 0:0
9'Sivas Belediyespor - Anadolu Selcukspor 0:0
11:30Bucaspor - Tepecik -:-
11:30Fethiyespor - Anadolu Uskudar -:-
11:30Keciorengucu - Erzurum BB -:-
11:30Kocaeli Birlikspor - Nazillispor -:-
11:30Pendikspor - Amedspor -:-

TURCJA: Spor Toto 2. Lig Red Group

9'Gumushanespor - Sariyer 0:1
9'Hatayspor - Bugsasspor 0:0
11:30Ankaragucu - Kastamonuspor -:-
11:30Aydinspor - Menemen Belediye -:-
11:30Erciyesspor - Tuzlaspor -:-
11:30Inegolspor - Eyupspor -:-
11:30Karsiyaka - Etimesgut -:-
11:30Kirklarelispor - Trabzon -:-
11:30Nigde Belediyespor - Tokatspor -:-

TURCJA: TFF 3. Lig Group 1

9'24 Erzincanspor - Bayburt 0:0
9'Cizrespor - Belediye Vanspor 0:0
11:30Ankara Demirspor - Manavgatspor -:-
11:30Beylerbeyi - Kocaelispor -:-
11:30Golcukspor - Bursa Niluferspor -:-
11:30Kizilcaboluk Spor Kulubu - Corum -:-
11:30Kozan - Altay -:-
11:30Sancaktepe - Kartalspor -:-
11:30Tekirdagspor - Kutahyaspor -:-

TURCJA: TFF 3. Lig Group 2

39'Dardanelspor - Dersimspor 0:0
9'Batman Petrolspor - Silivrispor 0:0
11:30Catalca - Kirikhanspor -:-
11:30Derince Bld. - Bodrumspor -:-
11:30Halide E. - Erbaaspor -:-
11:30Kemerspor 2003 - Kirikkalespor -:-
11:30Manisa - Pazarspor -:-
11:30Tire - Yomraspor -:-
11:30Yesil Bursa - Duzcespor -:-

TURCJA: TFF 3. Lig Group 3

9'12 Bingol - Sakaryaspor 0:0
9'Diyarbakirspor - Orhangazispor 0:0
9'Duzyurtspor - Bergama Bld. 0:0
9'Orduspor - Elaziz Belediyespor Kulubu 0:0
11:30Ankara Adliyespor - Afjet Afyonspor -:-
11:30Bayrampasa - Darica Genclerbirligi -:-
11:30Maltepespor - Sultanbeyli -:-
11:30Muglaspor - Payas Bld. -:-
11:30Tarsus - Denizli BB -:-

UKRAINA: Pari-Match League

13:00Olimpik Donetsk - Karpaty -:-
16:00Shakhtar - Stal Kamianske -:-
18:30Zirka Kropyvnytskyi - Oleksandriya -:-

URUGWAJ: Pierwsza Liga

20:30Club Nacional - Juventud -:-
20:30Defensor Sp. - Racing Montevideo -:-
20:30Fenix - Danubio -:-
20:30Liverpool M. - Plaza Colonia -:-
20:30Wanderers - Villa Espanola -:-

WALIA: Puchar FA

16:00Ton Pentre - Bangor -:-

WĘGRY: Merkantil Bank Liga

13:00Cigand SE - Nyiregyhaza -:-
13:00Kisvarda - Balmazujvaros Sport -:-
13:00Szeol - Dorogi -:-
13:00Szolnoki - Soroksar -:-
13:00VAC - Mosonmagyarovari TE -:-
15:00Bekescsaba - Szeged -:-
15:00Csakvari - Siofok -:-
15:00Kozarmisleny - Zalaegerszeg -:-
15:00Puskas Academy - Budaorsi -:-
15:00Soproni VSE - Cegledi -:-

WŁOCHY: Serie A

12:30AC Milan - Crotone -:-
15:00Lazio - AS Roma -:-
15:00Pescara - Cagliari -:-
15:00Sampdoria - Torino -:-
15:00Sassuolo - Empoli -:-
20:45Fiorentina - Palermo -:-

WŁOCHY: Serie B

15:00Verona - Perugia -:-

WŁOCHY: Lega Pro - Group A

14:30Giana Erminio - Pontedera -:-
16:30Alessandria - Viterbese -:-
16:30Arezzo - Lupa Roma -:-
16:30Piacenza - Racing Roma -:-
20:30Como - Pro Piacenza -:-

WŁOCHY: Lega Pro - Group B

14:30Fano - Venezia -:-
14:30FeralpiSalo - Ancona -:-
14:30Gubbio - Reggiana -:-
14:30Maceratese - Sudtirol -:-
14:30Mantova - Santarcangelo -:-
14:30Padova - Pordenone -:-
14:30Sambenedettese - Modena -:-
18:30AlbinoLeffe - Lumezzane -:-
18:30Forli - Teramo -:-

WŁOCHY: Serie D - Group A

14:30Casale - Pinerolo -:-
14:30Legnano - Caronnese -:-
14:30Pro Sesto - OltrepoVoghera -:-
14:30Varesina - Varese -:-

WŁOCHY: Serie D - Group B

14:30Bolzano - Caravaggio -:-
14:30Cavenago Fanfulla - Scanzorosciate -:-
14:30Darfo Boario - Seregno -:-
14:30Grumellese - Olginatese -:-
14:30Lecco - Ciliverghe Mazzano -:-
14:30Levico Terme - Pro Patria -:-
14:30Monza - Ciserano -:-
14:30Pergolettese - Dro -:-
14:30Pontisola - Virtus Bergamo -:-

WŁOCHY: Serie D - Group C

14:30ArzignanoChiampo - Virtus Verona -:-
14:30Belluno - Vigasio -:-
14:30Calvi Noale - Montebelluna -:-
14:30Este - Cordenons -:-
14:30Ripa Fenadora - Carenipievigina -:-
14:30Tamai - Abano -:-
14:30Triestina - Mestre -:-
14:30Vigontina - Legnago Salus -:-

WŁOCHY: Serie D - Group D

14:30Castelfranco - Delta Rovigo -:-
14:30Correggese - Sangiovannese -:-
14:30Mezzolara - Fiorenzuola -:-
14:30Pianese - Rignanese -:-
14:30Poggibonsi - Lentigione -:-
14:30Ravenna - Colligiana -:-
14:30San Donato - Ribelle -:-
14:30Scandicci - Castelvetro -:-

WŁOCHY: Serie D - Group E

14:30Argentyna - Ligorna -:-
14:30Finale - Valdinievole Montecatini -:-
14:30Gavorrano - Savona -:-
14:30Lavagnese - Real Forte Querceta -:-
14:30Massese - Fezzanese -:-
14:30Montemurlo - Ghivizzano Borgo -:-
14:30Ponsacco - Grosseto -:-
14:30Sporting Recco - Unione Sanremo -:-
14:30Viareggio - Sestri Levante -:-

WŁOCHY: Serie D - Group F

14:30Agnonese - Recanatese -:-
14:30Alfonsine - Vastese -:-
14:30ASD Pineto Calcio - Chieti -:-
14:30Campobasso - Monticelli -:-
14:30Castelfidardo - San Nicolo -:-
14:30Jesina - Civitanovese -:-
14:30Romagna Centro - Fermana -:-
14:30Sammaurese - San Marino -:-
14:30Vis Pesaro - Matelica -:-

WŁOCHY: Serie D - Group G

14:00Monterosi FC - Muravera -:-
14:30Foligno - Latte Dolce -:-
14:30L Aquila - Nuorese -:-
14:30Ostia Mare - Avezzano -:-
14:30Rieti - Albalonga -:-
14:30Torres - Citta di Castello -:-

WŁOCHY: Serie D - Group H

14:30Agropoli - Anzio Calcio 1924 -:-
14:30Gelbison Cilento - Manfredonia -:-
14:30Nocerina - Citta di Ciampino -:-
14:30Picerno - Potenza -:-
14:30Vultur Rionero - San Severo -:-
15:00Gravina - Cynthia -:-
15:00Nardo - Trastevere Calcio -:-
15:30Bisceglie - Herculaneum -:-

WŁOCHY: Serie D - Group I

14:30Castrovillari - Sersale -:-
14:30Due Torri - Igea Virtus -:-
14:30Gela - Sancataldese -:-
14:30Gragnano - Gladiator -:-
14:30Nerostellati Frattese - Sarnese -:-
14:30Pomigliano - US Palmese -:-
14:30Roccella - Cavese -:-
14:30Sicula Leonzio - Rende -:-
14:30Turris - Aversa Normanna -:-

WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ: Ligue 1

16:30Academie de FAD - Stade d Abidjan -:-
19:00Sporting Gagnoa - Sewe Sport -:-

ZAMBIA: Super League

14:00Zesco Utd - Nakambala Leopards -:-

ZEA: UAE League

13:45Al Nasr - Hatta -:-
13:50Bani Yas - Ittihad Kalba -:-
17:00Al-Ain - Al Wasl -:-
17:00Dibba Al Fujairah - Al Dhafra -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.WynikiNaZywo.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona WynikiNaZywo.pl z powodów technicznych.

Zmień na wersję dotykową