REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Wszystkie mecze

reklama

AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Sudamericana

22:00Coritiba (Bra) - Vitoria (Bra) -:-
22:00Huancayo (Per) - Sol De America (Par) -:-
22:00Junior (Col) - Blooming (Bol) -:-
22:00Palestino (Chi) - Garcilaso (Per) -:-
22:00Real Potosi (Bol) - Cerro Porteno (Par) -:-
22:00Sp. Luqueno (Par) - Ind. Medellin (Col) -:-
22:00Wanderers (Uru) - Zamora (Ven) -:-

ANGLIA: Checkatrade Trophy

20:45Notts County - Hartlepool -:-

ARGENTYNA: Primera B Metropolitana

02:05OpóźnioneDeportivo Moron - Tristan Suarez -:-

ARGENTYNA: Copa Argentina

20:30Laferrere - Almagro -:-
00:30Atl. Rafaela - Rosario -:-

BRAZYLIA: Série B

00:15Avai - Luverdense 2:1
00:15Joinville - Bahia 1:1
00:15Parana - Sampaio Correa 1:0
00:15Paysandu - Tupi 0:3
PrzerwaCRB - Oeste 1:0
PrzerwaNautico - Londrina 0:1
PrzerwaVasco - Vila Nova 0:2
02:30Bragantino - Brasil de Pelotas -:-
02:30Goias - Criciuma -:-
reklama

BRAZYLIA: Copa do Brasil

00:30Palmeiras - Botafogo PB -:-

CHINY: Liga Jia

13:35Nei Mongol - Beijing Renhe -:-

CZARNOGÓRA: Dywizja 2

18:30Berane - Graficar Podgorica -:-
18:30Cijevna - Celik Niksic -:-
18:30Ibar - FK Cetinje -:-
18:30Igalo - Otrant -:-
18:30Jezero - Radnicki Berane -:-
18:30Mornar - KOM -:-

CZECHY: Dywizja 2

17:00Vitkovice - Prostejov -:-

CZECHY: U19 League

14:30Sparta Praga U19 - Hlucin U19 -:-

DANIA: Puchar

17:00Lyseng - Horsens -:-
17:30B 1908 - Marienlyst -:-
17:30B 1909 - Skive -:-
17:30Fredensborg - Helsingor -:-
17:30Frederiksvaerk - Lyngby -:-
17:30Harby Flemlose - Esbjerg -:-
17:30Lystrup - Randers -:-
17:30OKS Odense - Viborg -:-
17:30VB 1968 - F. Amager -:-
18:00Aalborg Freja - Aarhus -:-

DANIA: Elitedivisionen - Kobiety

18:15BSF K - Brondby K -:-
18:15Koldingq K - Odense K -:-
18:15Skovbakken K - Fortuna Hjorring K -:-
18:30Varde K - Vejle K -:-

HISZPANIA: Puchar Króla

18:00Andorra CF - Hercules -:-
18:00Caudal Deportivo - Burgos -:-
19:00Cirbonero - Ponferradina -:-
20:00Amorebieta - Socuellamos -:-
20:00Boiro - Guijuelo -:-
20:00Saguntino - Formentera -:-
20:00Sestao - Villa Santa Brigida -:-
20:30Barakaldo - Zamudio -:-
20:30CD Calahorra - UD Logrones -:-
20:30Laredo - Leonesa -:-
20:30Lleida - Prat -:-
20:45Cornella - San Sebastian Reyes -:-
20:45Lorca Deportiva - La Hoya Lorca -:-
21:00Albacete - R. Union -:-
21:00Extremadura UD - Mancha -:-
21:00Ferrol - Zamora -:-
21:30Sanluqueno - Murcia -:-
21:30Toledo - Conquense -:-

JAPONIA: J-League Dywizja 2

12:00Kumamoto - Ehime -:-

JAPONIA: Nabisco Cup - Play Offy

12:00Hiroshima - G-Osaka -:-
12:00Kobe - Urawa -:-
12:00Omiya Ardija - Yokohama M. -:-
12:30Tokyo - Avispa Fukuoka -:-

KOLUMBIA: Torneo Aguila

13'Real Cartagena - Popayan 1:0

LITWA: Dywizja 2

15:00PrzełożoneNevezis Kedainiai - FK Panevezys -:-

MACEDONIA: Puchar

16:30Golemo Konjari - Shkendija -:-

MALI: Premiere Division

20:00Bakaridjan - Debo -:-
18:00Onze Createurs - LC Bamako -:-
18:00USFAS Bamako - Real Bamako -:-
20:00Bakaridjan - Djoliba -:-
20:00Debo - Salif Keita -:-
20:00Sabana de Mopti - AS Nianan -:-

NIEMCY: Regionalliga Sudwest

19:00Stuttgart II - Watzenborn -:-
19:30TSV Steinbach - Mannheim -:-

NIEMCY: Oberliga Hessen

19:00Kelsterbach - Hessen Dreieich -:-

NIEMCY: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

18:15Diefflen - Pfeddersheim -:-
18:15Neunkirchen - Arminia Ludwigshafen -:-
18:15Salmrohr - TuS RW Koblenz -:-
18:15SV Saar 05 Saarbrucken - Rochling -:-
19:00Gonsenheim - Jagersburg -:-
19:00Mechtersheim - Hauenstein -:-
19:00Schott Mainz - Morlautern -:-
19:30Pirmasens II - Karbach -:-

NIEMCY: Oberliga Baden-Württemberg

18:00Bahlinger - Neckarsulmer -:-
18:00Neckarelz - Karlsruher II -:-
18:00Oberachern - Balingen -:-
18:00Ravensburg - Freiburg II -:-
18:00Spielberg - Hollenbach -:-
18:00Stuttgarter K. II - Reutlingen -:-
18:30Bissingen - CfR Pforzheim -:-
18:30Sandhausen II - 1. Goppinger Sportverein 1895 -:-
19:00Walldorf II - Offenburger FV -:-

POLSKA: III Liga - Grupa IV

17:00Cosmos Nowotaniec - Podlasie Biała Podlaska -:-
17:00JKS 1909 Jarosław - Karpaty Krosno -:-
17:00Orlęta Radzyń Podlaski - NKP Podhale Nowy Targ -:-
17:00Resovia Rzeszów - MKS Trzebinia Siersza -:-
17:00Soła Oświęcim - Stal Rzeszów -:-
17:00Spartakus Daleszyce - Garbarnia -:-
17:00Unia Tarnów - Avia Świdnik -:-
19:00Motor Lublin - Wierna Małogoszcz -:-

RUMUNIA: Liga 1

20:00Steaua Bucharest - CSM Iasi -:-

SŁOWACJA: Dywizja C-Zachód

17:00Banik HN - V. Ludince -:-
17:00Velky Meder - Dun. Streda B -:-

SŁOWACJA: Divison C Central

16:00Cadca - Podbrezova B -:-

SŁOWACJA: Divison C Bratislava

17:00D. Luzna - Devinska N. Ves -:-

SŁOWACJA: Puchar

16:30Pata - Michalovce -:-

SUDAN: Pierwsza Liga

16:00Merikh Kosti - Al-Nsor -:-

SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 1

20:00Lausanne Ouchy - Lausanne II -:-

SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 3

20:00Locarno - Bellinzona -:-

SZWECJA: Superettan

19:00Varbergs - Orgryte -:-

ŚWIAT: Mecze Towarzyskie

01:00Portoryko - Dominikana -:-
17:30Estonia - Malta -:-
19:15Czechy - Armenia -:-
19:30Norwegia - Białoruś -:-
20:00Dania - Liechtenstein -:-
20:00Liban - Jordania -:-
20:15Turcja - Rosja -:-
20:30Albania - Maroko -:-
20:45Irlandia - Oman -:-
20:45Niemcy - Finlandia -:-

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

18:30Hennef (Ger) - 1. FC Koln (Ger) -:-
18:30NTSV Strand 08 (Ger) - Hamburger SV (Ger) -:-
19:00Beira Mar (Por) - Moreirense (Por) -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

14:00Young Africans - Ruvu Stars -:-

TURKMENISTAN: Yokary Liga

15:00Altyn Asyr - Sagadam -:-
15:00Energetik - Yedigen -:-
15:00FC Balkan - FC Asgabat -:-
15:00Turan - Ahal -:-

URUGWAJ: Pierwsza Liga

20:30Boston River - Defensor Sp. -:-
20:30Danubio - Club Nacional -:-

USA: USL

55'Harrisburg City Islanders - Bethlehem 1:2

WALIA: Premier League

20:45Bangor - Newtown -:-
20:45Cardiff Metropolitan - TNS -:-
20:45Druids - Connah's Q. -:-
20:45Rhyl - Aberystwyth -:-

WŁOCHY: Coppa Italia Lega Pro

17:30Racing Roma - Lupa Roma -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.WynikiNaZywo.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona WynikiNaZywo.pl z powodów technicznych.

Zmień na wersję dotykową