REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Wszystkie mecze

ANGLIA: Premier League

21:00Watford - Norwich -:-

FRANCJA: Ligue 1

21:00Lyon - St. Etienne -:-

HISZPANIA: LaLiga

21:00Espanyol - Betis -:-

NIEMCY: Bundesliga

20:30Eintracht Frankfurt - Arminia Bielefeld -:-

WŁOCHY: Serie A

20:45Verona - Bologna -:-

ALBANIA: Super Liga

16:45Vllaznia - Egnatia -:-

ALGIERIA: Dywizja 1

PrzerwaConstantine - USM Algier 0:1
20'Belouizdad - Oran 0:0
20'Magra - Chlef 0:0
20'Medea - Saoura 0:0
20'Paradou - Biskra 0:0
20'Relizane - Hussein Dey 0:1
20'Setif - Arba 0:0
20'Tlemcen - JS Kabylie 0:0
17:00MC Algier - Chelghoum -:-

ALGIERIA: U21 League

10:00Medea U21 - Saoura U21 2:2

ANGLIA: National League

20:45PrzełożoneNotts County - Barnet -:-
20:45Southend - King’s Lynn -:-

ANGLIA: Premier League 2

20'Brighton U23 - Manchester Utd U23 0:1
20:00Derby U23 - Arsenal U23 -:-
20:00Norwich U23 - Burnley U23 -:-

ANGLIA: Premier League Cup

20:00Birmingham U23 - Newcastle U23 -:-
20:00Colchester U23 - Stoke U23 -:-

ANGLIA: FA Youth Cup

PrzerwaTottenham U18 - West Brom U18 2:0

ARABIA SAUDYJSKA: Pierwsza liga

90+'Al Batin - Al-Hilal 1:1
81'Al-Taawon - Al Nasr Riyadh 0:0
65'Damac - Al Ahli SC 1:1
18:10Al-Ittihad FC - Al-Faysaly -:-

AUSTRALIA: A-League

09:45Wellington Phoenix - Western United 2:1

AUSTRALIA: A-League Women

08:35Adelaide K - Wellington Phoenix K 1:0

AZJA: Asian Cup Women

09:00Japonia K - Myanmar K 5:0
11:00Australia K - Indonezja K 18:0
13:00Tajlandia K - Filipiny K 0:1
20'Korea Południowa K - Wietnam K 2:0

BAHRAJN: Premier Liga

35'East Riffa - Al-Hidd 1:0
16:00Al-Rifaa - Al-Budaiya -:-
17:20Manama Club - Al-Hala -:-

BELGIA: Jupiler League

20:45Oostende - Antwerp -:-

BELGIA: 1B Pro League

20:00RWDM - Lommel SK -:-

BELGIA: Super League Women

20:30Gent K - Genk K -:-

BOTSWANA: Premier League

20'Police XI - Gilport Lions 0:0
20'Security Systems - Gaborone Utd 1:1
17:00Mogoditshane - Prisons XI Gaborone -:-

BRAZYLIA: Campeonato Alagoano

00:00Alianca - CSA 1:3

BRAZYLIA: Campeonato Cearense

19:00Atletico-CE - Caucaia -:-
19:00Crato - Iguatu -:-
19:00Ferroviario - Icasa-CE -:-
20:00Pacajus - Maracana -:-

BRAZYLIA: Campeonato Maranhense - pierwsza runda

23:30PrzełożoneIape - Sampaio Correa -:-

BRAZYLIA: Campeonato Piauiense

00:00River-PI - Corisabba 3:0

BRAZYLIA: Copa Sao Paulo de juniores - Play Offy

00:00Santos U20 - America Mineiro U20 -:-

CYPR: Division 2

18:00Anagennisi - Ayia Napa -:-

EGIPT: League Cup

90+'Ismaily - National Bank Egypt 1:1
88'Smouha - El Gounah 2:1
16:00Al Ahly - Arab Contractors -:-

EUROPA: Tipsport Malta Cup

16:00Tirol - Aalborg -:-
20:00Sigma Ołomuniec - Trnava -:-

FRANCJA: National

19:00Avranches - Sete -:-
19:00Bastia-Borgo - Sedan -:-
19:00Cholet - Bourg en Bresse -:-
19:00Le Mans - Chateauroux -:-
19:00Orleans - Boulogne -:-
19:00Red Star - Chambly -:-
19:00Stade Briochin - Creteil -:-
19:00Villefranche - Laval -:-

GAMBIA: GFA League

17:00Brikama U. - Ports Authority -:-
17:00Falcons - Banjul Utd -:-
17:00Wallidan - Armed Forces -:-

GIBRALTAR: National League

20:45College 1975 FC - Magpies -:-

HISZPANIA: LaLiga2

21:00Tenerife - R. Oviedo -:-

HOLANDIA: Eerste Divisie

20:00Den Bosch - Eindhoven -:-
20:00Graafschap - Almere -:-
20:00Helmond - Oss -:-
20:00Jong AZ - Venlo -:-
20:00Jong PSV - Excelsior -:-
20:00Jong Utrecht - Dordrecht -:-
20:00Maastricht - FC Volendam -:-
20:00Roda - Den Haag -:-

HOLANDIA: Eredivisie - Kobiety

19:30Den Haag K - PEC Zwolle K -:-
19:30Feyenoord K - VV Alkmaar K -:-
19:30PrzełożoneHeerenveen K - Ajax K -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Clausura

02:06Marathon - Platense 1:0

INDIE: ISL

15:00PrzełożoneJamshedpur - Mumbai City -:-

IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership

20:45Crusaders - Glentoran -:-
20:45Larne - Cliftonville -:-

IRLANDIA PÓŁNOCNA: Mistrzostwa NIFL

21:00Ards - Annagh -:-

ISLANDIA: Reykjavik Cup

19:00Fjolnir - Vikingur Reykjavik -:-

IZRAEL: 2 Liga

62'Bnei Yehuda - MS Kafr Qasim 0:2
62'H. Akko - Hapoel Umm al-Fahm 0:0
64'H. Ironi Rishon - Agudat Sport Ashdod 1:1
65'Maccabi Bnei Raina - H. Kfar Saba 0:2
60'Ramat Hasharon - M. Nazareth 0:1

IZRAEL: Liga Alef North

10:30Hapoel Bnei Faradis - Ironi Baka 1:1
11:00Hapoel Bnei Zalfa - Shapira 6:0
11:00Maccabi Tamra - M. Tzur Shalom 1:0
11:30Hapoel Iksal Imad - H. Herzliya 1:0
11:30Ironi Tiberias - Ironi Nesher 1:0
12:30Hapoel Kaukab - MS Tira 1:2
13:00Tayibe - Tzeirei Kafr Kanna 1:0
89'Hapoel Bueine - Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara 1:0

IZRAEL: Liga Alef South

10:45Bnei Eilat - Ashkelon 1:0
11:00H. Bikat Hayarden - Maccabi Jaffa 1:4
11:00MS Ironi Kuseife - SC Dimona 0:0
11:00Nordia Jerusalem - Hapoel Kfar Shalem 0:3
11:30M. Herzliya - H. Marmorek 1:2
11:30M. Ironi Ashdod - Holon Yermiyahu 0:0
12:00Hapoel Azor - Shimshon Kafr Qasim 1:2
12:00Maccabi Yavne - Shimshon Tel Aviv 2:1
12:30Maccabi Shaarayim FC - H. Bnei Lod 0:0

KATAR: Division 2

15:45Al-Waab - Al Bidda -:-
15:45Lusail - Al Markhiya -:-

KENIA: Premier League

13:00PrzełożoneWazito - Sofapaka -:-

KOLUMBIA: Primera A - Apertura

00:00Aguilas - Bucaramanga 1:1
02:05America De Cali - Envigado 1:0
00:00Santa Fe - La Equidad -:-

KOSTARYKA: Primera División - Clausura

22:00Sporting San Jose - Guadalupe -:-

KOSTARYKA: Liga de Ascenso - Clausura

22:00Carmelita - San Jose FC -:-

KUWEJT: Crown Prince Cup

PrzerwaAl Sulaibikhat - Burgan 1:0
15:45PrzełożoneAl Arabi - Al Tadamon -:-
17:25Al Salmiya - Al Qadisiya -:-

LIBAN: Pierwsza Liga

13:15Bourj FC - Sporting Beirut -:-
13:15Tadamon - Tripoli -:-
15:45Nejmeh SC - Al Sahel -:-

LIBIA: Pierwsza Liga

14:00Al Ittihad - Asswehly -:-
14:00Al-Athad - Olympic Azzaweya -:-
14:30Al Madina - Mahalla Tripoli -:-

MAKAO: Elite League

62'Sporting Macau - Tak Chun Ka I 0:1

MALI: Premiere Division

17:00Real Bamako - Bougouba -:-
17:30Yeelen - Foot Elite -:-
19:00Onze Createurs - USC Kita -:-

MALTA: Challenge League

17:00Zebbug - Fgura -:-
21:00Vittoriosa - Mqabba FC -:-

MAROKO: Botola 2

15:30Khemisset - Chabab Benguerir -:-
15:30USM Oujda - Jeunesse -:-

MEKSYK: Liga MX - Clausura

04:00Atl. San Luis - Juarez 0:1

MEKSYK: Liga de Expansion MX - Clausura

00:00Tapatio - Venados 1:0

MEKSYK: Liga Premier Serie A - Clausura

22:00Inter Playa Del Carmen - Cafetaleros -:-

MEKSYK: Liga MX U20 - Clausura

16:00Puebla U20 - Tijuana U20 -:-
17:00Mazatlan U20 - Toluca U20 -:-

NIEMCY: 2. Bundesliga

18:30Düsseldorf - 1. FC Nürnberg -:-
18:30Hamburger SV - St. Pauli -:-

NIEMCY: 3. Liga

19:00Borussia Dortmund II - SC Freiburg II -:-

NIEMCY: Oberliga Hamburg

19:00Bramfelder SV - Curslack-Neuengamme -:-
19:30PrzełożoneVictoria Hamburg - Tornesch -:-
19:30Wandsbeker Concordia - Hamm United -:-
20:00Hamburger SV III - TuS Osdorf -:-

NIGER: Ligue 1

16:15Sahel - Olympic Niamey -:-

NIGERIA: NPFL

16:00Heartland - Enugu -:-

NIKARAGUA: Liga Primera - Clausura

22:00Export Sebaco - Esteli -:-

OMAN: Professional League

14:05Al-Msnaa - Muscat -:-

PORTUGALIA: Liga Portugal

20:00Arouca - Benfica -:-
22:15Ferreira - Boavista -:-

PORTUGALIA: Liga 3

15:30Oliveira Hospital - Alverca -:-
20:30Real SC - Torreense -:-

RUMUNIA: Liga 1

19:00FC Arges - Din. Bucharest -:-

SESZELE: First Division League

14:30PrzełożoneSt Michel Utd - Bazar Brothers -:-

SIERRA LEONE: Premier League

17:00Bai Bureh Warriors - RSLAF -:-
17:00Diamond Stars - FC Johansen -:-
17:00Freetown City - Mighty Blackpool -:-
17:00Kamboi Eagles - Anti Drugs Strikers -:-
17:00Sierra Leone Police - Bo Rangers -:-
17:00SLIFA - Ports Authority -:-
17:00Wusum Stars - East End Tigers -:-
20:00Central Parade - East End Lions -:-

SZKOCJA: Scottish Cup

20:45Rangers - Stirling -:-

ŚWIAT: Mecze towarzyskie

02:00Peru - Jamajka 3:0
12:00Mołdawia - Korea Południowa 0:4
16:00Irak - Uganda -:-
22:00Boliwia - Trinidad i Tobago -:-

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

09:00Radomiak Radom (Pol) - MTK Budapest (Hun) 2:3
09:00Szeged (Hun) - Arsienał Tuła (Rus) 2:1
09:00Wisła Kraków (Pol) - Banik Ostrava (Cze) 1:3
10:00Banska Bystrica (Svk) - Rohoznik (Svk) 3:0
10:00Krasava (Rus) - Peresvet Podolsk (Rus) 2:3
10:30OdwołaneL. Mikulas (Svk) - Rohoznik (Svk) -:-
10:30Qarabag (Aze) - TSC Backa Topola (Srb) 0:1
11:00OdwołaneChrudim (Cze) - Vratimov (Cze) -:-
11:00OdwołaneCzeskie Budziejowice (Cze) - Mezokovesd (Hun) -:-
11:00Foresta Suceava (Rou) - Iskra (Mne) 0:1
11:00Ruch Brześć (Blr) - Sławija Mozyrz (Blr) 0:0
11:00Sibenik (Cro) - Opatija (Cro) 2:0
11:30Sandecja Nowy Sącz (Pol) - Ruch Chorzów (Pol) 3:5
13:00Liberec (Cze) - Warta Poznań (Pol) 4:2
13:00Midtjylland (Den) - Esbjerg (Den) 5:1
13:00Rijeka (Cro) - Slovacko (Cze) 1:1
13:00Ruzomberok (Svk) - Podbeskidzie B-B (Pol) 2:1
13:00OdwołaneSlovan Bratysława (Svk) - Podbrezova (Svk) -:-
13:00Yverdon (Sui) - Gjilani (Kos) 0:1
84'Cottbus (Ger) - Hertha Berlin II (Ger) 2:1
13:30Gabala (Aze) - Borec (Mkd) 1:0
14:00CSKA Sofia (Bul) - Stal Mielec (Pol) -:-
14:00OdwołaneDun. Streda (Svk) - Pohronie (Svk) -:-
14:00Elversberg (Ger) - RW Koblenz (Ger) -:-
71'Horsens (Den) - Randers (Den) 2:0
14:00Kisvarda (Hun) - Sabah Baku (Aze) -:-
14:00OdwołaneKisvarda (Hun) - Kyzylzhar (Kaz) -:-
14:00Lausanne Ouchy (Sui) - Nyonnais (Sui) -:-
66'Levski (Bul) - Bohemians (Cze) 1:1
14:00M. Lipetsk (Rus) - Aksu (Kaz) -:-
14:00Montana (Bul) - Yantra Gabrovo (Bul) -:-
59'MTK Budapest (Hun) - Szachtar (Ukr) 2:0
14:00OdwołaneStruga (Mkd) - Renova (Mkd) -:-
14:00Zalaegerszeg (Hun) - Nafta (Slo) -:-
45+'Wolfsberger (Aut) - Ludogorets (Bul) 2:1
20'Cracovia (Pol) - Czeskie Budziejowice (Cze) 1:1
20'Grasshoppers (Sui) - Winterthur (Sui) 0:0
20'Radomiak Radom (Pol) - Hradec Kralove (Cze) 0:0
15:30Aluminij (Slo) - Budafoki (Hun) -:-
15:30Khimki (Rus) - Banik Ostrava (Cze) -:-
15:30SKA Chabarowsk (Rus) - Nyiregyhaza (Hun) -:-
16:00Śląsk Wrocław (Pol) - Qarabag (Aze) -:-
16:30Dorfmerkingen (Ger) - Ulm (Ger) -:-
17:00Norrby (Swe) - Hacken (Swe) -:-
17:00Vratimov (Cze) - Orlova (Cze) -:-
17:30Jammerbugt (Den) - Vendsyssel (Den) -:-
17:30Kalju (Est) - Narva (Est) -:-
17:30Lafnitz (Aut) - Allerheiligen (Aut) -:-
17:30Start (Nor) - Vindbjart (Nor) -:-
18:00Austria II (Aut) - Marchfeld (Aut) -:-
18:30Petrzalka (Svk) - Ivanka pri Dunaji (Svk) -:-
18:30Vocklamarkt (Aut) - USK Anif (Aut) -:-
19:00Bruck Leitha (Aut) - Retz (Aut) -:-
19:30Union Titus Petange (Lux) - Fola (Lux) -:-
20:00Bohemians (Irl) - St. Patricks (Irl) -:-
20:00Brandenburger (Ger) - Berliner (Ger) -:-
20:00Schotz (Sui) - Aarau (Sui) -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

57'Mbeya Kwanza - Kinondoni MC 0:1
17:00Dodoma Jiji - Kagera Sugar -:-

TOGO: Championnat National

16:00Kakadl - Binah -:-

TURCJA: 1. Lig

17:00Samsunspor - Kocaelispor -:-

TURCJA: 2. Lig White Group

11:00Zonguldak - Pendikspor 2:3

WALIA: Cymru Premier

20:45Druids - Caernarfon -:-
20:45Penybont - Aberystwyth -:-
20:45TNS - Connah's Q. -:-

WALIA: Cymru South

20:30Ammanford - Port Talbot -:-
20:30Cambrian & Clydach - Carmarthen -:-
20:30Goytre United - Afan Lido -:-
20:30Swansea University - Risca -:-

WALIA: Cymru North

20:30Guilsfield - Gresford -:-
20:30PrzełożoneHolyhead - Bangor City -:-
20:30Llandudno - Holywell -:-

WŁOCHY: Serie B

20:30Parma - Frosinone -:-

WŁOCHY: Primavera 1

14:30PrzełożoneFiorentina U19 - AS Roma U19 -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.WynikiNaZywo.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona WynikiNaZywo.pl z powodów technicznych.