REFRESH

Koszykówka » Dzisiaj » Wszystkie mecze

FRANCJA: LNB

17:45Orleans - Levallois 84:90
20:00Le Portel - JL Bourg -:-
20:00Limoges - Cholet -:-
20:00Nanterre - Fos-sur-Mer -:-

HISZPANIA: ACB

18:00Real Betis - Obradoiro CAB 76:87
18:00Zaragoza - Breogan 79:75
20:45MoraBanc Andorra - Valencia -:-
20:45Tenerife - Joventut -:-

POLSKA: Energa Basket Liga

15:30Śląsk Wrocław - Dąbrowa Górnicza 102:60
17:30Stal Ostrów Wlkp. - Legia Warszawa 96:92

POLSKA: 1. Liga

17:30Sokół Łańcut - Politechnika Opolska 78:73
18:00AZS AGH Kraków - MKKS Koszalin 66:50
18:00Kotwica Kołobrzeg - Turów Zgorzelec 124:54
4. kwartaWKK Wrocław - Starogard Gdanski 80:80
3. kwartaGKS Tychy - Lublin 2 55:35

TURCJA: Super Ligi

12:00Gaziantep - Pinar Karsiyaka 67:76
14:30Bahcesehir Kol. - Tofas 73:84
17:00Bursaspor - Fenerbahce 84:73
PrzerwaAnadolu Efes - Galatasaray 51:45

USA: NBA

01:00Cleveland Cavaliers - Charlotte Hornets 112:123
01:00Orlando Magic - New York Knicks 96:121
01:00Washington Wizards - Indiana Pacers 135:134ot
01:30Boston Celtics - Toronto Raptors 83:115
01:30Philadelphia 76ers - Brooklyn Nets 109:114
02:00Chicago Bulls - New Orleans Pelicans 128:112
02:00Houston Rockets - Oklahoma City Thunder 124:91
03:00Denver Nuggets - San Antonio Spurs 102:96
04:00Los Angeles Lakers - Phoenix Suns 105:115
04:00Sacramento Kings - Utah Jazz 101:110
00:00Cleveland Cavaliers - Atlanta Hawks -:-

WŁOCHY: Lega A

18:00Fortitudo Bologna - Milano 75:86
20:00Cremona - Brindisi -:-
20:30Venezia - Pesaro -:-

ARGENTYNA: Liga Femenina Women

PrzerwaCorrientes K - Rocamora K 36:24
21:30Obras K - Catamarca K -:-
00:00Berazategui K - Quimsa K -:-

AUSTRIA: Puchar

17:30Oberwart - Traiskirchen 85:77
17:30PrzełożoneSt. Polten - Wels -:-
PrzerwaJennersdorf - Klosterneuburg 43:34

BELGIA: Top Division Women

4. kwartaLiege K - Braine K 65:80
20:30Laarne K - Charleroi K -:-
20:30Lummen K - Kortrijk K -:-
20:30Namur K - Waregem K -:-
21:00Phantoms K - Pepinster K -:-

BIAŁORUŚ: Premier League

11:30Tsmoki Minsk 3 - Impuls 53:76
12:00Grodno - Rubon 71:85
12:30Gomel - Tsmoki Minsk 2 62:68
14:00Borisfen - Grodno GrSU 120:56
14:30SDUSHOR Minsk - Brest 50:83

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prvenstvo BiH

17:00Bosna Royal - Mrkonjic Grad 90:72
17:00Spars Sarajevo - Celik 77:61
18:00Bratunac - Promo 88:74
18:00Zrinjski Mostar - Radnik Bijeljina 80:52
3. kwartaLeotar Trebinje - Sloboda 46:38
20:00Siroki Brijeg - Posusje -:-

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prvenstvo BiH Women

15:45Igman K - KK Brcanka K 53:84
16:00Orlovi K - Celik Zenica K 76:59
18:00Konjic K - Play Off Sarajevo K 49:71
20:30Lavovi K - Feniks K -:-

BRAZYLIA: NBB

21:10Sao Paulo - Flamengo -:-

BUŁGARIA: NBL

17:00PrzełożoneShumen - Academic Plovdiv -:-
17:00Spartak Pleven - Cherno More 98:66
17:00Yambol - Rilski Sportist 81:101
18:00Beroe - Balkan 92:87

CHILE: LNB 2

22:00Sportiva Italiana - Manquehue -:-
23:30Boston C. C. - Arabe Valparaiso -:-
00:00Truenos De Talca - Stadio Italiano -:-

CHINY: CBA

09:00Jiangsu Dragons - Tianjin 96:90
09:00Zhejiang Chouzhou - Qingdao 105:98
13:35Beijing Royal Fighters - Xinjiang 116:105ot
13:35Shanxi Zhongyu - Liaoning 107:99

CHORWACJA: Premijer liga

17:00Gorica - Skrljevo 78:84
17:30GKK Sibenka - Zadar 59:73
18:00Sonik Puntamika - Zabok 78:72

CHORWACJA: Prva Liga

15:30Dinamo Zagreb - Bosco 84:75
17:00Omis - Samobor 71:50
4. kwartaMedvescak - Kastela 65:85
3. kwartaKvarner - Jazine 49:42

CHORWACJA: Premijer Liga Women

16:00Ragusa Dubrovnik K - Tresnjevka 2009 K 58:63
18:00Medvescak K - Novi Zagreb K 78:56
18:00PrzełożoneMursa Osijek K - Sibenik K -:-
2. kwartaBrod na Savi K - KAZL Split K 22:37

CYPR: Division A

16:30Apoel - AEK 85:86
4. kwartaParalimni - AEL 58:57

CZARNOGÓRA: Prva A Liga

18:00Danilovgrad - Primorje -:-
18:00Lovcen Cetinje - Ibar Rozaje -:-

CZECHY: NBL

17:30Nymburk - Hradec Kralove 91:70
17:30Ostrava - Jindrichuv Hradec 98:81
17:30Pardubice - USK Praga 87:100
17:45Decin - Kolin 91:97
18:00Opawa - Usti n. Labem 80:67

CZECHY: ZBL Kobiety

17:45Strakonice U19 K - Zabiny Brno K 58:91

DANIA: Basketligaen

15:00Næstved - Bakken Bears 85:89
15:00Randers - Herlev Wolfpack 88:64

EUROPA: ABA League

3. kwartaPartizan - Krka 51:30

EUROPA: BNXT League

15:00Amsterdam - BAL Weert 73:68
20:00Groningen - Den Bosch -:-
20:00Hague - Feyenoord -:-
20:30Mechelen - Belfius Mons -:-
20:30Okapi Aalst - Spotter Leuven -:-

EUROPA: Latvia-Estonian League

15:00Tartu Ulikool - BK Ogre 75:81
16:00PrzełożoneLatvijas Universitate - Pärnu -:-
16:00Tallinna Kalev - VEF Riga 66:93
17:00Rapla - Valmiera Glass Via 93:77

EUROPA: Liga Unike

17:00Tirana - Rahoveci 79:74

EUROPA: WBBL Women

10:30PrzełożoneDimantu Akademijas K - Jugla K -:-
13:00PrzełożoneRSU Merks K - Daugavpils K -:-
14:30Kibirkstis Vilnius K - Tallinn University K 78:74ot
15:30LCC K - TalTech K 61:81
16:00PrzełożoneTTT Riga K - BJBS Riga K -:-
19:00PrzełożoneBJBS Riga 2 K - Jurmala K -:-

FINLANDIA: Korisliiga

16:00Karhu Basket - BC Nokia 91:62
16:00Kobrat - Kouvot 107:82
16:00Lahti Basketball - KTP Basket 69:97

FINLANDIA: I Divisioona A

14:00Oulu - Jyvaskyla 78:70

FINLANDIA: Korisliiga Women

14:00Vimpelin Veto K - PeKa K 90:82
16:00Espoo Team K - Pyrinto K 63:70
16:00Forssan Alku K - Torpan Pojat Helsinki K 48:87

FRANCJA: Pro B

20:00Chalon/Saone - Rouen -:-
20:00Nancy - Tours -:-
20:00Saint-Vallier - Nantes -:-
20:30Quimper - Aix-Maurienne -:-

FRANCJA: Espoirs U21

14:30Orleans U21 - Levallois U21 61:90
15:00Nanterre U21 - Fos Provence U21 49:65
16:00Pau-Orthez U21 - Monaco U21 98:72
17:00Le Portel U21 - JL Bourg U21 81:91
17:00Limoges U21 - Cholet U21 59:74
17:00Paris U21 - Le Mans U21 77:71

FRANCJA: LFB Women

4. kwartaESB Villeneuve K - Bourges K 60:66
20:00Angers K - Lattes Montpellier K -:-
20:00Flammes Carolo K - Union Hainaut K -:-
20:00La Roche K - Charnay Bourgogne Sud K -:-
20:00Landerneau Bretagne K - Tarbes GB K -:-
20:00Landes K - Lyon K -:-

FRANCJA: Ligue 2 Women

20:00Avenir Chartres K - Toulouse K -:-
20:00Graffenstaden K - Calais K -:-
20:00Montbrison K - Champagne K -:-
20:00Nantes K - US La Glacerie K -:-

GRECJA: Basket League

16:00Kolossos Rhodes - Ionikos 88:81
16:00Promitheas - Larisa 91:77
PrzerwaAEK Athens - Aris 36:33

GRECJA: A2

15:00Eleftheroupoli - AO Triton 79:78
16:00Amyntas - Filippos Veroi 81:82ot
16:00AS Karditsas - Panerythraikos 71:64
16:00Harilaos Trikoupis - Oiakas Nafpliou 111:44
16:00Kavala - Marousi 89:80
16:00Koroivos - Pagrati 86:59
16:00Psychikou - Dafni Dafniou 101:71

GRECJA: A1 Women

13:00PAOK K - Eleftheria K 56:63
16:00Olympiakos K - Esperides Kalliotheas K 84:49

GRECJA: A2 Women

16:00Panionios K - Ilioupoli K -:-

GRUZJA: Superleague

13:00Mega Tbilisi - Titebi 75:62
16:00Batumi RSU - Dinamo Tbilisi 97:100ot

HISZPANIA: LEB Oro

4. kwartaOviedo - Castello 49:75

HISZPANIA: LEB Plata

18:00Marbella - Gijon -:-
18:15Cornella - Sant Antoni -:-
18:30Estela - Algeciras -:-
18:30Ponferrada - Clavijo -:-
18:30Zornotza ST - Zamora -:-
19:00La Roda - Benicarlo -:-
19:00Ourense - Navarra -:-
19:30Albacete - Villarrobledo -:-
20:00Enrique Soler - Moron -:-

HISZPANIA: Liga Femenina Women

18:00IDK Gipuzkoa K - Ferrol K 84:56
4. kwartaBembibre K - Leganes K 62:66
4. kwartaGernika Bizkaia K - Estudiantes K 55:44
3. kwartaPerfumerias Avenida K - Zaragoza K 40:35
20:00Gran Canaria K - Araski K -:-
20:45Cadi La Seu K - Uni Girona K -:-

HOLANDIA: WBL Women

18:00Binnenland K - Lekdetec K -:-
18:00Jolly Jumpers K - Utrecht K -:-
18:00Triple Threat K - Den Helder K -:-
19:30Landslake Lions K - Grasshoppers K -:-

IRLANDIA: SuperLeague

17:00Ballincollig - Maree -:-
19:30Belfast - Templeogue -:-
20:00Eanna - DCU Saints -:-
20:15KCYMS - Moycullen -:-
20:30Tralee Warriors - Neptune -:-

IZRAEL: Super League

PrzerwaGalil Elyon - Nes Ziona 43:40
2. kwartaMaccabi Tel Aviv - Hapoel Jerusalem 40:24

JAPONIA: B.League

07:05Ibaraki Robots - NeoPhoenix 95:79
08:05Diamond Dolphins - Shiga 107:68
08:05Yokohama - Shimane 83:80
08:35Hiroshima D. - Kyoto 85:70
09:05Chiba - Alvark 65:72
09:05Osaka - Shinshu 82:85
10:05Niigata - SeaHorses Mikawa 75:77
11:05Akita - Gunma 88:82
11:05Brave Thunders - Hokkaido 85:73
11:05Toyama - Ryukyu 88:95
12:05Sun Rockers Shibuya - Utsunomiya Brex 76:63

JAPONIA: W League Women

06:00Aranmare Akita K - Aisin Wings K 43:80
06:00Niigata K - Hitachi Cougars K 53:76
06:00Sunshine Rabbits K - Mitsubishi Koalas K 72:62
06:30Yamanashi Queenbees K - Eneos Sunflowers K 91:95
08:00Denso Iris K - Chanson V-Magic K 92:60
11:00Haneda Vickies K - Fujitsu K 60:75

KAZACHSTAN: Premier League

06:00Astana 2 - Jambyl 68:73
08:00Namys Almaty - SC Qazaqstan 68:94
10:30Karaganda - Bars Petropavlovsk 49:81
12:30Shymkent - Pavlodar 91:64
14:30ChelSU Kostanay - Atyrau 2 71:89

KAZACHSTAN: National League

14:30Tobol Kostanay - Astana 54:94

KOLUMBIA: LBP

17:00Motilones del Norte - Cafeteros 62:68
23:00Tigrillos de Antioqui - Piratas de Bogota -:-

KOREA POŁUDNIOWA: KBL

07:00LG Sakers - Anyang 81:86
07:00Suwon KT - Seoul Knights 76:81
11:00Mobis Phoebus - Goyang 67:95

LITWA: LKL

16:20Prienai - Rytas 68:82
16:20Zalgiris Kaunas - Nevezis 102:77

LITWA: NKL

15:00Klaipedos Neptunas - Telsiai 55:79
15:00Kretinga - Suduva-Mantinga 63:89
15:00Mazeikiai - Kauno Atletas 72:67
15:00Palanga - Sakiai Vytis 92:90
15:00Silute - Delikatesas Joniskis 98:63
4. kwartaZalgiris Kaunas 2 - Gargzdu 42:58

MACEDONIA PÓŁNOCNA: Superleague

13:00Feniks 2010 - KK Angeli 83:80ot
16:00MZT Skopje - Kumanovo 86:71
18:00Gostivar - Rabotnicki 91:65
18:00TFT Skopje - MZT Skopje 2 91:85
PrzerwaFMP Akademija - Euro Nickel 48:30

MACEDONIA PÓŁNOCNA: Prva Liga Women

13:00Badel 1862 Skopje K - Probasket K 104:30
16:00Vardar K - Struga K 63:61

MEKSYK: LNBP

03:00Abejas - Astros 80:106
03:00Dorados - Fuerza Regia 80:85
03:00Lenadores - Halcones de Xalapa 77:70
03:00Libertadores - Plateros 94:78
03:00Panteras - Soles 81:76

NIEMCY: BBL

18:00Bayreuth - Crailsheim Merlins 74:86
18:00Giessen - Syntainics MBC 100:81
20:30Braunschweig - Bamberg -:-
20:30Heidelberg - s.Oliver Wurzburg -:-

NIEMCY: Pro A

PrzerwaBremerhaven - Ehingen 62:49
3. kwartaJena - Paderborn 46:49
3. kwartaPanthers Schwenningen - Bochum 51:40
PrzerwaPhoenix Hagen - Kirchheim 54:47
2. kwartaArtland - Trier 39:29
2. kwartaItzehoe - PS Karlsruhe 26:33
2. kwartaVechta - Nurnberger 30:31

NIEMCY: Pro B

18:00Koln - Rhondorf 79:90
3. kwartaBernau - Schwelm 36:32
PrzerwaFrankfurt 2 - College Karlsruhe 30:38
PrzerwaOrangeAcademy - BIS Baskets Speyer 34:42
2. kwartaIserlohn - Wolmirstedt 26:22
2. kwartaKoblenz - Coburg 25:29

NIEMCY: DBBL Women

17:30Heidelberg K - Saarlouis K 57:70
18:00TK Hannover K - Rheinland Lions K 64:67
3. kwartaMarburg K - Herner K 22:40

NORWEGIA: BLNO

14:30Nidaros Jets - Kongsberg Miners 73:86
16:00Centrum Tigers - Froya 66:77
17:00Asker - Fyllingen 103:92

NORWEGIA: Kvinneliga Women

15:00Hoybraten K - Ulriken K 27:128
17:30Midtbyen K - Bergen K 85:53

POLSKA: Energa Basket Liga Kobiet

14:00Polonia Warszawa K - Sosnowiec K 92:88
18:00Toruń K - GTK Gdynia K 86:74

PORTUGALIA: LPB

13:30CAB Madeira - Benfica 66:84
17:00Imortal - Lusitania 87:85
PrzerwaCD Povoa - Sporting CP 43:44
22:30Oliveirense - Illiabum -:-

PORTUGALIA: Proliga

16:00Galitos - Belenenses 113:77
17:00Electrico FC - Sangalhos 62:66
17:00Sampaense - Clube Galitos 69:111
17:30Sanjoanense - Maia 73:66
18:00Ginasio Olhanense - CAQ Queluz 94:86
PrzerwaEsgueira - Galomar 36:39

PORTUGALIA: LFB Women

17:30Quinta Dos Lombos K - Gdessa Barreiro K 78:72

RUMUNIA: Divizja A - pierwsza runda

16:00Miercurea Ciuc - BC Steaua Bucuresti 86:89
17:00BCM Pitesti - Athletic Constanta 77:76ot
18:00CSM Oradea - Municipal Galati 84:62
18:00CSM Targu Jiu - BC Timisoara 64:69

RUMUNIA: Liga National Women - pierwsza runda

11:00Cluj Napoca K - Rapid Bucuresti K 69:55
17:00Agronomia Bucuresti K - CSBT Alexandria K 49:53
17:00PrzełożoneTargu Secuiesc K - FCC ICIM Arad K -:-
18:00Satu Mare K - Olimpia Brasov K 105:69

SERBIA: Pierwsza liga

12:00Slodes - Tamis 81:69
18:00Zlatibor Cajetina - Sloboda 71:87
2. kwartaKolubara - KK Dunav 30:23
2. kwartaSloga - Radnicki 18:24

SERBIA: 1. ZLS Women

15:00Radnicki Kragujevac K - Duga K 81:72
16:00Art Basket K - Vrsac K 93:60
18:00Proleter Zrenjanin K - Vrbas K 65:79
20:30Radivoj Korac K - Vojvodina K -:-

SŁOWACJA: Extraliga

18:00Handlova - Spisski Rytieri 90:71
4. kwartaKomarno - BKM Lucenec 96:89
18:00Prievidza - Levice 60:105
DogrywkaSvit - Inter Bratysława 81:81

SŁOWACJA: Extraliga Women

17:30Poprad K - Young Angels Kosice K 59:82
18:00PrzełożonePiestanske Cajky K - BK SKP 08 Banska Bystrica K -:-
18:00Samorin K - Ruzomberok K 45:104

SŁOWENIA: Liga Nova KBM

18:00KK Triglav Kranj - Sencur 77:72
3. kwartaRogaska - Ilirija 47:54
3. kwartaTajfun Sentjur - Helios Domzale 38:39

SŁOWENIA: 1. SKL Women

14:00Jezica K - Cinkarna Celje K 55:86
17:00Ilirija K - Triglav K 64:75
18:00ZKK Domzale K - Ledita K 72:84

SZWAJCARIA: SB League

17:00Lugano - SAM Massagno 65:89
17:30Fribourg Olympic - Geneva Lions 77:70
18:00Neuchatel - BBC Monthey 80:55

SZWAJCARIA: SB League Women

17:30Alte Kanti Aarau K - Geneve K 62:55
17:30Nyon K - Pully K 74:57

SZWECJA: Basketligan

16:04KFUM Fryshuset - Nassjo 83:92

SZWECJA: Superettan

16:00Ockelbo - IK Eos 67:73
16:00RIG Mark - Uppsala 65:101
17:15Helsingborg - Hogsbo 75:72
18:00KFUM Kalmar - Team4Q 108:81

SZWECJA: Basketligan Women

14:30Helsingborg K - Visby K 50:59
15:00A3 Basket Umea K - Ostersund K 85:73
16:00Alvik K - Wetterbygden Sparks K 79:71

SZWECJA: Basketettan Women

13:00RIG Mark K - IK Eos Utveckling K 80:64
13:30BG Lulea K - Fryshuset Basket K 80:53

TURCJA: TBL

13:00Samsunspor - Konyaspor 79:70
14:45Mersin BSB - Balikesir 72:85
16:30Antalya Gunesi - Fethiye Bld. 80:78

TURCJA: KBSL Women

12:00Ormanspor K - Fenerbahce K 75:82
13:00Hatay K - Bursa K 50:66
14:00CBK Mersin K - Botas K 68:56
15:30Galatasaray K - Cankaya K 66:54
16:00Izmit Belediyespor K - Besiktas K 85:67

TURCJA: TKBL Women

12:00Rize K - Yalova K 74:64
13:30Turgutlu K - Emlak Konut K 57:78
14:00Ferhatoglu K - Botas 2 K 54:69
15:00Bodrum Karya K - Canik Belediye K 101:49

UKRAINA: FBU Superleague

13:00Budivelnik - Kyiv Basket 70:75
14:00Cherkaski Mavpy - Ternopil-TNEU 55:57

UKRAINA: Superleague Women

13:00Dynamo Kyiv K - Odessa K 59:66
16:00Rivne K - Frankivsk Halichina K 50:62
16:30Budivelnik K - Kyiv Basket K 88:67
17:00Prometey K - Berdyansk K 81:54

WIELKA BRYTANIA: BBL Cup

20:30Bristol Flyers - Surrey Scorchers -:-

WIELKA BRYTANIA: WBBL Women

15:00Manchester Mystics K - Cardiff Met Archers K 78:71
16:00Oaklands Wolves K - Sevenoaks Suns K 48:73
20:00Newcastle Eagles K - Leicester Riders K -:-
20:00Nottingham Wildcats K - Sheffield Hatters K -:-

WŁOCHY: Serie A1 Women

20:30Libertas Moncalieri K - Virtus Bologna K -:-

WŁOCHY: Serie A2 Women - North

18:00Sanga Milano K - Valbruna Bolzano K 63:44
3. kwartaPonzano K - Alpo VillaFranca K 24:35
20:30Itas Alperia Bolzano K - Carugate K -:-
20:30Mantova K - Libertas Udine K -:-
20:30Scrivia K - Treviso K -:-

WŁOCHY: Serie A2 Women - South

20:00Battipaglia K - Cagliari K -:-
21:00Firenze K - San Salvatore Selargius K -:-
21:00Nico Basket K - Spezia K -:-
21:00Valdarno K - Vigarano K -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.WynikiNaZywo.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - koszykówka mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona WynikiNaZywo.pl z powodów technicznych.