Piłka nożna » 20.05.2024 » Wszystkie mecze
Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
POLSKA: PKO BP Ekstraklasa
19:00Zagłębie Lubin - ŁKS Łódź -:-POLSKA: Fortuna 1 Liga
18:00Podbeskidzie B-B - Chrobry Głogów -:-WŁOCHY: Serie A
18:30Salernitana - Verona -:-20:45Bologna - Juventus -:-
ANGLIA: Premier League 2 - Play Offy
20:00Reading U21 - Sunderland U21 -:-ANGLIA: Professional Development League - Play Offy
20:00Sheffield Utd U21 - Swansea U21 -:-ARGENTYNA: Liga Profesional
01:00Central Cordoba - Boca Juniors -:-00:00Estudiantes - Dep. Riestra -:-
00:00San Lorenzo - Lanus -:-
ARGENTYNA: Primera Nacional
23:00Estudiantes Rio Cuarto - Def. de Belgrano -:-20:30Almirante Brown - San Telmo -:-
ARGENTYNA: Primera C - Apertura
20:30Club Lujan - Leandro N. Alem -:-ARGENTYNA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
18:30Barrancas - Provincial -:-20:30Deportivo Metalurgico - Nautico Hacoaj -:-
ARGENTYNA: Primera A Women - Apertura
19:00Ferro K - Racing Club K -:-20:00River Plate K - Huracan K -:-
ARMENIA: Pierwsza Liga
15:00Van - Urartu -:-17:00Ararat - Alashkert -:-
ARMENIA: First League
15:00BKMA 2 - Noah 2 -:-15:00FC Gandzasar - Pyunik 2 -:-
15:00Lernayin Artsakh - Ararat-Armenia 2 -:-
AUSTRALIA I OCEANIA: OFC Liga Mistrzów
03:00Ifira Black Bird (Van) - Magenta (Nca) -:-AUSTRIA: 2. Liga
16:00Admira - First Vienna -:-16:00Amstetten - Horn -:-
16:00Dornbirn - Leoben -:-
16:00Floridsdorfer AC - Grazer -:-
16:00Kapfenberg - Liefering -:-
16:00Lafnitz - Ried -:-
16:00St. Polten - Bregenz -:-
16:00Sturm Graz (Am) - Stripfing -:-
AUSTRIA: Wien
16:00Dinamo Helfort - A XIII-Auhof Center -:-BELGIA: Jupiler League - Grupa mistrzowska
18:30Genk - Antwerp -:-BOLIWIA: Division Profesional - Clausura
23:30Bolivar - Tomayapo -:-01:30Wilstermann - The Strongest -:-
BOŚNIA I HERCEGOWINA: WWIN Liga BiH
17:00Borac Banja Luka - Igman K. -:-17:00Sarajevo - Posusje -:-
17:00Sloga Doboj - Siroki Brijeg -:-
17:00Velez Mostar - GOSK Gabela -:-
17:00Zrinjski - Tuzla City -:-
17:00Zvijezda 09 - Zeljeznicar -:-
BRAZYLIA: Serie A
23:30PrzełożoneCuiaba - Internacional -:-23:30PrzełożoneGremio - Bragantino -:-
BRAZYLIA: Serie C - pierwsza runda
00:00Ferroviario - ABC -:-00:00PrzełożoneYpiranga FC - SER Caxias -:-
BRAZYLIA: Serie D
23:00America-RN - Potiguar de Mossoró -:-BRAZYLIA: Carioca C
20:00Uniao Central - Riostrense -:-BRAZYLIA: Goiano 2
00:00Gremio Anapolis - Inhumas -:-BRAZYLIA: Brasileiro Women
23:30Ferroviaria K - America Mineiro K -:-23:30PrzełożoneInternacional K - Bragantino K -:-
20:00Fluminense K - Palmeiras K -:-
22:00Sao Paulo K - Flamengo K -:-
BUŁGARIA: Parva Liga - Grupa Ligi Konferencji
16:45Arda - CSKA 1948 Sofia -:-19:15Slavia Sofia - Botev Plovdiv -:-
BUŁGARIA: Vtora liga
14:00Montana - Septemvri Sofia -:-14:00Strumska Slava - Dobrudzha -:-
14:00Yantra Gabrovo - Marek -:-
CHILE: Primera División
23:30Colo Colo - Palestino -:-00:00Cobresal - Coquimbo -:-
00:00U. Espanola - U. Calera -:-
CHILE: Primera B
02:30Rangers - U. De Concepcion -:-21:30S. Morning - Recoleta -:-
CHILE: Segunda Division
00:00Lautaro - Concon National -:-DANIA: Superliga - Grupa mistrzowska
16:00Silkeborg - Brondby -:-18:00Nordsjaelland - Midtjylland -:-
DANIA: Superliga - Grupa spadkowa
14:00Lyngby - Viborg -:-14:00Vejle - Hvidovre IF -:-
DANIA: 1st Division - Grupa spadkowa
13:00Naestved - Hillerod -:-15:00Koge - Helsingor -:-
EGIPT: Pierwsza liga
15:00Al Masry - Enppi -:-18:00Arab Contractors - Pharco -:-
18:00ZED - Al Ittihad -:-
EKWADOR: Liga Pro - pierwsza runda
01:00Cumbaya - Barcelona SC -:-EUROPA: Mistrzostwa Europy U17
17:00Dania U17 - Walia U17 -:-17:00Serbia U17 - Ukraina U17 -:-
19:30Chorwacja U17 - Austria U17 -:-
19:30Cypr U17 - Czechy U17 -:-
EUROPA: UEFA Regions' Cup - Kwalifikacje - Runda wstępna
17:45Vayk (Arm) - Albania (Am) (Eur) -:-GHANA: Division One League
17:00Rospak - Sefwi All Stars -:-17:00Still Believe - Home Stars -:-
HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture - 2nd Phase
23:00America des Cayes - Baltimore -:-HISZPANIA: LaLiga2
20:30Espanyol - R. Oviedo -:-20:30Villarreal B - Albacete -:-
HOLANDIA: KNVB Beker Women
14:30Ajax K - Sittard K -:-HONDURAS: Liga Nacional - Clausura - Play Offy
02:00Olimpia - Marathon -:-IRAN: Division 1
17:45Mes Kerman - Chadormalu -:-IRLANDIA: Premier Division
20:45Shamrock Rovers - Derry City -:-20:45St. Patricks - Shelbourne -:-
IRLANDIA: Dywizja 1
20:45Wexford - Cobh Ramblers -:-ISLANDIA: Besta deild karla
16:00Vestri - Vikingur Reykjavik -:-18:15Akureyri - Fylkir -:-
19:00Hafnarfjordur - KR Reykjavik -:-
ISLANDIA: Division 1
16:00Grindavik - Grotta -:-16:00Vestmannaeyjar - Thor Akureyri -:-
IZRAEL: Ligat ha'Al - Grupa spadkowa
19:00B. Jerusalem - M. Petach Tikva -:-IZRAEL: Liga Alef - Promotion Play Offs
18:00SC Dimona - Shimshon Tel Aviv -:-JAMAJKA: Premier League - Play Offy
01:30Mount Pleasant - Cavalier -:-JORDANIA: Pierwsza Liga
17:00Al Hussein - Al-Faisaly Amman -:-17:00Al Salt - Al Jalil -:-
KANADA: Canadian Premier League
21:00HFX Wanderers - Valour -:-KIRGISTAN: Premier Liga
14:00Ilbirs - Kyrgyzaltyn -:-KOLUMBIA: Primera A - Apertura - Quadrangular
00:30Junior - Pereira -:-03:00Millonarios - Bucaramanga -:-
KOLUMBIA: Primera B - Apertura - Quadrangular
22:00Orsomarso - Real Cartagena -:-KOLUMBIA: Liga Women
22:30Alianza K - Inter Palmira K -:-23:00Millonarios K - La Equidad K -:-
KOREA POŁUDNIOWA: WK League Kobiety
12:00Gyeongju K - Changnyeong K -:-12:00Incheon Hyundai Steel K - Hwacheon K -:-
12:00Seoul K - Sejong Sportstoto K -:-
12:00Suwon FC K - Boeun Sangmu K -:-
KOSTARYKA: Primera División - Clausura - Play Offy
01:00Saprissa - San Carlos -:-LIBAN: Pierwsza Liga - Runda zwycięzców
15:00Al Ahed - Al Ansar -:-15:00Bourj FC - Nejmeh SC -:-
15:00Racing - Safa -:-
LIBIA: Pierwsza Liga
16:30Al Akhdar - Al Tahaddi -:-16:30Al-Nasr - Al Hilal Benghazi -:-
LITWA: I Lyga
18:00Żalgiris Kowno 2 - FK Panevezys 2 -:-ŁOTWA: Virsliga
16:30Grobina - Valmiera -:-18:00RFS - BFC Daugavpils -:-
MAROKO: Botola 2
18:00Dcheira - Ittifaq Marrakech -:-18:00Fes - Difaa El Jadidi -:-
18:00Jeunesse - Chabab Atlas Khenifra -:-
18:00Khouribga - Rapide Oued Zem -:-
18:00Marrakech - Meknes -:-
18:00RAC Casablanca - Stade Marocain -:-
18:00Raja Beni Mellal - USM Oujda -:-
18:00Sale - Chabab Benguerir -:-
MEKSYK: Liga MX - Clausura - Play Offy
02:00Cruz Azul - Monterrey -:-MONGOLIA: Premier League
13:15Khovd - Bavarians -:-MYANMAR: MNL League Cup
11:00Kachin United - Glory Goal -:-11:30Shan Utd - Rakhine United -:-
NIEMCY: Oberliga Niedersachsen
16:00Bersenbruck - Egestorf-Langreder -:-16:00Bornreihe - VfL Oldenburg -:-
16:00Eilvese - Eintracht Celle -:-
16:00Emden - Ramlingen-Ehlershausen -:-
16:00Hildesheim - Delmenhorst -:-
16:00Lupo-Martini Wolfsburg - Arminia Hannover -:-
16:00Rotenburger - Vorsfelde -:-
NIEMCY: Oberliga Westfalen
15:00Clarholz - Siegen -:-15:00Eintracht Rheine - Erkenschwick -:-
15:00Vreden - Bovinghausen -:-
15:00Westfalia Rhynern - Sprockhovel -:-
15:30Ennepetal - Munster 2 -:-
15:30Finnentrop/Bamenohl - ASC 09 Dortmund -:-
15:30Schermbeck 2020 - Lotte -:-
NIEMCY: Oberliga Mittelrhein
15:00Bergisch Gladbach - Hurth -:-15:00Freialdenhoven - Hennef -:-
15:00Siegburger - Porz -:-
15:15Frechen - Germania Teveren -:-
15:15Schafhausen - Konigsdorf -:-
15:30VfL Vichttal - Fortuna Koln II -:-
NIEMCY: Młodzieżowa Bundesliga - Play Offy
11:00Hertha U19 - Dortmund U19 -:-NIEMCY: Bundesliga - Kobiety
15:301. FC Nürnberg K - Duisburg K -:-15:30Bayer Leverkusen K - Werder Brema K -:-
15:30Freiburg K - RB Lipsk K -:-
15:30Hoffenheim K - Bayern Munich K -:-
15:30Kolonia K - Eintracht Frankfurt K -:-
15:30Wolfsburg K - SGS Essen K -:-
NIGER: Super Ligue
17:30ASFAN - Urana -:-17:30ASGNN - Akokana -:-
NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura - Play Offy
02:00Esteli U20 - Managua FC U20 -:-NORWEGIA: Eliteserien
17:00HamKam - Bodo/Glimt -:-17:00KFUM Oslo - Odd -:-
17:00Kristiansund - Brann -:-
17:00Lilleström - Fredrikstad -:-
17:00Molde - Sarpsborg 08 -:-
17:00Sandefjord - Viking -:-
17:00Strömsgodset - Haugesund -:-
19:15Tromsø - Rosenborg -:-
NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 1
16:00Flekkeroy - Sotra -:-16:00Halden - Notodden -:-
18:00Brattvag - Hodd -:-
NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 2
14:00Alta - Junkeren -:-14:00SK Gjovik-Lyn - Ull/Kisa -:-
15:00Follo - Eidsvold -:-
16:00Stjordals Blink - Grorud -:-
19:00Skeid - Strømmen -:-
NORWEGIA: Division 3 - Group 1
15:00Åsane 2 - Haugesund 2 -:-15:00Loddefjord - Askoy -:-
NORWEGIA: Division 3 - Group 2
15:00Mandalskameratene - Brodd -:-16:00Vindbjart - Sola -:-
NORWEGIA: Division 3 - Group 3
18:00Flint - Frigg -:-19:00Baerum Sportsklubb - Asker -:-
NORWEGIA: Division 3 - Group 4
15:00Melhus - Byåsen -:-16:00Tiller - Trygg/Lade -:-
18:00Orkla - Surnadal -:-
NORWEGIA: Division 3 - Group 5
14:00Skedsmo - Gjellerasen -:-14:00Skjetten - Ready -:-
15:00Lokomotiv Oslo - Traeff -:-
16:00Spjelkavik - Lørenskog -:-
NORWEGIA: Division 3 - Group 6
13:00Skjervoy - Mjolner -:-13:30Ulfstind - Bodo/Glimt 2 -:-
16:00Harstad - Floya -:-
18:00Honefoss - Elverum -:-
NORWEGIA: Toppserien - Kobiety
14:30Kolbotn K - Brann K -:-15:00Arna-Bjørnar K - Vålerenga K -:-
15:00RØA K - Lyn K -:-
15:00Stabaek K - Asane K -:-
19:05Rosenborg K - LSK Kvinner K -:-
NORWEGIA: Division 1 Women
14:00Aalesund K - Avaldsnes K -:-PARAGWAJ: Primera Division - Apertura
23:30General Caballero JLM - Sp. Luqueno -:-02:00Sol De America - Cerro Porteno -:-
PARAGWAJ: Division Intermedia
23:00Resistencia - Rubio Nu -:-PERU: Liga 1 - Apertura
01:00Carlos Mannucci - Cesar Vallejo -:-03:00A. Lima - Deportivo Garcilaso -:-
22:00Cajamarca - Sport Boys -:-
PERU: Liga 2
20:00AD Cantolao - Moquegua -:-22:15Binacional - Comerciantes -:-
ROSJA: Premier Liga
19:00Pari NN - CSKA Moskwa -:-ROSJA: FNL
11:00SKA Chabarowsk - Alania Vladikavkaz -:-16:00Tiumeń - Kamaz -:-
16:45Arsienał Tuła - Akron Togliatti -:-
17:00Neftekhimik - Leningradets -:-
17:00Saratów - Wołgar Astrachań -:-
18:00Kuban - Khimki -:-
18:30Torpedo Moscow - Jarosław -:-
ROSJA: FNL 2 - Division B - Group 2
17:30Luki-Energiya - Tver -:-RUMUNIA: Liga 1 - Baraż o utrzymanie
19:00Din. Bucharest - Csikszereda M. Ciuc -:-SOMALIA: National league
14:30Raadsan - Jeenyo -:-SURINAM: SML
01:00SV Transvaal - Broki -:-SZWAJCARIA: Super League - Grupa mistrzowska
18:00Servette - Young Boys -:-18:00Winterthur - St. Gallen -:-
18:00Zurich - Lugano -:-
SZWAJCARIA: Challenge League
14:15Baden - Xamax -:-14:15Nyonnais - Aarau -:-
14:15Sion - Schaffhausen -:-
14:15Vaduz - Bellinzona -:-
14:15Wil - Thun -:-
SZWAJCARIA: Super League Women - Baraż o utrzymanie
17:00Wil K - Thun K -:-SZWECJA: Allsvenskan
19:00Djurgarden - Halmstad -:-19:00Sirius - Västerås SK -:-
19:10Hacken - Malmo FF -:-
SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Götaland
19:00IFK Trelleborg - Högaborgs -:-SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Svealand
19:45Sylvia - IFK Eskilstuna -:-SZWECJA: Allsvenskan - Kobiety
19:00Hammarby K - Rosengard K -:-19:00Vaxjo DFF K - Kristianstad K -:-
ŚWIAT: Mecze towarzyskie
11:00Turcja U16 - Czechy U16 -:-13:30Polska U16 - Walia U16 -:-
ŚWIAT: Mecze towarzyskie - Kobiety
11:00Serbia U16 K - Finlandia U16 K -:-11:00Słowacja U16 K - Włochy U16 K -:-
TANZANIA: Ligi Kuu Bara
13:00Mtibwa Sugar - Namungo -:-15:00Tanzania Prisons - Mashujaa -:-
TURCJA: TFF 3. Lig - Play Offy
15:00Aliaga - 52 Orduspor -:-15:00Erbaaspor - Kutahyaspor -:-
15:00Sebat Genclikspor - Musspor -:-
19:00Elazigspor - Efeler 09 -:-
URUGWAJ: Pierwsza Liga - Apertura
20:00Liverpool M. - Miramar -:-USA: MLS Next Pro
23:00New York Red Bulls 2 - Cincinnati 2 -:-02:00Colorado Rapids 2 - Vancouver 2 -:-
02:00Town FC - Los Angeles FC II -:-
02:00Ventura County - Real Monarchs -:-
USA: USL League One
00:00Spokane Velocity - Forward Madison -:-USA: USL League Two
23:00Lane United - Midlakes United -:-23:00Tacoma Stars - Ballard -:-
23:00West Seattle Junction - Portland U23 -:-
00:00Long Island - New Jersey Copa -:-
00:00Miami - Sarasota Paradise -:-
00:30Weston - Swan City -:-
01:00Boston City - Vermont Green -:-
01:00Buffalo - Toledo Villa -:-
01:00Cedar - Manhattan -:-
01:00St. Charles - Chicago City -:-
04:00Davis Legacy - Marin -:-
04:00Monterey Bay 2 - Glens SC -:-
USA: NWSL Women
23:00Gotham K - Chicago K -:-00:00Seattle Reign K - Orlando Pride K -:-
UZBEKISTAN: Super League
16:00Din. Samarkand - Pakhtakor -:-16:00Termez Surkhon - Nasaf Qarshi -:-
WENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Quadrangular
23:30Carabobo - Angostura -:-02:00Puerto Cabello - Portuguesa -:-
WĘGRY: Merkantil Bank Liga
20:00Győr - Vasas -:-WĘGRY: NB I Women - Play Offy
15:45Ferencvaros K - Győr K -:-WIETNAM: V.League 2
11:00Dong Thap - Ba Ria Vung Tau -:-WYSPY OWCZE: Premier League
16:0007 Vestur Sorvagur - Streymur -:-16:00Fuglafjordur - Toftir -:-
18:00HB Torshavn - B36 Torshavn -:-
18:00Vikingur - Runavik -:-
ZEA: UAE League
16:10Al-Jazira - Emirates Club -:-16:10Khorfakkan - Al Sharjah -:-
19:00Al Bataeh - Hatta -:-
19:00Al-Wahda - Al-Ain -:-
Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »
m.Wyniki.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Wyniki.pl z powodów technicznych.