REFRESH

Tenis » 15.01.2022 » Wszystkie mecze

ATP - SINGIEL: Adelaide 2 (Australia), twarda

08:40Rinderknech A. (Fra) - Kokkinakis T. (Aus) 1:2

ATP - SINGIEL: Sydney (Australia), twarda

10:10Karacjew A. (Rus) - Murray A. (Gbr) 2:0

WTA - SINGIEL: Adelaide 2 (Australia), twarda

06:50Riske A. (Usa) - Keys M. (Usa) 0:2

WTA - SINGIEL: Sydney (Australia), twarda

07:20Krejcikova B. (Cze) - Badosa G. P. (Esp) 1:2

ATP - DEBEL: Adelaide 2 (Australia), twarda

04:40Behar A./Escobar G. - Koolhof W./Skupski N. 0:2

ATP - DEBEL: Sydney (Australia), twarda

05:15Bolelli S./Fognini F. - Peers J./Polasek F. 0:2

WTA - DEBEL: Sydney (Australia), twarda

03:10Heisen V./Udvardy P. - Danilina A./Haddad Maia B. 1:2

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Blumenau (Brazylia), ziemna

17:05Paz J. P. (Arg) KRECZ - Torres J. B. (Arg) 0:1
18:45Marcondes I. (Bra) - Olivieri G. A. (Arg) 2:0

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Forli 2 (Włochy), twarda (w hali)

15:10Piros Z. (Hun) KRECZ - Draper J. (Gbr) 0:1
17:15Clarke J. (Gbr) - Andreev A. (Bul) 2:1

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Blumenau (Brazylia), ziemna

14:40Hidalgo D./Rodriguez C. - Arias B./Zeballos F. 0:2

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Forli 2 (Włochy), twarda (w hali)

13:20Mejia N./Ritschard A. - Doumbia S./Reboul F. 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Antalya (Turcja), ziemna

07:30Apostol B. I. (Rou) - Rajski M. (Pol) 2:0
07:30Cengiz B. (Tur) - Winter Lopez B. (Esp) 0:2
07:30Galoppini D. (Ita) - Ilkel B. (Tur) 2:1
07:30Kirci K. (Tur) - Ovcharenko O. (Ukr) 0:2
07:30Madaras N. (Swe) - Picchione A. (Ita) 2:0
07:30Palosi S. (Rou) - Pereira F. (Chi) 2:0
07:30Patael B. (Isr) - Planelles Ripoll G. (Esp) 0:2
07:30Stuurman R. (Ned) - Martinez Martinez J. (Esp) 0:2
10:00Madaras N. (Swe) - Ovcharenko O. (Ukr) 2:0
11:00Palosi S. (Rou) - Martinez Martinez J. (Esp) 1:2
11:30Planelles Ripoll G. (Esp) - Winter Lopez B. (Esp) 0:2
12:30Galoppini D. (Ita) - Apostol B. I. (Rou) 1:2

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Cairo 2 (Egipt), ziemna

09:30Lavagno E. (Ita) - Chepelev A. (Rus) 0:2
09:30Michalski D. (Pol) - Klok D. (Rus) 2:1

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Monastir (Tunezja), twarda

09:30Bertrand R. (Fra) - Atmane T. (Fra) 0:2
09:30Deviatiarov M. (Ukr) - Gima S. (Rou) 1:2
09:30Li H. (Chn) - Vacherot V. (Mon) 0:2
09:30Naw H. (Syr) - Yunchaokete B. (Chn) 2:0
11:45Gima S. (Rou) - Vasiliauskas M. (Ltu) KRECZ 1:0

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15+H Bagnoles de l'Orne (Francja), ziemna (w hali)

13:00Perchicot M. (Fra) - van Assche L. (Fra) 0:2
15:00Gueymard Wayenburg S. (Fra) - Denolly C. (Fra) 1:2

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Bath (Wielka Brytania), twarda (w hali)

11:05Broom C. (Gbr) - Choinski J. (Gbr) 2:0
12:50Cox D. (Gbr) - Gill F. (Gbr) KRECZ 1:0

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Manacor (Hiszpania), twarda

11:10Barroso Campos A. (Esp) - Haerteis J. (Ger) 2:0
13:10Hassan B. (Ger) - Zima L. (Ger) 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Monastir 2 (Tunezja), twarda

09:30Chung Y. (Kor) - Mansouri S. (Tun) 1:2
09:30Ivanov V. (Rus) - Shimabukuro S. (Jpn) 0:2
09:30Sakharov G. (Fra) - Added D. (Fra) 1:2
09:30Tabur C. (Fra) - Ionel N. D. (Rou) 2:0
14:00Shimabukuro S. (Jpn) - Mansouri S. (Tun) 2:0
14:30Tabur C. (Fra) - Added D. (Fra) 2:0

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Antalya (Turcja), ziemna

08:00Black H. T. (Usa) - Piangerelli A. (Ita) 2:0
08:00Demidova D. (Rus) - Olyanovskaya V. (Rus) 2:1
08:00Palicova B. (Cze) - Amariei I. D. (Rou) KRECZ 0:0
08:00Tsoneva M. (Bul) - Rinaldo Persson K. (Swe) 2:1
13:30Demidova D. (Rus) - Palicova B. (Cze) 0:2
14:00Black H. T. (Usa) - Tsoneva M. (Bul) 2:0

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Cairo 2 (Egipt), ziemna

09:30Sakellaridi S. (Gre) - Nefedova A. (Usa) 2:0
09:30Zolotareva A. (Rus) - Ureke A. (Rus) 2:1

ITF KOBIETY - SINGIEL: W25 Bath (Wielka Brytania), twarda (w hali)

11:00Hennemann C. W. (Swe) - Christie F. (Gbr) 2:1
13:30Maloney E. (Gbr) - Knutson G. (Cze) 2:0

ITF KOBIETY - SINGIEL: W25 Blumenau-Gaspar (Brazylia), ziemna

14:00Gatica B. (Chi) - Lovric P. (Slo) 0:2
14:00Papadakis L. (Ger) - Vedder E. (Ned) 2:0

ITF KOBIETY - SINGIEL: W25 Monastir 2 (Tunezja), twarda

09:30Monnet C. (Fra) - Rushiti A. (Sui) 2:1
09:30Pigato L. (Ita) - Cavalle-Reimers Y. (Esp) 2:1
09:30Sebov K. (Can) - Lamens S. (Ned) 0:2
09:30Szinikowa I. (Bul) - Chwalińska M. (Pol) 0:2
14:00Monnet C. (Fra) - Lamens S. (Ned) 2:0
14:30Chwalińska M. (Pol) - Pigato L. (Ita) 2:0

ITF KOBIETY - SINGIEL: W25 Vero Beach, FL (USA), ziemna

00:30Chirico L. (Usa) - Kalieva E. (Usa) 1:2
00:30Mcadoo R. (Usa) - Lapko V. (Blr) 0:2
17:00Chang S. (Usa) - Kalieva E. (Usa) 2:0
00:30Lapko V. (Blr) - Van Nguyen C. (Usa) 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Antalya (Turcja), ziemna

12:00Galoppini D./Massara A. - Madaras N./Ovcharenko O. 1:2
14:30Lopez Montagud C./Winter Lopez B. - Apostol B. I./Woerner P. 2:1

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Cairo 2 (Egipt), ziemna

13:30Lock B./Michalski D. - Ho R./Lomakin G. 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Monastir (Tunezja), twarda

10:30Marino P./Piraino G. - Brugnerotto M./Pozzi D. 2:1
11:35Babic Z./Oradini G. - Scaglia M./Vacherot V. 1:2
11:45Deviatiarov M./Lapalu V. - Delage P./Garcian A. 0:2
12:30Abderrahman W./Bertrand R. - Li H./Yunchaokete B. 1:2
13:45Atmane T./Collignon R. - Frunza N./Gima S. 0:2
14:05Mishkin K./Shvets V. - Sharma T./Zribi R. 2:0
15:00Scaglia M./Vacherot V. - Butulija B./Djurovic B. 2:0
15:30Delage P./Garcian A. - Mishkin K./Shvets V. 0:2
15:30Li H./Yunchaokete B. - Marino P./Piraino G. 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15+H Bagnoles de l'Orne (Francja), ziemna (w hali)

17:45Joncour R./Rakotomalala M. - Denolly C./van Assche L. 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M25 Bath (Wielka Brytania), twarda (w hali)

14:35Den Ouden G./Johnson L. - Broom C./Gray A. 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M25 Manacor (Hiszpania), twarda

16:35Barroso Campos A./Lopez Morillo I. - Haerteis J./Hassan B. 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M25 Monastir 2 (Tunezja), twarda

13:30Sueoka Y./Yamanaka T. - Arribage T./Donski A. 1:2
16:30Added D./Tabur C. - Jans J./Nouza P. 2:1

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Antalya (Turcja), ziemna

08:00Rajkovic A./Vojcinakova I. - Shalamanova D./Spasova B. 0:2
11:30Turkmen D./Uyar M. A. - Piangerelli A./Wildgruber A. 2:0
14:00Turkmen D./Uyar M. A. - Shalamanova D./Spasova B. 2:1

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Cairo 2 (Egipt), ziemna

13:30Tkacheva M./Zolotareva A. - Sakellaridi S./Zhuoma Y. 2:0

ITF KOBIETY - DEBEL: W25 Bath (Wielka Brytania), twarda (w hali)

15:30Vasilescu A./Webley-Smith E. - Hennemann C. W./Malygina E. 0:2

ITF KOBIETY - DEBEL: W25 Blumenau-Gaspar (Brazylia), ziemna

17:30Gamiz A./Gatica B. - Sewing S./Vedder E. 2:0

ITF KOBIETY - DEBEL: W25 Monastir 2 (Tunezja), twarda

14:00Chong E. W./Wong H. Y. C. - Cengiz B./Szinikowa I. 2:1
17:00Anszba A./Kazionova E. - Brancaccio N./Pigato L. 0:2

ITF KOBIETY - DEBEL: W25 Vero Beach, FL (USA), ziemna

00:15Brantmeier R./Kalieva E. - Hu V./Mcadoo R. 2:0
20:30Gleason Q./Partaud M. - Chang S./Kiick A. 0:2
20:30Rogers A. S./Rosca C. - Brantmeier R./Kalieva E. 2:1

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.WynikiNaZywo.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - tenis mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona WynikiNaZywo.pl z powodów technicznych.