REFRESH

Tenis » Jutro » Wszystkie mecze

ATP - SINGIEL: Seoul (Korea Południowa), twarda

05:00Daniel T. (Jpn) - Gomez E. (Ecu) -:-
06:30Munar J. (Esp) - Shapovalov D. (Can) -:-
08:00Albot R. (Mda) - Johnson S. (Usa) -:-

ATP - SINGIEL: Sofia (Bułgaria), twarda (w hali)

11:00Huesler M. (Sui) - Blancaneaux G. (Fra) -:-
11:00Sonego L. (Ita) - Zapata Miralles B. (Esp) -:-
12:30Struff J-L. (Ger) - Lajovic D. (Srb) -:-
13:30Verdasco F. (Esp) - Basilaszwili N. (Geo) -:-
17:00Dimitrow G. (Bul) - Iwaszka I. (Blr) -:-
18:30Lazarov A. (Bul) - Musetti L. (Ita) -:-

ATP - SINGIEL: Tel Aviv (Izrael), twarda (w hali)

11:00Mannarino A. (Fra) - Lestienne C. (Fra) -:-
11:00Monteiro T. (Bra) - Andujar P. (Esp) -:-
12:30Safiullin R. (Rus) - Etcheverry T. M. (Arg) -:-
14:00Korda S. (Usa) - Cressy M. (Usa) -:-
19:00Thiem D. (Aut) - Cilic M. (Cro) -:-

WTA - SINGIEL: Parma (Włochy), ziemna

10:00Galfi D. (Hun) - Zanevska M. (Bel) -:-
11:30Sherif M. (Egy) - Waltert S. (Sui) -:-
11:30Stephens S. (Usa) - Kovinic D. (Mne) -:-
13:00Bogdan A. (Rou) - Schmiedlova A. K. (Svk) -:-
14:00Davis L. (Usa) - Sorribes Tormo S. (Esp) -:-
14:30Sakkari M. (Gre) - Rus A. (Ned) -:-
16:00Paolini J. (Ita) - Cocciaretto E. (Ita) -:-
18:30Paoletti M. (Ita) - Begu I. (Rou) -:-

WTA - SINGIEL: Tallinn (Estonia), twarda (w hali)

10:00Boulter K. (Gbr) - Bencic B. (Sui) -:-
10:00Zhang S. (Chn) - Kuzmova V. (Svk) -:-
11:30Golubic V. (Sui) - Muchova K. (Cze) -:-
11:30Noskova L. (Cze) - Haddad Maia B. (Bra) -:-
17:00Kanepi K. (Est) - Ostapenko J. (Lat) -:-
18:30Krejcikova B. (Cze) - Kostjuk M. (Ukr) -:-

ATP - DEBEL: Seoul (Korea Południowa), twarda

05:00Demoliner M./Melo M. - Barrientos N./Reyes-Varela M. -:-
06:30Galloway R./Lawson A. - Nam J. S./Song M-K. -:-
08:00Klaasen R./Lammons N. - Martinez P./Munar J. -:-
09:30Chung H./Kwon S. - Hach H./Huey T. C. -:-

ATP - DEBEL: Sofia (Bułgaria), twarda (w hali)

14:00Sabanov I./Sabanov M. - Jebavy R./Pavlasek A. -:-
15:00Milev Y./Nesterov P. - Vance J./Vance J. -:-
15:30Reese H./Walkow S. - Nys H./Zielinski J. -:-

ATP - DEBEL: Tel Aviv (Izrael), twarda (w hali)

12:30Ruusuvuori E./Sousa J. - Krawietz K./Mies A. -:-
14:00Bopanna R./Middelkoop M. - Medjedovic H./Oliel Y. -:-
15:30Lestienne C./Olivetti A. - Cukierman D./Leshem E. -:-
17:30Djokovic N./Erlich J. - Arends S./Stevens B. -:-

WTA - DEBEL: Parma (Włochy), ziemna

10:00Gabueva A./Zakharova A. - Detiuc A./Kolodziejova M. -:-
10:00Bondar A./Zimmermann K. - Kania-Chodun P./Voracova R. -:-
11:30Lee G./Parks A. - Lechemia E./Lohoff J. -:-

WTA - DEBEL: Tallinn (Estonia), twarda (w hali)

13:00Haverlag I./Thombare P. - Kiczenok L./Kiczenok N. -:-
14:30Kato M./Wang Xin. - Malygina E./Nuudi M. -:-
15:00Melichar-Martinez N./Siegemund L. - Kontaveit A./Routliffe E. -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Buenos Aires 2 (Argentyna), ziemna

Set 2Coria F. (Arg) - Darderi L. (Ita) 0:1 (2:6,0:1)
Set 1Burruchaga R. A. (Arg) - Juarez F. (Arg) 0:0 (1:1)
00:30Kicker N. (Arg) - Olivo R. (Arg) -:-
17:00Otegui J. B. (Arg) - Ugo Carabelli C. (Arg) -:-
17:00Torres J. B. (Arg) - Bagnis F. (Arg) -:-
19:00Casanova H. (Arg) - Cerundolo J. M. (Arg) -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Charleston (USA), twarda

00:15Mmoh M. (Usa) - Sandgren T. (Usa) -:-
16:00Ficovich J. P. (Arg) - Svajda Z. (Usa) -:-
16:00Oradini G. (Ita) - Johns G. (Usa) -:-
16:00Young D. (Usa) - Nanda G. (Usa) -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Lisbon (Portugalia), ziemna

11:00Ajdukovic D. (Cro) - Muller A. (Fra) -:-
11:00Cecchinato M. (Ita) - Mager G. (Ita) -:-
12:30Elias G. (Por) - van Assche L. (Fra) -:-
12:30Skatow T. (Kaz) - Passaro F. (Ita) -:-
14:00Moroni M. (Ita) - Paire B. (Fra) -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Orlean (Francja), twarda (w hali)

10:00De Loore J. (Bel) - Gaston H. (Fra) -:-
10:00Fils A. (Fra) - Gombos N. (Svk) -:-
10:30Ramanathan R. (Ind) - Andreev A. (Bul) -:-
12:00Halys Q. (Fra) - Fatic N. (Bih) -:-
14:00Dzumhur D. (Bih) - Barrere G. (Fra) -:-
15:30Sock J. (Usa) - Mayot H. (Fra) -:-
17:30Moutet C. (Fra) - Geerts M. (Bel) -:-
19:00Lokoli L. (Fra) - Gasquet R. (Fra) -:-
20:30Rodionov J. (Aut) - Furness E. (Fra) -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Buenos Aires 2 (Argentyna), ziemna

17:00Monzon I./Olivieri G. A. - Collarini A./Paz J. P. -:-
18:30Burruchaga R. A./Diaz Acosta F. - Galarza J. I./Lipovsek P. T. -:-
18:30Descotte M. F./Navone M. - Andreozzi G./Duran G. -:-
20:00Juarez F./Martin Tiffon P. - Merino A./Paul J. -:-
20:00Tirante T. A./Torres J. B. - Popko D./Seyboth Wild T. -:-
00:30Dutra Da Silva D./Sakamoto P. - Casanova H./Rodriguez Taverna S. -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Charleston (USA), twarda

Set 1Fanselow S./Sandkaulen T. - Clark E./Zhu E. 0:0 (3:5)
00:15Gomez-Herrera C./Mena F. - Fritzinger A./Pate C. -:-
16:00OdwołaneDamm M./Harrison R. - Galarneau A./Gonzales R. -:-
17:30Broom C./Frantzen C. - Jaziri M./Mejia N. -:-
17:30Riedi L./Vacherot V. - King E./Krueger M. -:-
19:00Couacaud E./Mora M. - Harris A./Saville L. -:-
19:00Cash J./Patten H. - Langmo C./Oradini G. -:-
19:00McHugh A./Stalder R. - Chappell N./Nanda G. -:-
20:30Asaba A./Mayo A. - Galarneau A./Gonzales R. -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Lisbon (Portugalia), ziemna

11:00Kolar Z./Oliveira G. - Kopriva V./Pospisil J. -:-
11:00OdwołaneSantillan A./Walkin B. - Milojevic N./Zekic M. -:-
11:00Santillan A./Walkin B. - Araujo P./Vale D. -:-
12:30Chandrasekar A./Prashanth V. - Manafov V./Prihodko O. -:-
14:00Jahn J./Michalski D. - Matuszewski P./Nouza P. -:-
14:00Agamenone F./Zeppieri G. - Hardt N./Taylor J. -:-
15:30Guinard M./Martinez L. D. - Coelho F./Faria J. -:-
15:30Passaro F./Pellegrino A. - Cervantes I./Roca Batalla O. -:-
15:30Falcao G./Sousa P. - Nedunchezhiyan J./Rungkat C. -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Orleans (Francja), twarda (w hali)

10:00OdwołaneMargaroli L./Neuchrist M. - Brouwer G./Sels J. -:-
13:00Lamasine T./Tabur C. - Bellier A./Masur D. -:-
14:30Escoffier A./Forejtek J. - Raja P./Sharan D. -:-
16:00Durasovic V./Virtanen O. - Cornea V. V./Rosol L. -:-
17:30Arribage T./Sanchez L. - Drzewiecki K./Niklas-Salminen P. -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Albuquerque, NM (USA), twarda

01:15Abdul Salam R. (Ven) - Evans G. (Usa) -:-
18:00Boyd K. L. (Usa) - Hanzlik C. (Usa) -:-
18:00Lyeons J. (Usa) - Garcian A. (Fra) -:-
18:00Reinberg E. (Usa) - Wallin O. (Swe) -:-
18:00Ward E. (Usa) - Rajski M. (Pol) -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Forbach (Francja), twarda (w hali)

10:00Bittoun C. (Fra) - Liutarevich I. (Blr) -:-
10:00Vandermeersch C. (Fra) - Rehberg M. H. (Ger) -:-
11:30Fassbender B. (Fra) - Florig P. (Ger) -:-
11:30Ghibaudo A. (Fra) - Lestir L. (Fra) -:-
13:00Broville M. (Fra) - Schaer J. (Sui) -:-
13:00Moundir A. (Mar) - Reymond A. (Fra) -:-
14:30Castelnuovo L. (Sui) - Catarina L. (Mon) -:-
14:30Gomez F. A. (Arg) - Pontjodikromo S. (Ned) -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Monastir 38 (Tunezja), twarda

10:00Jans J. (Ned) - Iannaccone F. (Ita) -:-
10:00Kuzuhara B. (Usa) - Jones M. (Tha) -:-
10:00Sadaoui M. (Fra) - Yunis F. (Ger) -:-
10:00Schell N. (Ger) - Sun Qian (Chn) -:-
11:00Dellavedova M. (Aus) - Wallner M. (Ger) -:-
11:00Loge J. (Bel) - Yamanaka T. (Jpn) -:-
13:00Coulibaly E. (Ivo) - Butulija B. (Srb) -:-
13:00Hamza Reguig S. (Alg) - Hurrion M. (Gbr) -:-
13:00Wiedenmann L. (Ger) - Kaliyanda Poonacha N. (Ind) -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Prostejov (Czechy), ziemna

10:00Agwi M. (Irl) - Fuele M. (Hun) -:-
10:00Chazal M. (Fra) - Orlita D. (Cze) -:-
10:00Dodo (Cze) - Sperle J. (Ger) -:-
10:00Jirousek T. (Cze) - Kumstat J. (Cze) -:-
10:00Mensik J. (Cze) - Tomescu D. A. (Rou) -:-
10:30Kupcic J. (Slo) - Metreveli A. (Geo) -:-
11:00Bolardt A. (Cze) - Siniakov D. (Cze) -:-
11:00Voisin E. (Fra) - Barton H. (Cze) -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Sabadell (Hiszpania), ziemna

10:00Vanshelboim E. (Ukr) - Mansilla Diez M. (Esp) -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Sharm ElSheikh 11 (Egipt), twarda

10:00Erel Y. (Tur) - Lee T. (Kor) -:-
10:00Liaonenka A. (Blr) - Simon S. (Isr) -:-
10:00Little D. (Gbr) - Capecchi D. (Ita) -:-
10:00Ricca G. (Ita) - Rossi L. (Ita) -:-
11:30Bosio G. (Ita) - Arutiunian E. (Blr) -:-
11:30Krainer L. (Aut) - Bassem Sobhy M. (Egy) -:-
11:30Purtseladze S. (Geo) - Rudan Z. (Usa) -:-
11:30Serafini M. (Ita) - Vatteroni L. (Ita) -:-
12:30Borg L. (Swe) - Pokorny L. (Svk) -:-
12:30Sorger S. (Aut) - Kroslak J. (Svk) -:-
12:30Tkemaladze Z. (Geo) - Baldi F. (Ita) -:-
12:30Vithoontien L. (Jpn) - Dustov M. (Uzb) -:-
14:00Bradshaw J. (Aus) - De Jager J. (Ned) -:-
14:00Ostapenkov D. (Blr) - Shin W. (Kor) -:-
14:00van Wyk K. (Rsa) - Whitehouse M. (Gbr) -:-
14:00Zgirovsky A. (Blr) - Jones A. (Gbr) -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Falun (Szwecja), twarda (w hali)

14:00Added D. (Fra) - Bergevi F. (Swe) -:-
14:00Gray A. (Gbr) - Monday J. (Gbr) -:-
14:00Poljak D. (Cze) - Mridha J. (Swe) -:-
14:00Renard L. (Swe) - Squire H. (Ger) -:-
15:30Moller E. (Den) - Royer V. (Fra) -:-
15:30Parker S. (Gbr) - Karlsson W. J. (Swe) -:-
15:30Steinegger Y. (Sui) - Żuk K. (Pol) -:-
15:30Tonejc V. (Cro) - Friberg K. (Swe) -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Ibague (Kolumbia), ziemna

01:00Pena E. (Col) - Heide G. (Bra) -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Kashiwa (Japonia), twarda

03:00Inoue G. (Jpn) - Matsumura R. (Jpn) -:-
03:00Kumasaka T. (Jpn) - Takeuchi K. (Jpn) -:-
03:00Niki T. (Jpn) - Okamura I. (Jpn) -:-
03:00Takada M. (Jpn) - Matsui T. (Jpn) -:-
04:30Inui Y. (Jpn) - Shimizu Y. (Jpn) -:-
04:30Ochi M. (Jpn) - Takahashi Y. (Jpn) -:-
04:30Tanuma R. (Jpn) - Takamisawa T. (Jpn) -:-
04:30Umeoka Y. (Jpn) - Watanabe S. (Jpn) -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Santa Margherita di Pula 8 (Włochy), ziemna

10:00Basso A. (Ita) - Pozzani N. (Ita) -:-
10:00Cortegiani A. (Ita) - Ovcharenko O. (Ukr) -:-
10:00Ejupovic E. (Ger) - Guerrieri A. (Ita) -:-
10:00Fonio G. (Ita) - Andaloro F. (Ita) -:-
10:00Forti F. (Ita) - Galoppini D. (Ita) -:-
10:00Picchione A. (Ita) - Tabacco G. (Ita) -:-
10:00Potenza L. (Ita) - Castagnola L. (Ita) -:-
10:00Vidal Azorin J. F. (Esp) - Droguet T. (Fra) -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Tay Ninh (Wietnam), twarda

04:00Charoenphon Y. (Tha) - Compagnucci T. (Ita) -:-
04:00Imamura M. (Jpn) - Samrej K. (Tha) -:-
04:00Leong M. W. K. (Mys) - Trongcharoenchaikul W. (Tha) -:-
04:00Rai A. (Nzl) - Qamar F. (Ind) -:-
04:00Singh D. (Ind) - Pham M. T. (Vie) -:-
05:30Cao N. L. (Vie) - Hsu Yu H. (Tpe) -:-
05:30Koaykul K. (Tha) - Kelly D. (Aus) -:-
05:30Ly Nam H. (Vie) - Masabayashi T. (Jpn) -:-
05:30Mochizuki Y. (Jpn) - Loof T. (Ned) -:-
06:30M Rifqi F. (Ina) - Trinh L. G. (Vie) -:-
06:30Statham J. (Nzl) - Vu Ha Minh Duc (Vie) -:-
06:30Suresh D. (Mys) - Sinha N. K. (Ind) -:-

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Guayaquil 2 (Ekwador), ziemna

17:00Figueroa T. S. (Col) - Romero C. (Ecu) -:-
17:00Imbo N. J. (Usa) - Sewing S. (Usa) -:-
17:00Imbo Nloga S. (Usa) - Alvarez C. (Ecu) -:-
17:00Robles C. . A. C. (Ecu) - Vadyala M. (Usa) -:-
18:30Ccuno R. (Per) - Gonzales L. (Per) -:-
18:30Espinosa M. J. (Mex) - Verdugo J. (Chi) -:-
18:30Herazo M. F. (Col) - Dorcil S. (Usa) -:-
18:30Reayer A. (Gbr) - Lipiec X. (Pol) -:-

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Monastir 32 (Tunezja), twarda

10:00Marandel L. (Fra) - Daniel J. (Usa) -:-
11:00Banks A. (Gbr) - Tsao C. Y. (Tpe) -:-
11:00Ibbou I. (Alg) - Job K. M. (Fra) -:-
11:00Karamoko N. (Sui) - Wei S. (Chn) -:-
11:00Kordolaimi E. (Gre) - Keller N. (Sui) -:-
13:00Dong N. (Chn) - Gueblaoui N. (Tun) -:-
13:00Shi H. (Chn) - Jiang Z. (Chn) -:-
13:00Yao X. (Chn) - Mazzola A. (Ita) -:-

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Sharm ElSheikh 11 (Egipt), twarda

10:00Che Y. (Chn) - Dunne K. (Gbr) -:-
10:00Karner E. (Aut) - Medeghini G. (Ita) -:-
10:00Lin F. A. (Tpe) - Pochtovyk K. (Ukr) -:-
10:00Zhang J. (Chn) - Pridankina E. (Rus) -:-
11:30Bestetti G. (Ita) - Paukstyte P. (Ltu) -:-
11:30Natsvlishvili N. (Geo) - Ezzat Y. (Egy) -:-
11:30Szabo B. (Rou) - Chramcova V. (Svk) -:-
12:30Conway J. (Gbr) - Popescu A. (Rou) -:-
12:30Refaat M. (Egy) - Domova D. (Rus) -:-
12:30Zack A. (Isr) - Traub J. (Ger) -:-
14:00Ersoz V. (Swe) - Borovinskaya A. (Usa) -:-
14:00Shauha D. (Blr) - Kostic T. (Aut) -:-
14:00Stagno B. (Ita) - Falei A. (Blr) -:-
14:30Cavelli C. (Ita) - Abbagnato A. (Ita) -:-
14:30Formella A. (Pol) - Fedorova A. (Rus) -:-
14:30Kuznetsova E. (Rus) - Iatcenko P. (Rus) -:-

ITF KOBIETY - SINGIEL: W25 Austin, TX (USA), twarda

00:00Khirin N. (Isr) - Guerrero Alvarez E. (Esp) -:-

ITF KOBIETY - SINGIEL: W25 Lisbon (Portugalia), twarda

11:00Klaffner M. (Aut) - Meyer Auf Der Heide L. (Ger) -:-
11:00Nagy A. (Hun) - Matoula M. (Gre) -:-
11:00Wagner S. (Ger) - Santos A.F. (Por) -:-
12:30Carreras A. (Gbr) - Kanev K. (Ger) -:-
12:30Curmi F. (Mlt) - Jorge F. (Por) -:-
12:30Laskutova K. (Rus) - Kiick A. (Usa) -:-
14:00Chiesa E. (Ita) - Janicijevic S. (Fra) -:-
14:00Gonzalez Encinas M. (Esp) - Jorge M. (Por) -:-
14:00Monnet C. (Fra) - Romeo C. (Fra) -:-
15:30Rouvroy M. (Fra) - Hoste Ferrer C. (Esp) -:-
15:30Zuger J. (Sui) - Squarcialupi G. (Ita) -:-

ITF KOBIETY - SINGIEL: W25 Nanao (Japonia), twarda

03:00Hanatani N. (Jpn) - Ayukawa M. (Jpn) -:-
03:00Ishii S. (Jpn) - Imamura S. (Jpn) -:-
03:00Kawagishi N. (Jpn) - Matsuda R. (Jpn) -:-
03:00Kobori M. (Jpn) - Ito A. (Jpn) -:-
03:00Ozeki M. (Jpn) - Sun L. (Sui) -:-
04:30Muramatsu C. (Jpn) - Kobayashi H. (Jpn) -:-
04:30Okamura K. (Jpn) - Lee Y.-H. (Tpe) -:-
04:30Sawayanagi R. (Jpn) - Kaji H. (Jpn) -:-
04:30Shigeta M. (Jpn) - Namigata J. (Jpn) -:-
04:30Tsuda R. . (Jpn) - Hozumi E. (Jpn) -:-
06:00Kinoshita H. (Jpn) - Yamaguchi A. (Jpn) -:-
06:00Mushika Mio (Jpn) - Morita A. (Jpn) -:-

ITF KOBIETY - SINGIEL: W25 Otocec 2 (Słowenia), ziemna

10:00Falkner Z. (Slo) - Falkowska W. (Pol) -:-
10:00Gerlach K. (Ger) - Rosca C. (Usa) -:-
10:00Nahimana S. (Bur) - Tanasie L. (Rou) -:-
10:00Smejkal L. (Slo) - Bulgaru M. (Rou) -:-
10:00Strakhova V. (Ukr) - Siskova A. (Cze) -:-
11:30Boskovic L. (Cro) - Bondarenko M. (Rus) -:-
11:30Milic E. N. (Slo) - Shymanovich I. (Blr) -:-
11:30Salkova D. (Cze) - Primorac I. (Cro) -:-
13:00Perrin C. (Sui) - Korneeva A. (Rus) -:-
13:00Potocnik N. (Slo) - Haas B. (Aut) -:-

ITF KOBIETY - SINGIEL: W25 Santa Margherita di Pula 8 (Włochy), ziemna

13:00Baranovski A. (Usa) - Bejlek S. (Cze) -:-
13:00Di Giuseppe M. (Ita) - Klasen A. (Ger) -:-
13:00In-Albon Y. (Sui) - Zucchini A. (Ita) -:-
13:00Sakellaridi S. (Gre) - Semenistaja D. (Lat) -:-
13:00Simion O. (Rou) - Pedone G. (Ita) -:-
13:00Spiteri D. (Ita) - Leykina P. (Rus) -:-
13:00Steur J. L. S. (Ger) - Pigato L. (Ita) -:-
14:30Anszba A. (Rus) - Zantedeschi A. (Ita) -:-
14:30Sauvant C. (Ger) - Benoit M. (Bel) -:-
14:30Vicens Mas R. (Esp) - Sukhotina A. (Rus) -:-

ITF KOBIETY - SINGIEL: W60 San Sebastian (Hiszpania), ziemna

10:00Benaissa A. (Alg) - Jebawy J. (Ger) -:-
10:00Fruhvirtova B. (Cze) - Mintegi Del Olmo A. (Esp) -:-
10:00Gavrila O. (Rou) - Jimenez Kasintseva V. (And) -:-
10:00Gorgodze E. (Geo) - Ormaechea P. (Arg) -:-
10:00Martinez Cirez C. (Esp) - Burel C. (Fra) -:-
10:00Oz I. (Tur) - Kolb N. (Ukr) -:-
10:00Romero Gormaz L. (Esp) - Bolsova Zadoinov A. (Esp) -:-
10:00Schunk N. (Ger) - Awanesian E. (Rus) -:-

ITF KOBIETY - SINGIEL: W60 Templeton, CA (USA), twarda

03:00Scott K. (Usa) - Dolehide C. (Usa) -:-
19:00Brengle M. (Usa) - Hartono A. (Ned) -:-
19:00Day K. (Usa) - Mateas M. (Usa) -:-
19:00Duval V. (Usa) - Muhammad A. (Usa) -:-
19:00Kalieva E. (Usa) - Chirico L. (Usa) -:-
19:00Kawa K. (Pol) - Zarazua R. (Mex) -:-
19:00Lao D. (Usa) - Yuan Y. (Chn) -:-
19:00Min G. (Usa) - Hibino N. (Jpn) -:-
19:00Volynets K. (Usa) - Chang S. (Usa) -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Albuquerque, NM (USA), twarda

Set 1Azoides D./Ribero F. - Dickerson R./Wallin O. 0:0 (3:2)
Set 1Diaz Jalil A./Hudd E. - Koshis C./McKennon M. 0:0 (4:2)
00:15Kikuchi Y./Nortey I. - Rajski M./Wojcik J. -:-
00:55Garcian A./Hanzlik C. - Cigna N./Vega L. -:-
02:30Azkara A./Matsushita R. - Boyd K. L./Wood W. -:-
18:00O'Hoisin O./Sigouin B. - Abdul Salam R./Samaha G. -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Forbach (Francja), twarda (w hali)

14:30Bittoun C./Jones B. - Faure V./Lestir L. -:-
14:30Herrmann T./Papamalamis T. - Bobrov B./Liutarevich I. -:-
14:30Monaco A./Vandermeersch C. - Bouquier A./Jacq G. -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Monastir 38 (Tunezja), twarda

15:00Reddy Ganta S. K./Somani P. - Kuzuhara B./Ouakaa A. -:-
15:00Steiner M./Yunis F. - Li M./Sun Qian -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Prostejov (Czechy), ziemna

11:00Larwig N./Schlagenhauf N. - Karol M./Kodat T. A. -:-
13:30Barton H./Mensik J. - Jermar J./Pecak S. -:-
13:30Kumstat J./Mrva M. - Braynin A./Tomescu D. A. -:-
14:30Jurajda A./Siniakov D. - Malgiaritta M./Michalik R. -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M25 Falun (Szwecja), twarda (w hali)

17:00Hussey G./Monday J. - Backman J./Bergdahl A. -:-
17:00Ahti V./Temirhanov A. - Bergevi F./Freund S. -:-
17:00Poljak D./Vasa E. - Koistila Larsson K./Videhult L. -:-
18:00Friberg K./Hannestad B. - Pearson K./Squire H. -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M25 Ibague (Kolumbia), ziemna

23:00Lock B./Lock C. - Franco T./March A. C. -:-
00:00Castro C./Lama G. - Mendoza A./Panta J. -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M25 Kashiwa (Japonia), twarda

06:00Kumasaka T./Okamura I. - Kawachi K./Kawakami R. -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M25 Santa Margherita di Pula 8 (Włochy), ziemna

Set 2Ferri L./Piatti R. - Tabacco F./Tabacco G. 0:1 (5:7,2:3)
Set 2Carnevale-Miino T./Sakellaridis M. - Gomez L./Rappaport S. 1:0 (7:6,0:0)
10:00Libietis M./Stodder T. - Castagnola L./D'Agostino S. -:-
10:00Stevenson K./Taylor A. - Galoppini D./Parizzia N. -:-

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Guayaquil 2 (Ekwador), ziemna

18:30Andrade S. T. I./San M. R. V. A. - Atturu S./Bhasin S. -:-
20:00Postay D./Toma V. M. - Imbo N. J./Vargas V. -:-

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Monastir 32 (Tunezja), twarda

14:30Dal S./Zhabrailova M. - Jiang Z./Liu Y. -:-
15:00Daniel J./De Stefano S. - Teodosescu A./Teodosescu N. -:-
15:00Jamshidi E./Nagornaia S. - Freigassner V. ./Ristic J. -:-
15:00Hazes S./Piana L. - Amos A./Koller A. -:-

ITF KOBIETY - DEBEL: W25 Austin, TX (USA), twarda

00:00Contreras Gomez F./Harrison C. - Mcadoo R./Okuno A. -:-

ITF KOBIETY - DEBEL: W25 Nanao (Japonia), twarda

06:00Hsieh Y./Kobori M. - Hasegawa M./Mushika Mao -:-
06:00Matsuda R./Pratt N. - Ito A./Okuwaki R. -:-
06:00Oshino S./Shibata S. - Kozaki F./Yamazaki I. -:-
07:00Arakawa H./Arakawa N. - Kato T./Otsubo H. -:-
07:00Kawagishi N./Kobayashi H. - Hosoki Y./Sawayanagi R. -:-
07:00Ly-Nguyen S./Ohashi Y. - Ayukawa M./Lee Y.-H. -:-
07:00Imamura S./Ozeki M. - Hozumi E./Namigata J. -:-
07:00Saigo R./Saigo Y. - Chen M./Kawaguchi N. -:-

ITF KOBIETY - DEBEL: W25 Otocec 2 (Słowenia), ziemna

13:00Ciric Bagaric L./Sarkisova K. - John-Baptiste L./Vasilescu A. -:-
15:00Bondarenko M./Falkner Z. - Chromaczowa I./Shymanovich I. -:-
15:00Boehner L./Rajkovic A. - Juric N./Znuderl A. -:-
15:00Nahimana S./Samir S. - Salkova D./Struplova J. -:-
16:00Korneeva A./Laskevich E. - Bartha P./Smejkal L. -:-
16:00Erjavec V./Yang Y. Y. - Gerlach K./Perrin C. -:-

ITF KOBIETY - DEBEL: W60 Templeton, CA (USA), twarda

Set 1Dunkle D./Dunkle P. - Hibino N./Santamaria S. 0:0 (1:3)
Set 1Marcinkevica D./Sakatsume H. - Mateas M./Pereira R. 0:0 (1:3)
Set 1Hartono A./Sharma A. - Hui K./Poznichirenko A. 0:0 (2:2)
00:10Brengle M./Osuigwe W. - Eala A./Robbe A. -:-
01:00Aubuchon M./Bunch K. - Anderson R./Zarazua R. -:-
01:00Chirico L./Min G. - Abdelouahid H./Hitt Z. -:-
01:00Osborne A./Zacarias M. - Volodko K./Kuwata H. -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.WynikiNaZywo.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - tenis mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona WynikiNaZywo.pl z powodów technicznych.