REFRESH

Tenis » Jutro » Wszystkie mecze

ATP - SINGIEL: Cincinnati (USA), twarda

01:00Coric B. (Cro) - Nadal R. (Esp) -:-
02:30Tiafoe F. (Usa) - Korda S. (Usa) -:-
16:00Auger-Aliassime F. (Can) - Sinner J. (Ita) -:-
16:00Cilic M. (Cro) - Alcaraz C. (Esp) -:-

WTA - SINGIEL: Cincinnati (USA), twarda

23:35Keys M. (Usa) - Ostapenko J. (Lat) -:-
00:30Kudiermietowa W. (Rus) - Halep S. (Rou) -:-
01:00Sabalenka A. (Blr) - Kalinskaja A. (Rus) -:-
02:30Badosa P. (Esp) - Tomljanovic A. (Aus) -:-
16:00Kvitova P. (Cze) - Jabeur O. (Tun) -:-
16:00Mertens E. (Bel) - Garcia C. (Fra) -:-
16:00Pegula J. (Usa) - Raducanu E. (Gbr) -:-
16:00Zhang S. (Chn) - Kontaveit A. (Est) -:-

ATP - DEBEL: Cincinnati (USA), twarda

23:10Dimitrow G./Rublow A. - Evans D./Peers J. -:-
23:10Chaczanow K./Shapovalov D. - Murray J./Soares B. -:-
23:30Rune H./Tsitsipas S. - Matos R./Vega Hernandez D. -:-
00:30Puetz T./Venus M. - Cerundolo F./Schwartzman D. -:-
02:00Bautista R./Melo M. - Gonzalez S./Roger-Vasselin E. -:-
16:00Blumberg W./Johnson S. - Arevalo M./Rojer J-J. -:-
16:00Ram R./Salisbury J. - Kokkinakis T./Kyrgios N. -:-

WTA - DEBEL: Cincinnati (USA), twarda

23:00OdwołaneAney J./Neel I. - Gauff C./Pegula J. -:-
23:30Krawczyk D./Schuurs D. - Kontaveit A./Stephens S. -:-
01:00Chan L./Stosur S. - Danilina A./Haddad Maia B. -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Grodzisk Mazowiecki (Polska), twarda

10:30Decamps G. (Bra) - Ofner S. (Aut) -:-
12:00Watutin A. (Rus) - Andujar P. (Esp) -:-
14:30Mayot H. (Fra) - Janowicz J. (Pol) -:-
16:00Kasnikowski M. (Pol) - Mansouri S. (Tun) -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Santo Domingo (Dominikana), ziemna

00:00Carballes Baena R. (Esp) - Dzumhur D. (Bih) -:-
16:00Burruchaga R. A. (Arg) - Etcheverry T. M. (Arg) -:-
16:00Giannessi A. (Ita) - Cachin P. (Arg) -:-
16:00Mena F. (Arg) - Alvarez N. (Per) -:-
16:00Ugo Carabelli C. (Arg) - Olivo R. (Arg) -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Vancouver (Kanada), twarda

03:30Thompson J. (Aus) - Pospisil V. (Can) -:-
19:00Galarneau A. (Can) - Verdasco F. (Esp) -:-
19:00Humbert U. (Fra) - Huesler M. (Sui) -:-
19:00Koepfer D. (Ger) - Lestienne C. (Fra) -:-
19:00Ymer M. (Swe) - Broady L. (Gbr) -:-

CHALLENGER KOBIETY - SINGIEL: Vancouver (Kanada), twarda

05:00Peterson R. (Swe) - Harrison C. (Usa) -:-
19:00Brengle M. (Usa) - Vandeweghe C. (Usa) -:-
19:00Hartono A. (Ned) - Navarro E. (Usa) -:-
19:00Hon P. (Aus) - Bronzetti L. (Ita) -:-
19:00Inglis M. (Aus) - Wang Xin. (Chn) -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Grodzisk Mazowiecki (Polska), twarda

11:30Erler A./Weissborn T-S. - Pel D./Walkow S. -:-
13:30Haase R./Oswald P. - Added D./Olivetti A. -:-
15:00Balaji N. S./Nedunchezhiyan J. - Arneodo R./O'Mara J. -:-
17:30Cornea V. V./Stevens B. - Nys H./Reboul F. -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Santo Domingo (Dominikana), ziemna

23:00OdwołaneQuiroz R./Rodriguez C. - Bonadio R./Giannessi A. -:-
23:00OdwołaneBoscardin Dias P./Villanueva G. - Cachin P./Ugo Carabelli C. -:-
23:15Gomez J. S./Hoyos Franco A. - Cachin P./Ugo Carabelli C. -:-
00:30Etcheverry T. M./Olivieri G. A. - Olivo R./Tirante T. A. -:-
00:45Burruchaga R. A./Hardt N. - Juarez F./Mena F. -:-
01:30Raja P./Sharan D. - Bertran P./Estrella V. -:-
03:00Dzumhur D./Krstin P. - Bonadio R./Giannessi A. -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Vancouver (Kanada), twarda

23:00Cash J./Patten H. - Guinard M./Rinderknech A. -:-
23:20Galloway R./Lawson A. - Galarneau A./Sigouin B. -:-
03:30Lammons N./Withrow J. - Huey T. C./Smith J-P. -:-
19:00Saville L./Thompson J. - Gille S./Schnur M. J. -:-
19:00OdwołaneYmer E./Ymer M. - Dougaz A./Escoffier A. -:-

CHALLENGER KOBIETY - DEBEL: Vancouver (Kanada), twarda

23:55Marino R./Watson H. - Gamarra Martins I./Webley-Smith E. -:-
00:50Grammatikopoulou V./Jimenez Kasintseva V. - Babos T./Kulikov A. -:-
02:00Lohoff J./Voracova R. - Cabrera L./Hon P. -:-
19:00Kato M./Muhammad A. - Bouchard E./Cross K. -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Anseong (Korea Południowa), ziemna

03:00Gray T. (Aus) - Kalyanpur A. (Ind) -:-
03:00Kim C. (Kor) - Shin W. (Kor) -:-
03:00Lee J. M. (Kor) - Kawahashi Y. (Jpn) -:-
03:00Sinclair C. (Nmi) - Shin S. (Kor) -:-
04:30Han Seon Yong (Kor) - Niki T. (Jpn) -:-
04:30Kim J. H. (Kor) - Choo S. H. (Kor) -:-
04:30Lee . H. (Kor) - Fancutt T. J. (Aus) -:-
04:30Yoshimura D. (Jpn) - Fukuda S. (Jpn) -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Bad Waltersdorf (Austria), ziemna

10:00Bocchi L. (Ita) - Panak Y. (Cze) -:-
10:00Dalla Valle E. (Ita) - Stodder T. (Ger) -:-
10:00Miedler L. (Aut) - Pozzani N. (Ita) -:-
10:00Pokorny L. (Svk) - Klok D. (Rus) -:-
11:30Schnaitter J. (Ger) - Krainer L. (Aut) -:-
12:30Madarasz G. (Hun) - Orlita D. (Cze) -:-
12:30Nejedly P. (Cze) - Giacomini L. (Ita) -:-
12:30Palovic L. (Svk) - Prechtel S. (Ger) -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Cairo 10 (Egipt), ziemna

10:00Aboian L. (Arg) - Safwat M. (Egy) -:-
10:00Bassem Sobhy M. (Egy) - Tenti F. (Arg) -:-
10:00Borg L. (Swe) - Bielinskyi O. (Ukr) -:-
10:00Boros A. (Hun) - Tomasetto L. (Ita) -:-
10:00Miceli M. (Ita) - Barrena A. (Arg) -:-
10:00Pujol Navarro B. (Esp) - Battaglino S. (Ita) -:-
10:00Tresca G. (Ita) - Folliot Q. (Fra) -:-
11:00Ragazzi A. (Ita) - Vidal Azorin J. F. (Esp) -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Craiova (Rumunia), ziemna

09:00Donev G. (Bul) - Roncalli S. (Ita) -:-
09:00Manda C. (Rou) - Antonescu V. (Rou) -:-
09:00Milev Y. (Bul) - Snitari I. (Mda) -:-
10:30Aboian V. (Arg) - Tomescu D. A. (Rou) -:-
10:30Cuenin S. (Fra) - Beloborodko I. (Ukr) -:-
10:30Ionel N. D. (Rou) - Ioan A. C. (Rou) -:-
12:00Dancu V. A. (Rou) - Paz J. P. (Arg) -:-
12:00Marinescu M. R. (Rou) - Cretu C. (Rou) -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Jakarta 2 (Indonezja), twarda

04:00Dev S D P. (Ind) - Nishiwaki K. (Jpn) -:-
04:00M Rifqi F. (Ina) - Sureshkumar M. (Ind) -:-
04:00Mochizuki Y. (Jpn) - Kotzen A. (Usa) -:-
04:00Takeuchi K. (Jpn) - Imai S. (Jpn) -:-
05:30Leong M. W. K. (Mys) - Bouzige M. (Aus) -:-
05:30Mukund S. K. (Ind) - Kumasaka T. (Jpn) -:-
05:30Rai A. (Nzl) - Park U. (Kor) -:-
05:30Takahashi Y. (Jpn) - Trongcharoenchaikul W. (Tha) -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Malmo (Szwecja), ziemna

10:15Aubriot A. (Fra) - Reitano S. (Ita) -:-
10:15Ehrenschneider N. (Ger) - Sheyngezikht L. (Bul) -:-
10:15Friberg K. (Swe) - Goldsteiner P. (Aut) -:-
10:15Hellum Lilleengen L. (Nor) - Bergevi F. (Swe) -:-
10:15Pavlenko P. (Ger) - Veldheer M. (Ned) -:-
11:45Eriksson Ziverts J. (Swe) - Kopp S. (Aut) -:-
11:45Mridha J. (Swe) - Strom G. (Swe) -:-
11:45Rajski M. (Pol) - Henning B. (Ger) -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Memphis, TN (USA), twarda

23:30Bangoura S. (Usa) - Rodenas P. (Esp) -:-
23:30Brown P. (Usa) - Michelsen A. (Usa) -:-
23:30Bynoe E. (Usa) - Hurrion M. (Gbr) -:-
23:30Stevenson D. (Eng) - Chopra K. (Usa) -:-
01:00Mitsui S. (Jpn) - Lakoseljac C. (Can) -:-
01:00Miyoshi K. (Jpn) - Dickerson R. (Usa) -:-
01:00Petrov A. (Usa) - Williams C. (Usa) -:-
01:00Prashanth V. (Ind) - Kwiatkowski T. S. (Usa) -:-
02:30Menichella S. (Usa) - Bulus C. (Nga) -:-
02:30Nidunjianzan F. (Chn) - Vukovic L. (Can) -:-
02:30Reynolds F. (Nzl) - Bigun M. (Usa) -:-
02:30Trondson H. . (Usa) - Clark E. (Usa) -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Monastir 32 (Tunezja), twarda

10:00Bertrand R. (Fra) - Mascarini R. (Ita) -:-
10:00Sun Qian (Chn) - Kawachi K. (Jpn) -:-
10:00van Wyk K. (Rsa) - Kaliyanda Poonacha N. (Ind) -:-
10:00Vujic S. (Aus) - Vandermeersch C. (Fra) -:-
11:00Coulibaly E. (Ivo) - Mo Y. C. (Chn) -:-
11:00Duran T. (Tur) - Nedelchev N. (Bul) -:-
11:00Kijametovic A. (Bih) - Butulija B. (Srb) -:-
11:00Villoslada E. (Fra) - Ivanovski K. (Mkd) -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Recife (Brazylia), ziemna (w hali)

00:30Gimenez I. (Bra) - Reis Da Silva J. (Bra) -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Ueberlingen (Niemcy), ziemna

10:00Florig P. (Ger) - Popovic S. (Srb) -:-
10:00Gavrielides L. (Ger) - Heller P. (Ger) -:-
10:00Gerch L. (Ger) - Vasquez G. A. (Ger) -:-
10:00Kestelboim M. (Arg) - Negritu Ch. (Ger) -:-
10:00Martinez M. (Sui) - Duda F. (Cze) -:-
10:00Rehberg M. H. (Ger) - Homberg M. (Ger) -:-
10:00Zverev M. (Ger) - Handel T. (Ger) -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Aldershot (Wielka Brytania), twarda

10:00Brady P. (Gbr) - Peliwo F. (Pol) -:-
10:00Hoang A. (Fra) - Houghton G. (Gbr) -:-
10:00Little D. (Gbr) - Fernandez Flores D. (Chi) -:-
10:00Loffhagen G. (Gbr) - Atmane T. (Fra) -:-
10:00Riedi L. (Sui) - Arribage T. (Fra) -:-
10:00Strombachs R. (Ger) - Jones A. (Gbr) -:-
10:00Vasa E. (Fin) - Basing M. (Gbr) -:-
10:00Weightman O. (Gbr) - Leshem E. (Isr) -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Muttenz (Szwajcaria), ziemna

09:00Kym J. (Sui) - Iamachkine P. (Per) -:-
09:00Sebesta J. (Sui) - Brunold M. (Sui) -:-
09:00Valent D. (Sui) - Iannaccone F. (Ita) -:-
09:00Von der Schulenburg J. (Sui) - Fonio G. (Ita) -:-
10:00Paul J. (Sui) - Rosol L. (Cze) -:-
10:30Paulson A. (Cze) - Neuhaus A. (Sui) -:-
10:30Wehnelt K. (Ger) - Wenger D. (Sui) -:-
11:30Martineau M. (Fra) - Moundir A. (Mar) -:-
11:30Mora M. (Fra) - Schaer J. (Sui) -:-

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Bad Waltersdorf (Austria), ziemna

10:00Bojica S. (Rou) - Leykina P. (Rus) -:-
10:00Koller A. (Aut) - Bokor V. (Aut) -:-
10:00Lovric P. (Slo) - Bartha P. (Hun) -:-
10:00Ovcharenko E. (Rus) - Bejenaru K. P. (Rou) -:-
10:00Radakovic L. (Bih) - Traversi C. (Ita) -:-
11:30Cvetkovic T. (Slo) - Tsygourova K. (Sui) -:-
11:30Safarova Z. (Cze) - Fiquet T. (Fra) -:-
12:30Karner E. (Aut) - Zucchini A. (Ita) -:-

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Bydgoszcz (Polska), ziemna

10:00Amariei I. D. (Rou) - Golas O. (Pol) -:-
10:00Bednarz Z. (Pol) - Kuzmova K. (Svk) -:-
10:00Struplova J. (Cze) - Hietaranta L. (Fin) -:-
12:00Hrdinkova D. (Cze) - Olyanovskaya V. (Rus) -:-
12:00Kotliar Y. (Ukr) - Rogozinska Dzik S. (Pol) -:-
14:00Hindova D. (Cze) - Martynov D. (Fra) -:-

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Cairo 10 (Egipt), ziemna

10:00Squarcialupi G. (Ita) - Carbonaro G. (Ita) -:-
11:00Aikawa M. (Jpn) - Sirimalla S. (Ind) -:-
11:00Badawi A. (Egy) - Matusova B. (Svk) -:-
11:00Barbulescu . B. E. (Rou) - Vangelova A. (Bul) -:-
11:00Brunskog L. (Swe) - Poplavska A. (Ukr) -:-
11:00Ersoz V. (Swe) - Mays L. (Aus) -:-
11:00Pridankina E. (Rus) - Pavlou D. (Gre) -:-
11:00Stagno B. (Ita) - Ezzat Y. (Egy) -:-

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Duffel (Belgia), ziemna

10:00Bonardi B. (Arg) - Tholey L. (Fra) -:-
10:00Crescenzi G. (Ita) - Anger J. (Fra) -:-
10:00Mutavdzic M. (Gbr) - Bergen M. (Ukr) -:-
11:30Hazes S. (Ned) - Imanishi M. (Jpn) -:-
12:00Balus I. (Svk) - Van Impe A. (Bel) -:-
12:00Vandewinkel H. (Bel) - Sukhotina A. (Rus) -:-
14:00Mareen A. (Bel) - Mueller S. (Ger) -:-
14:00Van De Peer V. (Bel) - Di Girolami T. (Bel) -:-

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Erwitte (Niemcy), ziemna

12:00Scholl C. (Usa) - Kotlikova I. M. (Cze) -:-
12:00Vasilescu A. (Rou) - Preugschat P. (Ger) -:-
12:00Weissheim A. M. (Ger) - Gettwart F. (Ger) -:-
13:30Boehner L. (Ger) - Klasen A. (Ger) -:-
13:30Matoula M. (Gre) - Schaefer A. J. (Ger) -:-
14:00Kuparev A. (Ger) - Middendorf J. (Ger) -:-
15:00Steur J. L. S. (Ger) - Wildgruber A. (Ger) -:-
18:00Grubor A. (Can) - Hering K. (Ger) -:-

ITF KOBIETY - SINGIEL: W25 Aldershot (Wielka Brytania), twarda

10:00Bains N. (Gbr) - Christie F. (Gbr) -:-
10:00Gao X. (Chn) - Garland J. (Tpe) -:-
10:00Ng T. (Usa) - Liang E. S. (Tpe) -:-
10:00Radwańska U. (Pol) - Banks A. (Gbr) -:-
10:00Raina A. (Ind) - Neilson G. T. (Gbr) -:-
11:00Kaji H. (Jpn) - Marcinkevica D. (Lat) -:-
11:30Chong E. (Hkg) - Paszek T. (Aut) -:-
12:30Friedsam A-L. (Ger) - Shimizu E. (Jpn) -:-

ITF KOBIETY - SINGIEL: W25 Mogyorod (Węgry), ziemna

10:00Sakellaridi S. (Gre) - Meyer Auf Der Heide L. (Ger) -:-
10:00Sanchez A. S. (Mex) - Toth A. K. (Hun) -:-
10:00Yoruk I. (Tur) - Riera J. (Arg) -:-
11:00Oliynykova O. (Cro) - Bulgaru M. (Rou) -:-
11:00Saigo R. (Jpn) - Fruhvirtova B. (Cze) -:-
11:00Szabanin N. (Hun) - Monnet C. (Fra) -:-
13:00Labrana F. (Chi) - Gatto-Monticone G. (Ita) -:-
13:00Sramkova R. (Svk) - Stollar F. (Hun) -:-

ITF KOBIETY - SINGIEL: W25 Ourense (Hiszpania), twarda

10:30Cavalle-Reimers Y. (Esp) - Bhosale R. (Ind) -:-
10:30Eraydin B. (Tur) - Jorge F. (Por) -:-
10:30Ozeki M. (Jpn) - You X. (Chn) -:-
10:30Rus A. (Ned) - Cortez Llorca L. (Esp) -:-
12:00Bouzas Maneiro J. (Esp) - Gonzalez Encinas M. (Esp) -:-
12:00Gomez V. (Esp) - Dmitruk K. (Blr) -:-
12:00Herazo M. F. (Col) - Berberovic N. (Bih) -:-
12:00Mateas M. (Usa) - Brogan A. (Gbr) -:-

ITF KOBIETY - SINGIEL: W25 Vrnjacka Banja (Serbia), ziemna

10:00Colmegna M. (Ita) - Ristic M. (Srb) -:-
10:00Karatancheva L. (Bul) - Kucmova A. (Cze) -:-
10:00Nahimana S. (Bur) - Curovic T. (Srb) -:-
11:30Kazionova E. (Rus) - Stevens L. (Ned) -:-
11:30Laki M. (Gre) - Radivojevic L. (Srb) -:-
11:30Pigato L. (Ita) - Matsuda M. (Jpn) -:-
13:00Laskevich E. (Blr) - Klincov B. (Sui) -:-
13:00Vecic A. (Ger) - Dinu C. (Rou) -:-

ITF KOBIETY - SINGIEL: W60 Bronx, NY (USA), twarda

16:00Andreeva E. (Rus) - Blinkowa A. (Rus) -:-
16:00Bara I. (Rou) - Waltert S. (Sui) -:-
16:00Birrell K. (Aus) - Gasanowa A. (Rus) -:-
16:00Chirico L. (Usa) - Selekhmeteva O. (Rus) -:-
16:00Pattinama Kerkhove L. (Ned) - Bucsa C. (Esp) -:-
16:00Uchijima M. (Jpn) - Rachimowa K. (Rus) -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Anseong (Korea Południowa), ziemna

06:30Kim C./Lee J. M. - Kim H./Shin S. -:-
06:30Gray T./Pavlekovich Smith T. - Sinclair C./Sookton-Eng C. -:-
06:30Jang Y./Shin W. - Jeong Y./Kim D. J. -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Bad Waltersdorf (Austria), ziemna

10:00Dimitrijevic J./Premzl M. - Malgiaritta M./Vogeli F. -:-
12:30Podvinski T./Rogic Hadzalic A. - Rohrer N./Sorger S. -:-
14:00Dragomirov D./El Sallaly A. - Bocchi L./Bresciani L. -:-
14:00Pokorny L./Stodder T. - Barton H./Mensik J. -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Cairo 10 (Egipt), ziemna

13:00Borg L./Miceli M. - Battaglino S./Tomasetto L. -:-
13:00Aboian L./Pujol Navarro B. - Bassem Sobhy M./Makhlouf S. -:-
13:00Ivanov V./Rudiukov I. - Folliot Q./Valsecchi P. -:-
14:30Elsayed A./Maamoun K.M. - Beckley A./Ragazzi A. -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Craiova (Rumunia), ziemna

12:00DI Natale G. M./Radu C. - Markovski O./Srbljak G. -:-
13:30Antonescu V./Cuceu A. - Andreescu S. A./Munteanu D. R. -:-
13:30Bruna N./Falabella L. A. - Grigoriu P./Manda C. -:-
13:30Claverie L./Filip V. - Breazu V. C./Schinteie G. C. -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Jakarta 2 (Indonezja), twarda

07:00Alcantara F. C./Mochizuki Y. - Okamura I./Takeuchi K. -:-
07:00Mesakh A./Sasongko A. H. - Somani P./Sureshkumar M. -:-
08:30Kotzen A./Rai A. - Barki N. A./Rungkat C. -:-
08:30Park U./Son J. H. - Dev S D P./Reddy R. -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Malmo (Szwecja), ziemna

11:45Halmenschlager Reis I./Mikkelsen F. - Campana F./Noce G. M. -:-
11:45Rejchtman V. W./Roos R. - Rikl P./Vocel M. -:-
13:00Goldsteiner P./Lemstra K. - Denisov I./Sheyngezikht L. -:-
13:00Bergevi F./Veldheer M. - Noltorp O./Sonesson L. O. -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Memphis, TN (USA), twarda

17:00Asaba A./Mitsui S. - Snezhko N./Trondson J. -:-
17:00Hurrion M./Reynolds F. - Godsick N./Kwiatkowski T. S. -:-
17:00Johns G./Rodenas P. - Michelsen A./Williams C. -:-
17:00Rogers A./Stearns W. - Chirala S. R./Prashanth V. -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Monastir 32 (Tunezja), twarda

17:00Jones M./Kawachi K. - Tang S./Zheng B. -:-
17:00Li M./Sun Qian - Bertrand R./Vandermeersch C. -:-
17:00Dellavedova M./Vujic S. - Bollipalli R./Kaliyanda Poonacha N. -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Recife (Brazylia), ziemna (w hali)

23:00Britto L./Zormann Da Silva M. - Franco T./Gagliardo L. -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Ueberlingen (Niemcy), ziemna

10:00Barnat J./Duda F. - Loosen T./Wolfschmidt A. -:-
10:00Frawley J./Negritu Ch. - Martinez M./Parizzia N. -:-
10:00Florig P./Rehberg M. H. - Handel T./Heller P. -:-
10:00Sakellaridis D./Sakellaridis S. - Jurajda A./Siniakov D. -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M25 Aldershot (Wielka Brytania), twarda

10:00Cunat M./Hoang A. - Vasa E./Whitehouse M. -:-
10:00Duncan S./Houghton G. - Moore E./Stewart H. -:-
10:00Arribage T./Sanchez L. - Brady P./Southcombe M. -:-
10:00Haerteis J./Strombachs R. - Hussey G./Tyler J. -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M25 Muttenz (Szwajcaria), ziemna

14:00Jakupi J./Skender F. - Paulson A./Pecak S. -:-
14:00Wehnelt K./Zahraj P. - Staeheli L./Wenger D. -:-
15:00Casanova A./Mariani R. - Bax F./Ovcharenko O. -:-
15:00Rosol L./Vrbensky M. - Iamachkine P./Mora M. -:-

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Bad Waltersdorf (Austria), ziemna

11:30Duca G./Koller A. - Traversi C./Tsygourova K. -:-
11:30Lovric P./Smejkal L. - Ovcharenko E./Safarova Z. -:-
12:30Dessolis B./Odorizzi C. - Samudio A./Shan Y. -:-
14:00Bejenaru K. P./Fiquet T. - Bartha P./Bojica S. -:-

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Bydgoszcz (Polska), ziemna

14:00Kuzmova K./Struplova J. - Formella A./Frankowska Z. -:-
16:00Amariei I. D./Ogescu S. - Christofi E./Sevcikova L. -:-
16:00Ewald W./Piestrzynska A. - Olyanovskaya V./Rogozinska Dzik S. -:-

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Cairo 10 (Egipt), ziemna

13:00Kuznetsova E./Majgaine . K. - Pinto G./Squarcialupi G. -:-
14:30Matusova B./Melnikova A. - Pridankina E./Shebekina E. -:-
14:30Fedorova A./Nagornaia S. - Badawi A./Fouad H. -:-
14:30Ezzat Y./Pavlou D. - Refaat M./Rudiukova N. -:-

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Duffel (Belgia), ziemna

16:00Crescenzi G./Sukhotina A. - Moors E./Vanderheyden E. -:-
16:00Van Impe A./Vandewinkel H. - Bakhmutkina P./Bonardi B. -:-
17:30Mareen A./Van De Peer V. - Bergen M./Vanhoutte C. -:-
17:30Di Girolami T./Vanlangendonck E. - Meyers . M./Palumbo L. -:-

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Erwitte (Niemcy), ziemna

16:00Daems J./Weissheim A. M. - Rioux L./Scholl C. -:-

ITF KOBIETY - DEBEL: W25 Aldershot (Wielka Brytania), twarda

11:30Christie F./Collins A. - Matthews J./Szostak M. -:-
11:30Ayukawa M./Raina A. - Shimizu E./Ueda R. -:-
12:30Sema E./Stoiber R. A. - Kimchi S./Marcinkevica D. -:-
13:30Daley D./Wilson E. - Lukosiute A./Maloney E. -:-

ITF KOBIETY - DEBEL: W25 Mogyorod (Węgry), ziemna

13:00Muntean V./Sakellaridi S. - Vojcinakova I./Yoruk I. -:-
14:30Bulgaru M./Fruhvirtova B. - Ghioroaie I. G./Toth A. K. -:-
14:30Kis C. E./Molnar K. - Nagy A./Stolmar R. -:-
14:30Monnet C./Partaud M. - Antal R./Peckl K. -:-

ITF KOBIETY - DEBEL: W25 Ourense (Hiszpania), twarda

16:30Bavisetti S./Berecoechea N. - Herazo M. F./Zhu A. -:-
16:30Gonzalez Encinas M./Navarro M. F. - Cavalle-Reimers Y./Cortez Llorca L. -:-
16:30Bhosale R./Osborne A. - Eraydin B./Takayama C. -:-
16:30Mateas M./Rus A. - Hinojosa Gomez J./Ozeki M. -:-

ITF KOBIETY - DEBEL: W25 Vrnjacka Banja (Serbia), ziemna

14:30Curovic T./Kozaki F. - Drazic M./Milovanovic E. -:-
14:30Appleton E./Thombare P. - Karatancheva A./Karatancheva L. -:-
16:00Matsuda M./Muramatsu C. - Dinu C./Strakhova V. -:-
16:00Radivojevic L./Romero Gormaz L. - Colmegna M./Raggi A. -:-

ITF KOBIETY - DEBEL: W60 Bronx, NY (USA), twarda

16:00Hsieh Y./Uchijima M. - Han N./Kuwata H. -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.WynikiNaZywo.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - tenis mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona WynikiNaZywo.pl z powodów technicznych.