Piłka nożna » 06.05.2024 » Wszystkie mecze
Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
ANGLIA: Premier League
21:00Crystal Palace - Manchester Utd -:-FRANCJA: Ligue 1
21:00Lille - Lyon -:-POLSKA: PKO BP Ekstraklasa
19:00Pogoń Szczecin - Puszcza Niepołomice -:-POLSKA: Fortuna 1 Liga
18:00Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków -:-WŁOCHY: Serie A
18:00Salernitana - Atalanta -:-20:45Udinese - Napoli -:-
ANGLIA: League Two - Play Offy
16:00Crawley - Milton Keynes -:-18:30Crewe - Doncaster -:-
ANGLIA: National League Południe - Play Offy
16:00Worthing - Braintree -:-ANGLIA: NPL Premier Division - Play Offy
16:00Macclesfield - Marine -:-ANGLIA: Southern League Premier Central - Play Offy
16:00Telford - Leamington -:-ANGLIA: Southern League Premier South - Play Offy
16:00AFC Totton - Salisbury -:-ANGLIA: Isthmian League Premier Division - Play Offy
16:00Chatham - Enfield Town -:-ANGLIA: Premier League 2 - Play Offy
13:00Tottenham U21 - Aston Villa U21 -:-15:00Sunderland U21 - Wolves U21 -:-
20:00Fulham U21 - Nottingham U21 -:-
ANGLIA: Professional Development League
13:00Sheffield Utd U21 - Crewe U21 -:-ARABIA SAUDYJSKA: Pierwsza liga
20:00Al Ahli SC - Al-Hilal -:-ARABIA SAUDYJSKA: Division 1
17:55Al Adalah - Al Bukayriyah -:-18:30Al Jabalain - Al Ain -:-
19:50Ohod - Al Qadisiya -:-
ARGENTYNA: Primera Nacional
02:00Quilmes - Alvarado -:-ARGENTYNA: Torneo Federal
23:00Sportivo Las Parejas - Gimnasia E.R. -:-00:00Defensores Belgrano VR - Independiente Chivilcoy -:-
02:15Gutierrez Mendoza - San Martin Mendoza -:-
03:00Central Norte - Sarmiento Resistencia -:-
ARGENTYNA: Primera C - Apertura
20:30Berazategui - Leandro N. Alem -:-ARGENTYNA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
20:00Estrella Del Sur - Nautico Hacoaj -:-20:30Barrancas - Atletico Pilar -:-
ARGENTYNA: Primera A Women - Apertura
14:00CA Estudiantes K - Social Atletico Television K -:-ARUBA: Division di Honor - Baraż o utrzymanie
00:00Atl. Deportivo - United FC -:-02:00Unistars - Bubali -:-
AUSTRALIA: NPL Victoria
11:45Oakleigh - Moreland City -:-AUSTRALIA: Victoria Premier League
12:30Brunswick City - Preston Lions -:-12:30Bulleen - Western Utd. U21 -:-
12:30Kingston City - Melbourne Victory U21 -:-
AZERBEJDŻAN: Premier Liga
17:00Sabail - Gabala -:-AZJA: AFC Asian Cup Women U17
10:00Korea Północna U17 K - Korea Południowa U17 K -:-13:00Indonezja U17 K - Filipiny U17 K -:-
BRAZYLIA: Serie A
23:30Botafogo RJ - Bahia -:-23:30Cuiaba - Palmeiras -:-
BRAZYLIA: Serie B
00:00Ceara - CRB -:-BRAZYLIA: Serie C - pierwsza runda
00:00Athletic Club - ABC -:-00:00Sampaio Correa - SER Caxias -:-
BRAZYLIA: Serie D
23:00America-RN - Atletico-CE -:-BRAZYLIA: Gaucho 2
00:30PrzełożoneVeranopolis - Passo Fundo -:-BRAZYLIA: Goiano 2
00:00Gremio Anapolis - Ouvidorense -:-BRAZYLIA: Catarinense U20
20:00Chapecoense-SC U20 - Barra FC U20 -:-BRAZYLIA: Brasileiro Women
23:00Internacional K - Ferroviaria K -:-21:30Botafogo RJ K - Corinthians K -:-
BRAZYLIA: Brasileiro A2 Women
20:00VF4 K - Recanto K -:-BRAZYLIA: Brasileiro A3 Kobiety
23:00Rio Negro K - Porto Velho K -:-21:00Tiradentes K - Paysandu K -:-
BUŁGARIA: Parva Liga - Grupa Ligi Konferencji
16:45Slavia Sofia - Arda -:-19:15Botev Plovdiv - CSKA 1948 Sofia -:-
CHILE: Primera División
23:30Cobreloa - Everton -:-02:00O'Higgins - A. Italiano -:-
CHILE: Primera B
23:30Rangers - Curico Unido -:-00:00La Serena - Arica -:-
CHILE: Segunda Division
23:30Trasandino - Dep. Concepcion -:-02:00San Antonio Unido - Real San Joaquin -:-
CHORWACJA: 1. HNL Women - Grupa mistrzowska
17:00ZNK Split K - Hajduk Split K -:-CZAD: Premiere Division - LPFN
16:45As Dgssie - Tourbillon -:-16:45Foullah Edifice - Ascot -:-
16:45Renaissance - Algoy -:-
DANIA: Superliga - Grupa spadkowa
19:00Vejle - Odense -:-DOMINIKANA: LDF
00:00Atletico Pantoja - Cibao -:-00:00Vega Real - Moca -:-
EGIPT: Pierwsza liga
18:00El Gaish - Al Masry -:-18:00Pyramids - Future FC -:-
EKWADOR: Liga Pro - pierwsza runda
01:00Emelec - U. Catolica -:-ESTONIA: Esiliiga
18:00Levadia U21 - Tallinna Kalev U21 -:-EUROPA: Mistrzostwa Europy U17 Kobiet
15:30Polska U17 K - Belgia U17 K -:-18:30Hiszpania U17 K - Portugalia U17 K -:-
GHANA: Pierwsza Liga
17:00Accra Lions - Aduana -:-HOLANDIA: Eredivisie
20:00Excelsior - Nijmegen -:-HONDURAS: Liga Nacional - Clausura - Play Offy
00:00Olancho - Genesis -:-IRAN: Persian Gulf Pro League
15:30Peykan - Aluminium Arak -:-16:40Sepahan - Esteghlal Khuzestan -:-
16:45Nassaji Mazandaran - Persepolis -:-
18:00Foolad - Tractor-Sazi -:-
18:00Malavan - Havadar SC -:-
19:00Esteghlal F.C. - Zob Ahan -:-
IRLANDIA: Premier Division
14:00Drogheda - Dundalk -:-18:00Bohemians - Galway -:-
18:00Shamrock Rovers - Waterford -:-
18:00Sligo Rovers - St. Patricks -:-
20:45Derry City - Shelbourne -:-
IRLANDIA: Dywizja 1
18:00Bray - Finn Harps -:-18:00Cork City - Wexford -:-
18:00Longford - Kerry -:-
18:00Treaty United - Athlone -:-
18:00UC Dublin - Cobh Ramblers -:-
IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership - Liga Konferencji - Play Offy
16:00Crusaders - Coleraine -:-ISLANDIA: Besta deild karla
21:15Breidablik - Valur -:-IZRAEL: Ligat ha'Al - Grupa mistrzowska
19:30Sakhnin - M. Tel Aviv -:-IZRAEL: Ligat ha'Al - Grupa spadkowa
19:30B. Jerusalem - Ashdod -:-19:30Hapoel Hadera - M. Petach Tikva -:-
JAMAJKA: Premier League - Play Offy
23:00Arnett Gardens - Cavalier -:-02:00Waterhouse - Mount Pleasant -:-
JAPONIA: J1 League
06:00Kobe - Albirex Niigata -:-06:00Verdy - Iwata -:-
06:05G-Osaka - C-Osaka -:-
07:00Avispa Fukuoka - Kawasaki -:-
07:00Kyoto - Machida -:-
07:00Sapporo - Tokyo -:-
08:00Hiroshima - Nagoya -:-
09:00Kashiwa - Kashima -:-
09:00Shonan - Sagan Tosu -:-
10:00Urawa - Yokohama M. -:-
JAPONIA: J2 League
07:00Blaublitz - Kofu -:-07:00Kagoshima Utd - Vegalta Sendai -:-
07:00Kusatsu - Shimizu -:-
07:00Mito - Kumamoto -:-
07:00Oita - V-Varen Nagasaki -:-
07:00Okayama - Tokushima -:-
07:00Renofa Yamaguchi - Yamagata -:-
07:00Tochigi - Fujieda MYFC -:-
08:00Ehime - Iwaki -:-
12:00Chiba - Yokohama FC -:-
JAPONIA: J3 League
06:00Imabari - Toyama -:-06:00Osaka - Ryukyu -:-
06:00Vanraure - Grulla Morioka -:-
07:00Fukushima Utd - Nara Club -:-
07:00Kamatamare - Azul Claro Numazu -:-
07:00Kanazawa - Tottori -:-
07:00Omiya Ardija - Yamaga -:-
07:00Tegevajaro Miyazaki - Nagano -:-
07:00YSCC - Sagamihara -:-
12:00Gifu - Kitakyushu -:-
JAPONIA: WE League Women
06:00Albirex Niigata K - Inac Kobe Leonesa K -:-06:00Mynavi Sendai K - JEF United K -:-
07:00Nojima Stella K - Hiroshima K -:-
07:00Saitama K - Urawa K -:-
08:00Parceiro Nagano K - Beleza K -:-
08:30C-Osaka K - Omiya Ardija K -:-
JAPONIA: Nadeshiko League Kobiety
06:00FC Takatsuki Speranza K - Nittaidai K -:-06:00NGU Nagoya K - Kunoichi K -:-
JORDANIA: Jordan Cup
17:00Sahab - Al-Faisaly Amman -:-19:45Moghayer Al Sarhan - Al Wehdat -:-
KATAR: Emir Cup
16:15Al-Duhail - Shamal -:-KENIA: Super League
11:00MCF - Nairobi United -:-KOLUMBIA: Primera A - Apertura - Quadrangular
00:15Santa Fe - Tolima -:-02:30Once Caldas - La Equidad -:-
KOLUMBIA: Primera B - Apertura
23:00Inter Palmira - Huila -:-KOLUMBIA: Liga Women
23:00Alianza K - Atl. Nacional K -:-23:00Deportivo Pereira K - Cucuta K -:-
00:00Ind. Medellin K - Inter Palmira K -:-
KOREA POŁUDNIOWA: K League 1
07:00Jeju - Daegu -:-09:30Gwangju - Daejeon -:-
KOREA POŁUDNIOWA: K League 2
07:00Cheonan City - Ansan Greeners -:-09:30Seoul E-Land - Cheongju Jikji -:-
KOREA POŁUDNIOWA: WK League Kobiety
07:00Boeun Sangmu K - Changnyeong K -:-07:00Hwacheon K - Gyeongju K -:-
07:00Sejong Sportstoto K - Incheon Hyundai Steel K -:-
07:00Suwon FC K - Seoul K -:-
KOSTARYKA: Primera División - Clausura
23:00Puntarenas FC - Saprissa -:-KUWEJT: Pierwsza Liga - Grupa mistrzowska
18:00Al-Fahaheel - Al Kuwait -:-LITWA: Puchar
18:00Dainava Alytus - Hegelmann -:-18:30Zalgiris - FK Panevezys -:-
19:15VGTU Vilkai - Ukmerge -:-
ŁOTWA: Virsliga
15:00FK Liepaja - Metta -:-MEKSYK: Liga de Expansion MX - Clausura - Play Offy
01:00Atlante - Tapatio -:-03:05Leones Negros - Atletico La Paz -:-
MEKSYK: Liga MX U23 - Clausura - Play Offy
02:00Atl. San Luis U23 - Leon U23 -:-MOZAMBIK: Mocambola
15:00Brera Tchumene - Textafrica -:-NIEMCY: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
19:00Dudenhofen - Trier -:-NIEMCY: Bundesliga - Kobiety
19:301. FC Nürnberg K - RB Lipsk K -:-NIGER: Super Ligue
17:15US Gendarmerie - Renaissance -:-NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 1
18:00Flekkeroy - Viking 2 -:-NORWEGIA: Division 3 - Group 1
19:00Djerv 1919 - Haugesund 2 -:-NORWEGIA: Division 3 - Group 2
16:00Sandefjord 2 - Sandnes 2 -:-NORWEGIA: Division 3 - Group 3
19:00Assiden - K. Oslo 2 -:-19:00Ullern - Sarpsborg 08 2 -:-
NORWEGIA: Division 3 - Group 4
15:00Strømsgodset 2 - Mosjoen -:-NORWEGIA: Division 3 - Group 5
18:00Skedsmo - Kristiansund 2 -:-19:00Molde 2 - Spjelkavik -:-
NORWEGIA: Division 3 - Group 6
18:00Ham-Kam 2 - Elverum -:-PARAGWAJ: Primera Division - Apertura
23:00General Caballero JLM - Olimpia Asuncion -:-01:30Sol De America - 2 de Mayo -:-
PARAGWAJ: Division Intermedia
23:15Resistencia - Sp. Carapegua -:-PERU: Liga 1 - Apertura
21:30Grau - Huancayo -:-POLSKA: II Liga
18:15GKS Jastrzębie - Chojniczanka -:-PORTUGALIA: Liga Portugal 2
21:15AVS - Mafra -:-PORTUGALIA: Taca Revelacao U23
12:00Santa Clara U23 - Benfica U23 -:-ROSJA: Premier Liga
14:45Ural - Bałtika -:-17:00F Woroneż - Zenit -:-
19:30CSKA Moskwa - Kazań -:-
19:30Lok. Moskwa - FK Rostów -:-
RUMUNIA: Liga 1 - Grupa mistrzowska
20:00Univ. Craiova - FCSB -:-RUMUNIA: Liga 1 - Grupa spadkowa
14:00FC Hermannstadt - Poli Iasi -:-17:00UTA Arad - U Craiova 1948 -:-
SIERRA LEONE: Premier League
18:30Real Republicans - SLIFA -:-SOMALIA: National league
14:30Midnimo - Jeenyo -:-SZKOCJA: SWPL 1 Women - Grupa mistrzowska
13:00Rangers K - Celtic K -:-SZWECJA: Allsvenskan
19:10GAIS - Göteborg -:-SZWECJA: Superettan
19:00Varberg - Trelleborg -:-ŚWIAT: Mecze towarzyskie
01:00Saint Vincent i Grenadyny - Dominika -:-TANZANIA: Ligi Kuu Bara
13:00Ihefu - Namungo -:-15:00Mtibwa Sugar - Azam -:-
17:15Simba - Tabora United -:-
19:30Coastal Union - Tanzania Prisons -:-
TUNEZJA: Ligue 2
16:00CO Medenine - Chebba -:-TURCJA: Super Lig
19:00Antalyaspor - Pendikspor -:-19:00Konyaspor - Fenerbahce -:-
UKRAINA: Premier League
12:00Dnipro-1 - Kryvbas -:-17:00Veres-Rivne - Minaj -:-
UKRAINA: Championship Women - Grupa spadkowa
11:00Dynamo Kijów K - Dnipro-1 K -:-USA: MLS
00:45Seattle Sounders - Los Angeles Galaxy -:-USA: MLS Next Pro
01:00Sporting Kansas City II - North Texas -:-03:00Real Monarchs - Los Angeles FC II -:-
USA: NWSL Women
00:00Orlando Pride K - Racing Louisville K -:-02:00Bay FC K - Chicago K -:-
UZBEKISTAN: Super League
15:00Qizilqum - Neftchi Fargona -:-WĘGRY: Merkantil Bank Liga
20:00Honved - Vasas -:-WIETNAM: National League Women
11:00Ho Chi Minh K - Ho Chi Minh City 2 K -:-11:00Thai Nguyen K - Son La K -:-
WŁOCHY: Primavera 1
13:00Empoli U19 - Sassuolo U19 -:-15:00Lecce U19 - AC Milan U19 -:-
17:00Torino U19 - Sampdoria U19 -:-
WŁOCHY: Serie A Women - Grupa mistrzowska
18:00Fiorentina K - Juventus K -:-WŁOCHY: Serie B Women
20:30Pavia K - Parma K -:-ZEA: UAE League
16:05Ittihad Kalba - Emirates Club -:-16:05Khorfakkan - Al-Ain -:-
18:45Al Bataeh - Al Wasl -:-
18:45Al-Ahli Dubai - Al Sharjah -:-
Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »
m.Wyniki.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Wyniki.pl z powodów technicznych.