REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Wszystkie mecze

AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Libertadores

00:15Athletico-PR (Bra) - Colo Colo (Chi) 2:0
00:15Caracas (Ven) - Libertad (Par) 2:1
00:15Defensa y Justicia (Arg) - Olimpia Asuncion (Par) 2:1
02:30America De Cali (Col) - U. Catolica (Chi) 1:1
02:30A. Lima (Per) - Racing Club (Arg) 0:2
02:30Guarani (Par) - Palmeiras (Bra) 0:0
02:30Internacional (Bra) - Gremio (Bra) 0:1
00:00J. Wilstermann (Bol) - Penarol (Uru) -:-

ANGLIA: EFL Cup

20:00Bristol City - Aston Villa -:-
20:45Lincoln - Liverpool -:-
20:45Manchester City - Bournemouth -:-

ARMENIA: Pierwsza Liga

14:30Van - Alashkert -:-

ARMENIA: First League

14:00Sevan - Noravank -:-
14:30Lernayin Artsakh - BKMA -:-

AUSTRIA: Regionalliga West - Tyrol

19:30SV Worgl - Schwaz -:-

AUSTRIA: Regionalliga West - Salzburg

19:00Grodig - Seekirchen -:-

AZJA: AFC Liga Mistrzów

17:00Al Nasr Riyadh (Sau) - Al-Ain (Uae) -:-
17:00Sepahan (Irn) - Al-Sadd (Qat) -:-
20:00Al-Duhail (Qat) - Al-Taawon (Sau) -:-
20:00Persepolis (Irn) - Al Sharjah (Uae) -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF

20:00Entente Durbuy - Waremme -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV B

20:00Wijgmaal - K. Berchem Sport -:-

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja liha Rezerwa

13:00FK Haradzieja 2 - Sławija Mozyrz 2 -:-

BRAZYLIA: Serie A

02:30Sport Recife - Corinthians 1:0

BRAZYLIA: Campeonato Amapaense - Play Offy

01:00Santana EC - Ypiranga AP 1:2

BRAZYLIA: Campeonato Maranhense - Play Offy

00:00Sampaio Correa - Moto Club 0:0

BRAZYLIA: Copa do Brasil

02:30Ceara - Brusque 5:1
02:30Vasco - Botafogo RJ 0:0

BRAZYLIA: Brasileiro U20

20:00America Mineiro U20 - Ceara U20 -:-
20:00Sao Paulo U20 - Athletico-PR U20 -:-
20:30Internacional U20 - Flamengo U20 -:-

BRAZYLIA: Brasileiro Women

23:00Iranduba de Amazonia K - Corinthians K 0:2
01:30Cruzeiro K - Ferroviaria K 0:1
20:00Gremio K - Internacional K -:-
20:00Palmeiras K - Santos K -:-
20:00Ponte Preta K - Kindermann K -:-

CHILE: Primera División

16:00Deportes Iquique - U. Calera -:-
18:30U. De Concepcion - O'Higgins -:-
21:00Cobresal - Palestino -:-

CHINY: Super Liga

09:30Henan Jianye - Shandong Luneng -:-
12:00Jiangsu Suning - Guangzhou Evergrande -:-
14:00Dalian Pro - Shenzhen -:-
14:00Guangzhou R&F - Shanghai Shenhua -:-

CHINY: Liga Jia

10:00Chengdu Qianbao - Suzhou Dongwu -:-
13:35Meizhou Hakka - Zhejiang Greentown -:-
14:00Xinjiang Tianshan - Heilongjiang Lava -:-

EGIPT: Pierwsza liga

15:00Wadi Degla - Smouha -:-
17:30El Gounah - Aswan SC -:-
17:30El Masry - El Entag El Harby -:-
20:00Ismaily - Pyramids -:-

ESTONIA: Esiliiga

18:00OdwołaneTammeka U21 - Parnu JK Vaprus -:-

EUROPA: Liga Europy - Kwalifikacje

16:00Ararat-Armenia (Arm) - Celje (Slo) -:-
17:30KuPS (Fin) - Suduva (Ltu) -:-
18:00MOL Fehervar (Hun) - Reims (Fra) -:-
18:00Pilzno (Cze) - Sonderjyske (Den) -:-
18:30FK Rostów (Rus) - M. Haifa (Isr) -:-
19:00Besiktas (Tur) - Rio Ave (Por) -:-
19:00Charleroi (Bel) - Partizan (Srb) -:-
19:00CSKA Sofia (Bul) - B36 Torshavn (Fai) -:-
19:00Djurgarden (Swe) - CFR Cluj (Rou) -:-
19:00Floriana (Mlt) - Flora (Est) -:-
19:00Malmo FF (Swe) - Lok. Zagreb (Cro) -:-
19:00Mura (Slo) - PSV (Ned) -:-
19:00Riga FC (Lat) - Celtic (Sco) -:-
19:00Rosenborg (Nor) - Alanyaspor (Tur) -:-
19:30FCSB (Rou) - Liberec (Cze) -:-
19:30H. Beer Sheva (Isr) - Motherwell (Sco) -:-
20:00APOEL (Cyp) - Zrinjski (Bih) -:-
20:00FC Kopenhaga (Den) - Piast Gliwice (Pol) -:-
20:00Galatasaray (Tur) - Hajduk Split (Cro) -:-
20:00Granada (Esp) - Loco. Tbilisi (Geo) -:-
20:00Klaksvik (Fai) - Din. Tbilisi (Geo) -:-
20:00Sarajevo (Bih) - Buducnost (Mne) -:-
20:00Shkendija (Mkd) - Tottenham (Eng) -:-
20:00St. Liege (Bel) - Vojvodina (Srb) -:-
20:00S. Tiraspol (Mda) - Dundalk (Irl) -:-
20:15Wolfsburg (Ger) - Desna (Ukr) -:-
20:30AC Milan (Ita) - Bodo/Glimt (Nor) -:-
20:30Basel (Sui) - Anorthosis (Cyp) -:-
20:30LASK (Aut) - Dun. Streda (Svk) -:-
20:30Legia Warszawa (Pol) - Drita (Kos) -:-
20:30St. Gallen (Sui) - AEK (Gre) -:-
20:45Rijeka (Cro) - Kolos Kovalivka (Ukr) -:-
21:00Sporting (Por) - Aberdeen (Sco) -:-
21:00Willem II (Ned) - Rangers (Sco) -:-

EUROPA: Mistrzostwa Europy U17 - Kwalifikacje - pierwsza runda

14:00PrzełożoneFinlandia U17 - Izrael U17 -:-
14:00PrzełożoneŁotwa U17 - Dania U17 -:-
14:00PrzełożoneSerbia U17 - Armenia U17 -:-
14:00PrzełożoneSzwecja U17 - Kazachstan U17 -:-

EUROPA: Superpuchar UEFA

21:00Bayern - Sevilla -:-

FINLANDIA: Veikkausliiga

17:30HJK - TPS Turku -:-

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa B

17:30TPV - Ilves 2 -:-

HONG KONG: Premier League

09:00Kitchee - Lee Man Warriors -:-

ISLANDIA: Pepsideild

18:00Akureyri - Kopavogur -:-
18:15Fjolnir - Akranes -:-
18:15Hafnarfjordur - Valur -:-
18:15KR Reykjavik - Grotta -:-
21:15Breidablik - Stjarnan -:-
21:15Fylkir - Vikingur Reykjavik -:-

IZRAEL: 2 Liga

18:30Beitar Shimshon - Hapoel Afula -:-
18:30Hapoel Iksal Imad - H. Akko -:-
18:30Hapoel Kfar Shalem - Hap. Ramat Gan -:-
18:30Hapoel Umm al-Fahm - H. Ironi Rishon -:-
18:30H. Raanana - Ramat Hasharon -:-
18:30MS Kafr Qasim - Nes Tziona -:-
18:30Nof Hagalil - Hapoel Jerusalem -:-

JORDANIA: Pierwsza Liga

16:00Shabab Al Ordon - Aqaba -:-
17:30PrzełożoneAl-Faisaly Amman - Al Salt -:-
18:30Al Hussein - Al Ramtha -:-
20:00PrzełożoneAqaba - Al Ahli -:-

KANADA: CSL

01:15Serbian W. E. - Scarborough B. -:-

KAZACHSTAN: Pierwsza liga

09:30Zhetysu - Szachtar K. -:-
11:45Ordabasy - Kyzylzhar -:-
14:00Kaisar - FC Astana -:-

KAZACHSTAN: First Division

37'Baykonur Kyzylorda - Altai Semey 0:0
37'Shakhtar Bulat - Sdyushor 0:2
12:30Ekibastuz - Arys -:-
12:30FK Kyran - Aktobe -:-

KOLUMBIA: Copa Colombia

01:00Real Cartagena - Tigres 0:0
03:05Leones - U. Magdalena 1:1
22:15Huila - Real San Andres -:-

KOREA POŁUDNIOWA: WK League Women

12:00Hwacheon K - Gyeongju K -:-
12:00Incheon Hyundai Steel K - Sejong Sportstoto K -:-
12:00Seoul K - Changnyeong K -:-
12:00Suwon FMC K - Boeun Sangmu K -:-

KOSTARYKA: Primera División - Apertura

04:00Saprissa - Cartagines 0:4

LIECHTENSTEIN: Liechtenstein Cup

20:00Vaduz C - Triesenberg -:-

ŁOTWA: Puchar Łotwy

13:00FK Liepaja - BFC Daugavpils -:-
14:30Kauguri-PBLC - Jelgava -:-

MAROKO: Botola Pro

20:15Wydad - Raja Casablanca -:-

MAURETANIA: Ligue 1

21:55Tidjikja - Nouakchott King's -:-
19:00Police - Nouadhibou -:-
21:55Ksar - Sahel -:-

MEKSYK: Liga de Expansion MX - Apertura

00:00Atlante - Tapatio 0:0
02:05Venados - Tlaxcala 1:0
04:05Celaya - Tampico Madero 0:0

MEKSYK: Liga Premier Serie A

00:00Tecos FC - Colima FC -:-

MEKSYK: Liga MX Women - Apertura

00:00Atl. San Luis K - Cruz Azul K -:-

MOŁDAWIA: Liga Narodowa

15:00Codru Lozova - Floresti -:-

MONGOLIA: Premier League

13:00Sumida Gepro - Mazaalainuud -:-

MYANMAR: National League

11:00Shan Utd - Ayeyawady -:-
11:00Yangon Utd - Rakhine United -:-

NIEMCY: Oberliga Westfalen

19:00Clarholz - RSV Meinerzhagen -:-
19:00Eintracht Rheine - FC Gutersloh -:-
19:00Haltern - Holzwickeder SC -:-
19:00Munster 2 - Westfalia Herne -:-
19:00Schermbeck 2020 - Vreden -:-
19:00Siegen - Sprockhovel -:-
19:00Wattenscheid - Finnentrop/Bamenohl -:-
19:30ASC 09 Dortmund - Kaan-Marienborn -:-
19:30Hammer SpVgg. - Ennepetal -:-

NIEMCY: Oberliga Niederrhein

19:30DJK Teutonia St.Tonis - Meerbusch -:-
19:30PrzełożoneHilden - TVD Velbert -:-
19:30Union Nettetal - FC Monheim -:-
20:00Duisburg - 1.FC Monchengladbach -:-

NORWEGIA: Division 3 - Group 3

18:00OdwołaneDonn - Mandalskameratene -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

22:30Ayacucho - Binacional -:-

PORTUGALIA: LigaPro

17:00Academico Viseu - Estoril -:-

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23

20:00Benfica U23 - Sporting U23 -:-

ROSJA: PFL - Group 2

10:00Czyta - Din. Moskwa 2 -:-
12:00Zenit Irkutsk - Leningradets -:-

ROSJA: PFL - Group 4

12:00Dynamo Barnaul - Zenit-Izhevsk -:-
14:00FK Novosibirsk - Kamaz -:-

SUDAN: Pierwsza Liga

16:00PrzełożoneAlfalah Atbra - Hilal El-Fasher -:-
16:00PrzełożoneAl Shorta - Khartoum -:-
16:00PrzełożoneEl-Ahli Atbara - Hay al-Arab -:-
16:00PrzełożoneRabita Kosti - Ahli Khartoum -:-

SZWECJA: Division 2 - Östra Götaland

19:00Hassleholms IF - IFK Hassleholm -:-

SZWECJA: Elitettan Women

19:30IF Brommapojkarna K - Alvsjo K -:-

ŚWIAT: Mecze Towarzyskie

17:00Francja U17 - Szwajcaria U17 -:-
17:00OdwołaneSzwajcaria U18 - Gruzja U18 -:-

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

19:00Ibiza (Esp) - Ejido (Esp) -:-
19:30Montanesa (Esp) - CE Europa (Esp) -:-
20:00Algeciras (Esp) - Cordoba (Esp) -:-

TURKMENISTAN: Yokary Liga

15:00PrzełożoneEnergetik - Altyn Asyr -:-
15:00PrzełożoneFC Asgabat - Nebitci -:-
15:00PrzełożoneSagadam - Merw -:-

TURKMENISTAN: Youth League

15:00PrzełożoneKopetdag Asgabat U21 - Ahal U21 -:-

USA: MLS

23:00New England Revolution - Montreal Impact 3:1
01:00Atlanta Utd - FC Dallas 1:0
01:00New York City - Toronto FC 0:1
01:30Chicago Fire - Houston Dynamo 4:0
01:30Cincinnati - Philadelphia Union 0:0
01:30Columbus Crew - Minnesota 2:1
01:30Sporting Kansas City - Orlando City 1:2
02:00Inter Miami - New York Red Bulls 1:4
02:30Nashville SC - DC United 1:0
03:00Colorado Rapids - San Jose Earthquakes 5:0
03:30Real Salt Lake - Los Angeles Galaxy 2:0
04:00Portland Timbers - Seattle Sounders 1:0
04:30Los Angeles FC - Vancouver Whitecaps 6:0

USA: USL Championship

01:00Hartford Athletic - Philadelphia 2 1:1
01:00Indy Eleven - Saint Louis FC 1:1
01:00OdwołaneNorth Carolina - Miami FC -:-
01:15Charlotte Independ. - Miami FC 0:0
01:30Atlanta United 2 - New York Red Bulls 2 5:3
01:30OdwołaneAtlanta United 2 - Birmingham -:-
02:00PrzełożoneMemphis - North Carolina -:-
02:30OdwołaneAustin Bold - San Diego Loyal -:-
03:00OdwołaneNew Mexico - Portland 2 -:-
04:00LA Galaxy 2 - San Diego Loyal 1:1
04:00OdwołaneTacoma Defiance - San Antonio -:-

USA: USL League One

00:30Richmond Kickers - Fort Lauderdale 2:1
04:30Tucson - Forward Madison 2:1

USA: NISA - Sezon jesień

23:00Oakland Roots - Detroit -:-

WŁOCHY: Coppa Italia Primavera

15:00Lazio U19 - Cosenza U19 -:-
15:00Torino U19 - Spezia U19 -:-
16:00Verona U19 - Pordenone U19 -:-

ZEA: UAE League

16:45PrzełożoneBani Yas - Khorfakkan -:-
19:30PrzełożoneAjman - Hatta -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.WynikiNaZywo.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona WynikiNaZywo.pl z powodów technicznych.