REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Wszystkie mecze

ANGLIA: Premier League

61'Brentford - Everton 1:0
15:00PrzełożoneBurnley - Tottenham -:-
60'Leicester - Watford 3:1
53'Manchester City - West Ham 1:0
17:30Chelsea - Manchester Utd -:-

FRANCJA: Ligue 1

13:00St. Etienne - PSG 1:3
61'Bordeaux - Brest 1:1
58'Lorient - Rennes 0:0
60'Monaco - Strasbourg 1:1
60'Reims - Clermont 0:0
17:00Montpellier - Lyon -:-
20:45Marsylia - Troyes -:-

HISZPANIA: LaLiga

14:00Betis - Levante 3:1
4'Espanyol - Real Sociedad 0:0
18:30Cadiz - Atl. Madryt -:-
21:00Real Madryt - Sevilla -:-

NIEMCY: Bundesliga

PrzerwaEintracht Frankfurt - 1. FC Union Berlin 1:0
17:30RB Lipsk - Bayer Leverkusen -:-

POLSKA: PKO BP Ekstraklasa

12:30Wisła Płock - Cracovia 2:1
58'Lech Poznań - Warta Poznań 1:0
17:30Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok -:-

POLSKA: Fortuna 1 Liga

12:40GKS Tychy - Resovia Rzeszów 0:1
59'Sandecja Nowy Sącz - Górnik Polkowice 1:1
18:00Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec -:-

WŁOCHY: Serie A

12:30Udinese - Genoa 0:0
59'AC Milan - Sassuolo 1:2
56'Spezia - Bologna 0:0
18:00AS Roma - Torino -:-
20:45Napoli - Lazio -:-

AFRYKA: CAF Puchar Konfederacji - Kwalifikacje

13:00Tusker (Ken) - Sfaxien (Tun) 0:0
14:00APR (Rwa) - Berkane (Mar) 0:0
14:00Maniema (Drc) - Pyramids (Egy) 0:1
14:00Mazembe (Drc) - Marumo Gallants (Rsa) 1:0
14:00Royal Leopards (Esw) - JS Kabylie (Alg) -:-
14:00Simba (Tan) - Red Arrows (Zam) 3:0
14:00Zanaco (Zam) - Binga (Mli) 3:0
45+'Otoho d'Oyo (Con) - Gor Mahia (Ken) 0:0
19'Hearts Of Oak (Gha) - Saoura (Alg) 0:0
19'Rivers United (Nga) - Al Masry (Egy) 0:0
16:30US Gendarmerie (Nig) - Motema Pembe (Drc) -:-
17:00ASEC Mimosas (Ivo) - Interclube (Ang) -:-
17:00LPRC Oiler (Lbr) - Orlando (Rsa) -:-
17:00Nouadhibou (Mrt) - Cotonsport (Cmr) -:-
17:00Stade Malien (Mli) - Al Ahly Tripoli (Lby) -:-
19:00Al Ittihad (Lby) - Enyimba (Nga) -:-

ALBANIA: Super Liga

13:45Din. Tirana - Kastrioti 1:0
13:45Kukesi - Egnatia 2:0

ALBANIA: First Division

13:30Besa - Tomori Berat 2:1
13:30Beselidhja Lezha - Terbuni 0:3
13:30Burreli - Lushnja 0:0
13:30Butrinti Sarande - Erzeni 0:2
13:30Bylis - Maliqi 2:1
13:30Korabi Peshkopi - Vora 2:1
13:30Pogradeci - Apolonia Fier 2:1
13:30Turbina Cerrik - Shkumbini Peqin 1:2

ANDORA: Primera Divisió

11:00UE Santa Coloma - Sant Julia 1:1
13:30Ordino - Carroi 2:0
19'UE Engordany - FC Santa Coloma 0:0
18:30Atletic Escaldes - Inter Escaldes -:-

ANGLIA: Championship

13:30Sheffield Utd - Bristol City 2:0

ANGLIA: League One

19'Ipswich - Crewe 1:0

ANGLIA: Puchar FA Trophy

19'Kingstonian - Farnborough 0:0

ANGLIA: Premier League 2

58'Liverpool U23 - Leicester U23 2:0
58'Southampton U23 - West Brom U23 2:1

ANGLIA: Women’s FA Cup

14:00AFC Fylde K - Burnley K 2:3
14:00Ancients K - Leeds K -:-
14:00Chichester City K - Bridgwater K -:-
14:00Chorley K - Bradford City K -:-
14:00Gillingham K - Actonians K -:-
14:00Hashtag K - Wimbledon K 0:1
14:00Hull K - Liverpool Feds K -:-
14:00Ilminster K - Southampton Women's K -:-
14:00Ipswich K - Crawley Wasps K -:-
14:00Leafield Athletic K - Lincoln K -:-
14:00Long Eaton K - Netherton K -:-
14:00Lye K - Northampton K -:-
14:00Plymouth K - St. Austell K 4:2
14:00Salford K - Newcastle K -:-
14:00West Brom K - Lincoln Utd. K 4:1
14:15QPR K - Billericay K -:-
15:00Brighouse Town K - Farsley K -:-
15:00Cambridge City K - Stourbridge K -:-
15:00Cheltenham K - Southampton K -:-
15:00Eastleigh K - Exeter K -:-
15:00Hounslow K - Clapton Community K -:-
15:00Portsmouth K - Bournemouth K -:-
15:00Sheffield K - Huddersfield K -:-
15:00Stevenage K - Loughborough Lightning K -:-
15:00Stoke City LFC K - Norwich K -:-
15:00Wolverhampton K - Nottingham K -:-
16:00Ashford Town K - Oxford Utd K -:-
16:00Kent Football K - Chesham K -:-

ANGOLA: Girabola League

15:30Desportivo Huila - Caala -:-
16:30Progresso - Petro -:-

ARABIA SAUDYJSKA: Pierwsza liga

13:30Abha - Al-Hilal 1:1

ARGENTYNA: Liga Profesional

23:15Patronato - Godoy Cruz 0:3
01:30Estudiantes - Velez Sarsfield 1:0
21:00Rosario - River Plate -:-
23:15Argentinos Jrs - Gimnasia L.P. -:-
23:15Defensa y Justicia - Colon -:-

ARGENTYNA: Primera Nacional - Play Offy o awans

23:10Quilmes - Deportivo Moron 2:1pen
00:00Almirante Brown - Ind. Rivadavia -:-

ARGENTYNA: Torneo Federal - Baraż o awans

22:00Gimnasia y Tiro - Central Norte -:-
22:00Racing Cordoba - Chaco For Ever -:-

ARGENTYNA: Primera B - Runda przegranych

21:00UAI Urquiza - Canuelas -:-

ARGENTYNA: Primera C - Play Offy

21:00Dock Sud - Berazategui -:-

ARGENTYNA: Primera D - Play Offy o awans

21:00CSR Espanol - Def. de Cambaceres -:-

ARMENIA: Pierwsza Liga

12:00Ararat-Armenia - Van 2:0
12:00PrzełożoneBKMA - Sevan -:-
60'Pyunik - Urartu 1:0

ARUBA: Division di Honor

23:30La Fama - Deportivo Nacional 1:0
01:30Dakota - River Plate 3:1
23:00Racing Club Aruba - Estrella -:-

AUSTRALIA: A-League

06:05Melbourne Victory - Brisbane Roar 3:0
08:15WS Wanderers - Newcastle Jets 2:2

AUSTRIA: Bundesliga

90+'Austria Wiedeń - Sturm Graz 2:1
90+'Hartberg - LASK 1:1
17:00Ried - Rapid Wiedeń -:-

AUSTRIA: 2. Liga

10:30PrzełożoneVorwarts Steyr - Horn -:-

AZERBEJDŻAN: Premier Liga

13:00Sumqayit - Zira 0:3

BELGIA: Jupiler League

13:30Genk - Club Brugge 2:3
19'Waregem - Beerschot VA 2:0
18:30Gent - St. Liege -:-
21:00Antwerp - Oostende -:-

BELGIA: 1B Pro League

19'Mouscron - Lierse K. 0:0
20:00RWDM - Deinze -:-

BELGIA: National Division 1

15:00Boom - La Louviere -:-
15:00Knokke - Dessel -:-
15:00RFC Liege - Francs Borains -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF

14:30Rebecquoise - Waremme -:-
14:30Solieres Sport - Hamoir -:-
14:30Warnant - Jette -:-
15:00Acren - Tubize -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV A

14:30Merelbeke - Dikkelvenne -:-
15:00Gullegem - Oudenaarde -:-
15:00Menen - Ronse -:-
15:00Petegem - Olsa Brakel -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV B

15:00Bocholter - Pepingen -:-
15:00Cappellen - Belisia Bilzen -:-
15:00Londerzeel - Diegem -:-
15:00Wijgmaal - City Pirates -:-

BERMUDY: Premier League

20:00Dandy Town Hornets - SBRC -:-
20:00Devonshire Colts - Southampton -:-
20:00Devonshire Cougars - Somerset -:-
20:00X-Roads Warriors - PHC Zebras -:-

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha

11:00BATE - FK Witebsk 4:0
11:00Isłacz Mińsk - Eniergietyk-BDU 0:4
11:00Nioman Grodno - Zhodino 3:1
11:00Ruch Brześć - Dynamo Brześć 3:2
11:00Sławija Mozyrz - Dynamo Mińsk 0:0
11:00Smorgonie - FC Mińsk 1:0
11:00Szachcior Soligorsk - Gomel 0:1

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja liha Rezerwa

12:00Sputnik 2 - FK Słuck 2 0:3

BOLIWIA: Division Profesional

00:30Independiente Petroleros - Santa Cruz 2:1
20:00Royal Pari - Real Potosi -:-
22:15J. Wilstermann - Bolivar -:-

BOLIWIA: Nacional B - Play Offy

20:00U. Sucre - Garcia Agreda -:-

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Pierwsza Liga

13:00Prijedor - Tuzla City 0:1
58'Radnik Bijeljina - Borac Banja Luka 1:0
58'Siroki Brijeg - Sarajevo 1:1

BOTSWANA: Premier League

90+'Extension Gunners - Morupule 3:2
57'Mogoditshane - Security Systems 0:3

BRAZYLIA: Serie A

23:30Bragantino - America MG 1:1
01:30Sao Paulo - Sport Recife 2:0
20:00Atletico-MG - Fluminense -:-
20:00Corinthians - Athletico-PR -:-
23:00Internacional - Santos -:-

BRAZYLIA: Serie B

20:00Avai - Sampaio Correa -:-
20:00Botafogo RJ - Guarani -:-
20:00CSA - Brasil de Pelotas -:-
20:00Goias - Brusque -:-
20:00Londrina - Vasco -:-
20:00Operario - CRB -:-
20:00Remo - Confianca -:-
20:00Vitoria - Vila Nova -:-

BRAZYLIA: Campeonato Gaucho 2 - Play Offy

19:30Frederiquense - Guarany de Bage -:-

BRAZYLIA: Brasileiro U20 - Play Offy

57'Sao Paulo U20 - Internacional U20 1:1

BUŁGARIA: Parva Liga

14:15Lok. Sofia - CSKA 1948 Sofia 2:2

BUŁGARIA: Vtora liga

11:30Dobrudzha - Etar 0:3

BUŁGARIA: Third League - South-East

13:30Gigant Saedinenie - Beroe II 2:1
13:30Haskovo - Levski Krumovgrad 0:0
13:30Rozova Dolina - Asenovets 2:3

BURKINA FASO: Premier League

16:30AS Douanes - Bobo-Dioulasso -:-
16:30Vitesse - ASF Dioulasso -:-
18:45USFA - ASFA Yennega -:-

BURUNDI: Primus League

14:00Bumamuru - Dynamik 0:0
14:00PrzełożoneDynamik - Rukinzo -:-
14:00Flambeau de l'Est - Aigle Noir -:-
14:00PrzełożoneFlambeau du Centre - New Oil -:-
14:00PrzełożoneLe Messager Ngozi - Bumamuru -:-
14:00New Oil - Vital O -:-

CHILE: Primera División

19'S. Wanderers - A. Italiano 0:0
22:00Colo Colo - U. Espanola -:-
22:00Curico Unido - Palestino -:-
22:00U. Calera - La Serena -:-
22:00U. Catolica - Huachipato -:-

CHILE: Segunda Division

22:00Colchagua - Recoleta -:-
22:00Dep. Concepcion - Valdivia -:-
22:00Iberia - Deportes Colina -:-

CHINY: Liga Jia

08:00Zibo Cuju - Jiangxi Beidamen 0:0
12:30Heilongjiang Ice City - Nanjing City 1:0

CHINY: Liga Yi - Grupa spadkowa

07:00PrzełożoneShaoxing Keqiao Yuejia - Quanzhou Yassin -:-
07:00Xian Wolves - Hebei Zhuoao 1:0
07:30Qingdao Red Lions - Yichun Grand Tiger 0:1
07:30Sichuan Minzu - Chiny U20 0:3

CHORWACJA: 1. HNL

60'Sibenik - Dinamo Zagrzeb 0:1

CHORWACJA: 3. HNL North

13:30Koprivnica - Medjimurje -:-

CHORWACJA: 3. HNL South

13:30Neretvanac - Jadran LP -:-
13:30Sloga Mravince - Zagora -:-
13:30Urania Baska Voda - Uskok Klis 1:1

CHORWACJA: 3. HNL East

13:00Gornja Vrba - NASK Nasice -:-

CHORWACJA: First League Women

13:00Agram Zagreb K - Osijek K 1:5

CURAÇAO: Promé Divishon - Runda zwycięzców

23:00Jong Holland - Scherpenheuvel -:-
23:00Sithoc - Willemstad -:-
23:00Victory Boys - SUBT -:-

CYPR: Pierwsza Dywizja

18:00AEL Limassol - AEK Larnaca -:-

CYPR: Division 2

13:30Achyronas Liopetriou - Paralimni 1:4
13:30Olympias Lympion - Ayia Napa 0:1
13:30Omonia 29th May - Anagennisi 0:1

CZARNOGÓRA: Pierwsza Czarnogórska Liga

13:00PrzełożoneJezero - Zeta -:-
13:00Rudar - FK Podgorica 0:1
14:00PrzełożoneIskra - Mornar -:-
62'Decic - OFK Petrovac 2:2
19'Buducnost - Sutjeska 0:0

CZARNOGÓRA: Druga Liga

13:00Arsenal Tivat - Grbalj 0:0
13:00Igalo - Bokelj 0:0
13:00Kom Podgorica - FK Cetinje 4:1
13:00Titograd - Jedinstvo 0:4

CZECHY: 1. Liga

55'Hradec Kralove - Karwina 1:0
62'Jablonec - Mlada Bolesław 0:1
60'Slavia Praga - Teplice 2:0
18:00Sparta Praga - Liberec -:-

CZECHY: Dywizja 2

10:15Zizkov - Varnsdorf 0:2

DANIA: Superliga

14:00Odense - Nordsjaelland 2:0
14:00Viborg - Sonderjyske 1:1
19'Brondby - Randers 0:0
18:00Aalborg - FC Kopenhaga -:-

DANIA: 1st Division

14:00Esbjerg - Nykobing 3:0
62'Horsens - Hobro 1:0

EGIPT: Pierwsza liga

14:00PrzełożoneAl Masry - Misr Elmaqasah -:-
14:00PrzełożoneEnppi - Pyramids -:-

EGIPT: Division 2 - Group A

13:30Dayrout - El Madina El Monowara 1:0
13:30El Badari - Qena 2:4

EGIPT: Division 2 - Group C

13:30Alaab Damanhour - Alexandria SC 2:1
13:30El Olympi - Al Magd 1:0

EKWADOR: Liga Pro - druga runda

02:00Delfin - Mushuc Runa 3:0
02:00Dep. Cuenca - Ind. del Valle 1:1
02:00Emelec - Manta 4:0
02:00Guayaquil City - Aucas 1:0
02:00Olmedo - Orense 0:2

ESTONIA: Meistriliiga - Grupa mistrzowska

12:00Narva - Levadia 0:2
14:00Flora - Paide 3:0

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

11:30Tinyosi - Young Buffaloes -:-
11:30Vovovo - Manzini Sea Birds -:-

ETIOPIA: Premier League

13:00Dire Dawa - Wolkite Kenema 0:1
19'Adama City - Addis Ababa Ketema 0:0

EUROPA: Krymska Priemjer-Liga

12:00Alushta - Ocean Kerch 3:0
12:00Gvardeyets - Rubin Yalta 1:3
12:00Kyzyltash - Yevpatoriya 4:1
12:00SKCHF Sevastopol - TSK Simferopol 0:1

FIDŻI: Premier League

02:00PrzełożoneLabasa - Navua -:-
04:00Nadroga - Rewa -:-
04:00Suva - Lautoka -:-

FRANCJA: Puchar Francji

13:30Bas d'Avignon - Agde 1:0
13:30Chatou - Chartres 4:5
13:30PrzełożoneHauts Lyonnais - Bourgoin Jallieu -:-
13:30Reims Ste Anne - Magny 3:0
13:30Versailles - Poissy 1:0
13:45Trelissac - Toulouse 1:3
14:00Panazol - Angouleme 2:1pen
14:00Perros-Louannec - Vitre 0:3
14:00Salouel - Wasquehal 0:3
89'US Tregunc - La Roche 0:2
54'Chauvigny - Le Havre 0:0

GAMBIA: GFA League

23:00Banjul Utd - Elite United 1:2
17:00Samger - Brikama U. -:-
21:00Armed Forces - Ports Authority -:-

GHANA: Pierwsza Liga

19'Bechem United - Dreams 0:1
19'Bibiani Gold Stars - Accra Lions 0:0
19'Eleven Wonders - Elmina Sharks 0:0
19'Karela - Asante Kotoko 0:0
19'King Faisal - Medeama 0:0
19'Tamale - Ashanti Gold 0:0

GIBRALTAR: National League

19'College 1975 FC - Lynx 0:0
18:30Europa Point - Europa FC -:-

GRECJA: Super League

14:00OFI Crete - Ionikos 2:1
14:00Olympiakos - Volos 2:1
18:30Panathinaikos - Panetolikos -:-
18:30PAOK - Aris -:-

GRECJA: Super League 2

13:45PrzełożoneAEK B - Asteras Vlachioti -:-
13:45Apollon Pontou - PAOK B 0:3
13:45Episkopi - PAE Chania 1:1
13:45Iraklis 1908 - AEL Larissa 1:1
13:45Irodotos - Kallithea 0:2
13:45Karditsa - O. Volos 4:0
13:45Levadiakos - O.F. Ierapetra 3:1
13:45Pierikos - Niki Volos 0:3
13:45Thesprotos - Kavala 7:0
13:45Veria - AO Trikala 1:0
13:45Xanthi - Almopos 2:0
14:00OdwołaneRodos - Zakynthos -:-
19'Kifisias - Diagoras 0:0

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 1

14:00Alexandroupoli - F.C. Pandramaikos -:-
14:00Aris Avatou - Thermaikos FC -:-
14:00Chrisoupolis - Ethnikos Sochos -:-
14:00Doxa Dramas - A. Asteras -:-
14:00M. Alexandros Orfaniou - Apollon Paralimniou -:-
14:00Plagia - Orfeas Xanthi -:-

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 2

14:00Agios Matthaios - Kozani -:-
14:00Giannitsa - M. Alexandros Trikala -:-
14:00Iraklis Ampelokipi - Asteras Kalirachis -:-
14:00Kozani - Lefkimmi -:-
14:00Poseidonas Michanionas - Thyella Sarakinoi -:-

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 3

14:00Aetos Makrychoriou - Nea Artaki -:-
14:00Atalanti - Dimitra Efxeinoupolis -:-
14:00Atromitos Palamas - Ethnikos Neou -:-
14:00Elassona - Ipato -:-
14:00Iraklis Larissa - Fikis -:-
14:00Thiseas Agria - Amvrysseas -:-

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 4

14:00Diavolitsi - Anagennisi Arta -:-
14:00Ethnikos Skoulikadou - Amvrakikos Loutrou -:-
14:00Panachaiki - Nafpaktiakos A. -:-
14:00Panegialios - Diagoras Vrachneikon -:-
14:00PAO Varda - Acheron Kanalaki -:-
14:00Tilikratis L. - Panagriniakos -:-

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 5

14:00Charavgiakos - Agios Ierotheos -:-
14:00Foinikas N. Epidavrou - Aris Skalas -:-
14:00Mykonos - Fostiras -:-
14:00Panarkadikos - Ermis Meligous -:-
14:00Santorini - Ilioupoli -:-

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 6

14:00Karavas - E. Piraeus -:-
14:00Panelefsiniakos - Kyanos A. V. -:-
14:00Thyella D. - Pyliou -:-

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 7

14:00Almyros Gaziou - Panionios -:-

GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga

10:30Samtredia - Din. Tbilisi 0:0
14:00Dila Gori - Telavi 1:3
14:00Loco. Tbilisi - Torpedo Kutaisi 1:1

GWATEMALA: Liga Nacional - Apertura

01:00Antigua - Santa Lucia 0:0
17:00Coban Imperial - Municipal -:-
17:00Nueva Concepcion - Solola -:-
19:00Deportivo Achuapa - Xelaju -:-

GWINEA: Ligue 1

17:00Ashanti GB - Horoya -:-
17:00Elephant Coleah - Kaloum Star -:-

HISZPANIA: LaLiga2

14:00Leganes - Las Palmas 4:1
19'Amorebieta - Zaragoza 0:1
19'UD Ibiza - Ponferradina 0:0
18:15Tenerife - R. Sociedad B -:-

HISZPANIA: Primera RFEF - Group 1

12:00Calahorra - Leonesa 2:0
12:00Celta Vigo B - Extremadura UD 1:1
12:00Internacional de Madrid - Tudelano 1:1
17:00CF Talavera - Rayo Majadahonda -:-
17:00La Coruna - Ath. Bilbao B -:-

HISZPANIA: Primera RFEF - Group 2

12:00Linares - Real Madryt B 1:0
19'Gimnastic - Baleares 1:0
17:00Sevilla B - Costa Brava -:-
17:00UCAM Murcia - Algeciras -:-

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 1

12:00CD Mostoles - Navalcarnero 0:1
19'Arenteiro - Gimnastica Segoviana 0:0
17:00Marino de Luanco - Llanera -:-
17:00Pontevedra - Arosa SC -:-
17:00Salamanca - Langreo -:-
18:15Leganes B - Union Adarve -:-

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 2

17:00Tropezon - CD Ardoi -:-

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 3

11:30Numancia - Ibiza Islas Pitiusas 1:1
12:00Pena Deportiva - Lleida 2:1
12:00Prat - Andratx 1:0
12:15Formentera - Cerdanyola 2:1
17:00Badalona - CE Europa -:-
17:00Terrassa - Espanyol B -:-

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 4

11:00San Roque - Las Palmas B 1:1
12:00Antequera - Panaderia 1:2
13:00Mensajero - Ceuta 1:3
13:00San Fernando - Velez 0:0
13:00Tamaraceite - Xerez D.F.C. 1:0

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 5

11:30CF Intercity - Socuellamos 1:0
12:00Mar Menor - Alzira 1:0
12:00Melilla - Hercules 1:2
17:00Puertollano C.F. - Murcia -:-
18:00Toledo - Ejido -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 1

12:30Silva SD - CD Choco 3:0
16:00Racing Club Villalbes - Noia -:-
16:30Alondras - Ponteareas -:-
16:30Arzua - Dep. Fabril -:-
17:00Estradense - Polvorin -:-
17:00Somozas - Sofan -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 2

11:45Praviano - Lenense 4:0
12:00Covadonga - R. Oviedo B 2:0
12:00Gijon B - Real Titanico 1:1
12:00Langreo B - Luarca 1:2
12:00Llanes - Mosconia 6:3
15:45CD Colunga - Gijon Industrial -:-
16:00Tuilla - Lealtad -:-
17:00L'Entregu - SD Navarro CF -:-
17:30Caudal Deportivo - EI San Martin -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 3

11:45Guarnizo - Atletico Albericia 2:2
11:45Siete Villas - Naval Reinosa 1:1
17:00CD Colindres - Selaya -:-
17:00Textil Escudo - UD Samano -:-
17:00Vimenor - Noja -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 4

11:00Santuxu - Durango 1:1
12:00Alaves B - Beti Gazte -:-
17:00Barakaldo - Uritarra -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 5

12:00Castelldefels - Peralada 0:2
12:00CE Manresa - Asco 2:0
12:00Girona B - Grama 1:0
12:00Pobla Mafumet - San Cristobal CP 1:2
12:30UE Figueres - Guineueta 1:2
16:30Olot - L'Hospitalet -:-
18:00Vilassar de Mar - Sant Andreu -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 6

12:00Castellon B - Hercules B 2:2
12:00Valencia B - Torrellano 2:0
16:30Ilicitano - Silla CF -:-
16:30Villajoyosa - Callosa -:-
17:00Olimpic Xativa - Torrent -:-
17:00Orihuela - Acero -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 7

11:00CDE Madrid - RSD Alcala 1:1
11:30AD Torrejon - Atl. Madryt B 0:1
11:30Alcorcon B - Carabanchel 2:0
11:30Getafe B - Pozuelo de Alarcon 3:0
11:30Parla - Complutense 1:1
11:30Trival Valderas - Villaviciosa 0:2
12:00Las Rozas - Colonia M. 1:0
12:00Tres Cantos - Paracuellos Antamira 3:0
12:00Ursaria - Moratalaz 1:1
16:30Galapagar - Vallecano B -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 8

16:15Atl. Tordesillas - Palencia CF -:-
16:30Ciudad Rodrigo CF - Leonesa B -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 9

12:00Almeria B - Jaen 2:2
12:00Huetor Vega - Malaga B 1:2
12:00Marbella - Huetor Tajar 0:1
17:00Alhaurin - Atletico de Porcuna -:-
17:00El Palo - UD San Pedro -:-
17:30CD Torreperogil - Motril -:-
17:30Torredonjimeno - Torre del Mar -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 10

12:00Cabecense - Xerez CD 0:5
12:00Conil - Antoniano 2:0
12:00Los Barrios - CD Utrera 0:3
12:00Sevilla C - Ciudad de Lucena 1:2
16:30Cartaya - Huelva -:-
16:30Puente Genil - Ceuta B -:-
17:00Pozoblanco - Tomares UD -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 11

12:00Campos - Portmany 0:1
12:00Mercadal - Santanyi 1:1
12:00Sant Rafel - Poblense 0:2
15:30Murense - Llosetense -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 12

13:00CD Buzanada - SD Tenisca 1:1
13:00Herbania - Villa Santa Brigida 3:1
13:00Las Zocas - La Cuadra 1:3
13:00Tenerife B - CD Marino 2:2
13:00Vera - Lanzarote 0:0

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 13

11:30Huercal-Overa - Yeclano 0:4
12:00EG El Palmar CF - Cartagena B 1:1
12:00Real Murcia B - Racing Murcia 0:0
12:00UCAM Murcia B - CAP Ciudad de Murcia 0:1
16:00Cartagena FC - Lorca Deportiva -:-
16:15Caravaca - Bala Azul -:-
16:15Deportiva Minera - La Union -:-
16:30Archena - Bullense -:-
16:30Mazarron CF - UD Los Garres -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 14

11:45UP Plasencia - Olivenza 1:0
12:00Azuaga - Villafranca 2:0
12:00CD Calamonte - Llerenense 2:1
12:00Trujillo - Diocesano 2:0
16:30Don Alvaro - Moralo -:-
17:00Aceuchal - Miajadas -:-
17:00Arroyo - Extremadura UD B -:-
17:00Jerez CF - Badajoz B -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 15

12:00PrzełożoneSubiza - Cirbonero -:-
16:00Murchante - Beti Onak -:-
16:30CD Cantolagua - Burlades -:-
18:00Azkoyen - CD Corellano -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 16

11:30Berceo - Haro Deportivo 2:0
12:00Varea - Yague 2:2
16:30Arnedo - Oyonesa -:-
16:30Cenicero - CF Rapid -:-
16:45Casalarreina - Anguiano -:-
17:00Alfaro - Calahorra B -:-
17:00Vianes - River Ebro -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 17

11:00Zaragoza B - Utebo FC 3:1
11:30Giner Torrero - Carinena 0:0
12:00Binefar - Belchite 97 1:0
15:30Biescas - Calamocha -:-
15:30Robres - Santa Anastasia -:-
16:00Borja - Atletico Monzon -:-
16:00Epila - Barbastro -:-
16:30Caspe - CF Illueca -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 18

12:00Azuqueca - Guadalajara 0:3
12:00Huracan de Balazote - Illescas 0:1
12:00Villarrobledo - Ciudad Real 0:1
16:00San Clemente - Villarrubia -:-
16:30Quintanar - Miguelturreno -:-
18:00Torrijos - La Roda 3:0

HOLANDIA: Eredivisie

12:15Sparta Rotterdam - Ajax 0:1
90'Twente - Feyenoord 0:0
90'Utrecht - Heracles 0:0
16:45Heerenveen - PSV -:-
20:00Vitesse - Alkmaar -:-

HOLANDIA: Derde Divisie

12:30PrzełożoneHVV Hollandia - ADO 20 Heemskerk -:-
14:00DEM - Blauw Geel 1:4
14:00Dongen - GVV Unitas 2:0
14:00Hoogland - USV Hercules -:-
14:00PrzełożoneWatergraafsmeer - Westlandia -:-
14:30PrzełożoneEVV - UNA -:-
14:30PrzełożoneGroene Ster - HV & CV Quick -:-
88'HSC '21 - FC Oss 4:0
14:30PrzełożoneOostzaan - Gemert -:-

HONG KONG: FA Cup

08:00Hong Kong Rangers - Hong Kong FC 4:0
10:30Kitchee - Southern District 2:1aet

INDIE: ISL

58'Bengaluru FC - Kerala Blasters 0:0

INDIE: Santosh Trophy

05:00Assam - Meghalaya 2:6
05:00Daman & Diu - Dadra and Nagar Haveli 0:1
05:00Manipur - Nagaland 3:0
09:30Mizoram - Tripura 1:0
10:30Gujarat - Goa FT 1:0

INDONEZJA: Liga 1

09:15Persita - PSS Sleman 1:0
12:00Barito Putera - Madura United 0:3
12:15Persik Kediri - Persebaya 0:0
77'Persib - Arema 0:1

IRLANDIA: FAI Cup

17:00Bohemians - St. Patricks -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al

19:15H. Haifa - M. Tel Aviv -:-
19:45H. Tel Aviv - M. Haifa -:-

JAPONIA: J2 League

05:00Blaublitz - Verdy 1:4
05:00Ryukyu - Albirex Niigata 1:1
05:00Sagamihara - Yamaga 1:1
06:00Chiba - Kyoto 0:0
06:00Kanazawa - Yamagata 2:1
06:00Kitakyushu - Tochigi 1:2
06:00Kusatsu - Iwata 0:0
06:00Machida - Omiya Ardija 0:0
06:00Mito - Ehime 2:1
06:00Renofa Yamaguchi - Kofu 0:1
06:00V-Varen Nagasaki - Okayama 0:1

JAPONIA: J3 League

05:00Grulla Morioka - Toyama 1:0
05:00Imabari - Vanraure 3:0
05:00Kagoshima Utd - Nagano 0:2
05:00Tegevajaro Miyazaki - Kumamoto 1:0
05:00YSCC - Fukushima Utd 0:2
06:00Gifu - Fujieda MYFC 0:0
06:00Kamatamare - Tottori 1:3

KAZACHSTAN: Puchar Kazachstanu - Play Offy

45+'K. Almaty - Szachtar K. 2:0

KOLUMBIA: Primera A - Clausura - Quadrangular

00:00Dep. Cali - Pereira 2:1
02:05Atl. Nacional - Junior 1:1
00:00America De Cali - Millonarios -:-

KOLUMBIA: Primera B - Clausura - Quadrangular

19:30Leones - Real Cartagena -:-
21:30U. Magdalena - Fortaleza -:-

KOREA POŁUDNIOWA: K League 1 - Grupa mistrzowska

06:00Daegu - Jeonbuk 0:2
06:40Suwon - Ulsan Hyundai 0:0

KOREA POŁUDNIOWA: K League 1 - Grupa spadkowa

08:30Incheon - Pohang 0:0
08:30Seoul - Gangwon 0:0

KOSOWO: Superliga

13:00Feronikeli - FC Ballkani 0:1
13:00Malisheva - Drenica 2:0
13:30KF Llapi - Gjilani 0:0

KOSTARYKA: Primera División - Apertura

01:00San Carlos - Grecia 1:3
18:00Alajuelense - Zeledon -:-
22:00Cartagines - ADR Jicaral -:-
22:00Guadalupe - Santos DG -:-
22:00Guanacasteca - Saprissa -:-
22:00Sporting San Jose - Herediano -:-

KOSTARYKA: Liga de Ascenso - Apertura - Play Offy

18:00Marineros - Barrio Mexico -:-

KUWEJT: Division 1

15:20Al Sulaibikhat - Al Jahra -:-
15:20Khaitan - Burgan -:-

LITWA: A Lyga

14:00FK Panevezys - Hegelmann Litauen 2:2
14:00Kauno Zalgiris - Banga 0:1
14:00Nevezis Kedainiai - Riteriai 0:6
14:00Suduva - Dainava Alytus 0:1
14:00Zalgiris - Dziugas Telsiai 3:2

LUKSEMBURG: Dywizja Narodowa

19'Differdange - Union Titus Petange 0:0
19'Ettelbruck - Mondorf 1:0
19'Fola - Hostert 1:0
19'Hesperange - Dudelange 0:0
19'Rodange - Wiltz 0:0
19'UNA Strassen - Jeunesse Esch 0:0
19'Victoria Rosport - Racing Luxembourg 0:0

MACEDONIA PÓŁNOCNA: 1. MFL

13:00Bregalnica - Borec 2:1
13:00Makedonija GP - Shkendija 1:2
13:00Pelister - FK Skopje 0:0
13:00Shkupi - Struga 4:0
13:00Tikves - Rabotnicki 2:0

MALI: Premiere Division

16:45Bougouba - CO Bamako -:-
17:00PrzełożoneStade Malien - ASOM -:-

MALTA: Premier Liga

14:00Gzira - Gudja 3:2
19'Hamrun - Santa Lucia 1:0
18:00Balzan - Hibernians -:-

MALTA: Challenge League

14:00St. Andrews - Luqa -:-
15:00Qrendi - Tarxien -:-
18:00Vittoriosa - Melita FC -:-
19:00Mqabba FC - Zejtun Corinthians -:-

MAROKO: Botola 2

PrzerwaChabab Benguerir - Moghreb Tetouan 0:1
45+'Dcheira - Sale 1:0
15:30Jeunesse - Chabab Atlas Khenifra -:-

MEKSYK: Liga MX - Apertura - Play Offy

02:00Club America - U.N.A.M. 1:3
04:05Atlas - Monterrey 1:1

MEKSYK: Liga Premier Serie A - Apertura

23:00Catedraticos Elite - Leones Negros 2 3:2
23:00Gavilanes de Matamoros - Colima FC 3:1
23:00Leviatan - Lobos ULMX 1:4
23:00Saltillo - Mineros de Fresnillo 4:2
23:15Canamy - Yalmakan 0:3
19:00Montaneses - La Piedad -:-

MEKSYK: Liga Premier Serie B

22:00Huracanes Izcalli - Cuautla -:-

MEKSYK: Liga MX U20 - Apertura - Play Offy

18:00Santos Laguna U20 - Atlas U20 -:-

MOŁDAWIA: Liga Narodowa

12:00Milsami - Floresti 5:0
19'S. Tiraspol - Dinamo-Auto 2:0

NIEMCY: 2. Bundesliga

13:301. FC Nürnberg - St. Pauli 2:3
13:30Hamburger SV - Ingolstadt 3:0
13:30Paderborn - Rostock 1:1

NIEMCY: 3. Liga

13:00Osnabruck - SC Freiburg II 0:1
14:00Viktoria Koeln - Hallescher 2:0

NIEMCY: Liga Regionalna Północ

13:00Hannover II - Oberneuland 2:1
14:00PrzełożoneAltona - Heider SV -:-
14:00Hannoverscher SC - Jeddeloh 1:5
14:00Hildesheim - Werder Brema II 1:2
14:00St. Pauli II - Drochtersen/Assel 1:0
14:00VfB Oldenburg - Luneburger Hansa 4:0

NIEMCY: Liga Regionalna Północno-wschodnia

13:00Auerbach - TB Berlin 0:4
13:00Hertha Berlin II - Eilenburg 5:1
13:00Jena - Furstenwalde 4:1
13:00Lichtenberg - Halberstadt 0:0
13:00Tasmania Berlin - Chemnitzer 0:2

NIEMCY: Liga Regionalna Południowo-zachodnia

14:00FC 08 Homburg - Offenbach 0:1

NIEMCY: Oberliga NOFV-Nord

13:00PrzełożoneCFC Hertha - Brandenburger -:-
13:00PrzełożoneSeelow - Rostocker FC -:-
13:00PrzełożoneStern - Pampow -:-
13:30PrzełożoneMahlsdorf - Blau Weiss Berlin -:-
14:00PrzełożoneStaaken - Neustrelitz -:-

NIEMCY: NOFV - Liga Regionalna Południe

13:00PrzełożoneBautzen - FC Merseburg -:-
13:00PrzełożoneEinheit Rudolstadt - Krieschow -:-
13:00PrzełożoneErfurt - Einheit Wernigerode -:-
13:00PrzełożoneNordhausen - Halle -:-

NIEMCY: Oberliga Schleswig-Holstein

14:00PrzełożoneEckernforder SV - Bordesholm -:-
14:00PrzełożonePreussen Reinfeld - Dornbreite Lubeck -:-
14:00Todesfelde - Eutin -:-

NIEMCY: Oberliga Hamburg

10:45HEBC Hamburg - Suderelbe 3:3
14:00Niendorfer TSV - TuS Osdorf -:-
15:00Sasel - Curslack-Neuengamme -:-

NIEMCY: Oberliga Bremen

11:00Geestemunde - Schwachhausen 3:1
14:00Hemelingen - Komet Arsten -:-
14:00Leher - Werder Brema III -:-
14:00Vatan Bremen - Bremer -:-
15:00Borgfeld - OSC Bremerhaven -:-
15:00Hastedt - SFL Bremerhaven -:-
15:30Habenhauser - BTS Neustadt -:-

NIEMCY: Oberliga Niedersachsen

14:00Arminia Hannover - Lupo-Martini Wolfsburg 0:0
14:00Egestorf-Langreder - Eintracht Northeim 3:1
14:00Gifhorn - Ramlingen-Ehlershausen -:-
14:00Lohne - Heeslinger 0:1
14:00Spelle-Venhaus - Eintracht Celle 7:0
14:00SVG Gottingen - Tundern 2:2

NIEMCY: Oberliga Westfalen

14:00Clarholz - FC Gutersloh 0:3
14:30ASC 09 Dortmund - Munster 2 -:-
14:30PrzełożoneEintracht Rheine - Sprockhovel -:-
14:30Finnentrop/Bamenohl - Erndtebruck -:-
14:30Kaan-Marienborn - Haltern -:-
14:30Schermbeck 2020 - Siegen -:-
14:30Wattenscheid - Hammer SpVgg. -:-
14:30Westfalia Rhynern - RSV Meinerzhagen -:-
14:45Ennepetal - Vreden -:-

NIEMCY: Oberliga Hessen

14:30Ginsheim - Waldgirmes -:-
14:30Zeilsheim - Hessen Dreieich -:-
15:00Eddersheim - Friedberg -:-

NIEMCY: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

15:00Rochling - Eppelborn -:-

NIEMCY: Oberliga Bayern Süd

14:00PrzełożoneSchwabmunchen - Monachium 1860 II -:-

NIEMCY: Oberliga Baden-Württemberg

14:30Rielasingen-Arlen - Freiburger -:-

NIEMCY: Oberliga Mittelrhein

14:30Alfter - FC Viktoria 08 -:-
14:30Duren - Bergisch Gladbach -:-
15:00Deutz - Eilendorf -:-
15:00Glesch-Paffendorf - Wesseling-Urfeld -:-
15:00Hennef - Freialdenhoven -:-
15:00Hurth - Frechen -:-
15:00Pesch - Siegburger -:-
15:30Friesdorf - Fortuna Koln II -:-
15:30VfL Vichttal - Breinig -:-

NIEMCY: Oberliga Niederrhein

15:00FC Monheim - SSVg Velbert -:-
15:00Germania Ratingen - TVD Velbert -:-
15:00Jahn Hiesfeld - Union Nettetal -:-
15:00Niederwenigern - Dusseldorf-West -:-
15:00Schonnebeck - Cronenberger -:-
15:301.FC Monchengladbach - Bocholt -:-
15:30DJK Teutonia St.Tonis - SW Essen -:-
15:30Duisburg - Meerbusch -:-
15:30Hilden - Kleve -:-
15:30TuRU Düsseldorf - SpVgg Sterkrade-Nord -:-

NIEMCY: Juniorska Bundesliga Pólnocna

15:00VfL Osnabruck U19 - Werder Brema U19 -:-

NIEMCY: Juniorska Bundesliga Południowa

11:001. FSV Mainz 05 U19 - Ulm U19 3:2
11:00Kassel U19 - Saarbrucken U19 0:2
12:00Walldorf U19 - Offenbach U19 5:0
13:00Furth U19 - Bayern Monachium U19 1:7

NIEMCY: Juniorska Bundesliga Zachodnia

11:00B. Moenchengladbach U19 - FC Schalke 04 U19 1:1
11:00Dortmund U19 - Düsseldorf U19 9:1
11:00RW Essen U19 - Fortuna Koln U19 2:1
11:00SCB Viktoria Koeln U19 - Kolonia U19 1:5
11:00Wuppertaler U19 - Alemannia Aachen U19 2:1
12:00Preussen Munster U19 - Duisburg U19 2:0

NIKARAGUA: Liga Primera - Apertura - Zwycięzcy

02:00Managua FC - Diriangen 1:2

NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura - Play Offy

23:00Managua FC U20 - Ferretti U20 1:2pen

NORWEGIA: Eliteserien

17:00Haugesund - Sandefjord -:-
17:00Kristiansund - Viking -:-
17:00Mjondalen - Sarpsborg 08 -:-
17:00Rosenborg - Bodo/Glimt -:-
17:00Tromsø - Stabaek -:-
19:00Brann - Molde -:-

PANAMA: LPF - Clausura - Play Offy

01:00Veraguas - Herrera 1:1

PARAGWAJ: Primera Division - Clausura

23:00Cerro Porteno - 12 de Octubre -:-
23:00Guairena FC - Guarani -:-

PERU: Liga 1 - Play Offy

21:00Sporting Cristal - A. Lima -:-

POLSKA: eWinner 2 liga

13:00Śląsk Wrocław 2 - Pogoń Siedlce 1:2
19'Wisła Puławy - Lech Poznań 2 0:1

POLSKA: III Liga - Grupa I

12:00Lechia Tomaszów Mazowiecki - Mamry Gizycko 0:0
13:30Jagiellonia Białystok II - Legionowo 3:4

POLSKA: III Liga - Grupa III

13:00Zagłębie Lubin 2 - Piast Żmigród 5:3

POLSKA: Centralna Liga Juniorów

11:00Jagiellonia Białystok U18 - Stal Rzeszów U18 5:0
11:00Lech Poznań U18 - Gwarek Zabrze U18 7:0

PORTUGALIA: Liga Portugal

16:30Maritimo - Ferreira -:-
19:00Sporting - Tondela -:-
21:30FC Porto - Guimaraes -:-

PORTUGALIA: Liga Portugal 2

12:00Feirense - FC Porto B 3:2
58'Rio Ave - Nacional 0:0
16:30Leixoes - Trofense -:-
20:30Academica - Covilha -:-

PORTUGALIA: Liga 3

12:00Oliveira Hospital - Sporting B 1:1
19'Amora - Real SC 0:0
19'CD Cova da Piedade - Torreense 0:0
19'Fafe - CDC Montalegre 1:0

PORTUGALIA: Campeonato de Portugal

14:00Gondomar - Salgueiros -:-
16:00Alvarenga - Gouveia -:-
16:00Amarante - Paredes -:-
16:00Berco - Mirandela -:-
16:00Castro Daire - Valadares Gaia -:-
16:00Condeixa - Vitoria Sernache -:-
16:00Coruchense - Sacavenense -:-
16:00Esperanca de Lagos - Uniao Montemor -:-
16:00FC Barreirense - Moncarapachense -:-
16:00Forjaes - Maritimo B -:-
16:00Imortal - Olhanense -:-
16:00Leca - Ferreira de Aves -:-
16:00Limianos - Vilaverdense -:-
16:00Louletano - Pinhalnovense -:-
16:00Macedo Cavaleiros - Sao Martinho -:-
16:00Maria de Fonte - SC Vianense -:-
16:00Merelinense - Camacha -:-
16:00Oleiros - Marinhense -:-
16:00Peniche - Sertanense -:-
16:00Pero Pinheiro - O Elvas CAD -:-
16:00Santa Marta Penaguiao - Tirsense -:-
16:00SB Castelo Branco - Fontinhas -:-
16:00SC Vila Real - Vila Mea -:-
16:00Serpa - Juv. Evora -:-
16:00Sintrense - OS Belenenses -:-
16:00Sp. Espinho - Uniao de Coimbra -:-
17:00CD Rabo Peixe - Sporting Ideal -:-
17:00Operario - Loures -:-
17:00SC Praiense - Idanhense -:-
17:00U. Madeira - Pedras Salgadas -:-

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23

12:00PrzełożoneBelenenses U23 - Maritimo U23 -:-

ROSJA: Premier Liga

12:00Nizhny Novgorod - Samara 0:0
87'Kazań - Dyn. Moskwa 2:3
18:00CSKA Moskwa - Zenit -:-

RPA: Pierwsza liga

89'Golden Arrows - Baroka 2:2
90+'Royal AM - Stellenbosch 1:0
90'Swallows - Kaizer 1:3
16:30Maritzburg Utd - AmaZulu -:-

RPA: GladAfrica Championship

86'Cape Town Spurs - JDR Stars 1:1
89'Venda - Pretoria U. 1:1

RUMUNIA: Liga 1

16:30Botosani - FC Voluntari -:-
19:15Univ. Craiova - FCSB -:-

RUMUNIA: Liga 2

11:00Politehnica Timisoara - Steaua Bucuresti 2:1

RUMUNIA: Romanian Cup Women

13:00Alba Iulia K - Olimpia Gherla K -:-

RWANDA: Premier League

14:00Espoir - Etincelles 1:0
14:00Marines - Rutsiro 1:0

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

58'Fiorentino - Libertas 1:0
60'Juvenes/Dogana - Virtus 0:2
59'San Giovanni - Cosmos 2:0

SENEGAL: Ligue 1

17:30ASEC Ndiambour - US Goree -:-
17:30Excellence - Generation F. -:-
17:30Guediawaye - Douanes -:-

SERBIA: Super Liga

13:00Kolubara - TSC Backa Topola 2:1
13:00Radnicki Nis - Radnik 3:0
90'Crvena zvezda - Sp. Subotica 3:0
16:30FK Vozdovac - Partizan -:-

SERBIA: Prva Liga

13:00Zeleznicar Pancevo - Zlatibor Cajetina 1:0
61'Javor - Zarkovo 3:2

SŁOWACJA: Fortuna liga

17:00Trnava - Ruzomberok -:-

SŁOWACJA: 2. liga

13:00Banska Bystrica - Rohoznik 4:1

SŁOWENIA: Prva Liga

13:00Bravo - Koper 1:2
20:15Mura - Maribor -:-

SŁOWENIA: 2. SNL

13:30PrzełożoneKrsko - Dob -:-
13:30NK Krka - Bilje 1:1

SŁOWENIA: 1. SZNL Women

14:00Primorje K - MSM Ptuj K -:-

SRI LANKA: Super League

12:00PrzełożoneColombo - Sea Hawks -:-
16:00PrzełożoneBlue Star - Blue Eagles -:-

SZKOCJA: Premiership

13:00Livingston - Rangers 1:3
19'Celtic - Aberdeen 0:0

SZKOCJA: SWPL 1 Women

15:00PrzełożoneHearts K - Spartans K -:-
17:00Glasgow City K - Celtic K -:-
17:00Hibernian K - Motherwell K -:-
17:00Rangers K - Hamilton K -:-
17:10Aberdeen K - Partick Thistle K -:-

SZWAJCARIA: Super League

14:15Zurich - Young Boys 1:0
16:30Lausanne - Servette -:-
16:30Luzern - Basel -:-

SZWAJCARIA: Promotion League

90'Bellinzona - Chiasso 1:1
62'Nyonnais - Biel 1:0

SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 1

14:30Monthey - Martigny -:-

SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 2

15:00Delemont - Kosova -:-

SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 3

15:00Lugano II - Tuggen -:-
15:00St. Gallen II - Gossau -:-

SZWECJA: Allsvenskan

60'Degerfors - Norrkoping 4:0
55'Djurgarden - Varbergs 1:2
60'Göteborg - Östersunds 3:0
17:30Halmstad - Hammarby -:-
17:30Kalmar - Malmo FF -:-

SZWECJA: Dywizja 2 - Norrland

14:00Gottne IF - Notvikens IK 3:0
16:00Taftea IK - Umeå -:-
18:30Bergnasets AIK - Storfors AIK -:-

SZWECJA: Dywizja 2 - Västra Götaland

14:00Angelholms - Dalstorps IF 6:0
14:00BK Astrio - Vinbergs 2:0
14:00Eskilsminne - Torslanda 3:2
14:00Frölunda - Varbergs GIF 1:3
14:00Husqvarna - Onsala BK -:-
14:00Savedalens - Hoganas 4:1
14:00Ullareds IK - Assyriska BK 2:0

SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Svealand

13:00Arameisk-Syrianska - Karlslunds 2:3
13:00Huddinge - Smedby 3:3
13:00Mjolby AI FF - Varmbols 5:1
13:00Motala - IFK Eskilstuna 3:0
13:00Rynninge - Tyreso 2:6
13:00Syrianska - Nykopings 1:2
13:00Trosa-Vagnharads - United Nordic 3:4

SZWECJA: Division 2 - Norra Götaland

13:00Ahlafors IF - Angered -:-
13:00Forward - Vanersborgs FK 10:0
13:00Nordvarmland - Gauthiod 3:0
13:00Oddevold - Karlstad II 7:1
13:00Stenungsunds - Kumla 3:1
13:00Tidaholm IFK - Lidkopings FK 0:0
13:00Yxhults IK - Grebbestads 0:0

ŚWIAT: Mecze towarzyskie - Kobiety

23:00Paragwaj K - Peru K 1:1
60'Tunezja K - Algieria K 2:3
16:35Kolumbia K - Urugwaj K -:-
22:00Indie K - Chile K -:-

TAJLANDIA: Thai League 1

12:00Chonburi - Ratchaburi 3:0
12:00Prachuap - Pathum United 0:0
12:30Suphanburi - Bangkok Utd 2:0
13:00Chiangrai - Buriram 0:1

TAJLANDIA: Thai League 2

12:00Khonkaen FC - Ayutthaya Utd 0:0
12:00Phrae - Lampang 1:1
13:00Chiangmai FC - Nakhon Pathom 1:0
13:00Sukhothai - Kasetsart 2:2

TAJWAN: Premier League

09:00Hang Yuen - Taichung 0:1
09:00NTUS - CPC 0:3
09:00Taipower - Taipei Tatung 3:1
09:00Zhanyi Skywalkers - Taiwan Steel 0:5

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

17:00Dodoma Jiji - Coastal Union -:-

TOGO: Championnat National

16:00Anges de Notse - Gomido -:-
16:00AS Togo-Port - Dynamic Togol. -:-
16:00Entente II - Gbohloe-Su -:-
16:00Kara - Ifodje -:-
16:00Kotoko - OTR -:-
16:00Semassi - ASC Kara -:-

TUNEZJA: Ligue 2

14:00EM Mahdia - Oued Ellil 1:1
14:00Gabes - Msaken 1:1
14:00Korba - Stade Gabesien 0:0
14:00Sidi Bouzid - AS Mohamdia 2:1
14:00Sporting Ben Arous - Gafsa 0:1
14:00Tabarka - Sfax Railways 1:0

TURCJA: Super Lig

11:30Gaziantep - Konyaspor 3:2
14:00Karagumruk - Trabzonspor 0:2
14:00Sivasspor - Hatayspor 4:0
17:00Yeni Malatyaspor - Galatasaray -:-

TURCJA: 1. Lig

11:30Keciorengucu - Umraniyespor 3:2
17:00Altinordu - Ankaragucu -:-

TURCJA: 3. Lig Group 1

10:30Hendek - Batman Petrolspor 1:2
11:00Kahta - Bursa 0:1
11:00Karaman Bld. - Hopaspor 0:1
11:00Kelkit - Mamak 0:0
11:00Nevsehirspor - Arnavutkoy Bl. 2:1
11:00Osmaniyespor - Erbaaspor 1:1
11:00Sancaktepe - Fatsa Belediyespor 1:3

TURCJA: 3. Lig Group 2

10:00Iskenderun - Duzcespor 3:1
11:0052 Orduspor - Malatya 3:0
11:00Bayrampasa - Darica Genclerbirligi 0:1
11:00Elazig Karakocan - Sile Yildizspor 0:1
11:00Igdir FK - Beyoglu Yeni Carsi 2:1
11:00Kizilcaboluk Spor Kulubu - Hacettepe 3:0
11:00Siirt Ozel - Kusadasispor 1:0

TURCJA: 3. Lig Group 3

11:00Belediye Derince - Modafenspor 0:3
11:00Fethiyespor - Agri 1970 1:0
11:00Karabukspor - Orduspor 1967 0:4
11:00Karsiyaka - Edirnespor 4:2
11:00Kirikkale Buyuk Anadolu - Cankaya FK 1:0
11:00Ofspor - Gumushanespor 1:2

UGANDA: Premier League

13:00BUL - Gadaffi 1:1

UKRAINA: Premier League

13:00Inhułeć - Szachtar 0:1
19'Ruch Lwów - Metalist 1925 0:0
18:30Kołos Kowaliwka - Veres-Rivne -:-

UKRAINA: Persha Liga

13:15VPK-Agro - Uzhhorod 1:1
87'Kryvbas - Ahrobiznes Volochysk 1:1

UKRAINA: Druha Liga

12:00AFSC Kyiv - FC Chernihiv 1:3

UKRAINA: Youth League

11:30Minaj U19 - Dyn. Kijów U19 0:5
12:00Oleksandriya U19 - Zoria U19 0:4

UKRAINA: Championship Women

12:00Voshod K - Panthers FC Uman K 3:0

USA: MLS - Play Offy

21:00Sporting Kansas City - Real Salt Lake -:-
23:30Philadelphia Union - Nashville SC -:-

WALIA: Premier Women

57'Aberystwyth K - TNS K 1:0
57'Cardiff City K - Barry K 3:0
57'Pontypridd K - Cardiff Met. K 0:1

WENEZUELA: Primera Division - druga runda

23:15OdwołanePortuguesa - Atl. Venezuela -:-
00:30Metropolitanos - Puerto Cabello 1:2
20:00Dep. Tachira - Caracas -:-
22:30La Guaira - Lara -:-
00:50Monagas - Estudiantes M. -:-

WĘGRY: OTP Bank Liga

13:30Debrecen - Paks 1:1
34'Puskas Academy - Zalaegerszeg 0:0
18:00Mezokovesd - Ferencvaros -:-

WĘGRY: Merkantil Bank Liga

13:00Győr - Szeged 0:2
13:00Nyiregyhaza - III. Keruleti TVE 1:0
13:00Szolnoki - Tiszakecske 0:0
17:00Bekescsaba - Budafoki -:-
17:00Csakvari - Soroksar -:-
17:00DVTK - Ajka -:-
17:00Pecsi - Dorogi -:-
17:00Siofok - Szentlorinc -:-
17:00Vasas - Budaorsi -:-

WĘGRY: NB III - East

11:00Bekescsaba II - Kazincbarcika 3:3
11:00DVTK II - Jaszberenyi 2:3
11:00Ujpest II - Eger SE 3:2
13:00Fuzesgyarmati SK - Hidasnemeti VSC 3:3
13:00SBTC - Debreceni EAC 0:1
13:00Senyo Carnifex - Elore 1:2
13:00Tallya - Kisvarda II 2:0
13:00Tiszafuredi - Hajduszoboszloi SE 1:3
13:00Tiszaujvaros - Debrecen II 5:2
13:00Torokszentmiklos - Putnok VSE 0:2

WĘGRY: NB III - Centre

11:00Paks II - ESMTK Budapest 1:0
13:00Dabas-Gyon - Ferencvaros II 0:2
13:00Hodmezovasarhely FC - Mohacsi 0:0
13:00Ivancsa - Honved II -:-
13:00Makoi - Balassagyarmat 1:2
13:00Monori - Kozarmisleny -:-
13:00Rakosmenti KSK - Dunaujvaros PASE 3:4
13:00Szekszardi - Cegledi 3:1
13:00Vac - Gerjeni 3:0
14:00MTK II - FC Dabas 3:0

WĘGRY: NB III - West

11:00Gyirmot II - Balatonfuredi 4:0
11:00Győr II - Papai Perutz 0:2
11:00Puskas Academy II - Nagykanizsa 0:1
13:00Gardony Varosi - Kaposvar 1:5
13:00Kelen - Tatabanya 1:0
13:00Komaromi VSE - SC Sopron 1:1
13:00Mosonmagyarovari TE - Andrashida 4:0
13:00Veszprem - Erdi 3:1
13:00Zalaegerszegi II - BVSC-Zuglo 2:4
16:00Bicskei - MOL Fehervar II -:-

WŁOCHY: Serie B

20:30Como - Parma -:-

WŁOCHY: Serie C - Group A

17:30Fiorenzuola - Legnago Salus -:-
17:30Juventus U23 - Virtus Verona -:-
17:30Lecco - Sudtirol -:-
17:30Mantova - Renate -:-
17:30Padova - Pro Vercelli -:-
17:30Pro Sesto - Trento -:-
17:30Seregno - Giana Erminio -:-
17:30Triestina - Pro Patria -:-

WŁOCHY: Serie C - Group B

87'Carrarese - Teramo 3:0
90+'Entella - Cesena 3:1
87'Fermana - Imolese 3:0
90'Gubbio - Ancona-Matelica 1:1
88'Modena - Pistoiese 6:1
90+'Montevarchi - Vis Pesaro 1:1
90'Pescara - Lucchese 0:0
90+'Reggiana - Viterbese 3:3

WŁOCHY: Serie C - Group C

90'ACR Messina - Fidelis Andria 2:3
89'Foggia - Vibonese 5:2
90'Monterosi FC - Catanzaro 1:1
90+'Picerno - Palermo 1:0
86'Turris - Avellino 1:2

WŁOCHY: Serie D - Group A

90+'Asti - Caronnese 1:2
89'Borgosesia - Casale 1:1
88'Bra - Sestri Levante 3:0
90'Chieri - PDHA 0:1
88'Citta di Varese - Sanremese 4:2
88'Gozzano - Fossano 2:0
57'Imperia - Vado 0:0
88'Lavagnese - HSL Derthona 1:2
84'Ligorna - Ticino 1:0
90+'Novara - Saluzzo 4:0

WŁOCHY: Serie D - Group B

88'Arconatese - Sona 1:1
90+'Breno - Castellanzese 1:1
90'Caravaggio - Ciserano-Bergamo 0:0
90+'Crema - Legnano 0:1
82'Desenzano Calvina - Brusaporto 1:1
90+'Folgore Caratese - Vis Nova Giussano 2:1
84'Franciacorta - Villa Valle 1:0
84'Olginatese - SG City Nova 0:1
84'Real Calepina - Leon 0:0
90+'USD Casatese - Ponte San Pietro 4:1

WŁOCHY: Serie D - Group C

90+'Caldiero Terme - Cartigliano 1:2
88'Cattolica Calcio - ArzignanoChiampo 0:6
83'Delta Porto Tolle - Ambrosiana 0:1
90+'Dolomiti Bellunesi - Adriese 1:1
89'Levico Terme - San Martino Speme 1:0
87'Luparense - Este 0:0
87'Mestre - Campodarsego 0:3
88'Spinea - Union Clodiense 2:4

WŁOCHY: Serie D - Group D

89'Ath. Carpi - Alcione Milano 1:0
89'Forli - SCD Progresso 1:0
87'Ghivizzano Borgo - Aglianese Calcio 0:1
83'G.S. Bagnolese - Real Forte Querceta 2:1
83'Lentigione - Correggese 2:0
83'Prato - San Donnino 2:1
90+'Rimini - Ravenna 1:1
90+'Sasso Marconi - Mezzolara 0:1
83'Seravezza Pozzi - Fanfulla 1:3
90+'Tritium - Sammaurese 2:2

WŁOCHY: Serie D - Group E

90+'Cannara - Follonica Gavorrano 0:3
90'Flaminia - Montespaccato 3:2
85'Lornano Badesse - Rieti 2:0
87'Pianese - Sangiovannese 1:1
89'Poggibonsi - Arezzo 4:0
86'Pro Livorno - San Donato 1:4
88'Scandicci - Foligno 1:1
87'Tiferno Lerchi - ASD Cascina 1:0
90+'Unipomezia - Trestina 0:1

WŁOCHY: Serie D - Group F

90+'Castelfidardo - US Tolentino 1:0
14:30PrzełożoneCastelnuovo Vomano - Fiuggi -:-
85'Chieti - S. N. Notaresco 0:2
87'Fano - ASD Pineto Calcio 0:0
88'Matese - Sambenedettese 2:1
87'Nereto - Trastevere Calcio 0:3
90+'Porto D'Ascoli - Recanatese 0:0
14:30PrzełożoneVastese - Montegiorgio -:-
90+'Vastogirardi - Alto Casertano 3:0

WŁOCHY: Serie D - Group G

90+'Afragolese - Cassino 3:1
90+'Aprilia - Ostia Mare 1:0
89'Atletico Uri - Calcio Giugliano 1:0
90+'Gladiator - Torres 0:0
87'Insieme Formia - Lanusei Calcio 1:0
90'Latte Dolce - Cynthialbalonga 1:1
83'Muravera - R. Monterotondo 1:2
14:30PrzełożoneVis Artena - Arzachena -:-

WŁOCHY: Serie D - Group H

90+'Bitonto - A.C.D. Nardo 2:0
89'Brindisi - Bisceglie 0:0
87'Francavilla - Gravina 1:0
87'Mariglianese - Casertana 3:1
88'Nocerina - Lavello 4:3
88'Rotonda - Casarano 0:0
87'San Giorgio - SS Nola 1925 0:0
88'Sorrento - Altamura 1:0
87'Virtus Matino - Audace Cerignola 0:2
58'Molfetta Calcio - Citta di Fasano 0:1

WŁOCHY: Serie D - Group I

88'AS Acireale - Portici 1906 1:1
88'Cavese - Real Aversa 0:1
90+'Cittanovese - Gelbison Cilento 1:0
88'Paterno - FC Messina 7:1
90'Rende - Licata 1:1
88'Sancataldese - Biancavilla 3:2
88'Santa Maria Cilento - Castrovillari 1:3
85'Trapani - San Luca 2:0
88'Troina - Giarre 1:1
58'S. Agata - Lamezia Terme 1:0

WŁOCHY: Primavera 1

10:45Inter U19 - Pescara U19 2:0
11:00Sampdoria U19 - Empoli U19 2:0
13:00Cagliari U19 - AC Milan U19 2:1
64'Fiorentina U19 - Genoa U19 0:0

WŁOCHY: Primavera 2

11:00Cesena U19 - Cosenza U19 4:3

WŁOCHY: Serie B Women

12:00Palermo K - Torres K -:-
14:30Bari K - Brescia K -:-
14:30Cesena K - Ravenna K -:-
14:30Cortefranca K - San Marino Academy K -:-
14:30Pro Sesto K - Cittadella K -:-
14:30Roma CF K - Chievo Verona K -:-

WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ: Ligue 1

16:30San Pedro - ES Bafing -:-

ZAMBIA: Super League

14:00Buildcon - Zesco Utd 2:3
14:00Green Eagles - Green Buffaloes FC 2:0

ZIMBABWE: Premier Soccer League

14:00CAPS Utd - Harare City 0:0
14:00Highlanders - Ngezi Platinum 0:0
14:00Triangle - Dynamos 1:0

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.WynikiNaZywo.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona WynikiNaZywo.pl z powodów technicznych.