REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Zakończone

ANDORA: Primera Divisió

11:00Atletic Escaldes - UE Santa Coloma 0:2
11:00Sant Julia - Carroi 1:0

ANGLIA: Premier League

13:00Burnley - Sheffield Utd 1:1
15:15Newcastle - West Ham 2:2

ANGLIA: Championship

13:00Swansea - Sheffield Wed 2:1
15:00Middlesbrough - QPR 0:1
16:00West Brom - Hull 4:2

ARMENIA: First League

16:00OdwołaneBKMA - Shirak 2 -:-
16:00OdwołaneTorpedo Yerevan - Urartu 2 -:-

AUSTRIA: 2. Liga

10:30Austria II - Grazer 1:0

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha

15:00FC Mińsk - Biełszyna 2:2

BIAŁORUŚ: Pierszaja liha

16:00FC Słonim - Krumkaczy 1:0

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha Kobiety

15:00Bobruichanka K - Białoruś U19 K 3:2

CZARNOGÓRA: Pierwsza Czarnogórska Liga

20:00PrzełożoneRudar - Iskra -:-
21:00PrzełożoneFK Podgorica - Sutjeska -:-
21:00PrzełożoneKom Podgorica - Titograd -:-
21:00PrzełożoneOFK Petrovac - Grbalj -:-
21:00PrzełożoneZeta - Buducnost -:-

DANIA: Superliga - Grupa mistrzowska

14:00Nordsjaelland - Midtjylland 0:1

DANIA: Superliga - Grupa spadkowa

16:00Hobro - Randers 2:3

DANIA: 1st Division

13:00Hvidovre - Koge 1:1
15:00Skive - Fredericia 1:0

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa B

16:00Jazz Pori - PIF Pargas 1:1

HISZPANIA: LaLiga

14:00Ath. Bilbao - Real Madryt 0:1

IRAN: Persian Gulf Pro League

18:00PrzełożonePars Janoobi Jam - Esteghlal F.C. -:-
18:30PrzełożoneNassaji Mazandaran - Foolad -:-

JAPONIA: J2 League

11:00Iwata - Okayama 1:1
12:00Renofa Yamaguchi - Ehime 0:3
12:00Tochigi - Verdy 1:1

JAPONIA: J3 League

06:00Vanraure - Grulla Morioka 2:0
10:00Nagano - Azul Claro Numazu 3:1
10:00YSCC - Toyama 3:4
11:00G-Osaka U23 - C-Osaka U23 0:0
12:00Kagoshima Utd - Kamatamare 1:0
12:00Tottori - Gifu 2:3

KAMBODŻA: C-League

10:30Electricite Du Cambodge - Angkor Tiger 2:2
13:00NagaWorld - National Defense 4:1
13:00Phnom Penh Crown - Visakha 2:2

KOREA POŁUDNIOWA: K League 1

12:00Gwangju - Daegu 2:4
12:00Sangju Sangmu - Jeonbuk 1:0
12:00Seongnam - Pohang 0:4

KOREA POŁUDNIOWA: K League 2

12:00Anyang - Jeju 1:2
12:00Asan - Gyeongnam 2:1

KOREA POŁUDNIOWA: K3 League

12:00Gangneung - Daejeon Korail 1:1

MEKSYK: Copa por Mexico

02:00U.N.A.M. - Cruz Azul 1:4
04:00Guadalajara - Atlas 2:0

NORWEGIA: Toppserien - Kobiety

15:00Klepp K - Kolbotn K 0:0

POLSKA: PKO BP Ekstraklasa - Grupa mistrzowska

15:00Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 2:2

POLSKA: Fortuna 1 Liga

12:40Podbeskidzie B-B - Radomiak Radom 4:2
15:10Bruk-Bet T. - Stomil Olsztyn 2:0

POLSKA: II Liga

13:05Górnik Łęczna - Olimpia Elbląg 1:0

ROSJA: Premier Liga

15:30Ufa - Ural 1:1

RUMUNIA: Liga 1 - Grupa spadkowa

12:00Poli Iasi - Sepsi Sf. Gheorghe 3:1
16:00Academica Clinceni - Din. Bucharest 1:3

SŁOWACJA: 2. liga - Grupa mistrzowska

10:30Zilina B - Poprad 4:0

SZWAJCARIA: Super League

16:00Luzern - Thun 3:0
16:00St. Gallen - Sion 2:1
16:00Young Boys - Lugano 3:0

SZWECJA: Allsvenskan

14:30AIK Stockholm - Falkenbergs 1:1
14:30Elfsborg - Malmo FF 1:0

SZWECJA: Superettan

14:30Västerås SK - GAIS 2:2

SZWECJA: Dywizja 1 - Norra

14:00Sollentuna - IK Frej 2:1
14:00Taby - Team TG FF 5:1
15:00Gefle - Sylvia 0:0
16:00IFK Berga - Orebro Syr. 1:2
16:00Karlslunds - Haninge 3:0
16:00Nykopings - Sandvikens 0:4

SZWECJA: Dywizja 1 - Södra

14:00Eskilsminne - Motala 2:2
14:00Lindome - Oskarshamns 7:1
15:00Assyriska IK - Värnamo 2:0
15:00Landskrona - Lunds 4:4
15:00Linkoping City - Torns 1:1
15:00Utsiktens - Karlskrona 4:0

SZWECJA: Allsvenskan - Kobiety

15:00Vittsjo K - Linköpings K 1:2
16:00Pitea K - Örebro K 1:1

SZWECJA: Elitettan Women

13:00Jitex K - Sunnanå K 3:2
14:00Moron K - AIK K 1:2
16:00IF Brommapojkarna K - Mallbackens K 4:1

TADŻYKISTAN: Wyszejszaja Liha

14:30CSKA Pomir Dushanbe - Regar-TadAZ 3:1
14:30Khatlon - Kuktosh 2:1

TAJWAN: Premier League

10:00Ming Chuan University - Taipower 0:3
10:00NTUS - Hang Yuen 2:3
10:00Red Lions - Taiwan Steel 0:1
10:00Taipei Tatung - Taichung 1:0

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

15:00Alliance - Mtibwa Sugar 1:1
15:00Biashara Mara United - Young Africans 0:0
15:00PrzełożoneMbeya City - Coastal Union -:-
15:00Ndanda - Simba 0:0

UKRAINA: Premier League - Grupa mistrzowska

16:00Desna - Kolos Kovalivka 5:1

USA: NWSL Challenge Cup Women

04:00Houston Dash K - Reign K 2:0

WIETNAM: V.League 1

12:00BHTS Quang Nam - Song Lam Nghe An 2:1
12:00Hai Phong - Sai Gon FC 0:2
14:15The Cong - Hanoi FC 1:1

WIETNAM: V.League 2

12:00Ba Ria Vung Tau - Binh Dinh 1:0
12:00Khanh Hoa - Fico Tay Ninh 4:0

WŁOCHY: Serie C - Promotion - Play Offs

17:00Pontedera - Novara WO -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.WynikiNaZywo.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona WynikiNaZywo.pl z powodów technicznych.