REFRESH

Tenis » Dzisiaj » Zakończone

ATP - SINGIEL: Seoul (Korea Południowa), twarda

05:00OdwołaneJarry N. (Chi) - Giron M. (Usa) -:-
05:10Jarry N. (Chi) - Peniston R. (Gbr) 2:0
05:10Johnson S. (Usa) - Nam J. S. (Kor) 2:0
05:10McDonald M. (Usa) - Martinez P. (Esp) 2:0
06:55Brooksby J. (Usa) - Wu Tung-Lin (Tpe) 2:1
07:20Tseng C. H. (Tpe) - O'Connell C. (Aus) KRECZ 1:0
09:30Nishioka Y. (Jpn) - Evans D. (Gbr) 2:0
12:05Kwon S. (Kor) - Chung Y. (Kor) 2:1

ATP - SINGIEL: Sofia (Bułgaria), twarda (w hali)

09:00OdwołaneDraper J. (Gbr) - Lajovic D. (Srb) -:-
11:10Van Rijthoven T. (Ned) - Rune H. (Den) 0:2
13:10Otte O. (Ger) - Madaras N. (Swe) 2:0
15:45Basic M. (Bih) - Borges N. (Por) 1:2
17:10Humbert U. (Fra) - Kuzmanov D. (Bul) 2:0

ATP - SINGIEL: Tel Aviv (Izrael), twarda (w hali)

11:05Broady L. (Gbr) - Medjedovic H. (Srb) 2:0
11:10Van De Zandschulp B. (Ned) - Sousa J. (Por) 2:0
12:50Etcheverry T. M. (Arg) - Karacjew A. (Rus) 2:1
12:50Rinderknech A. (Fra) - Copil M. (Rou) 2:1
15:25Wolf J. (Usa) - Ruusuvuori E. (Fin) 0:2
15:50Ilkel C. (Tur) - Korda S. (Usa) 0:2
17:30Pospisil V. (Can) - Griekspoor T. (Ned) 2:1
20:25Leshem E. (Isr) - Oliel Y. (Isr) 2:0

WTA - SINGIEL: Parma (Włochy), ziemna

10:10Galfi D. (Hun) - Andreeva E. (Rus) 2:0
10:10Waltert S. (Sui) - Zidansek T. (Slo) 2:0
10:10Zanevska M. (Bel) - Bronzetti L. (Ita) 2:0
11:35Rus A. (Ned) - Udvardy P. (Hun) 2:0
11:50Cocciaretto E. (Ita) - Parrizas-Diaz N. (Esp) 2:0
12:20Kovinic D. (Mne) - Dodin O. (Fra) 2:1
13:50Tomowa W. (Bul) KRECZ - Begu I. (Rou) 0:1
14:10Paolini J. (Ita) - Niemeier J. (Ger) 2:1
14:35Bondar A. (Hun) - Sherif M. (Egy) 0:2
16:45Paoletti M. (Ita) - Lee G. (Rou) 2:1
19:10Sorribes Tormo S. (Esp) - Trevisan M. (Ita) 2:0

WTA - SINGIEL: Tallinn (Estonia), twarda (w hali)

10:10Bjorklund M. (Swe) - Martincova T. (Cze) 0:2
10:10Siegemund L. (Ger) - Teichmann J. (Sui) 0:2
12:05Bonaventure Y. (Bel) - Rogers S. (Usa) 2:0
12:40Liu C. (Usa) - Li A. (Usa) 0:2
14:30Wang Xin. (Chn) - Haddad Maia B. (Bra) 1:2
17:10Vekic D. (Cro) - Nuudi M. (Est) 2:0
18:30Kontaveit A. (Est) - Wang Xiy. (Chn) 2:1

ATP - DEBEL: Seoul (Korea Południowa), twarda

05:00OdwołaneGiron M./McDonald M. - Goransson A./McLachlan B. -:-
07:05Bhambri Y./Myneni S. - Eysseric J./Sitak A. 2:1
09:10Hidalgo D./Rodriguez C. - Kecmanovic M./Peers J. 2:0
10:25Albot R./Tseng C. H. - Goransson A./McLachlan B. 1:2

ATP - DEBEL: Sofia (Bułgaria), twarda (w hali)

12:10Brkic T./Escobar G. - Matos R./Vega Hernandez D. 0:2
14:05Haase R./Oswald P. - Golubev A./Niedowiesow A. 0:2
14:30Martin F./Qureshi A. U. H. - Donski A./Lazarov A. 1:2

ATP - DEBEL: Tel Aviv (Izrael), twarda (w hali)

17:00Pel D./Van De Zandschulp B. - Gonzalez S./Molteni A. 1:2
18:25Bortolotti M./Martos Gornes S. - Molchanov D./Skugor F. 1:2

WTA - DEBEL: Parma (Włochy), ziemna

15:45Danilina A./Maleckova J. - Appleton E./Gleason Q. 2:0
16:25Fomina A./Selekhmeteva O. - Babos T./Kulikov A. 0:2

WTA - DEBEL: Tallinn (Estonia), twarda (w hali)

13:50Neel I./Van der Hoek R. - Barnett A./Nicholls O. 0:2
15:00Cristian J./Heisen V. - Bencic B./Flipkens K. 1:2
17:05Dzalamidze N./Golubic V. - Eikeri U./Mihalikova T. 0:2
18:25Ponchet J./Tjandramulia O. - Grammatikopoulou V./Vismane D. 2:0

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Buenos Aires 2 (Argentyna), ziemna

23:10Dutra Da Silva D. (Bra) - Ugo Carabelli C. (Arg) 0:2
23:20OdwołaneVarillas J. P. (Per) - Collarini A. (Arg) -:-
00:45Torres J. B. (Arg) - Olivieri G. A. (Arg) 2:1
15:40Diaz Acosta F. (Arg) - Sanchez Jover C. (Esp) 0:2
15:40Monzon I. (Arg) - Otegui J. B. (Arg) 1:2
16:10Navone M. (Arg) - Meligeni Alves F. (Bra) 2:0
17:55Tirante T. A. (Arg) - Bagnis F. (Arg) 0:2
18:00Casanova H. (Arg) - Collarini A. (Arg) 2:1
20:10Alvarez N. (Per) - Cerundolo J. M. (Arg) 0:2

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Charleston (USA), twarda

15:40Krueger M. (Usa) - Jubb P. (Gbr) 1:2
15:40Mejia N. (Col) - Stricker D. (Sui) 2:0
15:45Kirchheimer S. (Usa) - Riedi L. (Sui) 0:2
16:00OdwołaneRoss G. (Usa) - Koepfer D. (Ger) -:-
16:00OdwołaneZhu E. (Usa) - Kozlov S. (Usa) -:-
16:55Young D. (Usa) - Kumar O. (Usa) 2:1
17:10Ross G. (Usa) - Johns G. (Usa) 1:2
18:15Oradini G. (Ita) - Escobedo E. (Usa) 2:1
19:20Zhu E. (Usa) - Kypson P. (Usa) 0:2

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Lisbon (Portugalia), ziemna

11:05Kolar Z. (Cze) - Ajdukovic D. (Cro) 1:2
11:10Roca Batalla O. (Esp) - Skatow T. (Kaz) 0:2
11:15Stebe C-M. (Ger) - Taberner C. (Esp) 0:2
13:25Sousa P. (Por) - Kopriva V. (Cze) 1:2
13:30Barranco C. J. (Esp) - Milojevic N. (Srb) 0:2
14:20Paire B. (Fra) - Oliveira G. (Por) 2:0
15:10Bonadio R. (Ita) - van Assche L. (Fra) 1:2
15:45OdwołaneCecchinato M. (Ita) - Trungelliti M. (Arg) -:-
15:55Cachin P. (Arg) - Elias G. (Por) 1:2
16:10Moreno De Alboran N. (Usa) - Agamenone F. (Ita) 0:2
18:05Jahn J. (Ger) - Zeppieri G. (Ita) 0:2
18:15Misolic F. (Aut) - Pellegrino A. (Ita) 2:0
19:00Cecchinato M. (Ita) - Michalski D. (Pol) 2:0

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Orlean (Francja), twarda (w hali)

10:40Rodionov J. (Aut) - Rosenkranz M. (Ger) 2:1
13:05Mansouri S. (Tun) - Fils A. (Fra) 0:2
14:35Fucsovics M. (Hun) - Bellier A. (Sui) 2:0
16:30Blanch U. (Usa) - Gombos N. (Svk) 1:2
18:55Masur D. (Ger) - Gaston H. (Fra) 1:2

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Lisbon (Portugalia), ziemna

11:00OdwołaneKolar Z./Oliveira G. - Bellucci M./Vincent Ruggeri S. -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Orleans (Francja), twarda (w hali)

14:40Johnson L./O'Mara J. - Dzumhur D./Ramanathan R. 2:1
16:35Jebens H./Tsitsipas P. - Fils A./Mayot H. 2:0
18:00Margaroli L./Neuchrist M. - Geerts M./Mansouri S. 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Albuquerque, NM (USA), twarda

19:35O'Hoisin O. (Irl) - Koshis C. (Cyp) 2:0
20:25Diaz Jalil A. (Ecu) - Wood W. (Usa) 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Cancun 16 (Meksyk), twarda

16:00Tomic B. (Aus) - Rocha F. (Por) 2:0
17:00Giannella J. (Bra) - Strode E. (Usa) 2:0
17:00Jones M. (Usa) - Roberts J. (Bhs) 2:1
17:30Osorio J. S. (Col) - Kimhi O. (Isr) 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Forbach (Francja), twarda (w hali)

10:00Faure V. (Fra) - Haerteis J. (Ger) 0:2
10:00Gautier A. (Fra) - Bouquier A. (Fra) 0:2
11:30Gentzsch T. (Ger) - Yang J. (Ger) 0:2
11:30Welte M. (Ger) - Nagel A. (Fra) 2:0
13:00Kym J. (Sui) - Oetzbach A. (Ger) 2:1
13:00Musitelli F. (Fra) - Chidekh C. (Fra) 2:0
14:30Faucon R. (Bel) - Knaff A. (Lux) 0:2
14:30Zima L. (Ger) - Papamalamis T. (Fra) 1:2

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Monastir 38 (Tunezja), twarda

10:00Barroso Campos A. (Esp) - Andre S. (Sen) 2:1
10:00Huang T. (Tpe) - Tamm K. (Est) 2:0
10:00Scaglia M. (Fra) - Negritu Ch. (Ger) 0:2
10:00Sun F. (Chn) - Ivanovski K. (Mkd) 2:0
12:30Ouakaa A. (Tun) - Debru G. (Fra) 1:2
12:30Sharma T. (Ind) - Gima S. (Rou) 0:2
12:30Steiner M. (Ger) - Mu T. (Chn) 1:2

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Prostejov (Czechy), ziemna

10:00Mensik J. (Cze) - Mruzek S. (Cze) 2:0
11:00Barton H. (Cze) - Nejedly P. (Cze) 2:0
12:30Petr V. (Cze) - Fuele M. (Hun) 0:2
15:00Kupcic J. (Slo) - Mrva M. (Cze) 2:1
15:30Agwi M. (Irl) - Jenicek J. (Cze) 2:0
15:30Gill F. (Gbr) - Voisin E. (Fra) 1:2
15:30Karol M. (Svk) - Handel T. (Ger) 0:2
15:30Kodat T. A. (Usa) - Tomescu D. A. (Rou) 0:2
16:00Galik M. (Svk) - Siniakov D. (Cze) 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Sabadell (Hiszpania), ziemna

11:25Winter Lopez B. (Esp) - Alcala Gurri M. (Esp) 0:2
11:40Roig A. (Esp) - Denolly C. (Fra) 0:2
11:45Sanchez S. . B. (Esp) - Matas Ortega X. (Esp) 0:2
11:50Pujol Navarro B. (Esp) - Frusina A. (Usa) 1:2
13:15Gulin S. (Rus) - Malla B. (Chi) 2:0
17:40Jorda Sanchis D. (Esp) - Kravchenko G. (Ukr) KRECZ 1:0

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Falun (Szwecja), twarda (w hali)

14:00Hussey G. (Gbr) - Friberg K. (Swe) 0:2
14:00Nordquist A. (Swe) - Royer V. (Fra) 0:2
14:00Pearson K. (Aus) - Renard L. (Swe) 1:2
14:00Trinker J. (Aut) - Monday J. (Gbr) 0:2
15:30Freund S. (Swe) - Squire H. (Ger) 1:2
15:30Gray A. (Gbr) - Bergdahl A. (Swe) 2:1
15:30Hannestad B. (Den) - Mridha J. (Swe) 0:2
15:30Steinegger Y. (Sui) - Nokic E. (Swe) 2:0
17:00Ahti V. (Fin) - Bergevi F. (Swe) 0:2
17:00Hellum Lilleengen L. (Nor) - Tonejc V. (Cro) 1:2
17:00Karlsson W. J. (Swe) - Saar A. (Swe) 2:0
17:00Parker S. (Gbr) - Temirhanov A. (Swe) 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Ibague (Kolumbia), ziemna

10:00Fernandez Flores D. (Chi) - Panta J. (Per) 0:2
10:00Ogura K. (Jpn) - Guillen Meza A. (Ecu) 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Kashiwa (Japonia), twarda

03:00Ichikawa T. (Jpn) - Imai S. (Jpn) 1:2
03:00Isomura K. (Jpn) - Hazawa S. (Jpn) 0:2
03:00Matsuda K. (Jpn) - Uesugi K. (Jpn) 2:1
03:00Noguchi R. (Jpn) - Horiuchi R. (Jpn) 2:0
04:00Ehara H. (Jpn) - Tajima N. (Jpn) KRECZ 1:1
04:00Harazaki A. (Jpn) - Kawachi K. (Jpn) 2:0
04:00Kawakami R. (Jpn) - Matsuoka H. (Jpn) 2:0
04:00Morita K. (Jpn) - Tokuda R. (Jpn) 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Santa Margherita di Pula 8 (Włochy), ziemna

16:40Guerrieri A. (Ita) - Malgaroli L. (Ita) 2:0
17:45Danilov S. (Rus) - Ovcharenko O. (Ukr) 1:2
17:50Pampanin P. (Ita) - Picchione A. (Ita) 0:2
17:55Basso A. (Ita) - La Vela G. (Ita) 2:1
17:55Martin T. (Gbr) KRECZ - Droguet T. (Fra) 0:1
18:25Piatti R. (Mon) - Cortegiani A. (Ita) 0:2
19:15Pozzani N. (Ita) - Stodder T. (Ger) 2:0
19:25Ejupovic E. (Ger) - D'Agostino S. (Ita) 2:0
19:50Fonio G. (Ita) - Bertuccioli F. (Ita) 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Tay Ninh (Wietnam), twarda

04:00Chaiyarin C. (Tha) - Bun K. (Cam) 0:2
04:00Le Khanh Duy T. (Vie) - Congcar C. (Tha) 0:2
04:00Ryan Ziegann S. (Aus) - Nguyen D. T. (Vie) 2:0
04:00Wong C. (Hkg) - Isaro P. (Tha) 2:0

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Cancun 16 (Meksyk), twarda

16:00Becerra A. M. (Col) - Kwong L. (Can) 0:2
16:00Quevedo K. (Usa) - Weedon K. (Gtm) 2:0
17:00Barry S. (Can) - Mazzoni E. (Fra) 1:2
17:00Candiotto A. (Bra) - Crump A. (Usa) 2:0
17:00Osuigwe V. (Usa) - Hinojosa Gomez J. (Mex) 0:2
17:00Seivane Torres S. A. (Mex) - Ibiraba M. J. C. M. (Bra) 2:0

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Guayaquil 2 (Ekwador), ziemna

17:00Arciniegas L. D. (Col) - Castro Z. . V. (Ecu) 2:0
17:00Cereso I. (Chi) - Popovic M. (Usa) 0:2
17:00Samudio A. (Col) - Rodricks P. (Ind) 2:0
17:00Torrales Tebes M. M. (Chi) - Bhasin S. (Ind) 0:2
18:30Andrade S. T. I. (Ecu) - Behnke J. K. (Ger) 2:0
18:30Atturu S. (Usa) - Perez Garcia M. P. (Col) 0:2
18:30Toma V. M. (Bra) - San M. R. V. A. (Ecu) 0:2
18:30Vargas V. (Ecu) - Postay D. (Arg) 2:0

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Hilton Head, SC (USA), ziemna

15:00Hill M. (Usa) - Keller K. (Usa) 0:2
15:00Nirundorn M. N. (Tha) - Gomez C. (Esp) 0:2
16:00Danailova E. (Bul) - Silva J. (Ger) 2:0
16:00Lopata A. (Ukr) - Dekkers F. (Ned) 2:0

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Monastir 32 (Tunezja), twarda

11:00Dal S. (Ger) - Luikham J. (Ind) 2:1
11:00De Stefano S. (Ita) - Milenkovic K. (Sui) 2:1
11:00Nagornaia S. (Rus) - Amos A. (Gbr) 0:2
11:00Zakharova E. (Rus) - Zhabrailova M. (Rus) 0:2
12:30Glanzer D. (Aut) - Koller A. (Aut) 0:2
12:30Jamshidi E. (Den) - Hutchinson H. (Gbr) 2:1
12:30Ukolova A. (Rus) - Monteleone G. A. (Ita) 2:0

ITF KOBIETY - SINGIEL: W25 Lisbon (Portugalia), twarda

11:00Lanca S. (Por) - Buyukakcay C. (Tur) 0:2
11:00Pinto G. (Ita) - Zuchanska A. J. (Pol) 2:1
12:30Di Lorenzo F. (Usa) - Pieri T. (Ita) 2:0
12:30Fiquet T. (Fra) - Burillo Escorihuela I. (Esp) 2:1
12:30Lazaro Garcia A. (Esp) - Yuldasheva S. (Uzb) 2:0

ITF KOBIETY - SINGIEL: W25 Nanao (Japonia), twarda

03:00Kozaki F. (Jpn) - Saito S. (Jpn) 0:2
03:00Mushika Mao (Jpn) - Oshino S. (Jpn) 0:2
03:00Saigo R. (Jpn) - Arakawa H. (Jpn) 2:0
03:00Yamazaki I. (Jpn) - Hosogi S. (Jpn) 0:2

ITF KOBIETY - SINGIEL: W25 Santa Margherita di Pula 8 (Włochy), ziemna

10:00Ruggeri J. (Ita) - Colmegna M. (Ita) 0:2

ITF KOBIETY - SINGIEL: W60 San Sebastian (Hiszpania), ziemna

11:05Grabher J. (Aut) - Rosca I. L. (Rou) 2:0
11:20Vedder E. (Ned) - Bouzo Z. (Esp) 2:0
12:40Monnot A. (Fra) - Awanesian E. (Rus) 0:2
12:50Fita Boluda A. (Esp) - Zawacka K. (Ukr) 0:2
15:05Kraus S. (Aut) - Maristany G. (Esp) 1:2
15:10Berecoechea N. (Fra) - Cortez Llorca L. (Esp) 1:2
17:30Barkova T. (Rus) - Bouzas Maneiro J. (Esp) 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Cancun 16 (Meksyk), twarda

20:30Bhangdia J./Stewart H. - Giacomolli De Andrade A./Tedesco G. 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Forbach (Francja), twarda (w hali)

13:00Raynel A./Reymond A. - Damian M. D./Schmidt M. 2:0
14:30Chidekh C./Gautier A. - Bouquier A./Jacq G. 1:2
14:30Faure V./Lestir L. - De Carvalho V./Ramiaramanana L. 2:1
14:30Monaco A./Vandermeersch C. - Fassbender B./Nagel A. 2:1
20:15Herrmann T./Papamalamis T. - Gentzsch T./Zima L. 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Monastir 38 (Tunezja), twarda

14:00Dellavedova M./Evans T. - Bollipalli R./Kaliyanda Poonacha N. 0:2
14:00Abibsi A./Jones M. - Sun F./Tang S. 0:2
14:00Barroso Campos A./Schell N. - Kalinin A./Simpson M. 2:0
14:00Lin W./Yin B. S. - Butulija B./Ivanovski K. 2:1
15:00Frawley J./Negritu Ch. - Hermassi R./Labbene Y. 2:0
15:30Mo Y. C./Xiao L. - Huang T./Jans J. 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Sabadell (Hiszpania), ziemna

13:15Kiger M./Maloney P. - De Rueda De Genover I./Lopez San Martin A. 0:2
14:10Lopez N./Saura M. M. - Kuklin G./Stepanian A. 2:0
15:10Martinez Martinez J./Vanshelboim E. - Roig A./Sanchez S. . B. 2:0
15:15Cekirge K./Cervantes Tomas L. - Makhlouf N./Ouahab L. 0:2
15:30Arenas-Gualda I./Nijboer R. - Genov A./Sibille I. 2:0
15:45Bresciani L./Goldberg Alviani N. R. - Beaupain S./Lopez Morillo I. 0:2
17:00Iamachkine P./Malla B. - Alcala Gurri M./Pujol Navarro B. WO -:-
17:40Mansilla Diez M./Winter Lopez B. - Gulin S./Sheyngezikht L. 1:2

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Sharm ElSheikh 11 (Egipt), twarda

13:00Borg L./Bosio G. - Kikvidze L. G./Tkemaladze Z. 1:2
13:00Arutiunian E./Ostapenkov D. - Ricca G./Serafini M. 2:1
13:00Baldi F./Toman P. E. - Bar B. P./Novikov E. 1:2
13:00Bassem Sobhy M./Zakaryia F. - Pokorny L./Purtseladze S. 0:2
14:30Martinez I./Rudan Z. - Rossi L./Vatteroni L. 0:2
14:30Little D./Whitehouse M. - Krainer L./Sorger S. 2:0
14:30Liaonenka A./Zgirovsky A. - Heaney-Secord C./Vithoontien L. 2:1
14:30Lin P. C./Zheng B. - Luck J./van Wyk K. 1:2

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M25 Falun (Szwecja), twarda (w hali)

18:00Hussey G./Monday J. - Hansch Mauritzson F./Renard L. 2:0
18:00Pearson K./Squire H. - Added D./Royer V. 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M25 Kashiwa (Japonia), twarda

05:00Horiuchi R./Inoue G. - Kubo T./Nicosia M. G. 2:0
05:00Inui Y./Isomura K. - Niki T./Takahashi Y. 0:2
05:00Matsumura R./Takamisawa T. - Furusho K./Hosono D. 0:2
05:00Takeuchi K./Tanuma R. - Takahashi Y./Umeoka Y. 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M25 Santa Margherita di Pula 8 (Włochy), ziemna

19:00OdwołanePalosi S./Potenza L. - Gomez L./Rappaport S. -:-
21:45OdwołaneFonio G./Rondoni P. - Gomez L./Rappaport S. -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M25 Tay Ninh (Wietnam), twarda

05:30M Rifqi F./Loof T. - Imamura M./Mochizuki Y. 2:0
05:30Charoenphon Y./Samrej K. - Hsu Yu H./Trongcharoenchaikul W. 1:2
06:00Madan T./Sood Ch. - Leong M. W. K./Suresh D. 0:2
07:00Congcar C./Koaykul K. - Aggarwal P./Chaiyarin C. 2:1
07:30Alcantara F. C./Isaro P. - Masabayashi T./Sinha N. K. 2:1
07:30Le Quoc-K./Trinh L. G. - Compagnucci T./Wong C. 1:2
08:00Nguyen D. T./Pham M. T. - Le Khanh Duy T./Vu Ha Minh Duc 2:0
08:00Bayldon B./Rai A. - Hunt A./Ryan Ziegann S. 2:0

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Guayaquil 2 (Ekwador), ziemna

18:30Popovic M./Rodricks P. - Alvarez C./Torrales Tebes M. M. 2:0
20:00Figueroa T. S./Gonzales L. - Castro Z. . V./Espinosa M. J. 2:0

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Monastir 32 (Tunezja), twarda

15:00Shi H./Zakharova E. - Mallela Sreenath K. S. S./Tatavarthy S. 2:0
16:30Graovac A./Iaconi S. - Milenkovic K./Rakki S. 2:1

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Sharm ElSheikh 11 (Egipt), twarda

12:30Borovinskaya A./Formella A. - Fedorova A./Pridankina E. 0:2
12:30Abbagnato A./Stagno B. - Aragosa A./Medeghini G. 2:0
12:30Nepomuceno A./Uboveja R. - Iatcenko P./Shauha D. 0:2
13:30Ersoz V./Ezzat Y. - Domova D./Popescu A. 2:0
13:30Benesova N./Petrovic A. - Gelbke M./Rothacker K. 2:0
13:30Roselli G./Zhang J. - Bestetti G./Cavelli C. 0:2
14:30La Cerra S./Pochtovyk K. - Mohamed K./Refaat M. 2:1
14:30Che Y./Yang V. - Kostic T./Paukstyte P. 0:2

ITF KOBIETY - DEBEL: W25 Lisbon (Portugalia), twarda

11:00Klaffner M./Marinkovic B. - Borkop S./Lepage I. 2:0
12:30Pellizzari A./Pereira De Aguiar G. - Sequeira M./Sutherland A. 0:2
12:30Pinto M./Voloshchuk A. - Kanev K./Santos A.F. 0:2
17:00Lanca S./Laskutova K. - Peckl K./Zuchanska A. J. 2:0
17:30Salvi L./Sevcikova L. - Curmi F./Fiquet T. 0:2

ITF KOBIETY - DEBEL: W60 San Sebastian (Hiszpania), ziemna

19:30Gamiz A./Vedder E. - Kolb M./Kolb N. 2:0

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.WynikiNaZywo.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - tenis mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona WynikiNaZywo.pl z powodów technicznych.